Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2545

#201 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 04.07.2007 – 14:19

Перегляд допису-=VJ=- (4.07.2007 14:16) писав:

Елементарно можна - почитайте на дозвіллі кодекс Хаммурапі - християни просто відпочивають.
Як порівняння - чорного раба християнин міг забити до смерті абсолютно безкарно, при тому, що устрій, типу, був вже не рабовласницький. В Вавілонії навіть раба можна було вбити лише з вироку суду за доведення відповідного злочину. Більшість же покарань містять умову "якщо людина скаже, що не знала, тоді вона невинна". І хто після цього більш гуманний?
Конкретно - сибірські народи винищені православними, народи латинської Америки винищені католиками, в Европі взагалі різали одне одного усі конфесії - у Франції католики протестантів, в Англії протестанти католиків, в Росії і Україні - католики та уніати дерли паски з православних, у відповідь православні різали горлянки католикам, уніатам і під гарячу руку ще й жидам. Далі продовжувати?
я вивчала кодекс Хамурапі...Згадайте які там були покарання на рівні Старозавітнього закону око за око зуб за зуб... і ставлення до рабів... і про Шумерів Асирійців та Вавилонян теж багато знаю..Знов ви накладаєте теорію на практику... жостокість була завжди і буде завжди і походить вона конкретно від людей а не від закону чи релігійних догм.. тіконе тре разу про Старий Завіт знов і про Іслам.. я їх теж вивчала... просто трактування людиною певних догм і породжує насильство рабство і т. д. Яскравий приклад протестанські течії в період Реформації.. І взагалі згадайте Лютера виступ якого зовсім не був пов"язаний з якоюсь агресією, а став причиною селянських кривавих повстань... Все у нашому житті дуже відносне... і не треба знаходити винних тільки в християнстві...

Перегляд дописуБілий_Дракон (4.07.2007 15:14) писав:

Німецький хрет від Сварги, як і свастика.
Чи всі учні Ісуса були юдеями? І чому самі юдеї не дуже визнають (і тоді, у часи пророків) Ісуса?
не всі...правда...не визнавала його по суті саме релігійна верхівка... але це не зовсім стосується його національності а скорше того що він загрожував їхній влад, банальна людська характеристика - прагнення влади..і
  • 0

#202 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.07.2007 – 14:35

Перегляд дописуВертипузо (4.07.2007 15:19) писав:

я вивчала кодекс Хамурапі...Згадайте які там були покарання на рівні Старозавітнього закону око за око зуб за зуб...

Багато - цим він мені і подобається. На відміну від християн - які на словах декларують одне, роблять друге, а в їхній же книзі написано третє.
  • 0

#203 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 14:51

Перегляд допису-=VJ=- (4.07.2007 15:35) писав:

Багато - цим він мені і подобається. На відміну від християн - які на словах декларують одне, роблять друге, а в їхній же книзі написано третє.
немає межі ускладненню людської особистості... різний світогляд різні закони...ти подивсь як зараз згадують про те як ставились до інакомислячих в період християнства... ой ти певно подумаєш що я з теми з"їжджаю...повір в час існування Шумеру теж була корупція закони не виконувались і таке інше... суть людини не змінна..
  • 0

#204 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 17:24

Перегляд допису-=VJ=- (4.07.2007 14:16) писав:

Конкретно - сибірські народи винищені православними, народи латинської Америки винищені католиками, в Европі взагалі різали одне одного усі конфесії - у Франції католики протестантів, в Англії протестанти католиків, в Росії і Україні - католики та уніати дерли паски з православних, у відповідь православні різали горлянки католикам, уніатам і під гарячу руку ще й жидам. Далі продовжувати?
Це не конкретно знову і це узагальнені приклади псевдохристияства.
  • 0

#205 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 04.07.2007 – 20:51

Індія -- Ар'єгард (країна арійців)
Іран (колишня Персія) -- (країна арійців)
Орії, діти орія -- (так називали себе наші предки)
Такі ніби різні народи вважають себе арійцями.
Хіба й сунтська група не є арійцями? У тридцятих роках серед юдеїв були поширені ідеї нацизму і вони теж себе вважали арійцями.
  • 0

#206 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 21:33

Перегляд дописуSER_ROCKO (4.07.2007 21:42) писав:

Гониш. Поняття гуманізм і античність нерозривні. І я незнаю який тобі треба приклад, бо аксіоми не доводяться :) А християнський гуманізм це блаженні ніщі, обіжені і т.д. Що до суспільних договорів то в усіх великих цивілізаціях були добре розвинені системи законів, може деякі і жорстокі, но справедливі. Ті же Драконові закони в Елладі. А таке поняття як римське право тобі нічого не каже? А яскравим прикладом гуманістичних християнських законів є поняття - пофіг, там бог розбере хто винен а хто ні.
А що до рабства, то воно існувало і буде існувати, бо рабство є лише крайньою мірою експлуатації людини людиною, яка є природньою річчю...суть людини незмінна... :kozak:

Що до нациків то Гітлер спочатку повністю відкидав вчення ісуса, але потім почав їх інколи використовувати, і нацики навіть доводили, шо ісус був арійцем, незаконним сином римського легіонера(навіть вказали кого, правда я забув як його звали). І ше нацисти були повернуті на оккультизмі(і свастика і їхні привітання "Зіг Хайль!" і ще багато речей мали велике символічний значення). Я читав одну дуже цікаву книжку про те, що Гітлер був реінкарнацією христа, і що в них набагато більше спільного ніж здається. Згадаю назву, обов"язково порекомендую лмаксу.
По перше з епохою античності нерозв"язно пов"язане поняття антропоцентризму - людина в центрі та калокагатія - гармонійний розвиток людини, таклж поняття пайдеї - здорового змагання... але не гуманізму... поняття гуманізму - як людинолюбства з"являється в епоху Відродження, яка окрім того що поверталась до Античних ідеалі по сумісництву співвідносила їх з християнством - звідси й виникає поняття гуманізму...Римське ж право далеко не відзначалось гуманізмом - це був один із перших законодавчих актів сучасного типу там все більше стосувалось поняття громадянина, а багато людей що проживали в Римській імперії її громадянами не вважались...відносність знову ж таки... А книжку ти таки згадай...

Троха не в тему... але мені ця розмова подобається тим, що більше всього дізнаєшся про погляди інших...отже позитив християнства ще в тому що вона залишається контроверсійною темою для обговорення та стимулом для покращення світу, навіть через критику християнства...
  • 0

#207 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 22:37

Подивіться відео до гри Европа ІІ. Там так гарно про ренесанс сказано, мене дуже вразило.
  • 0

#208 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 22:45

Перегляд дописуБілий_Дракон (4.07.2007 23:37) писав:

Подивіться відео до гри Европа ІІ. Там так гарно про ренесанс сказано, мене дуже вразило.
А де мона дістати?а поливитись? :)
  • 0

#209 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 22:49

Перегляд дописуВертипузо (4.07.2007 23:45) писав:

А де мона дістати?а поливитись? :)
Скажи куди викласти.
  • 0

#210 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 23:45

http://shareua.com/files/9e3885/eu2_movie.exe.html
  • 0

#211 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 02:07

Приємно бачити що застарілі християнські норми піддаються аналізу.
Але як кажуть змусиш дурня молитися він собі й лоба розіб'є.
Замість того щоб замислитися над тим, що буде замість християнства, малюють релігійних химер і боряться з ними.
  • 0

#212 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 12:05

Перегляд дописуSER_ROCKO (4.07.2007 21:42) писав:

Що до нациків то Гітлер спочатку повністю відкидав вчення ісуса, але потім почав їх інколи використовувати, і нацики навіть доводили, шо ісус був арійцем, незаконним сином римського легіонера(навіть вказали кого, правда я забув як його звали). І ше нацисти були повернуті на оккультизмі(і свастика і їхні привітання "Зіг Хайль!" і ще багато речей мали велике символічний значення). Я читав одну дуже цікаву книжку про те, що Гітлер був реінкарнацією христа, і що в них набагато більше спільного ніж здається. Згадаю назву, обов"язково порекомендую лмаксу.
а я читав що Гітлер в раю, бо він виконував волю Божу.
Доналд Уолш - "Беседы с Богом".

Повідомлення відредагував LMax: 05.07.2007 – 12:06

• 0

#213 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 13:25

Перегляд дописуLMax (5.07.2007 13:05) писав:

а я читав що Гітлер в раю, бо він виконував волю Божу.
Доналд Уолш - "Беседы с Богом".
Доналд Уолш повернувся з раю і розповів, що бачив :).
  • 0

#214 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 13:42

він сам пояснює, я тут не буду рекламувати.
  • 0

#215 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 16:10

Перегляд дописуБілий_Дракон (5.07.2007 00:45) писав:

Дякую гляну....А там щось було про книжку в якій дядько доводить що Гітлер у раю... оце на мою думку перебор...
  • 0

#216 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 16:38

Перегляд дописуВертипузо (5.07.2007 17:10) писав:

Дякую гляну....А там щось було про книжку в якій дядько доводить що Гітлер у раю... оце на мою думку перебор...
Я про таке лише в цій темі довідався :). Якщо хочеш дізнатись про Гітлера більше (яким він був у нормальному житті), то почитай його книгу «Mein Kampf». Там є його погляди на релігію. Судячи з того тексту, він не відрізнявся від нас-націоналістів на цьому форумі.
  • 0

#217 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 16:53

націоналізм і христянство не сумісні речі в одній особі
  • 0

#218 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 16:57

Перегляд дописуLMax (5.07.2007 17:53) писав:

націоналізм і христянство не сумісні речі в одній особі
На форумі більшість є націоналістами і багато із них християни. Хоча крайня форма націоналізму має на увазі національну-етнічну релігію.
  • 0

#219 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 17:54

Перегляд дописуБілий_Дракон (5.07.2007 17:57) писав:

На форумі більшість є націоналістами і багато із них християни.
видно вони ще до кінця не розібрались у тому що є суть християнства...

Цитата

Хоча крайня форма націоналізму має на увазі національну-етнічну релігію.
це вже як для кого.
  • 0

#220 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 19:31

Перегляд дописуБілий_Дракон (5.07.2007 17:38) писав:

Я про таке лише в цій темі довідався :). Якщо хочеш дізнатись про Гітлера більше (яким він був у нормальному житті), то почитай його книгу «Mein Kampf». Там є його погляди на релігію. Судячи з того тексту, він не відрізнявся від нас-націоналістів на цьому форумі.
Я читала..всеодно я Гітлера не сприймаюю... краще б дядько малював...звичайно християнство не зовсім співвідносне з націоналізмом, але й по суті Вселенського однорідного християнства теж не існує... воно набуває етнічної специфіки тієї території на якій поширене...Та та та інакше б воно не змогло поширюватись...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних