Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2626

#2601 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4992 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 27.12.2017 – 23:32

_Ex (27.12.2017 – 23:13) писав:

Якшо я запишу на диктофон фразу "каламар всрався" наприклад, він, каламар, не визнає, шо це ГЗ вимова. звичайно у нас і по селах і навіть ускагауаряшшіє не кажуть фсрафся, це ж лише у каламарових ўонтазіях ГЗ взагалі неможливо вимовити.
сцилка
в кінці я там вимовляю всрався строго ГЗ.
Я нічого не почув. Не відкривається. Але мова не про те, а про це.
Можна пару раз вимовити всрався з рос. в якщо добре старатись. Не можна вимовляти всрався з зубним в в звичайній мові. Це абсолютно НЕМОЖЛИВО. Така артикуляція. І доказів того довкола вас безліч, ви просто відмовляєтесь їх чути. Якщо ви не вимовляєте в тих місцях нескладове у, ви там в звичайній мові, коли ви не намагаєтесь себе контролювати, вимовляєте ф, третього не дано.
  • 0

#2602 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2152 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 28.12.2017 – 00:26

kalamar (27.12.2017 – 23:32) писав:

Я нічого не почув. Не відкривається.
лінукс не вміє .amr файли? :happytwo: зато опинсорс.

Цитата

Але мова не про те, а про це.
Можна пару раз вимовити всрався з рос. в якщо добре старатись. Не можна вимовляти всрався з зубним в в звичайній мові. Це абсолютно НЕМОЖЛИВО. Така артикуляція. І доказів того довкола вас безліч, ви просто відмовляєтесь їх чути. Якщо ви не вимовляєте в тих місцях нескладове у, ви там в звичайній мові, коли ви не намагаєтесь себе контролювати, вимовляєте ф, третього не дано.
Того шо вам так хочеться? Чого неможливо? Шо це за місьтіка така?
  • 0

#2603 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 28.12.2017 – 00:37

Якшо я запишу на диктофон фразу "каламар всрався" наприклад, він, каламар, не визнає, шо це ГЗ вимова. звичайно у нас і по селах і навіть ускагауаряшшіє не кажуть фсрафся, це ж лише у каламарових ўонтазіях ГЗ взагалі неможливо вимовити.
сцилка
в кінці я там вимовляю всрався строго ГЗ.
Важко знайти Донецької української запис, щоб почути, як реально там говорять. Все російською, якщо з Донецька.
Але в російській там теж частина по селах замість оглушення в вимовляє нескладове у. Так що я передусім взагалі маю сумніви в тому, що ви розповідаєте, як там реально говорять, а не просто, як ви вважаєте, там говорять.
Прихований текст
ўпав, ўагародє, ўсьо, ўстьеклах, ўкухнє... і ви мені розповідатимете, що вони українською не вимовляють ў, коли вони то роблять, коли російською говорять? Ви мабуть з серпинею вчились зубного в по правопису, і просто не звертали уваги, як у вас справді вимовляють в. Так що цей "діалект", в якому нескладове у, від Львова до Донецька.
Разарваўся снаряд, Ех, і нема на то ради. Так що боюсь ви знову ф.. :unsure:, переплутали те, як у вас говорять, з тим як ви говорите.

Повідомлення відредагував kalamar: 28.12.2017 – 01:03

• 0

#2604 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2152 повідомлень

Відправлено 28.12.2017 – 01:05

у нас в селі російською балакав лише один дядько. і той приїхав сюди недавно з уралу. але ви маєте сумніви... майте!
і коли я вимовляю ГЗ В, то я насправді вимовляю "нескладове У"... Серйозно? Я не розумію, кого саме ви цим дурнем вважаєте - мене, шо я не відрізню ГЗ приголосний, який я ж і вимовляю, від голосного, чи себе який забив собі голову ахінеєю 100-го рівня, і будь якою ціною, намагається довести її правдивість?

Нема ніякого оглушення ГЗ В в українській мові. Якшо ви чуєте Ф і це насправді, а не гриби якісь, то значить то не україномовні мовці. або ж, справді, якісь понти чи діалекти. хоча сумнівно шодо останніх.

Я вам записав файл. виклав його в доступ. там з 21 секунди я кілька разів кажу "всрався" суто з ГЗ В. Без всякого старання, просто так як я роблю це увесь час балакаючи своїм суржиком.

Повідомлення відредагував _Ex: 28.12.2017 – 01:07

• 0

#2605 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 28.12.2017 – 02:46

_Ex (28.12.2017 – 01:05) писав:

у нас в селі російською балакав лише один дядько. і той приїхав сюди недавно з уралу. але ви маєте сумніви... майте!
і коли я вимовляю ГЗ В, то я насправді вимовляю "нескладове У"... Серйозно? Я не розумію, кого саме ви цим дурнем вважаєте - мене, шо я не відрізню ГЗ приголосний, який я ж і вимовляю, від голосного, чи себе який забив собі голову ахінеєю 100-го рівня, і будь якою ціною, намагається довести її правдивість?
Вас. Вас я вважаю людиною, яка не чує навіть, що ті жінки на відео вимовляють саме нескладове у. Чи вони вимовляють не правильно? Так що навіть ваші заяви про те, що мовляв в вас так не говорять, виявляються дурницями, звичайними вашими вигадками, побрехеньками. І в вашій Донецькій області говорять з нескладовим у. Ви забили собі голову дурницями про губно-зубне в, і навіть не здатні чути, як у вас реально в вимовляють люди, вимова яких не попсована штучною вимовою, яку ви запозичили чисто з правопису. Про що з вами взагалі можна говорити по цьому питанню, коли ви просто заперечуєте голі факти.

Я вам записав файл. виклав його в доступ. там з 21 секунди я кілька разів кажу "всрався" суто з ГЗ В. Без всякого старання, просто так як я роблю це увесь час балакаючи своїм суржиком.
Я не зміг прочитати того. Але штучна навмисна вимова не катить. При не штучній вимові або в половині випадків, або 100 відсотків випадків, зубне в звучить як ф. Мене не цікавить тут ваша вивова, я маю за доказ того вимову мільйонів жителів України, які так вимовляють. Це природний закон фонетики. Російське в перед глухими оглушується, ніяке ваше праарійство тут нічого не змінить. Ви не навели жодного розумного аргументу, чому, ну чому, російське в там може не оглушуватись.
Ну ось. Звичайна розмова. В перед глухими або напівглухе, або глухе цілком.
Прихований текст
Зубне ф глуха пара зубному в, і тому в не може не оглушуватись перед глухими. Ну не може. І доказів того навколо вас море, якщо ви чуєте українську і фкраїнську мови.

Отут всралися нормально. Порівняйте з тим ф вище. :wink2:
Прихований текст

Повідомлення відредагував kalamar: 28.12.2017 – 02:58

• 0

#2606 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 28.12.2017 – 03:39

Ех. Я прочитав ваш файл. Наприкінці ви багато разів вимовляєте фсрафся. :wink2: Послухайте себе. Ну фсрафся у вас, і нема на то ради. Першого разу, коли повільно говорили, у вас вийшло всрався, а в кінці фсрафся.
В мене десь є мікрохвон, так що згодом обіцяю відповідь. Нескладове у у вас не надто виходить, хоч ви і старались. Третє губно губне у вас вийшло більш-менш нормально.

Повідомлення відредагував kalamar: 28.12.2017 – 03:43

• 0

#2607 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.12.2017 – 11:14

Якшо я запишу на диктофон фразу "каламар всрався" наприклад, він, каламар, не визнає, шо це ГЗ вимова.
Ти вгадав)

kalamar (27.12.2017 – 22:34) писав:

Далі пішов. Я взагалі не визнаю смартфонів. В мене стара мобілка для знайомих. Все.
Голос це як відбитки пальців.
Відбитки пальців зараз в комплекті з паспортом ідуть. Сучасні українські паспорти, якщо ви не знали, - це така манюнька карточка, де крім фото є й відбитки. Зберегти анонімність стає дедалі важче. Ще 100 років тому це було легко, завиграшки, як ви кажете, отой Холмс, якого ви тут згадували, вмів користуватися анонімністю дуже добре, згадка про нього є навть в одній із серій Шерлока, зокрема там є аналогія на жахливий готель, який збудував Холмс, лише у серіалі то лікарня з лабіринтами і щоразу новим персоналом, який час від часу "підчищався"... Б-р-р, мотрошно. Так нащо вам анонімність? Ви зібрались шахрайством якимось займатись, чи Порошенку не довіряєте?

kalamar (27.12.2017 – 23:10) писав:

Я з самого початку тицьнув вам, як то вимовляється офіційно. Але ні, ви почали демагогію розводити.
Що тут може бути не ясно.

Фсрафся реально слух ріже сильніше, ніж вот англійською з зубним в. А те, що ви там можете вимовляти російське в і воно не стане ф, то казки діда Панаса. Ви як хочете можете вимовляти, так само, як ви можете англійською говорити хауз, зе чи вот. Але те, що ви так англійською говорите, не перетворює то в англійській на норму. Так само, якщо ви зафтра вимовляєте, ОК, але це не є українська вимова того слова.
В українській, як і в англійській, уявіть собі, є певна вимова. Там не зуби важливі, там важливо те, що в слові дівка в передає напівголосний у.
А ви з чого почали? Коли я чемно звернув вашу увагу, що зафтра то не по українськи, ви почали мені розказувати, що у нас свабода, как хочу так і гаварю, що заутра то мій локальний діалект... Дивно шо ви так правописного Жуля шануєте, а тут для вас повна свабода. :rolleyes:
Я так і не зрозуміла, в словах звір, звук, світло зуби важливі чи ні? Слово дівка, можна і без зубів казати, а можна і ледь-ледь їх залучати, я не завжди однаково слова вимовляю, я не запрограмована машина. А ви там дивіться, від правил орфоепії не відступайте))
  • 0

#2608 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 28.12.2017 – 12:31

Отож, кілька разів наприкінці кажете фсрафся.
Ось, як я вище обіцяв, невелика скоромовка. Повільно і швидко.
  • 1

#2609 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2152 повідомлень

Відправлено 28.12.2017 – 22:34

це вже заїхало по колу. ви не відрізняєте ГЗ В від Ф. вам до лагапєфа. :D і ще раз, єдине завваження, каламаре, розумієте, наявність глухої пари для звуку необовязково має означати оглушення дзвінкого варіанту перед глухими приголосними. це залежить від мови. так же як і оглушення в кінці слова. наприклад нім. і гол. мови оглушують, англ. і укр. ні.
Звук В, ГЗ В, якраз належить до таких в укр мові, який ніде не оглушується. Не те шо в слові "всрався", а навіть в слові "встромити" і подібних. Ну характер його артикуляції такий, шо не виникає з його дзвінкістю ніяких проблем навіть коли він іде безпосередньо перед глухим. До речі, ось слово безпосередньо - в ньому З легко вимовляється дзвінко перед П, і не оглушується в С. Принаймні в частини мовців можна почути справді безправний, безпідставний і тд. Неважливо зрештою скільки відсотків скажуть С а скільки З, важливо, шо дзвінкий може легко бути вимовлений перед глухим. У випадку з В, - це саме так і є у 100%. І звичайно я не кажу фсрафся. Це легко перевірити вимовивши всрався і фсрафся один за одним. Але я не записуватиму більше нічого, адже не треба й до бабки ходити - ви ніколи не визнаєте правди, вам важлива сама суперечка. :wink2:
І до речі, є ж іще звуки, які не мають глухих пар - Р, Й, Л, М, Н - всі вони дзвінкі, і добре вимовляються перед глухими.
  • 0

#2610 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 29.12.2017 – 00:13

Дівчата-діучата.
Дівки-діуки.
kalamar, а у мене получилось?

Повідомлення відредагував серпинка: 29.12.2017 – 00:31

• 0

#2611 Busay

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 29.12.2017 – 00:32

Люблю спорт
  • 0

#2612 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7269 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 29.12.2017 – 19:20

Цитата

боюсь навлечь Гнев Его из-за незнания ничего о Нем, да не буду я объявлять себя знатоком Его воли, да не буду строить никаких храмов в Его честь, изображать Его или исповедовать обряды, дабы незнанием своим Его не расстроить. И да не поверю никому на Земле, что он знает Его лучше меня, и да поддержат меня в моем сомнении лучшие умы нашего мира. Надеюсь на Разум Его и Его Милость, жду благой вести о Нем
треба якось гарненько перекласти на нашу мову.

Цитата

Да даже символ веры можно провозгласить: Верую в Неведомого Бога далеких рептилоидов, но боюсь навлечь Гнев Его из-за незнания ничего о Нем, да не буду я объявлять себя знатоком Его воли, да не буду строить никаких храмов в Его честь, изображать Его или исповедовать обряды, дабы незнанием своим Его не расстроить. И да не поверю никому на Земле, что он знает Его лучше меня, и да поддержат меня в моем сомнении лучшие умы нашего мира. Надеюсь на Разум Его и Его Милость, жду благой вести о Нем от великих рептилоидов, а до того времени больше ничего о Неведомом Боге не скажу. Аминь.
отакі от цитати на баші
до речі, чи не замаленькі в мене літери? мені якось дивно, пориюсь в налаштуваннях
  • 0

#2613 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 29.12.2017 – 20:53

серпинка (29.12.2017 – 00:13) писав:

Дівчата-діучата.
Дівки-діуки.
kalamar, а у мене получилось?
Діфчата, діфки у вас вийшло. А дівчата не надто, ви надто довго у тягнете. Власне, там нема у як такого, просто губи скодяться до вимови в губами але не доходять. Частота в звуку вища виходить, як при власне у. Спочатку спробуйте з губним в сказати дівки, а потім розслаблено вимовляйте, де дбаючи про артикуляцію в. Лінощі вам в поміч. Заодно навчитеся дифтонги в англійській вимовляти. :)
  • 0

#2614 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 30.12.2017 – 01:04

kalamar (29.12.2017 – 20:53) писав:

Діфчата, діфки у вас вийшло. А дівчата не надто, ви надто довго у тягнете. Власне, там нема у як такого, просто губи скодяться до вимови в губами але не доходять. Частота в звуку вища виходить, як при власне у. Спочатку спробуйте з губним в сказати дівки, а потім розслаблено вимовляйте, де дбаючи про артикуляцію в. Лінощі вам в поміч. Заодно навчитеся дифтонги в англійській вимовляти. :)
Вийшло схоже до "ф", бо значить "в" ніяка не сонорна, а звичайна дзвінка приголосна і має опозиційну фонологічну пару "ф".

Новорічний подарунок для неслухняних теревенців. Казка) Вмощуйтесь зручненько і читайте)

Жив собі Екс. От якось він пішов гуляти в сосновий ліс і нестямився як заблукав. Вже й стемніло, а дорогу з лісу ніяк не знайде. Вирішив бідний Екс залізти на дерево, щоб роздивитися у який бік шлях прокладати. Видряпався на сосну, всупереч гравітації і законам фізики (з усрачки й не таке людина здатна зробити), та нічого не зміг роздивитися, стемніло ж бо. Спускатися вниз сенсу теж не було, там його могли здибати вовчики, з якими він бачитись не хотів. Тому, окрім як чекати на сосні ранку, вибору особливо не було (вовчики навряд чи показали би йому дорогу). Отак він сидів, сидів та й заснув.
Ішов тим лісом Дід Мороз, черв..., ой, ні, не те. Ішов тим темним зимовим лісом Каламар (його так звали, це не робота така), ніс у нього не був червоний (він же не п'є), а звичайний рожевий, як для цієї пори, зима ж (хоча бувають різні зими, наприклад, з осінньо-весняною погодою, коли ніс взагалі аномально пілий). Ішов він собі, йшов (чого йшов, куди йшов - історія, як то кажуть, "умалчивает"), аж раптом чує - гілки тріщать над ним. Гульк, а на нього Екс летить з сосни! І тут Каламар (чи то через переживання за Екса, чи за себе любимого, чи з інших причин, про які історія і сам Каламар знову ж таки "умалчивають") взяв і накакав у штани, а якщо коротко сказати одним "файним" українським словом - всрався.
От і казочці кінець, а хто читав - молодець. Отака малята ... казочка.
П. С. Каламар (всупереч тим же законам, які порушив Екс, вилізаючи на сосну) зловив Екса, відніс додому і поклав спатки. А свої закакані штани поміняв і все було нормально. Єдине що зайця не приніс, за всіма правилами жанру мав бути заєць. Але Екс лучче любого зайця.
  • 1

#2615 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2152 повідомлень

Відправлено 30.12.2017 – 01:42

^ читав. тема сісьок розкрита. :cool2:
  • 0

#2616 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 30.12.2017 – 01:47

серпинка (30.12.2017 – 01:04) писав:

Вийшло схоже до "ф", бо значить "в" ніяка не сонорна, а звичайна дзвінка приголосна і має опозиційну фонологічну пару "ф".
В українській в та й сонорні, вони не мають глухої пари. Пари в - у, й - і. В російській то дзвінка. Ви ж бували в селі. Ну ніколи, ніколи в селі не скажуть діфчата. Просто сонорний в в слові дівчата умовно кажучи переходить в у. Реально вимовляється те, що британці називають ґлайдом, звук і плавно переходить в у і це створює враження дзвінкого в перед глухим ч. А без переходу в в напівголосну вимовити дзвінкий в перед глухими дуже важко, при швидкій мові неможливо. Адже вам треба зупинити голос на межі в і ч, а вони дуже швидко вимовляються.
  • 0

#2617 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 30.12.2017 – 09:35

_Ex (30.12.2017 – 01:42) писав:

^ читав. тема сісьок розкрита. :cool2:
Дякую :) Але де ти там про сіськи вичитав?

kalamar (30.12.2017 – 01:47) писав:

В українській в та й сонорні, вони не мають глухої пари. Пари в - у, й - і. В російській то дзвінка. Ви ж бували в селі. Ну ніколи, ніколи в селі не скажуть діфчата. Просто сонорний в в слові дівчата умовно кажучи переходить в у. Реально вимовляється те, що британці називають ґлайдом, звук і плавно переходить в у і це створює враження дзвінкого в перед глухим ч. А без переходу в в напівголосну вимовити дзвінкий в перед глухими дуже важко, при швидкій мові неможливо. Адже вам треба зупинити голос на межі в і ч, а вони дуже швидко вимовляються.
Чесно сказати, мене в школі дивувало, чому це "в" не має пари. Для мене "в" має пару "ф", я їх за винятком голосу однаково вимовляю. Не бачу в цьому нічого страшного.

Повідомлення відредагував серпинка: 30.12.2017 – 09:31

• 0

#2618 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2152 повідомлень

Відправлено 30.12.2017 – 15:39

серпинка (30.12.2017 – 09:35) писав:

Дякую :) Але де ти там про сіськи вичитав?
сіськимасіськи. між рядків. :D

Цитата

Чесно сказати, мене в школі дивувало, чому це "в" не має пари. Для мене "в" має пару "ф", я їх за винятком голосу однаково вимовляю. Не бачу в цьому нічого страшного.
ГЗ В має пару. Це ГЗ Ф. Обидва звуки є в українській мові. Ніхто в Україні не каже "уийти", "уіз", "уантаж". Навіть "wийти", "wіз", "wантаж" ніхто не каже. Всі кажуть ГЗ В - "вийти", "віз", "вантаж". Перед приголосними і в кінці слів ще може бути ГГ В. Або навіть дифтонг, як гуцульске "пр(оу)да".
А от оглушувати ГЗ В в Ф для української нехарактерно. Того, якшо чуємо ходиф, робиф, і подібне - це, скоріше за все, російськомовні мовці. Але навіть ці не всі такі. Як я вже казав тутешні орки, кажуть В. Або W, в таких позиціях.
  • 0

#2619 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 01.01.2018 – 22:55

З Ноwим роком! :)
Хоча у наших українських християн він ще не настав :D . В цій темі треба 14-го вітати, "по-правильному". Може скоро українські церкви передумають, навіть влада вже натякає, що треба переходити Різдво 25-го відмічати.

kalamar (30.12.2017 – 01:47) писав:

В українській в та й сонорні, вони не мають глухої пари. Пари в - у, й - і. В російській то дзвінка. Ви ж бували в селі. Ну ніколи, ніколи в селі не скажуть діфчата.
А ще в селі кажуть, що треба щонеділі ходити до церкви. Чому ви не ходите? :wink2:
  • 0

#2620 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7269 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.01.2018 – 11:39

Про календар. Площина екліптики, правильно я слово написав? Площина орбіти нашої планети, в площині галактики лежить, чи поперек? Чумацький шлях то північ-південь, чи під кутом?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних