Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2551

#2021 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1514 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.07.2017 – 17:19

Перегляд дописуkalamar (14.07.2017 – 23:13) писав:

Тепер є теорія що ввесь наскельний живопис первісних людей малювався під психоактивними речовинами. Що ви новим називаєте?
Ну от я не маю досвіду з галюциногенними грибами. І ви не хочете своїм поділитись) То якщо я раптом колись їх спробую, то це буде для мене нове, не залежно від того скільки людей до того таке робили. Ви в Голандію часом не збираєтесь?
  • 0

#2022 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 15.07.2017 – 18:33

Перегляд дописусерпинка (15.07.2017 – 16:46) писав:

Видно, що ви не фанат Джона Леннона, бо у нього, прочитала, було 2 сина))
...
Тому знайшовся чоловік, який убив Джона Леннона, бо вважав, що Леннон неправильний.
Так, я Бітлз слухав і слухаю, але фанатом не був, і детально біографій не вивчаю. Джуліан справді син, а не дочка. А той чоловік, Чепмен, він, я так розумію, не вважав що Леннон не правильний, він власне сам був фанатом Леннона, можливо знаменитим хотів стати, прославитись хотів собі, і прославився до речі, але імовірніше він був просто психічно хворий.
  • 0

#2023 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 15.07.2017 – 18:47

Перегляд дописуkalamar (15.07.2017 – 18:33) писав:

Так, я Бітлз слухав і слухаю, але фанатом не був, і детально біографій не вивчаю. Джуліан справді син, а не дочка. А той чоловік, Чепмен, він, я так розумію, не вважав що Леннон не правильний, він власне сам був фанатом Леннона, можливо знаменитим хотів стати, прославитись хотів собі, і прославився до речі, але імовірніше він був просто психічно хворий.
Це офіційна версія, що він хотів прославитися. Але він був в Асоціації молодих християн і реально він може просто не розповідати, що у нього було в голові. Може він був ще й фаном Ісуса і тому вбив Леннона, який казав, що бітли популярніші за Ісуса і що релігії скоро кінець. Може він з-поміж Ісуса і Леннона вибрав першого, а другого просто покарав.
Джуліан. Є мультсеріал "Король Джуліан"))
  • 0

#2024 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 15.07.2017 – 19:19

Перегляд дописусерпинка (15.07.2017 – 18:47) писав:

Це офіційна версія, що він хотів прославитися. Але він був в Асоціації молодих християн і реально він може просто не розповідати, що у нього було в голові. Може він був ще й фаном Ісуса і тому вбив Леннона, який казав, що бітли популярніші за Ісуса і що релігії скоро кінець. Може він з-поміж Ісуса і Леннона вибрав першого, а другого просто покарав.
Джуліан. Є мультсеріал "Король Джуліан"))
Леннон був популярніший за Ісуса, але я думаю, що то апокрифічні фантазії фанів.
Зрештою Гарісон під ЛСД таки відчув присутність божої благодаті. :)

Цитата

As Harrison told Rolling Stone, "I had such an overwhelming feeling of well-being, that there was a God, and I could see him in every blade of grass. It was like gaining hundreds of years of experience in 12 hours.

"Out of the LSD madness (and there were a few horrors) there came a few 'zaps'. It made me laugh. I'd never thought about, couldn't even say the word 'God'. It embarrassed me, but it was so strange, GOD, and it washed away all these fears and doubts and little things that hang you up."

Повідомлення відредагував kalamar: 15.07.2017 – 19:38

• 0

#2025 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 15.07.2017 – 19:40

Перегляд дописуkalamar (15.07.2017 – 19:19) писав:

Зрештою Гарісон під ЛСД таки відчув присутність божої благодаті. :)
Тоді ЛСД я пробувати не буду)) Я боюсь контактів із вищими силами)

Перегляд дописуkalamar (15.07.2017 – 19:19) писав:

Леннон був популярніший за Ісуса, але я думаю, що то апокрифічні фантазії фанів.
Але він поміняв свої погляди із пацифістських на.. якісь інші, наскільки я зрозуміла. Цим він втратив популярність у таких, як Чемпен, можливо.
  • 0

#2026 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.07.2017 – 20:06

так тойво, я серйозно, та пісня - вона ж про Махно, хіба ні?
  • 0

#2027 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 15.07.2017 – 20:19

Перегляд дописусерпинка (15.07.2017 – 19:40) писав:

Тоді і гриби вам не підійдуть. :8:

Але він поміняв свої погляди із пацифістських на.. якісь інші, наскільки я зрозуміла. Цим він втратив популярність у таких, як Чемпен, можливо.
Що ви курили? :)
Я би взагалі не навішував пустих ярликів, але якраз в останні роки життя він був найближче до ярлика пацифізму. То раніше він святенницьки про ненасильство співав, але сам часто помічався в насильницьких діях.

Цитата

I used to be cruel to my woman, and physically... any woman. I was a hitter. I couldn't express myself and I hit. I fought men and I hit women. That is why I am always on about peace, you see. It is the most violent people who go for love and peace. Everything's the opposite. But I sincerely believe in love and peace. I am a violent man who has learned not to be violent and regrets his violence. I will have to be a lot older before I can face in public how I treated women as a youngster

Не обов’язково з вищими.
Знаєте коли день велосипеда святкують.

Повідомлення відредагував kalamar: 15.07.2017 – 20:23

• 0

#2028 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 15.07.2017 – 21:09

Перегляд дописуkalamar (15.07.2017 – 20:19) писав:

Тоді і гриби вам не підійдуть. :8:
Вам теж. :8: Ви не боїтесь, що з атеїста можете перетворитись на віруючого? ;)

Що ви курили? :)
Українську Вікіпедію))
Там написано, що він поміняв свої погляди і почав підтримувати ірландську республіканську армію і з'явився на фото з Йоко Оно в армійських касках, тому я й вирішила, що він перестав бути пацифістом.

Я би взагалі не навішував пустих ярликів, але якраз в останні роки життя він був найближче до ярлика пацифізму. То раніше він святенницьки про ненасильство співав, але сам часто помічався в насильницьких діях.
От скотина. Скотина - теж ярлик?) Навішування ярлика псує імідж? Це неприємно, але несмертельно. І це той мінімум, який людина повинна собі дозволяти, щоб запобігти тому, аби не кидатись на інших з кулаками, чи дзвонити в поліцію.

Повідомлення відредагував серпинка: 15.07.2017 – 21:10

• 0

#2029 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1747 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 15.07.2017 – 21:27

Перегляд дописусерпинка (15.07.2017 – 17:19) писав:

Ну от я не маю досвіду з галюциногенними грибами. І ви не хочете своїм поділитись) То якщо я раптом колись їх спробую, то це буде для мене нове, не залежно від того скільки людей до того таке робили. Ви в Голандію часом не збираєтесь?
є інтєрнєт, принаймні для ознайомлення як воно виглядає, "досвід".
ось відносно невинний приклад.
кацапня, буратино, класичне відео:

• 0

#2030 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 15.07.2017 – 21:53

Перегляд допису_Ex (15.07.2017 – 21:27) писав:

кацапня, буратино, класичне відео:
Бутират? Та з алкоголем значно цікавіші відео можна знайти. Він там майже нормальний.
  • 0

#2031 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1747 повідомлень

Відправлено 15.07.2017 – 22:06

я просто подумав, шо досвід з ним ближчий до досвіду з галюціногенними грибами, якого так прагне Серпиня. і я вибрав невинний приклад. нашо нам чорний ахтунг.
  • 0

#2032 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 15.07.2017 – 22:14

Перегляд дописусерпинка (15.07.2017 – 21:09) писав:

От скотина. Скотина - теж ярлик?) Навішування ярлика псує імідж? Це неприємно, але несмертельно. І це той мінімум, який людина повинна собі дозволяти, щоб запобігти тому, аби не кидатись на інших з кулаками, чи дзвонити в поліцію.
Пол Маккартня не відчуває своєї відповідальності за збивання з пуття молодого покоління, і покладає відповідальність на газетчиків. Я згоден з ним.

Перегляд допису_Ex (15.07.2017 – 22:06) писав:

я просто подумав, шо досвід з ним ближчий до досвіду з галюціногенними грибами, якого так прагне Серпиня. і я вибрав невинний приклад. нашо нам чорний ахтунг.
Я не думаю, що вона прагне. То просто понти. Зовні гриби чи ЛСД не такі вже й мальовничі.

Повідомлення відредагував kalamar: 15.07.2017 – 22:14

• 0

#2033 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 16.07.2017 – 16:01

Перегляд допису_Ex (15.07.2017 – 21:27) писав:

кацапня, буратино, класичне відео
Нє, такий досвід не годиться) Тим більше там міліція потім забрала його. Мені б релігійний, щоб удостовіритись звідки у релігійних переживань ноги ростуть.

Перегляд допису_Ex (15.07.2017 – 22:06) писав:

Я там вище пожартувала, що мені для розслаблення треба. Для розслаблення доста і 100 грам вина.

Перегляд дописуkalamar (15.07.2017 – 22:14) писав:

Я не думаю, що вона прагне. То просто понти. Зовні гриби чи ЛСД не такі вже й мальовничі.
Так, я не знаю чи цікаво було б мені "побачити молекули" чи ще більш спотворений світ (як Хофман), ніж ми його і так бачимо, чи навіть отримати релігійні переживання, а на це мабуть треба не один сеанс, а життя покласти, експериментувати з ритуалами. Просто якщо в храмах людей справді дурять нєпадєтскі, а держава це підтримує, заборонивши справжнє джерело релігії, то ... то навіть не знаю і що сказати.
  • 0

#2034 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 17.07.2017 – 08:03

То що тоді виходить? Як пророцтва в Біблії розуміти? Настане суд означає, що наркоманів проголосять святими, а ті, хто підтримував фальшиву релігію разом зі своїми фальшивими святими, підуть у пекло? А пекло тоді що? Бед тріп? :otruta: Прийде Царство боже - це значить, що всі безперешкодно прийматимуть наркоту? :beer:

Повідомлення відредагував серпинка: 17.07.2017 – 08:11

• 0

#2035 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 17.07.2017 – 09:09

ви все про наркотики.. щоб цікаве потеревенити?
  • 0

#2036 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 17.07.2017 – 09:27

Перегляд дописуУповноважений (17.07.2017 – 09:09) писав:

ви все про наркотики.. щоб цікаве потеревенити?

Перегляд дописуkalamar (11.07.2017 – 14:20) писав:

Говорячи про наркотики ми не відійшли від теми християнства. Адже містичний досвід.
Ми підібрались якраз до найцікавішого. Ти хоч уявляєш собі весь масштаб проблем, з якими можуть зіткнутися нинішні Авраамічні релігії? А якщо справді християнство було засновано на культі поклоніння Грибу? Пішла перечитувати Аллегро.

Повідомлення відредагував серпинка: 17.07.2017 – 09:29

• 0

#2037 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 17.07.2017 – 12:42

Перегляд дописусерпинка (17.07.2017 – 09:27) писав:

Ми підібрались якраз до найцікавішого. Ти хоч уявляєш собі весь масштаб проблем, з якими можуть зіткнутися нинішні Авраамічні релігії? А якщо справді християнство було засновано на культі поклоніння Грибу? Пішла перечитувати Аллегро.
я цей шок вже пережив раніше. тепер вже не цікаво. банально.
  • 0

#2038 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 17.07.2017 – 13:07

Перегляд дописуУповноважений (17.07.2017 – 12:42) писав:

я цей шок вже пережив раніше. тепер вже не цікаво. банально.
Манфреда нема (може він теж в шоці, переосмислює, це лиш до мене напевно довго доходить). Було б цікаво почути його думку на рахунок того, який світ він тепер би вважав справжнім, цей чи той потойбічний))
  • 0

#2039 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1747 повідомлень

Відправлено 17.07.2017 – 22:13

Зображення

:D
ну не думається мені про наркотичні чи будь які інші варіанти суперечок про християнство. тим паче - про кризу Авраамістичних релігій. Хіба шо на останнє я можу сказати, шо на мою думку, релігії забуватимуться людством тихо, без криз, бо це еволюційний процес. це як відвідуваність форуму. вона падає непомітно, і ось, колись галасливе місце перетворюється в притулок для кількох лунатиків і пари десятків спамерів - бессмисленних спамерів. Тобто в кінці релігій, ми матимемо купку товаришів, які мають цілком матеріальний зиск з релігії і пасив, який складає 99% вірян, і якому власне глибоко насбайдуже на всі ті тонкощі, вони просто виконують звичку. упсі, так це ж уже давно так.

Повідомлення відредагував _Ex: 17.07.2017 – 22:15

• 0

#2040 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 18.07.2017 – 08:29

Перегляд допису_Ex (17.07.2017 – 22:13) писав:

ну не думається мені про наркотичні чи будь які інші варіанти суперечок про християнство. тим паче - про кризу Авраамістичних релігій.
А мені думається, чому Манфред пішов. Why he had to go, I don't know, he wouldn't say... :itshe:

Перегляд допису_Ex (17.07.2017 – 22:13) писав:

Хіба шо на останнє я можу сказати, шо на мою думку, релігії забуватимуться людством тихо, без криз, бо це еволюційний процес. це як відвідуваність форуму. вона падає непомітно, і ось, колись галасливе місце перетворюється в притулок для кількох лунатиків і пари десятків спамерів - бессмисленних спамерів. Тобто в кінці релігій, ми матимемо купку товаришів, які мають цілком матеріальний зиск з релігії і пасив, який складає 99% вірян, і якому власне глибоко насбайдуже на всі ті тонкощі, вони просто виконують звичку. упсі, так це ж уже давно так.
Я б на це не розраховувала. Бо маразм кріпчає. Друзі мого племінника поголовно йому втовкмачують, що бог існує. А один навіть сказав йому, що він потрапить до пекла (оскільки мій племінник сказав, що не вірить, я про це дізналась вже після його суперечок з друзями, у яких він, як виявилось, навіть задавав питання "Хто створив Бога?", на мій превеликий подив), а сам той хлопчик буде правою рукою Бога, і що якби священник взнав, що мій племінник не вірить, то він (священик) би його прокляв! :o
Ти подивись як храми повідбудовували. Маразм кріпчає, я тобі кажу. І буде кріпчати ще більше, оскільки наші люди не спілкуються про релігію, це майже заборонена тема для обговорення. Вважається, що кожен собі у щось там вірить, і обов'язково є віруючим, якщо не проголошує себе відкрито атеїстом. Та що там... мій батько ходить до церкви, а колись теж був атеїстом... Отакі сумощі.
І держава підтримує релігії, державні і релігійні свята об'єднались. Хоча свята, то таке, традиції, але на мозги таки добре давлять.
І про Аллегро мало хто знає напевно. Якби не цей форум і kalamar, я б теж не знала мабуть.

Повідомлення відредагував серпинка: 18.07.2017 – 08:31

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних