Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2642

#2601 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4312 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 23.12.2017 – 12:29

Перегляд дописусерпинка (23.12.2017 – 11:19) писав:

А друга буква, "в", у вас не викликала сумнівів? Чому там в, якщо грецьке іпсилон дало своє продовження в кирилиці як іжиця, а згодом як у, але аж ніяк не в, яке постало з віти, яка потім перетворилась на бету і на латинське b.
Тобто Bill на Віл ще можна передавати, оскільки перша літера має спільного грецького предка. А чому латинські u, w, v, y передавати нашим в, коли до них є близькою наша у, яка як і ті 4 літери походить від іпсилона-ігрека?

Якщо у нас таки немає гз в, а є лише гг, за вашими твердженнями, то чому б скрізь не писати у? І вимовляти один раз як у, інший раз як білоруси ото таке, яке ви писали з хвилькою? Нащо нам тоді В?
Таки нічого ви не розумієте. А бадьорлись, що щось розумієте. "В" принаймні три алофони позначає, власне ГГ в (вода), нескладове у (всрався), і таке перевернуте w (всрався). Так важко це дається?
Літера у в українській передає складовий, підкреслюю, складовий голосний. Я не знаю греки, але сумніваюсь, що там Е-у-ста-тій, там Еў-ста-тій. Е і у не розбиваються на два склади. В Евстатій Ев, якраз так і читається, як Еу одним складом.
Ось як аутентичний читають. Чуєте, не ау-тен-тич-ний, а а-у-тен-тич-ний. Напишете Еустатій, так і будуть читати Е-у-ста-тій, згодом, коли сильний приступ засвоять, будуть ще й у з сильним приступом читити. З цієї ж причини не можна слово "все" просто як "усе" писати, бо в слові у-се два склади, а в слові ўсе - один. Напр. для поетів важливо, їм метр важливий, в одному місці він може двоскладове усе написати, а в иншому односкладове все. Якщо все через у писати, тоді втратиться можливість передавати вимову у-чи-тель-ка, буде тільки ўчи-тель-ка. Ну? Ферштеен?

Повідомлення відредагував kalamar: 23.12.2017 – 12:40

• 0

#2602 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4312 повідомлень

Відправлено 23.12.2017 – 19:17

Перегляд допису_Ex (22.12.2017 – 20:44) писав:

Це неправда. Ще раз: в укр. мові ГЗ В ніколи не переходить в Ф.
Реальність. Щкода, що там нема всрався, мені приємно було би переконатись, що на новохухраїнській вже фсрафся. :wink2:
Треба переходити повністю на англійську, соромно розмовляти мовою, носії якої не здатні слово "всрався" вимовити.
Фтік. фтікач. фсякого. фсяка фсячина. Пора в укр. правописі офонетичувати цю норму, і розповідати учням про милозвучність укр. звука фе.

Повідомлення відредагував kalamar: 23.12.2017 – 19:37

• 0

#2603 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1544 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.12.2017 – 22:42

Перегляд дописуkalamar (23.12.2017 – 19:17) писав:

Реальність. Щкода, що там нема всрався, мені приємно було би переконатись, що на новохухраїнській вже фсрафся. :wink2:
Та запишіть самі та й викладіть, покажіть як правильно. Критикувати ви гаразд, а продемонструвати?
До речі, ви іноді пишете слово "праильно" без "в", це мені нагадує як росіяни кажуть слово "челаек".
  • 0

#2604 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4312 повідомлень

Відправлено 23.12.2017 – 23:06

Перегляд дописусерпинка (23.12.2017 – 22:42) писав:

Та запишіть самі та й викладіть, покажіть як правильно. Критикувати ви гаразд, а продемонструвати?
До речі, ви іноді пишете слово "праильно" без "в", це мені нагадує як росіяни кажуть слово "челаек".
А шо там "в" є в слові праильно? Я так просто гортанні змички засвоюю.
Вчіться з російської. Отут російською вимовляється слово вперьод і навіть близько нема ніякого фе.
Прихований текст

Повідомлення відредагував kalamar: 23.12.2017 – 23:08

• 0

#2605 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4312 повідомлень

Відправлено 24.12.2017 – 04:16

До речі. Я так подумав. На даний момент в Україні президент нормально вимовляє в включно з напівголосним у (без всякого фекання). Неймовірно для України, але факт. І це при тому, що в побуті він рос. мабуть говорить. :ura:
До речі, фсрафся по ново-фкраїнськи, і не тільки.
Прихований текст

Повідомлення відредагував kalamar: 24.12.2017 – 04:43

• 0

#2606 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1783 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 24.12.2017 – 10:19

каламаре, ви мені краще підкажіть, шо саме значить оцей вираз:
bear with me.

this is the first time I'm doing this so bear with me.
  • 1

#2607 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4312 повідомлень

Відправлено 24.12.2017 – 13:24

Перегляд допису_Ex (24.12.2017 – 10:19) писав:

каламаре, ви мені краще підкажіть, шо саме значить оцей вираз:
bear with me.

this is the first time I'm doing this so bear with me.
Я роблю це вперше, тому не "стіляйте в піаніста". Потерпіть мене.
  • 1

#2608 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1783 повідомлень

Відправлено 24.12.2017 – 13:38

ну тобто "будьте поблажливими"? дякую, я так і думав, та все ж хотів швидко переконатися. дякую. :)
  • 1

#2609 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6809 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.12.2017 – 08:59

Я собі от що придумав - ідея раю в хрисьиянстві -крадена у вікінгів.
Не в юдаїзмі і не у греків, точно.
от колись був герой Ахіл. Мама його, богиня, казала - підеш на війну - уб'ють і запам'ятають. Не підеш - здохнеш, ніхто й не знатиме. Ні про який рай тоді й думки не було.

І от вікінги стали нападати і грабувати Європу. Вони були безстрашні, не боялися смерті, бо вірили, що загинувши в бою потраплять у валгалу чи як там у них, і буде їм добре. Вікінги стали стаціонарними бандитами, найнялися в князівські дружини, і до Візантійського імператора найнялися. Ну тобто були ефективніші ніж розхвалена дисциплінована римська армія.
І щоб їх навернути до християнства, довелося християнство коригувати, рай у ньому вигадати.
З новим методом стимулювання воїнів до самопожертви почали з'являтися військово-релігійні лицарські ордени. Ці релігійно зазомбовані лицарі були і дисципліновані і саможертовні. Ефективніші від буйних вікінгів.
А через христові походи на схід, і мусульманам довелося вигадувати собі джихад і 72 гурії. Тобто ідея раю в мусульманстві - теж від вікінгів. Але ніштяки вигадані для кожного окремі,в кого на що попит...
  • 0

#2610 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4312 повідомлень

Відправлено 26.12.2017 – 18:19

Перегляд дописуУповноважений (25.12.2017 – 08:59) писав:

Я собі от що придумав - ідея раю в хрисьиянстві -крадена у вікінгів.
Не в юдаїзмі і не у греків, точно.
от колись був герой Ахіл. Мама його, богиня, казала - підеш на війну - уб'ють і запам'ятають. Не підеш - здохнеш, ніхто й не знатиме. Ні про який рай тоді й думки не було.

І от вікінги стали нападати і грабувати Європу. Вони були безстрашні, не боялися смерті, бо вірили, що загинувши в бою потраплять у валгалу чи як там у них, і буде їм добре. Вікінги стали стаціонарними бандитами, найнялися в князівські дружини, і до Візантійського імператора найнялися. Ну тобто були ефективніші ніж розхвалена дисциплінована римська армія.
І щоб їх навернути до християнства, довелося християнство коригувати, рай у ньому вигадати.
З новим методом стимулювання воїнів до самопожертви почали з'являтися військово-релігійні лицарські ордени. Ці релігійно зазомбовані лицарі були і дисципліновані і саможертовні. Ефективніші від буйних вікінгів.
А через христові походи на схід, і мусульманам довелося вигадувати собі джихад і 72 гурії. Тобто ідея раю в мусульманстві - теж від вікінгів. Але ніштяки вигадані для кожного окремі,в кого на що попит...
Просто для довідки. Християнські ордени з'явились пізніше ісламських Futuwwa. Не плутай армію Візантії з римськими легіонами. В візантії кавалерія мала значно вище значення, ніж в римі. важка кавалерія теж наймана була, але не з франків і норманів, а зі сходу. Вікінги, були нікудишні як армія. Вони аналог кочовиків. Їх тактика наскочити на те, що погано лежить, і швидко змотатися.
По морально-бойовому духу які небуть спартанці могли дати колосальну фору і рицарським орденам і вікінгам. Так що немає нічого нового під сонцем.
Мало того, в давнину бойовий дух стимулювати вміли не тільки релігією, а навіть так. :wacko:

Перегляд дописуУповноважений (25.12.2017 – 08:59) писав:

Дивись на ісламські завоювання 7-8 століть.
Зображення
Добра половина територій сучасного ісламського світу це колишні римські землі які мали би бути християнськими. Напр. це тепер ти сприймаєш Єгипет як ісламську арабську країну. А це була християнська геленістична країна в першій четвертині нашої ери. Тоді це була значно білье Європа, ніж напр. Шотландія чи Скандинавія.
Якщо з такого погляду дивитись на христові походи, то це була спроба Європи відвоювати чатину втраченого, і в цій спробі рицарі ефективно обкакались. В довшій перспективі вони не відвоювали майже нічого.

Повідомлення відредагував kalamar: 26.12.2017 – 18:21

• 0

#2611 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6809 повідомлень

Відправлено 26.12.2017 – 18:25

ну хоч золота накрали
  • 0

#2612 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4312 повідомлень

Відправлено 27.12.2017 – 01:52

Перегляд дописуУповноважений (26.12.2017 – 18:25) писав:

ну хоч золота накрали
Вікінґи власте просто користалися тим, що північна Європа тоді практично не мала флоту. Оце вся їх перевага. З моря робиш набіг і тікаєш на дракарах. Кочовики так само на конях діяли. Там мобільність визначальна була, а не бойова дурість.
  • 0

#2613 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6809 повідомлень

Відправлено 27.12.2017 – 09:31

Хтось воює за славу. Хтось воює за золото. Щоб погодитись здохнути за хвіст собачий потрібна релігія
  • 0

#2614 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1544 повідомлень

Відправлено 27.12.2017 – 09:37

Перегляд дописуkalamar (24.12.2017 – 04:16) писав:

До речі. Я так подумав. На даний момент в Україні президент нормально вимовляє в включно з напівголосним у (без всякого фекання). Неймовірно для України, але факт. І це при тому, що в побуті він рос. мабуть говорить. :ura:
До речі, фсрафся по ново-фкраїнськи, і не тільки.
Прихований текст
kalamar, я просила продемонструвати як правильно вимовляється слово "всрався", а ви взяли та й всрались, я не просила показувати дію за значенням всратись. :D
  • 0

#2615 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4312 повідомлень

Відправлено 27.12.2017 – 16:04

Перегляд дописусерпинка (27.12.2017 – 09:37) писав:

kalamar, я просила продемонструвати як правильно вимовляється слово "всрався", а ви взяли та й всрались, я не просила показувати дію за значенням всратись. :D
Я не бачу сенсу реєструватись на фрово. Правильно так вимовляється, як у вас вимовляють ті, що не продвінуті. Ті, для кого укр. рідна, майже поголовно правильно вимовляють слово всрався. Як ўсраўся, не як фсрафся. В Порошенка вчіться. Братів Гадюкиних вище слухайте, чи Мертвого Півня (тільки не Вакарчука, я його звичайно поважю, але ну блін я ф тобі фтоплю).
На фрово просто контингент специфічний, там більшість продвінуті з міст на сході, по життю російською говорять, але вважають, що їм ця мова завиграшки, якщо вони даже язик засвоїли, вважають себе гекспердами з вимови, тому у них і виходить фсрафся. Ну і геть на сході, як У Еха, можливо вже і по селах не всираються, а фсираються.
Ви так гарно правопис вивчаєте, а коли я вам дав правила вимови, ви чогось носом крутите. Навіть якщо ви не знаєте того, літературна вимова теж ўсраўся, з нескладовими голосними, не з в (навіть якщо не всі теледиктори то вміють).
Навіть перед е, и, і в укр. в не таке, як в рос., перед о, у то чисте губне в, а в кінці після голосної, перед приголосою, і навіть після приголосної, то нескладове у. Тому ви і не почуєте по селах фсрафся, а тільки на трубі від когось продвінутого, чи на фрово.

Повідомлення відредагував kalamar: 27.12.2017 – 16:24

• 0

#2616 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1544 повідомлень

Відправлено 27.12.2017 – 22:19

Перегляд дописуkalamar (19.12.2017 – 15:35) писав:

Про пари. Є також тяжко опозиційні тверді і м’які пари, не тільки дзвінкі і глухі. Протилежності. Є два протилежні опозиційні звуки х і хь.
Між х і хь є лише одна відмінність - палаталізація.
Взагалі вичитала про 5 ознак приголосних фонем в укр.мові, за кожною з таких ознак фонеми розглядають як опозиційні при відмінних характеристиках:
1) за участю тону і шуму (глухі, дзвінкі);
2) за місцем творення (губні, зубні, ...);
3) за способом творення (проривні, фрикативні,...) ;
4) за палаталізацією (тверді, м'які);
5) за шумом (шипячі, свистячі).
Якщо співставити за цими ознаками "г" і "х" та розглянути "h" через таку класифікацію, то вийдуть такі характеристики:
г - дзвінка, гортанна (ларингальна) або глоткова (фарингальна) {2 в 1, як дві хвороби разом ходять - ларингіт і фарингіт, але вони все ж різні за місцем}, фрикативна, тверда.
х - глуха, середньоязикова, фрикативна, тверда.
h - глуха, гортанна (ларингальна), фрикативна, тверда.
Як на мене, то я г вимовляю не десь аж із нутрощів (гортані), а більше з глотки. То у мене особисто, за моєї вимови, виходить, що г і h більше відрізняються, ніж х і h. Х і h відрізняються лише місцем творення, а г і h ще й дзвінкістю/глухістю. Тобто х і h менш опозиційні, ніж г і h.

А ви аж гортанню мабуть користуєтесь для г, ну правильно, ви ж курите, у вас там клуби диму поміщаються, є звідки г видихувати :D, і ви слухаєте лише класичу британську вимову у виконанні півсторічної давності, та ще й куряг зі стажем напевно до того ж, і тому у вас буде інша різниця між г, х і h.

Перегляд дописуkalamar (27.12.2017 – 16:04) писав:

Я не бачу сенсу реєструватись на фрово. Правильно так вимовляється, як у вас вимовляють ті, що не продвінуті. Ті, для кого укр. рідна, майже поголовно правильно вимовляють слово всрався. Як ўсраўся, не як фсрафся. В Порошенка вчіться. Братів Гадюкиних вище слухайте, чи Мертвого Півня (тільки не Вакарчука, я його звичайно поважю, але ну блін я ф тобі фтоплю).
На фрово просто контингент специфічний, там більшість продвінуті з міст на сході, по життю російською говорять, але вважають, що їм ця мова завиграшки, якщо вони даже язик засвоїли, вважають себе гекспердами з вимови, тому у них і виходить фсрафся. Ну і геть на сході, як У Еха, можливо вже і по селах не всираються, а фсираються.
У вас телефон є? Чи ви пішли далі _Еха і не вважаєте за потрібне користуватись не те що смартфоном, а й звичайною мобілкою? :D Якщо є, то там є диктофон. Можете не викладати на форво, а прямо тут. Але ви всрались, двічі. Або просто ламаєтесь)

Перегляд дописуkalamar (27.12.2017 – 16:04) писав:

Ви так гарно правопис вивчаєте, а коли я вам дав правила вимови, ви чогось носом крутите. Навіть якщо ви не знаєте того, літературна вимова теж ўсраўся, з нескладовими голосними, не з в (навіть якщо не всі теледиктори то вміють).
Навіть перед е, и, і в укр. в не таке, як в рос., перед о, у то чисте губне в, а в кінці після голосної, перед приголосою, і навіть після приголосної, то нескладове у. Тому ви і не почуєте по селах фсрафся, а тільки на трубі від когось продвінутого, чи на фрово.
Я не вимовляю за правилами, я практично і не знаю правил вимови і в переважній більшості слів для "в" таки використовую зуби. І мені зовсім не тяжко так вимовляти. Може коли зубів не буде і на вставну щелепу не встигну наскладати, то буду казати так як ви, але поки слава богу зуби на місці)

Повідомлення відредагував серпинка: 27.12.2017 – 22:30

• 0

#2617 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4312 повідомлень

Відправлено 27.12.2017 – 22:34

Перегляд дописусерпинка (27.12.2017 – 22:19) писав:

А ви аж гортанню мабуть користуєтесь для г, ну правильно, ви ж курите, у вас там клуби диму поміщаються, є звідки г видихувати :D, і ви слухаєте лише класичу британську вимову у виконанні півсторічної давності, та ще й куряг зі стажем напевно до того ж, і тому у вас буде інша різниця між г, х і h.
Менше дурниць на ніч читайте. Г мабуть вільні коливання голосових зв’язок. Я не знаю, як то анатомічно. :wink2:
Якщо воно в вас х нагадує, що ж, буває, shit happens.

У вас телефон є? Чи ви пішли далі _Еха і не вважаєте за потрібне користуватись не те що смартфоном, а й звичайною мобілкою? :D Якщо є, то там є диктофон. Можете не викладати на форво, а прямо тут. Але ви всрались, двічі.
Далі пішов. Я взагалі не визнаю смартфонів. В мене стара мобілка для знайомих. Все.
Голос це як відбитки пальців.
Важко порахувати скільки разів ви тут вже всрались. :)

Повідомлення відредагував kalamar: 27.12.2017 – 22:36

• 0

#2618 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1544 повідомлень

Відправлено 27.12.2017 – 22:45

Перегляд дописуkalamar (27.12.2017 – 22:34) писав:

Важко порахувати скільки разів ви тут вже всрались. :)
Наприклад?
Бачу, ви отримуєте задоволення від того, що хтось всирається)
  • 0

#2619 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4312 повідомлень

Відправлено 27.12.2017 – 23:10

Я не вимовляю за правилами, я практично і не знаю правил вимови і в переважній більшості слів для "в" таки використовую зуби. І мені зовсім не тяжко так вимовляти. Може коли зубів не буде і на вставну щелепу не встигну наскладати, то буду казати так як ви, але поки слава богу зуби на місці)
Я з самого початку тицьнув вам, як то вимовляється офіційно. Але ні, ви почали демагогію розводити.
Що тут може бути не ясно.

Цитата

2. Звук [в] вимовляється дзвінко, ніколи не замінюється звуком [ф]: [барв]. Навпаки, в кінці слова після голосного, в середині слова після голосного перед приголосним та на початку слова перед приголосним набуває більшої звучності і переходить у нескладотворчий [ў]: [браў], [поўтори́ти], [ўплиў].
Безголосий варіант [в], але без переходу в [ф] зустрічається тільки в кінці слова після двох глухих приголосних: [виедауни́цтв̯].
Фсрафся реально слух ріже сильніше, ніж вот англійською з зубним в. А те, що ви там можете вимовляти російське в і воно не стане ф, то казки діда Панаса. Ви як хочете можете вимовляти, так само, як ви можете англійською говорити хауз, зе чи вот. Але те, що ви так англійською говорите, не перетворює то в англійській на норму. Так само, якщо ви зафтра вимовляєте, ОК, але це не є українська вимова того слова.
В українській, як і в англійській, уявіть собі, є певна вимова. Там не зуби важливі, там важливо те, що в слові дівка в передає напівголосний у.
А ви з чого почали? Коли я чемно звернув вашу увагу, що зафтра то не по українськи, ви почали мені розказувати, що у нас свабода, как хочу так і гаварю, що заутра то мій локальний діалект... Дивно шо ви так правописного Жуля шануєте, а тут для вас повна свабода. :rolleyes:

Повідомлення відредагував kalamar: 27.12.2017 – 23:17

• 0

#2620 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1783 повідомлень

Відправлено 27.12.2017 – 23:13

Якшо я запишу на диктофон фразу "каламар всрався" наприклад, він, каламар, не визнає, шо це ГЗ вимова. звичайно у нас і по селах і навіть ускагауаряшшіє не кажуть фсрафся, це ж лише у каламарових ўонтазіях ГЗ взагалі неможливо вимовити.
сцилка
в кінці я там вимовляю всрався строго ГЗ.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 6

0 користувачів, 6 гостей, 0 анонімних