Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2512

#701 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.12.2009 – 10:41

Перегляд дописуБезбожник (14.12.2009 19:18) писав:

Ну от, бачиш Манфреде, як намагається ЗАВ викрутитись хитріше ніж ти щодо фрази: "я і отець одне". А того і не бачить, що лізе у ту ж дупу за компанію з тобою. Лізеш, ЗАВе, "патамуша" твоя пафосна цитата і близько не є відповіддю на моє перше питання : перед ким іса викупив гріхи ?
Коли людину сумління гризе /і не оглядайтеся на дзеркало - у вас-то сумління ніц нема/, то вона перед ким "викупає гріх"?
  • 0

#702 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 16.12.2009 – 13:04

Цитата

name='King Oni' post='551179' date='15.12.2009 20:08']
Смішна Ви людина.
Країні потрібна була релігія для визнання.

Вперше чую, що релігія потрібна для визнання країни. От уже дійсно смішно.

Цитата

Людям важко перейти з чогось на щось принципіально інше, це зрозуміло.

Та ніфіга Вам не зрозуміло! Про який перехід з чогось на щось відносно христянства у нас Ви тут вішаєте лапшу ? Перейти можна через канаву. Або від кам"яної сокири до металевої. Де Ви побачили перехід при силовому похрещенні ? Це називається війна, шановний. Окупація однією ідеологією іншої. В даному випадку окупантом є юдожидівська ідеологія, з якої пізніше виросли вуха марксизму. Перемогу якої, такі як Ви, святкуєте і понині.

Цитата

Релігія - це політика, що використовує ефемерні поняття.
Ох...спасайте ! Якщо вказаний Вами "перехід" на "щось принципіально інше" виявляється був ефімерним поняттям, то до чого ж тоді Ваше : "це зрозуміло" ??? І нафіга ж було переходить до ефімери ?

Цитата

Як політика дає поштовх до розвитку соціуму, так і релігія дає поштовх для розвитку людини. Якщо довго не змінювати внутрішній світ, він перестане розвиватись. Сподіваюсь, Ви це усвідомлюєте.

Та я то можу усвідомити. Але навряд чи з Вашим "поштовхом до розвитку людини" погодиться Бруно або Галілей.
Вони (і безліч інших) в момент довели б Вам, що то за "розвиток внутрішнього світу" по християнськи. Я з ними погоджуюсь. І усвідомлюю це.

Цитата

Тепер до другого.
Зруйнували фортецю, а на її місці побудували палац. Фундамент залишився, бо він гарний і міцний.
Через декілька років деякі хочуть відновити фортецю, але більшість хочуть залишити палац.
Що залишили б Ви?

По-перше не палац, а церкву, шановний. По-друге, на поневічених серцях предків. На їх вірі. На їх гідності. На їх світогляді. На їх культурі. На їх мистетстві. На їх людській суті, нарешті. Оце і є фундамент на якому Ви так пафосно бачите христянський палац. А по іншому і бути могло. Адже христянство, як релігія, не має земного коріння. Воно тримається на чуді. От тому, щоб прикріпитись до землі воно використовує людину, яку перед тим поневічує так, як я вказав вище. Ви питаєте, щоб залишив я ? Все мною перечислене, окрім такого "палацу".
  • 0

#703 Kapitoshka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна, Запоріжжя

Відправлено 16.12.2009 – 13:11

Безбожник
Але ж правда... Зокрема, Володимир прийняв християнство на Русі, щоб Київську Русь визнали... І щоб він міг оружитися із сестрою візантійського імператора... Політика - страшна річ. Через неї людей залишили без власної рідної віри. Пишаюся тим, що слов'яни до кінця з цим боролися і продовжували вірити у те, у що вірили протягом 10 тисяч років.
  • 0

#704 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 16.12.2009 – 13:17

Перегляд дописуБезбожник (16.12.2009 14:04) писав:

Вперше чую, що релігія потрібна для визнання країни. От уже дійсно смішно.

Та ніфіга Вам не зрозуміло! Про який перехід з чогось на щось відносно христянства у нас Ви тут вішаєте лапшу ? Перейти можна через канаву. Або від кам"яної сокири до металевої. Де Ви побачили перехід при силовому похрещенні ? Це називається війна, шановний. Окупація однією ідеологією іншої. В даному випадку окупантом є юдожидівська ідеологія, з якої пізніше виросли вуха марксизму. Перемогу якої, такі як Ви, святкуєте і понині.

Ох...спасайте ! Якщо вказаний Вами "перехід" на "щось принципіально інше" виявляється був ефімерним поняттям, то до чого ж тоді Ваше : "це зрозуміло" ??? І нафіга ж було переходить до ефімери ?

Та я то можу усвідомити. Але навряд чи з Вашим "поштовхом до розвитку людини" погодиться Бруно або Галілей.
Вони (і безліч інших) в момент довели б Вам, що то за "розвиток внутрішнього світу" по християнськи. Я з ними погоджуюсь. І усвідомлюю це.

По-перше не палац, а церкву, шановний. По-друге, на поневічених серцях предків. На їх вірі. На їх гідності. На їх світогляді. На їх культурі. На їх мистетстві. На їх людській суті, нарешті. Оце і є фундамент на якому Ви так пафосно бачите христянський палац. А по іншому і бути могло. Адже христянство, як релігія, не має земного коріння. Воно тримається на чуді. От тому, щоб прикріпитись до землі воно використовує людину, яку перед тим поневічує так, як я вказав вище. Ви питаєте, щоб залишив я ? Все мною перечислене, окрім такого "палацу".
Ги.
Європа була християнською. Візантія була християнською. Якби Володимир не прийняв християнство, ми б з вами зараз говорили б на польській.
Перехід силовий, революційний.
Ой, смішні ж Ви! Застій негативний завжди.
І останнє.
Взамін християнство породило великий пласт культури.
Якщо ж Ви не здатні зрозуміти це, наша з Вами дискусія завершена.
І ще одне: не оффтопте. У мене вже руки чешуться, щоб Вас забанити. Не давайте мені приводу.
  • 0

#705 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 14:19

King Oni: Перемістив.
  • 0

#706 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 14:23

Цитата

name='King Oni' post='551647' date='16.12.2009 13:17']
Ги.
Європа була християнською. Візантія була християнською. Якби Володимир не прийняв християнство, ми б з вами зараз говорили б на польській.

Ото ж я дивлюся, та й думаю, чого Китай польською говорить ? Або Індія ?

Цитата

Перехід силовий, революційний.

Так все таки силовий ? В такому разі, що ми захищаємо : "божу істину", чи таки силовий перехід ?

Цитата

Ой, смішні ж Ви! Застій негативний завжди.

Про який застій мова, шановний ? Вам що, відомі майбутні ступені розвитку нашої древньої держави без силового прийняття чужої віри ? У вас є докази, що розвиток був би гіршим ? Ну і ну. Це ж треба, так зневажати своє. Втім, це стара ідеологічна платівка яку нам давно начепили. (поміж іншим) до речі : от ми сьогодні ніякого розвитку практично не маємо. В усіх сферах. Застій. І визнання не маємо, бо таким могло б бути членство в ЄС. І це не дивлячись на те, що релігія "прогресивно-революційна" по Ваших словах.

Цитата

І останнє.
Взамін християнство породило великий пласт культури.
Якщо ж Ви не здатні зрозуміти це, наша з Вами дискусія завершена.

А який пласт знищило ? А який ще в додаток використало з тих залишків, під виглядом християнскої культури ?
  • 0

#707 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 16.12.2009 – 15:23

Перегляд дописуKing Oni (16.12.2009 13:17) писав:

Ги.

Є більш логічні хвантазії.

Як би не зрада Володимира, то не булоб ні тої польші, ні тої візантії. І татари говорили б по українські, а не по москальскі.
  • 0

#708 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 15:24

Цитата

name='Manfred' post='551549' date='16.12.2009 09:43']
Відчуття таке, що Ви вже не знаєте, до чого б ще причепитися, тепер от до перекладу причепилися. І яке ж це слово в обговорюваному рядку "Я й Отець Ми одне!" є таким незрозумілим сучасному українцю, може "Я" або "Ми"? :happy1:

Я ні до чого не чіпляюсь, Манфреде. Про те, що біблія в перекладі митрополитм Іларіоном (яка в мене є в числі інших) може використовуватись "вдома" відомо вже багато років. Однак доля цього перекладу склалась так, що вона не може бути вжитою для серйозної дискусії. В тому числі - в церкві. І якщо ти вступав в дискусію, то мав би знати про це, а не спирати на Гугл. Заперечуючи оте "МИ", про яке мені давно відомо, я тебе до цього і вів. І те, що я подав в допису про рішення церкви тільки тепер, можна було б зробити і раніше. Однак мені цікаво було спостерігати як ти вперто захищав оте "ми", знаючи звідки воно походить. Знаючи, що говориш про несприйняте церквою. Як це називається, надіюсь пояснювати не треба. До того ж, те "ми" застосував ти, додавши, що я брешу. І навів цитату Огієнка. А після ще й додав цілу главу в його перекладі. А коли я подав тобі рішення церкви, то замість того, щоб визнати наклеп на мене щодо брехні з отим "ми", ти знайшов ще одного "винного" - Гугл.
Щодо незрозумілості "ми" українцем, то окрім раніше сказаного, поясню ще так : ніяке "ми" між сином і отцем не може існувати. Це з області триєдинства, Манфреде. Той, хто визнає триєдинство, визнає його як одне ціле. І ніяке "ми" туди встромити неможливо. Це шматок граніту без жодної "мікротріщини", Манфреде.

Цитата

Що ж до того, що я навів саме переклад Огієнка, то просто він іде у перших рядках пошуку Ґуґля на запит "Біблія українською":

Ну я вже сказав - Гугл "винен".
  • 0

#709 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 15:53

Перегляд дописуKapitoshka (16.12.2009 14:11) писав:

Безбожник
Але ж правда... Зокрема, Володимир прийняв християнство на Русі, щоб Київську Русь визнали... І щоб він міг оружитися із сестрою візантійського імператора... Політика - страшна річ. Через неї людей залишили без власної рідної віри. Пишаюся тим, що слов'яни до кінця з цим боролися і продовжували вірити у те, у що вірили протягом 10 тисяч років.
Ну ви відсмалили! :happy1: :cool1: 10000 років! Може, Україна - батьківщина слонів і піраміди будували слов*яни? І Атлантиду наші предки потопили?
Трипільці і то жили за 5000 років до Р.Х.
Вчіть історію або не лізьте в воду, якщо не знаєте броду.

Odonacer, по-Вашому, Русь встояла б проти об*єднаних армій Європи і Візантії, притому розділена на шматки? До татар би ми й не дожили.
Правда в тому, що до християнства не було одного народу.
Не було.
Володимир не зміг об*єднати державу "рідновірськими" богами. Не було б українців і білорусів, а були б сіверяни, поляни і т.д. Християнство заодило єдність, яку не могло дати язичництво.

Безбожнику, не викривляйте слова.
Будь-яка нова ідея є прогресивною.
І вона з плином часу застаріває. Якщо Ви цього не розумієте, то можете нічогог не говорити. Ніхто Вас не слухатиме.
  • 0

#710 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 16:15

Перегляд дописуKing Oni (16.12.2009 15:53) писав:

Odonacer, по-Вашому, Русь встояла б проти об*єднаних армій Європи і Візантії, притому розділена на шматки? До татар би ми й не дожили.
Не було.

То ви кажете, що Русі загрожувала Европа і Візантія і вона почала швиденько хреститися, щоб хрестом захиститись?

Тоді повинні бути приклади загрози Візантії і Европи, а таких прикладів нема. Як раз навпаки. Про Святослава Завойвника не чули? Ні? То і не дивно.

Перегляд дописуKing Oni (16.12.2009 15:53) писав:

Володимир не зміг об*єднати державу "рідновірськими" богами. Не було б українців і білорусів, а були б сіверяни, поляни і т.д. Християнство заодило єдність, яку не могло дати язичництво.

По об"єднанню теж повинні бути приклади конкретні.

А таких прикладів теж нема. Тільки після татарської москальщині можно щось казати про об"єднання, але це об"єднання називається правільніше колонізація земель для татаро-москалії.

Було тільки поневолення Русі хрещенням спочатку на користь Візантії, а потім на користь москалії.
Де ви там побачили об"єднання.
  • 0

#711 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 17:13

Перегляд дописуOdonacer (16.12.2009 17:15) писав:

То ви кажете, що Русі загрожувала Европа і Візантія і вона почала швиденько хреститися, щоб хрестом захиститись?

Тоді повинні бути приклади загрози Візантії і Европи, а таких прикладів нема. Як раз навпаки. Про Святослава Завойвника не чули? Ні? То і не дивно.

По об"єднанню теж повинні бути приклади конкретні.

А таких прикладів теж нема. Тільки після татарської москальщині можно щось казати про об"єднання, але це об"єднання називається правільніше колонізація земель для татаро-москалії.

Було тільки поневолення Русі хрещенням спочатку на користь Візантії, а потім на користь москалії.
Де ви там побачили об"єднання.
Ну Ви смішні. Елементарних речей не розуміти...
Святослав? Те, що він прибив щит на воротах Царгорода - легенда. А Київ князь ледве не загубив через печенігів.

За язичництва кожне плем*я мало свого покровителя. І єдності як такої не було. Не було одного народу. Тим більш, за язичництва Русь не мала великого впливу.

Це все шизофренія "рідновірів". Наївно думати, що ми такі бідні, нас в ярмо чужої релігії запрягають...
Скажіть спасибі, що язичництво не викоренили повністю.
Християнство своїх тарганів має.
І не слід казати, яка Рідна віра хороша.
Якщо Ви вважаєте Україну слабкою (а Ви її вважаєте, бо чому ж її весь час поневолювали), то будь ласка, рекомендую мовчати.
  • 0

#712 Kapitoshka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 17:19

King Oni
Разом з трипільцями на території України проживало автохтонне (етнічне)слов'янське населення.

King Oni

Цитата

Християнство заодило єдність, яку не могло дати язичництво.
Окей, тепер же, коли ми єдині, можна нам вірити у те, у що ми хочемо вірити?
  • 0

#713 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 17:22

Перегляд дописуKing Oni (16.12.2009 17:13) писав:

Ну Ви смішні. Елементарних речей не розуміти...
Святослав? Те, що він прибив щит на воротах Царгорода - легенда. А Київ князь ледве не загубив через печенігів.

За язичництва кожне плем*я мало свого покровителя. І єдності як такої не було. Не було одного народу. Тим більш, за язичництва Русь не мала великого впливу.

Це все шизофренія "рідновірів". Наївно думати, що ми такі бідні, нас в ярмо чужої релігії запрягають...
Скажіть спасибі, що язичництво не викоренили повністю.
Християнство своїх тарганів має.
І не слід казати, яка Рідна віра хороша.
Якщо Ви вважаєте Україну слабкою (а Ви її вважаєте, бо чому ж її весь час поневолювали), то будь ласка, рекомендую мовчати.

То всеж ви не виклали фактів як хрещення об"єднало Русь і захистило від Візантії і Европи?

Я не вважаю що якось можливо з вами сперечатися по питанню історичної правди, але навіть в цьому у вас зневага до своєї країни і до себе.
Але кожен обирає ту історію, якої він вартий і я вас навіть не засуджую.

Почитайте хоч історію Грушевського, щоб якщо не повторювати християнсько-більшовістську історію, то хоч замислитись над тим хто ви є по життю.
  • 0

#714 Kapitoshka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 17:22

King Oni
Згодна, про 10 тис. років то я загнула. Звиняйте.
  • 0

#715 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 18:27

Цитата

name='King Oni' post='551700' date='16.12.2009 15:53']
Ну ви відсмалили! :happy1: :cool1: 10000 років! Може, Україна - батьківщина слонів і піраміди будували слов*яни? І Атлантиду наші предки потопили?
Трипільці і то жили за 5000 років до Р.Х.
Вчіть історію або не лізьте в воду, якщо не знаєте броду.

Та шо Ви кажете ? Серйозно ? Вперше бачу людину, котрій відома вся історія. Цікаво, де Ви її надибали ? Воно у Вас шось чудне получаєцця. Ви відстоюєте християнство, яке спирається на біблію. А будь який християнин, з піною коло рота Вам докаже, коли, згідно біблійного календаря на сьогодні, відбулось сотворення світу. І куди ж Ви туди вліпите трипільців ? Ну хіба що майже зразу з Адамом. Може підкажете, в який рік від біблійного сотворення світу вони з"явились ? За Атлантиду і пірамди не питаю. Мене більш цікавить, коли з"явились динозаври по біблійному календарю. Ви часом не в курсі ? Ви б уже якось або біблію захищали, або трипільців, або історію, яку Ви радите учити Капітошці.
Щодо слонів, то мушу Вас розчарувати. Уявіть собі, на нашій території навіть мамонти гасали. От тіко не знаю, вони одночасно з трипільцями з"явились чи ні... по біблійному календарю ?

Цитата

Це Ваші фантазії, чи Ваше стверження ? Ви берете на себе відповідальність за можливий розвиток в минулій історії ?

Цитата

Не було одного народу.
Не було.

А після християнства став один народ ? Де ? Не бачу. Зате бачу протилежне. От скіко є у нас христянство - скіко і немає одного народу. Чи не правду кажу ?

Цитата

Цю брехню, під виглядом історії, я чув ще коли Odonacera на світі не було. І хто її породив - вже давно відомо.
  • 0

#716 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 19:41

Перегляд дописуБезбожник (16.12.2009 14:23) писав:

А який пласт знищило ? А який ще в додаток використало з тих залишків, під виглядом християнскої культури ?
І який же?

Перегляд дописуOdonacer (16.12.2009 15:23) писав:

Як би не зрада Володимира, то не булоб ні тої польші, ні тої візантії. І татари говорили б по українські, а не по москальскі.
Он у сусіди є Володимир - і шо?

Перегляд дописуKapitoshka (16.12.2009 17:19) писав:

Окей, тепер же, коли ми єдині, можна нам вірити у те, у що ми хочемо вірити?
Хіба забороняють?
  • 0

#717 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 20:57

Перегляд дописуБезбожник (16.12.2009 18:27) писав:

Та шо Ви кажете ? Серйозно ? Вперше бачу людину, котрій відома вся історія. Цікаво, де Ви її надибали ? Воно у Вас шось чудне получаєцця. Ви відстоюєте християнство, яке спирається на біблію. А будь який християнин, з піною коло рота Вам докаже, коли, згідно біблійного календаря на сьогодні, відбулось сотворення світу. І куди ж Ви туди вліпите трипільців ? Ну хіба що майже зразу з Адамом. Може підкажете, в який рік від біблійного сотворення світу вони з"явились ? За Атлантиду і пірамди не питаю. Мене більш цікавить, коли з"явились динозаври по біблійному календарю. Ви часом не в курсі ? Ви б уже якось або біблію захищали, або трипільців, або історію, яку Ви радите учити Капітошці.
Щодо слонів, то мушу Вас розчарувати. Уявіть собі, на нашій території навіть мамонти гасали. От тіко не знаю, вони одночасно з трипільцями з"явились чи ні... по біблійному календарю ?
От і чудово.
У Вас вже вичерпались аргументи. Мамонти не є слонами, це інший рід. Це раз .
Християнську дату світу визнають лише божевільні фанатики. Це два.
І якщо ж Ви Безбожник, то чому Ви захищаєте рідновірів? Це три.
  • 0

#718 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 22:06

Цитата

name='King Oni' post='551836' date='16.12.2009 20:57']
От і чудово.
У Вас вже вичерпались аргументи. Мамонти не є слонами, це інший рід. Це раз .

Та воно то так, але ж і слони не є мамонти. Однак це не завадило Вам в питанні до Капітошки віднести їх в ті часи, коли ті мамонти бігали тут як собаки. Що і малось мною на увазі. Це два.

Цитата

Християнську дату світу визнають лише божевільні фанатики. Це два.

Я зрозумів Вас. Однак не знав, що пару мільярдів прихожан христянських церков є божевільні фанатики. Як же їх дофіга, виявляється ! Хоча, з іншого боку, якщо врахувати що поняття: "християнська дата світу" не існує в природі, то можна і збожеволіти шукаючи ту дату. Це три.

Цитата

І якщо ж Ви Безбожник, то чому Ви захищаєте рідновірів? Це три.

Дитяче питання. Щось на зразок : чому квочка захищає своїх курчат ? А не чужих ?
А втім, відповім. Вони однієї крові зі мною. РУСЬКОЇ. Тіко не переплутате з Росією. Хоча Ви - не переплутаєте.
А Безбожник я, перш за все до жидовір"я, оскільки тут для мене бога не існує. Це чотири.

ПС. Я б Вам порадив задати самому собі питання : чому я захищаю чужовірів ? Попробуйте знайти на нього відповідь не кривлячи душею перед собою ж. Бажаю успіху.

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.12.2009 – 22:08

• 0

#719 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.12.2009 – 22:52

Зіпсували тему. навіть читати не хочу. незнаю, можливо пропускаю щось цікаве, і це погано, що за цим нудним брудом я можу щось цікаве пропустити. Ви заспокойтеся і визначіться.
Безбожник, що ти хочеш від Манфреда?
Манфред, що ти хочеш від безбожника?
Всіх інших це те ж стосується. А я хочу дізнаватись нову цікаву інформацію, і ділитися своєю радістю пізнання.
  • 0

#720 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 23:18

Перегляд дописуБезбожник (16.12.2009 22:06) писав:

ПС. Я б Вам порадив задати самому собі питання : чому я захищаю чужовірів ? Попробуйте знайти на нього відповідь не кривлячи душею перед собою ж. Бажаю успіху.
А кого з чужовірів він захищає?..

p.s.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (16.12.2009 22:52) писав:

Манфред, що ти хочеш від безбожника?
Всіх інших це те ж стосується.
Хочу, щоби він визнав нарешті, що є фашистом.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних