Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2062

#2001 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1253 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.07.2017 – 07:59

Перегляд дописуkalamar (13.07.2017 – 02:23) писав:

Не так вже тяжко некурці страждають. Серпинка ж теж байдужа до потреб тих курців у неї на роботі, хоч смердять вони тільки в одному місці, яке вона може обійти. Пасивне куріння на вулиці то тільки галас, істерика і дурощі, а не шкода. Понюхавши десь раз за день диму безпосередньо від диму шкоди не отримаєте, отримаєте нервову шкоду від істерики викликаної промитими мізками, не більше.
Я частіше ходжу в туалет, ніж раз на день. У мене хороша видільна система) Ще кружки ходжу мити, оце найгірше, бо доводилося довгенько в димі постояти. І я не одразу почала дратуватися. Це прийшло з роками. :D (Особливо після хвороби мого батька, якому лікарі категорично заборонили курити.) У нас взагалі колись у всіх туалетах курили. Я не знаю яким чудом перестали у одному із них курити, може комусь вдалося когось переконати. І якби не було інших туалетів, то ті куряги би все-одно курили у тому єдиному, який вже ніяк не обійдеш. А взагалі в нашому приміщенні з прийняттям закону зовсім заборонено курити і не передбачається місце для куріння, яке від мене куряги вимагали. Хоча місце є, дворик. І є багато курящих, які обходять туалет, курять де-інде. Чому я повинна обходити? Головне питання: чому їх всі жаліють? Чому потрібно демонстративно курити у всіх на очах, знаючи, що багатьом це може не подобатися? Ніхто ж не казав дорослим людям "кинь то з рук і не бери до писка", просто попросили не робити цього в певному місці, при чому до прийняття закону ще. Коли внєзапно прийняли закон, думала все змінитться, але напевно я таки винна, бо тепер вони на зло закону ще й курять виходить. Озлоблені. :D Може якби я їм нічого не казала до того, то вони б самі перестали, якось би відреагували на офіційну заборону. А тепер страждає ще імідж установи від цього.

Повідомлення відредагував серпинка: 13.07.2017 – 08:05

• 0

#2002 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 13.07.2017 – 12:53

Перегляд дописусерпинка (13.07.2017 – 07:59) писав:

Чому я повинна обходити?
Ходіть в віддалені туалети. Адже, я так розумію, робота у вас сидяча. Додаткові фізичні вправи допоможуть здоров'ю.
  • 0

#2003 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 13.07.2017 – 23:20

Перегляд дописусерпинка (12.07.2017 – 22:24) писав:

Я наркоманка?? І яка у мене залежність?)
Так не всі ж наркотики дають залежність, і наркотики не дають залежність одразу. А ви вживаєте алкоголь, найгірший наркотик відомий людству. :wink2:
Не переживайте, наркоманами були багато великих людей.
Ось напр. реклама наркотика, за яку авторів чомусь навіть не посварили. Знаєте цю пісеньку? Lucy in the Sky with Diamonds, він ше й співає так, що ніби просто знущається. А ви переживаєте за те, що хось перед вами палить легальні цигарки. Та одна цигарка, яку в дитинстві ви палили, могла привести до якогось прихованого фройдиського комплексу вини. :unsure:

Повідомлення відредагував kalamar: 13.07.2017 – 23:24

• 0

#2004 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 08:17

Перегляд дописуkalamar (13.07.2017 – 12:53) писав:

Ходіть в віддалені туалети. Адже, я так розумію, робота у вас сидяча. Додаткові фізичні вправи допоможуть здоров'ю.
А якби у нас не було інших туалетів, то ви мені б напевно порадили ходити пісяти надвір) Казала нам на парах психологічка, що так реабілітують людей, які мають якісь там хвороби психологічні: кажуть їм ходити під кущик. Тоді це виходить теж корисно для здоров`я.

Перегляд дописуkalamar (12.07.2017 – 22:49) писав:

Де ви то там знайшли. Тютюн має високу аддиктивність. Але по шкоді ссобі набрав в районі 48, а алкоголь 58. По шкоді иншим тютюн 15, а алкоголь 85. Там є два пункти Drag specific mortrality, Drag related mortality. Ви зверніть увагу, що для тютюна один взагалі відсутній. Ви не втопитесь від тютюна, не потрапите під автомобіль, не закінчите життя самогубством, не влаштуєте автокатастрофу, не замерзнете на морозі. І, якщо вже про алкоголь говорити, то алкоголь може спричинити не тільки смерть того, хто приймає, а й смерть иншого. Сюди входять не тільки автокатастрофи, нещасні випадки спричинені алкоголем, а і вбивства і каліцтва инших спричинені приймачем в стані алкогольного сп’яніння. Тютюн загалом там займає почесне 6 місце за рахунок сильної аддиктивності і сильної шкоди здоров’ю того, хто приймає, але алкоголь його просто рве, як тузик грілку.
Інформація, подана в такій формі, як та стаття, є практично непосильною мені для обробки)
Але розповідати мені, до чого призводить алкоголь, немає потреби. Хіба для загалу. Бо я маю кілька живих прикладів в житті. Хоча є людина, яка мало не замерзла безліч разів, мало не втопилась в каналізації, мало не повбивала свою сім`ю, мало не наробила шкоди на роботі і ще багато чого. Але поки фізично ще ніхто не постраждав від неї і на роботі досі заміни їй не знайдуть. І сама вона, на диво, ще жива. :D

Перегляд дописуkalamar (13.07.2017 – 23:20) писав:

Та одна цигарка, яку в дитинстві ви палили, могла привести до якогось прихованого фройдиського комплексу вини. :unsure:
Чому прихованого, я його усвідомила ще в дитинстві. Взагалі мало хто не має такого комплексу. Але люди з комплексом вини менше завдають шкоди іншим, ніж ті, що його не мають. Маю таку думку.
Звичайно, якщо увлєкатись, то можна і до самогубства дійти.

Перегляд дописуkalamar (13.07.2017 – 23:20) писав:

Так не всі ж наркотики дають залежність, і наркотики не дають залежність одразу. А ви вживаєте алкоголь, найгірший наркотик відомий людству. :wink2:
Не переживайте, наркоманами були багато великих людей.
Я як дізналась, що від нього може бути рак, то вже мабуть буду відмовлятися від нього.

Щоб повернутись до теми. Дбати за своє здоров`я, перейматись тривалістю свого життя - це ж неправильно по Ісусу. Так? Я там вище неправильно зрозуміла цитату з Біблії про зберігання своєї душі. Душа там вживається як життя, а не як дух.

Цитата

Хто душу свою зберігає, той погубить її, хто ж за Мене погубить душу свою, той знайде її.

Повідомлення відредагував серпинка: 14.07.2017 – 08:30

• 0

#2005 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 08:39

Перегляд дописусерпинка (12.07.2017 – 21:46) писав:

людям здається, що зі мною щось не так, тому й цікавляться) моралі читають)

"шось не так" - порушена нормальність) припускаю, що вважаєш себе нормальною і це нормально, я теж вважаю тебе нормальною, але виходячи з думки людей як суспільства, ти є ненормальна) бо функції жінки в суспільстві, головні, ти не виконала, а отже не лише не доклалась до "суспільного блага" про яке ти тут так палко теревенила, а й провалила елементарне завдання суспільства покладеного на тебе - його відтворення. звісно, що читатимуть моралі, ще років 5, а потім безнадійно махнут руков "ну і дідько з нев!")

Перегляд дописусерпинка (14.07.2017 – 08:17) писав:

in.png' class='bbc_emoticon' alt=':D' />
Щоб повернутись до теми. Дбати за своє здоров`я, перейматись тривалістю свого життя - це ж неправильно по Ісусу. Так? Я там вище неправильно зрозуміла цитату з Біблії про зберігання своєї душі. Душа там вживається як життя, а не як дух.

Все правильно Ісус каже. Не створюйте собі зі здоровя нову релігію.
  • 0

#2006 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 09:48

Перегляд дописуkalamar (13.07.2017 – 12:53) писав:

А де ви у себе на роботі курите?
  • 0

#2007 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 14.07.2017 – 09:50

Виколи собі око, відірви собі члена - це такі заповіді давав Ісус? Заповідав людям калічити себе. Але ж тоді жертва буде не кошерна, зіпсована, не годиться так. Самому Ісусу он щоб гомілки не перебили, апостоли постаралися, Лонгіну добряче забашляли а потім ще й святим нарекли.
  • 0

#2008 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 12:38

Я як дізналась, що від нього може бути рак, то вже мабуть буду відмовлятися від нього.
Так, алкоголь є сильний канцероген.
Причому останнім часом є дослідження, які стверджують, що його канцерогенність навіть недооцінена. Але звичайно слід пам’ятати про піратів і глобальне потепління, і про алкогольну промисловість. Скажімо французи активно піарять гадану корисність червоного вина в помірних дозах, водоночас близько 50 тисяч французів передчасно помирає щороку через алкоголь, на думку їх міністра, коли він не в піар моді.

Та як хочете, то ваша справа. Не правильно вважати переймання тривалістю життя чеснотою, а нехтування здоров’ям - пороком. Скажімо є люди, які займаються екстремальними видами спорту чи альпінізмом. З одного боку це спорт, а з иншого, життя може швидко закінчитись.
  • 0

#2009 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 13:37

Перегляд дописуkalamar (14.07.2017 – 12:38) писав:

Так, алкоголь є сильний канцероген.
Причому останнім часом є дослідження, які стверджують, що його канцерогенність навіть недооцінена. Але звичайно слід пам’ятати про піратів і глобальне потепління, і про алкогольну промисловість. Скажімо французи активно піарять гадану корисність червоного вина в помірних дозах, водоночас близько 50 тисяч французів передчасно помирає щороку через алкоголь, на думку їх міністра, коли він не в піар моді.
Ви знущаєтесь. Кожен день? Я не кожен тиждень навіть))) Якщо я правильно зрозуміла статтю, то треба пити кожен божий день))) Але в кількостях не розібралась. Колись подібне читала, скільки всього положено кому.

Перегляд дописуkalamar (14.07.2017 – 12:38) писав:

Не правильно вважати переймання тривалістю життя чеснотою, а нехтування здоров’ям - пороком.
А навпаки?

Повідомлення відредагував серпинка: 14.07.2017 – 13:51

• 0

#2010 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 14:01

Перегляд дописусерпинка (14.07.2017 – 13:37) писав:

А навпаки?

Цитата

Яким боком паління чи косяки стосуються моральних принципів?

• 0

#2011 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 14:12

А чому деякі люди взагалі не п`ють алкоголь? Хіба не через свої якісь моральні принципи?
  • 0

#2012 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 15:47

Перегляд дописусерпинка (14.07.2017 – 14:12) писав:

А чому деякі люди взагалі не п`ють алкоголь? Хіба не через свої якісь моральні принципи?
А чому ви грибів не їсте, через моральні принципи? :wink2: Я можу припустити, що тому, що то табу, і що вам страшно правда? Це достатня причина. А комусь то може бути цікаво, то теж достатня причина. Ви п’єте алкоголь на свята в коллективі, щоб розслабитись, а хтось приймає екстазі (формально MDMA, а фактично лотерея, бо невідомо, що підсунуть наркоторговці, все може бути в таблетці, від опіатів до психоделиків, це як з самогонкою невідомого походження, наслідок війни з наркотиками) щоб на дискотеці час провести. Ну от навіщо молоді люди ходять на дискотеки? Сиділи би собі вдома, правда? Хофман спочатку випадково прийняв, і отримав перший поганий тріп від ЛСД, а потім по роботі приймав (гарна робота була), і для душі :wink2:, як він сам висловлювався, приймав десятки, мабуть до ста разів, але нічого, помер в 102 роки. Очевидно з мораллю він не консультувався при прийомі.
Комусь алкоголь може не подобатись просто. Таких, що взагалі не п’ють дуже мало, і частині, просто лікарі пити заборонили. Є звичайно унікуми, які через принципи. Але основна причина очевидна, бережуть здоров’я. Достатня причина. Вони не в курсі, що алкоголь вбиває нервові клітини, залишаються тільки спокійні.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.07.2017 – 15:50

• 0

#2013 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 15:57

Перегляд дописусерпинка (14.07.2017 – 14:12) писав:

а чому я перестав його пити? просто набридло і не цікаво

а може тому, що алкоголь - депресант, а мені зараз не до депресій :)
  • 0

#2014 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 21:01

Перегляд дописуkalamar (14.07.2017 – 15:47) писав:

А чому ви грибів не їсте, через моральні принципи?
Мені принципово забороняли їсти навіть їстівні гриби до років 10-ти. Здається до 12-ти не рекомендується дітям взагалі давати гриби, хіба-що шампіньйони можна.
Чим керувались мої батьки, не даючи мені грибів? Певними правилами. Мені обідно було, звичайно, що всі їдять, а я ні, але я, хоч і тяжко, але якось це пережила.
Коротше, мораль така була у моїх батьків.
Але якби нагодували в дитинстві псилоцибіновими, то я не відмовилась би.

Комусь алкоголь може не подобатись просто. Таких, що взагалі не п’ють дуже мало, і частині, просто лікарі пити заборонили. Є звичайно унікуми, які через принципи. Але основна причина очевидна, бережуть здоров’я.
Я думаю, що все-таки на багатьох давить отримане виховання в сукупності із названими вами причинами. Ну невже не виникає ні у кого почуття провини, що робиш щось не те, коли п'єш алкоголь?
  • 0

#2015 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1610 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 14.07.2017 – 21:04

:facepalm: печериці, які ще чемпіньйони? у нас кажуть пичариці. :) а я от люблю гриби, а їсти їх не можу. здихаю як поїм. живіт болить нема сил, ну не вміє мій організм перетравлювати їх! :(
  • 0

#2016 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 21:08

Перегляд допису_Ex (14.07.2017 – 21:04) писав:

:facepalm: печериці, які ще чемпіньйони? у нас кажуть пичариці. :) а я от люблю гриби, а їсти їх не можу. здихаю як поїм. живіт болить нема сил, ну не вміє мій організм перетравлювати їх! :(
Я називаю печерицями лісові, а ті, що в магазині продаються, штучно вирощені, не інакше як шампіньйони. Це для розрізнення.
Лісові дітям не дозволяють.

Хофман спочатку випадково прийняв, і отримав перший поганий тріп від ЛСД, а потім по роботі приймав (гарна робота була), і для душі :wink2:, як він сам висловлювався, приймав десятки, мабуть до ста разів, але нічого, помер в 102 роки. Очевидно з мораллю він не консультувався при прийомі.
Відкривачам інакше, ніж послідовникам. У них ще нема правил, ще нема що порушувати. Правила вживання, приготування в процесі ж виробляються.

Повідомлення відредагував серпинка: 14.07.2017 – 21:19

• 0

#2017 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 22:39

Перегляд дописусерпинка (14.07.2017 – 21:08) писав:

Відкривачам інакше, ніж послідовникам. У них ще нема правил, ще нема що порушувати. Правила вживання, приготування в процесі ж виробляються.
Він помер в 2008 році.
Джон Леннон тоді правила порушив, коли складав оту Lusy in the Sky with Diamonds? Дивіться, він був кумир молоді і він склав фактично гімн acid trip, а в якості прикриття розповів, що то по мотивам малюнка, який намалювала його дочка. :wink2: Але всі розуміли, що то про наркотик. Хоча і тепер знаходяться люди, які заявляють, що то про малюнок, мабуть чимось на вас схожі, навіть після того, як Маккартні в 2004 признався. Власне, ту пісню часто вивчають в дитячих музичних класах, звичайно вчителька каже дітям, що то про малюнок.
А про жовтий підводний човен знаєте? :wink2:

Цитата

"God, it was just terrifying, but it was fantastic. George's house seemed to be just like a big submarine... It seemed to float above his wall, which was 18 foot, and I was driving it. I did some drawings at the time, of four faces saying, 'We all agree with you.' I was pretty stoned for a month or two."

Це дитячі пісні вважаються.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.07.2017 – 22:47

• 0

#2018 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 23:13

Перегляд дописусерпинка (14.07.2017 – 21:08) писав:

Тепер є теорія що ввесь наскельний живопис первісних людей малювався під психоактивними речовинами. Що ви новим називаєте?
Зображення
  • 0

#2019 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 15.07.2017 – 08:32

Перегляд дописуkalamar (14.07.2017 – 22:39) писав:

Про батька Махно, що в Антанти стибрив субмарину, поставив на воза, пофарбував у жовте, та по степу катався?
  • 0

#2020 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 15.07.2017 – 16:46

Перегляд дописуkalamar (14.07.2017 – 22:39) писав:

Він помер в 2008 році.
Джон Леннон тоді правила порушив, коли складав оту Lusy in the Sky with Diamonds? Дивіться, він був кумир молоді і він склав фактично гімн acid trip, а в якості прикриття розповів, що то по мотивам малюнка, який намалювала його дочка. :wink2: Але всі розуміли, що то про наркотик. Хоча і тепер знаходяться люди, які заявляють, що то про малюнок, мабуть чимось на вас схожі, навіть після того, як Маккартні в 2004 признався. Власне, ту пісню часто вивчають в дитячих музичних класах, звичайно вчителька каже дітям, що то про малюнок.

Це дитячі пісні вважаються.
Видно, що ви не фанат Джона Леннона, бо у нього, прочитала, було 2 сина))
Я народилась після того, як він помер, тому до мене дійшов лише відгомін тої культури. Знаю лише Єстедей і Летитбі, але про субмарину теж чула. Так от. Про що це ми. До речі, ви ще не втомились від мене?)) От я, наприклад, не згодна, щоб правила ставали законами, бо правила/принципи в житті іноді виникає потреба порушувати. Як от я, принципово не матюкаюсь, але як дуже треба, то можу наплювати на свої принципи)) І людина має експериментувати в житті, а якщо встановлювати на все заборону, то це не життя, а нудьга. Якщо ти не маєш права запізнюватись на роботу, то йти на неї чомусь зовсім не хочеться, така грусть-тоска з'їдає, як на неї йдеш. А як запізнюєшся, то ще напряжніше. Коротше, закони це погано, навіть для мене. Але якщо хтось не знає про існування чийогось досвіду, про якісь складені кимось правила, то звичайно він нічого не порушує. А якщо й порушив, то отримав новий досвід. Зовсім інша справа, коли ти порушується закон, бо твоє незнання нікого не цікавить. І є люди, які сприймають правила за закони, які не варто порушувати за жодних обставин. Тому знайшовся чоловік, який убив Джона Леннона, бо вважав, що Леннон неправильний.

Повідомлення відредагував серпинка: 15.07.2017 – 16:59

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 10

0 користувачів, 10 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua