Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2154

#2061 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1344 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.07.2017 – 15:34

Перегляд дописуkalamar (15.07.2017 – 22:14) писав:

Пол Маккартня не відчуває своєї відповідальності за збивання з пуття молодого покоління, і покладає відповідальність на газетчиків. Я згоден з ним.
Цікаво, як Пол Маккартня потім виховував своїх числених дітей? Мабуть казав їм, що вживати наркотики це таки погано. Він отримав певний досвід і на його основі скоріш за все склав певні правила для себе, свою мораль, яку швидше за все потім читав дітям. Я не стежу за його приватним життям, а лише припускаю. Мені тяжко далось зрозуміти, що він казав на тому відео. Здається, що раніше він якомусь газетчику розповів під натиском, що він прийняв 4-кратну дозу ЛСД, а потім пояснював оцьому журналісту на відео, що він сказав правду тому газетчику і що він знає, що це все незаконно, незаконно дістав наркоту, але відповідальності не відчуває, відповідальність несуть розголошувачі інформації.
Але він нічого не приховував, то чому несуть відповідальність інші?
До речі, якщо розглянути перших християн, які навпаки приховали інформацію про справжнє джерело християнства, то хто тоді по-вашому несе відповідальність за те, у що воно тепер перетворилось? Якби тоді всі знали правду, ніхто не шифрувався, то може б і не дійшло б до таких маразмів, які ми мали в часи інквізиції і зараз ще маємо. Хто по-вашому несе відповідальність за це?
  • 0

#2062 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 128 повідомлень

Відправлено 21.07.2017 – 19:32

Перегляд дописусерпинка (21.07.2017 – 09:09) писав:

А що ти так цікавишся чужою поведінкою? Як у кого складаються обставини, так він і поводиться. Запхай своє "не словом, а ділом" собі сам знаєш куди.
ну от ти від усього серця підерасиш тут християнство, а сама в унісон співаєш з тією частиною ксьондзів
шо проголошуют одне робіт зовсім інше. серце не шепоче: Свєта (чи як там тебе) яка ж ти дволика! тобі самій не
гнусно йти на поводу у більшості? то нафіг тут оті порожні проголошування себе як опоненткою християнства, якщо в реалі чиниш навпаки.

Цитата

Хотіла я б на тебе подивитися, коли б тебе у віці, як би то сказати, статевого дозрівання повели сповідатися і першим ділом священик би у тебе цікавився
та фіг треба було слати того священника, ти ж вже була доросла дівчинка, і заявити йому в пику, що
моє мастурбування хай вас не хвилює, Ісус не заборонював.

Цитата

прямо, як мій племінник, дрочиш,
вже племінник дрочить? швидко ж росте!

Цитата

Але що б було, якби люди дізнались правду, від чого християнство насправді походить?
відкрию тобі секрет. 6 з 7 людей не є християнами. залиши цю стрімко маргіналізуючу релігію в спокою.
он магамет виграв сару у 12 років і нічо. всі знають і релігія ісламська чимраз популярніша. навіть християни і світські люди у європі масово конвертуються у іслам. особливо дівки. та шо там говорити! про сучасну любов молодих українок до релігійних турків вже анекдоти ходять!
і мову залюбки вивчають, і в іслам йдуть і паранджу чи як там її на себе накидують... а ти - християнство. відстала від життя.

Цитата

На тому ж принципі і освіта побудована нині.
діти зара виховуються серіалами Інтера, кацапськими картінками з вконтакту і настєй і потапом.

Цитата

А зараз вже пропаганди такої аж нема,
дурня. тоді пропаганда була пряма, а зараз - непряма. та ж настя - це зразок для наслідування для
туєвої хучі дівчаток. а взагалі на людину зара стільки льється пропаганди - шо мама нє гарюй.
ссср кусає лікті і зеленіє нє по дєцкі.
  • 0

#2063 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.07.2017 – 20:15

шпіц застряв у двохтисячних. потап і настя не актуальні
  • 0

#2064 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 22.07.2017 – 07:40

Перегляд дописуУповноважений (21.07.2017 – 20:15) писав:

шпіц застряв у двохтисячних. потап і настя не актуальні
Лінкін Парк вже теж тепер не актуальний)

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (21.07.2017 – 19:32) писав:

ну от ти від усього серця підерасиш тут християнство, а сама в унісон співаєш з тією частиною ксьондзів
шо проголошуют одне робіт зовсім інше. серце не шепоче: Свєта (чи як там тебе) яка ж ти дволика! тобі самій не
гнусно йти на поводу у більшості? то нафіг тут оті порожні проголошування себе як опоненткою християнства, якщо в реалі чиниш навпаки.
Дивився Шерлока? Ти ж дивився) Знаєш як він сказав наприкінці 3-ї серії 3-го сезону? "Я не герой, я високорозвинений соціопат, веселого Різдва" і вистрілив в Магнусена. :) Думаєш він хотів це зробити? Ні, його змусили обставини. Він не хотів його вбивати, він знав, що це суперечить усім його принципам, нашкодить його репутації, але він це зробив. Так само на форумі нема героїв. Є соціопати) Звичайно героїзм певною мірою присутній в усіх, але звичайна нормальна людина його не провляє в тверезому стані, не властиво людям поступати по-геройськи. Це доля богів і наркоманів, як от перших християн, наробили ділов, що людство дотепер розплачується із-за зграйки тих наркош, яких пан kalamar (де це він?) ніжно називає гіппі. :D
Але що ти мені пропонуєш? Не писати на форумі чи проявляти героїзм в реалі?
Я можу не писати, якщо мене дуже попросять. А от на понт ти мене не візьмеш, щоб я на себе взяла місію спасіння себе і людтва.
І для того, щоб опиратися, потрібні вагомі підстави мати, а якщо їх особливо нема, то сидиш зі своєю незгодою тихо і киснеш, час від часу думаючи, що всі нормальні, крім тебе.

та фіг треба було слати того священника, ти ж вже була доросла дівчинка, і заявити йому в пику, що
моє мастурбування хай вас не хвилює, Ісус не заборонював.
Мова не про мене, а про тебе. Тебе християнство не зачіпає, отже твоя хата скраю.

вже племінник дрочить? швидко ж росте!
Він ще малий, то я сленг передала, а не його дії. У нього цікаві друзі, всяких слів навчили.

відкрию тобі секрет. 6 з 7 людей не є християнами. залиши цю стрімко маргіналізуючу релігію в спокою.
он магамет виграв сару у 12 років і нічо. всі знають і релігія ісламська чимраз популярніша. навіть християни і світські люди у європі масово конвертуються у іслам. особливо дівки. та шо там говорити! про сучасну любов молодих українок до релігійних турків вже анекдоти ходять!
і мову залюбки вивчають, і в іслам йдуть і паранджу чи як там її на себе накидують... а ти - християнство. відстала від життя.
Та вся Україна відстала. Давай, виведи Україну вперед, популяризуй іслам, збудуй мечеть хоч одну))
Але якщо християнство зазнає краху, то воно потягне за собою і іслам.

діти зара виховуються серіалами Інтера, кацапськими картінками з вконтакту і настєй і потапом.
Мобільними іграми, зокрема про війну, танки, військові літаки.

дурня. тоді пропаганда була пряма, а зараз - непряма. та ж настя - це зразок для наслідування для
туєвої хучі дівчаток. а взагалі на людину зара стільки льється пропаганди - шо мама нє гарюй.
ссср кусає лікті і зеленіє нє по дєцкі.
Нє, зараз впливу на людей такого нема. Запитай вчителів у школі, чи легко їм зараз управляти дітьми. Вчитель скаже, що діти стали некеровані. Мається на увазі пропаганда з боку державної влади.

Повідомлення відредагував серпинка: 22.07.2017 – 07:46

• 1

#2065 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 22.07.2017 – 08:09

Люди капець які дурні. Подивіться на мистецтво. Мистецтво творять для еліти. Отож яке мистецтво така і еліта.
Люди залюбки повірять самимтупим забобонам. В плоску землю і 72 гурії.
А пародія на релігію пастафаріанство колись може стати справжнім культом.

Ну а поки ще пастафаріанство пародія, а в верховній раді розглядають закон про отченаш, то треба ритуально снідати макаронами з фрекадельками прямо в сесійній залі, саме під час читання отченашу. Цікаво як вони тоді закон про образу почуттів віруючих будуть двигати, і щоб проти недоторканих застосувати.
  • 1

#2066 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 22.07.2017 – 10:15

А щодо лінкін парк то таланти живуть вічно. А потап з настею народились мертвими для мистецтва
  • 0

#2067 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 23.07.2017 – 07:28

https://www.ridivira...vitnie-dvoviria
Новітнє двовір'я. хоча це вже тривір'я виходить.

Цитата

В який побит колишні московські комуністи (як Янукович та Путін) стали побожними православними? Як вони поєднали віру в бога з войовничим атеїзмом? Відповіді криються в історії православ'я та більшовизму.

Зображення
Християнство стверджувалося на Русі "вогнем і мечем". Народ неохоче залишав рідну віру, і тільки дуже вагомі "аргументи" допомогли охрестити Україну, а через неї Білорусь та Залісся (майбутню Московію). Аргументами слугувала жорстка державна підтримка "грецької віри", яка згодом поєдналася з курсом на злиття церкви з язичницькою (що дослівно із церковнослов'янської – народної) вірою предків. Практично всі історики церкви погоджуються, що християнство східних слов'ян не що інше як двовір'я - поєднання догм та атрибутів християнства з рідновірськими святами та обрядами. Це найяскравіше помітно у святкуванні найбільших церковних свят: Паски (Великодня), Трійці (Клечальної неділі ), Іоанна Хрестителя (Купала) та ін. За зовнішньою християнізацією легко помітити слов'янську основу, що проявляється в гаївках, колядках, щедрівках, назвах свят, ба навіть у словах : "Бог, святий, православний" тощо. Взагалі ці факти загальновідомі, тому немає потреби докладно на них зупинятися.
За тисячоліття існування християнство пройшло декілька фаз розвитку: становлення та гоніння на язичництво, зрілості та засвоєння народних вірувань, занепад. Остання фаза наразі помітна дуже виразно -- кількість християнських сект сягає критичної межі.
Християнство, що насильством утвердилося на землях Русі та Московії, трохи більше ніж через 900 літ само зазнало потужного визиску та викорінення з боку іншої релігії - марксизма-ленінізма.
Марксизм така ж "релігія одкровення", як і християнство, різниця між ними суто лексична. Порівняйте: "первісний комунізм" = "Земний рай Едем", виникнення в ньому приватної власності = "гріхопадіння", "побудова комуністичного суспільства" = "друге пришестя, царство боже на землі". І там, і тут наявні свої священні писання, мученики, святі і навіть культ "мощей" померлих активістів. Тільки в комунізмі відсутній бог-отець небесний, бо все перенесено з неба на землю, в тому числі й бог. Мабуть тому шлях, який православ'я подолало за 1000 років, комунізм проскочив за 100. Бо догми про друге пришестя та шляхи релігійного порятунку від початку не можна перевірити, натомість як з постулатами "єдино правильного вчення" це зробити можливо.
Зображення
Коли в СССР, під тягарем труднощів другої світової війни, ентузіазм червоних прозелітів суттєво вщух, Сталін (до речі недовчений піп) пішов на компроміс: об'єднання марксизму з московським великодержавництвом. З тих пір патріарх та митрополити приймають участь в усіх офіційних кремлівських урочистостях. Марксизм, як колись і християнство, почав всотувати в себе елементи попередньої релігії. Комінтерн замінюється ідеєю "Третього Риму", "народ богоносець" стає "старшим братом", у наші часи ця ідея трансформувалася в доктрину "русского мира"..
Із занепадом ентузіазму неофітів зменшувалася нетерпимість, що дозволяло зближуватися різним ученням. Щоправда зближення не рівноправне: панівна ідеологія забирала в підлеглої те, чого бракувало, відкидаючи при цьому все зайве. Християнство взяло в язичництва звичаї та традиції, знехтувавши всією теологією. Марксизм запозичив у християн ідеї обраного народу ("пролетаріат"), апокаліпсису ("світова революція"), царства божого на землі ("комуністичне суспільство"), культ святих (мощі Леніна, ударники соцтруда, герої війни) та ін., позбувшись божественно-небесних складових.
Ісус Христос з дівою Марією в колядках саме наслідок використання нового змісту в старих формах. "Духовниє скрєпи" теж поєднання комуно-чекістського змісту з уваровською формулою "самодержавія, православія, народності".
Зображення
Історія знала багато спроб химерного минтезу. Наприклад: один із фундаторів неофрейдизму Еріх Фромм намагався об'єднати марксизм, юдаїзм, психоаналіз, християнство та дзен-буддизм, втім без помітного успіху. Приречена й теперішня спроба синтезувати чекістську жагу влади з православними псалмами. Відсутній головний каталізатор синтезу –державна підтримка усім апаратом насильства. Наразі все на що спроможна Москва – посилений пропагандон, за браком сили, не підкріплений масовим терором. Православні проповідники, як і чекіст не змогли, і не зможуть, широко популяризувати свої "істини" без застосування "вогню та меча" та "колючого дроту з пострілами у потилицю". Та і як інакше переконати інших повірити в химерні нісенітниці?

• 2

#2068 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 23.07.2017 – 12:06

Перегляд дописуУповноважений (22.07.2017 – 10:15) писав:

А щодо лінкін парк то таланти живуть вічно. А потап з настею народились мертвими для мистецтва
Ну чому ж. Для декого Потап і Настя як хіппі :) і не втрачають своєї актуальності.
  • 0

#2069 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 128 повідомлень

Відправлено 23.07.2017 – 16:56

Перегляд дописусерпинка (22.07.2017 – 07:40) писав:

Нє, зараз впливу на людей такого нема. Запитай вчителів у школі, чи легко їм зараз управляти дітьми. Вчитель скаже, що діти стали некеровані. Мається на увазі пропаганда з боку державної влади.
я тобі скажу чому. бо діти відчувають, що то стоїть не вчителька, а особа яка впхалася чи яку впхали на місце вчителя
і думки її аж ніяк не зайняті навчительством інших. вона "не вчити дітей іде до школи. вона йде на роботу. шоб бабло получити".
бачив по тв неодноразово очі дітлахів у китайських провінціях, у африці, у болівіях, індіях. там викладають за покликом, а не за бабло.
колись у нас була піонерважата, яку грав ( воєнрук і всі комуневпадло). потім вона стала математичкою, коли мене вже там не було. казали, що діти
ніхєра математики не знають. чого блядь може навчити дітей, і якого управління дітьми прагнуть бляді. хай вправляються на своєму природному
місці, а не дітьми.
  • 0

#2070 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 25.07.2017 – 14:40

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (23.07.2017 – 16:56) писав:

я тобі скажу чому. бо діти відчувають, що то стоїть не вчителька, а особа яка впхалася чи яку впхали на місце вчителя
і думки її аж ніяк не зайняті навчительством інших. вона "не вчити дітей іде до школи. вона йде на роботу. шоб бабло получити".
бачив по тв неодноразово очі дітлахів у китайських провінціях, у африці, у болівіях, індіях. там викладають за покликом, а не за бабло.
колись у нас була піонерважата, яку грав ( воєнрук і всі комуневпадло). потім вона стала математичкою, коли мене вже там не було. казали, що діти
ніхєра математики не знають. чого блядь може навчити дітей, і якого управління дітьми прагнуть бляді. хай вправляються на своєму природному
місці, а не дітьми.
Я про вчителів зі стажем роботи більше 30-ти років, які порівнювали дітей тоді і тепер, не важливо чи працюють вони за покликанням і чи хочуть щось донести дітям, важливо як їм працювалось з дітьми тоді і тепер. Звичайно, молодим вчителям з дітьми цікавіше такими як зараз. А старим було краще, коли діти були контрольовані, коли була державна пропаганда, яка їм допомагала у роботі. Я не хочу узагальнювати, просто навела думку деяких вчителів.
  • 0

#2071 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 29.08.2017 – 18:59

он Фоменко з Носівським заново історію пишуть.
цікаво в них виходить.
князь Володимир приймав не юдейське християнство, а грецький культ Діонісія.
От тобі Отець і Син і Святий дух. Отець, ім'я якого не називають, бо те ім'я Діонісій, грецький бог вина. В греків то було модно, що їхні боги типу мали дітей з людьми. І оцей основний ритуал євхрастії, що відрізняє християнство від юдаїзму та ісламу, і чудо перетворення води на вино... І святий дух, тобто винний дух, як там якийсь араб назвав його ал-коголь. І Ісус навряд чи мав саме таке ім'я Ісус, як той єврейський Ісус Навін... Фоменко з Носівським кажуть, що ім'я його Радомир. Все кругом брехня, і чи треба взагалі комусь вірити? Вони ще й кажуть, що англійська королева звільнила з тюрми чотирьох апостолів, котрі євангеліє написали.
Отож така версія, що спочатку Християнство не мало нічого спільного з юдеями, а було грецьким наркоманським культом вина. Юдеї своє зверху набрехали куди пізніше.
  • 0

#2072 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 03.09.2017 – 23:04

Перегляд дописусерпинка (16.07.2017 – 16:01) писав:

Так, я не знаю чи цікаво було б мені "побачити молекули" чи ще більш спотворений світ (як Хофман), ніж ми його і так бачимо, чи навіть отримати релігійні переживання, а на це мабуть треба не один сеанс, а життя покласти, експериментувати з ритуалами.
То мультик ви бачили, а не те що Гофман бачив. А на відео вона з першого разу побачила, як вона висловилась, реальність. З її точки зору той дохтур бачив світ спотвореним, бо не був під кислотою. :wink2:
То в буддизмі просвітлення все життя прагнуть, а LSD дає з одного разу. :wink2: Я саме це вам і товкмачу, що описи релігійного досвіду чудово відповідають описам відчуттів людей під певними речовинами.

Перегляд дописусерпинка (21.07.2017 – 15:34) писав:

Цікаво, як Пол Маккартня потім виховував своїх числених дітей? Мабуть казав їм, що вживати наркотики це таки погано. Він отримав певний досвід і на його основі скоріш за все склав певні правила для себе, свою мораль, яку швидше за все потім читав дітям. Я не стежу за його приватним життям, а лише припускаю. Мені тяжко далось зрозуміти, що він казав на тому відео. Здається, що раніше він якомусь газетчику розповів під натиском, що він прийняв 4-кратну дозу ЛСД, а потім пояснював оцьому журналісту на відео, що він сказав правду тому газетчику і що він знає, що це все незаконно, незаконно дістав наркоту, але відповідальності не відчуває, відповідальність несуть розголошувачі інформації.
Але він нічого не приховував, то чому несуть відповідальність інші?
Не пійманий не злодій. Не в тому було питання кореспондента. Оскільки його не піймали з ЛСД, то й садити нема за що. А його погляди не обов’язково збігаються з поглядами закону, бо закон не мораль. Напр. аморально не носити паранджі в ряді ісламських країн. Ви відчуваєте докори сумління тому, що ходите без паранджі? У хранції навпаки он носіння в школі ісламського одягу заборонили, бо мовляв то суспільну мораль порушує. Скажіть, емігранти з ісламських країн у франції мають відчувати докори сумління, якщо вони одягаються так, як просто прийнято одягатись в їх культурі?
Макартня просто відповів кореспонденту, що приймав кислоту чотири рази, на питання, чи приймав він кислоту. Але журналістська натура проявилась в звичному для журналюг святенницькому ханжеському моралізаторстві (це, власне, професійне захворювання журналістів). Журналюшка піймав сенсацію, і почав розводитись про мораль, що мовляв як же так, ви така популярна публічна особа, ідол молоді, який приклад ви даєте молодому поколінню. Макартня поставив його на місце прямо вказавши журналісту на його огидну святенницьку натуру, бо саме журналісти в погоні за сенсацією розтрубили молоді що їх ідол приймав кислоту (якби журналісти справді турбувались про молодь, вони би закинули сенсацію і мовчали в тряпочку). Маккартня абсолютно правий.

Повідомлення відредагував kalamar: 03.09.2017 – 23:06

• 0

#2073 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 04.09.2017 – 10:16

Я вже думала, ви добровольцем на фронт пішли, що не пишете)

Перегляд дописуkalamar (03.09.2017 – 23:04) писав:

Не пійманий не злодій.
Це закон так каже, а що каже ваша нежурналістська мораль?

Не в тому було питання кореспондента. Оскільки його не піймали з ЛСД, то й садити нема за що. А його погляди не обов’язково збігаються з поглядами закону, бо закон не мораль.
Якщо ви, пане kalamar, щось вкрали, але вас не впіймали, то ви не вважатимете себе злодієм? Навіть якщо відчуватимете докори сумління?

Напр. аморально не носити паранджі в ряді ісламських країн. Ви відчуваєте докори сумління тому, що ходите без паранджі? У хранції навпаки он носіння в школі ісламського одягу заборонили, бо мовляв то суспільну мораль порушує. Скажіть, емігранти з ісламських країн у франції мають відчувати докори сумління, якщо вони одягаються так, як просто прийнято одягатись в їх культурі?
Давайте мій приклад розглянемо, лишіться того ровера паранджі, давайте щось ближче до наших реалій.
Якщо наші депутати крадуть, але ніхто за руку не зловив, то вони не злодії?
Якщо серед депутатів прийнято красти, то вони відчуватимуть докори сумління? Хай навіть це заборонено законом (який вони самі ж і прийняли). Їхня мораль не узгоджується із законом тоді. Але якщо депутат краде і його це мучить, спати не дає. Уявляєте таке?) Тоді закон і мораль узгоджуються і він визнає себе в своїх очах злодієм. А якщо його мораль каже, що він нічого не краде, а лише ... використовує те, що погано лежить, так би мовити, то він не є в своїх очах злодієм, але може бути злодієм в очах інших людей (і то, не всіх). Чи не так?

Макартня просто відповів кореспонденту, що приймав кислоту чотири рази, на питання, чи приймав він кислоту. Але журналістська натура проявилась в звичному для журналюг святенницькому ханжеському моралізаторстві (це, власне, професійне захворювання журналістів). Журналюшка піймав сенсацію, і почав розводитись про мораль, що мовляв як же так, ви така популярна публічна особа, ідол молоді, який приклад ви даєте молодому поколінню. Макартня поставив його на місце прямо вказавши журналісту на його огидну святенницьку натуру, бо саме журналісти в погоні за сенсацією розтрубили молоді що їх ідол приймав кислоту (якби журналісти справді турбувались про молодь, вони би закинули сенсацію і мовчали в тряпочку). Маккартня абсолютно правий.
Я далі на своєму прикладі хочу розібратись і провести аналогію до Маккартні.
Чи потрібно розголошувати інформацію про те, що депутати крадуть? Адже це, йолки палки, викриє ідолів закону, що не такі вони аж ідеальні. За вашою логікою, якщо турбуватись про людей, то треба замовчувати інформацію про те, де їхні ідоли оступаються. Про Сталіна і його злочини теж всі довго мовчали(( Це було правильно?

Повідомлення відредагував серпинка: 04.09.2017 – 10:44

• 0

#2074 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 04.09.2017 – 10:48

Звісно, якщо розвінчувати культ особи, то це не укріпить мораль, навпаки послабить, бо деякі люди будуть наслідувати свого ідола (якщо ідолу можна, то чому іншим ні?)
  • 0

#2075 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 04.09.2017 – 14:38

Перегляд дописусерпинка (04.09.2017 – 10:16) писав:

Давайте мій приклад розглянемо, лишіться того ровера паранджі, давайте щось ближче до наших реалій.
Це і є реалії. Скажіть, якщо ви пройдетесь десь в країні з фундменталістським ісламом ьез паранджі, і уникнете відповідальності, відчуватимете докори сумління. Чи якщо в Ірані 100 грам вина вип'єте? (Там алкоголь заборонений як у нас конопля.)

До речі, в суч. фільмах чомусь високоморальними малюють людей які в південних штатах допомагали тікати біглим рабам, тоді як насправді ті люди були звичайні порушники громадської моралі. Так само змішані шлюби білих і чорних уже пізніше, в 30-і, були аморальними.
Але зрештою, ви так і не відповіли, яка довжина спідниці в сантиметрах моральна, а яка вже ні. :wink2:

Якщо наші депутати крадуть, але ніхто за руку не зловив, то вони не злодії?
Звичайно ні. Я ж написав, не пійманий не злодій, це норма законодавства, просто перефразована. Мало того, злодія потрібно не тільки піймати, а ще і довести його вину в суді. Такий закон. Невже ви не в курсі.
Якщо ви якогось конкретного депетата назвете злодієм, він має право подати на вас до суду з вимогою, щоб ви довели свої звинувачення.

Я далі на своєму прикладі хочу розібратись і провести аналогію до Маккартні.
Чи потрібно розголошувати інформацію про те, що депутати крадуть? Адже це, йолки палки, викриє ідолів закону, що не такі вони аж ідеальні. За вашою логікою, якщо турбуватись про людей, то треба замовчувати інформацію про те, де їхні ідоли оступаються. Про Сталіна і його злочини теж всі довго мовчали(( Це було правильно?
Аналогія на всі ноги крива. Певний кореспондент задає Макартні питання, чи приймав він кислоту, Макартні чесно відповідає, що приймав, все. Що робити з цією інформацією то справа кореспондента. З одного боку, це гарний кореспондентський матеріал, а з иншого боку публікування цього матеріалу слугуватиме рекламою ЛСД, бо Маккарьні не депутат, він член рок групи, від якої дуріють мільярди, він приклад для наслідування. В кореспондента переважає бажання опублікувати гарячий матеріал, покращити свій кар'єрний ріст, а не турбота про молодоє поколєниє. Зрозуміла слабкість, але після цього кореспондент не має ніякого морального права читати Маккартні моралі, що мовляв той спричини шкоду неокріплим мізкам молодбожі просто тому, що чесно відповів на пряме запитання.

Повідомлення відредагував kalamar: 04.09.2017 – 15:03

• 0

#2076 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 04.09.2017 – 16:29

Перегляд дописуkalamar (04.09.2017 – 14:38) писав:

Аналогія на всі ноги крива. Певний кореспондент задає Макартні питання, чи приймав він кислоту, Макартні чесно відповідає, що приймав, все. Що робити з цією інформацією то справа кореспондента. З одного боку, це гарний кореспондентський матеріал, а з иншого боку публікування цього матеріалу слугуватиме рекламою ЛСД, бо Маккарьні не депутат, він член рок групи, від якої дуріють мільярди, він приклад для наслідування. В кореспондента переважає бажання опублікувати гарячий матеріал, покращити свій кар'єрний ріст, а не турбота про молодоє поколєниє. Зрозуміла слабкість, але після цього кореспондент не має ніякого морального права читати Маккартні моралі, що мовляв той спричини шкоду неокріплим мізкам молодбожі просто тому, що чесно відповів на пряме запитання.
Я не виную ні Маккартні, ні того журналіста. Один чесно спитав, другий чесно відповів. І жоден не приховав інформації. Ну, у журналіста робота така - не просто не приховувати, а розтрублювати інф-цію. Шукати і розтрубити. А вже що там між ними було, хто кого вважав аморальним (журналіст - Маккартню, Маккартня - журналіста), - це їхня справа. Я не пристаю ні на чий бік.

Це і є реалії. Скажіть, якщо ви пройдетесь десь в країні з фундменталістським ісламом ьез паранджі, і уникнете відповідальності, відчуватимете докори сумління. Чи якщо в Ірані 100 грам вина вип'єте? (Там алкоголь заборонений як у нас конопля.)
Докори сумління не роблять з мене злочинця. Злочинця з мене роблять закони. Мораль з мене не робить злочинця.

Але зрештою, ви так і не відповіли, яка довжина спідниці в сантиметрах моральна, а яка вже ні. :wink2:
Щось не пригадую, щоб ви у мене таке питали.

Повідомлення відредагував серпинка: 04.09.2017 – 16:26

• 0

#2077 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 04.09.2017 – 16:57

Перегляд дописусерпинка (04.09.2017 – 16:29) писав:

Я не виную ні Маккартні, ні того журналіста. Один чесно спитав, другий чесно відповів. І жоден не приховав інформації. Ну, у журналіста робота така - не просто не приховувати, а розтрублювати інф-цію. Шукати і розтрубити. А вже що там між ними було, хто кого вважав аморальним (журналіст - Маккартню, Маккартня - журналіста), - це їхня справа. Я не пристаю ні на чий бік.
Маккартні теж не звинувачує журналіста в тому, що той розтрубив інформацію, він просто говорить, що то по святенницьки спочатку зробити публічною певну інформацію про нього, щодо якої він волів би, шоб вона була приватною, а потім читати йому моралі, що опублікування тої інформації слугує рекламою ЛСД.
Правий таки Маккартні, а не журналіст.
  • 0

#2078 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 05.09.2017 – 08:49

Перегляд дописуkalamar (04.09.2017 – 16:57) писав:

Маккартні теж не звинувачує журналіста в тому, що той розтрубив інформацію, він просто говорить, що то по святенницьки спочатку зробити публічною певну інформацію про нього, щодо якої він волів би, шоб вона була приватною, а потім читати йому моралі, що опублікування тої інформації слугує рекламою ЛСД.
Правий таки Маккартні, а не журналіст.
А нащо ви мені взагалі те відео постили? Що ви ним хотіли показати?
  • 0

#2079 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 05.09.2017 – 16:18

Перегляд дописусерпинка (05.09.2017 – 08:49) писав:

А нащо ви мені взагалі те відео постили? Що ви ним хотіли показати?
Що треба бути обережним з повчанням инших моралі, бо можна отримати відкоша.

Цитата

От скотина. Скотина - теж ярлик?) Навішування ярлика псує імідж? Це неприємно, але несмертельно. І це той мінімум, який людина повинна собі дозволяти, щоб запобігти тому, аби не кидатись на інших з кулаками, чи дзвонити в поліцію.

Повідомлення відредагував kalamar: 05.09.2017 – 16:21

• 0

#2080 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 06.09.2017 – 10:14

kalamar (05.09.2017 – 16:18) писав:

Що треба бути обережним з повчанням инших моралі, бо можна отримати відкоша.
Я навішала на Леннона ярлик "скотина", бо ви мені запостили оце:

Цитата

I used to be cruel to my woman, and physically... any woman. I was a hitter. I couldn't express myself and I hit. I fought men and I hit women. That is why I am always on about peace, you see. It is the most violent people who go for love and peace. Everything's the opposite. But I sincerely believe in love and peace. I am a violent man who has learned not to be violent and regrets his violence. I will have to be a lot older before I can face in public how I treated women as a youngster
Він каже, що бив жінок. Чому я не можу його назвати скотиною? Кому шкодить мій ярлик? Кого я повчаю цим ярликом? Я лише виправдовую людину, яка вішає ярлики, коли кажу, що та людина повинна собі дозволяти навішування ярликів, оскільки можна й гірше поступати у таких випадках - кликати поліцію. Леннон визнав себе винним і так, ніхто його не повчає моралі, я з ним просто погодилась, що він жорстокий, лише іншими словами.
Так я так і не зрозуміла, був Леннон пацифістом чи ні? Він скрізь казав про мир, а в реалі бив жінок. А потім ще й ірландську армію у чомусь там підтримував. Тоді Леннон такий же святенник як і той журналіст.

Повідомлення відредагував серпинка: 06.09.2017 – 10:18

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua