Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2062

#2041 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6452 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.07.2017 – 08:47

Треба в тих "друзів" питать чи їдять вони м'ясо Ісусове, і чи кров його п'ють.
  • 0

#2042 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 925 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 18.07.2017 – 21:58

Маразм кріпчає, то правда, Серпинко! Шкода вашого малого, всюди не люблять інакомислячих і молоток б'є по найвищих цвяхах (( Але теж характер виховує, ну і він не сам, має розумного друга-тітку, то так важливо мати підтримку!

Я колись думала (коли ще вагалась), що якби релігія була брехнею, то довго би не протрималась. Але, коли брехня вигідна: влада-релігія, коли рука руку миє - тоді може жити вічно. Як от бур'яни - як закоренились, то абзац, як тяжко позбутись, хто в селі знайомий з пирієм чи будяками. Але можливо. Де ті інквізиції зараз? Навіть головний інквізитор Бенедикт (так-так, розділ інквізиції існує, просто руки короткі до кострів) потихеньку пішов на пенсію, нечуване-небачене!
  • 1

#2043 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 18.07.2017 – 22:37

Перегляд дописуAquarius-ka (18.07.2017 – 21:58) писав:

Маразм кріпчає, то правда, Серпинко! Шкода вашого малого, всюди не люблять інакомислячих і молоток б'є по найвищих цвяхах (( Але теж характер виховує, ну і він не сам, має розумного друга-тітку, то так важливо мати підтримку!
Я сьогодні поцікавилась, то є в нього й друзі однодумці виявляється) Але я в цьому руслі якось особливо з ним і не спілкувалась, може трохи, а решта може сам до дечого дійшов, може хтось з батьків, не знаю. Але що цікаво, діти спілкуються про релігію, виявляється.

Повідомлення відредагував серпинка: 18.07.2017 – 22:38

• 1

#2044 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 19.07.2017 – 08:11

Пишуть про всілякі атстраньонні речі, а коли задаєш питання по суті - "Як відповідаєш на звернення до тебе "Слава Ісусу Христу "
або "Христос Воскрес" - мовчать, наче партизани. Отакето ваше невірство. Чуть шо - ашо янічо. І дітей хрещать, і Паску жеруть,
а на форумі вни мусульманство та християнство мочать. Яка слабохарактерність та непослідовність!
  • 0

#2045 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 19.07.2017 – 09:36

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (19.07.2017 – 08:11) писав:

Пишуть про всілякі атстраньонні речі, а коли задаєш питання по суті - "Як відповідаєш на звернення до тебе "Слава Ісусу Христу "
або "Христос Воскрес" - мовчать, наче партизани.
А це так суттєво? Колись противилась, заставляли відповідати правильно, поправляли мій "Добрий день", але то тільки в селі. А тепер це тааак прикольно буде, коли люди казатимуть "Слава Ісусу Христу", а насправді навіть не розумітимуть, що воно означає "Слава Грибу", а відповідь "Слава навіки Богу" - "Слава навіки небесному фалосу" :D , "Христос воскрес" - "Гриб відродився після розп`яття (достигання)", "Воістину воскрес" - "Воістину відродився" отут можна вже поспорити, чи то той самий гриб, а не інший. Якщо я правильно все зрозуміла у Аллегро.

І дітей хрещать, і Паску жеруть,
Дітей хрестити, тобто обдаровувати оберегом від зла (психічного впливу на дітей інших людей) хрестиком (читай грибом, розумій фалічним символом :happy1: ), щоб ще з народження знали що воно таке :wacko:. Поливають водичкою - хрестять - помазують лікувальним соком з чарівних грибів (їхньою "спермою"). Але нинішні християни все розуміють совсєм наоборот. Дисонанс. Вони б напевно вжахнулися, якби взнали, у що вони насправді вірять.

Їсти Паску то взагалі ніби ще дохристиянська традиція. Священикам, до речі, не подобається, що люди зводять свято до освячення і поїдання продуктів, до язичницьких традицій. Тому на зло священикам треба ходити в церкву раз на рік з кошиком продуктів (може й гриби туди варто було б класти?) під самий кінець служби, таким чином ламаючи їхні уявлення про свято.

Повідомлення відредагував серпинка: 19.07.2017 – 10:05

• 0

#2046 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 19.07.2017 – 10:07

а на форумі вни мусульманство та християнство мочать.
А що краще сидіти тихо і мовчати в тряпочку?

Повідомлення відредагував серпинка: 19.07.2017 – 10:08

• 1

#2047 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 19.07.2017 – 10:28

то є капець яка диктатура і тоталітаризм церкви ще й досі в нашій державі.
Ісус христився в 30 років чи пізніше, а нам як? До родичів на кладовище не пустять, сам помреш - знов на кладовище не пустять. Де тут взагалі знайти місце для поховання окрім церковного? І все ж це поза законом - якби ж то церква була юридичною особою землевласником, і ту землю у власності мала, але ні. земля у власності міста, а не хрещених не пускають. Ну тобто я не кажу, що аж охорона стоїть, зайти то можна. Але це з порушенням тих правил, які церковники нав'язали.
  • 0

#2048 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 19.07.2017 – 10:42

ну ти диви)
ныяк не хоче дати відповідь, як в*юн уникає її)
питає ще раз: "Як відповідаєш теперка на звернення "Слава Ісусу Христу" або "Христос Воскрес"?

святкувати єврейську пасху, що переросла у християнську, різдво і готувати з мамою 12 (чи 6 в скороченому варіанті)
страв, у згадку про кількість апостолів - то охоче і залюбки. знач, якщо дотримуєшся і чітко та справно із завзятою ретельністю виконуєш християнські обояди - то ти є зразкова християнка, що б ти на форумі не співала там про наркоту, гриби і фаллоси)
  • 0

#2049 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 19.07.2017 – 11:02

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (19.07.2017 – 10:42) писав:

ну ти диви)
ныяк не хоче дати відповідь, як в*юн уникає її)
питає ще раз: "Як відповідаєш теперка на звернення "Слава Ісусу Христу" або "Христос Воскрес"?
Відповідаю "Ага", а як дуже починають вимагати "правильної" відповіді, то роблю таку ласку людям. Я людина зі слабкими принципами, можу ними часом і знехтувати, навіть якщо мені це й неприємно. Влаштовує така відповідь? Вимогатель.

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (19.07.2017 – 10:42) писав:

святкувати єврейську пасху, що переросла у християнську, різдво і готувати з мамою 12 (чи 6 в скороченому варіанті)
страв, у згадку про кількість апостолів - то охоче і залюбки. знач, якщо дотримуєшся і чітко та справно із завзятою ретельністю виконуєш християнські обояди - то ти є зразкова християнка, що б ти на форумі не співала там про наркоту, гриби і фаллоси)
Тобі кожен священослужитель скаже, що паска це сам христос (історичний Ісус), агнець (а тепер розумій - "правильно приготований мухомор червоний", рецепт Каламар колись наводив), а не хліб. Але люди святять хліб і розуміють його як їжу, а не Ісусика. Їжа - як дар небесного фалоса, що зачав землю. Сприймають люди свячену їжу, як щось особливе, дароване з неба, а не як воскреслого Ісуса (тепер вже мухомора). І дотримання 12-ти страв священики теж не хвалять, м`яко кажучи. Тому той, хто зациклюється на їжі, не є зразковим християнином за сучасними роз'ясненнями священиків, хоч ти трісни.

Повідомлення відредагував серпинка: 19.07.2017 – 11:09

• 1

#2050 Quicksilver

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 19.07.2017 – 11:23

Перегляд дописуУповноважений (12.07.2017 – 08:43) писав:

Що я вам хочу сказати за християнство.
навіть якщо ви атеїст - це працює! Євреї принесли в жертву сина божого - і цим захопили весь світ. А той хто подбав, аби жертва була кошерна - оголошений святим. І запалали костри інквізицій, і були принесені в кошерну без кровопускання жертву відаючі та аналізуючі.
з кожним гонінням на євреїв вони здобувають все більше влади. Вони там поділені на касти, і нам у них складно розібратись хто кого приносить в жертву, але по діям і наслідкам проявляється висновок - ритуальне жертвоприношення, яке справді дає результат! І атеїста дивує, що це діє.
в німців був дефіцит бензину, синтетичний бензин з вугля, але вогнеметами людей палили. В печах палили. Аби жертва була безкровна кошерна. От комуняки кляті були раціональніші - куля в потилицю дешево і не кошерно. Мабуть таки справді були атеїсти.

Стоп. Він сам приніс себе у жертву.
  • 0

#2051 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 19.07.2017 – 12:42

Перегляд дописуQuicksilver (19.07.2017 – 11:23) писав:

Стоп. Він сам приніс себе у жертву.
ну а це спірне твердження. спробуй тепер розберися, як все так перебріхано
от сам Іоан ніби як христив Ісуса... Але ж то зовсім не той ритуал був! І звісно ж не ті молитви, і хрищених батьків у Ісуса не було.
І апостоли нехрищені.
Теперішнє християнство до Ісуса має слабке відношення.
  • 0

#2052 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 19.07.2017 – 14:40

Перегляд дописусерпинка (19.07.2017 – 11:02) писав:

Відповідаю "Ага", а як дуже починають вимагати "правильної" відповіді, то роблю таку ласку людям. Я людина зі слабкими принципами, можу ними часом і знехтувати, навіть якщо мені це й неприємно. Влаштовує така відповідь? Вимогатель.
Так би і зразу відповіла: кажу "Слава навіки Богу" та "Воістину Воскрес". Ми б зрозуміли - самі такі ж. Не одна ти така. Я багатьох питав, чи їхня проголошувана і палко відстоювана тут позиція відповідає поведінці у реалі. У Хмурого діти хреще, у Тарабуки теж, у Акваріуски теж. Єдина послідовна людина на форумі, яка відстоює свої погляди є каламар, який на запитання чи його діти є хрещені відповів, що ні. Тому йому респект. Всі решта форумчан тест на світоглядну послідовность банально провалили, отже те, що вони тут виписують можна всерйоз не сприймати, оскільки в реалі вони поступають діаметрально протилежним чином.

Цитата

Але люди святять хліб і розуміють його як їжу, а не Ісусика.
Здрасті. Он Феєричний пише, що сприймає Ісуса як їжу, і, можливо, коли його жінка приносить з церкви освячену Пасху, дивиться на неї як на Ісуса, і смакує ним чи то з здадоволенням чи то з почуттям провини. Він не писав про свої відчуття при пережовуванні Паски.
  • 0

#2053 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 19.07.2017 – 14:56

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (19.07.2017 – 14:40) писав:

Здрасті. Он Феєричний пише, що сприймає Ісуса як їжу, і, можливо, коли його жінка приносить з церкви освячену Пасху, дивиться на неї як на Ісуса, і смакує ним чи то з здадоволенням чи то з почуттям провини. Він не писав про свої відчуття при пережовуванні Паски.
так та не так.
сам я Ісуса не їв, якщо мене малого колись причащали, то я такого не пам'ятаю, і не скажу що саме я тоді їв чи не їв.
я кажу, що якщо хтось називає себе християнином - то мусить їсти Ісуса, якщо ж не їсть - значить не християнин а просто скорений раб божий.

от і я теж скорений, і діти мої на жаль. рабство тотальне, бо влада церкви навіть в наш час все ще завелика.
  • 0

#2054 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 19.07.2017 – 15:19

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (19.07.2017 – 14:40) писав:

Так би і зразу відповіла: кажу "Слава навіки Богу" та "Воістину Воскрес". Ми б зрозуміли - самі такі ж. Не одна ти така. Я багатьох питав, чи їхня проголошувана і палко відстоювана тут позиція відповідає поведінці у реалі. У Хмурого діти хреще, у Тарабуки теж, у Акваріуски теж. Єдина послідовна людина на форумі, яка відстоює свої погляди є каламар, який на запитання чи його діти є хрещені відповів, що ні. Тому йому респект. Всі решта форумчан тест на світоглядну послідовность банально провалили, отже те, що вони тут виписують можна всерйоз не сприймати, оскільки в реалі вони поступають діаметрально протилежним чином. Здрасті. Он Феєричний пише, що сприймає Ісуса як їжу, і, можливо, коли його жінка приносить з церкви освячену Пасху, дивиться на неї як на Ісуса, і смакує ним чи то з здадоволенням чи то з почуттям провини. Він не писав про свої відчуття при пережовуванні Паски.
Який ще тест? Що ти мелеш, дурню. У Каламаря інше виховання просто, інших поглядів батьки скоріш за все. От і вся різниця. На нього не тиснули найрідніші люди, оточення вцілому, принаймні я так гадаю. У Акваріуски, Уповноваженого батьки й оточення тиснули на мозги. У мене інша ситуація, наполовину все, а то й на третину.

Перегляд дописуУповноважений (18.07.2017 – 08:47) писав:

Треба в тих "друзів" питать чи їдять вони м'ясо Ісусове, і чи кров його п'ють.
Каже, що той малий, який казав, що буде правою рукою Бога, кожен тиждень! ходить сповідатись і причащатись. Це знущання якесь.

Повідомлення відредагував серпинка: 19.07.2017 – 15:21

• 2

#2055 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 19.07.2017 – 17:26

Перегляд дописусерпинка (19.07.2017 – 15:19) писав:

Каже, що той малий, який казав, що буде правою рукою Бога, кожен тиждень! ходить сповідатись і причащатись. Це знущання якесь.
ну от і добре, от і спитати, він як причащається, то тіло і кров його їсть? А як правою рукою стане, то тоді Господу скаже: "Я тебе щотижня їв, твою кров пив, тепер я твоя права рука", так?
  • 0

#2056 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 19.07.2017 – 18:13

Перегляд дописуУповноважений (19.07.2017 – 14:56) писав:

так та не так.
сам я Ісуса не їв, якщо мене малого колись причащали, то я такого не пам'ятаю, і не скажу що саме я тоді їв чи не їв.
я кажу, що якщо хтось називає себе християнином - то мусить їсти Ісуса, якщо ж не їсть - значить не християнин а просто скорений раб божий.

от і я теж скорений, і діти мої на жаль. рабство тотальне, бо влада церкви навіть в наш час все ще завелика.
вчення Ісуса (хліб) просте і сильне водночас. якщо його взяла на озброєння церква, то це ще не підстава ґанити Ісуса.

Перегляд дописусерпинка (19.07.2017 – 15:19) писав:

Який ще тест?
на співзвучність слів та дій

Перегляд дописусерпинка (19.07.2017 – 10:07) писав:

А що краще сидіти тихо і мовчати в тряпочку?
Якща є зайва енергія і стремління до "пила барьби" то можна у реалі означити свою незгоду
і заявити про себе як інакомислячу відповівши "Добрий день" на "Слава Йсу".

Кожен тиждень сповідатись - це не просто так. Це формує у дитини відчуття беззастережної власної правоти та вседозволеності, що дуже важливо в українських умовах. Закононеслухняний громадянин з переконаністю власної святості - це ж триндець! Місце депутата у ВР з таким світоглядом як мінімум.
  • 0

#2057 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 19.07.2017 – 18:35

а гординя - смертний гріх
  • 0

#2058 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 20.07.2017 – 09:39

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (19.07.2017 – 18:13) писав:

на співзвучність слів та дій

Якща є зайва енергія і стремління до "пила барьби" то можна у реалі означити свою незгоду
і заявити про себе як інакомислячу відповівши "Добрий день" на "Слава Йсу".
Очевидно, що твій довбаний тест здав лише ти, бо Каламар дав тобі зрозуміти, що якби родичі натисли, то він би теж не впирався. Отже, іди потішся тим, що ти у нас самий крутий чувак на форумі, єдиний, хто здав вступні іспити у твою секту.

Перегляд дописуУповноважений (19.07.2017 – 17:26) писав:

ну от і добре, от і спитати, він як причащається, то тіло і кров його їсть? А як правою рукою стане, то тоді Господу скаже: "Я тебе щотижня їв, твою кров пив, тепер я твоя права рука", так?
Та то ще дитина, до того ж чужа, а тому "спасение утопающих - дело рук самих утопающих", на жаль.

Повідомлення відредагував серпинка: 20.07.2017 – 09:35

• 1

#2059 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 20.07.2017 – 17:37

Перегляд дописуУповноважений (19.07.2017 – 18:35) писав:

а гординя - смертний гріх
та то веселощі. сидять в раді пару сот святих в лапках і починають день з Отченаш.
лицемірство в країні сягнуло піку і несамовито гупає у стелю, пргнучи її пробити

Перегляд дописусерпинка (20.07.2017 – 09:39) писав:

Очевидно, що твій довбаний тест здав лише ти, бо Каламар дав тобі зрозуміти, що якби родичі натисли, то він би теж не впирався. Отже, іди потішся тим, що ти у нас самий крутий чувак на форумі, єдиний, хто здав вступні іспити у твою секту.
читай уважно вище пост. каламар найближче наблизився до гармонії збігу проголошень та поведінки. далі йдеш ти з Акваріускою, бо наполегливо намагаєтеся ся пізнати шо й до чого.
Хмурий тролить, сам це визнає. Щодо менето я не проголошую ненависть до християнства, отже в мене і нема такої потреби це робити і в дійсності.
в даному випадку принцип "кожному своє" мені до вподоби. якщо церква мене напружуватиме, можливо, я теж до вас приєднаюсь.

Цитата

Та то ще дитина, до того ж чужа, а тому "спасение утопающих - дело рук самих утопающих", на жаль.
згіден. як казала одна цьотка з мого села - народи і виховуй. хай батьки мастять собі голову з ним, що виховали те й мають.
  • 0

#2060 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено вчора – 09:09

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (20.07.2017 – 17:37) писав:

читай уважно вище пост. каламар найближче наблизився до гармонії збігу проголошень та поведінки. далі йдеш ти з Акваріускою, бо наполегливо намагаєтеся ся пізнати шо й до чого.
А що ти так цікавишся чужою поведінкою? Як у кого складаються обставини, так він і поводиться. Запхай своє "не словом, а ділом" собі сам знаєш куди.

Хмурий тролить, сам це визнає.
Троління може погано закінчитися, особливо троління чужої дитини, бо її батьки можуть і набити морду і звернутись до правоохоронців.

Щодо менето я не проголошую ненависть до християнства, отже в мене і нема такої потреби це робити і в дійсності.
в даному випадку принцип "кожному своє" мені до вподоби. якщо церква мене напружуватиме, можливо, я теж до вас приєднаюсь.
Хотіла я б на тебе подивитися, коли б тебе у віці, як би то сказати, статевого дозрівання повели сповідатися і першим ділом священик би у тебе цікавився чи ти, як же ж то культурно висловитись, або прямо, як мій племінник, дрочиш, а потім викликав у тебе жаль за скоєний "злочин" і сказав, щоб ти ніколи такого більше не робив, а в такому віці дитина може подумати, що з нею справді щось не так як з рештою людей, особливо якщо вона має мало спілкування. Якщо ти вважаєш, що християнство тобі не заважає, то ти просто ще не мав з ним справу. Я вже не кажу про згадувану Акваріускою інквізицію.
Але що б було, якби люди дізнались правду, від чого християнство насправді походить?

згіден. як казала одна цьотка з мого села - народи і виховуй. хай батьки мастять собі голову з ним, що виховали те й мають.
Та при чом тут. Якщо батьки і діти не вважають, що потребують чужого вмішування, то хай спасаються самі, як можуть.
Але нинішні християни, священики зокрема, чомусь не вважають так. Священики вважають, що мають повне право лізти у внутрішній світ незнайомої їм дитини і щось їй вказувати, а батьки при цьому не вмішуються і думають, що так має бути і так добре і правильно. На тому ж принципі і освіта побудована нині.

Держава і релігія створили суспільство, яке тримається на законах і заборонах, на вимушеній співпраці людей, і це якось невесело. Хоча в СРСР у фільмах показували поющих веселих трудящих. А зараз вже пропаганди такої аж нема, але такі умови створені, що відмовитися від спільної праці вже не можливо напевно. Єдине спасіння від спільної праці - звалити працю на роботів, які в кінцевому результаті можуть погубити людство.

Повідомлення відредагував серпинка: вчора – 09:29

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 11

0 користувачів, 11 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua