Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2215

#2161 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1382 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.09.2017 – 16:31

Перегляд дописуkalamar (24.09.2017 – 02:46) писав:

Жіноча логіка. Причому канони до каші в голові?

Не говоріть за всіх людей, мені напр. не подобається. Ми не про смаки говоримо. Ну що вам здається не логічним в Христофорі, який Ісуса несе, чи в воскреслому Ісусі, якого Марії бачать, чи в тій вже абсолютно канонічній картині Марії з Ісусом?
Ми про деталі говоримо. На плечах Христофора Ісус нагадує гриба, а в портреті Марії натяк на мухомор.
Ми говоримо про фреску з тайною вечерею.
Я й не думала, що вам ікони подобаються. Хіба-що якісь буддійські статуетки, як несостоявшемуся буддисту, чи єгипетські фрески, як фанату всього єгипетського))

Мух морить. Мухи засипають і топляться. Але то не важливо, важливо, що то не тільки в нашій мові з мухами зв’язано, в инших теж. На картині Ісус дивиться на муху. Чому!!!
А чому там кабачок над головою висить? І яблука?

Жуль Верн пояснює, що то хижаки. До чого тут жінки, не розумію.
Бо жінкам навіть хижаків може бути шкода. Але вам цього не зрозуміти. Манфред би мене зрозумів.

Тю, так безліч текстів давніші. Ляпнули, аби ляпнути. Яких предків правдива віра? В якому поколінні? Християнство не слов’янська віра, це не віра предків, це віра, яка витіснила віру предків. Предки вірили в Перуна, Ладо, Даждьбога... Причому, не тільки в нас. Християнство не є віра нічиїх предків. Бо євреї мають свою. Якби свого часу в Римській імперії вибрали инше, вірили би в инше. Якби Володимир вирішив, що для нього стосунки з Середньою Азією і булгарами важливіші, ніж з візантією, ви би зараз носили паранджу.
Якби в роті росли гриби, то ви були б щасливі.
Будь-який священик вам скаже, що християнська віра - це продовження, удосконалення віри слов'ян. Що слов'ян навернули на істинний путь.
  • 0

#2162 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 24.09.2017 – 17:13

Знову жіноча логіка.
Не існує ніяких норм християнської моралі. В Біблії є закони, на кшталт, що з відьмою робити, яких тварин їсти, за які злочини камінням побивати, але вони безнадійно застарілі. Ніхто їх не дотримується. Ісус, як і належить грибу, нічого справді корисного не сказав, загальні фрази, яких неможливо на практиці застосувати.
Християни, коли змінюється їх уявлення про щось, просто напросто інтерпретують инакше. Біблією легко і довгі спідниці виправдати, і короткі (хоча б просто ігноруючи потрібні місця, адже більшість біблейських законів сучасні християни і так ігнорують).

Ну от напр. часто чомусь ображаються на багатство попів і патріархів, он в Росії з Кирила прямо мученика зробили, ввесь час йому ролексами тицяють, ви чомусь тут на багатих політиків ображаєтесь. Згадують часто біблію і вушко голки, що мовляв багатому в рай важко потрапити. А чому не згадують, що треба і сорочку віддати і иншу щоку підставити? Що морально, по християнській моралі, ображатись на ролекс Кирила, чи скинутись йому на ще три ролекси? :8:
Вам все моя логіка якась не така, як вам треба) Але називати її жіночою, коли абсолютна більшість жінок не думає так, як я, неправильно.
Жінки хочуть бути заміжніми, але незалежними. Церква каже, що жінка залежна і має бути заміжня або за чоловіком, або за Ісусом, це приклад християнської моралі для жінок.
  • 0

#2163 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4041 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 24.09.2017 – 19:34

Перегляд дописусерпинка (24.09.2017 – 16:31) писав:

Ми говоримо про фреску з тайною вечерею.
Я й не думала, що вам ікони подобаються. Хіба-що якісь буддійські статуетки, як несостоявшемуся буддисту, чи єгипетські фрески, як фанату всього єгипетського))
Звідки такі висновки? Не користуйтесь жіночою логікою. З того, що я приводжу ікони як приклад, не слідує, що вони мені особливо подобаються. А я просто про Єгипет читав трохи, в суперечці з Манфредом наводив як приклад того, що нема ніякої стіни між ритуалами і уявленнями християн і язичників. Що в основних рисах теологія спасіння християнина збігається з тією, через яку спасався фараон. Можна мабуть було би через шумерів, але там малюлків значно менше.
Про фреску з дайною вечерею, прямо не можна твердити, шо там гриби (хіба тільки складки одягу), але чому ви її окремо розглядаєте від фресок, які поряд? Там ланка є, прочитайте.

А чому там кабачок над головою висить? І яблука?
Отут Єва навіть зірвала яблуко.
Зображення

Напр. таке пояснення.

Цитата

<a name="top">So we come full circle, back to the Cosmic Tree beneath which Perseus slew Medusa, harvested mushrooms, and picked apples. We know why mushrooms are associated with pine, birch, and oak, but now the olive tree has been thrown into the mix. As far as we know, Amanita muscaria doesn't grow beneath olive trees. And what on earth do apples, golden or otherwise, have to do with these four trees?

When apples are ripe, the reddest, ripest ones drop to the ground. If one were to approach a forest of pine at the right time of the year, one might see beneath some of the trees what also look like fallen apples on the ground. But one would be mistaken. In its early stage of growth, just after splitting open its own veil-enclosed "egg" and popping its head into the open air, the Amanita muscaria resembles a round, red fruit. The stipe, or stalk, is usually hidden at this stage. The fruits - for mushroom is a fruit - appear to be lying on the ground. At the appropriate time, this same scene can be found beneath all the mushroom's other host trees as well.

Returning to the same forest a week or so later, one would find a different landscape. There would still be red "apples" lying about, only new ones; the former apples will have changed color and shape. If there had been a lot of rain in the intervening days, the older mushrooms would be soggy, discolored, and rotting. But if it had been clear and warm, these same mushrooms would have turned a beautiful and metallic golden-orange, the warmer and winder the weather, the more golden and metallic the mushroom. This is the optimum time to harvest. Careful drying produces the same effect.

So, figuratively speaking, all the host trees of Amanita muscaria produce "apples" that later turn to gold. Apples and golden apples have long been code names for the mushroom wherever both the mushroom and apples are known, even to the present day. Now we can see why it was that Perseus harvested not only the Medusa's head and entheogenic mushrooms from beneath the tree of the Hesperides, but golden apples as well: more will be said below about Medusa's correspondence to Amanita muscaria.

Бо жінкам навіть хижаків може бути шкода. Але вам цього не зрозуміти. Манфред би мене зрозумів.
Та ну, не пишіть заяложених штампів.
В часи Жуля Верна не тільки хижаків знищували, а й ще ефективно геноцидили автохтонні народи в Америці і Африці, благо, християнство то фактично заохочувало, даючи християнам європейцям почуття вищості над язичниками-дикунами і даючи конкретні приклади санкціонованого богом геноциду в біблії.

Будь-який священик вам скаже, що християнська віра - це продовження, удосконалення віри слов'ян. Що слов'ян навернули на істинний путь.
Ніякий притомний священник так не скаже. Притомний священник вам скаже, що віра слов’ян язичницька, і походить від диявола. Притомний священник намагатиметься навіть заборонити те, що від купвльських свят лишилось (в селі, звідки я, таки заборонив піп купальські ігрища ).
В іудейсько-християнській традиції бог чітко протиставляється иншим богам, синкретизм на свідомому рівні неможливий. Всі язичницькі боги для християнина є чортами, нечистою силою.

Перегляд дописусерпинка (24.09.2017 – 17:13) писав:

Вам все моя логіка якась не така, як вам треба) Але називати її жіночою, коли абсолютна більшість жінок не думає так, як я, неправильно.
Жіноча логіка, це просто відсутність аргументів, це просто заява, що я так вважаю. От вважаєте ви, що погодитись то кланятись, і все.

Повідомлення відредагував kalamar: 24.09.2017 – 19:42

• 0

#2164 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6562 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.09.2017 – 20:51

багатолітер, читати нудно, ви тут уже порівнювали обрізання зі збиранням грибів?
  • 0

#2165 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4041 повідомлень

Відправлено 24.09.2017 – 21:18

Перегляд дописуУповноважений (24.09.2017 – 20:51) писав:

багатолітер, читати нудно, ви тут уже порівнювали обрізання зі збиранням грибів?
А чому ти вирішив, що то пов’язано? Збирання чарівного гриба це була складна ритуалізована процедура, яка вимагала потрібних дій в потрібний час, належної пошани, і промовляння певних заклинань. Ти ж не сироїжки збираєш, а Сина Бога.
Щодо обрізання, то з Аллегро.
Зображення
Вивчай, там є про обрізання і терновий вінець.

Цитата

The head-gear of the Jewish high priest, called simply a “turban” in the Old Testament (Exod 28:4, etc), was apparently intended to represent the glans penis. Josephus has an extended account of this piece of ceremonial attire.30 He describes it by alluding to several different plants, all of them having a mushroom relevance. One, indeed, Sideritis, actually is a name of the Holy Plant.31

First, the priest dons a skull—cap (Greek pilos, Latin pileus, incidentally, the botanist’s name for the cap of the mushroom), as worn by the generality of the priesthood. Over this he puts a turban of violet embroidery, further encircled with a crown of gold. Sprouting from the top of this was a golden calyx, or seed—vessel.

In order to satisfy the curiosity of his remarkably ill-informed readers, Josephus goes on to describe in great detail the nature and shape of the calyx, “for those unfamiliar with it”, comparing it with that of Henbane, Hyoscyamus niger (fig. 3).
“Imagine”, says our ingenious author, “a ball cut into two: the calyx at the stem presents the lower half of this, emerging from its base in a rounded form.”
He then enlarges on the graceful turn of the sides to the “rim” on to which the “hemispherical lid adheres closely”.

This calyx, he says, is enveloped in a husk or sheath which detaches itself of its own accord as the fruit begins to develop. This is not a very accurate account of the Henbane calyx and its ovary, but it well suits the volva of the Boletus mushroom as the embryo begins to expand. Josephus speaks further of the ragged edge of the lip of the calyx, “like thorns quite sharp at the end”.

This is presumably an allusion to the three— tiered golden crown surrounding the violet turban,82 and in human terms to the edge of the circumcised foreskin. The Bible makes no mention of a golden crown, but it does speak of a “plate of gold” (sis), affixed to the front of the priest’s turban (Exod 28 :36).33

As Josephus was well aware, the word sis is used in late Hebrew for the fringe of shreds of the prepuce remaining after an insufficient circumcision operation, a kind of “crown of thorns” around the bared glans.34 In mushroom terms, this “fringe” will be the membrane that joins the margin of the pileus cap to the stem before its full development. When the skin breaks it remains as a ragged ring around the stem. New Testament imagery has Jesus crowned with thorns and clothed with royal purple (John 19:2).

The deep red cap of the sacred mushroom added to its phallic significance in the eyes of the ancients and provided them with words for that color, as will be noted. These “glans-crowned” officials, kings and priests, were then, the messiahs, or christs, said in the Ol Testament to be “smeared with Yahweh” (I Sam 26:11; Ps 2:2), “having the consecration, or crown of God’s unction upon them” (Lev 21:12).

In that holy condition they were not allowed to leave the sanctuary precincts (Lev 21:12; cp. 10:7), unless by some ill chance and erotic dream, they were to spoil their ritual purity by inadvertently mixing their own semen on their bodies with that of the god. In that case they were obliged to leave the sacred area of the Jerusalem temple by an underground passage leading to the profane area of the city.35 Both the Semitic and the Greek words for “christ”, the “anointed, or smeared one”, came from Sumerian terms for semen or resinous saps, MASh and SKEM.

Повідомлення відредагував kalamar: 24.09.2017 – 21:20

• 0

#2166 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 24.09.2017 – 21:30

Перегляд дописуkalamar (24.09.2017 – 19:34) писав:

Про фреску з дайною вечерею, прямо не можна твердити, шо там гриби (хіба тільки складки одягу), але чому ви її окремо розглядаєте від фресок, які поряд?
Бо я тайну вечерю ніколи не розуміла, вона на мене якийсь жах наводила завжди. У нас в селі, у родичів була ікона на стіні, я щовечора влітку на неї дивилась...

В часи Жуля Верна не тільки хижаків знищували, а й ще ефективно геноцидили автохтонні народи в Америці і Африці, благо, християнство то фактично заохочувало, даючи християнам європейцям почуття вищості над язичниками-дикунами і даючи конкретні приклади санкціонованого богом геноциду в біблії.
Які саме християни заохочували геноциди? Їх вже на той час багато різних течій вже було. Жуль Верн, як християнин, католик, напевно теж заохочував до такого.

Ніякий притомний священник так не скаже. Притомний священник вам скаже, що віра слов’ян язичницька, і походить від диявола. Притомний священник намагатиметься навіть заборонити те, що від купвльських свят лишилось (в селі, звідки я, таки заборонив піп купальські ігрища ).
В іудейсько-християнській традиції бог чітко протиставляється иншим богам, синкретизм на свідомому рівні неможливий. Всі язичницькі боги для християнина є чортами, нечистою силою.
Ви із багатьма священиками спілкувались?
Мене багато років водили до церкви, де кожної неділі були проповіді, церква велика, багато священиків, і приїжджі священики бували, але це греко-католики, а не православні (може в православних і так, як ви пишете). І я пам'ятаю, що у вірі слов'ян священики знаходили якби елементи правильної віри, тобто вони взагалі віру у щось вище вважали вже прогресом, подарунком від, як би вони сказали, "істинного бога". Проте язичницькі традиції засуджували, так, і купальські свята у т.ч.

Жіноча логіка, це просто відсутність аргументів, це просто заява, що я так вважаю. От вважаєте ви, що погодитись то кланятись, і все.
Ви якісь ображені на мене, чи мені здається? Якщо ви не хочете зі мною спілкуватися, чи якщо мої судження вас дратують, то я не буду писати. Поставте мінус вкінці-кінців і я не буду писати.
Але не перекручуйте мене. Бо я писала, що погоджуватись з політичними поглядами, які не ви самі придумали, з чужими поглядами, рівносильно полизати комусь дупу. Коли ви голосувати йдете - ви йдете лизати дупу. Змиріться або не жвиндіть.

Повідомлення відредагував серпинка: 24.09.2017 – 21:30

• 0

#2167 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4041 повідомлень

Відправлено 24.09.2017 – 21:57

Перегляд дописуУповноважений (24.09.2017 – 20:51) писав:

Простіше. З 45 секунди обрізання. Мембрана, яка з’єднує ніжку гриба з кепкою, лопається при рості гриба, і утворює рване кільце, "як терен" (Флавій).

Цитата

The Bible makes no mention of a golden crown, but it does speak of a “plate of gold” (sis), affixed to the front of the priest’s turban (Exod 28 :36).33
As Josephus was well aware, the word sis is used in late Hebrew for the fringe of shreds of the prepuce remaining after an insufficient circumcision operation, a kind of “crown of thorns” around the bared glans

• 0

#2168 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4041 повідомлень

Відправлено 24.09.2017 – 23:31

Перегляд дописусерпинка (24.09.2017 – 21:30) писав:

Але не перекручуйте мене. Бо я писала, що погоджуватись з політичними поглядами, які не ви самі придумали, з чужими поглядами, рівносильно полизати комусь дупу. Коли ви голосувати йдете - ви йдете лизати дупу. Змиріться або не жвиндіть.
Я не ображений, просто це і є жіноча логіка. Ви не можете навести жодного аргументу, який би говорив, що "погоджуватись з політичними поглядами, які не ви самі придумали, з чужими поглядами, рівносильно полизати комусь дупу", але ви заявляєте про свою правоту.

Цитата

Я не всегда знаю о чем говорю, но всегда знаю что права!
Звичайні логічні твердження мають висновок (conclusion), і аргументи. Причому аргументи принаймні в інтенції мають підтримувати висновок. В інтенції, я маю на увазі, що аргументи можуть бути слабкі, не правильні, погано підтримувати висновок, але той хто висловлює твердження принаймні намагається, щоб висновок слідував із аргументів.
В жіночій логіці, є висновок, і відсутнє навіть намагання підтримати його аргументами.

І я пам'ятаю, що у вірі слов'ян священики знаходили якби елементи правильної віри, тобто вони взагалі віру у щось вище вважали вже прогресом, подарунком від, як би вони сказали, "істинного бога". Проте язичницькі традиції засуджували, так, і купальські свята у т.ч.
Анатема їм, вони, як і ви, Біблії не читали.

Цитата

-- for you shall not worship any other god, for the LORD, whose name is Jealous, is a jealous God-
ибо ты не должен поклоняться богу иному, кроме Господа; потому что имя Его-- ревнитель; Он Бог ревнитель.
Власне те, що вони щось там в вірі слов’ян знаходили, ше кумедніше, бо практично невідомо в що слов’яни вірили. Брехали вони вам просто.

Які саме християни заохочували геноциди? Їх вже на той час багато різних течій вже було. Жуль Верн, як християнин, католик, напевно теж заохочував до такого.
Саме християнство як релігія чітко розділяє людей на два сорта, християн і нехристиян. Язичництво саме по собі прирівнювалось до грішності. В біблії в старому заповіті є приклади санкціонованого богом геноциду корінних жителів обіцяної землі. Досить добавити, що переселенці в Америку теж уявляли Америку, як нову обіцяну землю, як новий Ізраїль. Це виправдовувало забирання землі в нижчих язичників, і виселення чи знищення язичників при потребі. Для геноциду важлива пропаганда, яка зобразить тих, кого треба знищити, людьми нижчого сорту. В третьому рейху таку пропаганду давала ідея вищості арійської раси, в Америці християнська ідея вищості християн над язичниками. Я не хочу давати десятків цитат з біблії, щоб показати ставлення до язичників.

у вірі слов'ян священики знаходили якби елементи правильної віри,
Ви самі, до речі, назвали причини ставлення до язичників. Християни розділяють віру на "правильну" і "неправильну", правильна звичайно в них. Відповідно, язичників треба спробувати християнізувати (тоді вони, як Ісус заповідав, самі і другу щоку підставлять і сорочку віддадуть, і в резервацію виїдуть :wink2: ), якшо не получається, і язичники воюють за сорочку (їхню землю), залишається їх тільки екстермінувати, адже від правильної віри вони відмовляються, істинного бога не признають, наполягають на тому, щоб перебувати у гріху.

Повідомлення відредагував kalamar: 24.09.2017 – 22:46

• 0

#2169 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4041 повідомлень

Відправлено 25.09.2017 – 00:40

Бо я тайну вечерю ніколи не розуміла, вона на мене якийсь жах наводила завжди. У нас в селі, у родичів була ікона на стіні, я щовечора влітку на неї дивилась...
А решту ви розумієте!

Цитата

Где мудрец? где книжник? где совопросник века сего? Не обратил ли Бог мудрость мира сего в безумие? 21 Ибо когда мир [своею] мудростью не познал Бога в премудрости Божией, то благоугодно было Богу юродством проповеди спасти верующих. 22 Ибо и Иудеи требуют чудес, и Еллины ищут мудрости; 23 а мы проповедуем Христа распятого, для Иудеев соблазн, а для Еллинов безумие, 24 для самих же призванных, Иудеев и Еллинов, Христа, Божию силу и Божию премудрость; 25 потому что немудрое Божие премудрее человеков, и немощное Божие сильнее человеков.
Англійський переклад точніший.

Цитата

but we preach Christ crucified: a stumbling block to Jews and foolishness to Gentiles
Тобто, проповідують камінь спотикання для Іудеїв, і дурість для еллінів.
Гриби і каламбури, тому ніц вам не зрозуміло. :wink2:

Цитата

Одним из таких грибных каламбуров в стихах Нового Завета является гениальная фраза о мудрости и безумии христианского учения.
"Ибо и Иудеи требуют чудес, и Еллины ищут мудрости; а мы проповедуем Христа распятого, для Иудеев соблазн, а для Еллинов безумие"(I Кор 1:23).
Слово "соблазн" (греч. skandalon) обычно используется в значении "ловушка" или "западня". Оно означает палку с набалдашником или болт, на котором находится приманка, служащий простым устройством для захлопывания ловушки. Это метафорическое описание для какого-либо неожиданного преткновения либо ловушки для человека.
Греческое слово skandalon, как мы установили, первоначально означало "болт". Его арамейским эквивалентом было tiqla, а фаллообразный гриб иногда назывался "растение-болт", из-за его формы, присущей примитивному ключу или болту, в сущности, короткому жезлу с набалдашником.
Итак, мы можем расшифровать первую часть: Для евреев (т. е. на еврейском языке), "Христос распятый" (помазанный-спермой, эрегированный фаллический гриб) представляет собой "растение-болт" (tiqla – гриб, "камень преткновения"). Вторая часть четко подтверждает первую: "и безумие для эллинов". Греческим словом для "безумия" является moria, тогда как morios было названием гриба! Так игра слов становится понятной.

• 0

#2170 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 25.09.2017 – 05:35

Перегляд дописуkalamar (24.09.2017 – 23:31) писав:

Я не ображений, просто це і є жіноча логіка. Ви не можете навести жодного аргументу, який би говорив, що "погоджуватись з політичними поглядами, які не ви самі придумали, з чужими поглядами, рівносильно полизати комусь дупу", але ви заявляєте про свою правоту.

Звичайні логічні твердження мають висновок (conclusion), і аргументи. Причому аргументи принаймні в інтенції мають підтримувати висновок. В інтенції, я маю на увазі, що аргументи можуть бути слабкі, не правильні, погано підтримувати висновок, але той хто висловлює твердження принаймні намагається, щоб висновок слідував із аргументів.
В жіночій логіці, є висновок, і відсутнє навіть намагання підтримати його аргументами.
Як казав мій колишній шеф (чоловік, до речі):"Есть вещи сами собой разумеющиеся". Він теж не любив розжовувати. Це у вас просто упереджене ставлення до жінок.
  • 0

#2171 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6562 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.09.2017 – 08:23

Перегляд дописуkalamar (24.09.2017 – 21:18) писав:

А чому ти вирішив, що то пов’язано? Збирання чарівного гриба це була складна ритуалізована процедура, яка вимагала потрібних дій в потрібний час, належної пошани, і промовляння певних заклинань. Ти ж не сироїжки збираєш, а Сина Бога.
Щодо обрізання, то з Аллегро.
Зображення
Вивчай, там є про обрізання і терновий вінець.
ну бо як люди збирають гриби - то зрізають їхні органи розмноження. Тіло гриба то в землі лишається. Та й про ритуал - тим більше. Вивчати ліньки.

Перегляд дописуkalamar (24.09.2017 – 21:57) писав:

Простіше. З 45 секунди обрізання. Мембрана, яка з’єднує ніжку гриба з кепкою, лопається при рості гриба, і утворює рване кільце, "як терен" (Флавій).

а коли не було відеокамер, люди накурювалися і годинами, навіть кілька діб, лежали і то все роздивлялися?
  • 0

#2172 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4041 повідомлень

Відправлено 25.09.2017 – 15:23

Перегляд дописуУповноважений (25.09.2017 – 08:23) писав:

ну бо як люди збирають гриби - то зрізають їхні органи розмноження. Тіло гриба то в землі лишається. Та й про ритуал - тим більше. Вивчати ліньки.

а коли не було відеокамер, люди накурювалися і годинами, навіть кілька діб, лежали і то все роздивлялися?
А коли не було мікроскопів, люди не знали як гриби розмножуються. Сімя нема, тому зачаття в грибів непорочне.
Щодо зрізання. То обрізання не відрізання органу розмноження.
Є звичайно слова Ісуса про скопців, тому все залежить як їх протлумачити. Більшість офіційних церков не хочуть з хазяйством розставатись, і тому тлумачать їх алегорично, але були послідовніші товариші, які тлумачили їх буквально, що теж правильно. Адже існує 66 способів складати пісні племен, і всі вони правильні.

Перегляд дописусерпинка (25.09.2017 – 05:35) писав:

Як казав мій колишній шеф (чоловік, до речі):"Есть вещи сами собой разумеющиеся". Він теж не любив розжовувати. Це у вас просто упереджене ставлення до жінок.
Та ні. Те твердження геть не очевидне, його слід таки пояснювати.
Зрештою, коли релігія в стані містичного культу вона не політика, але коли вона набуває характеру загальнодержавної релігії - вона політика, вона є спосіб контролю населення, вона є певною політичною ідеологією, і дуже потужною політичною ідеологією.
Отже, якщо припустити, що ваше твердження справедливе, то погоджуватись з християнством рівноцінно лизанню дупи.

Повідомлення відредагував kalamar: 25.09.2017 – 15:25

• 0

#2173 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4041 повідомлень

Відправлено 25.09.2017 – 18:35

Про манну в пустелі ви знаєте?
Ісус робить прямий натяк на манну.

Цитата

Не Моисей дал вам хлеб с неба, а Отец Мой дает вам истинный хлеб с небес; ибо хлеб Божий есть Тот, Который сходит с небес и дает жизнь миру… Я есмь хлеб жизни… Я – хлеб живый, сшедший с небес; ядущий хлеб сей будет жить во век
А манна, пслоцибінові гриби гадаю була. Думка, що то ентеоген, навіть в англійській вікіпедії уже є. Цілі книжки про ентеогенну природу манни написані.
Є ісламське джерело, яке прямо манну пов'язує з грибами із посиланням на самого Пророка.

Цитата

It is narrated in the hadith Sahih Muslim that the Prophet Mohammad said "Truffles are part of the 'manna' which Allah sent to the people of Israel through Moses, and its juice is a medicine for the eye."
До речі, наскельний малюнок з Сахари. Йому 7-9 тисяч років, задовго до Мойсея.

Зображення

Звичайно Ісус також Агнець, тому Лонгін, який бік Ісуса списом пробив святий.
Справа в тому, що жертвеному ягнаті не можна було ламати кісток.

Цитата

не ешьте от него недопеченного, или сваренного в воде, но ешьте испеченное на огне, голову с ногами и внутренностями;
не оставляйте от него до утра [и кости его не сокрушайте], но оставшееся от него до утра сожгите на огне.

Цитата

Итак пришли воины, и у первого перебили голени, и у другого, распятого с Ним.
Но, придя к Иисусу, как увидели Его уже умершим, не перебили у Него голеней,
но один из воинов копьем пронзил Ему ребра, и тотчас истекла кровь и вода.
И видевший засвидетельствовал, и истинно свидетельство его; он знает, что говорит истину, дабы вы поверили.
Ибо сие произошло, да сбудется Писание: кость Его да не сокрушится.
Также и в другом [месте] Писание говорит: воззрят на Того, Которого пронзили
Відповідно, якби не Лонгін, Ісусу перебили би гомілки і він би не був жертвенним Агнцем.

Повідомлення відредагував kalamar: 25.09.2017 – 18:59

• 0

#2174 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 25.09.2017 – 21:05

Перегляд дописуkalamar (23.09.2017 – 04:49) писав:

Отут добре все видно. Передусім, німб (гриб) зображений серед иншик овочів і фруктів. І Ісусик дивиться на муку як Ленін (теж гриб, до речі) на буржуазію. Знаєте, чому мухомор називають мухомором.
Зображення

А Марія тут теж грибиня мухомориха?

Перегляд дописуkalamar (25.09.2017 – 15:23) писав:

А коли не було мікроскопів, люди не знали як гриби розмножуються. Сімя нема, тому зачаття в грибів непорочне.
Хто ж така Марія? Як вона його зачала?

Перегляд дописуkalamar (25.09.2017 – 15:23) писав:

Та ні. Те твердження геть не очевидне, його слід таки пояснювати.
Зрештою, коли релігія в стані містичного культу вона не політика, але коли вона набуває характеру загальнодержавної релігії - вона політика, вона є спосіб контролю населення, вона є певною політичною ідеологією, і дуже потужною політичною ідеологією.
Отже, якщо припустити, що ваше твердження справедливе, то погоджуватись з християнством рівноцінно лизанню дупи.
Можна ще казати "сраки", "жопи", "попки", а можна додати Хенка.
Бачите, самі розібралися і все стало очевидно. А то звикли ці ліниві фізики отак брати готові результати математиків і не вникати у доведення, не маючи інтенції, навіть не намагаючись самому довести, але при цьому вимагаючи пояснень, щоб показали їм путь...
У мене враження, що ви лизання дупи якось з образою сприймаєте. Але ж то не завжди погано - цілувати комусь дупу. Дітям, напр., можна дупу цілувати і ніякого дискомфорту при цьому не відчувати.

Перегляд дописуkalamar (24.09.2017 – 23:31) писав:

Анатема їм, вони, як і ви, Біблії не читали.

Власне те, що вони щось там в вірі слов’ян знаходили, ше кумедніше, бо практично невідомо в що слов’яни вірили. Брехали вони вам просто.

Саме християнство як релігія чітко розділяє людей на два сорта, християн і нехристиян. Язичництво саме по собі прирівнювалось до грішності. В біблії в старому заповіті є приклади санкціонованого богом геноциду корінних жителів обіцяної землі. Досить добавити, що переселенці в Америку теж уявляли Америку, як нову обіцяну землю, як новий Ізраїль. Це виправдовувало забирання землі в нижчих язичників, і виселення чи знищення язичників при потребі. Для геноциду важлива пропаганда, яка зобразить тих, кого треба знищити, людьми нижчого сорту. В третьому рейху таку пропаганду давала ідея вищості арійської раси, в Америці християнська ідея вищості християн над язичниками. Я не хочу давати десятків цитат з біблії, щоб показати ставлення до язичників.

Ви самі, до речі, назвали причини ставлення до язичників. Християни розділяють віру на "правильну" і "неправильну", правильна звичайно в них. Відповідно, язичників треба спробувати християнізувати (тоді вони, як Ісус заповідав, самі і другу щоку підставлять і сорочку віддадуть, і в резервацію виїдуть :wink2: ), якшо не получається, і язичники воюють за сорочку (їхню землю), залишається їх тільки екстермінувати, адже від правильної віри вони відмовляються, істинного бога не признають, наполягають на тому, щоб перебувати у гріху.
Ви якось зам'яли тему хижаків. Хижаки, по Жулю, теж були якимось нижчим сортом, що їх треба було знищувати?

Перегляд дописуkalamar (25.09.2017 – 00:40) писав:

А решту ви розумієте!
Та нерозумію я майже нічого.

Манфред розумів, він на тлумаченні картин мабуть розумівся, і ікон мабуть теж. Манфред, вихаді, подлий трус.

Перегляд дописуkalamar (25.09.2017 – 00:40) писав:

Тобто, проповідують камінь спотикання для Іудеїв, і дурість для еллінів.
Гриби і каламбури, тому ніц вам не зрозуміло. :wink2:
Елліни теж балувались ентеогенами?
  • 0

#2175 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4041 повідомлень

Відправлено 25.09.2017 – 22:06

Перегляд дописусерпинка (25.09.2017 – 21:05) писав:

А Марія тут теж грибиня мухомориха?
Я не знаю. Для мене, так. Від кольорів до німбу. Сам маляр мабуть псилоцибе балувався, тому такі кольори яскраві.

Зображення

Кому Ісус з гори проповідує. Людям, чи тим грибоподібним "деревам"

Зображення

Навіть отут грааль поряд з оленем.
Зображення
Грааль.
Зображення

Олень, на якому Дід Мороз катається.
Зображення

Випереджаючи ваше наступне запитання. Так, Дід Мороз теж мухомор.

Елліни теж балувались ентеогенами?
Зигзаги жіночої логіки? Всі книжки старого заповіту на греці написані, може ви не в курсі. І греки християнами стали і ми у греків православ’я перейняли.

А так, ентеогени були у всіх релігіях без винятку, починаючи з отого наскельного рисунку. Я писав, що є навіть думка, що всі печерні рисунки первісних людей малювались власне під речовинами. Тобто в самих початках, коли людство почало формувати релігійні уявлення, воно використовувало гриби і инші рослини які впливають на сприйняття. Це уже майже не теорія, а встановлений факт.
  • 0

#2176 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4041 повідомлень

Відправлено 25.09.2017 – 22:45

Перегляд дописуkalamar (25.09.2017 – 22:06) писав:

Всі книжки старого нового заповіту на греці написані, може ви не в курсі. І греки християнами стали і ми у греків православ’я перейняли.

Можна ще казати "сраки", "жопи", "попки", а можна додати Хенка.
Бачите, самі розібралися і все стало очевидно. А то звикли ці ліниві фізики отак брати готові результати математиків і не вникати у доведення,
Математики мабуть частіше брали готові результати фізиків, і придумували, як їх довести.

У мене враження, що ви лизання дупи якось з образою сприймаєте.
Ні, я не сперечаюсь про смаки.
  • 0

#2177 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4041 повідомлень

Відправлено 26.09.2017 – 00:41

Ви якось зам'яли тему хижаків. Хижаки, по Жулю, теж були якимось нижчим сортом, що їх треба було знищувати?
Тільки, Жюль, не Жуль.
Хижаки небезпечні, можуть вас добре цапнути за якесь місце. І, власне, не тільки жижаки, а і деякі травоїдні. Ви не знали? Змія вас може вжалити. Тому, історично людям не подобалось жити поряд з хижакама, люди воліли їх знищувати. Жюль вам то повідомляє.

Та нерозумію я майже нічого.
Треба просто розуміти, що не все те золото, що блищить.
Такий собі Chas Bufe отут непогано підсумував.
Десять причин занедбати християнство у нього розжовані. Майже з усім я згоден (вважаєте, що кланяюсь? :wink2: )

Я навіть виділив те, чого ми тут торкались.

Цитата

Christianity is based on fear

Christianity preys on the innocent
Christianity is based on dishonesty
Christianity is extremely egocentric
Christianity breeds arrogance, a chosen-people mentality
Christianity breeds authoritarianism
Christianity is cruel
Christianity is anti-intellectual, anti-scientific
Christianity has a morbid, unhealthy preoccupation with sex
Christianity produces sexual misery
Christianity has an exceedingly narrow, legalistic view of morality
Christianity encourages acceptance of real evils while focusing on imaginary evils
Christianity depreciates the natural world
Christianity models hierarchical, authoritarian organization
Christianity sanctions slavery
Christianity is misogynistic
Christianity is homophobic
The Bible is not a reliable guide to Christ's teachings
The Bible is riddled with contradictions
Christianity borrowed its central myths and ceremonies from other ancient religions

Повідомлення відредагував kalamar: 26.09.2017 – 00:45

• 0

#2178 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 26.09.2017 – 10:17

Перегляд дописуkalamar (26.09.2017 – 00:41) писав:

Тільки, Жюль, не Жуль.
Українська Вікіпедія, і не тільки вона, пише Жуль. Мені Жуль подобається. У цих французів забагато пом'якшень, як на мене.

Хижаки небезпечні, можуть вас добре цапнути за якесь місце. І, власне, не тільки жижаки, а і деякі травоїдні. Ви не знали? Змія вас може вжалити. Тому, історично людям не подобалось жити поряд з хижакама, люди воліли їх знищувати. Жюль вам то повідомляє.
Одне діло не жити поруч, інше діло спеціально їхати до хижаків у гості, щоб їх знищувати. Не думаю, що кожен на таке був здатен у часи Верна. І не думаю, що всі аплодували такій моралі.

Треба просто розуміти, що не все те золото, що блищить.
Такий собі Chas Bufe отут непогано підсумував.
Десять причин занедбати християнство у нього розжовані. Майже з усім я згоден (вважаєте, що кланяюсь? :wink2: )
Я навіть виділив те, чого ми тут торкались.
Манфред би знайшов протилежний список. Але Манфреда тут нема, нема кому заперечувати ті пункти. Нема теми для дискусії.

(вважаєте, що кланяюсь? :wink2: )
Аплодуєте. Я ж казала, що то в політиці кланяються. Вчиш вас, вчиш, а в неділю нема з ким в люди вийти. :wink2:

Перегляд дописуkalamar (25.09.2017 – 22:45) писав:

Математики мабуть частіше брали готові результати фізиків, і придумували, як їх довести.
На прохання фізиків ;)

Зигзаги жіночої логіки? Всі книжки старого заповіту на греці написані, може ви не в курсі. І греки християнами стали і ми у греків православ’я перейняли.
В курсі, в курсі. Я ж в греко-католицьку церкву ходила.
Я про древніх греків з їхньою міфологією, Зевсом.
Признаюсь чесно, чим далі, тим важче мені терпіти ваші підколки з "жіночою логікою". Я не хочу це терпіти. Тому, я дала собі слово, що якщо ще раз ви мені це напишете, то я не буду з вами спілкуватись, бо мене це ображає.

Повідомлення відредагував серпинка: 26.09.2017 – 10:18

• 0

#2179 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 26.09.2017 – 13:16

Перегляд дописуkalamar (25.09.2017 – 22:45) писав:

А нащо це математикам? Це фізикам потрібно. Кожен фізик вважає кошерним, якщо його фізика, відкриті ним закони, підтверджуються математично. Тоді фізика залізна. А так, без математики, то лише одні балачки.

Майже з усім я згоден (вважаєте, що кланяюсь? :wink2: )
Цікаво, з чим ви тут не згодні.

Олень, на якому Дід Мороз катається.

Випереджаючи ваше наступне запитання. Так, Дід Мороз теж мухомор.
Не Дід Мороз, а Санта-Клаус. У Діда Мороза нема оленів, небритих неголених, він на трійці коней їздить. Вам ніколи листівок новорічних не надсилали?

Зображення

Зображення

Зображення

І не гриб Санта, а шаман, який гриби вживав і літав після цього на оленях, роздавав дітям подарунки в червоно-білих упаковках (гриби мухомори засушені).
Прихований текст
Так що не годуйте мене казками, не псуйте собі карму.

Повідомлення відредагував серпинка: 26.09.2017 – 13:39

• 0

#2180 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 26.09.2017 – 14:30

Тут трошки краще написано:
https://russian.rt.com/article/2399
  • 0