Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2520

#601 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 02.10.2009 – 22:17

Немає сенсу ця суперечка. Воно саме по собі вимре.
Я хочу запитати у християн : що оці жінки роблять ? І хто їх поставив у такі пози? Заради чого ? І чому тіко жінки в тих позах ? І де це є у віровченні християн ?
Моє питання не пов"язане з наміром в чомусь посперечатись. Я просто дійсно не знаю ; що вони роблять ?
Мене це зацікавло ще тому, що подія відбувається не десь за кордоном, а у нас, в Україні.

Прикріплений файл  pgmfat_180.jpg   49.09К   18 Кількість завантажень:
  • 0

#602 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 02.10.2009 – 23:35

Перегляд дописуБезбожник (2.10.2009 22:17) писав:

Я хочу запитати у християн : що оці жінки роблять ? І хто їх поставив у такі пози? Заради чого ? І чому тіко жінки в тих позах ? І де це є у віровченні християн ?
Моє питання не пов"язане з наміром в чомусь посперечатись. Я просто дійсно не знаю ; що вони роблять ?
Мене це зацікавло ще тому, що подія відбувається не десь за кордоном, а у нас, в Україні.

Прикріплений файл pgmfat_180.jpg
Офігєть. Це золотий символ Нашої України до якого вони повзуть по зеленому тонелю з наелектризованих залізних труб?
  • 0

#603 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 03.10.2009 – 06:43

Перегляд дописуБезбожник (2.10.2009 23:17) писав:

Прикріплений файл pgmfat_180.jpg

Я сам колись роздивлявсь цю світлину, бо не міг одразу зрозуміти до чого тут велика підкова і навіщо до неї повзають?
Роздивитись там важко, але можливо там лік якогось святого, чи самого Ісуса Йосиповича. А залізні зелені дужки, щоб ніхто його не образив неповагою підійшовши прямо і навпростець, тай заодно, щоб християнє вчилися в якій позі вони повинні жити.
  • 0

#604 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 15:47

Читаючи форум бачу, що розумних людей все більшає. Можливо зміни більше кількісні ніж якісні. Атеїсти відчувають свою правоту і висловлють думку.
Серед юдохристиян навпаки помітна апатія. Хоча за релігією вони повинні поширювати і навертати нових рабів. Вони відчувають хиткість і безглуздість своєї позиції. Але страх перемагає і вони бояться опинитися у пеклі. Тому й проповідувати не можуть, і відректися бояться.
  • 0

#605 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.10.2009 – 10:26

Християни не можуть відкидати Старого Заповіту. Але як вони пояснять таке:

Цитата

«...не віддавайте дочок ваших в заміжжя за синів їх, і їх дочок не беріть за синів ваших, і не шукайте миру з ними у всі часи...»
«І так убийте всіх дітей чоловічої статі, і всіх жінок, що пізнали мужа на чоловічому ложі, убийте; а всіх дітей жіночої статі, які не пізнали чоловічого ложа, залиште в живих для себе».
«А в містах сих народів, яких Господь Бог твій дає тобі у володіння, не залишай в живих жодної душі, але піддайте їх закляттю: Хеттєєв і Аморрєєв, і Хананєєв, і Ферезєєв, і Евсєєв, і Ієвусєєв, і Гергесєєв, як повелів тобі Господь Бог твій».
- я просто в шоці...
  • 0

#606 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.10.2009 – 11:35

Колись була суперечка в темі про Ющенка, яка закінчилась чомусь нічим, хоча висновки там були очевидні.
Але вже не буду продовжувати там, тут якось ближче:

нещодавно Держдеп США опублікував звіт про дотримання прав людини у світі, зокрема, релігійну свободу. У документі також є про Україну.
Мене зацікавило наступний аспект - кількість людей, що регулярно відвідують церкву (тут вони посилаються на дослідження центру ім. Разумкова):

"За даними опитування, 33.5% респондентів повідомило, що вони відвідують Богослужіння 1-2 рази в рік; 23% – раз у декілька місяців; 14.4% – 1-3 рази на місяць; 8.8% – один раз в тиждень; 2% – кілька разів в тиждень; 6.4% – раз на кілька років; і 9.3% – практично ніколи. Опитування також показало, що майже 90% активних у релігійному житті громадян – християни, більшість з яких православні. Найбільше практикуючих вірних проживають на заході України".

Отже, 10,8% населення регулярно відвідує церкву. Звісно, це не 100% показник того, що людина віруюча. Принаймні за ним можна ідентифікувати практикуючих віруючих. Ну а різниця між невіруючими і номінальними віруючими - не велика (одні просто чесніші за других).
Тепер просто язик не повертається назвати Україну християнською, а тим паче православною (мінімум третину цієї відвідуванності, якщо не половину, забезпечують протестанти).
(с)

Оскільки я не дуже спеціалізуюся на християнських деталях віросповідання, я перепитав

"Хіба десь записано, що справжній християнин зобов"язаний відвідувати церкву щонайменше раз на тиждень? Я просто не в курсі. "

Відповідь була:

25 Не будем оставлять собрания своего, как есть у некоторых обычай; но будем увещевать [друг друга], и тем более, чем более усматриваете приближение дня оного.
(Евр.10:25)

Скажімо, без цього назвати людину практикуючим віруючим важко. То, напевно, якійсь мислитель або філософ, що має прихильність до християнства, але не християнин у повній мірі. Крім відвідувань ще є молитви, читання Св. Письма і, звісно, спосіб життя.

Але відвідування церкви, так би мовити, ґрунт віри. Не кожен, хто відвідує церкву - віруючий, але невідвідуючий - невіруючий (хоча є винятки з правил, як завжди).

Ось така думка.
Що скажуть, так би мовити, місцеві християни?
  • 0

#607 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.10.2009 – 01:21

Перегляд дописуГанна панна (22.10.2009 15:47) писав:

Читаючи форум бачу, що розумних людей все більшає. Можливо зміни більше кількісні ніж якісні. Атеїсти відчувають свою правоту і висловлють думку.
Серед юдохристиян навпаки помітна апатія. Хоча за релігією вони повинні поширювати і навертати нових рабів. Вони відчувають хиткість і безглуздість своєї позиції. Але страх перемагає і вони бояться опинитися у пеклі. Тому й проповідувати не можуть, і відректися бояться.
нє))))вони просто не воюють в неті з вітряками <_< і з дєсантниками психічних клінік. Улюблена цитата в тему, якщо зрозумієте: собаки гавкають, а караван іде :)
  • 0

#608 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 04.11.2009 – 09:55

†Fallen Angel†: Офтоп видалив.
  • 0

#609 Danko

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 04.11.2009 – 13:59

Мене цікавий інше.
Чому, якщо Бог один, і всі Боги світу є тим одним Богом, є стільки непорозуміння між віруючими різних релігій, типу "чия релігія крутіша". поясніть будь-ласка. ще одне питання, чому християнство змінювалося протягом століть? чому, коли науковці змогли доказати, що земля кругла, християнські лідери одразу роблять політику типу наука нам майже(!) друг.
І не треба говорити, що це все винні лідери, що віра і цекрва це різні речі. якби не було церкви -- не було б і християнства.

Християнство вже вичерпує свої сили. пройде ще кілька десятків років(століть??), і цю віру остаточно спростують. Звічно, якщо якийсь придурок не пустить ядерну ракету в невідомому напрямку, чи може, випадково розіллє якусь пробірочку з біологіологічною зброєю.

Повідомлення відредагував Danko: 04.11.2009 – 14:03

• 0

#610 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 20:50

Перегляд дописуDanko (4.11.2009 14:59) писав:

Мене цікавий інше.
Чому, якщо Бог один, і всі Боги світу є тим одним Богом, є стільки непорозуміння між віруючими різних релігій, типу "чия релігія крутіша". поясніть будь-ласка. ще одне питання, чому християнство змінювалося протягом століть? чому, коли науковці змогли доказати, що земля кругла, християнські лідери одразу роблять політику типу наука нам майже(!) друг.
І не треба говорити, що це все винні лідери, що віра і цекрва це різні речі. якби не було церкви -- не було б і християнства.

Християнство вже вичерпує свої сили. пройде ще кілька десятків років(століть??), і цю віру остаточно спростують. Звічно, якщо якийсь придурок не пустить ядерну ракету в невідомому напрямку, чи може, випадково розіллє якусь пробірочку з біологіологічною зброєю.

1. Тому що релігія - це люди які її сповідують. А люди зовсім не ідеальні створіння.

2. Поясни до чого церква до християнства?
  • 0

#611 Danko

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 21:14

Перегляд допису†Fallen Angel† (4.11.2009 21:50) писав:

Поясни до чого церква до християнства?

При тому, що якби не було церкви, якби в середньовіччі якийсь "мудак" знищив всі церкиви, всіх священиків, і змінив культури народу (як це зробив в свій час Володимир Святославич з язичниками) то відповідно і християнства не було б.

Чомусь зараз ніхто з християн не сумнівається, що ті язичники як мінімум помилялися, а максимум -- були грішниками, бо ті вірили в неправильних богів. (В "божественій комедії" язичники на І колі пекла)

Пі. еС. мені несправедливо занизили рейтинг :rolleyes: :angry1: :angry1:, написавши, що потрібно розрізняти віру і релігію. в нападі цікавості(а може й від когнітивного дисонансу) я порився в інтернеті, і виявив, що віра і релігія є синонімами
матеріал з вікіпедії: Релігія (від лат. religio – зв'язок) - віра в існування надприродних - персоніфікованих чи ні - сил.... і так далі.

Повідомлення відредагував Danko: 04.11.2009 – 21:41

• 0

#612 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 21:23

Перегляд дописуDanko (4.11.2009 22:14) писав:

При тому, що якби не було церкви, якби в середньовіччі якийсь "мудак" знищив всі церкиви, всіх священиків, і змінив культури народу (як це зробив в свій час Володимир Святославич з язичниками) то відповідно і християнства не було б.

Чомусь зараз ніхто з християн не сумнівається, що ті язичники як мінімум помилялися, а максимум -- були грішниками, бо ті вірили в неправильних богів. (В "божественій комедії" язичники на І колі пекла)

Може тобі не відомо, але язичництво є і в наш час. Релігія помре тоді коли промре остання людина яка її сповідує.
  • 0

#613 Danko

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 22:26

Перегляд допису†Fallen Angel† (4.11.2009 21:23) писав:

Може тобі не відомо, але язичництво є і в наш час. Релігія помре тоді коли промре остання людина яка її сповідує.

звісно, існує, і що, це не спростовує той факт, що всі християни(і не тільки) розуміють помилковість існування Зевсів, Юпітерів Сварогів і так далі.
  • 0

#614 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 22:34

Перегляд дописуDanko (4.11.2009 23:26) писав:

звісно, існує, і що, це не спростовує той факт, що всі християни(і не тільки) розуміють помилковість існування Зевсів, Юпітерів Сварогів і так далі.

А язичники розуміють помилковість думок християн, і що з того?
  • 0

#615 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.11.2009 – 22:48

А я спостерігаю таку наівність людей, я б сказав патологічну. люди так прагнуть бути обманутими, так тянуться за аферами - не аферисти шукають лохів, а лохи шукають аферистів. тож що яб би не хотілося щоб людям було краще, але самі люди того не хочуть, і без релігії ніяк. її вигадають самі лохи навіть якщо не буде ніякого афериста, що використає це на свою користь.
  • 0

#616 Danko

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 22:57

Перегляд допису†Fallen Angel† (4.11.2009 22:34) писав:

А язичники розуміють помилковість думок християн, і що з того?

А те, що всі релігії помиляються
  • 0

#617 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 23:09

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (4.11.2009 23:48) писав:

А я спостерігаю таку наівність людей, я б сказав патологічну. люди так прагнуть бути обманутими, так тянуться за аферами - не аферисти шукають лохів, а лохи шукають аферистів. тож що яб би не хотілося щоб людям було краще, але самі люди того не хочуть, і без релігії ніяк. її вигадають самі лохи навіть якщо не буде ніякого афериста, що використає це на свою користь.

Віра в себе теж в певному розумінні релігія. Хто в цьому випадку аферист?

Перегляд дописуDanko (4.11.2009 23:57) писав:

А те, що всі релігії помиляються

Відкрив Америку :rolleyes: Я ж казав - всі релігії базуються на людях, які не ідеальні. То чи можуть релігії бути ідеальними?
  • 0

#618 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.11.2009 – 23:45

Перегляд допису†Fallen Angel† (5.11.2009 00:09) писав:

Я ж казав - всі релігії базуються на людях, які не ідеальні. То чи можуть релігії бути ідеальними?
Релія-це ідея,а ідеї неідеальних людей ідеальні..
  • 0

#619 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 23:49

Перегляд дописуЗа межею (5.11.2009 00:45) писав:

Релія-це ідея,а ідеї неідеальних людей ідеальні..

але вони ніяк не стають ідеальними в повсякденному житті
  • 0

#620 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.11.2009 – 00:39

Перегляд допису†Fallen Angel† (5.11.2009 00:49) писав:

але вони ніяк не стають ідеальними в повсякденному житті
Вони мають виглядати ідеально і не дискредитувати себе,..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 5

0 користувачів, 5 гостей, 0 анонімних