Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2512

#321 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.10.2008 – 17:59

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (9.10.2008 13:22) писав:

Сотнику, а чим це тобі аріанство так сподобалось? :D Як на мене, це не більше ніж одна з багатьох християнських течій. До речі, дуже багато з аріанства (наприклад, заперечення Трійці) запозичили Свідки Єгови, які у своїй літературі згадують Арія з великою пошаною :angry2:
Максиме, якщо я вискажу все, що думаю про християнство взагалі, то ризикую нажити собі купу ворогів, і не тільки серед форумчан...
Тому скажу коротко. Я глибоко переконаний, що всі авраамістичні і похідні від них релігії - це засіб духовної окупації слов'ян, русів, українців.
Наш народ ніколи не буде жити по-людськи, поки не звільнить з цієї окупації свою душу, квінтесенція якої виражена в релігії. В етнічній релігії.
Неможливо відчувати себе Людиною на своїй землі, своїм серед своїх, живучи чужинським, ворожим світоглядом.
Саме через християнство я перестав бути прихильником президента Ющенко, коли він став намагатися створити свою карманну загальноукраїнську церкву, не питаючи про це народ... Ти весь час закидаєш, що щось тут треба виділити в якусь окрему тему. Не треба. Зло слід розглядати з усіх сторін, в усіх аспектах, політичних, історичних, ідейних, світоглядних. Тільки тоді побачиш, що воно є таким.

Щодо аріанства... Я вже писав, що всі боги різних релігій з'явилися внаслідок подолання якимось народом кризи, тупіку на шляху свого розвитку.
Творець вказав загальний напрямок руху - розвиток. А ці люди, пророки, генії etc. забеспечили рух своїм народам на цьому шляху. Саме тому вони стали подобні Творцю, стали богами, тобто "подобосущними", як це трактує аріанство щодо Ісуса.
Такий погляд цілком вписувався в нашу етнічну релігію. Такими самими "подобосущними" були Сварог, Велес, Перун, Лада... В решті решт внаслідок паралельного існування аріанства і народної релігії язичницький пантеон поповнився б ще одним богом - Ісусом. І це б не принесло стільки бід і страждань народу, які принесла Візантійська християнизація.
  • 0

#322 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 09.10.2008 – 19:12

Перегляд дописуDarkLordVillis (9.10.2008 14:04) писав:

а чого в окремій?
Просто я вважаю, що утвердження і перші віки руського християнства - це дуже важливе питання і воно заслуговує на те, щоб детально обговорити його в окремій темі. Це не означає, що я уникаю дискусії з якихось "слизьких" питань. Навпаки. Просто ми ж маємо теми присвячені християнізації Русі як в Історії, так і в Релігії. Там ця полеміка виглядатиме органічніше.

дай докази цих слів, бо я вважаю, що це неправда.
А те, що саме в часи Ярослава у Києві було запроваджено митрополичу катедру і всі митрополити (крім двох) в історії Русі були греками - не доказ? А те, що вся руська релігійна література або прямо перекладалася з грецьких зразків, або наслідувала їх - не доказ? Почитайте літературу з історії мистецтва Русі - Ви зрозумієте, наскільки сильними були візантійські впливи.

Інакше б Ярослав Мудрий не видавав дочок заміж за іновірців-католиків.
Лорде, Ви явно переносите реалії значно пізніших часів на епоху Ярослава Мудрого. Тоді ще взагалі не було православних чи католиків, а була єдина християнська церква. Хоча Рим і Константинополь вже тоді змагалися за першість у християнському світі, між ними були значні розбіжності, але навіть візантійські імператори видавали своїх доньок за західних володарів. Це нічого не доводить. Русь же взагалі вирізнялася толерантним ставленням до Риму, папа Климент був канонізований руською церквою. Це, до речі, також відгомін боротьби різних течій християнства. Однак визначальними були саме грецькі впливи, саме тому сьогодні Україна є переважно православною, а не католицькою країною.

А так звана тобою "прогрецька" течія поширилась вже за допомоги Ярослава Всеволодовича, і особливо його сина Олекси Ярославовича (Александра Нєвського), і поширилась вона на землі Залєшанські, Новгородські, потім на територію так званої країни Моксель, але на нашу територію, ця течія християнства поширилась аж у XVIII столітті!!!

І де докази цієї більш ніж сумнівної тези? Якщо було так, то чому ж українці стали православними, а не католиками? Чому ще задовго до Переяслава київська митрополія була під Константинопольським патріархом? Насправді у Києві Ярослава Мудрого грецькі впливи були значно відчутніші, ніж у Москві Івана ІІІ. Не забувайте, що російська церква ( і не лише церква) фактично творилася українцями на основі церковної літератури, написаної в Україні. Неприємний, але факт.

Перегляд дописуSotnik (9.10.2008 18:59) писав:

Щодо аріанства... Я вже писав, що всі боги різних релігій з'явилися внаслідок подолання якимось народом кризи, тупіку на шляху свого розвитку.
Творець вказав загальний напрямок руху - розвиток. А ці люди, пророки, генії etc. забеспечили рух своїм народам на цьому шляху. Саме тому вони стали подобні Творцю, стали богами, тобто "подобосущними", як це трактує аріанство щодо Ісуса.
Такий погляд цілком вписувався в нашу етнічну релігію. Такими самими "подобосущними" були Сварог, Велес, Перун, Лада... В решті решт внаслідок паралельного існування аріанства і народної релігії язичницький пантеон поповнився б ще одним богом - Ісусом. І це б не принесло стільки бід і страждань народу, які принесла Візантійська християнизація.

Сотнику, давай звернемося до реальної історії. Аріанство було державною релігією у вандалів та остготів. І воно так само успішно витіснило давніх германських богів, як "візантійське" християнство витіснило руських.
  • 0

#323 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 19:39

І як довго воно у них пробуло державною релігією? В решті решт і їхнє аріанство було витіснене більш "канонічними" гілками християнства.
Я ані в якому разі не виділяю і не превозношу аріанство серед безлічі течій християнства. Я кажу лише про те, що воно мало шанс більш "гармонійно" вписатися.
  • 0

#324 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.12.2008 – 14:43

З теми про подарунки Миколая:

Перегляд дописуdector (18.12.2008 19:41) писав:

Що то за козак, що в Бога не вірить :)
Якщо не вірите - то ви точно не козак. :happy1:
Якщо вірите у існування Бога, але не вірите у існування святих (в т.ч. Миколая Чудотворця) - то ви не православний - це точно. єретик! :)
Якщо вірите у існування Бога і вірите в існування святих (в т.ч. Миколая Чудотворця) - то ви "язичник"! Ібо Св. Миколай зараховується до лику святих: як такий що опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників. Визнається патроном міст Амстердам (Нідерланди), Барі (Італія), Баранкілья (Колумбія).
  • 0

#325 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.12.2008 – 14:53

А шо, ЛМакса нема?
  • 0

#326 Просто Ваня :)

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 16:08

Перегляд дописуhobit (10.05.2006 22:29) писав:

ось запропоную вам сабж, дорогі і шановні християни. З російської важко перекладати, тому цитуватиму. Коли я читав -- я був пацталом. не знаю чому, але для мене християни -- дивні люди. дуже дивні. і смішні.
Отож:

надіюся ковтнули. Тепер хочу почути той присмак, що на язику залишився. Ваші думки.

Ковтнули лише ті, хто не знає живого Господа взагалі, а ті хто Його знає, то вони і так в курсі шо то все написане - туфта шоб збити людей з толку. :ggggg: Тому що християни, які знають Бога переконуються у Ньому і Його любові ЩОДНЯ. Кажу це з власного досвіду друзі! і це правда. брехати мені немає сенсу. та й я цього робити не люблю
  • 0

#327 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 29.12.2008 – 14:53

Цікава думка щодо християнства. Хоча саме християнам вона буде й нецікава, тому й не читайте :rolleyes: .

Джерело Інформації "Родовая книга" Мегре. Книга написана на основі спілкування автора з однією відлюдницею Сибіру - Анастасією. Образ Анастасії дуже виразний і її погляди заслуговують окремої теми. Вона себе відносить до нації Ведруссів, нація яка заселяла територію від Китаю до Єгипту (сучасних) за часів Ведичної культури. Культури знання про яку століттями маскувались, перекручувались і приховувались.

Так от за часів ведичної культури кожен міг безпосередньо пізнавати все створене Богом, так би мовити спілкуватись з ним. Не було ні війн, ні заздрощів, суцільне щастя.

Згодом настав другий період Образний, люди пізнали силу колективної думки. Саме таким чином створювались мегалітичні споруди, споруди які сучасними технічним засобами відтворити неможливо. Тоді ж щоб легше можна було користуватись колективною думкою і з користю для більшості, при цьому не витрачати час на збори в одному місці великої кількості людей, люди придумовували образи різних богів. З їх допомогою управляли природою.

Цитата

Бог Солнца появился в образе своём, Огня, Дождя, Любви и Плодородия. Всё, что для жизни было им необходимо, творили люди через образы, в которых сконцентрированная людская мысль. Она полезных много дел вершила. Дождь, например, необходим был для полива, и к образу бога Дождя мысль свою направлял один. Если действительно необходим был дождь, то множество людей в образ дождя энергию свою и направляло. Когда энергии достаточно у образа случалось, то собирались облака, и дождь шёл, посевы поливая.
Людина готувалася стати Сотворцем. Але знайшлося лише 6 людей, в яких енергії виявились незбалансовані і взяла гору енергія величі. 10 тис. років назад це було. Отут і починається третій Окультний період історії людства. Ці шість людей втілюючись з життя в життя і передаючи знання також з покоління в покоління фактично правлять людством. А почалося все з Єгипту, де фактично правив не фараон, а жерці, які створювли для народу образ боголюдини з фараону. Просто жерці зберегли виклюячно для себе науку образності, управління думкою, а для решти людей ці знання почали приховуватись.

Скажете до чого тут Християнство? Терпіння, ми вже добрались до Моісея <_< . Отже, 6 тис . років тому:

Цитата

Вот на совете тех шести жрецов план излагается и далее известный многим, об этом Библия — Ветхий Завет — гласит. Жрец Моисей по поручению верховного жреца выводит из Египта народ еврейский. Обещана народу жизнь распрекрасная в Земле Обетованной, Богом для еврейского народа приготовленной.
Пред Богом объявляют избранным народ еврейский. Умы заманчивая будоражит весть, и часть народа следует за Моисеем. Он сорок лет из края в край людей в пустыне водит. Помощники жреца читают проповеди постоянно, об избранности говорят и заставляют воевать и грабить города, и всё от имени Его, от Бога.
Когда же кто-то, прозревая от психоза, требует возврата к прежней жизни, его для исправленья грешным объявляют, исправиться давая срок. Коль не исправится, то убивают. Не именем своим, а Бога деяньями прикрываются жрецы.

Тобто за 40 років народ в пустелі можна запевнити в будь чому :happy1: Отож,

Цитата

...был закодирован народ еврейский и в жреческое войско превращён.
Це щодо теми теревенської, чому не люблять євреїв. Але ж тема про Християнство! Продовжую

Цитата

Потом пытался раскодировать народ свой Иисус, к познаньям проявив способности, предотвратить он попытался замысел жрецов. Он, путешествуя средь мудрецов, познать стремился по крупицам науку образности. Узнав же многое, решил спасти народ еврейский свой. Сумел создать свою религию, чтоб страшному она смогла противостоять.
Не для народов всей Земли была его религия. Она предназначалась только для еврейского народа. Он сам об этом говорил не раз. Слова его записаны учениками, ты и сегодня можешь их прочесть. Вот, например, Евангелие от Матфея, глава 15, стих 22-28: «И вот, женщина хананеянка, выйдя их тех мест, кричала Ему: помилуй, меня Господи, Сын Давидов! Дочь моя жестоко беснуется. Но Он не отвечал ей ни слова. И ученики Его, приступив, просили Его: отпусти её, потому что кричит за нами. Он же сказал в ответ: «Я послан ТОЛЬКО к погибшим овцам дома Израилева».

К погибшим овцам дома Израилева, отак ото.

Цитата

Уверяю тебя, Владимир, Иисус понимал, что в ходе сорокалетнего кодирования в Синайской пустыне большая часть еврейского народа была погружена в гипнотический сон. Эта часть и сам Моисей стали орудием в руках верховного жреца. Они — его солдаты, которых он обязал для услады своего самолюбия захватить господство над людьми всей Земли.

Важливо додати що не варто засуджувати евреїв. На їх місці міг би бути будь який народ. Але ми ще й досі не підійшли до Християнства...

Цитата

Иисус пытался эту кодировку снять, спасти народ свой. Для него он новую религию придумал. Отличную от прежней. Например, в противовес тому, где было сказано: «Око за око. Зуб за зуб», он говорил: «Ударившему тебя по правой щеке подставь левую». В противовес тому, где было сказано: «Ты — избранный народ среди других», он говорил: «Ты — Божий раб».

Часто на Теревенях можна побачити, що противники християнства кричать, що ми не раби Божі і це зрозуміло, Христос звертався таким чином виключно до Євреїв.

А от тепер і про Християнство

Цитата

Жрец главный замысел Иисуса смог разгадать. Мысль напрягал не один год жрец главный, пока нашёл решенье, и показалось гениальнейшим ему оно, когда решил: «С учением Иисусовым бороться смысла нет. Умом своих солдат из евреев его необходимо внедрить среди народов всей Земли, при этом для Израиля старую религию оставить». Так и случилось, как замыслил жрец верховный.
И стали существовать во времени одном две разные по сути философии.
Одна гласит: евреи — избранный народ, как Моисей учил, и все ему должны подчинены быть. Другая говорит словами Иисуса: пред Богом все равны, и меж собою люди возвышаться не должны, и ближнего, даже врага, любить необходимо.
Жрец понимал, если весь мир удастся христианской охватить религией, которая к любви, покорности всех призывает, при этом сохранить иудаизм, что одного над всеми возвышает, мир будет покорён. Перед евреями мир преклонится, но они — солдаты лишь. Мир преклонится пред жрецом.
И проповедники жреца в мир пошли, пытаясь искренне нести собою новое ученье.
Иисуса? Не совсем. Теперь в нём от жреца было немало привнесенного. Что было дальше, знаешь ты. Пал Рим. Великую империю не внешние враги разрушили. Рим разрушался изнутри, признавший христианство. А императоры считали, что христианство их укрепляет власть. Им очень льстил один из постулатов: любая власть от Бога, правитель — император Божьей милостью на царствие помазан.

Отож, обговорюємо. Наскільки правдивою ви вбачаєте дану інформацію? З чим не згодні з чим згодні?
  • 0

#328 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 01.01.2009 – 21:16

Думаю в далекому майбутньому буде інша релігія, з зовсім іншими поглядами на Всесвіт. Думаю вона виникне на передодні смерті Землі і коли людство стане жити в космосі. Бачили фільм Зоряні Війни? щось наприклад цього ).

Повідомлення відредагував D1m{@}: 01.01.2009 – 21:18

• 0

#329 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.01.2009 – 22:13

Розповідь Типу Мойсей за 40 років так прошив мозок жидам, що вони оце такими і стали. Так щось подібне і в наших північних сусідів. Там всіляким дикунам вже 300 років втовкмачують, що вони "русскіє", і що їхня місія - поклонятись царю і зневажати інших.
  • 0

#330 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 02.01.2009 – 23:48

в Біблії є істина, лише у перевернутому вигляді. Відкидати повністю "книгу книг" всеж не варто.

Вірте у Бога, що живе у Вас в Серці. Вірте в Добро і в Сонячне Світло.

І тоді, я гадаю, Ви знайдете свій шлях - згадаєте себе!

• 0

#331 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 22.02.2009 – 12:50

Перегляд дописуDarkLordVillis (1.01.2009 22:13) писав:

Розповідь Типу Мойсей за 40 років так прошив мозок жидам, що вони оце такими і стали.
Бо так і є. От хоча би почитайте прощальну книгу Мойсея. В ній він звертається до євреїв якраз в кінці тих 40 років. Ось наприклад те, що дуже різко стосується сьогодення:

Повторення Закону, 23:
18 Блудниця не буде з Ізраїлевих дочок, і блудодій не буде з Ізраїлевих синів.
19 Не принесеш дару розпусниці й ціни пса до дому Господа, Бога твого, ні за яку обітницю, бо тож вони обоє гидота перед Господом, Богом твоїм.
20 Не будеш позичати братові своєму на відсоток срібла, на відсоток їжі та всякої речі, що позичається на відсоток.
21 Чужому позичиш на відсоток, а братові своєму не позичиш на відсоток, щоб поблагословив тебе Господь, Бог твій у всьому, до чого доторкнеться рука твоя на тій землі, куди ти входиш на володіння її.
22 Коли ти складеш обітницю Господеві, Богові твоєму, не загаюйся виконати її, бо конче буде жадати Господь, Бог твій, від тебе, і буде на тобі гріх.
23 А коли ти не складав обітниці, не буде на тобі гріха.

Спеціально подав тексто "до і після", аби не було враження що дані настанови вирізані з контексту. Все сказано чітко і зрозуміло. Сам Мойсей закликав діяти таким чином, аби поневолювати гойські народи за допомогою кредитної системи.
  • 0

#332 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 22.02.2009 – 14:54

Перегляд дописуКиря (22.02.2009 12:50) писав:

Повторення Закону, 23:
20 Не будеш позичати братові своєму на відсоток срібла, на відсоток їжі та всякої речі, що позичається на відсоток.
21 Чужому позичиш на відсоток, а братові своєму не позичиш на відсоток, щоб поблагословив тебе Господь, Бог твій у всьому, до чого доторкнеться рука твоя на тій землі, куди ти входиш на володіння її.
Мене цікавить, яким макаром у Біблії (Торі) з'явилось слово "відсоток" та "позичати на відсоток" - термін, який з'явився та широкого застосування набув у 14-16 столітті у Італії. Хотілося б перечитати дослівний переклад цих слів, а не стилізований переклад із, можливо, розтлумаченням подальшим, бо врешті починає розвиватись якась параноя. Словом, поламаний телефон кермує.
  • 0

#333 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 22.02.2009 – 15:24

Перегляд дописуГетьман (22.02.2009 14:54) писав:

Мене цікавить, яким макаром у Біблії (Торі) з'явилось слово "відсоток" та "позичати на відсоток" - термін, який з'явився та широкого застосування набув у 14-16 столітті у Італії. Хотілося б перечитати дослівний переклад цих слів, а не стилізований переклад із, можливо, розтлумаченням подальшим, бо врешті починає розвиватись якась параноя. Словом, поламаний телефон кермує.
Я не знаю іврит (чи якою там мовою воно писалось) А переклад на те і переклад, що він має бути стилізованим, тобто доступним аудиторії для якої він здійснюється. Саме це і є головною роботою перекладача. І саме в цьому є цінність людського перекладу у порівнянні з машинним.
Тільки на українську мову існує близько 20 варіантів перекладу.

Цитата

19. Не отдавай в рост брату твоему ни серебра, ни хлеба, ни чего-либо другого, что [можно] отдавать в рост;
УПО: (23-20) Не будеш позичати братові своєму на відсоток срібла, на відсоток їжі та всякої речі, що позичається на відсоток.
KJV: Thou shalt not lend upon usury to thy brother; usury of money, usury of victuals, usury of any thing that is lent upon usury:

20. иноземцу отдавай в рост, а брату твоему не отдавай в рост, чтобы Господь Бог твой благословил тебя во всем, что делается руками твоими, на земле, в которую ты идешь, чтобы овладеть ею.
УПО: (23-21) Чужому позичиш на відсоток, а братові своєму не позичиш на відсоток, щоб поблагословив тебе Господь, Бог твій у всьому, до чого доторкнеться рука твоя на тій землі, куди ти входиш на володіння її.
KJV: Unto a stranger thou mayest lend upon usury; but unto thy brother thou shalt not lend upon usury: that the LORD thy God may bless thee in all that thou settest thine hand to in the land whither thou goest to possess it.

Бариги були, незалежно від існування слова "барига" і його форми та написання в різних мовах.
  • 0

#334 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 17.04.2009 – 13:23

Перегляд дописуДобронрав (16.04.2009 16:02) писав:

Невже так приємно їсти падло як абориген Африки чи Австралії?
Ісус це передньоазійське сонячне божество, очоловічене теологами та доведене до абсурду...Нормально мисляча людина повинна сприймати хліб і вино, як подарунок сонця за її важку працю, оскільки завдяки сонцю дозрів виноград і виріс хліб...Як на мене уявити в бокалі гарного вина сонячні промені набагато приємніше ніж кров з трупу
Все що ми отримаємо від природи - це зовсім не завдяки Сонцю, це завдяки Землі. Сонце собі тупо дарує енергію всім без розбору. Але тільки Земля пристосована так, щоб певні території в певні сезони отримували потрібну кількість енергії. Тільки Земля своїм магнітним полем захищає життя від смертельної доброти Сонця. Тому культ Сонця вважаю неправильним. З міфологічної точки зору, так як для дітей, цю систему можна пояснити так: Сонце - чоловік, божество сили, агресії. Має гарем жінок (планет). Але тільки одна у нього улюблена жінка - Земля, богиня життя. Тільки вона одна має дітей, і захищає своїх дітей від агресивності Сонця. В Землі є слуга - місяць. Це божество обману, бо сплутав календар. Я так вважаю, тому що семітські релігії орієнтуються на місячний календар, що збиває справжній земний календар. Тому Місяць - божество обману, покровитель семітських релігій (недарма місяць символ Ісламу)

Я проповідую культ Землі, хто за - пишіть мені, створимо секту :)

Перегляд дописуZuzik (16.04.2009 16:25) писав:

Невже так приємно сприймати вино як міні термоядерну бомбу у власному животі?
....
шо за бред? енергія взята Землею від сонця, завдяки праці людей вкладена у вино. І тепер люди візьмуть цю сонячну енергію собі. А термоядерні реакції залишаються в Сонці

Перегляд дописуZuzik (16.04.2009 17:09) писав:

Ви маєте докази що спершу була церква а потім персонаж який піднімав авторитет?;)
пророків в усі часи достатньо. лиш немає пророка на батьківщині, чи як там прислівя, але суть в тому, що люди з тієї ж соціальної групи не визнають пророком одного з своїх друзів.
Ісус - бренд, що мав тоді надзвичайну популярність. В той час як цей Бренд не мав власника, його прихватизували. Жреці використали бренд "Ісус", але не було кому подати на них до суду ;)

В той час зовсім не дивина була бути сином божим. Кожний десятий був сином якогось божества, і ніхто того не заперечував.

Перегляд дописуZoomerMan (16.04.2009 17:43) писав:

А ви маєте докази що він творив чудеса?...Я маю наувазі що зробили його якимось "магом" після Нікенського собору...А так то простий філософ як і всі інші!...Взагалі церква це самий глобальний развод...Я похлопаю тому хто його придумав - тобто римлянам яким була потрібна об"єднавча релігія яка б сповідала покору, любов відданість і т.д.

Взагалі-то чудеса багато хто творив. багато було жреців різних релігій, та і свіжа течія була - мудреці Еллади творили чудеса науки і при цьому не визнавали богів. Хочу звернути вашу увагу на те, що в часи середньовічча і пізніше, чудеса були зовсім не рідкістю - це все свідчить про знання здобуте античними і язичницькими культурами середньовіччя. Але християнська церков заперечувала всі чудеса, що походили не від неї. Почали гоніння на відьом та інше... При цьому у самих християн чудеса траплялися значно рідше. Тобто було мало тих відунів, що свою наукову кар'єру повязали з християнською церквою.

Згідно з версією християнства виходить, що Диявол значно більше здатний творити чудеса, ніж Бог. Хоча звісно чудеса творять люди, але християнська церква їх заперечує лише через те, що ці люди не служили церкві.
  • 0

#335 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 17.04.2009 – 14:10

Цитата

Тобто було мало тих відунів, що свою наукову кар'єру повязали з християнською церквою.

Трохи не згоден, середньовічні вчені в більшості своїй були монахами, і використовували рясу так само, як в радянські часи партквиток для прикриття заднього місця, задля того щоб уникнути інвізиції

ТВ те времена, как у всех на глазах безобразно влачилась
Тут мудрець Риму, 2-ге ст. до Н.Е.
Жизнь людей на земле под религии тягостным гнётом,
С областей неба главу являвшей, взирая оттуда
Ликом ужасным своим на смертных, поверженных долу,
Эллин впервые один осмелился смертные взоры
Против неё обратить и отважился выступить против.
И ни молва о богах, ни молньи, ни рокотом грозным
Небо его запугать не могли, но, напротив, сильнее
Духа решимость его побуждали к тому, чтобы крепкий
Врат природы затвор он первый сломить устремился.
Силою духа живой одержал он победу, и вышел
Он далеко за предел ограды огненной мира,
По безграничным пройдя своей мыслью и духом пространствам.
Как победитель, он нам сообщает оттуда, что может
Происходить, что не может, какая конечная сила
Каждой вещи дана и какой ей предел установлен.
Так, в свою очередь, днесь религия нашей пятою
Попрана
, нас же самих победа возносит до неба.

Повідомлення відредагував Добронрав: 17.04.2009 – 14:15

• 0

#336 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 17.04.2009 – 14:36

Перегляд дописуZoomerMan (16.04.2009 16:47) писав:

Ісус Христос - міфізований персонаж для того щоб підвищити авторитет церкви - така собі старовинна піар кампанія!

Перегляд дописуZuzik (16.04.2009 17:09) писав:

Ви маєте докази що спершу була церква а потім персонаж який піднімав авторитет?:)

Віру в Бога штучно прищепили в Європі (підкреслюю: в Європі) як засіб контролю над людьми, щоб навчити їх покірності і слухняності, а церква стала оплотом християнського контролю+хрестові походи, які були виконуючим органом нової релігії.
  • 0

#337 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.04.2009 – 15:06

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (17.04.2009 14:23) писав:

Взагалі-то чудеса багато хто творив. багато було жреців різних релігій, та і свіжа течія була - мудреці Еллади творили чудеса науки і при цьому не визнавали богів. Хочу звернути вашу увагу на те, що в часи середньовічча і пізніше, чудеса були зовсім не рідкістю - це все свідчить про знання здобуте античними і язичницькими культурами середньовіччя. Але християнська церков заперечувала всі чудеса, що походили не від неї. Почали гоніння на відьом та інше... При цьому у самих християн чудеса траплялися значно рідше. Тобто було мало тих відунів, що свою наукову кар'єру повязали з християнською церквою.

Ви вірете в магію (чудеса) ?
  • 0

#338 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 17.04.2009 – 19:29

Перегляд дописуДобронрав (17.04.2009 15:10) писав:

Трохи не згоден, середньовічні вчені в більшості своїй були монахами, і використовували рясу так само, як в радянські часи партквиток для прикриття заднього місця, задля того щоб уникнути інвізиції

це тому, що ви не рахуєте тих хто не уникнув інквізиції - єретиків, язичників, відьмаків та інших, яких було значяно більше ніж монахів-чудотворців.
Церква намагалася монополізувати "чудеса", тому і поширювала пропаганду про надзвичайність, над-над величність свого бога, і про нікчемність людей. але насправді навпаки - їхній бог нікчемний, а люди можуть бути могутніми героями, якщо не захочуть бути нікчемними гоями.

Перегляд дописуZoomerMan (17.04.2009 16:06) писав:

Ви вірете в магію (чудеса) ?
Якщо людина в школі вчила щось там про електрику, але не розуміє який резистор куди впаяти - то електроніка - це магія! А адміністративне обслуговування компютера - шаманський танець з бубном. Я вірю в чудеса, бо їм є пояснення, просто не всі пояснення знайдені.
  • 0

#339 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 25.04.2009 – 20:16

Перегляд дописуSensssorika (25.04.2009 18:24) писав:

Ващет християнських-то і не існує.То все видозмінені язичницькі. так шо преплітатися було ні з чим)Прринаймні я нічого суто християнського досі не бачила/не чула. ))
....
а піст? саме Ісус голодува і постився, та іншим заповідав! А як він кормив натовп 5 хлібинами і 2 рибами? 2 риби - символ нової епохи, а 5 хлібів, то я не впевнений, чи то символ, чи й правда хліб.
А тепер ось Поль Брегг знов проповідує "Чудо голодування" - спосіб очищення організму - теж можна приписати до традицій. Нажаль, мало хто того дотримується, я ось так зовсім навпаки
  • 0

#340 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.04.2009 – 08:20

Перегляд дописуManfred (27.04.2009 08:59) писав:

погани обожнюють творіння, а не Творця

Здуріти можна - це тепер такі прохристиянські словники почали випускати?

Перегляд дописуManfred (27.04.2009 08:59) писав:

окрім того, у поганстві цілком відсутня ідея самопожертви, на якій засновується вчення Ісуса Христа

В тім то й річ, що це дурниця.
Основна відмінність язичництва від монотеїстичних релігій - його універсальність і недогматованість. Фактично може бути десять язичників і у кожного своя віра, яка грунтується більш-менш на спільних засадах.
Тому ж таки християнству цього страшенно не вистачає, от воно і ділиться на більше десятка офіційних конфесій та ще з сотню - неофіційних.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних