Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2541

#621 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 05.11.2009 – 00:44

Перегляд дописуЗа межею (5.11.2009 01:39) писав:

Вони мають виглядати ідеально і не дискредитувати себе,..

Будь-яка релігія виглядає ідеально, але з психологією людей вона ніколи такою не стане.
  • 0

#622 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 01:03

Перегляд допису†Fallen Angel† (5.11.2009 00:44) писав:

Будь-яка релігія виглядає ідеально, але з психологією людей вона ніколи такою не стане.

Для ідіотів вони стопудов ідеальна
  • 0

#623 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 01:09

Перегляд дописуNomad (5.11.2009 02:03) писав:

Для ідіотів вони стопудов ідеальна

це точно.

Релігія не повинна бути ціллю в житті, вона повинна бути тільки вказівником.
  • 0

#624 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.11.2009 – 09:19

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (4.11.2009 22:48) писав:

А я спостерігаю таку наівність людей, я б сказав патологічну. люди так прагнуть бути обманутими, так тянуться за аферами - не аферисти шукають лохів, а лохи шукають аферистів. тож що яб би не хотілося щоб людям було краще, але самі люди того не хочуть, і без релігії ніяк. її вигадають самі лохи навіть якщо не буде ніякого афериста, що використає це на свою користь.
Ок, давайте погодимось з вашою думкою і що? "люди прагнуть бути обманутими", а вам то що до того? ви хочете бути спасителем світу? ви самі нічого не зробите, особливо коли та, інша сторона не хоче вашого спасіння :rolleyes: тій стороні пофіг хто і що говорить, вірите, але тій стороні не пофіг якою манерою ведеться бесіда. Є проблеми? творіть своє і моліться хоч до сосни, хоч до неба, чи взагалі не моліться...

Перегляд допису†Fallen Angel† (5.11.2009 01:09) писав:

Релігія не повинна бути ціллю в житті, вона повинна бути тільки вказівником.
а для когось і є ціллю життя...
  • 0

#625 Danko

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 05.11.2009 – 12:11

НМСД
Хто ми такі, щоб судити про вищі сили, навіть якщо ті існують? І взагалі, яка різниця, чи є щось над нами, чи нема, буденність все-рівно залишеться, і в що б ти не вірив, все рівно доведеться платити за хату. Проблема в іншому, навіщо лишні обменження?
  • 0

#626 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 12:19

Перегляд дописуDanko (5.11.2009 12:11) писав:

НМСД
Хто ми такі, щоб судити про вищі сили, навіть якщо ті існують? І взагалі, яка різниця, чи є щось над нами, чи нема, буденність все-рівно залишеться, і в що б ти не вірив, все рівно доведеться платити за хату. Проблема в іншому, навіщо лишні обменження?

Обмеження можуть вноситися не тільки релігією, а й совістю. Хоча це як для кого...
  • 0

#627 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.11.2009 – 16:23

На противагу християнам, існують, напр., свідки Абрахама, котрі, як відомо, вірять, що Бог як Творець є недосконалим, що він постає через недосконалих людей, тобто від нас, людей, залежать особливості (в т.ч. форми) його, Божого, становлення...
І що ж - ці свідки Абрахама нормально собі живуть, з нормальною совістю, працюють на славу Динамоса і не особливо паряться з ідеалами.
Інша справа - християни... бог у них - ідеальний, христос, його єдинородний(?) син - ідеальний, самі вони претендують на "рай", не знати за які заслуги... тільки за те, що регулярно цілують "дупу Хенка"?..(але навіщо мені тут зайвий бан? :rolleyes: )...

Повідомлення відредагував Власюк: 05.11.2009 – 16:27

• 0

#628 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 18:41

Церковне життя ґрунтується на догматах віровчення, на Переданні та на місцевих звичаях. Догмати – незмінні. Звичаїв – сила силенна. Наприклад, на Україні Різдво не мислиться без колядок. А в Росії про них взагалі не чули. Зате гучно – набагато гучніше, ніж у нас, із більшою кількістю всіляких обрядів – святкують Масляну. І нікому в голову не прийде називати українців чи росіян сектантами за те, що вони по-різному відзначають одні й ті самі свята.
… Для Св. Причастя за канонами треба брати виключно виноградне вино та спеціально спечені хлібці. Але репресовані священики в ГУЛАЗі готували Причастя з окрайця чорного хліба та соку, вичавленого з журавлини. І воно було не менш спасительним, ніж у кафедральних соборах. Хрестити людину має священик, через трикратне повне занурення у воду. Деякі Церкви не визнають католицьке хрещення, бо воно відбувається із правильною молитовною формулою, але не через занурення. Проте людину, яка перебуває в смертельній небезпеці, може охрестити будь-який православний християнин, навіть жінка, і для цього буде достатньо краплини води. Християнство – не іудаїзм, в якому усе регламентовано до слова, до руху. Воно надзвичайно варіативне. І це зрозуміло, адже наш Бог – живий, і живе Його Тіло – Церква.
  • 0

#629 Danko

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 05.11.2009 – 19:23

В мене виникло ще одне дуже цікаве питання. Як Бог співіснує з часом?
  • 0

#630 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 19:31

Цитата

І це зрозуміло, адже наш Бог – живий, і живе Його Тіло – Церква.

Ну да, точно тіло - ібо тіки воно може вимагати таких почестей і благ.
  • 0

#631 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 05.11.2009 – 19:37

Перегляд дописуDanko (5.11.2009 19:23) писав:

В мене виникло ще одне дуже цікаве питання. Як Бог співіснує з часом?
В античному язичестві якось описано взаємодію бога і часу (бог Хронос, страхітливе і надзвичайно плодовите чудовисько, що народжує та поїдає ним же народжених дітей), а в жидохристиянстві християнстві лише взаємодію бога і абсурду :rolleyes:

†Fallen Angel†: Усне попередження за п.п. 2.4. Прошу називати релігії і людей що їх сповідують загальноприйнятими назвами! Поважай інших людей!
  • 0

#632 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 19:52

Перегляд дописуДобронрав (5.11.2009 19:37) писав:

а в жидохристиянстві лише взаємодію бога і абсурду :rolleyes:
настійливо звертаюсь припинити образи віруючих християн і їх релігії
  • 0

#633 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.11.2009 – 19:44

Перегляд допису-=VJ=- (29.10.2009 11:35) писав:

Ось така думка.
Що скажуть, так би мовити, місцеві християни?
Я думаю, не варто судити.
p.s. Ги.
  • 0

#634 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 07.11.2009 – 05:18

От не пам"ятаю хто сказав приблизно таке : у тій кількості людської крові, яке пролило християнство могли б плавати всі кораблі світу". Додам до цього лише пару, із великої кількості прикладів в Писанні :
Перше. " Не медли [приносить Мне] начатки от гумна твоего и от точила твоего; отдавай Мне ПЕРВЕНЦА ИЗ СЫНОВ твоих".
Друге. " Дочь Вавилона, опустошительница! блажен, кто воздаст тебе за то, что ты сделала нам!
Блажен, кто возьмет и РАЗОБЬЕТ МЛАДЕНЦЕВ ТВОИХ о камень!".
Все. Досить. Принаймі, досить про повчання як убивати діток... Я ось собі думаю, що жахливішої і людиноненависницької ідеології якою є християнство, важко і придумати. Ну хіба що посперечатись з нею можуть комуністи і фашисти. По кількості людських жертв. Але і ті, і другі християнам програють. Надто мало часу жили ці ідеології. Не дві тисячі років, принаймі. А ще я думаю: то яку ж ідеологію захищають християни ? Та ще й дозволяють собі обзивати грішниками всіляких безбожників. А самі хто ? Що це за релігія, вирощена на крові людей ? Як можна її сповідувати ? І головне - ЗА ЩО ???? За кров однієї людини, ніби то розп"ятої на хресті ? Ну, нехай так. Але як же тоді можна кров"ю однієї людини переважити кров сотень міліонів безвинно знищенних ? Чи мо то (на хресті) була не людська кров, а божа ? В такому випадку, моє перше питання християнам: ПЕРЕД КИМ Христос викупив наші гріхи ? Перед богом ? То ви ж кажете, що він і є бог!!! Чи ні ? Чи як воно у вас ? Якщо Христос каже: "Я і Отець - одно", то ХТО перед КИМ і ЩО викупив ??? А якщо ж він (Христос) не бог, то якого диявола простого жидка возвели до такого статусу ? Хто небудь, з християн, пояснить СУТЬ того "викупу" ? Зрозумілою мовою, а не усім відомою і незрозумілою казочкою придуманою павлотимофіївцями і затвердженою імператором Констянтином.
Ну і, в зв"язку з вищесказаним, питання друге ; у Писанні вказано, що бог є милосердний. Водночас - справедливий. При цьому обидва терміни часто написані поряд : "милосердний, справедливий..."
Хтось пояснить мені : то який же він у християн - справедливий чи милосердний ? Адже ці два терміни часто-густо заперечують одне одного. А якщо сюди ще додати вказівку, що бог "незмінний навіки", то взагалі... коротше, зарані дякую за змістовні пояснення перших двох питань. Решта будуть потім.

ПС. Тут така притча придумалась: жили собі двоє. Христос з Назарету та Іуда із Керіоту. Вирішили вони створити таке собі акціонерне товариство закритого типу. Фінансову піраміду. За теоретичною допомогою звернулись до юдейського божка Саваофа. Той порадив їм для розкрутки викупити у нього акції людських гріхів. Ось уже дві тисячі років, як ми є божниками вічного жида. З чим усіх нас і вітаю.
От така баєчка, мальчікі і дєвочкі.

Повідомлення відредагував Безбожник: 07.11.2009 – 05:23

• 0

#635 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 07.11.2009 – 08:53

Перегляд дописуБезбожник (7.11.2009 05:18) писав:

А якщо ж він (Христос) не бог, то якого диявола простого жидка возвели до такого статусу ? Хто небудь, з християн, пояснить СУТЬ того "викупу" ? Зрозумілою мовою, а не усім відомою і незрозумілою казочкою придуманою павлотимофіївцями і затвердженою імператором Констянтином.

Ось це і є основна проблема русичів стосовно християнства. Іти нам у фарватері юдаїзму, відродити віру предків, створити нову релігію чи бути безбожником?
Шкода, що багато русичів реально чи формально (мабуть , більшість) вставляють шию, аби бути рабом Єгови. Християни повинні чітко знати, що їхнього бога звати насамперед ЄГОВА. А не Даждьбог, Сварог, Перун. Вони називають себе рабами Єшуа Ма-шіаха, а не дітьми Велесовими. Ось у чому трагедія духовності нації, нмд.

Повідомлення відредагував Родослава09: 07.11.2009 – 08:57

• 0

#636 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.11.2009 – 11:28

Перегляд дописуРодослава09 (7.11.2009 08:53) писав:

Ось це і є основна проблема русичів стосовно християнства. Іти нам у фарватері юдаїзму, відродити віру предків, створити нову релігію чи бути безбожником?
Шкода, що багато русичів реально чи формально (мабуть , більшість) вставляють шию, аби бути рабом Єгови. Християни повинні чітко знати, що їхнього бога звати насамперед ЄГОВА. А не Даждьбог, Сварог, Перун. Вони називають себе рабами Єшуа Ма-шіаха, а не дітьми Велесовими. Ось у чому трагедія духовності нації, нмд.
трагедія духовності нації - немає духовної єдності. зараз українці вклоняються іншим духовним силам, не своїм! Прикладами є - російська мова, російська церква, закордонні бізнеси, і також ВІДЧУЖЕНІСТЬ - розчарування в усьому, п'янство, наркоманія, розбещенність... - це є духовна смерть! але про це - в іншій темі
Стосунки між юдеями, християнами і мусульманами, язичниками мали б випливати з формули: не назву ворогом того, хто шанує Отця мого, як і я шаную Його.

Родослава09 маю питання до Вас, коли ваша ласка:
Можна поцікавитися - скільки поколінь в вашій сім"ї поклоняються Роду?
  • 0

#637 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень

Відправлено 07.11.2009 – 12:46

Перегляд дописуЛастiвочка (7.11.2009 11:28) писав:

трагедія духовності нації - немає духовної єдності. зараз українці вклоняються іншим духовним силам, не своїм! Прикладами є - російська мова, російська церква, закордонні бізнеси, і також ВІДЧУЖЕНІСТЬ - розчарування в усьому, п'янство, наркоманія, розбещенність... - це є духовна смерть! але про це - в іншій темі
Стосунки між юдеями, християнами і мусульманами, язичниками мали б випливати з формули: не назву ворогом того, хто шанує Отця мого, як і я шаную Його.

Родослава09 маю питання до Вас, коли ваша ласка:
Можна поцікавитися - скільки поколінь в вашій сім"ї поклоняються Роду?
Отець муслів та жидів Аврааам (Ібрагім), і його я не шаную, бо це релігійний фанатик-зомбі, який заради релігійного фанатизму хотів зарізати свого сина :rolleyes: Що стосується Отців небесних, то їх існування ніким не доведено, є лише припущення, що було на "початку початків"
Питання до Родослави сформульовано трохи неправильно, воно повинно звучати приблизно так:" Як Ви шануєте своїх предків, як Ви ставитесь до історії українського народу, як Ви виховуєте своїх дітей? І як колись спитав Юліан-Відступник: -Що Ви зробили гідного за своє життя?" Рід не потребує поклоніння, він потребує гідних і славних вчинків, це і є славлення Роду. А як ви вклоняєтесь кумірам? це питання задавайте авраамістам
  • 0

#638 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 07.11.2009 – 13:19

Тоді я перефразую питання Ластівочки: Скільки поколінь в вашій сім"ї сповідують цю віру?
  • 0

#639 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.11.2009 – 13:34

Перегляд дописуДобронрав (7.11.2009 12:46) писав:

Отець муслів та жидів Аврааам (Ібрагім), і його я не шаную, бо це релігійний фанатик-зомбі, який заради релігійного фанатизму хотів зарізати свого сина :rolleyes: Що стосується Отців небесних, то їх існування ніким не доведено, є лише припущення, що було на "початку початків"
от тому й єдності нема ні в чому, бо перш за все ви не поважаєте співрозмовників, то про що говорити?

Цитата

Питання до Родослави сформульовано трохи неправильно,
чоловіче, я питаю саме те, що хочу почути я!!!!! маєте власні питання - прошу дуже і не тре тут займатись тролізмом, це вже всім відомо і на ваші провокаціїніхто давно не ведеться. до вас це питання так само: скільки поколінь в вашій родині поклоняються Роду? Є чітке питання - потребую чітковії відповіді, а не шось типу: ти плюй межи очі, а воно тобі каже шо дощ йде. Маєте що відповісти - кажіть, ні - то є реклама така: краще жувати ;)

Цитата

Тоді я перефразую питання Ластівочки: Скільки поколінь в вашій сім"ї сповідують цю віру?
Власне то було ваше питання, яке я скопійювала, даруйте, але хотілось би таки почути відповідь не про роси-води, громи, дощі, а чітку відповідь і нічого більше
  • 0

#640 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень

Відправлено 07.11.2009 – 13:49

Перегляд дописуЛастiвочка (7.11.2009 13:34) писав:

до вас це питання так само: скільки поколінь в вашій родині поклоняються Роду?
Ще з дореволюційних часів мій рід сповідує атеїзм

Повідомлення відредагував Добронрав: 07.11.2009 – 13:50

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних