Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2154

#2121 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3989 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 14.09.2017 – 22:01

Перегляд дописуУповноважений (14.09.2017 – 16:42) писав:

переїдання "чрєвоугодіє" - то страшний гріх, а значить і аморально. алкоголь десь заборонений у мусульман, а в нас то взагалі християнство виросло з культа Діонісія, і алкоголь з наркотиками - головний ритуал, тож про яку аморальність тут може бути мова.
Культ Діоніса теж був на грибах, але звичайно ж не з нього християнство. Ну географічно хоча б. І не було тоді нашого поняття наркотиків.
Ісус - гриб. Після "розширення свідомості" з’явилась група гіппі, яка "розширювала свідомість" Ісусом, як то хіппі 60 робили за допомогою ЛСД. Для римлян і просто не членів секти християни були тим, чим для американських християн в 60 були гіппі. Вони були "брудними гіппі", яким чхати було на норми суспільної моралі, на одяг, на роботу, відповідальність перед імперією і і мператором, на репутацію, на кар’єру, на суспільну і національну диференціацію, які принципово жили моментом, проповідували дурні утопічні ідеї любити шо попало, жити як птахи ні про що не дбаючи, і не мили рук перед їжею (Тогда к Иисусу пришли из Иерусалима+ фарисеи и книжники и сказали: 2 «Почему твои ученики нарушают традиции предков? Например, они не моют руки, когда собираются есть»). :wink2: Їм чхати було на більшість того, що в суспільстві вважалось правильним і моральним.
Але коли згодом християнство зробили офіційною релігією, звичайно ж його переробили і заборонили речовини (якій державі потрібні громадяни, яким чхати на саму ідею держави?). Тобто, навіть я не тверджу, що з часу, коли християнство стало офіціозом, в ньому не були заборонені різні грибочки. Очевидно заборонені.
Але є ряд авторів які просліджують грибочки в християнському мистецтві аж до пізнього ренесансу.
Почитай зрештою нагірну проповідь. То погляд на мораль гіппі.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.09.2017 – 22:02

• 1

#2122 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.09.2017 – 06:57

Перегляд дописуkalamar (14.09.2017 – 22:01) писав:

Культ Діоніса теж був на грибах, але звичайно ж не з нього християнство. Ну географічно хоча б.
А Носівський з Фоменком доводять, що саме з нього і географічно теж.

все ж таки основний ритуал лишився основним ритуалом.
  • 0

#2123 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 15.09.2017 – 21:06

Перегляд дописуУповноважений (15.09.2017 – 06:57) писав:

все ж таки основний ритуал лишився основним ритуалом.
Поїдання грибів? :wink2: Про який ритуал говориш? Псилоцибінчик замінили на м’ясо.

Тут коментар.
Зображення
Зображення
Зображення

Повідомлення відредагував kalamar: 15.09.2017 – 21:07

• 0

#2124 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 16.09.2017 – 11:12

Перегляд дописуkalamar (15.09.2017 – 21:06) писав:

Поїдання грибів? :wink2: Про який ритуал говориш? Псилоцибінчик замінили на м’ясо.
так, хлібчик з пліснявою та вино , католики певний час взагалі без вина обходились, з того виросла легенда про вампіра Дракулу.
А яке м'ясо? Типу м'ясо, котре зовсім не м'ясо?
  • 0

#2125 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 16.09.2017 – 13:49

Перегляд дописуУповноважений (16.09.2017 – 11:12) писав:

так, хлібчик з пліснявою та вино , католики певний час взагалі без вина обходились, з того виросла легенда про вампіра Дракулу.
А яке м'ясо? Типу м'ясо, котре зовсім не м'ясо?

Цитата

Мнение моё таково, что действительно в хлебе съедается Тело Христово и всё, что претерпевает хлеб, претерпевает и Тело Христово, так что оно разрезается и пережёвывается зубами благодаря священному единству
Лютер

Цитата

"Хлеб - это не просто таинство, но подлинное
тело Христа, которое едят зубами"
(с) Беренгар Турский (1059 год)

Я лише хотів сказати, що відмовившись від псилоцибінчика само собою вийшла кумедна інтерпретація м`ясця, яке їдять зубами. Гадаю, ранні християни, ті, які ще гіппі, були би в шоці. :wacko:

Повідомлення відредагував kalamar: 16.09.2017 – 13:52

• 0

#2126 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 16.09.2017 – 17:06

ну як я вже писав раніше, то є змішування трьох різних культів, та ще й четвертий культ збоку.
1) Алко-наркоманський культ Діонісія з перетворенням води на вино Ісусом
2) Егоїстичний культ вічного життя во плоті, з поїданням немовлят-ісусиків задля стовбурових клітин і омолодження, А затим муміфікування трупу, культ нетлінних мощей, і очікування воскресіння цього тіла.
3) Асексуальний культ непорочного розмноження, в якому плодитися не хочеться а розмножуватися хочеться, і для того роблять піраміду: одного з'їдять дванадцять, потім їх 144, потім ще... мережевий маркетинг :)

Але як з того вилізло, що Влада Цепеша обізвали вампіром - це прям анекдот

І от культ нетлінних мощей лишився, а з культом воскресіння треба було щось робити - бо як змусити людину вірити в воскресіння, якщо в неї немає грошей на муміфікацію? І ось античність і міфи еллади, Аід і підземне царство мертвих... Кажуть ніби то було задовго до християнства, але сучасні дослідники мають аргументи, що антична епоха була після християнства, це було зовсім нещодавно, а потім, у 1812-1816 відбулася війна з атомними бомбами, ядерна зима, рік без літа, міщани померли, бо загрузли в болотах глиняних опадів, дурні силюки все розтягнули на брухт, і історію сильно перебрехали. Ось таку фігню я дивлюсь на ютубі :)

Повідомлення відредагував Уповноважений: 16.09.2017 – 16:58

• 0

#2127 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 17.09.2017 – 00:07

Перегляд дописуУповноважений (16.09.2017 – 17:06) писав:

Ось таку фігню я дивлюсь на ютубі :)
Так, ти фігню справді дивишся, а я серйозно пишу. Не дописуй свою фігню до такий серйозних речей, як грибна природа Ісуса. Бо подумають, що я тебе знаю, і теж прикалуюся. :wacko:
Тоді як я серйозно пишу, що все дуже гарно сходиться, і, чорт, на фресці вище, ну не "середньовічні дерева" там, там гриби, яких навіть ножами ріжуть. І, не можна тих клятих грибів на фресці 12 століття просто ігнорувати, треба то якось пояснювати. :wink2:
  • 0

#2128 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 17.09.2017 – 08:10

так жеж в тих відеороликах докази наводять досить переконливі, це ж не про плоску Землю, і я схильний довіряти, що епоха античності і епоха відродження - це одна епоха, тобто античність була після середньовічча, І наприклад Парфенон не настільки старий як йому приписують, (Був зведений до 438 року до н. е. за 10 років. Зазнав руйнування 1687 року), імовірніше його будували за сотню-дві років до руйнування, разом з іншими подібними шедеврами архітектури. Також я довіряю твердженню, що 1812 над Москвою був вибух атомної бомби.
  • 0

#2129 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 17.09.2017 – 13:30

Перегляд дописуУповноважений (17.09.2017 – 08:10) писав:

так жеж в тих відеороликах докази наводять досить переконливі, це ж не про плоску Землю, і я схильний довіряти, що епоха античності і епоха відродження - це одна епоха, тобто античність була після середньовічча, І наприклад Парфенон не настільки старий як йому приписують, (Був зведений до 438 року до н. е. за 10 років. Зазнав руйнування 1687 року), імовірніше його будували за сотню-дві років до руйнування, разом з іншими подібними шедеврами архітектури. Також я довіряю твердженню, що 1812 над Москвою був вибух атомної бомби.
:wink2:
Не сміши. Тобі просто дали пару "доказів", які то ніби підтверджують, і промовчали про 10000 доказів, які то цілком спростовують. А ти розвішав вуха.
Я ж говорю про філологію (Аллегро), мистецтво, неупереджену інтерпретацію Святого Письма, про схожі ефекти речовин в 60-ті на на неповнолітніх нащадків американського середнього класу, чи про сучасні конфесії, які відроджують славу перших християн (напр. заміна пліснявого хліба кактусом, і знаєш, it's work!!! :wink2: ), про те, що багато тих, хто тепер грибочки приймали, описують то як релігійні переживання, зрештою, на здоровий глузд. Звваж, це незалежні один від одного агрументи.
Офіційно тобі скажуть, що то не псилоцибінові грибочки на фресці, а Pilzbaum "грибне дерево", тобто ходе, як качка, кряче, як качка, але не качка, а бегемот насправді.
  • 0

#2130 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 17.09.2017 – 16:56

гаразд, з трьох різних культів, що влилися в християнство, основним вважаємо алко-наркоманський.
Так хто ж бог-отець в ортодоксальній святій трійці? Діонісій чи Яхве?
  • 0

#2131 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 17.09.2017 – 18:11

Перегляд дописуУповноважений (17.09.2017 – 16:56) писав:

гаразд, з трьох різних культів, що влилися в християнство, основним вважаємо алко-наркоманський.
Так хто ж бог-отець в ортодоксальній святій трійці? Діонісій чи Яхве?
Ти серйозно гадаєш що в греків були тільки містерії Діоніса?
Зображення
Напр. елевсинські містерії були куди важливіші, а вакханалії на час появи християнства були давно прилизані.

Вище Деметра і Парсефона з грибочками, але основним напоєм у них був kykeon, туди імовірно або псилоцибінчик з грибочків входив, або аміди лизергінової кислоти із маткових ріжок на житі. І Аристотель, і Платон, і Софокл, і Ціцерон, і ряд імператорів були ініційовані на тих містеріях.

Повідомлення відредагував kalamar: 17.09.2017 – 18:37

• 0

#2132 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 17.09.2017 – 19:36

Перегляд дописуУповноважений (17.09.2017 – 16:56) писав:

До речі, вікіпедія наводить факт, що, власне в них були певні антинаркотичні закони. :wink2:

Цитата

в 415 до н. э. афинский аристократ Алкивиад был осуждён за то, что у него в доме оказалось «элевсинское таинство» :otruta: и он пользовался им для угощения друзей
Напій з тією самою назвою, але очевидно не той самий за складом, kуkeon, вживався селянами. Рецепт справжнього kykeon-у тримався в таємниці.
По ефектам елевсинське таїнство не поступалось християнському, теж єднало людину з богом і давало безсмертя. Але, твердити, що християнство прямо саме з того походить не можна просто тому, шо майже у всіх навколишніх народів були подібні обряди. Що історія Ісуса подібна до історій кількох десятків инших мітологічних істот. І не можна говорити, що то передрано конкретно з Діоніса, Мітри, Осіріса...

P.S. Оскільки елевсинські містерії то язичництво, то завваж, що народ досить легко приймає психоактивну природу елевсинського таїнства, навіть не зважаючи на те, що оскільки то було таїнство говорили про то мало, і власне доказів тому небагато. Але, щодо християнського таїнства то, як ти сам розумієш народ не прийме, що то якийсь гриб, тому тільки Ісус якого жують зубами, тільки м’ясо і ритуальний канібалізм, тільки гардкор.

Повідомлення відредагував kalamar: 17.09.2017 – 20:04

• 0

#2133 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 17.09.2017 – 22:21

Перегляд дописуkalamar (15.09.2017 – 21:06) писав:

Зображення
Гриби їдять гриби? Це якесь збочення. Ви впевнені, що там такий саме зміст?

Перегляд дописуkalamar (13.09.2017 – 22:58) писав:

Скажімо, тепер моралафаги намагаються наїжджати на суч. режисерів, щоб ті обмежили показ сцен із вживанням алкоголю чи палінням в кіно.
Ну от наприклад, у "Грі престолів" (чули про такий серіал? в сусідні теми заглядаєте?) ніхто не курить, ні наркотою не балується, проте всі п'ють, навіть Санса (пречемна дівчина) у першому сезоні пила вино, і їй майбутній король, майбутній чоловік (несостоявшийся) наливав навіть більше, ніж їй дозволяли батьки (а батьки, виявляється, дозволяли).
Про що це каже? Про закони, які діють у нинішньому суспільстві, але не про мораль. Ви ж самі писали, що сьогодні куріння не є аморальним, і що про мораль можна судити із фільмів, літератури. Якщо б це було так, то у фільмі б курили. Але там не курять. Чому? Бо у штатах куріння під строгим наглядом закону (а серіал американський). Моралі тепер взагалі нема, її витіснили законами, і зробили це оті, кого ви називаєте моралофагами (що це за слово таке, що воно означає?). Але у фільмі п'ють. Пити на всяких застіллях не заборонено законом.
Тому, якщо і можна судити про щось із фільмів, то лише про існуючі на даний момент закони, вони чітко регулюють те, що можна показувати і у якому світлі, а що ні. Один із позитивних героїв - карлик Тиріон - постійно випиває і він так це якось робить сексі, у цікаві моменти. Коротше, я кажу ні, як Могилевська, не можна судити про мораль із фільмів. Як подивитись радянські фільми, то можна собі дуже хибне уявлення про мораль скласти тих часів.
Хоча моралі вже давно нема. Будь-яку мораль давно перетворили на норму закону, і цим її знищили.

Біблію теж можна читати як збірку законів, що діяли на той час. Звичайно її потім влада переробила на свій лад, попідчищала неугодні сюжети.
Але на початку то таки, мабуть, була якась література повстанців проти закону, проте й така література теж свідчить про закони і про мораль, яку б перші християні хотіли б бачити пануючою. але не про пануючу.

Повідомлення відредагував серпинка: 17.09.2017 – 22:15

• 0

#2134 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 17.09.2017 – 23:14

Перегляд дописусерпинка (17.09.2017 – 22:21) писав:

Зміст, це те, що маляр вкладав, але він жив через 1200 років після гриба-Ісуса. Звідки йому було знати? Уявіть собі, що якась тогочасна єретична секта (катари скажімо, адже це Франція) грибами причащалась. Маляр то міг би зобразити перенісши грибний сакрамент на евангельські часи? В його розумінні то не гриби їли гриби. Пейот може бути і кактусом і богом, одне одному не заважає.
А по Аллегро, евангелія це взагалі просто "cover story". Історія з вигаданими персонажами імена яких назви грибів. :rolleyes: Ви в дитинстві мабуть малувато казок читали, тому у вас і не працює кістка в такому напрямку.

Ну от наприклад, у "Грі престолів" (чули про такий серіал? в сусідні теми заглядаєте?)
Звичайно не чув і не маю наміру чути. Я не дивлюсь серіалів.

ніхто не курить, ні наркотою не балується, проте всі п'ють, навіть Санса (пречемна дівчина) у першому сезоні пила вино, і їй майбутній король, майбутній чоловік (несостоявшийся) наливав навіть більше, ніж їй дозволяли батьки (а батьки, виявляється, дозволяли).
Про що це каже? Про закони, які діють у нинішньому суспільстві, але не про мораль. Ви ж самі писали, що сьогодні куріння не є аморальним, і що про мораль можна судити із фільмів, літератури. Якщо б це було так, то у фільмі б курили. Але там не курять. Чому?
Я ж відповів чому. Бо моралофаги люблять робити завваження режисерам.
Зображення
Так що не переживайте, скоро і Шерлока перекрутять.

Бо у штатах куріння під строгим наглядом закону (а серіал американський). Моралі тепер взагалі нема, її витіснили законами, і зробили це оті, кого ви називаєте моралофагами (що це за слово таке, що воно означає?). Але у фільмі п'ють. Пити на всяких застіллях не заборонено законом.
У вас в голові каша, і тому важко вам відповідати, бо питання каша. Палити в США не заборонено. Закони є з часів Хамураппі, якщо вже аж так вам хочеться їх до моралі звести, то закони відображають уявлення про добро і зло правлячої верхівки, тих, хто прийняв закони.

Тому, якщо і можна судити про щось із фільмів, то лише про існуючі на даний момент закони, вони чітко регулюють те, що можна показувати і у якому світлі, а що ні.
Дурниці, режисер не обов’язково згоден з усіма законами.

Один із позитивних героїв - карлик Тиріон - постійно випиває і він так це якось робить сексі, у цікаві моменти. Коротше, я кажу ні, як Могилевська, не можна судити про мораль із фільмів. Як подивитись радянські фільми, то можна собі дуже хибне уявлення про мораль скласти тих часів.
Хоча моралі вже давно нема. Будь-яку мораль давно перетворили на норму закону, і цим її знищили.
Я ж вище написав, що можна отримати інформацію про уявлення про добро і зло, причому інформацію неупереджену, якщо працювати головою, я навіть приклад дав вище.
Навчіться читати між рядків і прочитайте той уривок з часів античності. Там автор моралізаторствує на теми обов’язків народу. Скажіть, ви не помічаєте, що з того уривку ясно видно, що автор не вважає вбивство раба суттєвим гріхом, причому автор повідомляє вам це навіть не знаючи, що він вам це повідомляє.

Повідомлення відредагував kalamar: 17.09.2017 – 23:15

• 0

#2135 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 17.09.2017 – 23:17

Перегляд дописуkalamar (17.09.2017 – 22:50) писав:

Зміст, це те, що маляр вкладав, але він жив через 1200 років після гриба-Ісуса. Звідки йому було знати? Уявіть собі, що якась тогочасна єретична секта (катари скажімо, адже це Франція) грибами причащалась. Маляр то міг би зобразити перенісши грибний сакрамент на евангельські часи? В його розумінні то не гриби їли гриби. Пейот може бути і кактусом і богом, одне одному не заважає.
А по Аллегро, евангелія це взагалі просто "cover story". Історія з вигаданими персонажами імена яких назви грибів. :rolleyes: Ви в дитинстві мабуть малувато казок читали, тому у вас і не працює кістка в такому напрямку.
Я в дитинстві не причащалася грибами, навіть їстівними, саме тому мені важко зрозуміти, а не через казки. То у вас мозок до кісток приріс, що вліво-вправо не може рухнутися, щось вас зациклило на мозкових кістках.
  • 0

#2136 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 17.09.2017 – 23:22

Біблію теж можна читати як збірку законів, що діяли на той час.
Де діяли. В римі діяло римське право, його досі юристи вивчають.

Перегляд дописусерпинка (17.09.2017 – 23:17) писав:

Я в дитинстві не причащалася грибами, навіть їстівними, саме тому мені важко зрозуміти, а не через казки. То у вас мозок до кісток приріс, що вліво-вправо не може рухнутися, щось вас зациклило на мозкових кістках.
Куди рухатись потрібно, вліво чи вправо? :)
  • 0

#2137 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 18.09.2017 – 00:38

Перегляд дописусерпинка (17.09.2017 – 23:17) писав:

Я в дитинстві не причащалася грибами, навіть їстівними, саме тому мені важко зрозуміти, а не через казки.
В інтернеті є певний матеріал. Є досить багато книжок, але звичайно вільно ви їх не скачаєте.
Я вам так скажу, для мене, як атеїста, ентеогенна теорія походження релігії є найбільш переконливою.
Прихований текст
Вона подібно до геліоцентричної системи все спрощує і пояснює. :wink2: Навіть Святе Письмо набуває сенсу.

Знаєте такого середньовічного письменника, як Іван Вишенський?
Прихований текст
Вірите в це чудо, яке бачили багато людей? Якщо не вірите, і Вишенський то вигадав, скажіть, чому він вибрав такий образ?

Повідомлення відредагував kalamar: 18.09.2017 – 00:58

• 0

#2138 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 18.09.2017 – 02:29

Давайте без змісту.
Знаєте про такого собі святого Христофора?

Цитата

Легенда говорить, що до хрещення Христофор мав ім'я Репрев. Через свій великий зріст та велетенські розміри він працював переносником подорожуючих через брід. Одного разу коли він переносив дитину, вона виявилася надзвичайно важкою. У відповідь Репрев дізнався, що ця дитина це — Христос, а велика вага дитини це гріхи світу, які Він ніс. Негайно ж, подорожуючий Христос охрестив Репрева там же у річці і з того часу, після хрещення, він отримав нове ім'я — Христофор.
Ось так Христофор з тією дитиною зображений на французькій фресці 13 століття. То на плечі у нього грибочок-Ісусик, і нема на то ради. :wink2: При переході через брід Ісусик все важчав і важчав.
Зображення
  • 0

#2139 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 18.09.2017 – 05:33

Як подивитись радянські фільми, то можна собі дуже хибне уявлення про мораль скласти тих часів.
я нещодавно про фільм "висота" тут писав на цю тему. так що там хибного, а що ні?
  • 0

#2140 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 18.09.2017 – 09:44

Перегляд дописуkalamar (17.09.2017 – 23:14) писав:

Я ж відповів чому. Бо моралофаги люблять робити завваження режисерам.
Моралофаги роблять із моралі закони, а потім тицяють під ніс режисерам ті закони, залякують їх. Чи став би слухати режисер когось, якби не відчував загрозу відповідальності? ;)

Так що не переживайте, скоро і Шерлока перекрутять.
Ви дивились нового Шерлока?))

У вас в голові каша, і тому важко вам відповідати, бо питання каша. Палити в США не заборонено. Закони є з часів Хамураппі, якщо вже аж так вам хочеться їх до моралі звести, то закони відображають уявлення про добро і зло правлячої верхівки, тих, хто прийняв закони.
Якщо ви мою кашу не в силі зрозуміти, то як ви можете розуміти кашу того маляра, який жив чорті-коли?)

Дурниці, режисер не обов’язково згоден з усіма законами.
Тому й вигадують фільми про бажану мораль у суспільстві, але аж ніяк не пануючу.

Я ж вище написав, що можна отримати інформацію про уявлення про добро і зло, причому інформацію неупереджену, якщо працювати головою, я навіть приклад дав вище.
Навчіться читати між рядків і прочитайте той уривок з часів античності. Там автор моралізаторствує на теми обов’язків народу. Скажіть, ви не помічаєте, що з того уривку ясно видно, що автор не вважає вбивство раба суттєвим гріхом, причому автор повідомляє вам це навіть не знаючи, що він вам це повідомляє.
То не художній твір. Ми говорили про художню літературу. І я наполягаю на тому, що в художній літературі прослідковується закон і неіснуюча мораль, вигадана бажана. В історичних джерелах може й видно мораль, не заперечую. Але в художніх творах - ні.

Перегляд дописуkalamar (17.09.2017 – 23:22) писав:

Де діяли. В римі діяло римське право, його досі юристи вивчають.
Там наркота була під забороною?

Перегляд дописуkalamar (18.09.2017 – 00:38) писав:

В інтернеті є певний матеріал. Є досить багато книжок, але звичайно вільно ви їх не скачаєте.
Кількість прочитаного не впливає на розуміння.

Перегляд дописуkalamar (18.09.2017 – 02:29) писав:

Давайте без змісту.
Знаєте про такого собі святого Христофора?

Ось так Христофор з тією дитиною зображений на французькій фресці 13 століття. То на плечі у нього грибочок-Ісусик, і нема на то ради. :wink2: При переході через брід Ісусик все важчав і важчав.
Зображення
Та я ж не проти теорії про Ісуса-гриба. Цілком можливо, що першим наркоманам християнам потрібна була конспірація і тому вони назвали так гриба і придумали такі історії.

Повідомлення відредагував серпинка: 18.09.2017 – 09:01

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua