Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2520

#741 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 17.12.2009 – 16:05

Manfred (17.12.2009 16:47) писав:

Яка гра слів та значень! Тонко. Певно, малося на увазі, що християнство "не охристиянює" фашизм, еге?
Тобто християни підтримували фашизм? Та ні, у фашистів конкретної релігії не було, була лише віра у свою націю.
  • 0

#742 Kapitoshka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна, Запоріжжя

Відправлено 17.12.2009 – 16:23

Гетьман
Так, я неправильно висловилася, але ж і ви неправильно тлумачили мої слова.
  • 0

#743 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 17.12.2009 – 16:25

Kapitoshka (17.12.2009 17:23) писав:

Гетьман
Так, я неправильно висловилася, але ж і ви неправильно тлумачили мої слова.
Вибачте, принцессо, але Ви не правильно його зрозуміли...
  • 0

#744 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 17.12.2009 – 16:58

Manfred (17.12.2009 15:25) писав:

Віка все розповість ;)
Ну і?

Бачите, походження цих слів (язичник та паган) практично однакове.

Ці слова цілком чужовірські і несуть вони своє негативне відношення до народу, племені яке додержувалось своїх традицій і не визнавало християнсьтва.

В цих словах дух грецьких хрестителів і відношення до вашого народу і ваших пращурів, пане Manfred, якщо ви косацького роду, а не жид-переселенець.

Тому, якщо ви когось називаєте паганином, чи язичником, то не дивуйтеся, що поваги до вас це аж ніяк додати не може, а скоріш навпаки.
  • 0

#745 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 17.12.2009 – 17:16

King Oni: Люди, фашизм обговорювати в "Історію".
Йо-ма-йо, який я популярний!
Я захищаю християнство, бо для мене всі релігійні та політичні течії, які не мають на меті зашкодити людям, рівні.
Не можна заборонювати релігії.
Це є частиною тоталітаризму. А ніхто ж його не хоче, чи не так?
І ще одне.
Заве, Безбожник навряд чи нацист або фашист...
А от Добронрав - так. І тому не звертайте на них уваги - один каже, що Гітлер поганий, він для Христа людей вбивав, друий же каже, що Гітлер хороший, бо він жидів винищував.
Odonacer, кими були козаки?
У Перуна вірували?
  • 0

#746 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 20.12.2009 – 21:55

Цитата

='King Oni' date='17.12.2009 17:16' post='552264']
]Заве, Безбожник навряд чи нацист або фашист...
А от Добронрав - так. І тому не звертайте на них уваги - один каже, що Гітлер поганий, він для Христа людей вбивав, друий же каже, що Гітлер хороший, бо він жидів винищував.

От мені цікаво : брехати на користувачів, це теж входить в обов"язки King Oni ? А ну мо, шановний King Oni, приведіть для прикладу мою цитату, де я сказав : "Гітлер поганий, він для Христа людей вбивав".
А коли "знайдете", то не забудьте вибачитись.

Цитата

='King Oni' date='17.12.2009 17:16' post='552264']
Я захищаю християнство, бо для мене всі релігійні та політичні течії, які не мають на меті зашкодити людям, рівні.

А бодай би мені беньки повилазили ! Шо це воно ? Шо ви кажете ? Треба ж ото таке бовкнуть про захист христянства, як про релігію, котра визнає "рівність" з іншими, щоб "людям не зашкодити. Ви мабуть тут навчились цьому :

"А хто перемагає і виконує мою волю до кінця, тому дам я владу над язичниками. І буде пасти їх жезлом залізним, і як посуд глиняний, вони сокрушаться..." (Іоана 2.26-27)
А ось так виглядає Ваш захист :"Винна не Біблія, аж ніяк! Винні ті імбецили, що трактують її як посібник по геноциду."
Це Ваша цитата. То я у Вас питаю : хто ж "імбецили"? повчаючи он так, як написано вище у Іоана? Що це, як не геноцид ?
Ви б уже краще вийшли на вулицю, може там зустрінете Логіку, перш ніж писати про захист рівності між релігіями. Я вже мовчу про Вашу ж недавню цитату, що : "панівна релігія завжди притісняє інші". А далі, (про прийняття христянства) Ви додаєте : "перехід силовий, революційний". Ну да, таке собі "революційне" завоювання.
І переможець відомий : "христянський пролєтаріат". Гєгємон. І майбутнє вже визначено: "царство небесне". Христокомунізм. І "політичних дисидентів"-єретиків, вже знищено на кострах, дибах та на колесах, де їх четвертували. І "інтернаціонал Ежена Потьє" - "Отче наш" вже написано. І вже, політико-ідеологічно підковано "гегємон", який з мечем в зубах і хрестом на шиї, готовий іти на барикади захищати "царство".
Цікаво, як це все можна поєднати з Вашим захистом христянства, в сенсі рівності релігій котрі "не мають не меті зашкодити людям"... як ото у Іоана.

Цитата

Не можна заборонювати релігії.
Це є частиною тоталітаризму. А ніхто ж його не хоче, чи не так?

Шо за дурниця ?
Якщо щось можна "заборонювати", то існує і протилежність - "дозволювати". А яка між цими термінами різниця для вказаного Вами тоталітаризму ? Хоч так, хоч "єтак" - тоталітаризм. Виходить, що з точки зору "дозволювати", Ви ратуєте за тоталітаризм, який тут же не хочете ? Капєц, блін ! Це, по-перше.
ПО- друге, якщо говорити тільки про релігію, то у Вашій "крилаті фразі" відсутня логіка.
Релігія не може приходити до людини шляхом дозволу. Вона приходить зовсім іншою стежечкою.

Певні власні висновки з прочитаного в біблії про чоловічий члєн, та про те, до чого це
призвело. Конкретизувати кожен момент не стану. Хто вивчав біблію, зрозуміє про що іде мова,
а хто тіко споглядав її, сідайте і вчіть. Якщо є бажання. Чого я - не радив би.
Краще вже вірьте сліпо.
Отже:

1. В біблії досить часто зустрічається вислів :"поклав руку під стегно його":
"І сказав Аврам рабові своєму, старшому в домі його, управляючому всим, що у нього було : поклади руку під стегно моє". (Буття. 24.1.)
"І поклав раб руку свою під стегно Аврама господаря свого і клявся йому в цьому. Буття.24.9.
Що це означає ? Будь хто, при бажанні, може вияснити що мова йде про культ чоловічого члЄна. Тобто, слуга клав руку не під стегно, а клянучись, тримав ЗА члєн того, кому клявся. Цей цікавий момент в перекладі біблії було подано як "покласти руку під стегно". Кому не лінь, можете перевірити, що не брешу.
Ідемо далі. "...і буде у вас обрізаною вся чоловіча стать...обрізайте крайню плоть вашу і це буде знаменням Заповіту між Мною і вами". (Буття 17.10.11) Отже, "Заповіт" через освячення члЄна між христянським отцем і людиною - складено.
Цікавий Заповіт, чи не так ? Якби подібний Святий Заповіт склали між собою дві людини, то будь хто сказав би: придурки-ізвращенці. Але ж тут - єгова-отець. Хто ж його так назве ? Хто ж подумає : богу-єгові що...на більше хвантазії не вистачило, як використати для Святого Заповіту члєн ? Хіба мало інших природніх факторів ? Воно звичайно можна сказати, що члєн має сАме пряме відношення до поняття : вічного життя-безсмертя з покоління в
покоління. Але чому ж тоді у біблії : "клали руку під стегно" ? Святі отці що, не в курсі що таке члєн, а що таке стегно ? В курсі. Причина обману в іншому. І причина ця, з одного боку - похабщина, з іншого - релігійне посміховище. І відкрутитись від цієї похабщини та цього посміховища, тим же христянам, не вдалось.
Цей святий символ (обрізаний члєн) так і служив юдеям багато століть. Служить і понині. Адже необрізаний члєн для єгови-отця є - чужий.
Хтось скаже: а якже іслам ? Древній Єгипет ? Вони ж те ж обрізались і обрізаються. Вірно. Але спочатку задаймо питання : а по якому признаку отець христян відрізнить тих, хто не обрізаний ? Тобто, христян. Може він для них придумав інше ? Виявляється - ніфіга. Як той Шауль не намагався в цьому моменті "заговорити зуби", нічого путнього не вийшло. Так що жробити ? Адже святість чоловічого члЄна біблією не відмінена ! Та і як відмінити ? Відомо ж, старий заповіт не оригінал, а перешкрябаний з Тори ! А тут (в Торі) юдеї хрєн дозволять хоч букву змінити ! Досить з них і того, що в старому заповіті і так "понаіскажалі". Як ото з тим"стегном", котре в оригіналі виявляється - члєн. Недаремно ж цей важливий ритуал пройшов навіть Іса ! Недаремно ж, Шаулю довелось в євангеліє присвятити так багато уваги члєну ! Сам то він, до речі, обрізався. І Тимофія, учня свого , обрізав власноруч. Було б це пустячком, ніхто в біблії і уваги не звертав би. І все ж... церква знайшла вихід.
Вірніше, цей "вихід" їй "підказали". Адже відмінити слово отця, без слова сАмого отця не є можливим. Навіть слова Шауля про "обрізання в серці" не здатні були щось змінити. Потрібно було якось таки зробити члєни всіх, хто бажав вірити Ісі - "іншими". ОбрізАти ? А згадайте скіко було скандалів у "святих" отців з цього приводу ! Навіть на Вселенських соборах ! Тобто, питання не таке вже і "пустяшне" як може хто подумав на початку допису.
Ці суперечки, щодо "святості члєна" продовжуються в церкві і нині.
Рішення мало бути таким, яке все таки відповідало б вимогам перешкрябаної з Тори "науки". А тут ще один фактор, який відсутній у Торі - ЖІНКА. Треба ж було одному умніку ляпнуть в євангеліє, що жінка має право іти в церкву. З іншого боку - це політично правильно. Матір, виховуватиме християн. Але ж жінці немає чого обрізати ! Тим більше, що біблія взагалі не ставить жінку як щось серйозне. Та і хрєн би мала б успіх релігія з Заповітом про Святий Члєн у тих же слов"ян ! І тоді... прийшла важлива підказка. ХРЕСТ. Не як частина тіла, а НА тілі. Так можна було. Незважаючи на те, що про натільний хрест в біблії (як і в Торі) навіть натяку немає. Здогадуєтесь, ХТО підказав ? І КОЛИ це сталось ?
То що ж воно таке, отой обрізаний Орган від Аврама, "отця усіх народів", Заповіт з яким
отець-єгова починає...з члєна ?
Той члєн - є релігія.
Про це - допис нижче.

Ось тут я спробую дати відповідь щодо обрізання і культу члєна в єгиптян. А ще про те, хто, в кого, і що перейняв.
Перш за все, нагадаю ще раз : Іса пройшов ритуал обрізання. Це багато про що каже для христян, в сенсі заключеного Святого Заповіту між Ісою і Аврамом. Я не помилився, що сАме між ними. Бо про це вказано у святому письмі самими же Ісою :
Перше : "Я і Отець - одне",
Друге : "Перш, ніж був Аврам, Я єсмь".
Отже, він той Іса і заключав з Аврамом "святу сдєлку"про члєн. Най мені хто докаже, (з біблією в руках) що це не так ! Вірніше, най докажуть самОму Ісі, що це не так.

Взагалі то приймаючи щось на віру (тим більш як релігію) людина повинна як мінімум все таки подумати : що я приймаю за істину ?
В цьому сенсі досить цікавим є походження самої біблії.
Ну справді ж :

1. Той же міф про воскресіння Христа, повністю повторює історію вознесіння Осіріса. Так само як і Осіріс, Христос ніби то гине в стражданнях, але після смерті возноситься на небо де стає богом.

2.Так звана боротьба Христа з сатаною, після чОго має наступити "царство боже" є не що інше, як повторення історії боротьби Гора і Сета.

3.Важливий момент : так зване "непорочне зачаття" прослідковується в міфології з того, що коли Сет убиває Осіріса, то кидає його тіло в Ніл. Те тіло Осіріса знаходить Ісіда, забирає від нього (щоб ви подумали ?) ЧЛЄН (запам"ятайте цей момент) і від цього члєна зачинає- Хора. До речі,той члєн Осіріса є такий собі "священний амулєт" єгиптян. Вони назвали його "життєва сила". Зауважу, що в міфах Єгипту, по іншій версії, Сет розрубав його
тіло на 14-ть частин які зібрала Ісіда (окрім члєна, котрий проковтнула рибина) і чудотворним чином зачала. В любому випадку, ця історія пов"язана з культом фалоса.

4.В єгипетьскій міфології було відомо 42 так званих "гріха". В біблії, Муса скоротив їх до 10-ти. Євреї взагалі мастаки, передряпуючи щось чуже, скорочувати і перевертати все з нігна голову. Той же Іса, "скоротив Мусу"всього до двох "гріхів".
Таким чином і виникла "нова" редакція такого собі збірника фантастики-біблії, нашкрябаного з чужої міфології. Щоправда, заради справедливості треба додати : не тільки з єгипетської. Але це - окрема розмова.

5."Страшний Суд" на якому встануть всі мертві отримавши свої тіла, повністю відповідає міфології єгиптян про збереження тіла. Цікаво, що цей фактор трансформувався у христян так, що муміфікація не потрібна, а бог сам поверне тіла. Однак, хоч трісни, "втекти" від єгиптян не вдалось. Це дуже сильно прослідковується в присвоєні "святості" та почитання всіляким залишкам трупів, під назвою "святі мощі". Додам сюди і поклоніння іншому виду мертвечини - муміям, котрі стали такими в силу природніх умов. Таких "святих" розвелось уже скіко, що ті
єгиптяни зі своїми нещасними фараонами - "отдихають". Роль цих недогнивших кісток і муміфіціруваних трупіків, не моргнувши оком, здатна пояснити будь яка неграмотна баба Хівря в любому селі : кожен з цих трупів, виявляеться, "отвічає" за щось. Хто за погоду, хто за воду, хто за корову щоб доїлась, хто за дармове багатство, хто за "освячений" Мерседес, хто за безпліддя у жінки, хто за...ну і так далі. У єгиптян за ці речі "отвічали" менші і малі боги. Ну а христяни, з подачі біблії та церкви віддали це право... кісткам трупів. Такі собі малі "божки" получаюцця. Головне, що кожна купка кісток "отвічає" за "свій базар". Яка тут уже нафіг трійця ! Тут уже скіко богів получаєцця, що навіть все язичество світу за всю свою історію, не мало і сотої частини такої кількості богів ! Шо "інтєрєсно" : різні конфесії христян, окрім загального "общака" святих (Ілія,наприклад) мають ще своїх "героїв". Котрих не визнають христянські ж одновірці ! Получаєцця, шо який небудь "святий Францизк" по барабану наші бабі Хіврі, так само, як по барабану "свята Гапка" якомусь дону Педро у Бразілії. Тут шось, трохи
недоопрацювали плагіатчики, бо в єгиптян такого неподобства не наблюдаєцця. Шо то воно, як здираєш з чужого, то обов"язково десь вляпаєшся !

А от до "верховного бога", христяни (як і єгиптяни) по пустякам не звертаються.
Дійсно, нахрєна єгові чиясь корова або коза, які перестали доїтись, бо сусідка наколдувала ? Для таких розборок, у єгови є малі божки. "Святі" кістки та мумії. А за їх "святістю" діло не стане. Цього добра у церкви, як зірок у Всесвіті. Були б кістки. Освятять. Хоч собачі, хоч бомжачі. Яка різниця ? Хто там їх провіряє ? Головне, що вони "чудотворні божки".
От такий "монотеїзм" по єгиПЕЦЬКи получаєцця. Чудна вона, та "трійця", як і "тайні путі" її.
Але, щодо плагіату біблії з єгипетської міфології, то це ще не все.

6.Магія. Ох, уже це страшне і водночас манливе слово ! В єгипетському культі вона займає не аби яке місце. А що ж у христян ? Щось новеньке проти єгиптян ? А ніфіга ! Ікона. Та не просто ікона, а чудотворна"! Та не одна, а чортзна скіко тисяч штук. І тут, (блін!) хоч і скопіювали єгиптян, але переплюнули. Магічних малюнків, перед якими молились єгиптяни таки менше ! І так сАмо як єгиптяни, христяни тим малюнкам моляться. І так само
як єгиптяни, христянин, помолившись вірить, що прохання буде виконано. Цікаво, що як і у віруванні єгиптян, сила молитви тим більш вважається значимою, коли її висловлюють ПОРЯД зі "святинею". Поряд з "чудотворною" іконою, чи малюнком на стіні сільського клубу після дощу, чи поряд з купкою "святих" кісток невідомо кого, або чого. І так як і в єгиптян, це підсилюється ритуалами у вигляді "хресних ходів","літургії" і т.п. Ну і звичайно ж, не
могли не повторити єгиптян в тОму, що треба одягти амулєт. Так, так, саме амулєт "життєвої сили" (я просив на початку запам"ятати цей момент) - хрест.
Я вже казав, звідки що списувалось. І про Мусу, що ріс в Єгипті, згадаймо. Додаймо, що той Муса вивів євреїв з Єгипту, а не з Камчатки. І що того Мусу церква визнає автором Тори. Тобто, автором п"ятикнижжя, де слуга тримає члєн Аврама в єкстазі клятви.
І амулєт єгиптян у вигляді члєна, я згадував. Його, той амулєт, ще називають: "АНХ", як символ життя і майбутнього воскресіння. І по формі, до речі, той "АНХ" (хрест-ан-сата) дууууже нагадує символ христян - хрест. І тут я знову, згадавши того слугу тримаючого члєн Аврама, подумав: недаремно цьому члєну відведено багато місця в біблії, як не крути, але це була найвища ступінь клятви по біблійському звичаю, (інакше для чого це написанов СВЯТОМУ письмі ?) і нічим вона, та клятва, не відрізняється від клятви хрестом. Хоч трьома, хоч п"ятьма пальчиками. Нічим. Адже амулєтик то...підкинули. Зідравши перед цим...культ єгиптян. Повторюсь : здогадуєтесь хто підкинув ?
А для тих, хто погано вчив історію в школі, нагадаю: римляни розпинали злочинців на Т-подібному, та Х-подібному хресті. Про форму хреста який христяни носять на тілі, римляни, в часи Іси, навіть поняття не мали.
З чим і вітаю всіх хрестоносців "а-ля-єгипет".

ПС. До речі, в тему. Дуже скоро (1-го січня) у христян велиииике свято - обрізання господнє.
Тобто, день, коли Ісі члєн обчикали. Сподіваюсь не треба нагадувати, де сАме зберігається
цей обізок-святиня, як нагадування про божественний символ "життєвої сили"...АНХ.

Повідомлення відредагував Безбожник: 20.12.2009 – 21:38

• 0

#747 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.12.2009 – 08:29

А якщо простіше - то є такий анекдот.

- Куме, чого це ти носиш взуття на три розміри менше?
- Та розумієш куме, в мене робота клята, зранку до ночі вкалую, а платять дрібязок з затримкою, а дома жінка з жде, 5 малих дармоїдів, ще й теща з нами живе. Так от єдина моя радість в житті - коли я знімаю взуття!

Ось на цьому прикаді показано як і для чого людям потрібна релігія. так само як взуття на три розміри менше.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 21.12.2009 – 08:30

• 0

#748 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 21.12.2009 – 12:31

Manfred (21.12.2009 09:52) писав:

Анекдот зрозумілий, а от його зв'язок з релігією не надто. Яке ж таке "взуття" релігійні люди по-Вашому знімають з такою насолодою?

Щоб попасти в рай потрібно покаятись, правильно? А щоб покаятись, треба согрішити. Полюбому. Бо праведник, що прожив несогрішивши. несе в собі великий гріх - гординю!. Ось і потрібно покаятись. Согрішити і покаятись - це і є процес знімання взуття, що приноситьрадість. А саме взуття - це всі ті морально-релігійні заповіді, закони, обмеження, що накладаються на людину. От багато людей мазохістів, що люблять мучити себе тривалими обмеженнями, заради короткочасної насолоди.
  • 0

#749 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.12.2009 – 19:07

Ви плутаєте, а може і не розрізняєте шкоду людям зі шкодою культурній парадигмі.

Розкажіть про "парадигму культурі" а не "шкоду людям" тим, кого різали і в Дніпрі топили. Розкажіть про це тим, кого продовжували винищувати ще майже 200 років по тому.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.12.2009 – 19:12

• 0

#750 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 21.12.2009 – 20:54

Дух — національности не має.

Кумедний ви пане Manfred. Як дитина мала.

Я вас про національну ознаку християнського духу не запитував, я як раз про це і кажу, що християнин і не має национальності і тому не може бути українцем. Як казав пан Безбожник, християнин це пролетарій і цим все сказано.

Та я ото ще думаю, що християнин і людиною земною не може теж називатися. Те, що христянський дух взагалі не має ніяких земних ознак, так вони, ці, що обсіяні христіянським духом по життю вічні вигнанці від своїх злиденних пращурів Адама з Евою, які вічно приречені страджати, грішити і мріяти про якесь царство і авжеж не земне, але небесне.
То путь ваш дальок, як прийшли, так і підете тудить. Тай шли б вже зі своїм богам. :ggggg:
  • 0

#751 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 23.12.2009 – 16:30

Хто сьогодні ходить в церкву? Бабусі.
Чи ходили вони в церкву у 198х, коли були зрілими працездатними жінками? Авжеж ні!
Що змінилося? політика? Так. але не це основне.
Основними є не суспільні, а персональні зміни. Це вік, який наближається до завершення.
Розуміючи закінчення життя, людина змінює пріорітети. Що було, що буде?
Бажання продовжити своє життя після смерті може бути у людини, що не наситилася життям земним. Бажання повторити життя, є у людини, що не задоволена своїм життям.

Людина, що виростила дітей, внуків, правнуків, і задоволенна своїм прожитим життям - гідно приймає завершання свого життя з задоволенням від виконаного обовязку - їм не потрібна вічність без сенсу. Таке життя є правильним!!!!
Люди що прагнуть вічного життя - не знайшли сенс у своєму житті теперішньому, не виконали свого життєвого обовязку, і не знайдуть сенсу у вічності - в такій ситуації будь-який рай буде пеклом.
  • 0

#752 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.12.2009 – 17:50

Цитата

name='King Oni' post='552264' date='17.12.2009 17:16']
кими були козаки?
У Перуна вірували?

Звісно ж, що вірували. А Ви як думали : так відразу (подібно Вам ) всі і на коліна стали ? По Вашому що? через три дні після взяття Зимнього всі стали більшовиками-марксистами ? Ніфіга подібного. Отак і з козаками. Наявність в 21-му столітті Odonacera заперечує Вас у ствердженні, що в ті часи козаки ніби то не вірили в Перуна. Ну хіба що Ви були знайомі з усіма козаками за всю історія козацтва. Але в таке знайомство важкувато повірити.

Ще як були ми козаками,
А унії не чуть було,
Отам-то весело жилось!..
Аж поки іменем Христа
Прийшли ксьондзи і запалили
Наш тихий рай. І розлили
Широке море сльоз і крові,
А сирот іменем Христовим
Замордували, розп’яли...».

Автора вказати ? Чи самі, здогадаєтесь ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 24.12.2009 – 17:58

• 0

#753 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 24.12.2009 – 18:14

Цитата

Розкажіть про "парадигму культурі" а не "шкоду людям" тим, кого різали і в Дніпрі топили. Розкажіть про це тим, кого продовжували винищувати ще майже 200 років по тому.
Я розкажу, давайте його сюди, того кого там різали - я все розкажу і навіть більше, покажу :happy1:

Цитата

Хто сьогодні ходить в церкву? Бабусі.
Я ходжу :P
  • 0

#754 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 24.12.2009 – 21:34

Перегляд дописуЛастiвочка (24.12.2009 18:14) писав:

Я ходжу :blush:

В церкві бох? Знайшли?
  • 0

#755 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.12.2009 – 21:42

Цитата

Ластiвочка' date='24.12.2009 18:14' post='555629']
я все розкажу і навіть більше, покажу :blush:
Шо покажу ??? І не стидно ото Ластівочко таке прєдлагать ?

Загалом же, маємо 24-те грудня. Є пропозція об*явити мораторій на релігійні суперечки в період свят.
Почну з себе.
Потім всі "отиграємось". Зі святами усіх !

Повідомлення відредагував Безбожник: 24.12.2009 – 21:45

• 0

#756 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 24.12.2009 – 22:40

Перегляд дописуБезбожник (24.12.2009 21:42) писав:

Шо покажу ??? І не стидно ото Ластівочко таке прєдлагать ?

Загалом же, маємо 24-те грудня. Є пропозція об*явити мораторій на релігійні суперечки в період свят.
Почну з себе.
Потім всі "отиграємось". Зі святами усіх !
я - за. а до якого мораторій?
  • 0

#757 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 24.12.2009 – 22:47

Перегляд дописуЛастiвочка (24.12.2009 22:40) писав:

я - за. а до якого мораторій?

Назавжди.
  • 0

#758 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.12.2009 – 16:09

Зі свіженьких новин:

В Колумбії 40-річний фермер відрізав собі пеніс небезпечною бритвою, щоб не зраджувати своїй дружині. За словами Луїса Альфонсо Санчеса, дружина заявила йому, що не хоче виконувати своїх подружніх обов'язків. Щоб не спокушатися іншими жінками, селянин відрізав собі статевий орган. За його словами, вихід з ситуації йому підказав 18-й розділ Євангелія від Матвія: "Коли рука твоя, чи нога твоя спокушає тебе, відітни її й кинь від себе: краще тобі увійти в життя без руки чи без ноги, ніж з обома руками чи з обома ногами бути посланим у вогонь вічний ".

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 25.12.2009 – 16:09

• 0

#759 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.12.2009 – 16:23

Перегляд допису-=VJ=- (25.12.2009 16:09) писав:

Зі свіженьких новин:

В Колумбії 40-річний фермер відрізав собі пеніс небезпечною бритвою, щоб не зраджувати своїй дружині. За словами Луїса Альфонсо Санчеса, дружина заявила йому, що не хоче виконувати своїх подружніх обов'язків. Щоб не спокушатися іншими жінками, селянин відрізав собі статевий орган. За його словами, вихід з ситуації йому підказав 18-й розділ Євангелія від Матвія: "Коли рука твоя, чи нога твоя спокушає тебе, відітни її й кинь від себе: краще тобі увійти в життя без руки чи без ноги, ніж з обома руками чи з обома ногами бути посланим у вогонь вічний ".

Бугога. Ото ідійота кавалок!!!!!!!!!!!! От до чого християнство людей доводить (а конкретніше - 18-й розділ Євангелія від матвія). :blush:

Повідомлення відредагував Власюк: 25.12.2009 – 16:24

• 0

#760 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 25.12.2009 – 17:08

на недільній проповіді пастор закликає вірян: "а тепер давайте заплющимо очі і звернемося до господа: "боже, відкрий нам очі!"
:blush:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних