Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2551

#401 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 18.06.2009 – 10:29

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 10:13) писав:

Пан ніц не плутає, у комуняк навіть цілий "моральний кодекс" свій був, щоправда він чомусь не заважав їм нищити людей мільйонами, так що переважно всі моральні принципи без релігійної віри — фікція. Поясню чому.

Людина, що відпадала від живої віри намагається побудувати щось подібне до вже знайомого їм по аналогії з релігією, що була повітрям, яким дихали покоління її батьків, звідси і виникають такі нежиттєздатні клони, як "моральні принципи", але з часом, коли людина дедалі більше віходить у своєму житті від внутрішньої релігійности та саморефлексії — вона відходить і від побудованих за образом і подобою моральних принципів, вони просто втрачають свою функцію, бо невідповідають, ба навіть навпаки перешкоджають їй жити життям побудованим на протилежних засадах.
Не дуже розумію, чого віриш, що атеїст = комуняк. Я сама атеїстка з ліберальним світоглядом.
Кожен моральний кодекс, неважливо чи свій чи від віри, повністю фігня, якщо його не дотримуєшся. Хіба скажеш, що комуняки дотримувалися ідей справжнього комунізму? Ніяк не дотримувалися. Сама ідея - ідеальна, саме тому вона не мала права вижити в дійсності та її покрутили. Бо ми тільки* люди і нічого більше.
Відхід від релігії не означає відходу від рефлексії чи моральних принципів. Навіть навпаки, атеїстам важче, їм ніхто не скаже "я тобі прощаю". Думки про вчинок залишаються з Тобою до кінця життя. По собі та інших знайомих знаю, що саме через те атеїсти набагато суровіші для себе саме у плані моральних принципів.

#402 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 18.06.2009 – 10:53

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 10:42) писав:

Ідея комунізму містила у собі фатальну системну помилку, що і призвела його до закономірної самоліквідації, майже як у Матриці. Ця помилка полягала у тому, що на місце Бога була поставлена звичайна людина (тільки людина ©), тобто банальна підміна цінностей, але навіть зараз мало хто це розуміє і помічає, а швидше за все просто не дає собі клопоту по-справжньому замислитися.

Щодо атеїстів. Згоден, що їх життя суворіше, а кінцівка його жахлива і безглузда, але це їх вибір, їх шлях, який вони обрали вільно, без жодного примусу. Більше того, життя атеїстів я би порівняв з їздою на автомобілі, з пошкодженим кермом. Бо вони не мають чіткої системи цінностей та пріоритетів, які підтримують віруючих. Їх моральні принципи переважно склапані на скору руку хиткі конструкції, що розлітаються на друзки за першого ж сильного пориву вітру.
З першою частиною погоджуюся у 100%, з другою - у 95%. Зблудити може кожна людина, незалежно від віри. Чи кінець безглуздий та жахливий... може так бути, але є люди, що знаходять гармонію до смерті без вищої матерії. Це вже від людини залежить, як вона прожила життя і як та наскільки вона дотримувалася свого морального кодексу. Старість - це час підсумок, тоді можна буде правильно оцінити, чи дійсно хтось прожив безглуздо своє життя.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 18.06.2009 – 10:53

• 0

#403 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.06.2009 – 13:50

Перегляд дописуОгiрок (18.06.2009 13:53) писав:

Про підкору це вам краще відомо. Для рабів головний господь(-арь), вам і какати по його вказівці.
....
То про лукавого вашому богу відомо, це він ними керує та вводить вас в покусу. Бо ви його і просити постійно щоб він її на вас не напускав і не спокушав.

Бачите які ми, християни, про все нам краще відомо, а нашому Богу тим більше. :)
А Бог не керує лукавим, він навіть людині дав свобідну волю. ;)
  • 0

#404 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.06.2009 – 15:02

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 10:28) писав:

Щодо ідолів, то у Біблії все однозначно: не сотвори собі кумира. У тому і справа, що Ви плутаєте віру в ідолів і віру у Бога :) От Ви кажете, що віруючі керовані, але керовані Ким і ким керовані атеїсти-комуняки, що вбивали ченців і відрізали перса черницям? А невіруючих можна легко навернути до вбивства, грабунку будь-якого злочину, бо вони не мають жодних внутрішніх обмежень, які мають віруючі.
а віруючих теж дуже легко навернути до вбивста заради віри. згадайте хрестові походи.

Що може зупинити невіруючого від убивства у стані афекту? Ну страх земного покарання, але хіба не можна його уникнути? Можна і це всі розуміють, тому, коли є досить мотивації невіруючий піде і вб'є, вкраде тощо. Над ним немає нікого, хто міг би його зупинити. Тоді, як поряд з віруючим завше є Той Хто сказав не вбивай і не кради.
а чому пан впевнений, що людина, яка не є християнином є потенційним крадієм та вбивцею? релігійний фанатизм, то страшна річ. і багато хто надто тим захопившись починає вірити в те, що Бог йому наказує очищувати світ від „нечистих“
ви зайдіть в тему про ту ж смертну кару і подивіться на тих християн, які кричать, що вони своїми руками б розірвали. і чомусь їхня віра відступає на другий план, коли їх близьким щось заподіять.
я християнка, але я не вбиваю і не краду не тому що боюсь покарання Божого чи законів країни в якій живу, а тому що я вважаю це правильним. мене так виховали, і такий світогляд сформувався в мені. і не бачу причин іти красти якщо в мене немає на щось грошей.
я за християнство в душі, а не в церкві. за свободу, а не обмеження.

Для віруючого нічого не скінчується у земному житті, а тільки починається, тоді, як результат життя невіруючого — купка перегною на кладовищі.
ніхто не знає де те життя закінчується. бо звідти не повертаються. це лише уявлення та вірування.

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 10:46) писав:

У тому і справа, що віра це те, що і допомагає у таких станах, коли її немає, то немає і перешкод для стихії. Це, як стіна об яку розбиваються емоції, що вийшли зі своїх берегів, тоді, як у невіруючого розбурахані хвилі можуть затопити все живе навколо себе. До того ж віруючий переважно не допускає таких випадків ще і через чітку систему пріоритетів: Дух - душа (царина емоцій) - тіло (плоть). Тобто Дух керує всім решта.
віра як і монета, має два боки.

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 11:13) писав:

Тобто коли ціль її — збагатитися, то чому б і не вкрасти, а коли заважатимуть, то і вбити. От Тобі і моральні принципи. Тоді, як релігійна людина намагається уважно обирати шляхи, якими йде до своєї мети. Бо, як сказав хтось з мудрих: "Життя своє Ти проведеш не у меті своїй, а на шляху до неї, тому шляхи, які Ти обираєш важливіші за мету, що стоїть перед Тобою".
не всі хто має ціль збагатитись беруться за зброю. у деяких ще й мізки є в головві.

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 11:57) писав:

Поясни, навіщо атеїсту бути чесним, для чого? Адже, вміло шахруючи він досягне у цьому житті значно більших успіхів, аніж залишаючись невідь для чого чесним.
є ще такі речі як совість, самоповага, людяність, чесність і т.п. — які мають не лише християни.
  • 0

#405 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.06.2009 – 16:04

Перегляд дописуконвалія (18.06.2009 14:50) писав:

А Бог не керує лукавим, він навіть людині дав свобідну волю. :)
свободу волі дав людині змій. Райський змій, що спокусив людину скуштувати плода, і пізнати добро і зло, і стати людям як богам. Бог створив людину примітивною мавпою, а диявольський змій вдосконалив людину. Бог обманув дурних мавп Адама і Єву - казав помруть. А змій сказав правду - стануть як боги. І от Люди стали як боги,пізнали свободу, і за це бог вигнав їх зі свого раю. Він не зміг виправити їх. Бог не зміг зцілити Адама і Єву від тих наслідків, що настали після вживання плода. От вам і всемогутній Бог. А потім Бог кілька разів винищував людство, але ніяк не міг винищити. Бог не міг винищити все людство повністю, що заново створити дурних мавп. Чомусь залишав "праведників" - йому що, ліньки було, ще раз створити Адама? Кілька разів винищувати все людство йому простіше, ніж створити Адама ще раз. От вам і творець.
І взагалі бог поселив людей в раю, там де дерево плода жило, і змій там жив. Бог обманув людей, змій сказав правду. От вам і "ізбави нас від лукавого" - цими словами треба молитися змію, а не богу.

От за це я й агітую - шанувати треба чесного змія-сатану, а не поклонятися лукавому. бо сатана людям дав багато користі, а бог лише шкодить людям.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 18.06.2009 – 16:07

• 0

#406 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 16:39

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 17:16) писав:

А розкажіть, блск., як саме Ви молитеся Вашому змієві? Може ікони які маєте, або храми? Які молитви? Чи допомагає він Вам у житті чимось і коли так, то чим саме? Що станеться з Вами після смерти, за його словами? Бо про майбутнє теж треба дбати :)
ггг, а нафіг йому молитись?? я ж не прошу його, щоб він мені допоміг, він уже мені допоміг безкорисно, за те йому й вдячність моя. він наді мною не панує, і я йому нічого не должен. а про смерть бог брехав: з'їсиш плода - помреш, прахом був, прахом і станеш... І ще раз повторюю - все це символічно.
символічна вдячність образу Сатани і символічна боротьба проти образу жидівського Яхве.

а саме цікаве, що в християн на всі глупості є одна отмазка - шляхи господні не сповідані. тобто маєця на увазі, що шеф підлеглому не звітує. хай скільки раз дурак начальнік, а підлеглий повинен буть дурніший.
  • 0

#407 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 17:08

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 16:57) писав:

Ну згадав і де там віра була, крім вивіски? це ж банальний грабунок був під релігійною вивіскою. Ви б ще інквізіцію згадали :)
а чому б і ні. ті люди звали себе християнами. були навіть служителями церкви. нічого кумедного не бачу.

Ну і які ж це христяни, коли вони розривати когось хочуть? Справжні християни, навіть хритиянами себе намагаються якомога рідше називати, бо усвідомлюють, яку високу планку воно насправді встановлює для своїх адептів.
а такі от християни. як і більшість церковнослужителів сучасних. їх приваблюють лише гроші, статус та почесті. які ж вони християни після цього?

А я і за християнство у душі і у церкві, бо одне без иншого захиріє. Внутрішнє обов'язково мусить мати підтримку у зовнішньому.
максимум що я приймаю це обряд хрещення, вінчання, оспівування метрвих та прийти поставити свічку, якщо душа просить.
решта…викликає лише огиду. коли нібито священні речі перетворюють в бізнес та конвеєр. інститут церкви лише розчаровує. до того ж в будь-який період.

Я так і не зрозумів, про що ідеться, Ви - християнка і не вбиваєте, все правильно, саме це і я кажу. Щодо смертної кари, я теж проти неї, бо це помста, старозавітне око за око, зуб за зуб, а ми таки вже Новий Заповіт маємо з трохи вищим щаблем цінностей.
ті самі цінності мають і НЕхристияни. це я намагаюсь довести.
а я як бачите неправильна християнка.

Ми ж говоримо не про знання, а про віру. Віруючі саме вірять (а не знають!), що життя не закінчується зі смертю тіла.
але спільне — жоден не знає як воно насправді)))

І що вони їм говорять? Коли немає морального імперативу, то мізки (їх ліва півкуля) працюють, як комп'ютер, що обчислює найшвидший шлях до збагачення і можливі ризики от і все. І коли ці ризики невеликі, то немає жодних раціональних заборон для такої людини.
це Ви так думаєте. в кожної людини свої життєві принципи. одні з них не вбивати і не красти. і вони не залежать від віросповідання.

Трапляється дуже моральні атеїсти і аморальні християни, винятки є скрізь. Джерелом же всіх зазначених чеснот і є християнство. Поганство займалося зовсім иншими аспектами виховання людини.
а якде буддизм, наприклад? даосизм?
  • 0

#408 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 18.06.2009 – 17:29

Еее тут така полеміка розвилася, ну що ж, вставлю свої п'ять копієчок))
Атеїзм та релігію можна порівняти як два дитячих велосипеди: один без допоміжних коліщаток, а інший -- з ними. Релігія не дає людині оступитися, залякуючи її, а атеїсту все дозволено і він може жити як хоче, не звертаючи уваги часом на нерозумні релігійні заборони. Розумні та свідомі люди здатні притримуватись основних кронцептів біблії, корану, тори(хз як відміняється, так мабуть правильно) і т.д. без страху перед вищими силами. Адже коли люди усвідомлюють, що вони можуть все, вони не будуть шкодити природі і собі. Релігія була необхідна з самого початку, коли люди були слабкі, коли їм був потрібний захисник, коли вони вважали, що природа може відновлюватись безкінечно. На той час релігія була виправдана, зараз бог-- людина. І не варто сперечатись про біблію, бо її правильність динамічно змінюється.
P.S. Я про природу навмисно сюди приплутав, щоб підкреслити, що тепер людина замінює бога, по крайній мірі на цій планеті.
  • 0

#409 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 18:18

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 18:27) писав:

А перевдягнені комуняки звали себе упівцями, щоб дезорієнтувати суспільство. Вовки в овечих шкірах — це клясика жару :) Про таких Христос і сказав, що багато таких у той день скажуть йому, що вони були від Нього, але Він не визнає цього.
я вам намагаюсь сказати, що інститут церкви вбиває саму давню і основну ідею християнства — основним є любов. і тільки вона рятує світ. а церква ЗМУШУЄ любити, а не вчить чи пропонує/пояснює.

Всі люди різні, і душі наші у кожного з нас унікальні, тому що душа просить те і правильно.
от ви так вважаєте, а служителі церкви чомусь вважають інакше. що їх душа просить те і правильно. а решта має хотіти того самого.

Нехристияни мають найрізноманітніші цінності, про це вже писав вище, і вони розлітаються мов зграйка переляканих птахів, перед серйозними життєвими труднощами, через те, що фактично є самодіяльністю, аматроством, тоді, як за християнськими тисячолітня традиція, що відшліфувала і перетворили її на могутню стіну, що прихистить того, хто матиме глузд зрозуміти це і скористатися
чому аматорством? звичайні людські цінності старі як світ. а християнство з’явилось значно пізніше.

Так, але подивіться на саме слово віруючі, на його корінь ;)
дивлюсь. але віра та релігія речі, які з кожним днем все віддаляються та віддаляються одна від одної.

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 18:50) писав:

Ну чому ж, мені якраз видається самоочевидною ця залежність, оскільки, коли людина справді віруюча, а не лише такою зветься, то релігійні принципи западають дуже глибоко їй у підсвідомість, а переважно саме підсвідомість керує нами і у буденних обставинах, а надто у надзвичайних ситуаціях, коли свідомість не справляється з дійсністю.
це не залежить від віросповідання, а лише від сутності людини та її виховання й життєвого досвіду.

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 18:50) писав:

Про даосів ніц не скажу, бо не надто обізнаний, а в буддизмі своя дуже струнка система цінностей і свій моральний імператив пов'язаний з кармою та сансарою. Відсутня лише постать Бога-Отця, точніше буддисти мало що про Нього знають, прихильники школи Магаяни, з якими мені пощастило спілкуватися вважають Його першою душею. На цьому всі розповіді про Нього закінчуються. Сам Будда дистанціювався від космогонічних питань або відповідав максимально "обережно", наприклад ось так:

— Вчителю, чи буде людина, що народиться у наступному перевтіленні тією ж самою людиною, що і раніше?
— Я б так не сказав.
— Вчителю, чи буде людина, що народиться у наступному перевтіленні зовсім відмінною людиною, від тієї, якою вона була раніше?
— Я б так не сказав.

Загалом, мені близька точка зору Данііла Андрєєва, автора Рози Міра, який сказав, що кожна релігія відкривала і займалася різними аспектами життя.
Тому і кажу, що поганство займалося перважно стосунками природними: природа-людина, тоді, як християнство та буддизм кожен по-своєму — моральними аспектами, стосунками: Бог-людина та людина-людина (християнство) і карма-людина та людина-людина (буддизм).

Бенджамен Хофф сказав:

Відповідно до Лао-цзи, чим активніше людина втручається у встановлену природою рівновагу, тим далі вона від бажаної гармонії. Чим більше примусу, тим більше безладу. У всьому сущему, будь воно важким або легким, швидким або повільним, вологим або сухим, закладена його власна Внутрішня Природа, яку не можна змінити насильно, не спричинивши їй шкоди. Якщо спробувати нав’язати їй ззовні довільні абстрактні правила, це викличе лише неминучий опір.

Власне так і в буддизмі мені є близькою ненав’язливість та мирність, не підберу іншого слова.
  • 0

#410 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 08:52

Перегляд дописуManfred (19.06.2009 09:39) писав:

Згоден, любов і є основним у християнстві, а от чим саме церква вбиває цю любов не зрозумів, поясніть, блск. Чому Ви вважаєте, що змушує?
церква вбиває її своїми дурнуватими правилами (одне з улюблених це заборона дівчині під час менструацій в церкву входити — це ні собі повінчатись ні на інше вінчання не глянути, ні хрестити не можна. то ж маячня!).

Панотці теж всі різні, це зрозуміло, але чим це заважає? Навпаки дає певну свободу, неподобається один, завше можна послухати иншого. Хіба ліпше було, коли б всі батюшки були, як агенти з Матриці?
краще щоб в них було менше функцій щодо інших людей та поменше втручались в життя.

Як слушно зауважив Павєл Флоренський, душа людини за природою своєю є християнка, фактично те саме говорив і Іммануїл Кант про внутрішній моральний закон, що його відчуває у собі кожна людина. Стосовно ж пізнішої появи християнства, то мені подобається думка Ніколая Бєрдяєва про те, що у християнстві реалізувалися міфи народів світу, що були передчуттям і очікуванням християнства.
вони реалізувались в кожній релігії по-своєму. а православ’я взагалі суміш християнства з поганством.
  • 0

#411 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 09:22

Перегляд дописуManfred (19.06.2009 10:09) писав:

Щодо віддаленння віри з релігією, то згоден така тенденція існує, але причини її швидше у соціології, суспільство розвивається і вже не потребує тих колективних форм життя, що дозволяли людині вижити, сьогодні є тенденція до атомізації суспільства, до індивідуалізму та відчуження, це відбивається і на релігійних звичках людини, вона починає підозріло ставитися до самого інституту церкви не в останню чергу і через його колективну природу.
я не про відчуження людей. я про те, що релігія дуже сильно за смислом починає розбігатись з вірою.

А звідки береться сутність людини? Хто виховує її, адже батьки та суспільство теж мають свої уявлення про світ, що багато у чому є компіляцією різних релігійних уявлень.
мої батьки якось не були помічені в особливій релігійності, коли мене виховували. це лише останніх років 10 помітила, що іноді в церкву ходять. але дуже рідко. я і то частіше, та і то за рахунок подорожей країною.

Мирність та ненав'язливість може бути притаманна будь-якій релігії все залежить від конкретної особи її адепта, як він її сам розуміє і тлумачить. Візьміть хоч дискусії щодо ікон. Наче ж одну Біблію всі читали, а як по-різному її розуміли і тлумачили. Людині властиво бачити навколо те, що є у ній самій.
от до речі про тлумачення. часто цим сильно маніпулюють тлумачачи Біблію під свої інтереси.

і ще одне — жоден християнин, який вважає себе сильно віруючим не живе за усіма заповідями та правилами своєї релігії. а ті ж буддисти від них не відступають. це для порівняння. церква ствоює купу умов неможливих для дотримування усіма людьми, аби вони ввжали себе грішними і частіше до тієї церкви бігали. хоча і самі служителі всього не дотримуються.
  • 0

#412 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 09:25

Перегляд дописуManfred (19.06.2009 10:15) писав:

Невже хтось перевірятиме? А ще там є бабусі, що люблять дівчат осмикувати та повчати, еге? Як назвав їх один панотець "наші православні відьми", але який стосунок все це має до віри? Людина йде у храм не до бабусь і не звітувати про місячні, а до Бога і це головне, все решта вторинні культурно-обрядові історичні нашарування до яких можна по-різному ставитися, але знати, що не вони є у церкві головним.
не перевірятиме, але сам факт заборони дурнуватий. моя подруга спеціально змінювала цикл аби на вінчання все було добре. а інша не змогла бути дружкою в брата на вінчанні.
і ми обговорюємо різницю між релігією та вірою, вірою та церквою.
вірити можна не відвідуючи церкву. а Ви мені доводите, що ні)))
п.с. щодо відьом точно підмічено. від спілкування з деякими можна ще й психологічну травму на все життя отримати.
  • 0

#413 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 09:27

Перегляд дописуManfred (19.06.2009 10:22) писав:

Знову ж таки, вони теж люди і мають свої чисто людські вади характеру, які инколи дійсно неприємно дивують. Важливо вміти відсторонюватися від таких речей і пам'ятати, що є головним, а що вторинним.
ну от я і відсторонююсь. не прив’язуючи свою віру до церкви та релігі в цьому сенсі.
  • 0

#414 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 11:22

...
Панотці теж всі різні, це зрозуміло, але чим це заважає? Навпаки дає певну свободу, неподобається один, завше можна послухати иншого.
....
ти маєш на увазі "в межах єпархії"??? А якщо мені вони не сподобаюця всі, і я до язичницького жреця піду?
  • 0

#415 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 18:34

Цитата

Цитатку наведіть, блск., з такою пропагандою
точно не скажу, але там щось типу того, що якщо правиця заважає то її краще відтяти.
Тож якщо вже руки-ноги треба відрубати, аби не згрішити, то відповідно мошонку перш за все....

Перегляд дописуManfred (19.06.2009 18:53) писав:

Знаєте, совок теж думав, що вічний, а впав і розсипався на друзки. Цілком можливо, що така ж доля спіткає і породжений ним атеїзм, поживемо побачимо.
совком породжений не атеїзм, а клон християнства. віра в вічноживого Леніна разом з вірою в комуністичний рай з ідеальними людьми. от тільки скільки людство не фільтрували, а ідеальних людей для комуністичного раю так і не знайшлося!

+ "совок" створив РПЦ МП, що по своїй церковнії ієрархії підкоряється політичному лідеру країни і головному рабину країни!!!!
я не вважаю, що вселенському патріарху підпорядковуватись краще, але принаймні ідейно правильніше!

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 19.06.2009 – 18:50

• 0

#416 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 19:14

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (19.06.2009 19:53) писав:

Скажіть будь-ласка кастрація, є правильним пріорітетом?
ну таки напевно так. Так як Бог створив людину завідомо недосконалою, а райський змій вдосконалив людину розумово, а Бог не зміг виправити те, то Ісус прийшов врятувати людство, але теж не зміг виправити те вдосконалення розумове, тому й запропонував зробити людину недосконалою фізично. повідтинати руки ноги-нафіг аби не грішити, а так як без рук без ніг грішити прилюбодіяніями з чужими жінками буде тяжкувато, то каструвати не обовязково. Ото вже я стьобаюся ;) аж сам от себе в шоці.

християнство з ідеологією недосконалого тіла прийшло на зміну культурі ідеального тіла, що розпочалася ще гомосєком Гомером, та й продовжувалася в Римській Імперії всілякими збоченцями....
Взагалі, більшовицькі жиди Ленін, Троцький, Дзержинський та інші, не дуже то й розумні жиди. Вони б запросто могли зробити з Ісуса революціонера - так само як з Шевченка. Бо Ісус і християни були справжніми революціонерами - виступали проти фарисеїв, проти буржуїв, і проти культури тіла, що в той час процвітала.

Перегляд дописуKvito4ka (19.06.2009 20:00) писав:

Дуже цікава книга ;) :
Митрополит Вениамин (Федченков). "Всемирный светильник преподобный Серафим Саровский." - тут ви знайдете відповіді на всі всі ваші питання, й також чому християнство вважається "найправильнішою" серед релігій
та що там шукати. християнство найправельніша релігія тому, що в руках християн зброя масового знищення. Хоча насправді ця зброя, разом з цими ж християнами, в руках юдеїв.
  • 0

#417 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 19.06.2009 – 20:37

Перегляд дописуManfred (15.06.2009 11:12) писав:

Яке наївність ;)
Шановний, дитсадівські маніпуляції штибу: "Ви вже кинули пити коньяк зранку? Відповідайте: так або ні?" є провокаційними. Коли хочете дійсно, щось з'ясувати по темі, кидайте цю підлу манеру — поговоримо цивілізовано, без маніпуляцій.
Ви навели приклад софістики, а не "дитячих" (?!!) "маніпуляцій". Який не має нічого схожого з моїм питанням. Ви свідомо збрехали, чи просто не розумієте про що говорите.

Для порівняння:

1) якщо відповісти на питання
"Ви вже кинули пити коньяк зранку? Відповідайте: так або ні?"
"так" або "ні"
- це ствердить істиність тези, що ви пили коньяк зранку

2) якщо ж відповісти на питання
Чи є обіцянка болю в разі непідкорення Яхве чи татові примусом.
"так" або "ні"
- це не ствердить ніяких тез, окрім механізму розплати за гріхи, який ви я сподіваюся не заперечуєте.

Отже спростовується ваш наклеп просто:
В питанні про коньяк даєтсья твердження, що ви пили коньяк з ранку.
В питанні про Біблію і Яхве таких тверджень нема. Або, якщо ви бажаєте оспорити те, що грішники горітимуть у пеклі, то буде инша розмова.

Отже ще раз повторюю питання:

От є два приклади:

1) Яхве каже йому поклонятися, инакше погрожує вічними муками.

2) Тато каже, щоб ви мили посуд, инакше погрожує вас сильно побити ремнем.

Скажіть, Манфреде, чи є примус в першому випадку, і чи є в другому.
Чи є різниця?

Не треба багато розпливчастого тексту.
Відповідь: "є примус" , чи "нема примусу"

А пояснення потім.

Перегляд дописуManfred (15.06.2009 11:12) писав:

Отже, є періоди в житті людини, коли такий примус є необхідним заходом виховання
Так є примус чи ніз боку Яхве. Якщо ви вже провели паралель з батьками?
  • 0

#418 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 22.06.2009 – 11:24

Перегляд дописуManfred (22.06.2009 09:29) писав:

У тому і справа, що тільки нежиттєздатний клон, бо відмовився від головної маґістральної ідеї християнства і натомість поставив у центр свого вчення нікчемну, за що власне і отримав від історії. А християнство лають всі, кому не лінь, а воно таки живе, бо ідея правдива і правильна. Як каже народна мудрість: "Пси брешуть, а місяць сяє".
головної маґістральної ідеї християнства - поясни, що це???

при будівництві комунізму по ідеї треба було всіх людей загнати в трудові та військові концтабори. щоб всі однаково сповідували комунізм, і не мали й краплі волі. а потім радянський союз ще деякий час існував тому, що люди лиш прикидалися вірними комуністами, а на кухні пліткували про неправильність влади. комунізм хотіли збудувати швидко, за одне покоління зробити світову революцію, і все людство заточити в концтабори.

Християнство ж розвивалося повільніше - лише через 1000 років після винекнення християнства почали утворюватися монастирі і релігійні ордени - ті ж самі концтабори. Існування монастирських військових орденів тривало аж до 500 років, і не змогли всіх людей втягнути в цю систему. Християнство поширилось на величезну територію, але не на всю Землю. Тому після падіння орденської системи, люди ще прикидаються християнами, але насправді вони не є віруючими, а просто ходять в церкву, і скоро цій системі настане кінець. Точно так само як і в Радянському Союзі, просто значно розтягнутіше. Система християнства спеціально задумувалася на всю епоху риб, а радянський союз задумувався на людський вік, на одне покоління людей - якраз в середньому 73 роки. Тож комунізм - це просто форсована копія християнства, так в чому ж різниця?
  • 0

#419 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 22.06.2009 – 13:02

Перегляд дописуManfred (22.06.2009 12:41) писав:

Вже пояснював, але для Вас особисто: у центрі християнства — Бог, тоді, як у центрі комунізму — вождь міравоґа пролєтаріата. Так вже зрозуміліше?
В центрі комунізму - комунізм і світле майбутнє :rolleyes: Та трійця пророків-основоположничків, аналогів Христа
У чому різниця вже пояснив, хоча думаю, що це безглуздо щось пояснювати :prapor3:
Християнство не має ніц спільного з державоустроєм, бо воно насамперед устрій душі людини, а не держави. Спокуса зробити з християнства державу була завжди, але спроби ці не мали успіху, хоча б тому, що це суперечить принципу свободи волі. Царство Христа не від світу цього.
В центрі комунізму - комунізм і світле майбутнє :prapor3: Та трійця пророків-основоположничків, аналогів Христа

Цитата

Царство Христа не від світу цього
Ті хто не від світу цього на обліку в психіатра...кому потрібно царство неадекватних людей?

Олеська: Порушення правил за п. 2.2. та 2.4.
  • 0

#420 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 22.06.2009 – 13:42

Перегляд дописуManfred (22.06.2009 12:41) писав:

Спокуса зробити з християнства державу була завжди, але спроби ці не мали успіху
в якому світі ти живеш? та ти сам не від світу цього, бо заперечуєш абсолютні істини і історичні факти, цього світу, і видаєш за реальність якісь фантазії
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних