Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2517

#641 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.11.2009 – 14:25

Перегляд дописуДобронрав (7.11.2009 13:49) писав:

Ще з дореволюційних часів мій рід сповідує атеїзм
дякую, але ж симпатизуєте якійсь релігії чи я помилилась?
  • 0

#642 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Одеса

Відправлено 07.11.2009 – 15:40

Перегляд дописуЛастiвочка (7.11.2009 14:25) писав:

дякую, але ж симпатизуєте якійсь релігії чи я помилилась?
Так симпатизую, язичеству, не знаю чому, але мені більш до вподоби світогляд дохристиянського Риму, Ну Рідна Віра, то є Рідна віра, завдяки їй ми стали українцями, а не якимись християнськими ортодоксами (без роду та племені) чи хазарами
  • 0

#643 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 07.11.2009 – 16:09

Перегляд дописуБезбожник (7.11.2009 05:18) писав:

От не пам"ятаю хто сказав приблизно таке : у тій кількості людської крові, яке пролило християнство могли б плавати всі кораблі світу". Додам до цього лише пару, із великої кількості прикладів в Писанні :
Перше. " Не медли [приносить Мне] начатки от гумна твоего и от точила твоего; отдавай Мне ПЕРВЕНЦА ИЗ СЫНОВ твоих".
Друге. " Дочь Вавилона, опустошительница! блажен, кто воздаст тебе за то, что ты сделала нам!
Блажен, кто возьмет и РАЗОБЬЕТ МЛАДЕНЦЕВ ТВОИХ о камень!".
Все. Досить. Принаймі, досить про повчання як убивати діток... Я ось собі думаю, що жахливішої і людиноненависницької ідеології якою є християнство, важко і придумати. Ну хіба що посперечатись з нею можуть комуністи і фашисти. По кількості людських жертв. Але і ті, і другі християнам програють. Надто мало часу жили ці ідеології. Не дві тисячі років, принаймі. А ще я думаю: то яку ж ідеологію захищають християни ? Та ще й дозволяють собі обзивати грішниками всіляких безбожників. А самі хто ? Що це за релігія, вирощена на крові людей ? Як можна її сповідувати ? І головне - ЗА ЩО ???? За кров однієї людини, ніби то розп"ятої на хресті ? Ну, нехай так. Але як же тоді можна кров"ю однієї людини переважити кров сотень міліонів безвинно знищенних ? Чи мо то (на хресті) була не людська кров, а божа ? В такому випадку, моє перше питання християнам: ПЕРЕД КИМ Христос викупив наші гріхи ? Перед богом ? То ви ж кажете, що він і є бог!!! Чи ні ? Чи як воно у вас ? Якщо Христос каже: "Я і Отець - одно", то ХТО перед КИМ і ЩО викупив ??? А якщо ж він (Христос) не бог, то якого диявола простого жидка возвели до такого статусу ? Хто небудь, з християн, пояснить СУТЬ того "викупу" ? Зрозумілою мовою, а не усім відомою і незрозумілою казочкою придуманою павлотимофіївцями і затвердженою імператором Констянтином.
Смішно.
Ці тексти писалися 2000 років тому.
Ви ставите знак рівності між людиною 1 ст. і людиною 21 ст. Інший менталітет, інші погляди на життя...
Кожна релігія, коли стає панівною, починає притісняти інші.
Я сподіваюсь, Ви це розумієте. Римляни мучали християн за те, що вони не сповідували язичництво. Володимир теж переслідував християн.
  • 0

#644 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень

Відправлено 07.11.2009 – 19:33

Перегляд дописуKing Oni (7.11.2009 16:09) писав:

Смішно.
Ви ставите знак рівності між людиною 1 ст. і людиною 21 ст. Інший менталітет, інші погляди на життя...
Я сподіваюсь, Ви це розумієте. Римляни мучали християн за те, що вони не сповідували язичництво. Володимир теж переслідував християн.
Римляни переслідували християн за те, що ті поставили себе поза законом, вони не визнавали Законів держави. вони нищили святині римлян....Християни Риму - банда злочинців. Ви ще пожалійте свідків Єгови з Білим братством.
На жаль Рим був поліетнічним, а не моноетнічним, тому і полірелігійним, всі вірування народів визнавались рівними. Сини Юпітера проходячи строєм вздовж храмів в тому числі і жидівських синагог зобов"язані були віддавати військове вітання, і теж саме вимагалось від інших вшанування богів офіційного культу, навіть якщо це вступало всупереч їх релігійним догматам...таким чином хистияни виступили проти офіційного культу держави, за що і отримали належне...

Повідомлення відредагував Добронрав: 07.11.2009 – 19:41

• 0

#645 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 07.11.2009 – 19:53

Роду мій рід поклонявся завжди. Коляді, Купалу та ін., не цурався колядок, щедрівок, веснянок, дадкання на весіллях... Інша справа, що ці свята були дещо викривлені християнством, котре насаджене було в наших теренах насильно, мечем і вогнем. Ми тепер поступово прозріваємо, набираємося мудрости, пізнаємо істинну Православну віру предків, очищуємося від чужинецького.
  • 0

#646 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.11.2009 – 20:07

Перегляд дописуРодослава09 (7.11.2009 19:53) писав:

Роду мій рід поклонявся завжди. Коляді, Купалу та ін., не цурався колядок, щедрівок, веснянок, дадкання на весіллях... Інша справа, що ці свята були дещо викривлені християнством, котре насаджене було в наших теренах насильно, мечем і вогнем. Ми тепер поступово прозріваємо, набираємося мудрости, пізнаємо істинну Православну віру предків, очищуємося від чужинецького.
ні, чекайте..я не зрозуміла вашої відповіді. будь ласка розтолкуйте.
ми теж і коляду святкуємо, і щедрівки, і веснянки з гаївками і весілля...я питаюсь конкретно:ваша мама до церкви ходила? бабця?
  • 0

#647 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 07.11.2009 – 21:06

Перегляд дописуЛастiвочка (7.11.2009 20:07) писав:

ні, чекайте..я не зрозуміла вашої відповіді. будь ласка розтолкуйте.
ми теж і коляду святкуємо, і щедрівки, і веснянки з гаївками і весілля...я питаюсь конкретно:ваша мама до церкви ходила? бабця?
На весіллях - ладкання, звичайно. Вибачте за огріх у наборі.

Християнство мечем і огнем багатьох ввело в блуд. Християни-німці йшли збройно війною на християн-французів, християни-австрійці на християн-росіян і т.д. Тому якщо моя мама і ходила вряди-годи до церкви, а бабця взагалі дуже рідко, то не по своїй волі, а через загрозу життю, здоров'ю, благополуччю з боку як правило озброєних, підтримуваних владою підлих і цинічних християн. (Моя бабця була ворожбитка, зналася на травах, отож займалась свого роду волхвуванням. Не забуваймо, що волхви оберігати і посилювати духовну сутність Роду-Народу, підтримувати неперервний зв'язок зі Світом Богів (Правою) і Світом Предків (Навою). Отож, під поняттями "волхвування" і "чародійство" ми маємо на увазі весь комплекс знань, умінь і практик слов'янських служителів культу, які дійшли до нас із давнини максимально не спотвореними і використовуються в духовній практиці громадами православних рідновірів, а в науці і езотериці звуться на загал магією.)

Повідомлення відредагував Родослава09: 07.11.2009 – 21:10

• 0

#648 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.11.2009 – 21:21

Перегляд дописуРодослава09 (7.11.2009 21:06) писав:

Тому якщо моя мама і ходила вряди-годи до церкви, а бабця взагалі дуже рідко, .....

ось власне що і хотіла почути :rolleyes: Дякую. Решту не варто тут розписувати, що не в"яжеться теми, а пропаганди я не потребую, бо стійка до будь-якої пропаганди неприйнятних мені речей. ще раз дякую за відповідь.
  • 0

#649 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.11.2009 – 21:52

Перегляд дописуДобронрав (7.11.2009 13:49) писав:

Ще з дореволюційних часів мій рід сповідує атеїзм
Комуністи, чи що?

Перегляд дописуБезбожник (7.11.2009 05:18) писав:

А якщо ж він (Христос) не бог, то якого диявола простого жидка возвели до такого статусу ? Хто небудь, з християн, пояснить СУТЬ того "викупу" ? Зрозумілою мовою, а не усім відомою і незрозумілою казочкою придуманою павлотимофіївцями і затвердженою імператором Констянтином.
Моєму начальнику нещодавно психолог пояснила: виявилося, що він відчуває себе винуватим геть у всьому у межах його родини; Іісус Христос відчував себе винуватим за людство в цілому. Вам, не відчуваючим вини ні за що, зрозуміти це буде вкрай важко. Успіхів!
  • 0

#650 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень

Відправлено 07.11.2009 – 22:18

Перегляд дописуzav (7.11.2009 21:52) писав:

Комуністи, чи що?
Просто невіруючі були прабабця і прадід, жили в Одесі...Родичі комуністи з"явилися пізніше, після 1917, з числа дітдомівських, бо втратили батьків на фронах 1-світової, а матерів через тиф, віруючою була лише бабця по матерній лінії, але вся її освіта була ЦПШ, постійно сварила партійного діда: "здалась тобі та партія, тільки внески платиш...Краще б щось на роботі потягнув, та приніс додому...дивись як люди живуть і все до додому тягнуть :rolleyes:

Повідомлення відредагував Добронрав: 07.11.2009 – 22:30

• 0

#651 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 07.11.2009 – 23:33

Перегляд дописуРодослава09 (7.11.2009 21:06) писав:

...моя мама і ходила вряди-годи до церкви, а бабця взагалі дуже рідко...
Що і я хотів почути. Дякую.

П.С. В мене виникло ще одне питання: скільки часу ви панно Родославо09 сповідуєте свою релігію?
  • 0

#652 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.11.2009 – 00:45

Перегляд дописуKing Oni (7.11.2009 16:09) писав:

Смішно.

Ну що ж. Давайте посміємось разом.

Отже : в моєму допису, окрім цитати "Я і Отець - одне" немає жодного посилання на тексти 2000-річної давнини, оскільки дві інші цитати належать до Старого Заповіту. Згідно цього, мушу Вас запевнити, що фраза Христа про єдинство з отцем є актуально, як для християн 1-го століття, так і християн 21-го століття. Більше того, ця цитата є дууууже актуальною.
Сміємось далі. Написано : "Трава засыхает, цвет увядает, а слово Бога нашего пребудет вечно" (Ис.40:8).
А ось, Ісус додає: "Істинно кажу вам: доки небо і земля не минеться, жодна йота, жоден значок в Законі не минеться, аж поки не збудеться все". (Матв.5:18). Сподіваюсь, що для такого мудрого дописувача як Ви, ніякої потреби в поясненні терміну; "жодна"- немає. Це - щодо цитат Старого Зповіту, про який Ісус каже : Закон.
Продовжуємо сміятись. Ви кажете, що я ставлю знак рівності між людьми з різних століть. Для початку, зверну Вашу увагу, що в моєму допису християнство подане як ідеологія. Саме, ідеологія, яка ПОТІМ ПЕРЕРОСТАЄ в релігію. І проведено паралелі з комунізмом та фашизмом, котрі будучи ідеологією, теж переросли у такі собі ; "євангеліє від Лєніна-Сталіна" та "євангеліє від Гітлера". Були ще інші "євангелія", наприклад - цитатник Мао. Осмілюсь також нагадати Вам, що ментальність людей середньовічної Європи значно відрізнялась від ментальності тих, хто жив у 1-му столітті. Як Вам відомо, різниця в тій ментальності сягала півтори тисячі років. Але це не завадило християнству сіяти людські жертви як осіннє листя, ДОТРИМУЮЧИСЬ Закону, про який ми ведемо мову і сьогодні, у 21-му столітті. Таким чином, варто лише надати можливість християнським ортодоксам ПОВНОЇ влади (як і комуністам чи фашистам) і від Вашого : "інший менталітет" не залишиться і сліду. Як каже нинішня молодь : "в момєнт". І методи знищення "єретиків", попри будь яку ментальність, нічим не будуть відрізнятись ані від 1-го століття, ані від часів середньовіччя. Додам до цього, що сьогодні часто лунають голоси про надання християнській церкві певних державних повноважень. А ще, можливості впливати на (МЕНТАЛЬНІСТЬ!), наприклад, через школи.
Сміємось далі. Ви кажете, що релігія, стаючи пануючою починає притісняти інші. В цьому сенсі, зважаючи на вище написане, я не вважаю, що християнство стало у нас пануючим методом притіснення. Притіснювати я можу і сусіду чрез межу в городі. А от християнство є окупантом. Чужинцем. Ворогом. Саме таким я його і сприймаю, не звинувачючи ні в чому людей-християн свого племені. Адже всі ми, час від часу, попадаємо під вплив якихось ідеологій. Як на мене, єдинною і беззаперечною ідеологією, є сам факт існування життя на Землі.
Розвиваємо наш сміх далі. Ви кажете, що Володимир теж переслідував християн. Ну то я нагадаю Вам, що "рівноапостольний" Павло теж переслідував християн знищуючи їх фізично. Але це не заважає ментальності християн 21-го століття сприймати Павла як святого. В зв"язку з цим постає ціла низка питань (це для загалу) пов"язаних як з Павлом, так і його прибічниками. Отже:
1. відомо, що за перші 70-90 років від смерті Ісуса всіх християн вирізали як поросят.
2. сам Христос, у своїх проповідях не робив навіть натяку на заснування якоїсь організації, як то - церква.
3. вся фундація та ідеологія церкви заснована на "вченні" ПавлоТимофіївщини, котре безцеремонно повністю перекатане з культу Мітри, сторонників якої римляни винищили років за 300 до народження сина тесляра.
4. на яку легітимність може претендувати така церква, називаючи себе христовою, якщо в її основі не покладено жодне слово Христа, а покладено слова Павла ? (Юдея по вірі, до речі).
5. КОМУ і ДЛЯ ЧОГО було вигідно використати плагіат Павла як "вчення Христове" зважаючи на те, що це допомогло відтягти падіння Римської імперії приблизно на 4-ри століття ?
6. По якому праву, Павло, називаючи все Писання богодуховенним, відносить до "богодуховенного" розділ : "діяння апостолів ?".
7. чому тексти кумранських літописів не залишають каменя на камені від догматів Павла по "підкоренню язичників", на яких тримається церква Христ...перепрошую, Павлова ?
8. в КОГО Ж в такому випадку, вірять християни ?
9. зважаючи на пункт 1, щодо знищення християн у перші десятиліття, (Павло в їх числі) я запитую ; ХТО З НИХ ЗНИЩЕННИХ(!) І ЩО міг принести на нашу землю під виглядом "віри християнської"????
10. чому те, що принесено, не має жодного документального підтвердження і засноване ТІЛЬКИ НА ПЕРЕКАЗАХ ?
11. чи не здається кому, що вносячи юдейську ідеологію під виглядом "релігії" для язичників, жидівські ортодокси досить безпомилково вичислили, що слов"яни є такими собі вічно-терплячими ? А вичисливши, та впаривши, що ми маємо проковтнули їх туфту і пересрались поміж собою, питання про вибір Рода чи Вічного жида, взагалі не стояло. Хто був проти - зарізали.

І нарешті. В перші років 300 після смерті Ісуса маємо таку собі тишу. І раптом, в часи Константина, ні з того ні з цього, за кілька років (!!!) якимось чудотворним методом почали як гриби після дощу виростати християнські "святині". Тут тобі і хрест господній знайшли "в момєнт", і потрібні кістки святих, і пречистість Марії звідкись виколупали, і навіть....(це ж придумати!) пречистість її матері -Анни (???) Ну а якже, коли хтось вирішив народити чистого від гріха, то хтось мав народити чистою і породіллю. Правда треба зауважити, що і Анну мали б народити чистою, ну і... так до Адама з Євою доберемось. А вони ж - нечисті. Грішні. Не годиться. Вирішили зупинитись на Анні. "Християни не наскільки допитливі" - сказали собі ідеологи Христ... перепрошую, ПавлівськоТимофіївської церкви. З чим усіх нас і вітаю.
  • 0

#653 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.11.2009 – 01:18

Комуністи, чи що?

Моєму начальнику нещодавно психолог пояснила: виявилося, що він відчуває себе винуватим геть у всьому у межах його родини; Іісус Христос відчував себе винуватим за людство в цілому. Вам, не відчуваючим вини ні за що, зрозуміти це буде вкрай важко. Успіхів!

ЗАВЕ, різниця між "хворобою" Вашого начальника та "хворобою" Ієшуа бен Йосипом полягає в тому, що решті світу Ваш начальник невідомий. Тобто, по барабану. Принаймі, його "хвороба" не несе ніякого лиха людству в порівнянні з вищезгаданним жидом. Висловлюсь Вашою ж, часто вжитою розкішною фразою : помічаєте різницю ?
Щодо того, хто, за що, і наскільки здатний відчувати вину, то тут Ви явно перегнули "навчивши" форумчан; хто на таке здатний, а хто, ні. Ви не відкрили новенького, що на таке розуміння "здатні" тільки християни. Це вже стверджується ними на протязі багатьох століть. То ж закінчу, знову таки, майже Вашими словами : вам, не відчуваючим вини за відстоювання злочинної ідеології від жидів, зрозуміти це буде дуже важко. Успіхів !
  • 0

#654 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 11:18

Перегляд допису†Fallen Angel† (7.11.2009 23:33) писав:

Що і я хотів почути. Дякую.

П.С. В мене виникло ще одне питання: скільки часу ви панно Родославо09 сповідуєте свою релігію?
Рік. І зправіку водночас. Через тисячолітню віру своїх предків.

Іісус Христос відчував себе винуватим за людство в цілому. Вам, не відчуваючим вини ні за що, зрозуміти це буде вкрай важко. Успіхів!
Християни особливо відчувають себе винними, коли палять рідновірські святині або монастирські священики виганяють людей з їхнього житла. Чисто в стилі середньовічної інквізиції: убивали, нищили - і визнали себе винними. Ільфа-Петрова читали?

Цитата

Завхоз 2-го дома Старсобеса был застенчивый ворюга. Все существо его протестовало против краж, но не красть он не мог. Он крал, и ему было стыдно. Крал он постоянно, постоянно стыдился, и поэтому его хорошо бритые щечки всегда горели румянцем смущения, стыдливости, застенчивости и конфуза. Завхоза звали Александром Яковлевичем, а жену его-Александрой Яковлевной. Он называл ее Сашхен, она звала его Альхен. Свет не видывал еще такого голубого воришки, как Александр Яковлевич.
;)

Повідомлення відредагував Родослава09: 08.11.2009 – 11:22

• 0

#655 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 12:09

Моєму начальнику нещодавно психолог пояснила: виявилося, що він відчуває себе винуватим геть у всьому у межах його родини; Іісус Христос відчував себе винуватим за людство в цілому.
Підозрюю, що Завів начальник - такий же "голубой воришка". Я же знаю такого "застенчивого" головбуха-християнина (греко-католика), який сповідається по десять разів на рік, а проте красти не перестає. ;)
Нехай щастить!

Повідомлення відредагував Родослава09: 08.11.2009 – 12:09

• 0

#656 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.11.2009 – 16:55

Мені в принципі чимось імпонують рідновіри всілякі. Ну там, вільнодумством чи що.
Але не подобається тенденція до зведення розмови (практично будь-якої, про погоду, про кіно) до того, що "це всьо жиди християни винуваті"
я розумію, контструктивна критика - це гут. але вже набридло, шановні. на християн і я можу нагнати.
схоже на ситуацію з багатьма забороненими сектами (ті ж самі фалунь дафа) - менше корисної діяльності, більше розмов про те, як їх притісняють.
давайте вже шось новеньке.
  • 0

#657 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 08.11.2009 – 17:25

Перегляд дописуNeorlandina (8.11.2009 16:55) писав:

Мені в принципі чимось імпонують рідновіри всілякі. Ну там, вільнодумством чи що.
Але не подобається тенденція до зведення розмови (практично будь-якої, про погоду, про кіно) до того, що "це всьо жиди християни винуваті"
я розумію, контструктивна критика - це гут. але вже набридло, шановні. на християн і я можу нагнати.
схоже на ситуацію з багатьма забороненими сектами (ті ж самі фалунь дафа) - менше корисної діяльності, більше розмов про те, як їх притісняють.
давайте вже шось новеньке.

Жиди це для того щоб тільки на зеркало гавкати.

Самі винні.

У нас он самий український це захід, який самий християнизований.
Тому до чого тут жиди.
  • 0

#658 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 12:20

Перегляд дописуРодослава09 (8.11.2009 11:18) писав:

Християни особливо відчувають себе винними, коли палять рідновірські святині або монастирські священики виганяють людей з їхнього житла. Чисто в стилі середньовічної інквізиції: убивали, нищили - і визнали себе винними. Ільфа-Петрова читали?
Перекручення ваші очікувані, не нервуйте.
Я вище мову вів про Христа, а не про християн - поверніться й перечитайте, як повилазило, бо на нікчемні ваші правакації ніхто не вестиметься.

Перегляд дописуРодослава09 (8.11.2009 12:09) писав:

Підозрюю, що Завів начальник - такий же "голубой воришка". Я же знаю такого "застенчивого" головбуха-християнина (греко-католика), який сповідається по десять разів на рік, а проте красти не перестає. ;)
Нехай щастить!
Це тим більше смішно, зважаючи, що мій начальник - вихований комуняками атеїст.
  • 0

#659 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 12:59

Деякі несвідомі втут вирішили, що на їхній призов потриндіти набіжить купа християн із запереченнями, то я вам відкрию таємницю: нема чого більше робити християнам, крім як сипати діямантами перед "свинотою необразованою"©.
  • 0

#660 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 09.11.2009 – 15:24

†Fallen Angel†: Офтоп видалив. Читаємо назву теми! Далі підуть відсотки.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних