Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2511

#421 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 22.06.2009 – 18:11

Перегляд дописуManfred (22.06.2009 09:29) писав:

Щодо "збрехали" це мабуть таки до Вас. Ви вже знайшли "кастрацію від Ісуса", чи ще у пошуках? Я все ще чекаю :prapor3:
От даремно, дочекаєтеся, прийде Страшний Джизус і буде вам. :rolleyes:

Перегляд дописуManfred (22.06.2009 09:29) писав:

Гаразд, примусу немає, як його немає у обіцянці тата вдатися до ременю, це швидше виховання і заохочення.
Заохочення - (словник) 2. Те, що заохочує кого-небудь до чогось; нагорода, похвала.

Ми ж тут пекло і кару обговорюємо.
Я розумію усю збоченість світогляду. Але невже ви навіть пекельні катування вважаєте "нагородою" "похвалою" і "бахлавою"?

Виникає ще два питання:
1) Чи виховання виключає примус?

2) Як вам тоді заохочення людей до визнання гріхопадіння і зв’яку з Сатаною часів Інквізиції?
Чи був там примус? І яким критерієм його відрізняємо від татового реміня?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 22.06.2009 – 18:19

• 0

#422 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.06.2009 – 15:15

Перегляд дописуManfred (23.06.2009 14:08) писав:

.....Щодо Інквізіції, вже писав неодноразово, що вона не має ніц спільного з християнством, це гріх і глум у їх найогиднішій з можливих форм, .....
ми ж в цій темі обговорюємо не твою віру, а християнство християнство - релігія, виконавцями якої це різноманітні організації церков і монастирів. Інквізиція - один з методів діяльності цих організацій. Тобто інквізиція - один з методів Християнства.

І я все ще наполягаю на тотожності комунізму і християнства, твій аргумент, що основна різниця в підміні Ісуса Леніним, мене не переконав, а навпаки посилив мою позицію.

В християнстві поклоняються образу страченого ідеолога, бо тіла не знайдено, бо є версія, що він вознісся на небо....
В комунізмі поклоняються мумії ідеолога, якого намагались вбити, а можливо і отруїли, і теж співають пісень, що "Ленин живее всех живых"
  • 0

#423 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 23.06.2009 – 20:23

Перегляд дописуManfred (23.06.2009 16:44) писав:

Про такі випадки Ісус і попереджав упізнаєте їх по плодам їх. Саме це ми і робимо.

Якщо бог прокляв змія, що спокусив Єву, якщо Давид прокляв гору Гелвуй за смерть Саула і Іонафана, якщо Спаситель прокляв смоковницю за те, що вона не дала плоди в неурочну пору року, то ясно, що і церква також має безумовне право заклинати, відлучати, предавати анафемі, проклинати і засуджувати на вічну муку всі живі та неживі створіння без жодного виключення.

Джеймс Джордж Фрезєр. Фолькльор в Вітхом Заветі.

• 0

#424 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 24.06.2009 – 10:52

Перегляд дописуManfred (24.06.2009 10:44) писав:

Звичайно має і цей момент вже обговорювався детально в одній з тем з наведенням відповідних цитат. Все що має "+" має і "-", инша справа, що Ви хочете видати мінуси за єдину суть християнства, а це не так. Дійсно в Євангелії є випадок зі смоковницею, але порівняйте скільки випадків благословіння і зцілення припадає на цей один випадок? Тобто співвідношення явно не на користь думки Вашої цитати.

А навіщо порівнювати? І якщо порівнюєш це вже аж ніяк не може бути прикладом абсолютної любові та добра. Так в що віра тоді?
По сціленню мені тільки жіночка одна пригадується, якої Господин не захотів допомогти, поки вона не признала його Господином. А це вже поміч, як псу за надібностю щоб полизав, а не із великої любові. Думаю, ви пригадуєте цей опис.

Перегляд дописуManfred (24.06.2009 10:44) писав:

Ось такий метафоричний дріб виходить: 3,5 / 1000 на користь "+", а ніяк не "-" <_<

То залежить як дивитися на це. Як на мене, це ще один приклад маніпулявання свідомістю.
Комуністи теж знищили багато за для рівності та щастя, називалося це класовою боротьбою, так в чому різниця? А тут тільки за ненависть батьків до Господина нищать невинних дітей до четвертого коліна і впевнені що 1000 поколінь потім будуть йому вдячні за вбитих пращурів. Так на чию тут користь розрахунки?
А ось наприклад Достоєвський писав, що навіть одна сльозинка дитини не варта щастя усього людства. Ось це набагато ближче до абсолюту віри, та переконань. І мені смоковниця, що не потрафила цьому жорстокому господину набагато ближче і символічній, чим публічні досліди Христа на предмет кріпкості віри та нав"язливої страсті викликання любові до себе.

Повідомлення відредагував Огiрок: 24.06.2009 – 10:55

• 0

#425 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 24.06.2009 – 13:38

Перегляд дописуManfred (24.06.2009 13:57) писав:

А Ви певно думаєте, що приклад абсолютної любови, це коли в очі дитині батьки зазирають улесливо щохвилини та по голівці гладять, щоб дитина не зробила, еге? Саме з такої "абсолютної любови" і виростають з дітей цинічні самозакохані егоїсти.

А ви гадаєте, що батько овець дома ізраїлєва є і вашим батьком? Якщо так, то мені дійсно нема що казати. Тоді я впевнен, що ви знаєте і мову батька і мову його овець і тому маєте можливість спілкуватися і на ідіші і на івріті.

У Вашому виконанні — ні, не пригадую. Докладніше, блск.

Будь ласка. Це вже навіть і не дивно, коли такі віруючи не знають біблію.
Ось вам пьосій приклад, коли Ісус узяв хліб у своїх дідей, та кинув його віруючим псам.

15-й главе Ев. от Матфея, начиная с 21-го стиха.
"И вот, женщина Хананеянка, вышедши из тех мест, кричала Ему (т.е. Иисусу): помилуй меня, Господи, Сын Давидов! дочь моя жестоко беснуется. Но Он не отвечал ей ни слова. И ученики Его приступивши просили Его: отпусти ее, потому что кричит за нами. Он же сказал в ответ: Я послан только к погибшим овцам дома Израилева. А она подошедши кланялась Ему и говорила: Господи! помоги мне. Он же сказал в ответ: не хорошо взять хлеб у детей и бросить псам. Она сказала: так, Господи! но и псы едят крохи, которые падают со стола господ их. Тогда Иисус сказал ей в ответ: о, женщина! велика вера твоя; да будет тебе по желанию твоему. И исцелилась дочь ее в тот час".

По-перше: карати, не обов'язково нищити, не треба перекручувати так, як Вам хотілобися.
По-друге: щодо Достоєвського, то він був християнином і чомусь не вбачав жодних протиріч з Біблією. Більше того його твори наскрізь просякнуті християнськими ідеями. Сльозинка дитини жодним чином не суперечить християнству хоча б тому, що ілюструє причини і наслідки заповіді не вбивай. Бог має право, як дати життя так і забрати, людина — ні.

Як би вам не хотілося бачити інше, але я не перекручую, бо здоровий глузд не перекрутиш.
По друге, якщо сльозинка дитини не суперечить християньству, то християнстьво являє собой віршину лукавства, бо в захопленні від жертви Христа так, що і молицця на мерця і по святам прикладаються до його тіла, та крові, аби діти не плакали. <_<
І ще, Достоєвський не був таким уж засліпленим віруючим. І його твори просякнуті як раз сумнівами, а не християнськими алілуями. На алілуях і ідеї сльозинки не з"явилося і Братів Карамазових, та і багато інших міркувань.

А ця примітивна заповідь "Не вбий" це дійсно для рабів. Бо рабу в усякому разі вбивати не можна, за нього це робить Господин і карає інших рабів. І до цього не вбий ліпити умови, коли гріх вбивства може бути відпущеним попом, то це є ще одне із безлічі христянської брехні.

Так що молиться краще, щоб ваш батько ізраїльский частіше вас ізбавляв від лукавства та не вводив во іскушеніє брехні.
Якщо він вас чує звичайно. А то може як ту жінку і не почути...
  • 0

#426 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.06.2009 – 15:40

Якби Бог Єгова був направду досконалим, то чи міг би він заводити людей у спокусу? Шкода, що Ісусу Христу, мабуть, на думку не спадало поставити таким чином питання. А якщо й спадало, то він вочевидь боровся з цією "єрессю", як з підступами вигаданого диявола...
  • 0

#427 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 14:48

Перегляд дописуManfred (25.06.2009 14:24) писав:

Невже Той Хто створив небо і землю не знатиме мов? Насмішили, одначе :)

Прошу пробачення, але біблєйска інтерпретація бога зроблена віключно на основі жидівської міфології, котру ви так полюбляєте.
Ця інтерпретация не може бути єдиною і цілком відноситься до уявлень окремих представників ізраїльского роду до світоутворення.
З цього євреї і уявляють собі батька і це є єврейській батько.
І тоді з якого будуна у вас єврейський батько? Це за покликом душі, чи генетична схильність?
Якщо по генетиці, то мабуть жидівський батько вам і буде допомагати і навіть сини теж, але щоб не вийшло як до тої ханаєнянки, що треба буде ще і полизати, щоб кинули пьосью кістку.

Ну так і що Вас не влаштовує? Хіба він відмовив цій жінці? Він дійсно мав своє призначення і виконував саме його, коли ж Ізраїль не прийняв Його, то весь світ метафорично став Ізраїлем, і "немає більше, ні еліна, ні юдея".

Як це весь світ став ізріїлем? Для жидів? То мабуть так, але чогось деяких тягне додому у землі обітованні.
А якщо весь світ метафорічно став ізраїлем, тобто виходить по вашому ви і живете метафорічно в ізраїлі і батьківщина ваша є ізраїль? Тобто як у комунистів нема нациїї, є єдиний пролєтаріат, який не має ні батьківщини, ні совісті...
Ви в якої ролі обраний до ізраїльтян. В рабах, псах, чи в просто в бідлабузниках?

Тобто вбивати для Вас є добре?

Хотів би звернути Вашу увагу на те, чого, як мені здається, Ви не розумієте або не помічаєте. У християнстві Бог дає життя і забирає, людина не має такго права і коли Бог втілився і жив життям людини Він теж корився цій (і не лише) заповіді і нікого не вбивав.

Як це не має право? Ще як має, коли захищає свою країну, свій Рід, свою сім"ю. Чи це вже забуте? Ви щось плутаєте про права та обов"язки вже зовсім...

І мене особисто, всі ці чістноти нібито християнськи по "Не вбий" зовсім не хвилюють, бо я їх не вважаю християнськими, а тільки загальнолюдськими. Більш того, в виконанні християн вони роблять послугу покидькам та вбивцям, а для пристойної людини вони аж ніяк не потрібні.

Поясню чому.
Для нормальної людини не треба та заповідь, як якась істина, яку повторюють, як заклинання. Він і так вбивати не бути, бо це є злочин проти суспільства, а зовсім не проти бога. За це є сповна законне покарання на цьому світі.
Але якщо людині потрібно бути захищати свою сім"ю, свою країну, свою гідність, як раз ця заповідь буде його розпинати протиріччями і ця людина однозначно не буде справжнім воїном та захисником і більш того може просто бути дрібним ссикунярой, який навіть мати свою не захистить.

А для вбивці, як раз та заповідь те що потрібно, бо він знає, що бог добрий, він простить, тільки треба покаятись, к попу сходити, та на церкву дати, а потим "Прости мя господи" і різати наступного.... І нічого тут дивного, по навіть Христос висячи на хресті роздавав царство нєбесне своїм підвішеним сусідам навіть без каяття.

Ото виходить християнська заповідь, як я і казав, то для рабів. І ця заповідь як раз порядних людей може тільки нищити. Християнсьтво займається духовним геноцидом порядних людей!

Ще зрівняння. Посте, як для дитинки. Всім відомо, що писяти де заманеться не можна. І це не потрібно десь декларувати, та ще на це виводити заповіді на зразок "НЕ насци". І якщо віруюча в цю дурню людина буде в такій сітуації, що не зможе скористатися відхожим місцем, і тому не зможе справити нужду де прийдеться, він бути дуже довго мучитись, зеленіти, хватати себе за писюна, а потім всеж такі обісциться і буде звичайним сцикуном та жалкою потворою. Замість того, щоб покумекати як це зробити не дуже засмучуючи оточення і зберігши свою гідність.

Ось така дурня по всім ци заповідям, яку не возьми, бо гідність раба нікому не потрібна, від нього потрібна тілька тупа підкора.

На решту ваших коментів я не зможу вам привести дитячих прикладів, а більш дорослі зрівння вам будуть не до проку. :rolleyes:
  • 0

#428 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 17:34

Перегляд дописуManfred (25.06.2009 17:38) писав:

Я не шовініст і не расист, для мене немає поганих та хороших націй, а всі нації рівні, тому прошу залиште ці інсинуації собі, щодо єврейства, вони мені паралельні.

Як це всі нації рівні? А своя такаж як інша? А своя сім"я, а своя дитина, іх теж особисто немає? Той і вас не може бути. І чим ви відрізняєтесь від комуняк без роду та без плімені?
Да навіть вже дитина знає, що тільки своя земля допомагає жити, що навіть свої яблучка корисніше для організма, чим яблука с ізраїлю, чи з Китаю, а вже віра своїх пращурів і свої боги тим більше. А якщо у вас віра жидівська, та введена кров"ю, коли вбивали пращурів, щоб занедбані потім діти вилизували дупу жидівського богу, то про що з вами можна взагалі говорити.
Якщо ви цього не розумієте, то мені вас, м"яко кажучи, жаль.

Перегляд дописуManfred (25.06.2009 17:38) писав:

Весь світ став "духовним Ізраїлем" тобто всі тепер обрані, а не лише євреї. Наступне Вам, як особливому поціновувачу цитат:

Ви плутаєте наслідок і її причину, спочатку були заповіді, а вже потім загальнолюдські цінности, а ніяк не инакше.

Людство і було такою дикою дитиною, яку треба було багато чому навчати, насамперед тому про що ішлося у заповідях.

Звідки ви взяли, що весь світ став духовним ізраїлем? Це вам так мариться і що є в реальності вже і побачити не можете? Навіть по арифметиці населення, християні це менша меншість і таких убожних стає ще все менше і менше, і зараз ні в якої страни вже давно немає захоплення цими рабськими жидівськими казками, а у деяких майже і не було і чомусь вони від цього гірше за жидів не стали. Хоча ім ніхто не казав, що вбивати та красти це погано. :rolleyes:

Справа вже давно зроблена. Захоплення християнсьтвом пройшло, як хвороба, але бачу не для всіх, є ще вперті в своїх блуканнях дочекатися свого кінця світу.
На прикладі Русі княгіня Ольга охрестилася, щоб продавати у рабство до константинополю слов"ян, а її нащадок Володимир мав потребу закріпити свою князівську владу на яку права не мав, через кроваву християнизацію. Ось для цих гидотних справ християнсьтво і потрібне було і функцию свою вона виконує добре. Про яку духовність ви взагалі кажете, якщо в самої біблії зла вистачить вдосталь і чому вона може навчити.

Я і про Ханаан згадав не випадково. Бо це біля Єгіпту була заможна торгова страна яку Єгіпет захопити не міг. Але це вдалося по іншому через іудеєв, які поширили свою релігію на цю язицниську страну і все, її не стало як держави. Туди пішов і Вавілон про який придумали якусь дурну казку про вежу до небес. А в Ханаані дійсно воцарилася єдина "потворна" духовність. І Христос дійсно виконував свою місію подальшого знищення цієї страни, кинувши кістку зцілення для псов чужих.
Навіть ставили досліди і відпрацьовували модель в північної африці. Нещодавно був сюжетець іудейського плємені негрів. Дуже було смішно дивитись на це юродство.

Християнсьтво це нафталінова політика. Але вона ще комусь потрібна хочаб для заробляння грошей на довірливих телепнях.
  • 0

#429 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 22:20

.... весь світ метафорично став Ізраїлем, і "немає більше, ні елліна, ні юдея".
ага:

Цитата

воїстину, немає пророка в своїй батьківщині
- ці слова Ісус повторив, як цитату іншого мудреця...
Звісно для особи з психічними відхиленнями, нарцисизмом, і безпідставною манією величі характерно виправдовувати свою невдалу тупість самообманом, звинувачувати суспільство, що не сприйняло його за генія, і сподіватись на інше суспільство, що все ж таки сприйме його. І ось тут справжнє чудо!!! - це таки сталося!

Як казав Лєв Толстой: "Тільки дурень ніколи не сумнівається, тільки боягуз сумнівається завжди, нормальна ж людина через сумніви йде до істини". Безумовно Достоєвський мав свої сумніви, як і всі їх мають, але немає жодних приводів казати, що він не був християнином, або відкинув християнство, навпаки він саме через сумніви приходив до віри.

У сумнівах помирає віра!!! У сумнівах народжується наука!!! саме сумнів є межею між брехнею і правдою, і саме сумніватися заборонено релігіями, і вітається в науці. чим заперечиш?

У християнстві Бог дає життя і забирає, людина не має такго права
ось це саме те, що важливо почути від віруючих всіляким сатаністам та іншим :rolleyes:.... Символічно: перше гріхопадіння, спокуса, райський змій дав нам можливість усвідомити вибір: улестити бога, щоб отримати цілком контрольоване життя, або самим контролювати своє обмежене життя, намагаючись розширити ці обмеження,і не чекаючи на божу милостиню.
  • 0

#430 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.06.2009 – 18:15

випробування, кажете? В одному гуцульському селі молода жінка померла після родів другої дитини... померло й немовля... А старша дитинка (4 роки) просить бабусю: "Бабцю, піди попроси Боженьку, нехай пустить мамцю з-під землі.." От пишу це - і вкотре сльози рясно навертаються на очі...

Я не можу це простити ніякому Богові, хіба при тій умові, що він, Бог, сам НЕДОСКОНАЛИЙ і страждає, вплутавшись (за Лемом) в ситуацію... На роль таких богів єгова чи христос не підходять, бо надимаються: "я й отець - одно", "будьте досконалі, як Отець ваш досконалий"... от тільки, як бачите, до досконалости ще далеко... вкотре повторю: справа Майстра хвалить, не солодко-блазенські слова адептів-підлизачів...

Повідомлення відредагував Власюк: 26.06.2009 – 18:37

• 0

#431 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 23:19

Ось щойно мені по аські написала одна ...ммм... стара знайома.... І після того, як я їй нагрубив, вона написала:

Цитата

свободен
.
Це мало бути образою? Але я відчув радість, піднесення мого духу, від того, що я вільний від набридливої дурепи. Як же добре бути вільним. Навіть не знаю, в яку тему написати, до якої характерної групи більше належить ображатися на волю - кацапам чи християнам?

Ех, як же певно повинно відчуватися ображеним, покинутим, обездоленим. Мабуть це жорстока кара - бути вільним.
Але для мене - це нагорода. Дякую.
  • 0

#432 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.06.2009 – 10:46

Мама на днях потягнула на збори якихось християн подивитися,поржати. Капєц. Я плакала. від сміху) Олексій Лєдяєв(якийсь типу наставника Сандея Аделаджі, що дружить з Льонею Космосом) приїзджав. Люди реально як зомбі були. Як вони там нас з мамою не побили- не знаю гг Вони там стрибали- треба було бачити ЯК вони це робили! Пісні якісь там горлали...а який спіч толкав той Лєдяєв...йо-майо. якийсь брєд. ну реально брєд. а люди з таким захопленням сприймали давно відомі істини,наче вперше їх чули. Люди плакали. От реально ..я сиділа,бо мені впадло було 2 години стовбичити. А інші стояли..вони реально плакали,наче в них хтось в сім"ї помер.такі кльові риданія..ніколи таких не бачила. ну це ше ладно. Я за живіт взялася,коли той чудак говорив шось про допомогу Господу,про якісь жертви..а потім винесли червоні пластмасові відра і пустили їх по рядам. типу діліться,панове,грошиками. І люди кидали! Зомбі. але кульмінп\ацією було коли ті відра понесли на сцену,і пякісь там пастори почали над ним шось типу молитов читати. йопт. не знала шо пасторами бувають жінки гг одна така огрядна тітьонька поклала руку на те відро з грішми і як загорланить: "Исус! Я прошу тебя,Иусус! Я умоляю! Прими эту жертву! Я прошу, не отвергай ее! Спаси нас,грешных!" :itshe: такий дєйствій над відром я в житті ше не бачила гг
А християни там різних конфесій сиділи. Ну чи нормальні вони після такого люди?..
  • 0

#433 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.06.2009 – 12:32

Флуд видалено.
  • 0

#434 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 17:16

Перегляд дописуManfred (14.07.2009 18:01) писав:

Для перважної більшости людей надзвичайно важкою є втрата життя, але саме тут і криється головна розбіжність між віруючими для яких земне життя лише початок життя вічного (тут на землі, за Біблією ми лише перехожі), і між невіруючими, для яких втрата життя є остаточною і невиправною катастрофою, ні з чим не зрівняною і саме тому вони не можуть це вибачити Богові.

Щось ви дядьку плутаєте. Не можуть вибачити вашому богу як раз віруючі у вашого бога. Бо невіруючим ций жидівський бог як раз до лампочки.
І не треба християнську віру пнути як єдину істину, коли половину якщо не більшість філософських досягнень біблія поцупила у інших вірувань, та ще і спаплюжила на свій лад.
  • 0

#435 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 18:14

Перегляд дописуОгiрок (14.07.2009 18:16) писав:

Щось ви дядьку плутаєте. Не можуть вибачити вашому богу як раз віруючі у вашого бога. Бо невіруючим ций жидівський бог як раз до лампочки.
І не треба християнську віру пнути як єдину істину, коли половину якщо не більшість філософських досягнень біблія поцупила у інших вірувань, та ще і спаплюжила на свій лад.
бери конкретніше - тобто істину конкретної секти.
бо в християнстві різних сект, з абсолютно різними і протилежними істинами - неперелічити.
  • 0

#436 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 20:38

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (14.07.2009 19:14) писав:

бери конкретніше - тобто істину конкретної секти.
бо в християнстві різних сект, з абсолютно різними і протилежними істинами - неперелічити.

Секти різні, а мають спільні три джерела, та три складові частини...той... :ggggg:
  • 0

#437 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 14.07.2009 – 21:31

Не смійтеся, чужі люде!
Церков-домовина
Розвалиться... і з-під неї
Встане Україна .
І розвіє тьму неволі,
Світ ПРАВ(и)ди засвітить,
І помоляться на волі
Невольничі діти!..

Т.Г. Шевченко
  • 0

#438 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 21:54

Шевченко ше тоді знав шо крізіс буде, ну мужик

Олеська: Порушення правил за п. 2.5. та 2.5.2.
  • 0

#439 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 15.07.2009 – 20:23

Перегляд дописуManfred (15.07.2009 17:38) писав:

І де саме плутанина? Віруючий християнин, вірить у досконалість Бога і у те, що тільки Бог дає життя і має право забирати. Коли так, то образа на Бога показує ґатунок тієї віри і це справді тяжке випробування не кожен його може пройти. Візьміть хоч праведного Йова, що дорікав Богові, але не втратив віри. І Бог прихильно поставився і до його промов і до віри.

Вважаю, що вам потрібно вибачитись перед людьми, котрі мають розум, бо ви весь час лукаво словоблудствуєте, а це не тільки неприємно, а і може буте іноді образливим. Це стосується не тільки вашого попереднього допису, а і усіх.

Ви писали:

Цитата

Для перважної більшости людей надзвичайно важкою є втрата життя, але саме тут і криється головна розбіжність між віруючими для яких земне життя лише початок життя вічного (тут на землі, за Біблією ми лише перехожі), і між невіруючими, для яких втрата життя є остаточною і невиправною катастрофою, ні з чим не зрівняною і саме тому вони не можуть це вибачити Богові.

Цим самим ви звинуватили невіруючих у вашого бога людей в якихось образах на нього. Якщо ви, як завжди, не розумієте, то звертаю увагу на ваші слова "і між невіруючими, для яких втрата життя є остаточною і невиправною катастрофою, ні з чим не зрівняною і саме тому вони не можуть це вибачити Богові."

А потім ви пишете знову, що це ваші слабкі віруючи, де не кожен може пройти випробування. Навіщо так робити? Чи можи ви підбираєте все з біблії прямо, забуваючи, що перед тим писали?

Скажіть-но, будь ласка, а ви маєте право судити взагалі про якісь випробування, я вже не кажу про то, щоб судити про власного бога и про себе.
Ви проходили коли небудь такі випробування, чи може вас поки що бог милував вас за слабкість і не посилав вам такі випробування. Чи може посилав, а ви раділи, що ваші близькі на нєбєсі?
А хоч коли небудь вашим близьким і вам загрожувала небеспека? Тоді як ви себе поводили? Молилися і підставляли щоки одночасно радіючи, що зараз потрапите в царство нєбесне?
Вибачте, але я сумніваюсь хочаб з того, що ви досі живи. В таких випадках є небагато варіянтів поведінки. Це, чи захищати себе і свою родину, чи обдристатися зі страху за своє власне життя. Але щось мені підказує, що деякі віруючи після того як обдристаються потім будут казати, що очищалися тєлесно і думками перед входом у царство бож"є. :ggggg:
Я не буду гадати, як би ви робили, але я впевнен, що в ці моменти ніхто про царство нєбесне не думає і виб не думали.
Так яке право ви маєте судити інших, хоч віруючих, хоч невіруючих.

Може вам вже і неможливо про це подумати, але втрата близьких людей, це потрясіння для кожного не з того, що хтось там вірить, чи не вірить в жидівських богів, чи в якесь царство. Потрісіння поперш за все від того, що справа касається розумної людини, а не зомбованого віруючего, чи риби, чи куриці які смерть не відчувають. А може вони і є самі справжні віруючи разом з овцями, чи може ваша релігія того і добивається, звевши людей до безловісного стада баранів на чолі з агнцем божим? І може люди розумні як раз і відмовляються від нав"язаної людині неприродньої поведінки, чи поведінки природньої, але для тупих тварин. Може вони не від бога відмовляються, а від вашого жидівського лукавого бога? Чи може вони страждають від того, що моглиб порушивши заповіди врятувати своїх близьких, але не врятували? Може їм вдруг огидні стали ті вигадані випробування і муки і їм хочеться просто жити, та мати счастья. А може їм не до вподоби вічне забуття в тому раю, бо для нормальної людини це трагедія попасти в щось вічне і непотрібне для його природи? Але їм жаль, що рідні вірили і по вірі вже нікому потрібні не будуть ніколи. Вічно ніколи... і в вічно блаженство як в ніщо, куди попадають і вже вічно не виходять.

Варіянтів безліч, над якими ви вже не спроможні і замислитись. Так яке право ви маєте судити іх, тим більше кому-кому, а уж вам про чогось там судити ваш бог взагалі не радив.

Тому, пане Manfred, вам потрібно вибачитись. Не інакше.

І по всім іншим питанням, у вас взагалі є дозвіл тлумачити біблію та проповідувати? Вам таке дозволили, чи ви без спросу лукавим грішництвом займаєтесь? <_<
  • 0

#440 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 16.07.2009 – 10:16

Перегляд дописуManfred (16.07.2009 10:29) писав:

Ну чому ж? Є багато історичних свідчень, як вмирали деякі віруючі, багато хто з них благословляв своїх вбивць.

О, Manfred! велика віра твоя; так буде тобі за бажанням твоїм.... І зцілилася дочка його в туж годину <_<

Олеська: Порушення правил за п.2.2. та 2.5.2.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних