Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2512

#841 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 22.01.2010 – 22:42

†Fallen Angel† : Odonacer усне попередження за п.п. 2.5, 2.5.2, допис видалив.
  • 0

#842 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 23.01.2010 – 00:30

Перегляд допису[b]Manfred[/b] (22.01.2010 11:45) писав:

Тому, особисто я погоджуюсь з думкою Ніколая Бєрдяєва про те, що Бог надає свободу вірити у Нього, або не вірити роблячи все так, щоб можна було пояснити будь-яке явище, як релігійними засобами так і суто фізичними.

Думка Н. Бєрдяєва, вона і є думка. Але не факт. То того ж - думка помилкова. Бо ні він, Манфреде, ні ти, не здатні надати будь яке реальне свідчення про те, що ніби то бог десь вказав, що "надає свободу вірити у нього".
А тим більше, надає можливість пояснювати будь яке явище фізичними засобами. До твого відому, Манфреде, церква піддає анафемі будь яке пояснення явищ фізичними засобами. Тільки "божими законами", Манфреде. Можеш перевірити.

Цитата

Знову ж таки підкреслюю, що у разі, коли б з'явився якийсь незаперечний доказ існування Бога, віра у Нього стала би неможливою, це був би факт, який неможливо заперечувати.
Ось такий парадокс виходить: віра у Бога існує доти, доки існує можливість заперечувати Його існування.

Тпрууу ! Стоять Сіра !
Шо це воно, Манфреде ? Ну ти і вшарашив ! На найвищому професійному рівні ти, Манфреде, чорним по білому, захищаючи христянство довів до відома людей, шо віра в бога тримається на брехні !
А я, недолугий, після отієї фрази (з Бєрдяєвим) вже було подумав, що ти ПОПиком працюєш. Помилився. Ти, виявляється замаскований єретик-професіонал. Бо за таку фразу ті ПОПики залюбки спалили б тебе на вогнищі в середньовіччя ! Прийми мої вітання, Манфреде....
Но!, Сіра! Цабе !... курва ледача !

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.01.2010 – 00:34

• 0

#843 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 26.01.2010 – 23:17

.........добалакались...шоп не матюкатись...а нічого, що Бандера, Шухевич, Стецько походили з священичих родин? Нічого, що священники були капеланами, виконували роль зв"язкових, вели дипломатичні переговори? А ідеолог українського націоналізму Д.Донцов в своїх працях писав: Богу - душа, життя - рідному краю, а честь для себе. На всіх етапах боротьби церква була на стороні українського національного руху. Священники благословляли українців на боротьбу за часів козацтва(Запоріжжя), освячували ножі гайдамакам в Холодному Яру, були капеланами в січових стрільцях, УГА, дивізія "Галичина". Для віруючих християн, а в УПА такими були практично всі українці, слово священика мало велике значення. Він благословляв їх на успіх у боротьбі з жорстокими окупантами, відправляв Служби Божі, сповідав і причащав стрільців та старшин, освячував місця постою, підтримував словом розради і доброю порадою хворих і поранених чи виснажених до краю нерівним протиборством вояків, проводжав у останню земну дорогу полеглих. Без нього не відбувалося жодного християнського чи національно-державного, у тому числі і українського військового свята. Люди-люди, схаменіться!!!! ось тут цікавий сайт http://www.kapelanstvo.com.ua/index.php?op...9&Itemid=87

пи.си. модератори читають це чи ні?

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 26.01.2010 – 23:35

• 0

#844 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.01.2010 – 05:10

Перегляд дописуЛастiвочка (26.01.2010 23:17) писав:

.........добалакались...шоп не матюкатись...а нічого, що Бандера, Шухевич, Стецько походили з священичих родин? Нічого, що священники були капеланами, виконували роль зв"язкових, вели дипломатичні переговори? А ідеолог українського націоналізму Д.Донцов в своїх працях писав: Богу - душа, життя - рідному краю, а честь для себе. На всіх етапах боротьби церква була на стороні українського національного руху. Священники благословляли українців на боротьбу за часів козацтва(Запоріжжя), освячували ножі гайдамакам в Холодному Яру, були капеланами в січових стрільцях, УГА, дивізія "Галичина". Для віруючих християн, а в УПА такими були практично всі українці, слово священика мало велике значення. Він благословляв їх на успіх у боротьбі з жорстокими окупантами, відправляв Служби Божі, сповідав і причащав стрільців та старшин, освячував місця постою, підтримував словом розради і доброю порадою хворих і поранених чи виснажених до краю нерівним протиборством вояків, проводжав у останню земну дорогу полеглих. Без нього не відбувалося жодного християнського чи національно-державного, у тому числі і українського військового свята. Люди-люди, схаменіться!!!! ось тут цікавий сайт http://www.kapelanstvo.com.ua/index.php?op...9&Itemid=87

пи.си. модератори читають це чи ні?

Я не про Вас персонально, Ластівочко. Просто взяв Вашу цитату для відповіді як останню.

Шось тут уже такого наплели, хоч стій хоч падай. Тут уже і ОУН-УПА, і капелани і т.д. Тут уже і відстоювання борців націоналізму, з одного боку, і (шо ваще отпадно) ті ж сАмі люди, заблукавши у трьох соснах, і НІБИ ТО ворогуючи з христянством, водночас вперто відстоюють юдейку Тимошенко, котра залюбки їздить цьомати юдейську ж стіну плачу.... Вбивча логіка.
Скажу загалом : не вплітали б ви, шановне панство, такі речі як участь у війнах та конфліктах в цю тему. Бо вони, ці речі, оправдання (як християнські) не мають. Вірніше мають, але не по євангельському повчанню, а по повчанню церкви. Вона ж, церква, як відомо заснована не на християнстві, а на павліканстві. Говорити від імені Ієшуа Мошиаха, церква не має ані морального ані якогось іншого права. Він (Ієшуа) її взагалі не засновував і ні в жодному випадку не вказував, що така організація має бути. Однак церква цинічно віщує від його імені (бо виходу немає) навішуючи ПАВЛОВУ лапшу, тому і з*являються отакі парадокси, як оправдання вбивства через війни. По іншому їй (церкві) і не можливо поступати, адже по суті, вчення Павла є юдейським, бо і він - юдей. Таки чином, церква віщує не христянство, а юдаїзм для гоїв, і він (Павло) навіть не приховує цього. А поскільки, ПАВЛОВЕ "христянство" нікуди не втікло від юдаїзму, то з цього боку, війни та вбивства можуть дійсно бути виправдані. Той же старий заповіт це підтверджує. З його допомогою, як ЮДЕЙСЬКИМ вченням можна виправдати і капеланів і "прочіх" військових священнослужителів. Короччє кажучи - звичайнісінькі левіти. Все , як в юдаїзмі. Але я нагадаю усім відвідувачам ПАВЛОВОЇ церкви те, що сказав сам Ієшуа : " любіть ворогів ваших". Крапка.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.01.2010 – 05:26

• 0

#845 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.01.2010 – 12:07

Перегляд дописуManfred (27.01.2010 12:03) писав:

Елементарно. Увімкніть мозок!
Хтось може заперечити закон всесвітнього тяжіння? Позаяк, це доведений факт, то — ні.
еммм... так Ісус же заперечив. Він вознісся. Чи не так?
  • 0

#846 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 27.01.2010 – 14:45

Добронрав - 10% за п.п. 2.4 і правилами розділу.
yushchenko, Kapitoshka, ivansstef, Хмурий Князь Вітольд - усне попередження за п.п. 2.5.
Родослава09 - 10% за п.п 2.4 і правилами розділу.
zav - стримуйтеся від позатематики і флему.
  • 0

#847 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 19:22

Перегляд дописуManfred (27.01.2010 12:03) писав:

Пруфлінк або не було.

Тобі, Манфреде, дійсно це потрібно ? Самому ліньки знайти ?

Цитата

А ось приклад свободи Божої: існування Бога не є науково доведеним фактом і Ви маєте вибір вірити без доказів або не вірити, не хочете вірити у Нього, і Вам ніхто не забороняє цього робити і ніхто не змушує Вас повірити. Все залежить лише від Вашого власного вибору.

Нагадаю деяким забудькам, що ніякого вільного вибору свободи божої не було. Все було нав*язано СИЛОЮ.
Не сміши людей, Манфреде.

Цитата

Віра у Бога тримається на правді. Це раз. А по-друге, я вже неодноразово писав все, що я думаю про інквізицію. Особисто для Вас: ніякими християнами я інквізиторів, які палили людей на вогнищі я не вважаю, як би не навпаки. Саме їх поведінка і є антихристиянською, бо вони примушували до віри, яку Бог зробив для людей свободою. Отже, вони йшли проти волі Бога. Я вже мовчу про цинічне нехтування "Не вбивай". Про таких, як вони і сказано: "впізнаєте їх по плодам їх".

Віра в бога христянського тримається на "страхові господнєму". Це, чорним по білому написано в писанні.
А якщо вона, на думку Манфреда, тримається на правді, то чи не важко панові окреслити кордони тієї правди ??
  • 0

#848 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 28.01.2010 – 20:19

Про ролю капелянів в ріжних арміях, в т.ч. в УПА.

Так от. Капеляни діяли в дусі народних традицій рідного духівництва, але аж ніяк не в дусі християнства.

Гадаю, усім відомо з гісторії, же одноплемінники Ісуса в часах його перебування в землях Ізраїльських жили в умовах бездержавности. І от коли Сімон хтів оборонити мечем Ієшуа (Херста) (Тоді Симон Петро, меча мавши, його вихопив, і рубонув раба первосвященика, і відтяв праве вухо йому. А рабу на ім'я було Малх ) , то ІЄшуа сказав му: "Всунь у піхви меча!". Хіба Ісус не сторонився питань про відновлення самостійности Ізраїля? "Тоді знову Пилат увійшов у преторій, і покликав Ісуса, і до Нього сказав: Чи Ти Цар Юдейський?
34 Ісус відповів: Чи від себе самого питаєш ти це, чи то інші тобі говорили про Мене?
35 Пилат відповів: Чи ж юдеянин я? Твій народ та первосвященики мені Тебе видали. Що таке Ти вчинив?
36 Ісус відповів: Моє Царство не із світу цього. Якби із цього світу було Моє Царство, то служба Моя воювала б, щоб не виданий був Я юдеям. Та тепер Моє Царство не звідси..."

І коли у війну лізуть під знаменами Христа - то виглядає якимось страшним лицемірством.

Повідомлення відредагував Родослава09: 28.01.2010 – 20:24

• 0

#849 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 28.01.2010 – 20:56

А ще цікава цитата з Луки - про надію християн:

9:1 І сказав їм: "Істинно кажу вам: Є деякі з отут присутніх, що не зазнають смерти, аж поки не вздріють Царства Божого, що прийде у могутності."

Але т.зв. апостоли "Царства небесного в могутности" не дочекали. А Ви, християни, ще далі чекаєте? (Тоді ми, лікарі-....ри, йдемо до вас) ))))
  • 0

#850 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 21:32

Перегляд дописуРодослава09 (28.01.2010 20:19) писав:

Про ролю капелянів в ріжних арміях, в т.ч. в УПА.
І коли у війну лізуть під знаменами Христа - то виглядає якимось страшним лицемірством.

А лицемірство завжди потребує насильства, як і все фальшиве. Тому що все щире, правдиве будується на обєктивних
законах. Обєктивні закони то база правдивого. А все фальшиве, бази не має і розсипається без насильства яке
увесь час бехню тримає вкупці, щоб на правду була подібна...Час найбільший ворог фарисейства...Крім того, щоб
жити брехнею, потрібні значні кошти...це велика розкіш, не кожен може собі це дозволити...Це ж постійний піар має бути.
Всі мас медіа треба в руках тримати. Кілерів на непослушних журналюг оплатити...Змусити кого треба, хто знає правду,
покінчити з собою, з контрольним пострілом...так , що вам прості смертні дешевше в час світової кризи жити Правдою...
  • 0

#851 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 22:14

Християнська церква давно вже кілька разів зраджувала учення Ісуса Христа. Цікаво те, що нашолго Манфреда спалили б на вогнищі будь яка з версій церкви, за богохульство. Хіба що в сучасної церкви вистачить влади лише на те, щоб відлучити його від церкви. Бо цей богохульник ніяк не зізнається яку з альтернативних сучасних сект він представляє.
  • 0

#852 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 22:38

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.01.2010 22:14) писав:

Християнська церква давно вже кілька разів зраджувала учення Ісуса Христа. Цікаво те, що нашолго Манфреда спалили б на вогнищі будь яка з версій церкви, за богохульство. Хіба що в сучасної церкви вистачить влади лише на те, щоб відлучити його від церкви. Бо цей богохульник ніяк не зізнається яку з альтернативних сучасних сект він представляє.

Мені здається ту яка дає найбільше земних благ...
  • 0

#853 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 23:24

Оффтоп видалив.
  • 0

#854 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.01.2010 – 00:55

Перегляд дописуРодослава09 (28.01.2010 20:19) писав:

Так от. Капеляни діяли в дусі народних традицій рідного духівництва, [u]але аж ніяк не в дусі християнства.
Це ви самі вирішили, чи вам хтось підказав?
Бо є ж й інші відомості: "нет больше той любви, если кто душу свою положит за друзей своих"© http://www.k-istine.ru/morals/patriotism_c...ary_service.htm
Особисто я радо це зроблю - краще це зроблю я, котрий може вбити людину, ніж той, хто до цього не готовий ніц.
  • 0

#855 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 01:10

Перегляд дописуzav (29.01.2010 00:55) писав:

Це ви самі вирішили, чи вам хтось підказав?
"нет больше той любви, если кто душу свою положит за друзей своих

От і я кажу...чортова дюжина для ворогів...а для своїх чотова...від слова чота...тобто варта
є у Львові скали...чортовими називаються...а для мене вони...завжди будуть скалами пильних вартових
які вдивляються вдалечінь...чи не суне на рідне місто якась...нова орда.
  • 0

#856 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 03:39

А прикольно читати останні коментарі. Особливо наСчьот капеланів і прочіЯ вояк "христових". Прикольно через те, що в євангеліє проповідується повне смиріння і навіть натяку немає на якихось там христових вояків. Тільки про небесних іде мова. В отому "апокаліпсисі" від епілептика Іоана. І то...люди в тій війні не учасники, а глядачі. Хто з раю споглядає, а хто з киплячого чану зі смолою. Це вже залежно від того, хто і як запав жидівському Адонаю в око.
Інша справа, якщо казати про старий заповіт. Але ж скажи христянам, що давайте по старому оправдаєм війни вони ніза шо не погодяться. Через те і прикольно читати, як деякі апологети "христянства", непомічаючи тОго, і говорячи про воїнство, намагаються оправдати...юдаїзм. Он, навіть фотки приліпили в тему. А яке вони відношення мають до христянства ? Де ви знайшли, шановні, в євангеліє оправдання воїнства ? Хтось мені це покаже ? Я ще раз нагадую усім сторонникам Адонайського Мошиаха Йосиповича. Він сказав : ЛЮБІТЬ ВОРОГІВ ВАШИХ. То ж не ліпіть горбатого, шановні "христяни" від ісусового імені. Власне кажучи, вам тяжко, я розумію, як же тяжко знайти капелана в євангеліє зважаючи на те, шо його там нема взагалі. Однак спроби, як я бачу, робляться і це вже подвійно прикольно. До цього ж додам, шановні христяни, що ідея Мошиаха полягає в тОму, що всі, повторюю, ВСІ ви є брати і сестри в єдиному тілі христовому. Скажіть мені хто небудь, яка в сраці війна може бути між братами і сестрами воз*єднаних одною божою любов*ю ? Ну, тобто, ви усі по вечорам бубните один і той же "отче наш", тіко на разних мовах. Яка нафіг війна ? Які капелани ? Які герої Червоної Армії чи ОУН УПА можуть бути ? Про шо ви тут кажете ? Де ви знайшли це в євангеліє ? Та і нафіга христянам взагалі заморочувати собі голову такими дурницями, як земні військові конфлікти ? Він же вам сказав : "у мого отця обителів багато". Ну, тобто, житуха попереду суперова. Раювання. Молоко і мед. Ні холоду ні спеки. Ні темно, ні світло. Неймовірні пейзажі. Нечувана і небачена взаємна любов. Ну....і як же ви, христяни можете це все отримати, якщо були капеланами, я вже не кажу, вояками певних підрозділів ? Хто вам дозволить ? Ієшуа ж вам визначив усі напрямки в євангеліє. А ви, як оті сліпі, плюнули на нього і пішли в ПАВЛОВУ церкву. От у нього, в Павла, дійсно можна при бажанні знайти аналогії гітлерового людиноненависництва. Але при чОму тут Ієшуа ?
Я нагадаю вам, шановні христяни, як діяв той Ієшуа, показуючи ВАМ ПРИКЛАДИ СМИРІННЯ І ЛЮБОВІ. Вам, а не мені - безбожнику. От тут, дехто, привів геть невдалий приклад з події в саду гефсиманському, коли ніби то Петро комусь вухо відрубав. Так то ж ЮДЕЙ Петро, вихований на Законі (Танах) відрубував те вухо. Причому тут христянство, якого ще не було ? Тим більше що сам Ієшуа, це діяння Петра геть не одобрив. Він ЗУПИНИВ його. А постраждалому, через ЛЮБОВ ДО БЛИЖНЬОГО, навіть те вухо приростив, чи мо приклеїв - без різниці. Ось вам приклад, як слід поступати з ворогами. Ну а далі що ? Що ж показав Ієшуа в плані "войовничості" ще ? А ось таке : коли його з того саду гефсиманського привели на капище, коли там над ним всю ніч знущались, він навіть поганого слова нікому не сказав. Він їх ЛЮБИВ. Коли його присобачували до хреста - він їх ЛЮБИВ. Коли вже його на тому хресті поставили - він кричав : "отче ! прости їх, бо не відають що творять !" Розумієте, христяни? він кричав : ПРОСТИ! Він їх ЛЮБИВ. А ви, христяни так можете ? Чи слабО ?
Воно і не не дивно, що цинічно покинувши свого вчителя, ви ВСІ побігли за Павлом. Куди ? А до церкви. От тут, в церкві, ви знаходите оправдання всіляким капеланам і воякам. Правильно ? Де ж ще ? Там цього "виправдального добра" від усіляких "святих", хоч греблю гати. А Мошиах тут при ЧОму ? У нього, ви "дньом с огньом" не знайдете оправдання БУДЬ ЯКОМУ НАСИЛЛЮ. Я розумію, що хочеться вам і на грішній землі якось же жити. Серед людей. Я розумію, шановні христяни, що хочеться мати цілком земні почуття любові і поваги до певних історичних постатей, котрі воювали за всілякі свободи. Я розумію. Однак ніякого відношення до Ієшуа все це не має. Йому такі речі по барабану. Власне кажучи, як і загалом, йому по барабану всі земні проблеми людей. Він вас не до того кликав за собою. Він вам казав : "кинь усе і іди за мною". Розумієте, христяни? : КИНЬ УСЕ. Він, Ієшуа, сказавши цю фразу не зробив ЖОДНОЇ "скидочки". Ну...то хто ж із вас пішов за ним ? А ніхто. Всі побігли за Павлом. З ним, воно і зручніше і оправдання, в разі чОго, знайти можна.
Прикольні ви таки люди, ПАВЛОВІ "христяни", шо не кажи.
І нарешті. Все, що пов*язано з воїнством "христовим" та від імені "христа", було породжено на Землі НЕ самим Ієшуа. Воно було породжено Павловою Римською церквою. А вже потім...."розмазалось по світу". Ієшуа, до цього немає ані найменшого відношення.
От і вся істина про капеланів.

Повідомлення відредагував Безбожник: 29.01.2010 – 03:56

• 0

#857 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 05:52

Перегляд дописуManfred (22.01.2010 11:45) писав:

Тому, особисто я погоджуюсь з думкою Ніколая Бєрдяєва про те, що Бог надає свободу вірити у Нього, або не вірити роблячи все так, щоб можна було пояснити будь-яке явище, як релігійними засобами так і суто фізичними.

Ось такий парадокс виходить: віра у Бога існує доти, доки існує можливість заперечувати Його існування.

Ну да. Коли сьогодні пан Симоненко розповідає про демократію по комуняцьки, то ніхто щось не заперечує коли йому кажуть про жертви голодомору. А коли Манфред вішає локшину про "свободу" віри в бога, то ось про це навіть чути не хоче. Але ж зауважу, що христянство сАме на ЦЬОМУ І ЗАТВЕРДИЛОСЬ НА ЗЕМЛІ :

Прикріплений файл  0d015ec61c1c.jpg   48.86К   4 Кількість завантажень:
Катування водою:
Звинуваченого в єресі поміщали на столі, середина якого піднімалась. Руки і ноги жертви прив*язували по краям столу. За допомогою лійки в жертву вливали велику кількість води і били по вигнутому надутому животі. Інший спосіб передбачав розміщення в горлі жертви тряпичної трубки по якій повільно вливали холодну воду. Тіло жертви роздувалось і наступала смерть.

Прикріплений файл  771bd3541bb0.jpg   51.76К   3 Кількість завантажень:
Ошийник з наручниками:
Це просто "шедевр" церковного "генія". З допомогою цього знаряддя подавляли волю людини. Одягали обруч з шипами на шию, а наручники, відповідно, на руки. Коли жертва знесилювалась і не могла тримати руки "на вісу" то опускаючи їх донизу, автоматично шипи впивались в тіло шиї. З*являвся сепсіс, загноєння і людина помирала в страшних болях.

Прикріплений файл  2527ac37d4e1.jpg   29.28К   3 Кількість завантажень:
Ну а це - унікальна штучка. Застосовувалась вона по різному для чоловічої і жіночої статі. Жертву піднімали на вершину отієї пірміди і повільно опускали. Чоловіка - областю ануса. А жінку - вагіною. Уявляю собі нелюдську біль нещасних людей.

Ось ще такі собі штучки-дрючки за допомогою котрих "любовно" розповсюджували христянство:

Прикріплений файл  d4e008269fd0.jpg   64.06К   3 Кількість завантажень:
Крісло відьми. Гадаю, коментарі і опис дії непотрібні. Скажу тіко, що "відьму" прив*язували так, що вона могла триматись у повітрі над шипами. Коли сили закінчувались, людина мусила сідати на гострі шипи. Підскочивши вгору від болі, трималась скільки могла і знову...процедура "божої любові" повторювалась багато разів.

Прикріплений файл  feeb3e7889e8.jpg   45.15К   3 Кількість завантажень:

А ця штучка теж геніальна. Звинувачену людину поміщали в таки собі саркофаг і в тіло врізались гострі шипи. А геніальність в тОму, що їх розміщення таке, аби не зачепити життєво важливі органи. Тобто, щоб агонія продовжувалась якомога довше.

Шо тут скажеш ? Гарна вона, та любов по христянськи. От тіко правди про неї христяни знати не хочуть так сАмо, як комуністи про голодомор. Вони все в казочці живуть і думають, що ця релігія прийшла "радісною звісткою" про що сьогодні їм торочать. Та від таких жахів не те що повіриш, а і десятому поколінню закажеш вірити. Це і було зроблено. Що не кажи, а таки, ні разу не апостол Павло - рулить !

Повідомлення відредагував Безбожник: 29.01.2010 – 06:01

• 0

#858 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 06:28

Ги, а в грі ГТА4, один з нігерів-бандюків оправдував себе словами "Ісус теж вбивав". Той бандит - християнин!
  • 0

#859 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 11:10

Цитата

name='Manfred' post='569995' date='29.01.2010 11:00']
Давайте шукайте і не викручуйтесь :rolleyes:

Та на, Манфреде, хіба я для тебе шось жалів коли ? Буде мало, я додам.

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Итак, те ученые, которые пытаются развивать теорию циклической или стационарной вселенной, верят в
самоусовершенствование мира - подпадают под следующие слова Чина Торжества Православия:

“Отрицающим бытие Божие и утверждающим, яко мир сей есть самобытен, и вся в нем без промысла Божия и по
случаю бывают: анафема”.

Сторонники теистической эволюции, как не верящие во Всемогущество, Премудрость и Благость Господа, слышат
следующее:

“Глаголющим Бога не быти дух, но плоть: или не быти его праведна, милосердна, премудра, всеведуща, и подобная
хуления произносящим анафема”.

Те, кто дерзают самовольно толковать слово Божие и своими толкованиями вступают в противоречие с учением Отцов,
слышат постановления 7 Вселенского Собора:

“Мы следуем древнему законоположению кафолической Церкви. Мы сохраняем определения отцов. – Прибавляющих
что либо к учению кафолической Церкви, или убавляющих от него, мы предаем анафеме”.

Эволюционисты также подпадают под постановления Константинопольского Собора 1084 г по делу Иоанна Итала.

“Тем, которые выдают себя за православных, а между тем бесстыдно, или паче, нечестиво, привносят в учение
православной кафолической Церкви нечестивые мнения языческих философов о душах человеческих, о небе, о
земле и прочих тварях, анафема.

Тем, которые слишком высоко ценят так называемую мудрость языческих философов и вслед за ними принимают
переселение душ человеческих или думают, что они, подобно душам бессловесных животных, разрушаются и
обращаются в ничто, а за сим уже и отметают воскресение и суд, и последнее решительное воздаяние за дела
настоящей жизни. Анафема. 30

Тем, которые умствуют, что материя безначальна, равно как и идеи, или собезначальна Творцу всего Богу, вопреки
рекшему: “небо и земля прейдут, словеса же Моя не прейдут”, полагают, что небо и земля, и прочие творения вечны и
безначальны, и останутся неизменными, тем, говорим, сами наводят на головы свои проклятие Божие, анафема.

Тем, которые вместо того, чтобы с чистою верой, в простоте сердца и от всей души признавать за несомненные
события великие чудеса, совершенные Спасителем нашим и Богом, нетленно родившей Его Владычицей нашей
Богородицей и прочими святыми, силятся посредством мудрований софизмов выставлять оные невозможными или
перетолковывать так, как им кажется, и упорствуют в своем мнении, анафема.

Тем, которые слишком дружелюбно приемлют языческие науки и изучают их не для одного только образования себя,
а следуют и преподаваемым в них ложным мнениям, принимая их за истинные; и кои до такой степени прилепляются к
сим мнениям, как к имеющим какое-нибудь твердое основание, что увлекают к ним и других тайно, а иногда и явно, и
научают тому не обинуясь, анафема.

Неправо изъясняющим богомудрые изречения св. учителей Церкви Божией и покушающимся перетолковывать и
извращать смысл учения, ясно и определенно благодатью Святого Духа изложенного, анафема”.

Те, кто верит, что смерть не есть результат грехопадения, подпадают под анафему Карфагенского Собора,
направленную против пелагиан (см. 123 и 124 правила). Осуждение этих еретиков подтвердит 3 Вселенский Собор.

Цитата

Якось Ви вибірково читаєте, про істину,

Про шо, про шо ? Шось я не в*їхав. Про яку таку істину ти кажеш ? Де ти її надибав, Манфреде ? B)

Цитата

А про кордони запитайте у прикордонників <_<

Злив прийнято.

Повідомлення відредагував Безбожник: 29.01.2010 – 11:11

• 0

#860 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 11:20

Перегляд дописуManfred (29.01.2010 11:15) писав:

"cвященник Даниил Сысоев Эволюционизм в свете православного учения" Ще щось треба пояснювати?

Ога, ога. Ти мене таким ніївняком вважаєш ? Це тіко розминка, Манфреде. Ти часом не знаєш на кого була проголошена ось ця анафема ? :

"...И Бог-Отец, который сотворил мир, его проклинает; и Бог-Сын, который пострадал за людей, его проклинает; и Святой Дух - который возродил людей крещением, его проклинает... Да будет он проклят всюду, где бы ни находился... Да будет проклят волос его и мозг его, мозжечок его, виски его, лоб его, уши его... Чтобы болезни грызли его с макушки головы до подошвы ног.."

Повідомлення відредагував Безбожник: 29.01.2010 – 11:21

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних