Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2551

#481 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.07.2009 – 13:39

Перегляд дописуManfred (21.07.2009 14:17) писав:

Покажи мені темку де тусують самі або переважно віруючі і Ти побачиш відмінне ;-) Зараз же скрізь, в усіх темах, дотичних релігії — суцільний погано-комуно-атеїзм, а це негарно, бо "там де всі думають однаково, ніхто не думає дуже багато" © Вольтер Ліпман

І це каже захисник релігії, яка все своє існування боролась з "інакомислієм" вогнем і мечем. О логіка, ти дивна ;)
Можу закластися, що якби "всі думали однаково християнськи", то в такому разі ніхто не мав би нічого проти. :happy1:
  • 0

#482 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 21.07.2009 – 13:50

Цитата

1. Чого то племена бунтують, а народи задумують марне?
2. Земні царі повстають, і князі нараджуються разом на Господа та на Його Помазанця:
3. Позриваймо ми їхні кайдани, і поскидаймо із себе їхні пута!
4. Але Той, Хто на небесах пробуває посміється, Владика їх висміє!
5. Він тоді в Своїм гніві промовить до них, і настрашить їх Він у Своїм пересерді:
6. Я ж помазав Свого Царя на Сіон, святу гору Свою.
7. Я хочу звістити постанову: Промовив до Мене Господь: Ти Мій Син, Я сьогодні Тебе породив.
8. Жадай Ти від Мене, і дам Я народи Тобі, як спадщину Твою, володіння ж Твоє аж по кінці землі!
9. Ти їх повбиваєш залізним жезлом, потовчеш їх, як посуд ганчарський...
10. А тепер помудрійте, царі, навчіться ви, судді землі:
11. Служіть Господеві зо страхом, і радійте з тремтінням!
12. Шануйте Сина, щоб Він не розгнівався, і щоб вам не загинути в дорозі, бо гнів Його незабаром запалиться. Блаженні усі, хто на Нього надіється!

Цитата

Співайте Господеві, що сидить на Сіоні, між народами розповідайте про чини Його,

Цитата

Аби то Він дав із Сіону спасіння Ізраїлеві! Як долю Своєму народу поверне Господь, то радітиме Яків, втішатися буде Ізраїль!

Цитата

Бог грізний у святинях Своїх, Бог Ізраїлів Він, що народові дає силу й міць, Бог благословенний!

Цитата

# Ти збільшиш величність мою, і знову потішиш мене!
# А я буду на арфі хвалити Тебе, Твою правду, мій Боже, із гуслами буду співати Тобі, Святий Ти Ізраїлів!

Цитата

# Благословен Господь Бог, Бог Ізраїлів, єдиний, що чуда вчиняє,
# і благословенне навіки Ім'я Його слави, і хай Його слава всю землю наповнить! Амінь і амінь!
З псалмів (переклад Огієнка)...Отаке чудо співається в Українських церквах....Хай живе Ізраїль :happy1: Уряя товаріщі ;)
  • 0

#483 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 21.07.2009 – 13:56

Я нещодавно говорив із таким затятим фанатиком, точніше мав із ним суперечку на тему існування Бога. Так от, що я йому не казав, які факти не наводив, які логічні речі не говорив він все, буквально все переводив на Божу волю. Мені аж смішно ставало. Потім ще з одним трохи по-дружньому сперечався. Так він навіть сказав, що йому мене жалко, що я не вірю в Бога, типу пропащий)))). І в який раз я переконався, що віра в Бога-це теж, що і богобоязнь. У християнській вірі мова йде не про повагу і не про віру в Бога, а про страх, який він наганяє (точніше Біблія). Якщо розплющити очі, то все стає настільки очевидно явним:Бог (як такий) є видумкою людського розуму. Ще одне, мені, до речі, не страшне небуття, якщо я нічого не відчуватиму і не існуватиму. Хоч це і важко осягнути, та це дуже просто)))... :happy1:
  • 0

#484 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 21.07.2009 – 14:07

Перегляд дописуManfred (21.07.2009 14:57) писав:

Духовний Ізраїль не слід плутати з етнічним. Ізраїль — Христа Сина Божого, свого Месію не прийняв, а розіп'яв на хресті, як розпинають розбійників і одразу весь світ став духовним Ізраїлем де більше немає відмінностей для Бога між юдеями і неюдеями, немає обраних і не обраних народів.
одразу весь світ став духовним Ізраїлем Гмммм....Жидоліберальна модель управління людством :happy1: Можна навіть вінкривати окрему гілку
  • 0

#485 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень

Відправлено 21.07.2009 – 16:12

Біблія стверджує прямо протилежне:
"У любові немає страху, але досконала любов проганяє страх; тому що у страхові є страждання; хто боїться, той недосконалий у любові." (1 Івана 4, 18)

Те що стверджує Біблія то одне, а те як її розуміють люди+те як вона написана спрямоване на ознаку страху.
  • 0

#486 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 21.07.2009 – 20:08

Перегляд дописуManfred (21.07.2009 14:57) писав:

Духовний Ізраїль не слід плутати з етнічним. Ізраїль — Христа Сина Божого, свого Месію не прийняв, а розіп'яв на хресті, як розпинають розбійників і одразу весь світ став духовним Ізраїлем де більше немає відмінностей для Бога між юдеями і не юдеями, немає більше обраних і не обраних народів.

Тоб-то етнічний ізраїль за для збереження свого етносу розіп"яв якусь месію разом з розбійниками, як загрозу свого етносу, чи як непотріб. Ну щож, зробили добре, можна навіть поважати їх за це, алеж їх не палили за самозахист. А може ніхто там того Христа зокрема педіків та бродяг з повіями майже ніхто і не знав.

Але через певний час, через одну-другу сотен років, цю месію беруть і реанимують (якщо вона взагалі була), але вже в іншому місці по повній програмі з непорочним заплідненням та воскрисінням, та і напущають на різні етноси. А щоб його знову не розіп"яли, то з підтримкою вогню та мечу. І все, жидівський етнос крізь залишився, а інших, де ступила поступ християнсьтва, інших етносів вже не стало. Як це подібне до комуністичної експансії...
Що стосується України, то вона ще не вмерла, але залишилось щось жалюгідне, як з бадуна в спаплюжених звичках язичницького многобожія в лобизанні всілякіх мутних святих, та все. Ну ще писанки та вишиванки та холодець з варениками, як якесь марево без усвідомлення звідки що взялося і чи були взагалі нормальні Рідні пращури, чи тільки це якесь одне із збочинськіх колін ізраїлєва на Україні перемішалося з дикунами, нащадки якого продовжують розглядати блискучі біблєйські малюнки та щось незрозуміло бубонять, іноді розмазуючи слину до пупа та по плечам з беззубою посмішкою вічно щасливого дегенерата.

А цей бог дивиться на свою роботу, та регоче, коли ці дегенерати молють його не вводити в спокусу, та позбавити від лукавого, бо не знають вже кому молються. Але він ім ніколи не допомагал і допомагати не буде, а тільки садиські випробувати, щоб приколотись, зможуть, чи ні вони ще більше втоптати в лайно свою душу та розум, та своїх дітей заради нього.
  • 0

#487 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 22.07.2009 – 11:24

Перегляд дописуManfred (22.07.2009 11:10) писав:

Це схоже на питання, що було раніше: курка чи яйце? Даруйте, але у маразматичні теорії всесвітніх заколотів — не вірю.

Це не є доказ, це є факт.
Всякий етнос за для виживання себе захищає і якийсь заколот тут ні до чого.
Якщо ви цікавитесь єврейською міхвологією це одне, а якщо ви в це вірите,та ще приводите докази з неї, то це означає, що ви належите до єврейського народу. Якщо ви не належите до єврейського народу, то ви його раб, чи це ще може бути звичайна кліника.
Кліника виглядає так.
Пишеться якась дурня і далі дається ствердження, наприклад жиди літають. В це треба повірити. Дали другим пунктом, якщо жиди не літають, то дивись перший пункт. Далі дописується, що все, що літає, то жиди. І все, віруз вже в мозку і робить свою справу. А ще забув, все що написано про літаючих жидв то це є свято посланіє від головного летючего Жида.

А щодо питання про курку та яйце, то ви забули, що є ще і півень.

Що стосується України, то мені її духовний порятунок бачиться не у відродженні стародавніх поганських культів, а об'єднанні всіх українських християнських церков і відродженні мови.

У комуняк теж є бачення порятунку.Чим ви відрізняєтесь від нього.

А духовність етносу як раз і полягає в знанні традицій своїх пращурів, яких ви назвали поганьскими.
Ви багато знаєте про ці, як ви казали, поганьські культи, чи вам про них теж розповіли, як про розіп"яття та воскресіння одного єврея?

Ну чому ж так категорично? Він допомагав мені все моє життя і нині допомагає. Переконаний, що багато хто з віруючих (і не лише) теж можуть засвідчити подібні випадки, коли вони відчували Його підтримку. Для невіруючих, це може бути підтримка Всесвіту, вищих сил, природи тощо.

Ну да, звичайно, це теж елемент віри про летючих жидів. Тільки іноді ще випробує на страждання. Це називається за для її укріплення, та порятунку.

А вас вже врятували, чи ви ще рятуєтесь?
  • 0

#488 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 22.07.2009 – 11:57

На основі чого Ти зробила висновок, що перехід від релігійного світогляду до філософського (світського) є саме "прогресивнішим", а не навпаки?
це банально: відмова від догм значно все ускладнює
  • 0

#489 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень

Відправлено 22.07.2009 – 13:24

Перегляд дописуManfred (22.07.2009 10:10) писав:

Тобто, коли написане: біле, Ви сприйматимете його, як чорне?

А чому Ви? Ви теж сприймаєте (як і всі) інформацію так, як її вам подають. Так от Святе Письмо написана якраз таким чином, щоб сприймати її лише таку і не інакше ( майже всі слова спрямовані на поклоніння Богу чи Ісусу тощо). Я вже говорив, що Євангелій є близько 30, а в християнському Письмі тільки 4. Чому? Та тому, що саме в них все спрямоване на підвищення віри в Вищу Людину-Бога, без пороків і т. д. Байки байками)))
  • 0

#490 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень

Відправлено 22.07.2009 – 14:26

Перегляд дописуManfred (22.07.2009 13:59) писав:

Ну, як завше "всьо смішалося в домі Облонських", якась віра в "Людину-Бога". Бого-людина — це Христос, а Людино-бог, це якраз його протилежність Антихрист. Щодо написання Святого Письма, звідки такі "точні" дані про його написання, самі присутні були чи хтось зі знайомих?

По-преше, людина ж подоба Бога, значить Бог за генетичним складом теж людина. А на рахунок Письма, то те що я сказав вже давно відомо і багато Євангелій апокрифічних. Даю посилання:

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%84%D0%B2%...%BB%D1%96%D1%94

і цитату:

"Крім канонічних, є кілька десятків апокрифічних Євангелій, тобто таких, яких не визнає християнська церква. Сучасна наука вважає, що Євангелія виникли в 2 ст., після цього їх багато разів переробляли і редагували різні проповідники християнства. В зв'язку з цим у Євангеліях багато розходжень і суперечностей. Євангелія є описом подій і діянь Христа. Велике місце в Євангеліє приділено проповіді покори і терпіння."

П.С. Окремо хочу наголосити на слові "ПОКОРА"
  • 0

#491 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 22.07.2009 – 15:04

Перегляд дописуManfred (22.07.2009 15:51) писав:

Фактично так само, як і відмова від правил дорожнього руху ;-)
якщо релігійність символізують обмеження швидкості 30 км/год на якісному шосе і даїшники в кущах, то так :happy1:
  • 0

#492 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 22.07.2009 – 15:25

Перегляд дописуManfred (22.07.2009 16:11) писав:

Якщо атеїзм символізують панянки, що вискакують на зустрічну смугу на швидкості 100 км/год і дивуються, чим це всі так обурюються, то так :happy1:
боюсь попівщину символізує такий стан доріг, що машину на 100 км/год і не розігнати
  • 0

#493 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.07.2009 – 15:33

прожидівська релігійна окупація через пропаганду комуни тринадцятьох бродяг (хіппі) і, як я собі гадаю, педиків, а поряд з ними такі самі бомжі та повії - це як собі хочете, а на ідеал для русичів-славян (чи слов'ян) не тягне! як не через двері ці євреї лізуть, то бодай через підвальне вікно... Нам потрібна віра в нового Бога, який відрізняється від давніших своєю небездоганною дійсністю. І вигадана якимись жерцями через власні шкурні інтереси нібито "досконалість" чужих богів є для нас нікчемною, сміхотворною, бо то окозамилювання і брехня від основи, оскільки справа Майстра хвалить...
  • 0

#494 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 22.07.2009 – 16:00

Якраз навпаки — не виняток, а масовий приклад. Повний список таких людей переважно науковців, художників решти інтелектуалів вийшов би задовгий і не лише для цієї теми, до того ж більшість названих мною осіб жили саме у ті часи, коли почався відхід одурених комунізмом та секуляризованим гуманізмом — темних народних мас від християнства. Тобто, з точністю до навпаки з тим, що кажеш Ти. Як Ти поясниш це протиріччя?

Зараз прийшла так зненацька думка, скільки науковців, художників та інтелектуалів та багато видатних людей палило та знаходило спокій та умиротворіння в пляшці. Чогось навіть сдається що набагато більше чим тих, хто демонстрував свої кривляння в церкві. Так щож то означає, що істина в вині? Чи то тільки у християнських вівць це щось означає. :happy1:

Не пьешь вина-засохнет ум,и разум разом помутится,не пьешь-умрешь и пьешь-умрешь,так будем пить и веселиться...(О.Хайям)
  • 0

#495 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 22.07.2009 – 16:21

Перегляд дописуManfred (22.07.2009 17:13) писав:

Дякую, цей пункт чорного піару теж додав. Але не напружуйтесь так сильно, саме вірючі інтелектуали і були вільними від наркотичних залежностей. Християнство саме і є тим шляхом, що звільняє людину від будь-яких залежностей і робить вільною.

Безсумнівно, від п"янства можна вилікуватися героїном.
Тепер зрозуміло чому казали, що релігія це опіюм для народу. :happy1:

Вітаю усіх звільнених, котрі поки що живі. Але остаточне звільнення і саму велику нагороду віруючи отримують після смерті, тим і живуть і тому і поклоняються трупам та їх зображеням.
  • 0

#496 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 22.07.2009 – 16:37

Перегляд дописуManfred (22.07.2009 17:28) писав:

Ви знаходите перспективу стати смердючою купкою гною на кладовищі привабливішою? Чи просто не здатні уявити нічого за межами матерії?

Та ні, я знаходжу тільки смердючність вашіх доказів, в нібито якусь християнську істину всєх времьон та народів. :happy1:
  • 0

#497 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 22.07.2009 – 17:00

Перегляд дописуManfred (22.07.2009 17:44) писав:

Тобто, аргументів по суті більше немає? А от те, що Маркса цитуєте (про опіум) нелюбого Вам єврея та ще й класика комуністичної ідеології, вчергове яскраво демонструє справжні корені атеїстичної пропаганди :happy1:

По суті аргументів це у вас ніяких немає і не було. А дурня з посиланням на самуж біблєйську дурню це аж ніяк не аргумент.

Приблизитись к істині як раз і можна тільки розглядаючи питання з безлічі точок зору та теорій. А ви, як в дурці все займаєтесь "долбєжом біблєйськіх валенків". ;)
  • 0

#498 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 22.07.2009 – 19:01

Уся ця християнщина це велика система лицедійства, лицемірства та двоємислія, якою замазують розриви між своїми святенницькими амбіціями і реальністю.
Зцілили хворого молитвою – слава Ісусу Христу. Не зцілили – тож хворий не вірує, або ж вірує, але не глибоко, не щиро, не від усього серця. Абож вірує не так, як велять традиції тої церкви чи секти. Або ж нехрещений. Або ж сам цілитель вірить не щиро, або взагалі не має право зцілювати. Якщож не можна придратися до істинності віри то це розплата за минулі гріхи. Це бог випробовує віру. Терпи і молись скотиняка. Але ось душа хворого відлетіла. Знайдуться свідки, які бачили двох янголів, що понесли праведну душу небіжчика прямо в царствіє небесне. Слава Ісусу Христу.
Все це із ряду вже заїзжих шахрайств на лоха. Наприклад беруться хабарі ніби-то за сприяння вступу до ВУЗу. Якщо абітурієнт поступав, всі були задоволені, якщо ж не поступав, шахрай чесно повертав гроші, посилаючись на непередбачені обставини, чи велику тупість абітурієнта тойщо... і претензій знову не було.

Таких упирських прийомчиків багато і навіть не важливо хто у кого їх переймає. Християнщіна у шахраїв, чи навпаки. Але і ті і інши є упирі, які харчуються кровью та мозком людей.

Якось, коли я ще ходив у церкву у лаврі на дальніх печерах чув такий шкандаль між якоюсь жінкою та попом. З того, що я почув, шахрайство не видрізнялось від приведенної схеми. За сцілення свого сина жіночка на протязі трьох місяців передавала гроші, поки син не попав в реанімацию від такого лікування. Цей що в рясі, дуже гарно та дотепно її заспокоював, а потім в якусь мить чуть раздратовано (це по моєму власному відчуттю) покликав свого помічника і наказав піти кудись з цьою жінкою і віддати ій всі грощі, якщо вона не вірить в зцілення чим сама і нашкодила своїй дитині.
Зараз згадую і стає огидно так, що тому попу мог би легко в пику заїхати за обдурену жінку і доведеного сина до реанімації. А тоді я був цілком на боці попа і дійсно не знаючи жінку вважав її просто дурною. Але зараз бачу, що зокрема той жінки, там був і ще один дурень, це я. А поп це був шахрай, та упир який навчився дурити людей.
  • 0

#499 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 23.07.2009 – 08:37

Перегляд дописуManfred (23.07.2009 09:16) писав:

А хто проти? Пропонуйте будь-яку точку зору і спробуємо розглянути з неї.

Тоді почніть з першого допису, оберіть яке завгодно питання з десяти, які більш стосуються віруючих тоталітарних релігій і приведить свої аргументи. Свої, без посилань на біблію, бо я вже приводив причини чому так робити недоречно. :D
  • 0

#500 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.07.2009 – 09:04

Мені цікава думка Манфреда, з приводу тих картинок, де серед волхвів, що прийшли до Ісуса, є чорна жінка.
он Фоменко вважає, що помиляюця ті, хто малює трьох чоловіків, бо одна з них жінка - це правильно.
Але також Фоменко вважає, що помиляюця ті, хто малює її чорною - бо він вважає, що насправді то царівна Соломія, а жидівський цар Соломон - то вигаданий образ списаний з царівни Соломії.

Манфреде, то якої версії тримаєтесь ви? хто ті три волхви?Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних