Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2522

#221 адвокат

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 05.07.2007 – 21:24

Панове, навіщо ви бред несете? Ваш спір повністю безглуздий! Відповідь на всі ваші питання що до Біблії, віри, а особливо що до іудеїв і їх брехливої історії під назвою Вітхий завіт, ви знайдете у книзі Спір про сіон, а також у записках старійшин сіону! Страшні книги, якщо вдуматись в наслідки!!! :)
  • 0

#222 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 11.07.2007 – 17:21

Цитата

не знаю чому, але для мене християни -- дивні люди. дуже дивні. і смішні.
Для мене теж але не тільки християни,і ще справа в тому,що "наших" християн не слід сприймати як християн :)
І ще,Aleph,по моєму не в тему.
  • 0

#223 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.07.2007 – 08:34

Флуд і флейм троха почистила.Звичайно ж, що в Смітнику
  • 0

#224 Гість_CommonSence_*

• Гості

Відправлено 16.07.2007 – 10:39

Перегляд дописуhobit (10.05.2006 23:29) писав:

ось запропоную вам сабж, дорогі і шановні християни. З російської важко перекладати, тому цитуватиму. Коли я читав -- я був пацталом. не знаю чому, але для мене християни -- дивні люди. дуже дивні. і смішні.
Отож:
надіюся ковтнули. Тепер хочу почути той присмак, що на язику залишився. Ваші думки.
Зауваження до пункту 5. Не треба говорити про всякий там "науково встановлений" вік Землі.
Насправді ніхто поки що не може його встановити. А щодо 4,6 млрд років, то ця цифра брехлива.
Її отримали методом обрахування часу радіаційного розпаду урану в свинець, припустивши,що на початку існування Землі свинець був відсутній. А таке припущення є антинауковим, оскільки ніхто не може обрахувати кількість свинцю в цей період.
Тому застосовувати такі псевдонаукові факти для спростування християнства є смішно, тим більше, що ні наука не має права заперечувати релігії, ні навпаки. Вони мають різні цілі, способи пізнання та "сфери діяльності".
  • 0

#225 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень

Відправлено 18.07.2007 – 18:15

Перегляд дописуSER_ROCKO (6.07.2007 14:03) писав:

От іменно - антропоцентризм. Християнство ставить в центрі ісуса і різних канонізованих святих(і най мені ніхто не каже шо християнство монотеїстичне). Християнство, особливо під час його зіркового часу в темні віки було інструментом придушення свободи людей. Ну що такого поганого в більшості речей, які християнство називає гріхом. Та нехай люди собі займаються перелюбством, содомією, роблять собі що хочуть, лишень якщо це не заважає іншим. Але основна проблема людей в тому, що вони не люблять людей, які від них відрізняються. Як наслідок міжрасова(національна, етнічна, релігійна, субкультурна і т.д.) ненависть. Люди всі дуже різні, яле хочуть щоб всі були однакові. І християнство всіх людей заганяло в одну когорту. І недвозначно пояснювала що можна що не можна і що за то буде. Християнство як релігія було(і є) лише інструментом для різних цілей. Дуже різних. Але як релігія вона все одно погана. По-перше з перередагованої біблії хрін зрозумієш, що хтів ісус. Що воно радить для того, що б люди збудували нормальне суспільство,набагато краще ніж зараз, щоб воно великими темпами розвивалось, жило в гармонії з всесвітом, і досліджувало його таємниці. Натомість християни смиренно чекають акогось другого пришестя, і надіються, що їх хтось врятує. Та хрін люди комусь потрібні! Тому постає питання коли люди нарешті порозумнішають, бо за дві тисячі років крім двигуна , електрики і ядрьоної бомби люди більше нічого не навчились. Скоріше за все це така людська природа, а еволюція за 2 тисячі років не може багато змінити. Але в античності люди хоча б розуміли хто вони і чого вони хочуть, хоча хотіли вони, як і тепер просто жити в своє задоволення, але просто не приховували це самі від себе. І в античності було менше лицемірних шарлатанів - жерців. І сили в них було менше. А монотеїстичні релігії дуже розв"язали цим уродам руки. І звинувачувати можна кого завгодно: жидів, масонів, християн, сатану, інопланетян, але людська цивілізація гниє з середини. Є така категорія людей, яка ходить по головам, і неважливо хто це - олігарх, генерал, президент, єпископ, сілький піп чи племінний шаман. Для таких людей як то кажуть нема нічого святого.
П.С. Я згадав назву тої книги в якій порівнюється гітлер і христос. Вона еазивається "Гітлер і христос". Автор - якийсь Michael A.De Budyon. Є тут
Люди, як я вже казав звинуваючують у своїх бідах чи бідах рідних,оточуючих, країни, нації чи навіть цілої планети кого загодно: хтось християн, хтось жидів, москалів, американців, китайців, мусульман, сатану. Але у всьому винні зелені чоловічки :P Жартую, насправді у всьому винні християни. Ну і інші вище перечислені теж ніби не святі :)
не було мене 12 днів і вже вирвана з контексту...ти дуже багато навів звинувачень і в мене склалось таке враження що ти більше ненавидиш людей які сповідують християнство... а не саму релігію...я навіть не знаю як краще тобі відповісти... мені легше говорити аніж друкувати, але все-таки антропоцентризм і справді був знову вповадженний у людський світогляд в епоху Відродження і запозечений в Античності і таким макаром це поняття проникло у християнство і доповнило його... Щодо того що в Античності люди жили як хотіли ну не зовсім... вони мусили коритись законам богів і законам громади...і повір тоді теж існувала цензура...:) щодо святих то справді частково таким чином в християнстві, на мою думку компенсувалось багатобожжя...ну але я бачу взагалі що ти скорше хочеш поговорити не про християнство а про людську дурість...може створим таку тему я туди точно підпишусь... і всеодноя вважаю що християнство це релігія яка має право на існування як і всі решта релігій...
  • 0

#226 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень

Відправлено 20.07.2007 – 14:45

Перегляд дописуSER_ROCKO (20.07.2007 13:46) писав:

Я б не сказав що ненавиджу, скоріше дуже не люблю людей яких сповідують християнство. Прости християн за тупість, священнослужителів за брехню і лицемірство. В античності звичайно були якісь суспільні правила, вони повинні були бути у великих цивілізацій. Просто всі приписували своїм законам божественне походження, напевне щоб люди їх більше виконували. В Елладі багато законів були придумані Зевсом і він слідкував за їх виконанням. Була Немезіда, Еринії і т.д. Крім того біля Зевса були дві миски. З одної він роздавав нагороду людям які були добрі, не порушували звичаїв, з іншої роздавав всякі неприємні речі злим людям. Десять заповідей Мойсей теж нібито отримав від бога. В Єгипті фараони самі були богами, і все що вони вирішували було божим велінням. Як бачиш християнство це всього лише інструмент в руках шарлатанів. Як і інші релігії. Але християнство це сама клоунська релігія, бо навіть давньогрецькі міфи здаються правдоподібнішими і розумнішими. А закони і правила християнства дуже тупі і не актуальні. Крім того їх мало хто виконує. Люди не можуть жити за правилом підстав другу щоку, то чому взагалі про це правило говорять. Требарозуміти що людська природа незмінна, а силою заставляти людей слідувати біблії це була помилка. Бо не всі люди є фанатичними віруючими. Секти існують за рахунок таких людей. Але християнство це світова релігія, і їй важко заставити ходити всю свою паству до церкви. Постійнй ресурс церкв зменшується, і наразі церква існує за рахунок людей, які просто віддають дань традиціям, приходять посвятити паску чи повтикати в церкві на різдво.
І взагалі неправильно відокремлювати християнство(як доктрину) від церкви(як інститута). Церква і християнство це одне і те ж. Без одного не було би і ншого. Крім того церква повністю змінила доктрину християнства з часів початку її існування. Християнство було вього лише однію з сект іудаїзму.

Всеодноя вважаю що ні християнство ні решта релігій не мають право на існування. Вони дуже сповільнюють розвиток цивілізації, посилюють ворожнечу між націями і взагалі заважають людям жити.
B) ну просто...щодо правдоподібності античних міфів...ну...не треба ти тут трішечки помиляєшся... щодо неактуальності доктрини то я не згідна адже якби люди і справді прощали один одному все б зараз було інакше...звичайно ти можеш заперечити, що це не лежить в людській природі... мені самій інколи хочеться половину людства нафіг щоб не труїли життя іншим. але сила в тому що наспрвді це найтупіший вихід із ситуації, якщо людина називає себе гуманістом... гуманність сама по собі має багато чого спільного із християнськими постулатами... тільки прошу не переплутати з лібералізмом... а про непотрібність релігій то не сказала б - віра як така лежить в основі людини, якби не існувало релігій ми б їх вигадали... ну і на останок... мені б не хотілось щоб християнство не змінювалось. адже змінюються люди і воно має змінюватись з ними... порівняйте з ісламом... щодо секти іудаїзму то таки так, воно справді у свій час нею вважалося..але вийшло далеко за межі постулатів цієї релігії...
  • 0

#227 Вершник

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 09:35

Скоро не чиниться присуд за вчинок лихий, тому сердце людських синів повне ними, щоб чинити лихе.
На російській мові звучить більш влучно:
Не скоро совершается суд над худыми делами; от этого и не страшится сердце сынов человеческих делать зло.

• 0

#228 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 23.07.2007 – 11:17

Перегляд дописуВершник (23.07.2007 10:35) писав:

Скоро не чиниться присуд за вчинок лихий, тому сердце людських синів повне ними, щоб чинити лихе.
На російській мові звучить більш влучно:
Не скоро совершается суд над худыми делами; от этого и не страшится сердце сынов человеческих делать зло.

Прийдуть Перун і Одін і вб’ють тебе. Жарт :cry:. Не поширюй слово своєї релігії на людей иншої віри. Це вже агресія за яку так не люблять християнство і мусульманство.
  • 0

#229 Вершник

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 20:55

Перегляд дописуБілий Дракон (23.07.2007 12:17) писав:

Прийдуть Перун і Одін і вб’ють тебе. Жарт :cry:. Не поширюй слово своєї релігії на людей иншої віри. Це вже агресія за яку так не люблять християнство і мусульманство.
Тобі є шо втрачати: твої іллюзії! Коли лікарі лікують наркомана або алкоголіка, з точки зору останніх це страшна агрессія і наступ на їхню віру. Але якщо їх не лікувати захворієш і ти, і наслідок відсутності агрессії лікарів - собача смерть. Страшно попасти у руки Бога живого?
  • 0

#230 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 22:18

Перегляд дописуВершник (23.07.2007 21:55) писав:

Тобі є шо втрачати: твої іллюзії! Коли лікарі лікують наркомана або алкоголіка, з точки зору останніх це страшна агрессія і наступ на їхню віру. Але якщо їх не лікувати захворієш і ти, і наслідок відсутності агрессії лікарів - собача смерть. Страшно попасти у руки Бога живого?
Бо примусове лікування це знущання і гвалтування. Людина має сама в собі знайти сили і вилікуватися. Серед наркоманів таких чимало. Сильні виживають, слабкі гинуть. А надмірний гуманізм плодить безхребетних. Куди поділися такі якості, як сила волі, хоробрість, самостійність, гордість? Легше піти у церкву і щось в Боженьки попросити, ніж встати з колін і самому добити всього в житті.

Вибирай, ти Воїн чи вівця в отарі підступного пастера?
  • 0

#231 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 23:25

а якщо пастор не підступний?
  • 0

#232 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 23:33

Перегляд дописуLMax (24.07.2007 00:25) писав:

а якщо пастор не підступний?
(ІМХО). Він експлуатує овець, а розповідає, що це на благо. Тобто за дурно отримує ресурси. Та у попередньому дописі я робив акцент на инше.
  • 0

#233 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 24.07.2007 – 10:07

Перегляд дописуБілий Дракон (24.07.2007 00:33) писав:

(ІМХО). Він експлуатує овець, а розповідає, що це на благо. Тобто за дурно отримує ресурси. Та у попередньому дописі я робив акцент на инше.
Взагалі я кажу про НЕ підступного - то це такий який НЕ експлуатує овець і НЕ каже що експлуатація це є на благо, бо той що таке каже то якраз лицемір і вовк в овечій шкірі, про яких також казав Ісус.
Можна піти вище - якщо мій пастор Ісус. Він не отримує дурно ресурси. Надто ж велика ціна, яку він заплатив за свій(!) же "ресурс".

А на рахунок того що людина має знайти сили і вилікуватися - тут дуже тонка межа є, яка її відділяє від знаходження тих сил, а видно що допомога їй потрібна.

Повідомлення відредагував LMax: 24.07.2007 – 10:09

• 0

#234 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 24.07.2007 – 10:44

Ісус пророк і загинув як пророк. А християнство позбавляє вище зазначених якотей.
  • 0

#235 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 24.07.2007 – 11:07

Перегляд дописуБілий Дракон (24.07.2007 11:44) писав:

Ісус пророк і загинув як пророк. А християнство позбавляє вище зазначених якотей.
Можете називати його як хочете, але це не применшує важливість його приходу сюди, а вас не виправдовує в невірстві.

До речі, він ні разу не сказав що він пророк. Хто приписав йому таке звання, чи не окультисти?
  • 0

#236 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 24.07.2007 – 13:08

Перегляд дописуLMax (24.07.2007 12:07) писав:

Можете називати його як хочете, але це не применшує важливість його приходу сюди, а вас не виправдовує в невірстві.

До речі, він ні разу не сказав що він пророк. Хто приписав йому таке звання, чи не окультисти?
Ві не разу не сказав. що син Божий, лише у контексті, де всі люди діти Божі :cry:
  • 0

#237 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 24.07.2007 – 20:07

Перегляд дописуSER_ROCKO (24.07.2007 20:00) писав:

Він завжди називав себе сином людським. Принаймні в біблії так пише. А якби він всім відкрито казав що він син бога, його би за богохульство просто закидали камінням. Як це зазвичай тоді робили.
Сином божим його зробили у п’ятому столітті шляхом голосування, коли видумували християнство. От тоді справже християнство зникло.
  • 0

#238 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 25.07.2007 – 11:30

Перегляд дописуSER_ROCKO (24.07.2007 20:00) писав:

Він завжди називав себе сином людським. Принаймні в біблії так пише.
коли його називали Сином Божим він не заперечував того. Дивись нижче цитати.

Перегляд дописуБілий Дракон (24.07.2007 14:08) писав:

Ві не разу не сказав. що син Божий, лише у контексті, де всі люди діти Божі :8:
Див. цитати.

Перегляд дописуБілий Дракон (24.07.2007 21:07) писав:

Сином божим його зробили у п’ятому столітті шляхом голосування, коли видумували християнство. От тоді справже християнство зникло.
не вірно. Читай:

А Марія озвалась до Ангола: Як же станеться це, коли мужа не знаю?...
І Ангол промовив у відповідь їй: Дух Святий злине на тебе, і Всевишнього сила обгорне тебе, через те то й Святе, що народиться, буде Син Божий!

Петро ж відповів і сказав: Коли, Господи, Ти це, то звели, щоб прийшов я до Тебе по воді.
А Він відказав йому: Іди. І, вилізши з човна, Петро став іти по воді, і пішов до Ісуса.
Але, бачачи велику бурю, злякався, і зачав потопати, і скричав: Рятуй мене, Господи!...
І зараз Ісус простяг руку й схопив його, і каже до нього: Маловірний, чого усумнився?
Як до човна ж вони ввійшли, буря вщухнула.
А приявні в човні вклонились Йому та сказали: Ти справді Син Божий!

Тоді первосвященик устав і до Нього сказав: Ти нічого не відповідаєш на те, що свідчать супроти Тебе?
Ісус же мовчав. І первосвященик сказав Йому: Заприсягаю Тебе Живим Богом, щоб нам Ти сказав, чи Христос Ти, Син Божий?
Промовляє до нього Ісус: Ти сказав...

Покладав Він надію на Бога, нехай Той Його тепер визволить, якщо Він угодний Йому. Бо Він говорив: Я Син Божий...

Бо Він багатьох уздоровив, так що хто тільки немочі мав, то тислись до Нього, щоб Його доторкнутись.
І духи нечисті, як тільки вбачали Його, то падали ницьма перед Ним, і кричали й казали: Ти Син Божий!
А Він їм суворо наказував, щоб вони Його не виявляли.

Коли ж сонце заходило, то всі, хто мав яких хворих на різні недуги, до Нього приводили їх. Він же клав Свої руки на кожного з них, та їх уздоровляв.
Із багатьох же виходили й демони, кричачи та говорячи: Ти Син Божий! Та Він їм забороняв, і не давав говорити, що знали вони, що Христос Він.

Відповів їм Ісус: Хіба не написано в вашім Законі: Я сказав: ви боги?
Коли тих Він богами назвав, що до них слово Боже було, а Писання не може порушене бути,
то Тому, що Отець освятив і послав Його в світ, закидаєте ви: Зневажаєш Ти Бога, через те, що сказав Я: Я Син Божий?
Коли Я не чиню діл Свого Отця, то не вірте Мені.
А коли Я чиню, то хоч ви Мені віри й не ймете, повірте ділам, щоб пізнали й повірили ви, що Отець у Мені, а Я ув Отці!

Промовив до неї Ісус: Я воскресення й життя. Хто вірує в Мене, хоч і вмре, буде жити.
І кожен, хто живе та хто вірує в Мене, повіки не вмре. Чи ти віруєш в це?
Вона каже Йому: Так, Господи! Я вірую, що Ти Христос, Син Божий, що має прийти на цей світ.
І промовивши це, відійшла, та й покликала нишком Марію, сестру свою, кажучи: Учитель тут, і Він кличе тебе!

Бо Син Божий Ісус Христос, що ми Його вам проповідували, я й Силуан, і Тимофій, не був Так і Ні, але в Нім було Так.
Скільки бо Божих обітниць, то в Ньому Так, і в Ньому Амінь, Богові на славу через нас.
А Той, Хто нас із вами в Христа утверджує, і Хто нас намастив, то Бог,
Який і назнаменував нас, і в наші серця дав завдаток Духа.

Хто неправдомовець, як не той, хто відкидає, що Ісус є Христос? Це антихрист, що відрікається Отця й Сина!
Кожен, хто відрікається Сина, не має Отця; хто визнає Сина, той має Отця.

Що ми пробуваємо в Ньому, а Він у нас, пізнаємо це тим, що Він дав нам від Духа Свого.
І ми бачили й свідчимо, що Отець послав Сина Спасителем світу.
Коли хто визнає, що Ісус то Син Божий, то в нім Бог пробуває, а він у Бозі.

Хто вірує в Божого Сина, той свідчення має в собі. Хто не вірує Богові, той учинив Його неправдомовцем, бо не вірив у свідчення, яким Бог свідчив про Сина Свого.
А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це у Сині Його.
Хто має Сина, той має життя; хто не має Сина Божого, той не має життя.
Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.

Думаю цього має бути досить.
  • 0

#239 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 25.07.2007 – 16:36

Перегляд дописуLMax (24.07.2007 12:07) писав:

... чи не окультисти?
Для нас, "окультистів", це немає великого значення. Христос.
Сефіра Тіферет не перестане від цього існувати.

А чому ти вирішив, що Ісус з Назарету - його єдине воплочення? Ти знаєш, що Крішна, згідно міфології, був непорочно зачатий від непорочно закчатої? І теж добровільно загинув насильницькою смерттю.

У світових релігіях існує майже чотири десятки спаситеів що загинули насильницькою смерттю і понад десяток були у тій чи іншій формі розіп'яті.

Та проблема не у них а в тобі. Ти не можеш погодитися з тим, що хтось думає інакше ніж ти. Чи ти заробляєш "небесні бали" і хочеш розрахуватися ними з Петром на вході, демоструючи "ревність"? :8:

Чи ти так переживаєш за те, що "окультисти" не "спасуться"? Можливо це поверхневе враження, але від тоїх слів ще ніколи не віяло любов'ю та терпимістю. Швише, ненаистю до всіх.

Ми, "окультисти", не можемо собі дозволити такої такої ненависті і мстивості.
  • 0

#240 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 25.07.2007 – 18:55

Перегляд дописуAleph (25.07.2007 17:36) писав:

Для нас, "окультистів", це немає великого значення. Христос.
Що Христос? Що за вінігрєт ти влаштував у своїй голові начитавшись вього підряд і перемішавши різні зовсім протилежні вчення?

Цитата

Сефіра Тіферет не перестане від цього існувати.
ну при чому тут це? До чого ти то втулив хоч можеш пояснити?
Сонце не перестане існувати і що? :8:

Цитата

А чому ти вирішив, що Ісус з Назарету - його єдине воплочення?
Це не єдине воплочення я такого не вирішував і не казав ніде. Це Вище Воплочення.

Цитата

Ти знаєш, що Крішна, згідно міфології, був непорочно зачатий від непорочно закчатої? І теж добровільно загинув насильницькою смерттю.
Крішна — (санскр. कृष्ण, «чорний», «темний», «темно-синій») вже цього достатньо для роздумів.
Ну не тягне мене до "чорних" богів. А ти хочеш - йди і не кажи що не попереджали.

Цитата

У світових релігіях існує майже чотири десятки спаситеів що загинули насильницькою смерттю і понад десяток були у тій чи іншій формі розіп'яті.
А хто з них воскрес і обіцяв воскресіння усім іншим?

Цитата

Та проблема не у них а в тобі. Ти не можеш погодитися з тим, що хтось думає інакше ніж ти. Чи ти заробляєш "небесні бали" і хочеш розрахуватися ними з Петром на вході, демоструючи "ревність"? :P
Чому це я не можу погодитися. Я вже з тим погодився, інакше не було б діалогу.

Цитата

Чи ти так переживаєш за те, що "окультисти" не "спасуться"? Можливо це поверхневе враження, але від тоїх слів ще ніколи не віяло любов'ю та терпимістю. Швише, ненаистю до всіх.
як по твоєму виглядає любов терпимість? Тобі знайоме це відчутя щоб ним судити інших? То, прошу, опиши його.

Цитата

Ми, "окультисти", не можемо собі дозволити такої такої ненависті і мстивості.
ти за себе кажи, бо там це "ми" до якого ти липнеш буде надто маленьким і чорним перед Ми Світла.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних