Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2532

#581 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 07.08.2009 – 15:31

Перегляд дописуManfred (6.08.2009 10:13) писав:

Етимологія часто проливає світло на первинне значення слів і дозволяє відсторонитися від історичних нашарувань. Релігія — саме зв'язок між Богом і людиною, віруючий має цей зв'язок, невіруючий — ні.

З цього по етимології набагато краще виглядає Йога.
Само слово «йога» означає «з"єднувати», «зв"язувати». Але з чим. Практика йоги це з"єднання тіла і свідомості, свідомості і душі, і тому ціль йоги в пізнанні Всесвіту через власну природу, як його частину, і через це вихід до гармоніі зі світом і всіма людьми.

З релігією етімологія слова йога десь схоже, а сенс в ній дуже різний. З боку йоги у центрі людина, як вища цінність в іі цільності. І цє до хрещення для слов"ян було рідним світобаченням.
По жидівської релігії в центрі якись бог який на словах десь там людей любить, а на ділі йому на них насрати. Тому і зв"язка як такого немає, а тільки декларація. Да і який зв"язок може бути з розіп"ятою в стражданнях людиною страждающую в протиріччях, яку убогу роздирають прямо с плеч ангели і сатани і яка ізначально грішна і народжена порочно, та ще з комплексом вини тому що за іі щастя принесли в жертву одного безвинного жида. А в того жида ще у самого комплєксі за купу младенців яких із-зі нього знищили. В обчем безкінечна сантабарбара.

З цього я ото тільки бачу, що церква тільки гаразд поганити слова, які були спочатку, тому ізпоганене поняття, яке тлумачать про якийсь зв"язок з богом це ще одно лукавство. Навіть само слово про погань і то перевернуто і перекручене. Може повернути його первинне значення і все одразу стане іншим? :D
А ті слова яких касається ота церква своїм брудним язиком, такі як духовність і таж релігія продовжує опоганюваться далі.
  • 0

#582 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 07.08.2009 – 16:01

Перегляд дописуManfred (7.08.2009 16:44) писав:

Йога чудова річ, якою я займаюся з дитинства і понині, вона теж є частиною індуїстської релігії. А там теж є Бог — Брахма. Просто існує така річ, як міжкультурні відмінності, а так, коли вдуматися, то все вельми схоже, просто люди дуже бояться чужого.

Да ні, не все так схоже. Це як раз християнсьтво весь час лізе бути лукаво схожим до національного. Це схоже на поведінку кукши. А потім вже нікого не дивує звідки у арієв узявся жидівський пророк, як єдиний, тому що вже і забули звідки самі бо і гнізда вже нема. І вже як ті папуаси сперечаються про пригоди одного жида, як він гуляв і як його стратили. Тьхуй...

А по вашої відповіді, пане Manfredе, теж лукавства вдосталь. Ви для красного словца можете не тільки йогу підставити, а навіть і свою матір. Це огидненько. :D
Стінк такой жосткій.
  • 0

#583 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 07.08.2009 – 19:34

Перегляд дописуManfred (7.08.2009 17:21) писав:

А до чого тут моя матір, Царство їй Небесне?

То Вам думати до чого ви свою матір тулите по нагоді для того щоб виставитись краще. Я ії не перший згадав, то може вам всеж поважніше поводитись з дійсно святими речами...
Мені нема справи до вашої матеры, тільки огидно дивитись як ви продовжуєте її викристовувати.

Перегляд дописуManfred (7.08.2009 17:21) писав:

А йогою я дійсно займаюся з дитинства самостійно, пізніше ходив до секцій, саме зараз збираюся до однієї такої йти, тут ніякого лукавства немає, йога — чудова річ і багато спільного має з християнством. От вам приклад, в останній секції нам давали вправу на те, щоб брати на себе гріхи инших людей.

На загал, якби Ви трохи детальніше ознайомилися з практикою инших релігій, таких, як індуїзм, буддизм тощо, Ви б і до християнства инакше почали би ставитися.

Знову брехня.
І які ви ще гріховні спільноти вигадали у йозі з жидівським християнсьтвом. Це тільки у жидів були гріхи, а ви як завжди тулите горбатого. Посоромились би, бо навіть ваш Ісус казав, що гріхи і пороки тільки у дітей дома ізраілева до якого він і прийшов, і це тільки жиди можуть займатися тусньою переведення гріхів з одного на одного. Це ім властиво по національності. Тому ваші вправі в секції як не подивись, а звичано жидівські, та збочинськи.

Тьхуй, яка гидота...
Не писали б про це, може ще і не булоб так видно таке позорище. :D
  • 0

#584 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 10.08.2009 – 09:17

Манфреде, що це за комуно-атеїстичні агітки ви читаєте? Цитата звісно залікова, але для християнина це не характерно.

цікавить мене інше спостереження.

Цитата

Шакьямуни до тех пор был грешником, пока не познал высшую мудрость под деревом Боди.
що цілком навпаки до біблії - коли адам і єва познали плода дерева знань, то отримали мудрість, але стали грішниками.
Будда ж отримавши мудрість від дерева, перестав бути грішником, а став святим.
Помітна явна ворожнеча - хто тут кому диявол, і хто тут кому бог?
  • 0

#585 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 10.08.2009 – 18:47

Перегляд дописуManfred (10.08.2009 09:41) писав:

Свою матір я згадав лише один раз на Ваше запитання, чи були у мене випробування, то які проблеми і де використання? Ви спитали — я відповів.

Я і кажу, що для вас навіть матір це тільки якесь випробування для відповіді на форумі. Хоча що вам казати про мораль якусь, бо у вас її немає і не передбачається.

Навіть по часу ваших дописів, ви це робите виключно на роботі та за чужий рахунок... :rolleyes:

Перегляд дописуManfred (10.08.2009 09:41) писав:

А ось чим відрізняється і чим схожі поняття гріха у християнстві та буддизмі:

Рівняти і тусувати як ті напьорсточники різними поняттями, щоб по жидівськи залізти у чужий монастир зі своїм лядським уставом можуть тільки християні. Вони це не раз показали скрізь.

Навіть в буддізм пнуться, що у результати виникають такі гуінплєнові секції йоги та будізму.

Так і хочеться для вас сказати на манєр Гоцмана Давіда Марковича-
Вбєйте собі в Мозх!
В будізмі нема такого поняття, як віра.
В буддізмі нема такого поняття як гріх.
Є тільки християнська блювотина зрівнювати своє лайно з усім на світі.
  • 0

#586 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.08.2009 – 18:42

Символи християнства як релігії - це особняки "намісників Христа", нерухомість "церкви" в центрах міст та наддорогі авто, в яких "слуги господні" навідуються до своєї нужденної тупої пастви... Отак ідеї Ісуса Христа перевернути догори ногами і поставити на догоду власному "чреву" - це треба мати особливий цинізм... І тут християни просунулись, ніяка інша релігія в лицемірстві не складе їм конкуренції!.. Авжеж.

10% за дублювання дописів тут: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...mp;#entry488445 і тут http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...mp;#entry488443 - ластівочка
  • 0

#587 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 13.08.2009 – 21:54

хлопці, припиняйте флейм
  • 0

#588 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 14.08.2009 – 01:11

Перегляд дописуManfred (5.08.2009 16:27) писав:

Жодним чином. Атеїзм — запречує релігію, називаючись "науковим", проте він не може довести свої "гіпотези" про "неіснування Бога", тому це — лженаука і релігія навпаки. Всі решта світові релігії я визнаю саме за релігії: Іслам, Індуїзм, Буддизм, Юдаїзм, Тольтеків тощо.
Згоден, що уточнення атеїзм у словосполученні зайве. Це просто науковий світогляд.
Спростували уже все, що хотіли, від часу життя Землі, до біблійних подій (потоп, наприклад) доказу якого не існує. І взагалі з точки зору науки перш ніж щось спростовувати треба довести йог оіснування. І тут релігія яка окрім балачок нічого не може представити як ви самі розумієте в дупі. Наука навпаки, все про що говорить може підтвердити і продемонструвати.
  • 0

#589 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 17.08.2009 – 11:17

Схожу суперечку майстерно описав Найк Велес у шедевральному сьомому розділі свого роману "Свідки Абрахама" (http://virtualion.org.ua/13/). Там, до речі, є такі рядки:

Цитата

– …підсувають Провидіння, мудрість Божого Промислу… це так можна усе виправдовувати – ми коримося діям комуністів і їхнього вождя Сталіна, бо ми зі своїми вузькими розумами не можемо зрозуміти усю ”величність” їхнього Промислу… бо як же нам, ”простим нещасним смертним”, врахувати оту всю розмаїту сукупність політичних факторів і всю складність їхніх інтриг?.. – а тут і розуміти багато не треба: Життя, його розвиток аж до безсмертя – понад усе!.. повага до гідності кожної розумної особистості – понад усе!.. а для державних урядів – забезпечувати достатньо вільний розвиток життя особистостей, рівність у допомозі і перед законом, відповідні цивілізовані стандарти цього життя. І друге: хто позбавляє людей Життя – є злочинцем!.. його вплив треба ізолювати навічно… це ж Гітлер теж говорив, що ним керує Провидіння… так що ж, не думаючи, кричати: ”Хайль Гітлер…” буквально: ”нехай святиться Гітлер…” і йти убивати, бо того хоче пророк і його сумнівне ”Провидіння”? – аж ніяк… треба відійти від такого Провидця, протистояти йому, якщо треба, навіть у смертельному герці, ідучи на будь-який потрібний ризик во ім’я Життя, во ім’я всього святого…”
– …лиш треба ще навчитися відрізняти це святе від не зовсім святого… – пригорнув Віктор кохану до себе…
– …ні, ми уже народжені з певним внутрішнім покликом… тільки у Житті нерідко найбільшою доблестю багато хто вважає навчитися майстерно обманювати інших… ”чим хитріше, витонченіше, тим краще”… і себе самих обманюють врешті-решт… бо минулі обмани мстять своїм творцям… тут і боротьба за виживання – теж дуже ”мудрий” Промисел… кожний прагне зіштовхнути небажаних супутників із човна – аякже, виглядає на те, що собі більше місця залишиться… і своїм ближнім…
– але ми будемо зміцнювати свої позиції на човні, – Віктор прагнув її заспокоїти…
– бо завдяки такому ”Промислу” у нас нема кращого вибору…
Ніжні обійми принесли хвилі певного заспокоєння…

Бог християнський позбавляє людей життя? - позбавляє (Повт. Закону, 32:39. "Я - Бог, я убиваю і оживляю..."). Отож. І не треба бла-бла про нібито благі наміри.
А ще поміркуємо про наступне: якщо в силах особи припинити (попередити) злочин, а вона цього не робить, то вона проявляє злочинну бездіяльність... чи як там у Біблії - "якщо можеш чинити добро, а не чиниш, - маєш гріх..." - якось так... Отже, називаючи Бога Особою (навіть у трьох ликах), задаймо собі питання: а чи не грішний християнський бог у світлі "непомильного писання"? Повторю: у старому заповіті євреї в дипломатію не бавились, прямо писали про своє розуміння Бога: :... "я - Бог, я убиваю і оживляю, завдаю ран і зцілюю..." (Повт. Закону (чи Второзаконня), 32:39)
  • 0

#590 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.08.2009 – 11:49

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (14.08.2009 02:11) писав:

Згоден, що уточнення атеїзм у словосполученні зайве. Це просто науковий світогляд.

Науковий світогляд називається агностицизмом.
А атеїзм - це теж релігія. Оскільки віра в те, що чогось нема, нічим не гірша і не краща за віру в те, що щось є. Однаково "віра".

Перегляд дописуВласюк (17.08.2009 12:17) писав:

Повторю: у старому заповіті євреї в дипломатію не бавились, прямо писали про своє розуміння Бога: :... "я - Бог, я убиваю і оживляю, завдаю ран і зцілюю..." (Повт. Закону (чи Второзаконня), 32:39)

Християнство конкретно страждає через вантаж кам"яних ядер на ногах у вигляді "Старого заповіту". Ще на зорі християнства їм треба було відмовитись від зв"язку з іудаїзмом, у якого перші християни поцупили і переробили п"ятикнижжя Тори. Зроби вони так - і їм було б набагато простіше жити. Але ж ні - вони воліють тягти це все з собою і далі, відповідно нічого гарного їм не світить. Розірвані ведмедицями за насмішку десятки дітей, вирізані страшними тортурами цілі народи і загальна політика, яка пройшла навіть в новий заповіт ("Я прийшов лише до народів дому Ізраїлева", якщо хтось забув) дуже зручно лягають на результати дій інквізиції та фанатиків. Тому якась частина адептів у нього, звісно буде - такі гігантські релігії так просто не здаються, але в історичній перспективі воно або модернізується, або загине. Та й по всьому.
  • 0

#591 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 17.08.2009 – 12:17

Справа ж у тому, ВіДжею, що християнство доктринально не може позбутися цих "ядер", бо Ісус неодноразово висловлювався на основі "писань", використовуючи зачин: "Написано..." (правда, існує один епізод "написано...", якого ніяк в старому заповіті не можуть знайти, але - ніщо людське Ісусу не мало би бути чуже...) Крім того, апостол Павло писав: "Усе Писання Богом натхненне"...

Отже, християнам треба було б відкинути насамперед Павла, а за ним провести ревізію висловлювань Ісуса (в дусі "Краткого курса ВКП(б))...
  • 0

#592 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.08.2009 – 13:12

Перегляд дописуВласюк (17.08.2009 13:17) писав:

(в дусі "Краткого курса ВКП(б))...

Як бачите - все можна відредагувати. Нагадаю, що і комунізм в Росії плавно змінювався на ленінізм, потім на сталінізм, потім на взагалі щось незрозуміле - але кожного разу це було обгрунтовано і доведено до адептів "лінією партії".
Тому - було б бажання. Тим паче, що тут все можна спихнути на "то люди при переписуванні помилились", або "це внутрішня підривна робота іудєїв", або ще краще - звичним "читайте в контексті". А "в контексті" можна написати що завгодно - згадайте, звідки з"явились протестанти.
  • 0

#593 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Місто:Делятин гуцульська хата.

Відправлено 22.08.2009 – 18:18

християнство то є еврейське вчення, просто в новій блюзці. нема чого собі тим голову макітрити. от подумайте - коли всі воскреснуть, яка то буде глота. жах. я краще подамся в свідки абрахама, вони веселі і співають, не бояться пекла і розказують казочки для легковірів. але цей абрахам собі фігове імя прибрав. я би його перехрестив.
  • 0

#594 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.08.2009 – 09:00

Перегляд дописуШмарко (22.08.2009 19:18) писав:

християнство то є еврейське вчення, просто в новій блюзці. нема чого собі тим голову макітрити. от подумайте - коли всі воскреснуть, яка то буде глота. жах. я краще подамся в свідки абрахама, вони веселі і співають, не бояться пекла і розказують казочки для легковірів. але цей абрахам собі фігове імя прибрав. я би його перехрестив.
а ось і ні! Жиди не мають ніякого відношення до християнства. В XVI -XVIII століттях жидомасонські ложі організували надзвичайну аферу, з перебріхування історії, релігії, і т.д. Комерційним шляхом захопивши контроль над літературою, інформацією, та економікою, вони просто використали основну панівну релігію, щоб зробити себе особливими. переписали її під себе. хоча для себе ж залишили літературу, яку недарма приховують від всіх інших - бо там немає нічого спільного з класичною біблією.

це все зговір, чувак! :ggggg:
  • 0

#595 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.08.2009 – 14:21

Звісно зговір жидів, нав'язати гоям рабську релігію, щоб всі знали що жиди богообрані, а гої ніхто..релігію покори і одвічної вини..
  • 0

#596 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Місто:Делятин гуцульська хата.

Відправлено 23.08.2009 – 16:58

Перегляд дописуЗа межею (23.08.2009 15:21) писав:

Звісно зговір жидів, нав'язати гоям рабську релігію, щоб всі знали що жиди богообрані, а гої ніхто..релігію покори і одвічної вини..

Я теж про це. Тому від цього християнства треба русичам відмовлятися.

Повідомлення відредагував Шмарко: 23.08.2009 – 16:59

• 0

#597 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 02.10.2009 – 19:56

На мою думку, християнство - звичайне віровчення, котре жидки створили задля поработіння "гоїв", тобто, нежидів.
Впевнена, що більшість з християн якщо й читали Біблію, то нічого не зрозуміли.
А чого віровчення? Бо тримається на сліпій вірі. Релігія ж повинна триматися на знаннях, як, наприклад, язичництво, або вся релігійна система під назвою "ведизм".
  • 0

#598 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 02.10.2009 – 20:27

Прикріплений файл  782808_islam_i_hristianstvo.thumbnail.jpg   17.47К   17 Кількість завантажень:
  • 0

#599 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 02.10.2009 – 20:48

Ученый требует от прокуратуры запретить «экстремистский» Ветхий Завет. На 11 листах кандидат технических наук Анатолий Долженко объяснил свою позицию."
А також http://stav.kp.ru/daily/24370/553330/ і http://top.rbc.ru/so...09/334090.shtml
  • 0

#600 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 02.10.2009 – 21:42

Перегляд дописуКиря (2.10.2009 21:48) писав:

Ученый требует от прокуратуры запретить «экстремистский» Ветхий Завет. На 11 листах кандидат технических наук Анатолий Долженко объяснил свою позицию."
А також http://stav.kp.ru/daily/24370/553330/ і http://top.rbc.ru/so...09/334090.shtml
Ох...

Цитата

Более того, ученый намерен потребовать компенсации морального ущерба людям, «оказавшимся под деструктивным влиянием Ветхого Завета» в порядке применения института частного обвинения в уголовном праве.
Пф. Яка компенсація?..
А на рахунок всього іншого можна погодитись.
Та й не лише Старий заборонити, Новий також.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

1 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних