Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2551

#541 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 26.07.2009 – 06:20

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.07.2009 07:09) писав:

хм... здається то щоб завантажити якийсь псалтір.mp3
але я його завантажувати не буду

Це я навів приклад самозаспокоєння грішників для подальшого продовження злодіянь.
Сама по собі вистава зроблена добре.
Manfred зацінить за велике мистецтво. ;)
  • 0

#542 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 26.07.2009 – 09:28

Що нас відрізняє від мавпи,взагалі багато чого,одне з них це віра,віра у щось надприродне та незвичайне, віра у те що завтра наступить завтра і буде все добре! Віра у щасливе майбутнє! Є такі люди які не вірять у те у що вірять інші,це його право,але і поважай і їх,це їхня віра,а не твоя,не критикуй її,на себе подивися,у що виріш ти? Кожен сам обирає собі дорогу,хоч яка вона і є,але самі,і Бог тут причом,просто коли нам добре нам віра у Бога не потрібна,а коли погано Бог крайній,це він винен у всьому,він нас карає за гріхи! Я хочу сказати якщо ти не виріш не заважай вірити іншим у те у що вони вірять,це їхнє право,вони бачать сенс свого життя у цьому,а ти хочеш довести їм що вони не праві,і стільки ти будеш критикувати їх стільки вони будуть критикувати і тебе,це тому що ви вірите у різне-він у Бога,ти у ідола,він у Сонце ти у Матінку-природу! Людина ГОСПОДАР СВОГО ЖИТТЯ,А ВІРА ЦЕ ДОПОВНЕННЯ ДО НЬОГО!!! Я вірю у себе,що я зроблю я зроблю сам,і винен я буду сам,і страждати буду сам,бо це Я! Не забороняй іншим вірити! Ти хоч не виріш у їхнього бога але віру все таки маєш, і вір у що завгодно тобі! Зраз у нас віра(церква) плавно переходить у бізнес,конкуренцію,раніше так само віра впливала на кожен аспект людського життя,бо іншого не було,а як би було то все було б по інакшому! А ще,мавпа жива,у неї б'ється серце,вона думає,значить у неї є душа,значить і вона вірить,можливо,по ній не видно!!! Віру у Бога придумали як спосіб об'єднати людей над однією проблемою,і це вишло! Згадайте історію,як часто змінювалася віра у нас на батьківщині,не часто але змінювалася! Така моя думка...
  • 0

#543 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 26.07.2009 – 12:08

Перегляд дописуManfred (24.07.2009 15:04) писав:

Ну яка ж може бути з них користь? Сама подумай — одні незручності. Це ж кожному невірючому ясно, що, коли любитимеш та поважатимеш ближнього свого, як самого себе, то він думатиме, що ти лох і зневажатиме тебе, а коли ж навспак — вбиватимеш, то тебе скрізь навіть на зоні шануватимуть і боятимуться, бо як то кажуть, рости синку, хоч дурний та здоровий, щоб люди боялись ;-)
Ги, я не про те. Навіщо треба вірити в бога, якщо можна і без того бути нормальною людиною - за власним бажанням. Чи без остраху покарання не вийде поважати ближнього свого?
  • 0

#544 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 26.07.2009 – 12:13

Перегляд дописуSHAHIST (26.07.2009 10:28) писав:

Віру у Бога придумали як спосіб об'єднати людей над однією проблемою,і це вишло! Згадайте історію,як часто змінювалася віра у нас на батьківщині,не часто але змінювалася! Така моя думка...

Поневолення. Релігія це віра без розуму. Основним інструментом релігії є ємоційна складова функцій головного мозку, як сама древня. У людини разом з емоціями є ще і розум, який працює комплєксно з емоціями. А релігія розум відключає і робить людину звичайною скотиною. Христиєне навіть цього і не скривають, в них паства це стадо, та щей стадо овець христових. Про загальні скотолюдські характеристики такого стада думаю не треба розповідати.

Якщо потрібно поневолити народ, його позбавляють віри пращурів, історії і як наслідок і розуму теж. Найкращий інструмент, загострений під це, є релігія. Я навіть вважаю, що релігія це маленька частина віри взагалі, але частина найекстремиська, яка повинна діяти в екстремальних ситуяціях, а не в повсякденному житті. Наприклад, мені потрібно захистити себе, чи родину від ворогів, а сил в мене кот начхав. Я включаю єлемент екстремальної віри, коли розуму ніколи і навіть шкідливо робити якісь висновки, вмикаються інстинкти, вприскуються в таких випадках необхідні гормони і все, далі вирішується питання життя та смерті. Релігія як раз це і використовує у людині на свою користь в повільному стані. Перманентно.

До християнсьтва віра належала Роду і це було незмінно на протязі так з 25 тісяч років і більше. Що коїться за останнє тісячиліття духовним не назвеш і цей блуд почався з христинянізації Европи, а потім і Русі. Кажуть що це потрібно за для прогресу. Але забувають століття мракобесія і що прогрес як раз і став можливим, коли люди навчилися не звертати особливу увагу на цю поповщину і коли вона просто вже нажралася та поснула.
Десь близько згадалося з Шевченка

Лихої, тяжкої години,
Мабуть, ти ждеш? Добра не жди,
Не жди сподіваної волі —
Вона заснула: цар Микола
Її приспав. А щоб збудить
Хиренну волю, треба миром,
Громадою обух сталить,
Та добре вигострить сокиру...

Вигострили, та дали лєщща, і що з цього? Да нічого, себе так і не згадали, бо рабами і залишились і знову назад до жидів.

Одна з тих, хто проводив підготовку до християнізації Русі була княгиня Ольга. За її час був відкритий великий експорт рабів в Европу, а слово славянин и slave тоб-то раб, стало сінонімом. Про кріпацтво, як наслідок, якого позбулися з такими судорагами я вже і не кажу.

Але є народи, які свою віру не змінювали. За ними майбутнє, а у інших є вже і непогане сучасне.
  • 0

#545 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 27.07.2009 – 08:57

ні, ну і це треба так з самого ранку про християнство сперечатись)))
  • 0

#546 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.07.2009 – 09:22

Перегляд дописуДобронрав (24.07.2009 17:14) писав:

Сьогодні згіно посилання на християнський ресурс прочитав такий перл: ""Если мне докажут, что истина не со Христом, я предпочту остаться с Господом, нежели с истиной"

Це є підпис форумчанина

"Если мне докажут, что истина не со Христом, я предпочту остаться с Господом, нежели с истиной" - це слова російського письменника Достоєвського Ф.М., які він написав у щоденнику чи в листі з ув'язнення, де перебував за "антидержавну діяльність". Такий вислів геніального митця є доволі влучним і якнайкраще характеризує християн. Я як нехристиянин надам перевагу істині, а не ілюзіям. З християнами - инший випадок. Вони нададуть перевагу лицемірству, брехні, влаштовуватимуть світові війни та молитимуться у "фельдкуратів Каців" яко юродиві. :ggggg:
  • 0

#547 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.07.2009 – 09:33

Значить так. Попередження наразі не ставитиму, але востаннє наполегливо прошу бути толерантними - це раз. Два: надалі видалятиму та каратиму за розміщення тут малюнків - є розділ Графіка для того.
  • 0

#548 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 10:20

Той же Франко каже: якщо юдеї, католики та іже з ними кажуть, що П'ятикнижжя (тору) написав Мойсей, то вони невігласи! Ви щось має проти того? То одверто кажіть, а не напускайте туману "елітарности" здобутків якихось нікому невідомих досдідників писань "мойсея", достоєвськог і т.д...

А от непоганий вірш для християнських дітей, цілком з біблійних позицій:

Причаститись — божа справа:
Сам Ісус — смачная страва;
Його тіло ми з'їмо,
Його кров'ю зап'ємо.

Цьому він учив нас сам,
Тож Ісусика — гам-гам.
  • 0

#549 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.07.2009 – 11:36

Перегляд дописуManfred (27.07.2009 09:54) писав:

"Навіщо", не зовсім коректна постановка питання, Бог — не крамниця, щоб до Нього за чимось ходити....
Але ж церква - то таки крамниця! Люди ходять в церкву за обманом. так само люди ходять на вистави ілюзіоністів, де їм показують фокуси, люди за це платять і знають що ті фокуси - обман. Люди чесно платять за те щоб їх обманували, вони отримують від цього задоволення.
І в церкву люди ходять за задоволеннями. А якщо в церкві ще й ароматичні свічки, вино і печиво - так і поготів! адже така церква - нарко-алкоголічний притон.
Я власне не проти, хай будуть церкви-притони, але хай вони працюють по законам бізнесу - по ліцензії, по своєму внітрішньому статуту, затвердженому державною комісією...
  • 0

#550 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 12:18

А той сусід, котрий прийшов по верстат (мабуть, аби задіяти його до справи), ходить у ту саму церкву, що й дід з бабою, вони - одна конфесія(!), злодія звідти не відлучають, священник не докоряє, а нишком прощає тому злодію гріхи - ось про це би ще нагадати Манфреду... християнство мовчки потакає злодіям - ось у чому весь жах... село спивається, а церква мовчить... злодіїв, пияків, розбійників толерують - тому який піп, такий і прихід...
  • 0

#551 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 12:38

По-моєму віра потрібна людині там, де людина не може впоратися своїми силами. І ця віра може мати багато форм. Наприклад, віра в успіх, віра в удачу, у підтримку Всесвіту; у те, що "зорі будуть прихильними" тощо. Дотримування лише одної стереотипної форми віри і лише певних догматичних фраз свідчить про обмеженість духовних можливостей людини. Зокрема останнім часом це розуміють і вищі релігійні діячі, які почали визнавати інші вірування.
А на мою думку, у Всесвіті дійсно є закономірності, які можна використовувати. Звісно, це можна називати "божественним", але навряд чи це має форму боголюдини.
Як я й казала, деяким людям зручніше в усьому дотримуватися правил і догм, які для них вигадали інші люди :ggggg: Буде це божественне чи конституційне - байдуже. Інколи ми змушені жити по чужих законах, але принаймні я для себе знаю, що може бути й по-іншому.
  • 0

#552 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 12:59

Може це і парадоксально звучить, але чим більше обмежень, тим безпечнішою здається ситуація (читай - життя). Люди, які дуже тривожні, люблять мати купу правил та установок, бо принаймні так вони можуть спрогнозувати результат своїх дій - це щось уже відоме для них. А невідоме страшить.

На прикладі релігії - якщо ставишся до інших "по-християнськи" (відповідно до всіх догм), то ймовірність потрапити у непрогнозовану ситуацію сильно знижується. Крім того, уже заздалегідь ясно, як треба реагувати - якщо це теж "християнин", то прихильно, якщо людина не дотримується християнських догм - агресивно, або оминати.

Такий собі алгоритм, або програмування))
  • 0

#553 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 13:54

Я й сама християнка)). А на форумі достатньо християн, та й всі мої родичі православні християни (за винятком одного відгалудження, де є мусульмани).
Я не про конфлікти або бачення догм казала. Звісно, що кожна людина їх по-своєму розуміє і виконує по-своєму. В цьому і є прояв людської індивідуальності - які б не були догми, а виконувати їх однаково не вийде)).
Я про те, що ці індивідуальні догми кожному потрібні для власної безпеки. Вось про що я пишу.
  • 0

#554 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 14:46

До психології має стосунок будь-який прояв людини, як істоти мислячої)). А от в релігії мисленням і не пахне.

Я б сказала, що мислив там лише той, хто цю релігію вигадував))
  • 0

#555 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 16:09

Ну то в чому я помиляюся? Робота парасимпатичного відділу н.с. - це фізіологія, а не психологія)). До проявів людини, як істоти мислячоої, не має жодного стосунку.
ґґґ...ось ти й попався. А хто має право вирішувати - чи я християнка?
  • 0

#556 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 16:13

Перегляд дописуManfred (27.07.2009 13:36) писав:

і дана ситуація є цілком нормальною для більшости гопів-атеїстів

а ось Вам, пані Блискавице, неперевершений взірець християнської любові і милосердя... :ggggg:
  • 0

#557 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 27.07.2009 – 19:51

Перегляд дописуОгiрок (26.07.2009 12:13) писав:

Поневолення. Релігія це віра без розуму. Основним інструментом релігії є ємоційна складова функцій головного мозку, як сама древня. У людини разом з емоціями є ще і розум, який працює комплєксно з емоціями. А релігія розум відключає і робить людину звичайною скотиною. Христиєне навіть цього і не скривають, в них паства це стадо, та щей стадо овець христових. Про загальні скотолюдські характеристики такого стада думаю не треба розповідати.

Якщо потрібно поневолити народ, його позбавляють віри пращурів, історії і як наслідок і розуму теж. Найкращий інструмент, загострений під це, є релігія. Я навіть вважаю, що релігія це маленька частина віри взагалі, але частина найекстремиська, яка повинна діяти в екстремальних ситуяціях, а не в повсякденному житті. Наприклад, мені потрібно захистити себе, чи родину від ворогів, а сил в мене кот начхав. Я включаю єлемент екстремальної віри, коли розуму ніколи і навіть шкідливо робити якісь висновки, вмикаються інстинкти, вприскуються в таких випадках необхідні гормони і все, далі вирішується питання життя та смерті. Релігія як раз це і використовує у людині на свою користь в повільному стані. Перманентно.

До християнсьтва віра належала Роду і це було незмінно на протязі так з 25 тісяч років і більше. Що коїться за останнє тісячиліття духовним не назвеш і цей блуд почався з христинянізації Европи, а потім і Русі. Кажуть що це потрібно за для прогресу. Але забувають століття мракобесія і що прогрес як раз і став можливим, коли люди навчилися не звертати особливу увагу на цю поповщину і коли вона просто вже нажралася та поснула.
Десь близько згадалося з Шевченка

Лихої, тяжкої години,
Мабуть, ти ждеш? Добра не жди,
Не жди сподіваної волі —
Вона заснула: цар Микола
Її приспав. А щоб збудить
Хиренну волю, треба миром,
Громадою обух сталить,
Та добре вигострить сокиру...

Вигострили, та дали лєщща, і що з цього? Да нічого, себе так і не згадали, бо рабами і залишились і знову назад до жидів.

Одна з тих, хто проводив підготовку до християнізації Русі була княгиня Ольга. За її час був відкритий великий експорт рабів в Европу, а слово славянин и slave тоб-то раб, стало сінонімом. Про кріпацтво, як наслідок, якого позбулися з такими судорагами я вже і не кажу.

Але є народи, які свою віру не змінювали. За ними майбутнє, а у інших є вже і непогане сучасне.
А Ви мене переконали,виходить що віру у бога придумали у безвихідності,тобто,коли тобі смерть диха у потилицю ти починаєш вірити у що завгодо,і наскільки я знаю релігія чи церква завжди була противником науки,вона тормозила прогреси,притупляла розуми,я це так розумію!!!
  • 0

#558 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 21:03

Перегляд дописуManfred (27.07.2009 17:58) писав:

Наявність християнської віри — ознака християнина, її відсутність — ознака прямо протилежна.
хм... а як це визначається? поясніть словами будь-ласка, що таке віра християнська, і віра не християнська?
Мені чомусь здається, що віра - це щось вище за релігію. А у вас виходить як на долару написано - "Богові ми довіряємо"

на мій погляд основна ознака, чи людина відноситься до християн - це якщо людина фінансує одну з християнських сект.
  • 0

#559 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 28.07.2009 – 10:22

Та ну ясно, що я дуже образив словом "гоп" цю "шляхетну" людину, що потай вночі хотіла вкрасти верстат у хворого і безсилого діда з бабцею, вибачте мені будь ласка, я дуже був не правий. Скажіть, а це нічого, що злочинців звуть "злочинцями", а не "добродіями"? Це часом не ображає Ваші релігійні почуття, або може Ваш Динамос Вам забороняє називати людей і речі своїми іменами і визнавати незаперечні факти?
З Вами, християнами, непорадна година - як до церкви на Великдень, то валять цілим селом, всі підряд у селі ХРЕЩЕНІ (чи не так???), а як сусід іде красти в немічних верстат - то він уже гоп і атеїст... Спритні Ви, Манфреде, ой які верткі... Ви ще скажіть, що той злодій був не хрещений в лоні християнської Церкви. Гадаєте, хтось Вам повірить? (Як дерти з вірян гроші за обряди - то Ви, християни, тут перші).

Християнська церква своїх охрещених має прощати
сімдесят сім раз. А Динамос каже злодіїв ловити і карати якомога суворіше, не панькатися з ними, як ото велів Христос.

Пане Власюк, Ви справді не знали значення цього слова, чи тільки прикидалися?
Ну, по-перше, пограбування, та ще й раптове, на вулиці не в'яжеться з викраденням верстата вночі, прикиньте, не на вулиці, а з обійстя.
А, по-друге, слово "гоп" ще має одне більш сучасне значення - некультурна, бикувата людина, яка любить слухати попсу Вєркі Сєрдючкі, палить, п'є самогон і т.і... Але не приплітайте їх до атеїстів, тому що гопи не доросли до такого рівня - ібо вони тупі і боязливі лохі. Вони обов'язково носять на шиї хрестики і нестимуть своїх дітей до батюшки хрестити. Неодмінно хреститимуть, братимуть шлюб у християнській церкві (яко алла пугачьова і філіп кіркоров). Це атрибутивна ознака всіх сучасних гопів.
  • 0

#560 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 28.07.2009 – 12:49

Перегляд дописуManfred (28.07.2009 11:11) писав:

А як визначається, що стіл це не диван? Певно набором усталених ознак? Те саме і з належністю до христян, коли маєте християнську віру, то Ви — християнин за вірою і переконаннями, тобто суто теоретично, коли втілюєте у своєму житті християнські чесноти, то Ви — християнин не лише у теорії, але і на практиці, не лише на словах, але і на ділі.

Як бачимо дехто з тих, хто зухвало називає себе тут християнами, навіть до теоретичного щабля не дотягують, бо не в курсі навіть, у чому полягає християнська віра, хоча є вельми стислий і дуже відомий опис усіх засадничих принципів, котрі мусить знати будь-який християнин.
Будь-ласка, вкажіть їх, не лініться. Я хочу їх прочитати.

І ще цікаво - якщо християни шанують пророка Мойсея, то чому абсолютно ігнорують "второзаконие" ?
І чи не здається вам, що іслам - релігія правильніша від християнства, бо в ісламі шанують і Ісуса, і Мойсея, і на відміну від християнства, "второзакония" Мойсея також дотримуються.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних