Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2509

#41 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 07.04.2007 – 13:40

Перегляд дописуLMax (7.04.2007 14:34) писав:

Язичники! Не відрізайте від Божого Цілого частину з людською назвою Україна. За це він гніватиметься. :unsure:

Гетьмане, передай це своїм одновірцям.

П.С. Ісус не юдей, а галілеянин.
Уяви собі, я не язичник... І одновірців не маю... До жодної масової чи сектової релігії не належу. І погляди свої формую на основі історії мого народу.

P. S. Ви досі визначаєте національність за походженням? Тоді ми йдемо до вас... ;)
  • 0

#42 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.04.2007 – 13:50

Перегляд дописуГетьман (7.04.2007 14:40) писав:

P. S. Ви досі визначаєте національність за походженням? Тоді ми йдемо до вас... :unsure:
ні, то певно Ви визначаєте, бо чого згадали за жидів??

Повідомлення відредагував LMax: 07.04.2007 – 13:52

• 0

#43 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 07.04.2007 – 13:52

Перегляд дописуLMax (7.04.2007 14:50) писав:

ні, то певно Ви визначаєте, бо чого згадали за євреїв??
Е-ем... Ви ще скажіть, що в Біблії є хоча б 1-2 сторінки історії українського народу... Чи це вже всесвітня нація - жиди? :unsure:
  • 0

#44 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.04.2007 – 15:51

Перегляд дописуLMax (7.04.2007 14:34) писав:

За це він гніватиметься.[/size] [/b] :unsure:

Забули? З його слів він посланий лише по овець дому Ізраілевого - тобто діє зараз лише в межах Ізраілю ;))) А у нас тут свої справи, і не треба нам нав'язувати юдейських міфів - у нас своїх вдосталь.
  • 0

#45 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 07.04.2007 – 18:16

Перегляд допису-=VJ=- (7.04.2007 16:51) писав:

Забули? З його слів він посланий лише по овець дому Ізраілевого - тобто діє зараз лише в межах Ізраілю :))) А у нас тут свої справи, і не треба нам нав'язувати юдейських міфів - у нас своїх вдосталь.
То Ви забули, що він заповів послідовникам проповідувати це Єванегеліє по всьому світу. А коли його всі прочитають здійсниться пророцтво про Божий День.

Перегляд дописуГетьман (7.04.2007 14:52) писав:

Е-ем... Ви ще скажіть, що в Біблії є хоча б 1-2 сторінки історії українського народу... Чи це вже всесвітня нація - жиди? ;)
тоді не було такого народу, але були народи звіки ці пішли.
  • 0

#46 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 07.04.2007 – 18:20

Перегляд дописуLMax (7.04.2007 19:16) писав:

тоді не було такого народу, але були народи звіки ці пішли.
Гаразд, був потоп... Від Сима пішли монголоїди, від Хама негри, від Яфета європейці. Звідки пішли індіанці Америки, папуаси врешті-решт? Інопланетяни принесли? Чи, може, він не всесвітній був? :)
  • 0

#47 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 07.04.2007 – 18:46

Перегляд дописуГетьман (7.04.2007 19:20) писав:

Гаразд, був потоп... Від Сима пішли монголоїди, від Хама негри, від Яфета європейці. Звідки пішли індіанці Америки, папуаси врешті-решт? Інопланетяни принесли? Чи, може, він не всесвітній був? :)
А чим Вам не подобається версія, що вони сюди самі прилетіли і змішались з місцевими протягом тисяч років для підвищення розвитку населення цієї планети?

ще така версія: http://www.gotquestions.org/Russian/Russia...igin-races.html
  • 0

#48 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 07.04.2007 – 18:55

Перегляд дописуLMax (7.04.2007 19:43) писав:

А чим Вам не подобається версія, що вони сюди самі прилетіли і змішались з місцевими протягом тисяч років для підвищення розвитку населення цієї планети?
Незарах. Кілька фактів.
1. Потоп був не всесвітнім, найбільше постраждали всілякі семіти та Південна Америка. Цим і пояснюються сліди потопу в Месопотамії та високогірні озера в Південній Америці і теперішні там джунглі, відсутність невисокогірних тварин. А в Китаї море відступило... Цим і пояснюється те, чого їх так багато...
2. Індіанці Америки ні з ким не мішалися, бо мали високу культуру (і не треба байок про криваві жертви, цим займалися примітивні племена, а в Європі того часу тривала інквізиція). В ацтеків, здається, була лише перша група крові в усього майже населення. А іспанці, котрі їх знищили, змогли це зробити по 2-х причинах: 1. Епідемії, які вони з собою принесли. 2. Їх вважали за місцевих клоунів.
3. Читайте промову вождя Сіетла...

Цитата

Промова до губернатора Стівенса

Коли насувається темрява, дзеркало відбиває чорноту: у сумні часи навіть просвітлені слова сумні. Хоча передбачення вождя Сіетла не сягає глибин, його любов до землі і велич його духу глибоко зворушливі. Чи може будь-який нащадок білих американців читати цю промову без великого сорому? Стівен Мітчел

Брати! Небо над нами жалувало предків наших спокон віку. Нам воно бачиться незмінним, але воно може змінитися. Сьогодні ясне воно. Завтра воно може затягнутися хмарами.
Мої слова подібні до зірок. Вони незмінні. На те, що каже Сіетл, великий вождь Вашинґтон може настільки само розраховувати, як наші білі брати можуть розраховувати на зміну пір року.
Син Вождя Білих каже, що його батько передає нам слова приязності і доброї волі. Чемно з його боку, оскільки ми знаємо, що натомість мало нашої приязності треба йому. Його людей багато, немов трави, яка вкриває рівнини. Моїх людей мало, немов дерев, розкиданих буревієм по пасовищах.
Великий— і, сподіваюсь, люб'язний— Вождь Білих передав нам, що він хоче купити нашу землю. Тоді він буде достатньо нас оберігати, так що ми житимемо затишно. Це здається великодушним, оскільки червона людина не має більше прав, потребуючи поваги. Це може і мудро, оскільки нам не потрібна більше велика країна. Колись мій народ покрив цю землю, як води повені, що їх несе вітер крізь осипані черепашками оболоні. Але ті часи минули, а з ними майже забулася і велич племен.
Але я не оплакуватиму зникнення мого народу. Ажніяк не звинувачую я білих братів у тому, що вони спричинили це. Певно нас також треба почасти винуватити. Коли наша молодь роздратовується чимось хибним— дійсним чи вигаданим— вони спотворюють свої обличчя чорною фарбою. Тоді їх серця потворні і чорні. Вони тверді і їхня жорстокість не знає меж. А наші старі не можуть їх втримати.
Віритимемо, що між червоною людиною і її білими братами ніколи більше не вестимуться війни. Ми мусили б усе втратити і нічого не здобути. Молоді помста бачиться зиском, навіть коли вони втрачають своє життя. Але старі, хто стоїть позаду у часи війни, матері, які можуть втратити синів— їм краще знати.
Наш великий отець Вашинґтон— він має бути тепер батьком нашим, як і вашим, з часів, коли король Ґеорґ* подвинув свої кордони на північ— наш великий і люб'язний отець передає нам слово через сина свого, який безперечно великий вождь поміж своїх людей, що він захистить нас, якщо ми зробимо те, чого він хоче. Його хоробрі солдати будуть міцною стіною моєму народові, а його великі воєнні кораблі заповнять наші затоки. Тоді наші давні вороги на півночі— Гайда і Цімшианці— більше не лякатимуть наших жінок і старих. Потім стане він отцем нашим, а ми дітьми його.
Але як це може взагалі бути? Ваш Бог любить ваших людей і ненавидить моїх. Він обіймає сильною рукою білу людину і веде її за ручку, немов батько веде маленького хлопчика. Він робить ваш народ дедалі сильнішим. Скоро сповнять собою вони всю землю. Але мій народ подібний до відливу, ми ніколи не повернимося. Ні, бог білої людини не може любити своїх червоних дітей, бо тоді захистив би він їх. Тепер ми сироти. Немає нікого, хто міг би допомогти нам.
Отож, як ми можемо бути братами? Як ваш батько може бути нашим батьком і дати нам достаток, і надсилати мрії про майбутню велич? Бог ваш упереджений. Він прийшов до білої людини. Ніколи ми не бачили його, навіть ніколи не чули голосу його. Він дав закони білій людині, але він жодного слова не сказав своїм червоним дітям, безліч яких колись сповнила цю землю, немов зірки, які заполонили небо.
Ні, ми дві окремі раси і мусимо лишатися відокремлені. Між нами мало спільного.
Прах предків наших священний для нас. Їхні могили— святі місця. Але ви скитальці, ви залишили могили предків ваших позаду і вам усе одно.
Ваша релігія написана на кам´яних скрижалях залізним пальцем роздратованого Бога, так щоб ви не забули її. Червона людина ніколи б не змогла зрозуміти чи запам'ятати її. Наша релігія— це шляхи пращурів, сни наших старих людей, надіслані Великим Духом і видіння наших вождів. І вона записана в серцях народу мого.
Ваші мерці забувають вас і країну, де вони народились, лише-но вони вийдуть із могили і йдуть між зірок. Вони швидко забувають і ніколи не повертаються. Наші мертві ніколи не забувають цю прекрасну землю. Вона мати їм. Вони завжди люблять і пам'ятають її річки, її великі гори, її долини. Вони тужать за живими, які також самотні і які тужать за мертвими. А їх духи часто повертаються, щоб повидати і втішити нас.
Ні, день та ніч не можуть жити разом.
Червона людина завжди відступатиме під наступом білої людини, як туман на косогорах біжить від вранішнього сонця.
Отже, ваша пропозиція видається справедливою, і я думаю мій народ прийме її і піде до резервації, яку ви йому запропоновуєте. Ми житимемо окремо і в мирі. Слова Великого Білого Вождя як слова природи, що мовить моєму народові із великої темряви— темряви, яка збирається навколо нас, як нічний туман, котрий посувається з моря на сушу.
Мале значення має, де ми проведемо останок днів наших. Їх лишилося небагато. Темна буде індіанська ніч! Жодної яскравої зірки не сяє на її небосхилі. Вітер сумує. Доля схопила червону людину. Куди б не пішла вона, вона чутиме усе ближчі кроки знищувача і готуватиметься до смерті, немов поранена лань, яка чує кроки мисливця.
Ще кілька місяців минеться на небі, ще кілька зим— і ніхто з дітей великих племен, які колись жили на цій широкій землі, або блукають тепер маленькими громадами по лісах, не залишаться оплакувати могили людей, таких само сильних і сповнених надії як ви.
Але чому мушу я оплакувати зникнення мого народу? Племена складаються із людей, нічого більше. Люди приходять і щезають, як хвилі морські. Сльоза, молитва Духу Великому, поховальний спів— і вони зникли з наших тужніх очей навіки. Навіть біла людина, Бог якої ходив і розмовляв і нею як друг із другом, не може звільнитися від загальної долі.
Зрештою ми можемо бути братами. Побачимо.
Ми розглянемо вашу пропозицію. Коли ми вирішемо, дамо вам знати. Якщо ми її приймемо, я тут і зараз ставлю таку умову: ніколи не буде заперечено наше право відвідувати будь-коли могили наших предків і друзів.
Кожна частинка цієї землі священна для мого народу. Кожен пагорб, кожна долина, кожен поруб у лісі, кожне дерево— святі у пам´яті і переживаннях мого народу. Навіть ті мовчазні камені на узбережжі волають подіями і спогадами в житті мого народу. Земля під вашими ногами відкликається ніжніше на наші кроки, чим на ваші, бо вона— прах пращурів наших. Наші босі ноги відчувають родинно-близький доторк. Ця земля сповнена життями нашого роду.
Молоді люди, матері і дівчата, Mалесенькі діти, які колись жили і були щасливі тут, ще і досі люблять ці самотні місця. А увечорі ліси темні, бо там присутня смерть. Коли остання червона людина зникне з цієї землі, а пам´ять про неї буде лише розповіддю серед білих, ці береги ще і тоді будуть заповнені мертвими народу мого. І коли діти ваших дітей вважатимуть, що вони самі одні у полі, лісі, крамницях, дорогах чи тиші лісочків, вони не будуть одні. Немає в цій країні місця, де людина може бути сама. Уночі, коли вулиці ваших селищ і міст стихають, і ви думаєте, що вони пусті, вони сповнені духами, які колись їх заповнили, і які дотепер іще люблять ці місця. Біла людина ніколи не лишиться самотня.
Отже, нехай вона буде справедлива і поводиться добре з моїм народом. Мертві також мають силу.

• 0

#49 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 07.04.2007 – 20:00

Перегляд дописуГетьман (7.04.2007 19:55) писав:

Незарах. Кілька фактів.
Мої факти знаходяться в секретних досьє Пентагону та зони S51 про контакти з НЛО тому, я не можу їх привести тут. А так моя уявна картина про походження людей на землі складається з загального огляду великої кількості уфологічних джерел та джерел ченелінгу з іншими неземними цивілізаціями.
Ще раджу почитати книгу "Урантия" - нехристиянське джерело. Хоча за достовірність тої інфи ніхто не ручається, бо походження її сумнівне, як і більшості ченелігнгових повідомлень.

Цитата

1. Потоп був не всесвітнім, найбільше постраждали всілякі семіти та Південна Америка. Цим і пояснюються сліди потопу в Месопотамії та високогірні озера в Південній Америці і теперішні там джунглі, відсутність невисокогірних тварин. А в Китаї море відступило... Цим і пояснюється те, чого їх так багато...
Почитайте:
http://www.nauka.bib.../keys/key06.htm
http://www.creationi...ea/text/150.htm

Цитата

2. Індіанці Америки ні з ким не мішалися, бо мали високу культуру (і не треба байок про криваві жертви, цим займалися примітивні племена, а в Європі того часу тривала інквізиція). В ацтеків, здається, була лише перша група крові в усього майже населення. А іспанці, котрі їх знищили, змогли це зробити по 2-х причинах: 1. Епідемії, які вони з собою принесли. 2. Їх вважали за місцевих клоунів.
3. Читайте промову вождя Сіетла...
Я не сумніваюся в їх високій культурі, і тим паче у практичних знаннях та деякій духовності, бо впевнений, що підримку вони мали від якихось сил, кому й поклонялися.
Але не дивно бо за їхнє спілкування з невідомо якими духами (скоріш за все, що падшими) - від них "відмовися" Творець.
  • 0

#50 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.04.2007 – 07:02

Перегляд дописуLMax (7.04.2007 19:16) писав:

То Ви забули, що він заповів послідовникам проповідувати це Єванегеліє по всьому світу.

Ага, аби перетворити "язичників" на рабів божих і народу Ізраіля.
  • 0

#51 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 08.04.2007 – 10:27

Ні, не це була мета його приходу. Ви хібно зрозуміли, як більшість людей, тому стратили його.
  • 0

#52 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.04.2007 – 08:17

Перегляд дописуLMax (8.04.2007 11:27) писав:

Ні, не це була мета його приходу.

О, Ви насмілюєтесь правити Біблію та виправляти самого Бога з чиїх слів вона була записана? Вам нагадати, як це називається?

Перегляд дописуLMax (8.04.2007 11:27) писав:

Ви хібно зрозуміли, як більшість людей, тому стратили його.
Що, вже точно відомо? :) От Жанну Д'Арк християни точно спалили, Джордано Бруно - теж, індіанців винищили - стовідсоткова правда, а це чим доведено?
  • 0

#53 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 09.04.2007 – 15:45

Перегляд допису-=VJ=- (9.04.2007 09:17) писав:

О, Ви насмілюєтесь правити Біблію та виправляти самого Бога з чиїх слів вона була записана? Вам нагадати, як це називається?
Не знаєте Ви Біблії.

Цитата

Що, вже точно відомо? :) От Жанну Д'Арк християни точно спалили, Джордано Бруно - теж, індіанців винищили - стовідсоткова правда, а це чим доведено?
Совістю.
  • 0

#54 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 09.04.2007 – 17:29

Перегляд допису-=VJ=- (9.04.2007 09:17) писав:

Думаю, ці події мали б місце під будь-яким прапором чи ідеєю. Це наслідок боротьби за вплив/ресурси, у якому церква була використана як інструмент керування. Це закид не церкві, а фанатикам та моральними уродам, які прикривали свою підлість хрестом чи півмісяцем.

Перегляд допису-=VJ=- (8.04.2007 08:02) писав:

Ага, аби перетворити "язичників" на рабів божих і народу Ізраіля.

Хибне твердження.
У Євангеліях, за вийнятком одного місця, аке можна трактувати як шовенізм, але трактується як випробування віри, немає проглядається спроба перетворити язичників на "рабів божих і народу Ізраіля". Чого не можна сказати про П'ятикнижжя.
  • 0

#55 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 09.04.2007 – 19:19

Перегляд дописуLMax (8.04.2007 10:27) писав:

Ні, не це була мета його приходу. Ви хібно зрозуміли, як більшість людей, тому стратили його.
Та невже? Читаємо:

Цитата

Буття 12
1 І промовив Господь до Аврама: Вийди зо своєї землі, і від родини своєї, і з дому батька свого до Краю, який Я тобі покажу.
2 І народом великим тебе Я вчиню, і поблагословлю Я тебе, і звеличу ймення твоє, і будеш ти благословенням.
3 І поблагословлю, хто тебе благословить, хто ж тебе проклинає, того прокляну. І благословляться в тобі всі племена землі!
4 І відправивсь Аврам, як сказав був до нього Господь, і з ним пішов Лот. Аврам же мав віку сімдесят літ і п'ять літ, як виходив з Харану.
Допоки живе слава Святослава слов`яни не піддадуться на рабство духовне й фізичне!
  • 0

#56 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.04.2007 – 07:04

Перегляд дописуLMax (9.04.2007 16:45) писав:

Не знаєте Ви Біблії.

Совістю.

Слова-слова... "Болтологія" одна.
  • 0

#57 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 10.04.2007 – 12:28

Перегляд дописуКиря (9.04.2007 20:19) писав:

Та невже? Читаємо:

Цитата

Буття 12
1 І промовив Господь до Аврама: Вийди зо своєї землі, і від родини своєї, і з дому батька свого до Краю, який Я тобі покажу.
2 І народом великим тебе Я вчиню, і поблагословлю Я тебе, і звеличу ймення твоє, і будеш ти благословенням.
3 І поблагословлю, хто тебе благословить, хто ж тебе проклинає, того прокляну. І благословляться в тобі всі племена землі!
4 І відправивсь Аврам, як сказав був до нього Господь, і з ним пішов Лот. Аврам же мав віку сімдесят літ і п'ять літ, як виходив з Харану.
Допоки живе слава Святослава слов`яни не піддадуться на рабство духовне й фізичне!
Вибрано було Авраама - того, хто жив найправедніше на той момент.

У Бога НЕМАЄ вибраних НАЦІЙ. У Бога є народ, створений не з національностей, а з вірних людей, що дотримують Його волю. У свій час Бог обрав Авраама, назвавши його "Батьком безлічі народів", і "він став батьком всіх віруючих" (Рим 4:11).
Навіть називаючи Ізраїль вибраним народом Божим, Біблія говорить: "не всі ті Ізраїльтяни, які від Ізраїлю; і не всі діти Авраама, які від насіння його" (Рим 9:6,7).
Іоанн Хреститель і Ісус Христос говорили євреям: "і не думайте говорити собі: `батько в нас Авраам', тому що говорю вам, що Бог може з каменів цих спорудити дітей Авраамові" (Матв 3:9) і "Сказали вони Йому в відповідь: Наш отець Авраам. Відказав їм Ісус: Коли б ви Авраамові діти були, то чинили б діла Авраамові.” (Івана 8-39).
А апостол Павло підсумував усе в словах: "Тому що всі ви сини Божі по вірі в Христа Ісуса; всі ви, що у Христа хрестилися, у Христа зодяглися. Немає вже Іудея, ні язичника; ні раба, ні вільного; немає чоловічої статі, ні жіночої: тому що всі ви одне в Христі Ісусові. Якщо ж ви Христові, то ви насіння Авраамове й по обітниці (Божій) спадкоємці" (Гал 3:26-29).
Сини ви пророків і того заповіту, що Бог вашим батькам заповів, промовляючи до Авраама: І в насінні твоїм усі народи землі благословлені будуть!
Воскресивши Свого Отрока, Бог послав Його перше до вас, щоб вас поблагословити, щоб кожен із вас відвернувся від злих своїх учинків! (Дії 3:25-26)

І здійснилося Писання, що каже: Авраам же ввірував Богові, і це йому зараховане в праведність, і був названий він другом Божим. (Якова 3:23)

Все ж просто і логічно - куди вже простіше?

Повідомлення відредагував LMax: 10.04.2007 – 12:31

• 0

#58 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.04.2007 – 15:01

Перегляд дописуLMax (10.04.2007 13:28) писав:

Вибрано було Авраама - того, хто жив найправедніше на той момент.

І сталося, як він близько прийшов до Єгипту, то сказав був до жінки своєї Сари: Отож то я знаю, що ти жінка вродлива з обличчя. І станеться, як побачать тебе єгиптяни й скажуть: Це жінка його, то вони мене вб'ють, а тебе позоставлять живою. Скажи ж, що сестра моя ти, щоб добре було через тебе мені, і щоб я позостався живий через тебе. І сталось, як прийшов був Аврам до Єгипту, то єгиптяни побачили жінку, що дуже вродлива вона. І побачили її вельможі фараонові, і хвалили її перед фараоном. І взята була та жінка до дому фараонового. І він для Аврама добро вчинив через неї. І одержав він дрібну та велику худобу, і осли, і раби, і невільниці, і ослиці, верблюди. І вдарив Господь фараона та дім його великими поразами через Сару, Аврамову жінку.

Порівняно з таким богом та Авраамом я просто святий праведник.
  • 0

#59 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 10.04.2007 – 16:58

Цитата

Порівняно з таким богом та Авраамом я просто святий праведник.
Ну то я радий за Вас.
Але нема доброго у порівнянні, бо всі різні є і незрівнимі один до одного:

Якщо фараон не молився Єдиному Богові, а поклонявся Сонцю, та не приносив жертви, як належало Єдиному Богові, і відомо було що міг убити, щоб забрати жінку чужу, то як міг поступити Авраам? - він сказав так, як на його думку не мало би зашкодити нікому. Тим паче Авраам не Бог, а Бог не Авраам. Авраам не міг знати, що фараон потім постраждає. Бог про це не говорив Аврааму.
І тим паче ніде не сказано у Біблії, що Авраам не піде на Суд Божий, бо там постануть всі.
  • 0

#60 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.04.2007 – 06:53

Перегляд дописуLMax (10.04.2007 17:58) писав:

то як міг поступити Авраам?

Ага, точно - лише продавши її фараону. Чудово...

Перегляд дописуLMax (10.04.2007 17:58) писав:

Авраам не міг знати, що фараон потім постраждає. Бог про це не говорив Аврааму.

Отож. Чудовий бог - підсунув нічого не відаючому фараону жінку, а потім за неї "вдарив". Геть як наші продажні "мєнти". В грубу так релігію.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних