Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2551

#261 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6676 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.07.2008 – 16:37

От сперечаюся з Ластівочкою щодо деяких її дописів з моєї теми , яким там не місце, які являються оФФтопом там, але доречні тут.

Цитата

Навіть не знаю скільки разів я була в Зарваниці, але минулого року йшла пішки, приблизно 65 км за добу. Цього року також йтиму...Для чого? Я собі знаю для чого, але хочу зауважити декому з хлопців, що не знаючи людини кидаються тут болотом на віру і вірування інших. А вам слабо?...

Цитата

Ластівочка знає для чого це робить wink.gif ! І ті, що йдуть, тисячі тих, що йдуть - теж знають для чого...і ті, що вірять - теж знають...А відкривату душу тут? - даруйтеsmile.gif))))))) Але можливо Ви не помітили, що ті, хто направду вірить - той не відповідає на випади інаковірців. І знаєте чому? Вони вірять без бла-бла-бла, або просто не читають розділу Релігія

Я заробив 20% попереджень за свою власну думку по темі, отож правила

Цитата

2.4. Публікувати дописи, що містять цілеспрямоване розпалювання міжнаціональної, міжрасової, міжрелігійної ворожнечі;

Ластівочка в мене в друзях, і я зовсім не збирався цілеспрямовано розпалювати з нею ворожнечу. і зовсім не тому, що Ластівочка СуперМодератор, а тому, що Ластівочка хороша теревенчанка, я не хочу з нею сваритись, а хочу подискутувати, бо в суперечці народжується істина.

Але нажаль, вона мої коментарі дещо неправильно сприйняла, за що я і отримав 20% попередження, а тепер можливо ще 10% і вже 30% буде.

Отож без особистостей -

Цитата

йшла пішки, приблизно 65 км за добу....А вам слабо?
- це основна заслуга християнина, за що його треба шанувати? можливо.
порівняйте - "я заплатила за салат 10000$? і за кольє 50000$ - а та лахудра в бутіку сережки купила за 12000$ і крутила з своїм масажером." - стандартні бесіди снобів на званих благодійних вечорах.

Ось суть суперечки, через яку образилась Ластівка. Де тут розпалювання релігійної ворожнечі?

Отож Ластівочко, ще раз тебе цитую

Цитата

ті, хто направду вірить - той не відповідає на випади інаковірців
ти не віриш. і це направду.

Олеська: Значить так. Поки що усне попередження. Особисті стосунки прошу в приват.
  • 0

#262 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 16:14

От хотів би далі продовжити тему...
а то щось поснули всі...

Ще така версія -

Християнство відразу поширювалося добровільно серед рабів і бідняків, бо не мало власної церкви, і не потребувало пожертв на своє утримання, а отже було доступне для бідняків. Всим (ну майже) людям потрібна психологічна допомога у вигляді релігії, всим потрібно в щось вірити, на щось сподіватись. А існуючі релігії були недоступні для бідняків. В храми не пускали брудних і з неприємним запахом... тож християнство то була протестанська течія, що не вимагала матеріальних затрат, і тому була така популярна.

Але потім з'явилась церква. Для утримання церкви потрібні були кошти.

От є таке питання: чому християнські церкви вважають самогубство найчяжчим гріхом, а деякі сучасні християнські секти спонукають до самогубства?
В часи рабовласництва, коли раби були майном, товаром, вбивство раба - це збитки власнику, за це карали. А кого карати за самовбивство? Тим більш, в час пиширення серед рабів нової секти (християнства) , коли раби вірили в загробне життя, ну і звісно почалися масові самогубства. Треба було це якось припинити.

Зараз є християнські релігійні організації довговічні - ті, що збирають дань з своїх прихожан потроху, але на протязі життя.
А є секти одноразові - тобто зібрати все можливе багатсво за один раз, і спонукати до самогубства. Це афера явна - ось так шахраї свідків позбавляються. А от серйозніші аферисти з довговічних релігійних організацій, за аферистів не вважаються, а деякі ще й неофіційно на державній службі.
  • 0

#263 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 26.08.2008 – 08:35

Перегляд дописуLMax (27.07.2007 17:57) писав:

можна. Хто не визнає що він робить помилки той вже сатанист і не може розвиватись, бо саме духовний розвиток передбачає вихід з кола помилок (гріхів).
А якщо взяти точку зору тих же мусульман? Тоді ми невірні і чиним гріх :) Все залежить від точки зору. Потрібно часом намагатися поставити себе на місце іншої людини, щоб зрозуміти її позицію, а відкинути все і назвати гріхом найлегше.
  • 0

#264 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.09.2008 – 16:45

я гадаю, Вам цікаво буде прочитати родоводи Ісуса у двох "канонічних" Євангеліях... там імена "предків" Ісуса назагал не співпадають!!!
от Вам і "правдивість" християнства...

Повідомлення відредагував Власюк: 08.09.2008 – 16:46

• 0

#265 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 09.09.2008 – 08:14

Перегляд дописуВласюк (8.09.2008 17:45) писав:

я гадаю, Вам цікаво буде прочитати родоводи Ісуса у двох "канонічних" Євангеліях... там імена "предків" Ісуса назагал не співпадають!!!
Християнство - це не родоводи Ісуса і не співпадіння складних єврейських імен не може бути аргументом за правдивість чи не правдивість. Це складна система і дані аргументи не є серйозними. Можна засумніватися в правильності перекладу :)
  • 0

#266 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 09.09.2008 – 12:25

Перегляд дописуLMax (27.07.2007 17:57) писав:

можна. Хто не визнає що він робить помилки той вже сатанист і не може розвиватись, бо саме духовний розвиток передбачає вихід з кола помилок (гріхів).

Брехня! не треба нас, сатаністів, оббріхувати. ми визнаємо свої помилки і розвиваємося, але ми не шкодуємо про свої помилки. Як ото Завулон відмовився взяти крейду долі, вона йому не потрібна, і істинним сатаністам теж.
  • 0

#267 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 15.09.2008 – 13:34

Ось у темі про Гітлера
є цікава інформація, з якої я зробив деякі висновки, які стосуються цієї теми.

Цитата

суперечки ашкеназі і сефардів нагадує давнішні традиційні суперечки сект фарисеїв і садукеїв. та і основні гілки християнської церкви теж схожі в дечому на них. Східна візантійська "православна" церква по характеру (порядок, влада) схожа на фарисеїв, а католицька (гроші, розкіш) на садукеїв... здається мені, що то зовсім не випадково...

отож з кожним днем знаходжу все більше доказів того, що християнство створене жидами спеціально для гоїв.
  • 0

#268 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.09.2008 – 14:26

Перегляд дописуDarkLordVillis (15.09.2008 14:34) писав:

отож з кожним днем знаходжу все більше доказів того, що християнство створене жидами спеціально для гоїв.

А як може бути інакше, якщо Старий Заповіт - це переписаний грецькою Танах, єврейське Святе Письмо: власне "Тора" (у християн - "П'ятикнижжя"), яка ділиться на книги "Берешит" - "Буття", "Шмот" - "Буття", "Ва-ікра" - "Левіт" (тут навіть не перекладали, так і залишили), "Бе-мідбар" - "Числа" та "Дварім" - "Повто­рення Закону", а також Невіі́м - у християн "Пророки" та "Ктуві́м" - у християн "Писання". Це як Windows 98 та Windows ME - тільки повний фанатик чи дурень не побачить, що вони близькі аж до можливості вживання щодо них слова "копія". А на цій базі вже було зведено більш сучасну "будівлю" християнство, аби підвести для гоїв теоретичну базу повного послуху "вожакам стада". Там же прямими словами говорено: "Та не знають вони Господніх думок, і не розуміють поради Його, бо Він їх позбирав, як до клуні снопи - ставай та молоти, дочко Сіону, бо Я ріг твій залізом учиню, а копита твої вчиню міддю, і ти розпорошиш численні народи та вчиниш закляттям для Господа несправедливий їхній зиск, а їхнє багатство Владиці всієї землі", воно ж звідти нікуди не ділось.
  • 0

#269 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 15.09.2008 – 15:55

навіть простіше. творці християнської церкви - це апостоли та інші учні Ісуса - усі жиди! Перший папа Римський апостол Петр - жид! і т.д. і т.п. От тільки лиш трішки пізніше посварились, поділились на різні секти. І походи христові Папою Римським організовані, в основному були націлені проти Візантії, Нікеї, а пізніше вже і Князівства Новгородського, де Нікейська церква закріпилася.
Король Данило Галицький просив Папу організувати похід хрестоносців, та кажуть ніби того не було, і Київ Данило взяв самотужки. А чи може таки була допомога, та про неї змовчали?
  • 0

#270 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 15.09.2008 – 17:15

Перегляд дописуВласюк (8.09.2008 17:45) писав:

ггг, а як вам такий родовід, я його написав у відповідній темі
  • 0

#271 monarh

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень
  • Місто:ОБОЛОНЬ

Відправлено 15.09.2008 – 20:21

Моя позиція проста:
Вірю в Бога, не вірю - в інститут церкви.
  • 0

#272 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 16.09.2008 – 10:45

Перегляд дописуDarkLordVillis (9.09.2008 13:25) писав:

Брехня! не треба нас, сатаністів, оббріхувати. ми визнаємо свої помилки і розвиваємося, але ми не шкодуємо про свої помилки. Як ото Завулон відмовився взяти крейду долі, вона йому не потрібна, і істинним сатаністам теж.
Якщо ти робиш помилку, а потім визнаєш її, то все - одно про неї шкодуєш, бо ж міг вчинити по - іншому, з кращим результатом. Якщо б не було християнства, то і сучасний сатанізм не був би такими розвиненими, бо більша частина праць Лавея побудована на критиці християнства, але йому було б краще критикувати церкву, а не саме християнське віровчення. Згідно заповідей сатаніста живе більшість людей, навіть не підозрюючи цього :ggggg: Просто не варто було усе оформляти в окрему "філософську" (хоч я її такою не вважаю) течію. Екзальтовані підлітки виривають з контексту праць тих, кого зараховують до сатаністів, певні фрази і йдуть потім нищити пам'ятники і блювати від алкогольної інтоксикації на могили, компроментуючи тим самим тих, хто є "ідейним" сатаністом. А всі ті церкви сатани і т.д., то це лише спроба комерціалізації думок Лавея і заробляння грошей. Християнство не принесло нічого поганого в цей світ, принесла церква і її служителі. А що до євреїв і т.д., то навіть коментувати не буду, бо вже набридло чути, що у всіх наших помилках винуваті євреї і масони. Якщо б люди дотримувалися духу християнства, а не формального обряду і то лише напоказ, то жили б ми трошки краще, ніж зараз живем.
  • 0

#273 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 15:40

Цитата

З експедиції у Почаївську Лавру до редакції сайту потрапило видання „Почаївського листка”, присвяченого згубності гри в карти. Автори листка виводять походження мастей карт від хреста, на якому було розіп’ято Спасителя; списа, яким Його було пробито, губки, піднесеної Йому та цвяхами, якими Господь був прибитий до хреста.

„По невежеству многие люди, перекидываясь «в дурака», позволяют себе хулить Господа, беря, к примеру, карту с изображением «трилистника», то есть креста Христова, коему поклоняется полмира, и, швыряя ее небрежно со словами «трефа», что в переводе с еврейского означает «скверный» или «нечисть». Да мало того, эти смельчаки, заигравшиеся в самоубийство, по существу верят в то, что крест этот «бъется» какой-нибудь паршивой «козырной шестеркой», вовсе не ведая, что «козырь» и «кошер» пишется, например по-латыни, одинаково. Давно пора было бы пояснить подлинные правила всех карточных игр: они состоят в том, что ритуальные жертвоприношения, по-еврейски называемые толмудистами «кошерными» якобы имеют силу над Животворящим Крестом ”.

В зв’язку із вищенаведеним, БРАТСТВО провело власне журналістське розслідування та дійшло висновку, що коли гра в карти є грою бісівською, яка хулить Господа, то традиційна народна гра в доміно є справжньою православною відповіддю богохульникам-картярам.

Як відомо, завдання гри в доміно – „забити козла”. Козла, рогатого, себто сатану. Причому, аби „забити козла” найкраще – зробити „рибу”. В свою чергу риба – давній християнський символ, що нагадує водночас і про рибалок-учнів Христа, і Його слова „я зроблю вас ловцями душ”, і диво нагодування великого натовпу кількома рибинами, а ще слово „риба” грецькою є акронімом „Ісус Христос Син Божий”. Таким чином давньоруська гра доміно символізує перемогу Христа над силами темряви.

Настільки згубним для безсмертної душі є неусвідомлене богохульство гри в карти, настільки є душеспасительною неусвідомлена хвала Господу піч час гри в Доміно. Проте, багато богословів все-таки схиляються до думки, що не може бути неусвідомленої хвали чи молитви. Так само, як неможливе і неусвідомлене зречення Христа.

-взято звідси

і що цікаво - як можна сприймати ресурс у якого -...
Прикріплений файл  _____.JPG   4.34К   1 Кількість завантажень:

чи то такий стьоб?
  • 0

#274 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 25.09.2008 – 12:47

Перегляд дописуDarkLordVillis (21.09.2008 16:40) писав:

-взято звідси

і що цікаво - як можна сприймати ресурс у якого -...
Прикріплений файл _____.JPG

чи то такий стьоб?
І яке відношення до християнської ідеології має написане вище? Це вигадки людей із зазомбованою свідомістю і не треба ставити знак "=" між вірою і релігією та церквою і її клерками. Саме такі і дискредитують саму ідею християнства і те, що написано в Євангелії.
  • 0

#275 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.09.2008 – 15:40

Як не прикро, але догматичні монотеїстичні релігії за визначенням примітивні, оскільки створені для того, щоб сфокусувати людську свідомість на ієрархії вулика. Ця релігії проголошують, що є лише один Бог і єдине (єдино вірне) тільки "святе писання", яке ніби той бог інспірував.. Отже, існують лише дві точки зору: правильна (і єдина), якщо вона збігається з точкою зору влади вулика (верховних жерців того бога), і єретична, якщо вона опозиційна. Єдине, що потрібно, - це підпорядкування. Слово « іслам» означає « підпорядкування». Основна поза в християнстві - клінчання (колінопреклоніння). Дієвий метод юдаїзму - каменування (як і ісламу). Отож, позиційність карається відлученням, каменуванням, спаленням...

Хто є адептом таких релігій, ану признавайтеся відкрито!

Я до жодної з цих релігій не належу. Їхні практики не вітаю.

Повідомлення відредагував Власюк: 25.09.2008 – 15:42

• 0

#276 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.09.2008 – 23:31

Флуд видалено
  • 0

#277 Serhiy

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.09.2008 – 21:08

Перегляд дописуТемний ангел (25.09.2008 13:47) писав:

не треба ставити знак "=" між вірою і релігією та церквою і її клерками. Саме такі і дискредитують саму ідею християнства і те, що написано в Євангелії.
Не дискредитують вони ніякої ідеї, адже покликанням сучасних релігій є використання людей. Якщо можна начхати на погляди догматиків - чому б не перестати вірити взагалі? Адже так - значно логічніше і простіше. :8:
  • 0

#278 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 30.09.2008 – 12:50

ой,хотів прочитати тему спочатку і до кінця...але то,як я бачу, одним махом явно не піде.Десь зроблю це іншим разом.Тому напишу пост, не повязаний з дописами попередніх дописувачів.
Так от,мені дуже цікаво,як пояснити сучасні чуда(можливі лапки, ставте в залежності від власних переконань),як не християнськими аргументами.Наприклад, зараз в Україні чуть не кожного місяця стверджують про плач якоїсь там ікони чи статуї.Причому,деколи навіть кровю.Що це?? Безсоромна брехня?? священники/ченці свідомо брешуть заради популяризації своєї релігії?? Які наукові аргументи цього всього можуть бути?
Дальше.А як же бути зі священним(теж можливі лапки) вогнем,який сходить,по-моєму, на Пасху в Єрусалимі,коли хтось там молиться(по-моєму, митрополит єрусалимський,але точно не знаю)Невже одна з найпобожніжих особистостей православної церкви нахабно бреше на весь світ??
  • 0

#279 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 17:53

священний вогонь пояснений хімією - то якийсь там ефірний спирт, його температура займання близько 36 градусів - температура горіння не набагато більша.

чудеса - то психокінетичні явища , чи як там їх грамотніше назвати - адже крім чудес повязаних з християнством є дуже багато чудес з ним не повязаних... чудеса не від бога, а від віри людей, про що і казав Ісус.
  • 0

#280 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 01.10.2008 – 09:42

Перегляд дописуSerhiy (26.09.2008 22:08) писав:

Не дискредитують вони ніякої ідеї, адже покликанням сучасних релігій є використання людей. Якщо можна начхати на погляди догматиків - чому б не перестати вірити взагалі? Адже так - значно логічніше і простіше. <_<
А яке відношення догматики мають до віри? Догматики витрактували Євангеліє так, як було вигідно церкві, як структурі, а не як духовному інституту. Я говорю про ідею християнства, християнський егрегор, а не про церкву, яка є структурою, що за будь - яку ціну прагне самозбереження, дискредитуючи себе при цьому. А перестати вірти взагалі через погляди догматиків - це абсурд, ти можеш потрактувати вчення Ісуса згідно свого розуміння, а не через призму розуміння інших людей. Зараз є дуже багато точок зору і ти можеш вибрати якусь з них, чи сформувати власну. Згідно твоєї логіки можна відмовитися брати до рук гроші, бо, можливо, до цього їх тримали в руках наркоторговці, вбивці чо ґвалтівники - сама ідея не змінюється, є тільки погані носії ідеї.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних