Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2512

#61 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 11.04.2007 – 11:01

-=VJ=- жорстоке у Вас судилище і блудливе в розумінні, тому так важко сприймається.
Справа в тому, що це міг бути перший вартий уваги прогріх Авраама, тому він і описаний.
Старий завіт не описує "прєлєсті", а льдські гидоти та кари за них, навіть якщо деякі з них точкове сприйняття дає розуміти як "Боже привидіння". Насправді все значно складніше і одночасно простіше.
Ну Вам видно так відразу не зрозуміти того :)
Тре міняти свідоміть. :yes:
  • 0

#62 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.04.2007 – 11:21

Оскільки в одній темі почали спорити про юдеїв,Біблію,неземне походження людей і це все в аспекті християнства..і не зовсім по темі,тому переношу в цю тему...
може потім перейменую..
  • 0

#63 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.04.2007 – 11:37

Перегляд дописуLMax (11.04.2007 12:01) писав:

Тре міняти свідоміть. :)

Свідомість треба міняти Вам, тому що вона у Вас настільки викривлена, що не сприймає жодні нормальні сучасні поняття моралі - лише слова єврейської релігії записані невідь-коли невідомо ким. Більше того - Ви цю викривленість намагаєтесь "нести в народ" і нав'язуати іншим, що ще гірше. Таких людей треба зупиняти до того, як вони для навертання почнуть застосовувати силу чи знайдуть в комусь шпарину, куди зможуть пролізти зі своєю двохтисячолітньою маячнею.
  • 0

#64 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 11.04.2007 – 11:57

Перегляд допису-=VJ=- (11.04.2007 12:37) писав:

Свідомість треба міняти Вам, тому що вона у Вас настільки викривлена, що не сприймає жодні нормальні сучасні поняття моралі
Це Ви про стереотипи я так розумію. Я їх так називаю.
  • 0

#65 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 11.04.2007 – 14:42

я стільки не курю шоб в такому брати участь.
  • 0

#66 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 11.04.2007 – 22:26

Перегляд дописуLMax (10.04.2007 17:58) писав:

Якщо фараон не молився Єдиному Богові, а поклонявся Сонцю,

А чому Ти думаєш, що фараон поклонявся Сонцю? Тоді більшість християн поклоняється перехрещеним палкам та розмальованим дошкам. Сонце - це символ, яким позначали прояв Абсолюта. Я не знаю більш систематизованішої символіки ні в одній іншій релігії. Всіх богів можна розділити на три групи. У кожній групі всі боги були проявами різних сутностей того ж самого бога. Всі ж групи були проявами Абсолюта як Отця, Сина і Св.Духа у християнстві. Та от тільки якщо у християнській трійці немає місця для жіночого начала, то у єгипетській системі не викликало особливих проблем :). Так що, для посв'ячених - це був монотеїзм, а маси тішилися тим, що було доступно їх розумінню. А фараон, думаю, теж був посв'ячений.

У інших релігіях це, або втрачалося (Греця, Латиняни), або ще не було шастільки відшліфовано (Індія, Межиріччя).

Єгипетська система символів і зараз є найпоширенішою серед окультних шкіл та найзручнішою для ритуалів.

Юдаїзм повстав як синтез єгипетської релігії та, майже втраченої на той час, однієї з північно-африканських релігій, а Мойсей був жерцем Озіріса (Е. Шюре, "Великі посвячені").

та не приносив жертви, як належало Єдиному Богові,

У кожного свій обряд та свої імена богів.

і відомо було що міг убити, щоб забрати жінку чужу,

Судячи з подальшого розвитку подій, Авраам помилявся.

то як міг поступити Авраам? - він сказав так, як на його думку не мало би зашкодити нікому.

Героїчно підкласти свою дружину під фараона.

Тим паче Авраам не Бог, а Бог не Авраам.

Це точно :yes:

Авраам не міг знати, що фараон потім постраждає. Бог про це не говорив Аврааму.
І тим паче ніде не сказано у Біблії, що Авраам не піде на Суд Божий, бо там постануть всі.

Ні. Не піде. Судячи з того, що він нічого не знав, він був неосудний. А не осудних не судять. Принаймі так випливає з попередніх тверджень.

--

Хочу нагадати, що тема стосується християнства а не юдаїзму.

Повідомлення відредагував Aleph: 11.04.2007 – 22:27

• 0

#67 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 02:18

Перегляд дописуAleph (11.04.2007 23:26) писав:

А чому Ти думаєш, що фараон поклонявся Сонцю?
Я думаю більше. Що фараон знав хто він є і знав хто до нього завітав у гості і для чого.

Цитата

Тоді більшість християн поклоняється перехрещеним палкам та розмальованим дошкам.
От того не берусь судити...

Цитата

Сонце - це символ, яким позначали прояв Абсолюта. Я не знаю більш систематизованішої символіки ні в одній іншій релігії. Всіх богів можна розділити на три групи. У кожній групі всі боги були проявами різних сутностей того ж самого бога. Всі ж групи були проявами Абсолюта як Отця, Сина і Св.Духа у християнстві. Та от тільки якщо у християнській трійці немає місця для жіночого начала, то у єгипетській системі не викликало особливих проблем :). Так що, для посв'ячених - це був монотеїзм, а маси тішилися тим, що було доступно їх розумінню. А фараон, думаю, теж був посв'ячений.
Я вважаю що розвиток вірувань на планеті Земля носить не локалізований характер, а Космічний.
І спостерігається "битва" сфер впливу керівництва вищих рівнів. Якщо цікавить - продовжу, тільки не тут.

Цитата

Єгипетська система символів і зараз є найпоширенішою серед окультних шкіл та найзручнішою для ритуалів.
Але яких ритуалів? Що вони несуть, що пропагують?

Цитата

Юдаїзм повстав як синтез єгипетської релігії та, майже втраченої на той час, однієї з північно-африканських релігій, а Мойсей був жерцем Озіріса (Е. Шюре, "Великі посвячені").
У кожного свій обряд та свої імена богів.
Так як мови - в кожного народу своя. Колись роз'єднали, а тепер треба свідомо прийти назад під привід віри в Одного.

Цитата

Героїчно підкласти свою дружину під фараона.
Він не заставляв її. Вона погодилась, бо сильно любила його і не хотіла втратити. А любов терпить усе, та жертвує всім.

Цитата

Ні. Не піде. Судячи з того, що він нічого не знав, він був неосудний. А не осудних не судять. Принаймі так випливає з попередніх тверджень.
Так, є така версія, що Авраам вже давно з Богом, як Його друг і вона оправдує Ваші роздуми.
  • 0

#68 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 11:33

Ще про фараона і Авраама:

Те, що відбулося: Фараон схилив голову, ушанував Авраама, ушанував Сару, ушанував Бога (він зрозумів, що він фараон, і Авраам поважає це - беззаперечно віддав йому свою дружину, з усіма відповідними висновками). Посіяно мир.
Авраам вийшов, як розумна людина, можна навіть сказати, як чудовий політик. І виграв. Фараон програв - він виявився не настільки проникливий, щоб зрозуміти тонкості ситуації, але зберіг лице й при цьому зрозумів, що саме Авраам дав йому цю можливість, ставши вище нього цим, як дорослі обережно дозволяють іноді нерозумним дітям трохи побавитись небезпечними речами, щоб ті зрозуміли їх небезпеку.

Сара була сестрою Авраама. І не була повією і не стала. Повія - це безчестя. А Сара не безчестила фараона, вона більше того, зробила йому честь, ставши під його владу. Інша справа, що ні вона, ні Авраам, не хотіли сперечатися з ним.

Отже, резюме - ні Авраам, ні Сара не брехали фараонові (вона двоюрідна сестра Авраама), Сара не лізла в постіль фараонові за прибутком (як роблять повії) - все, що сталось на совісті фараона.
Є заперечення?
  • 0

#69 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.04.2007 – 11:44

Перегляд дописуLMax (12.04.2007 12:33) писав:

Ще про фараона і Авраама:

Те, що відбулося: Фараон схилив голову, ушанував Авраама, ушанував Сару, ушанував Бога (він зрозумів, що він фараон, і Авраам поважає це - беззаперечно віддав йому свою дружину, з усіма відповідними висновками). Посіяно мир.
Авраам вийшов, як розумна людина, можна навіть сказати, як чудовий політик. І виграв. Фараон програв - він виявився не настільки проникливий, щоб зрозуміти тонкості ситуації, але зберіг лице й при цьому зрозумів, що саме Авраам дав йому цю можливість, ставши вище нього цим, як дорослі обережно дозволяють іноді нерозумним дітям трохи побавитись небезпечними речами, щоб ті зрозуміли їх небезпеку.

Сара була сестрою Авраама. І не була повією і не стала. Повія - це безчестя. А Сара не безчестила фараона, вона більше того, зробила йому честь, ставши під його владу. Інша справа, що ні вона, ні Авраам, не хотіли сперечатися з ним.

Отже, резюме - ні Авраам, ні Сара не брехали фараонові (вона двоюрідна сестра Авраама), Сара не лізла в постіль фараонові за прибутком (як роблять повії) - все, що сталось на совісті фараона.
Є заперечення?
Все воно гарно. Але, давайте подивимося на цей факт з точки зору генетики. Сара була сестрою Абрама (двоюрідною). Отож, якщо у їхніх спільних предків була якась генетична аномалія, то з доволі високою ймовірністю вона уже проявилася у їхніх нащадків (можу порахувати). А якщо аномалій було декілька? Цікава річ виходить: через своїх патріархів ціла нація зараз страждає від виродження. Були все-таки правими давні люди, ввівши табу на одруження близьких родичів. У історії жидівського народу ж навпаки...
Ще одне, трохи оффтоп. Був відомий син жидівського народу - В. І. Лєнін. Людина серйозно страждала за гріхи батьків (здається, десь там батько мав сина від дочки, який був батьком Лєніна) - безумство, облисіння в 20 років, атрофія головного мозку (одна з півкуль була розміром з горошину - підтвердилося на розтині). Отож, що тут сказати, можливо, безпліддю Сари винне власне оте виродження, і подальші муки жидівських патріархів були наслідком виродження? :)
  • 0

#70 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 12:04

так не було інших шляхів до "схрещування". З ким?
  • 0

#71 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 12:08

Перегляд дописуLMax (12.04.2007 13:04) писав:

так не було інших шляхів до "схрещування". З ким?
Взяти собі порядну єгипетську дівчину. Чи ви скажете, що то мала бути неодмінно Сара? Лишив би її фараону, а сам б нормально одружився... Тоді, якщо я вважатиму лише свою двоюрідну сестру гідною мене, то мені з нею одружуватися? Ви мені це хочете сказати?
І все ж, що ви скажете на рахунок ідеї, що весь Старий Завіт - наслідок банального виродження?
  • 0

#72 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 12:32

Перегляд дописуГетьман (12.04.2007 13:08) писав:

Лишив би її фараону, а сам б нормально одружився...
Як то лишив би? а як жеш любов?

Цитата

І все ж, що ви скажете на рахунок ідеї, що весь Старий Завіт - наслідок банального виродження?
Виродження кого? Хіба євреїв мало було за всі часи?
  • 0

#73 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 12:43

Перегляд дописуLMax (12.04.2007 13:32) писав:

Як то лишив би? а як жеш любов?
Окрім любові має бути голова на плечах. Одружіться на своїй двоюрідній, а ще краще, якщо є рідна - подивлюся я на ваших нащадків. Якщо вас тягнутиме до власної сестри чи матері - це нормально?

Перегляд дописуLMax (12.04.2007 13:32) писав:

Виродження кого? Хіба євреїв мало було за всі часи?
По-моєму, вони пішли від патріарха Абрама, чи вже це не так? А той і розпочав їхнє виродження.
  • 0

#74 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 13:04

Перегляд дописуГетьман (12.04.2007 13:43) писав:

Окрім любові має бути голова на плечах. Одружіться на своїй двоюрідній, а ще краще, якщо є рідна - подивлюся я на ваших нащадків. Якщо вас тягнутиме до власної сестри чи матері - це нормально?
Подивіться на їхній вік скільки вони прожили разом :)

Цитата

розпочав їхнє виродження.
Чим саме?
  • 0

#75 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 13:13

Перегляд дописуLMax (12.04.2007 14:04) писав:

Подивіться на їхній вік скільки вони прожили разом :)
Прожити разом - це не обов'язково спати і народжувати дітей. Можна і про нащадків подумати...

Перегляд дописуLMax (12.04.2007 14:04) писав:

Чим саме?
Вже писав - від одруження близьких кровних родичів починається виродження нащадків. Почитайте генетику... Бо в Біблії цього не пише. Там дві дочки сплять з Лотом, Абрам одружується на сестрі і т. д. А за наслідки розплачуються потім, та й ми зараз також...
  • 0

#76 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 14:28

Перегляд дописуГетьман (12.04.2007 14:13) писав:

Прожити разом - це не обов'язково спати і народжувати дітей. Можна і про нащадків подумати...
А вони й не народжували дітей. Сара була безплідною дуже довго, поки силою віри в молитвах не здійснилось прошене.
А якраз про них (нащадків) вони й думали бо просили в Бога дитину, і тому Бог послав їх в Єгипет і т.д.
Бог думав не про тіла, а про духовність людську, щоб підняти її.

Цитата

Вже писав - від одруження близьких кровних родичів починається виродження нащадків.
скоро 7 млрд. - це виродження?

Цитата

Почитайте генетику... Бо в Біблії цього не пише. Там дві дочки сплять з Лотом, Абрам одружується на сестрі і т. д. А за наслідки розплачуються потім, та й ми зараз також...
Конкретніші приклади на рахунок нас зараз можете навести?

І не факт що до потопу були генетичні мутації від злиття близьких по крові. Ще багато чого не було: пір року, скисання молока і виноградного соку, злив з грозами і т.д.
  • 0

#77 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 12.04.2007 – 15:34

Перегляд дописуLMax (12.04.2007 14:28) писав:

І не факт що до потопу були генетичні мутації від злиття близьких по крові. Ще багато чого не було: пір року, скисання молока і виноградного соку, злив з грозами і т.д.
Не було, бо про це в біблії не написано? а може на такі дрібниці вирішили часу не витрачати - скисання молока не найважливіша в глобальних масштабах тема, коли навколо самий содом&гомора
І де саме в біблії написано про створення злив з грозами? Якщо вже вони є - то мусить же про них бути і в біблії написано?!

Повідомлення відредагував bulbashka_aero: 12.04.2007 – 15:36

• 0

#78 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 21:49

Перегляд дописуLMax (12.04.2007 03:18) писав:

Я вважаю що розвиток вірувань на планеті Земля носить не локалізований характер, а Космічний.
І спостерігається "битва" сфер впливу керівництва вищих рівнів. Якщо цікавить - продовжу, тільки не тут.

Але яких ритуалів? Що вони несуть, що пропагують?
Метою ритуалу не є щось пропагувати. А що, на твою думку, несе чи пропагує об'яд хрещеня чи запечатування гробу?

Так як мови - в кожного народу своя. Колись роз'єднали, а тепер треба свідомо прийти назад під привід віри в Одного.
І саме в одній релігії і в одній конфесії? І, напевне, тій до якої належиш ти?

Він не заставляв її. Вона погодилась, бо сильно любила його і не хотіла втратити. А любов терпить усе, та жертвує всім.
От і Авраам пожертвував...

Так, є така версія, що Авраам вже давно з Богом, як Його друг і вона оправдує Ваші роздуми.
"Шановний суддя, засідателі. Я відмовляюся від послуг адвоката та буду захзищати свої інтереси сам." :)

Перегляд дописуLMax (12.04.2007 15:28) писав:

Але якщо буквально сприймати тексти, були інші мутації.
Читай апокрефи, наприклад, "Книгу Єноха" (нажаль, не прм'ятаю першу чи другу).
  • 0

#79 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 11:30

Перегляд дописуbulbashka_aero (12.04.2007 16:34) писав:

Не було, бо про це в біблії не написано? а може на такі дрібниці вирішили часу не витрачати - скисання молока не найважливіша в глобальних масштабах тема, коли навколо самий содом&гомора
І де саме в біблії написано про створення злив з грозами? Якщо вже вони є - то мусить же про них бути і в біблії написано?!
Ні, тому що у Біблії є про то і дослідження базовані саме на пошуках підтверджень археологічними данними. Зараз на швидкоруч не знаходжу ті джерела.
От хіба раджу розглянути хоча б це: http://home.lipetsk.ru/~wyatt/

Перегляд дописуAleph (12.04.2007 22:49) писав:

Метою ритуалу не є щось пропагувати. А що, на твою думку, несе чи пропагує об'яд хрещеня чи запечатування гробу?
все спрямовано на енергетичні рівні.

Цитата

І саме в одній релігії і в одній конфесії? І, напевне, тій до якої належиш ти?
Я ні до якої не належу. Це була б помилка.

Цитата

Читай апокрефи, наприклад, "Книгу Єноха" (нажаль, не прм'ятаю першу чи другу).
Я читаю апокрифи: http://apokrif.fullweb.ru/
  • 0

#80 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 16:16

Пане LMax , перепрошую, Вам ще не набридло?))))))))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних