Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2512

#821 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 19.01.2010 – 16:26

Теми об"єднав.
  • 0

#822 ckopnio

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 17:13

Перегляд дописуManfred (19.01.2010 15:59) писав:

Ставте запитання, чим зможу — допоможу :D

Перегляд дописуСварожич (19.01.2010 15:25) писав:

"Хто ми? Звідки ми? Куди ми йдемо?"
І з посиланнями, будь-ласка.

Наша розмова була схожа на цей жарт. Без образ.
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Пілат: Ім'я?

Ісус: Ісус. А Ваше?

Пілат: Понтій Пілат.

Ісус: Дуже приємно.

Пілат: Ви так вважаєте?

Ісус: А Ви - ні?

Пілат: Ви єврей, Ісус?

Ісус: А чому Ви питаєте?

Пілат: А чому Ви відповідаєте питанням на питання?

Ісус: Ви антисеміт?

Пілат: А чому Вас це непокоїть?

Ісус: Ні, чому ВАС це непокоїть?

Пілат: А хто Вам сказав, що мене це непокоїть?

Ісус: А навіщо ви запитуєте?

Пілат: А я вам повинен давати пояснення що, чому і у кого я запитую?

Ісус: А я повинен давати відповіді на питання неясного вмісту невідомо кому?

Пілат: Тобто Ви сумніваєтеся в моїх повноваженнях ставити Вам питання? Ви не вірите що я Понтій Пілат, прокуратор Іудеї?

Ісус: А які у Вас докази?

Пілат: А я Вам повинен це доводити?

Ісус: А чому немає?

Пілат: А чому так?

Ісус: А чому немає?

Пілат: Іуду знаєте?

Ісус: А повинен?

Пілат: Ви можете відповісти на питання?

Ісус: А Ви?

Пілат: Це Ви проповідували і передбачали зміну влади?

Ісус: Це Вам хто сказав?

Пілат: А це має відношення до справи?

Ісус: А у Вас до мене якась справа?

Пілат: Вам не здається, що Ви переходите всякі кордони?

Ісус: Ви так думаєте?

Пілат: Це Ви ходили по воді аки по суху і зціляли тяжкохворих?

Ісус: А якщо головою подумати?

Пілат: Це Ви називали себе Сином Божим?

Ісус: Що Ви хочете, що б я відповів?

Пілат: А правду сказати не доля?

Ісус: А я схожий на божевільного?

Пілат: А якщо я велю Вас стратити? На хресті розіпну?

Ісус: А за що?

Пілат: А то хіба недостатньо всього вищепереліченого?

Ісус: А може бути, все-таки тому що я єврей?

Пілат: А Ви таки єврей?

Ісус: А то хіба не Син Божий?

Пілат: Це можна вважати визнанням?

Ісус: А то хіба не Ви самі це сказали раніше?

Пілат: А то хіба я не Ваші слова повторив?

Ісус: А Ви то хіба чули?

Пілат: А якщо Ви це говорили не при мені?

Ісус: А як би Ви тоді чули?

Пілат: Ви думаєте, у мене немає інформаторів?

Ісус: А Ви упевнені в їх обізнаності?

Пілат: А може, все-таки відразу на хрест?

Ісус: А може, Ви все-таки антисеміт?

Пілат: А Ви таки єврей?

Ісус: Де я це сказав?

Пілат: Ви мені набридли! Стратити його негайно!!

Ісус: Ви таки антисеміт.

Пілат: Ви таки єврей.
Одним словом відповідей не отримав ніхто.
  • 0

#823 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 19.01.2010 – 17:20

Перегляд дописуБулка Ісус (19.01.2010 01:20) писав:

Ви поважаєте тільки тих, хто вам чистить писок, або носить подачки?

Ні. Мені, щоб бути доброю людиною і поважати сусідів не потрібно жебрати спасіння своєї душі і вірити в обіцянки нагороди після смерті.
Але я чув, що християнам потрібно любити своїх ворогів і підставляти щоки, тому я тільки іносказатєльно, в якості гіпєрболи припустив, що можно стати для панотця ворогом, щоб він возлюбив сусіда свого і поділився баком для сміття.
Не сприймайте це буквально. Постарайтеся це зрозуміти серцем. :D

Перегляд дописуБулка Ісус (19.01.2010 01:20) писав:

Здогадуюся, хто ваш кандидат. ;)

Ні, не здогадуєтесь. Я не обираю тих, хто вилизує хрести і ікони. Тому що я пам"ятаю, що влада вона ж від Бога, а тому панотці повинні самі цю божу владу виціловувати, а так це все не влада. А щоб панотці цю владу виціловували, то що потрібно? Отож.... :o
  • 0

#824 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.01.2010 – 21:02

Перегляд дописуСварожич (19.01.2010 13:38) писав:

І от така цікавинка є в Біблії: за які гроші хоронили Ісуса. Так як там до нього ставилися, то йому і місця б не виділили. А зроблено все було з почестями: і гробниця, і ладан, і охорона та і місце врешті-решт.
Похорон профінансував Йосип Аримафейський, як і знамениту Туринську плащаницю зробив, і все інше.

Перегляд дописуManfred (19.01.2010 14:22) писав:

.... Щодо "на які гроші" якось ніколи не було цікаво....
Ось воно - ярий захисник християнства, ніфга те християнство не знає.

Перегляд дописуСварожич (19.01.2010 14:22) писав:

Manfred
Давайте не будемо даремно сперечатись. Скажіть конкретно, що Ви знаєте про язичництво, чи про інші релігії, що читали, чули і мені вистачить, щоб зрозуміти те що Ви хочете мені сказати. Я вже казав, що вивчив християнство вздовж і впоперек і нового чогось поки що від Вас не почув.
кажеш що вивчив, а не знаєш базових відомостей. А Манфред взагалі не знає про християнство майже нічого, а ти його про язичництво питаєш.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 20.01.2010 – 21:03

• -2

#825 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 21.01.2010 – 05:03

Перегляд дописуManfred (19.01.2010 14:22) писав:

Ви мислите так само, як тодішні юдеї, не розуміючи суті чіпляючись лише до букви.

Та ну ? Серйозно, Манфреде ? А якого ж диявола христянські крючкотворці слагіатили брехливо невдалу копію саме з юдейської Тори ? До речі, ту книжичку і ті буквочки сам Ієшуа диктував Мойсею. Адже він і отець - єдина морда. Чи мо не так, Манфреде ? Згадай, як він сказав "жодна буква із Закону не перебуде, доки все не здійсниться". От. А ти кажеш...

Цитата

У п'ятницю розіп'яли у неділю воскрес. Щось не влаштовує? Щодо "на які гроші" якось ніколи не було цікаво, так само, як даруйте за порівняння, ніколи не було цікаво скільки Мікельанджело з'їв ковбаси та хліба поки розписував Сикстинську капелу.
Н-да. Як все просто, виявляється. Особливо для тих, хто вивчає біблію як папуаси кібернетику. Це ж треба таке ляпнуть :"У п'ятницю розіп'яли у неділю воскрес. Щось не влаштовує?". А ну мо Манфреде, просвіти народ, кого почав судити Пілат в пятницю перед юдейською Великою Суботою в шість годин дня, якщо Ієшуа Мошиах вже три години як теліпався розпятим на хресті на Голгофі ? Ти можеш це уточнити ось тут :

Іоана 19.14. "Тоді була пятниця перед пасхою і шоста година. І пілат сказав юдеям : "ось цар ваш"....
Марка 15.25. " Була ж третя година, як розпяли його".

Очевидно, в Марка був годинник "Слава", а у Іоанна "Победа". І йшли ті годинники по різному. І це не дивлячись на те, що у Пілата була швейцарська "Омега". То кого ж судив Пілат у згадану тобою пятницю, Манфреде ?

Цитата

Щодо Юди, то припущень може бути багацько, але яка їм ціна?

Ніяких припущень там немає. Історія зради Іудою - не витримує ніякої критики. Все це шито білими нитками. І не треба мати багато розуму щоб бачити, яка це невдала брехня.

Цитата

І стосовно казок про які Ви питали, згадався мені роман Куліша "Чорна рада" з паном полковником Шрамом, що став панотцем, почитайте і подивуйтеся яка шана була в українському (не радянському) народі до священства.

Шо да, то да. Більшої казки-дурниці як бібла, для людини і придумати важко. Мені тут сон якось приснився. Розпятого людьми бога пожирали трупні черви. Яку ще негіднішу і принижуючу історію про Бога, можна придумати ?
І нарешті. Манфреде, а ти так і не відповів, перед ким Ієшуа Мошиах викупив людські гріхи ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.01.2010 – 05:13

• 0

#826 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 05:55

Ну і таке, ще :

Цікаві речі виходять. Згідно з богословськими версіями, перші євангелія були ніби то написані в 40-50 роках. Запамятаймо це. Далі. В них видно, що євреї - вороги Мошиаху, вони його переслідують, він від них постійно тікає, так само, як і його учнів. Подивіться як написано : " Кров Христа на нас і на дітях наших!" (Матвія27:25) І це - запамятаймо. Тепер. Того Мошиаха допекли наскільки, що він словами того ж Матвія і Луки, заявляє що бог залишив євреїв. Ось тут: "залишається дім ваш порожнім". Матвія 23:38.
Ідем далі. Згідно з тих же євангелій, Ієшуа прийшов на землю, воскрес піднявшись на небо і обіцяв що прийде знову заставши на землі тих, хто був ще живий під час його перебування на землі. Це можна уточнитиось тут :
(Матфія 10:37. 16:2.; 19:28. 24:34. Марка 9:3. 13:10. Луки 21:31-32).
Отже виходить що ніби то євреї перестають бути богобраним народом, як про те сказано у старому заповіті ще через Аврама. Тобто вони (євреї) не є христяни, адже бог їх покинув про що і сказав.
Далі, ще цікавіше. Згідно тих же богословських віровчень, апостольські послання були написані пізніше, тобто, після того, як були написані євангелія. І що ж ми бачимо в тих посланнях ? А бачимо те, що у наперших посланнях (їх 21-е) ті ж євреї займають домінуюче положення як по кількості послань, так і по важливості для сітогляду христян. Тобто, "святі пісьмена" написані євреями юдейської віри яких залишив бог!!!. Для кого ? Виявляється....для христян ! зверніть увагу, як часто ті жиди-"письменники" посилаються у своїх посланнях на старий заповіт, і практично ніколи, за винятком дуууже рідких цитат (та і то, вставлених пізніше), посилаються на слова Мошиаха. Вони не підтверджують своє вчення посиланнями на Мошиаха навіть в тих випадках, коли ті посилання аж просяться. Чому ж так ? А тому, що самІ євангелія ще не були написані.
От такі висновки.
  • 0

#827 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 10:57

Цитата

name='Manfred' post='567383' date='21.01.2010 10:13']

Ви не розумієте сенсу вислову про букву та дух? Тоді, може таґ до Вас дійде: "буква мертвить — дух животворить". А загалом читніть Павла
Та читнув я його, читнув. Хіба не бачиш, Манфреде ? Але шо ж того Шауля читнукать, як воно брехливе, аж гай шумить ? До того ж, в тому то і справа що : "у нього багацько про закон старозавітний сказано". Бо спертись більш немає на шо.

Цитата

Я би трохи уточнив від Йоана: "Був то ж день Приготовлення Пасхи, година була близько шостої. І він каже юдеям: Ось ваш Цар!". Це перше і друге, оскільки Йоан був учнем Христа і пам'ятав події яким був свідком, то у цьому місці я схильний більше довіряти його "годиннику", щодо Матвія, то цілком природно, що події яким він сам не був свідком могли мати такий дрібний огріх, як різниця аж у три години.
Я зрозумів тебе, Манфреде. Матвій і Марк - брехуни. Або по годиннику не розбіраються. Пілат, очевидно, теж. Іоан - рулить ! У нього "Ролекс" був.

Цитата

Суцільне просторікування без жодної конкретики, як зрештою і завше, на жаль.

Ой...Манфреде ! Ліньки мені зараз. Та і часу малувато. Пізніше я тобі видам, не сумлівайся.

Цитата

Якою мірою міряєте наміряють і Вам ©

Ти б уже цю дешеву христянську лякачку комусь іншому пророкував, тіко не мені. На цьому "догматі" і тримаєтесь, христяни. Як шо, так зразу залякувать. Наче малі діти. Шо у вас за бог, блін ? Не бог, а якась лякачка !

Цитата

Таке просте питання ставить Вас у глухий кут? Я думав це риторичне :)

Причому тут я, і кут ? Шо це воно, Манфреде ? У мене є відповідь. Але цікаво, що скажуть захисники християнства на це питання ? Мало тОго, шо ти не вказав : кого ж судив Пілат (перевів стрілки на Іоана) так і на це питання відповіді не знаєш. Чи зажав, Манфреде ?

Цитата

З точністю до навпаки, плутаєте грішне з праведним: те що "залишається дім ваш порожнім" означає не те, що Бог їх залишив, а навспак, те що вони залишили Бога.

Манфреде, при всй повазі до твоєї впертості, ще раз цитую: ""залишається дім ваш порожнім".
Зверни увагу, Манфреде, що ці слова прорік не народ, а бог, який у того народу по суботах колоски крав у городах.

Цитата

але всі люди після Христа стали обраним народом.

А ну мо, Манфреде, вшараш мені цитату з євангеліє, де Мошиах каже, що тепер усі стали обраним народом.
Якшо не найдеш, я тобі безкоштовно, вшарашу його цитату зовсім протилежного змісту по цьому питанню.

Цитата

І що ж тут Вас так дивує? Апостоли були євреями, отже з дитинства були добре знайомі з єврейським Святим Письмом, тому і цитують його, посилань на Христа там теж аж ніяк не бракує, просто хтось вибірково і упереджено читає :D

Це ти про шо, "насчєт" Христа ? Про Тору ? Чи про кумранські дописи ? Немає його там, як якогось великого цабе і близько.

ПС. Манфреде ! От цікаво, тобі відомо коли і як Ієшуа Мошиах був визнаний не просто пророком, а сином божим ? Скіко пройшло століть, перш ніж ця вигадка була нав*язана людям ? Думаю, що відомо. І як це відбулось, теж. Правда ж, Манфреде ?
  • 0

#828 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 11:26

Перегляд дописуБезбожник (21.01.2010 05:03) писав:

І нарешті. Манфреде, а ти так і не відповів, перед ким Ієшуа Мошиах викупив людські гріхи ?
Нє, ну шо тут не ясно? Кілька сторінок тому Манфред уже сказав, що Ісус викупив гріхи своїх учнів перед своїм отцем:

ось так було:

Перегляд дописуManfred (18.01.2010 08:40) писав:

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.01.2010 07:19) писав:

Але хоч винен Пастух, в тому, що діють його барани, хоч пастух в тому не винен, але відповідати йому. Якщо барани попсують майно сусіда - полюбому платить пастух.
Дик, Він власне і сплачує від розп'яття і дотепер за кожного з нас, просто не всі в курсі :)

А чому так? Бо бог уже наситився жертвами баранів та ослів, переситився жертвами гоїв, і захотів в жертву делікатесу - йому боло потрібне сильне і здорове праведне тіло. Так кому ж Бог міг довірити таку важливу місію - приготувати найкращу жертву? ото хіба що сину. Ото послав сина, щоб той йому в жертву виростив делікатес.

А тепер копнемо глибше. Чому в ті давні часи приносили жертви богам, і які були ті жертви? Люди поїдали все найкраще з тварини, а жири та відходи спалювали на алтарях. таке жертвоприношення - богам віддавали те, що не їли самі. А чому саме так? Бо жрець, як грамотна людина, знав, що відходи тварини псуються, там живуть паразити, мікроби і віруси і їх треба знищувати вогнем. Але якщо хто з жреців починав розказувати мисливцям про паразитів - цього зануду швидко посилали подалі - ось тому жреці й пристосувалися, і почали брехати про якогось там бога, що любить в жертву нюхати аромат спалених решток тварин - вони це робили для того щоб врятувати цих дурних людей, бо такий симбіоз - сам жрець без мисливця не виживе, але й мисливець без жриця швидко загнеця від хвороб.

Перегляд дописуБезбожник (21.01.2010 05:55) писав:

Подивіться як написано : " Кров Христа на нас і на дітях наших!" (Матвія27:25)
ее, тут не те маєця на увазі. тут треба перекладати не "на нас", а "у нас".
Учні, спожили цю суперкошерну жертву - Христа - мають у собі кров Христа, і це не метафора. так і учням, що споживатимуть в жертву їх самих - теж в них буде кров Христа.

Мені тільки не зрозуміло, чому Манфред мене, сатаніста, обізвав учнем Ісуса Христа. тобто не обізвав, але запитав, чи я його учень. не розумію.
  • 0

#829 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 12:09

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.01.2010 11:26) писав:

Мені тільки не зрозуміло, чому Манфред мене, сатаніста, обізвав учнем Ісуса Христа. тобто не обізвав, але запитав, чи я його учень. не розумію.

"Ти знаєш, я тут згадав ось цей епізод :
" І лишився Іаків один. І боровся Хтось з ним до появи зорі.....І сказав : відпусти Мене, бо зійшла зоря. Іаків сказав : не відпущу Тебе, поки не благословиш мене....і дав назву цьому місцю Іаків : Пенуел ; бо, казав він, я бачив Бога лицем в лице....." (Буття. 32 ; 24-31)

Ну тобто, ти Вітольде може і не такий вже далекий від істини, що біблія написана якраз для сатаністів. А Манфред в курсі дєла про це, тому і запитав. А от решті людей, він голову морочить про божественність Мошиаха.

Цитата

ее, тут не те маєця на увазі. тут треба перекладати не "на нас", а "у нас".

Шауль тебе підтримує : "носимо в собі мертвість Христа......"

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.01.2010 – 12:13

• 0

#830 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.01.2010 – 12:18

Перегляд дописуСварожич (19.01.2010 12:37) писав:

Ага особливо притча про те як Ісус засушив дерево, бо воно йому взимку плодів не дало.

Отож бо Біблія суперечить сама собі. Там сказано конкретно: "Не вбий", "Не вкради" і т.д. А має бути "Не вбий, якщо цього не вимагає ситуація", "Не вкради, якщо цього не вимагає ситуація". Тобто Біблія не є довершеним і випробуваним на житті твором.
В романі Найка Велеса "Свідки Абрахама" теж, до речі, стверджується, і наводяться різні образні докази того, що Бог - недосконалий, що жидівська Біблія, а тим більше релігійна практика жидів та християн є далекими-далекими від досконалости. І я згоден і з Велесом, і зі Сварожичем: християнство - недосконале!

П.С. Ви тільки почитайте, що в репутації виписує греко-католичка Ластівочка (вона сама себе так позиціонує в релігійних темах).

†Fallen Angel† : 10% за п.п. 2.2.1, 2.5.

Повідомлення відредагував †Fallen Angel†: 21.01.2010 – 13:26

• 0

#831 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 12:47

Перегляд дописуВласюк (21.01.2010 12:18) писав:

: християнство - недосконале!

На щастя, то лише ваша думка і не більше. Кожна думка це ракурс з певної вежі...
і...якщо вона навіть недоречна, то показує де знаходиться вежа...
  • 0

#832 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.01.2010 – 12:58

аби не бути голослівним, от вам, пане Пастух, цитати з того роману:

Цитата

Виникає уточнення – а чому Бог (Творець, можна сказати, Програміст) повинен удосконалитися?.. можливо, уже існує ”готовий”, досконалий Бог?.. Відповідь може бути і такою – якби Бог був Всемогутнім, Всюдисущим, Всемудрим і т.д. ”Все…”, то ми б визнали те, що потрібно поклонятися Злочинцю… справді, якщо в силах розумної і могутньої істоти завадити злочину, а вона це не робить, то її бездіяльність треба кваліфікувати як злочинну… щоб ясніше – наприклад, якщо бандит іде грабувати помешкання, вбиває по ходу там матір і двоє малих дітей, щоб позбутися свідків, а Бог на це нічого – то він був би злочинцем, якби міг спинити злочин, але не спинив, якби був Все-могутнім і Всеблагим, а не втручався… це мало б кваліфікуватися, як злочинна бездіяльність… чи як те, скажімо, знав, що поїзду чи літаку загрожує катастрофа, міг попередити, а не попередив…* і, взагалі, якби Бог був Всемудрим,

* – візьміть до уваги вислів ”старозаповітного пророка”: ”Я – Бог…
я убиваю і оживляю, завдаю ран і зцілюю…” (Повторення Закону, 32:39)*

то чи заварив би таку дурну кашу?.. і не треба лукавити, – ”немає, немає…”, як писав теж непоганий пророк Тарас Шевченко з подібного приводу…

Цитата

– Даремна риторика, ми знаємо всі ці ваші доктрини і уважно читали Біблію… Скажіть, якщо до людей в Біблії пророками Єгови чи те ж саме апостолами Христа ставиться вимога: ”якщо ти можеш (чи там знаєш) чинити добро, а не чиниш – маєш гріх”*… то чи не грішний ваш Бог у світлі цих слів? – він же, за вашими постулатами, Всемогутній, він увесь Всесвіт ”сотворив”, – то чому ж тоді стільки зла навколо… повсюди?.. ”любов же ближньому зла не чинить”, – так стверджує біблійний автор** – і якщо Єгова помилився, то як тоді бути із виправленням помилок?..
– Та що ви таке говорите? – здивувалась блондинка. – Єгова тимчасово допустив зло… для того, щоб людство остаточно усвідомило свою гріховність і почало каятися, і навернулося до Бога… Бог же збере
вірних йому для Життя вічного, а невірних знищить…
– Десятки століть катастроф (смерть людини – це теж катастрофа, – і до того ж найтрагічніша у світі)… тисячі поколінь пройшло… мільярди людей – відшуміли і пропали … – це ви називаєте ”тимчасово”?..
– Для Бога тисяча років, як один день… – докинула літня жінка.
– Чи не визнаєте ви те, – повела Марина (як він любив її у такі моменти, її блискучу логіку досвідченого оратора…), – що це занадто наївно ви пояснюєте?.. допустити зло, і муки, і старіння (деградацію), і смерть на улюблених дітей… це мудро?.. невже не можна було придумати для них, своїх творінь, таке покарання, яке б не тільки було повчальним, але й зміцнювало б у них, у їхніх тілах дух Життя… а не вибивало би той дух з їхніх тіл остаточно… якщо дитина зламала б у саду віти яблуні, то чи розумно було б ламати їй за це ребра?..

що не ясно?

Повідомлення відредагував Власюк: 21.01.2010 – 13:15

• 0

#833 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 13:01

Перегляд дописуПастух (21.01.2010 12:47) писав:

На щастя, то лише ваша думка і не більше. Кожна думка це ракурс з певної вежі...
і...якщо вона навіть недоречна, то показує де знаходиться вежа...

А ну мо, шановний, здивуйте вежою христянською. Де вона, цікаво, стоїть, на якому підгрунті (окрім віри в чудо і перекази), і які свідчення котрі не вступають у протиріччя у тій же біблі Ви можете навести ? Ну...то шо воно за вежа і який такий ракурс з неї відкривається ?
  • 0

#834 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 22:14

Перегляд дописуManfred (21.01.2010 15:38) писав:

Я Вам по-простому скажу, приклад з власного життя, коли починаю щось згадувати з колишнього і поряд є хтось, хто тоді був присутній, у нас не те що розбіжності у часі, у нас навіть події різні виходять. Всі ми люди і нам властиво мати свою "картину світу", через призму якої ми і сприймаємо цей світ.

Щодо сприйняття світу - не заперечую. Але причому тут людське сприйняття світу до христянства ? Христянство, якраз світ заперечує. Він нічого не вартий.

Цитата

Та невже? То Ви дядьку ще про карму ніц не чули, там така "лякачка", що християни тихо курять у кутку. Або може народну мудрість згадайте: "Як гукнеться — так і відгукнеться", народ теж когось залякує? А ще згадайте третій закон Ньютона. І всі вони говорять про одне і теж. Та це просто заколот якийсь, еге?

Та невже ? А Ви тітко про таке не чули, що багато "мудростей народних" народились не в народі, а в певних закритих клубах ? І що "мудрість" про гукнеться і відгукнеться є не народною, а народнохристянською. І породжена вона в лоні церкви під виглядом "народної" так сАмо, як породжувались у лоні КГБ "українські" прізвища на зразок, "тягниряднопозахатою".
А взагалі то, було б цікаво дізнатись, шо єнто такоє :- "людська мудрість по христянськи" ? Шо то воно є, Манфреде ? Особливо в сенсі того, що бібла заперечує тягу людства до мудрості. Мало тОго. Вона це гріхом називає.

Цитата

При тому, що це основи християнства, не розуміючи яких, ви у ньому, взагалі, ніц не можете зрозуміти.
Які основи, Манфреде ? Це тобі шо, світогляд буддизму ? У біблі, чорним по білому, проведено єдину основу христянства. Але вже - червоним. І називається вона : "страх господній".

Цитата

А Ви часом не той, не Кашпіровський? Бо Ви бачите у ціх рядках, щось таке, чого ніяк не вдається побачити мені
Мені це нагадує другу серію тієї частини дискусії, де Вам Огієнків переклад здавався незрозумілим, знову дурня
валяєте?

Ну, щодо Огієнка, у мене з тобою була про інше дискусія. А щодо цього, то нагадаю тобі Манфреде як Мошиах сказав : " мене послано до синів ізраїлевих". Про українців, наприклад, Мошиах ані чичирк. Чи то він помилився ?

Цитата

Давайте сюди Вашу цитату, а головне Ваше "безцінне" її тлумачення, воно неабияк підіймає настрій
А цитатку самі пошукайте, не маленькі вже, адресу підкажу, там де Петрові (коли не помиляюсь) було видіння про "нечисту" їжу. Здається, це у діяннях.

Видіння, кажеш ? А з яких це пір видіння істиним фактом для людства стало ? Окрім христян, звичайно ж.
Ну та добре. На тобі цитату : "і дітей її покарай смертю, і всі церкви зрозуміють, що я той хто випробовує серця і думки...". Ніякого натяку про вселенську любов : "бо так полюбив господь людей, що віддав сина свого..." тут і близько немає. Зате є зрозумілий кожному з нас, звичайнісінький шантаж-лякачка єврейського божка Христосаваофа.
Про синів ізраїльських і псів у випадку з жінкою самритянкою, надіюсь, цитати не треба ? Як бачиш, і без Петра можна обійтись.

Цитата

У мене немає жодних приводів недовіряти Біблії, єдине що може бути там з неточностей, це суто технічні розбіжності у часі: десь три години, десь шість. Як казав хтось з мудрих, коли втрачається бачення головного, деталі набувають невиправдано величезних розмірів значення.

Ога,ога. Дійсно, приводів не довіряти біблі немає. Спробуй заперечити брєд 40-ка шизоїдів та ще й оформлений у
вигляді казки. Справедливості ради треба додати, що ті "шедеври" писали значно більша кількість шизоїдів. При
канонізції цього брєду було зібрано аж близько 322 -х варіантів "істиних" марень. Вибрали шість, більш-менш
підходящих для подальшої побудови псіхушки, під загальною назвою - христянська церква. Щоправда, гівна, таки не вдалось уникнути. Один із шизоїдів, наприклад Ієзекііль, надає рекомендації від імені самОго бога про те, як їсти смажене людське гівно. ( Ієз. 4 : 12-15). І таку канонізовану істоту-шизіка христянство називає Великим Пророком !!!! От уже дійсно, "немає ніяких приводів недовіряти" згідно теорії Манфреда, такому каноніку. Он він, той шизонутий "великий пророк" великорозумно вбачає людину такою ж, якою є глист в дупі тієї людини. І продовжуючи своє марення, шизоїд каже, що це бог його уповноважив.
Хіба нормальні людині можна таке заперечити ? Тьху !

Цитата

Якби Ви трошки ліпше знали Писання, то певно знали б таке: "Не жертви хочу, але милости".

Угу.
Ото якби ти, Манфреде, ліпше знав ті писання, то певно знав би таке : "Змовкни перед ликом господа бога, (Манфреде) бо близький день господній : вже приготував господь жертовне заклання, назанчив, кого позвать."
Ох...дивись, Манфреде. Добалакаєся. Ото тіко ляжеш спать, а "день господній прийде, як ЗЛОДІЙ вночі" (2-ге Петра, 3 : 10). Он навіть юдей Шауль з тобою не погоджується :
"Тож благаю вас, браття, милосердям божим повіддавайте тіла ваші в жертву живу, святу, приємну богові...."
(Рим. 12 : 1)

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.01.2010 – 22:25

• 0

#835 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 23:11

Перегляд дописуБезбожник (21.01.2010 22:14) писав:

.... Один із шизоїдів, наприклад Ієзекііль, надає рекомендації від імені самОго бога про те, як їсти смажене людське гівно. ( Ієз. 4 : 12-15). І таку канонізовану істоту-шизіка христянство називає Великим Пророком !!!! От уже дійсно, "немає ніяких приводів недовіряти" згідно теорії Манфреда, такому каноніку. Он він, той шизонутий "великий пророк" великорозумно вбачає людину такою ж, якою є глист в дупі тієї людини. І продовжуючи своє марення, шизоїд каже, що це бог його уповноважив.
Хіба нормальні людині можна таке заперечити ? Тьху !
Ну, це ти судиш з точки зору сьогоднішньої моралі цього суспільства. Це не абсолют, і судження твої не можна сприймати так.

Цю писанину можна сприймати цілком нормально з іншої точки зору. Адже справді, гімно треба смажити, щоб убити паразитів, сирим його їсти не можна :)
  • 0

#836 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 23:15

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.01.2010 23:11) писав:

Цю писанину можна сприймати цілком нормально з іншої точки зору. Адже справді, гімно треба смажити, щоб убити паразитів, сирим його їсти не можна :)

Не вірю, допоки не перевірю. Результат опублікую. :D
  • 0

#837 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 23:48

От мені ще цікаво ось це уподобання синоотця христянського. (подам на російській, вибачте, СЗ на українській десь мала забрала в місто). Отже :
"И сказал Господь Моисею : Возьми себе благовонных веществ, стакти, ониха, халвана душистого, и чистого лавана, всего поровну. И сделай из них искуством масти курительный состав, стертый, чистый, святый. И истолоки его мелко и полагай перед ковчегом откровения в скинии собрания, где я буду открываться тебе : это будет великая святыня для вас. Курения, сделаного по сему составу не делайте себе : святынею будет оно у тебя для Господа. Кто сделает подобное, что бы курить им, истребиться из народа"

Ви знаєте, мені раніше (початок розквіту сектанства) були особисто знайомі деякі темні постаті в лавах "отців" всіляких христянських церков і прочіх забігаловок. Так от розпилення певної наркоти перед початком богослужіння для капловухих прихожан, там практикувалось аж бігом. А вони, надихавшись і почавши марити, вважали таке місце найкращим для "зустрічі з істиною". Деяких бідолах (війшло в звичку) звідти трактором не можна було витягти. Та плюс до цього психологічно-словесна наркота котру співає священник. Навряд чи це для багатьох є новиною.

Цитата

name='yushchenko' post='567683' date='21.01.2010 23:16']

А христянство, до речі, не будувало таких грандіозних пІрамід:

Дивно інше. Шо вони їх не зруйнували, як зруйнували і безслідно знищили унікальні здобутки людського генія.
Геть як у Ежена Потьє, "весь мір насілья ми разрушім, до основанья, а затем....
Революціонери, чортові. Тупорилі. Руки б їм повикручувало коли нищили. А "святим" отцям шоб язики поотсихали, коли брехали гади і підбурювали неосвічені маси на таку "революцію".

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.01.2010 – 23:51

• 0

#838 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 11:26

На US Dollar написано: In Good we trust. Ще й Задорнов з цього прикалувався. Хтось комусь там довіряє авторитетам.
Але "віра" - якраз в англійській мові це дуже яскраве слово: вірити - це бути живим! Belive! Так вірити в Бога. чи довіряти йому?
Довіряти вченому в його якійсь теорії можна, якщо в цій теорії є якась логіка. Якщо вчений зуміє пояснити цю логіку. Ось у Енштейна теорія відносності - повна маячня, поки ти не зрозумієш, що не швидкість рівна відстані пройденій за час, а час і просір рівен кінетичній енергії тіла. На перший погляд теорія відносності абсолютно нелогічна. Але її логічність можна довести.
Християнська маячня на перший погляд абсолютно нелогічна - і її доведення обмежується фразою "Пути Господни неисповедимы". Ы саме тому Християнська маячня залишається маячнею.
  • 0

#839 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 22.01.2010 – 15:53

Офтоп видалив. Пастух усне попередження.
  • 0

#840 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 17:05

Але з наукою то таки не так: От є В Енштейна теорія, немає її доказів. можна довіряти Енштейну що він правий, а може напів правий, а може зовсім не правий. В будь якому разі від людей нічого не залежить. Дехто поважає науковців, дехто фанатіє від деяких науковців, Але!!! Ніхто не примушує на наукові теорії молитися, поклонятися науковцям і тому подібне.

Хоча... є такі, так би мовити вчені... Карл Маркс і Фрідріх Енгельс. от їм молитися примушували... хоча звісно більш примушували молитися і поклонятися Леніну, який аж ніяк не вчений.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних