Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2547

#21 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Місто Лева, Вежа Чорнокнижників, пл.Ринок, 47

Відправлено 20.03.2007 – 16:13

пункти 5 і 9: еволюція - фіґня!!! бажаєте подискутувати на ту тему - див. Філософія\походження життя

п.6 не збагнув логіки

п.3: науковці можуть нам подати хіба факти. а інтерпретувати їх згідно власного світогляду - то право кожної людини

загалом: ІМХО, це прикол-провокація :angry12:

Повідомлення відредагував Олесік: 21.03.2007 – 08:58

• 0

#22 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 16:13

Перегляд дописуKassandra (6.01.2007 23:39) писав:

християнство себе вичерпує...але то не означає, що на нього треба гнати..є люди,які дійсно себе віддали йому,але не підпадають під той опис...отак!

Я б краще скзавав, що християнство переживає кризу, а не вичерпує себе.
  • 0

#23 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 16:16

Перегляд дописуAleph (20.03.2007 16:13) писав:

Я б краще скзавав, що християнство переживає кризу, а не вичерпує себе.

емм... щось не бачу тієї кризи\вичерпання суті християнства...
інша справа - звичаї й обряди, але їх можна і треба міняти

Повідомлення відредагував Ater Magius: 20.03.2007 – 16:22

• 0

#24 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 16:26

Перегляд дописуAter Magius (20.03.2007 16:13) писав:

Aleph'ові жирний плюс!

додати упринципі нічого, окрім:
пп 9 і 5: еволюція - фіґня!!! бажаєте подискутувати на ту тему - див. Філософія\походження життя

п.6 не збагнув логіки

п.3 \загальна заувага\ науковці можуть нам подати хіба факти. а інтерпретувати їх згідно власного світогляду - то право кожної людини

загалом: ІМХО, це прикол-провокація :angry12:

п.3 - тоді філософія - не наука.

п.6 - не дуже вдало сфломульований. Ми не міємося над символами, так за допомогою символів передається метафізичний зміст, описується трансцидентне.

Не можна заперечувати те, що неможливо пояснити на даний момент, обгрунтовуючи це тільки тим, що це не можна пояснити (це щодо феноменів).

Перегляд дописуAter Magius (20.03.2007 16:16) писав:

емм... щось не бачу тієї кризи\вичерпання суті християнства...
інша справа - звичаї й обряди, але їх можна і треба міняти

Криза кадрів.
  • 0

#25 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 16:29

Перегляд дописуAleph (20.03.2007 16:26) писав:

п.3 - тоді філософія - не наука.

п.6 - не дуже вдало сфломульований. Ми не міємося над символами, так за допомогою символів передається метафізичний зміст, описується трансцидентне.

Не можна заперечувати те, що неможливо пояснити на даний момент, обгрунтовуючи це тільки тим, що це не можна пояснити (це щодо феноменів).
Криза кадрів.

угу. філософія - то НЕ наука:angry12: то щось гммм... трансцендентне, позамежове;) філософам прохання не ображатись:(

а п.6 - то зіставлення вірування і феномену... "чого робити там фашисту - не пойму я" (ЛП"Павлік Морозов")

якщо приходить криза кадрів, тре міняти принципи їх відбору...

Повідомлення відредагував Ater Magius: 20.03.2007 – 16:30

• 0

#26 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 16:41

Перегляд дописуAter Magius (20.03.2007 16:29) писав:

угу. філософія - то НЕ наука:angry12: то щось гммм... трансцендентне, позамежове;) філософам прохання не ображатись:(

Швидше, спосіб мислення.

а п.6 - то зіставлення вірування і феномену... "чого робити там фашисту - не пойму я" (ЛП"Павлік Морозов")

Це було сказано стосовно непорочного зачаття та воскресіння (хоча на мою думку ці факти кардинально доктрини не змінюють).

якщо приходить криза кадрів, тре міняти принципи їх відбору...

Згідний.
  • 0

#27 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 20.03.2007 – 17:09

Перегляд дописуhobit (10.05.2006 22:29) писав:

Тепер хочу почути той присмак, що на язику залишився. Ваші думки.
хтось насрав мені у рота...

Християнство (як і більшість, та ні, як і всі інші релігії) - просто самообман, заснований для контролю над масами і приводом для заснування було намагання пояснити безліч незрозумілих речей.

п.с. не коментуйте мій пост, це лише моя думка, на яку я маю право :angry12:
  • 0

#28 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 17:53

Християнство, незважаючи на всі його недоліки, як і більшість релігій, призначене допомагати удосконалюватися людям, а особливо тим, що не можуть це робити самостійно.

P.S. А це моя особиста думка, думка колишнього християнина, католика, що зараз не належить ні до однієї релігії, та поважає більшість світових релігій. Просто мої погляди не поміщаються в рамки релігії.
Прошу коментувати, при бажанні.
  • 0

#29 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 20.03.2007 – 20:03

В мене подібна ситуація. За єдиним вийнятком - я ще не порвав з християнством. Недавно дискутував з другом про релігію, сказав, що на 100% не підтримую жодної релігії, але погляди мої напевно найближчі до християнства. Він відповів - значить я за означенням християнин :angry12: . Зараз практично нема 100% релігійних людей, хтось ближче, хтось дальше відійшов від релігії. А межа, що відділяє людину від релігії повинна ще бути встановлена.
  • 0

#30 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 21:30

Перегляд дописуJarlax (20.03.2007 20:03) писав:

В мене подібна ситуація. За єдиним вийнятком - я ще не порвав з християнством. Недавно дискутував з другом про релігію, сказав, що на 100% не підтримую жодної релігії, але погляди мої напевно найближчі до християнства. Він відповів - значить я за означенням християнин :angry12: . Зараз практично нема 100% релігійних людей, хтось ближче, хтось дальше відійшов від релігії. А межа, що відділяє людину від релігії повинна ще бути встановлена.

Мені найближча по духу Римо-Католицька церква, хоча був хрещений як греко-католик, в основному через її відносну прогресивність та обряди у якій людина виступає активним суб'єктом (у східних церквах - переважно пасивним, як це помітно з обрядів: у католиків "... хрещаю тебе..."; у східному православії "... хрещається раб Божий..." і т.д.). Або, наприклад, я важаю не правильним проведення публічних групових екзорцизмів у східних традиціях, на відміну від індивідуальних у західних і т.д.

Та з точки зору догми - я не християнин, так як не дотримуюся певних зобов'язань та поглядів, передбачених катехизмом. По великому рахунку св'ященник не має права мене причащати (хоча на мою думку ця догма взагалі абсурдна і деякі отці це розуміють). В середньовіччі я б мав справу з інквізицією ;) .

Герметизм не дуже вписується в ортодоксальне християнство, хоча воно і багато від нього запозичило.
  • 0

#31 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.03.2007 – 00:56

Перегляд дописуhobit (10.05.2006 22:29) писав:

ось запропоную вам сабж, дорогі і шановні християни. З російської важко перекладати, тому цитуватиму. Коли я читав -- я був пацталом. не знаю чому, але для мене християни -- дивні люди. дуже дивні. і смішні.
Отож:
надіюся ковтнули. Тепер хочу почути той присмак, що на язику залишився. Ваші думки.

марно надієшся ковтнути таку фігню могли лише недалекі люди.
цей текст ПОРОЖНЯК !! ;)

Доведеться розшифрувати :( я греко-католик..

Цитата

10. Вы решительно отрицаете существование тысяч богов других религий, но оскорблены, когда кто-нибудь отрицает вашего бога.
1. Моя церква сприймає право інших людейй на віру в свого Бога. суть не в тому ЯКОМУ БОГУ ти поклоняєшся, а в тому щоб притримуватись насравді своїх переконань.. щиро та до кінця життя..

Цитата

9. Когда ученые говорят, что люди развились из низших форм жизни, для вас это оскорбительно и бесчеловечно. А когда Библия заявляет, что люди созданы из праха, это нормально.
для кого це "оскорбительно и бесчеловечно" ?

Цитата

8. Вы смеетесь над многобожниками, но считаете нормальным верить в триединого бога.
Сутність триєдинства і багатобожність це такі дві різні речі як небо та Земля - не плутайте. :)

Цитата

7. Ваше лицо багровеет, когда вы слышите о зверствах, приписанных Аллаху. Но вы даже не вздрогнете, слыша, что Иегова погубил всех египетских младенцев в ”Исходе”, и приказывал уничтожить целые народы в ”Иисусе Навине” - включая женщин, детей и даже деревья!
падсталом ! :P особливо від слів "ліцо багровєєт" (якщо нема що робити, то якщо Ви навели в приклад мусульманство, перерахуйте УСІ кти насильства за ВСЮ історію, і тоді подивимось співвідношення

Цитата

6. Вы смеетесь над индусами, обожествляющими людей, и над греками, чьи боги спят с женщинами. Но для вас нормально верить, что Мария зачала от Духа Святого, а потом родила богочеловека, который был убит, воскрес, а затем вознесся в небо.
блін це гоніво я навіть коментувати не хочу... аффтар - параноїк..

Цитата

5. Вы готовы потратить свою жизнь на поиск лазеек в научно установленном возрасте Земли (4,6 млрд. лет), но не находите ничего дурного в том, чтобы верить доисторическим племенам, живущим в шатрах, и считающим, что возраст Земли - всего несколько поколений.
проясніть це детальніше..

Цитата

4. Вы верите, что все население планеты, кроме тех, кто разделяет вашу веру - однако исключая соперничающие секты - будет вечно мучиться в аду. И… да, вы, конечно, считаете свою веру самой терпимой и любящей.
брєдятіна.... не вписується ні водну ( окрім Єговістів) віру...

Цитата

3. Современным наукам, истории, геологии, биологии и физике не удалось вас убедить. С другой стороны, идиот, катающийся по полу и ”говорящий на языках”, - для вас достаточное свидетельство правоты христианства.
В Римі достатньо науковців істориків геологів біологів і фізиків а також хіміків та математиків, щоб розуміти науку... і хрстиянство її не бакланить :P Але ще ніодним науковцем не пояснені деякі "чудеса" які час від часу зявляються в різних кутках світу.. (Для впертих - ці "чудеса" зафіксовані документально ЦИВІЛЬНИМИ НАУКОВИМИ комітетами, і в висновках написано.. "сучасна наку пояснити даний феномен НЕМОЖЕ "

Цитата

2. Вы определяете 0,01% как ”большую долю успеха”, когда это касается отвеченных молитв. Вас это убеждает, что молитва работает. И вы думаете, что оставшиеся 99.99% неудач - просто воля божия.
ну хто винуватий що 99% молитв пусті балачки та пусті прохання про мирське та непотрібне..

Цитата

Наконец,
на який конєц ?? :wacko:

Цитата

1. Вы знаете о Библии, христианстве и истории церкви гораздо меньше, чем многие атеисты и агностики, но все равно называете себя христианином.

1.ХАХАХА !! Щоб вірити не обовязково вивчати ІСТОРІЮ ВСІЄЇ ЦЕРКВИ !! Віра- це інше..
2. Так атеїсти та агностики знають можливо більше, та лише тому що вивчають це все спеціально для "загрузки" християн.. Як це так йти на війну, не вивчивши ворога :yes: :P
3. Християнин - це той що сповідує Христа, а не той що знає історію своєї церкви..

ото якщо коротко :)

З,І А чого в мене теги не працюють ??? :angry12:

Повідомлення відредагував ivansstef: 21.03.2007 – 01:02

• 0

#32 Crazy for love

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:Ковель

Відправлено 22.03.2007 – 22:54

Можна сказати, що справжній християнин - це людина, яка стоїть на ногах в світі, який стоїть на голові. І ще один афоризм: На світі не було б жодного язичника, якби ми поводили себе як справжні християни :cool2:
  • 0

#33 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.04.2007 – 15:45

Перегляд дописуLMax (1.04.2007 15:49) писав:

А для мудрої не досить.
От такі "розумні люди" й розіпяли його.

Навіщо породжувати мучеників з юродивих? Хай би собі ходив далі, не зважав би та й по всьому.

Перегляд дописуLMax (1.04.2007 15:49) писав:

27 Вона ж відказала: Так, Господи! Але ж і щенята їдять ті кришки, що спадають зо столу їхніх панів.
28 Тоді відповів і сказав їй Ісус: О жінко, твоя віра велика, нехай буде тобі, як ти хочеш! І тієї години дочка її видужала.

А, у християн, як завжди, проблеми з логікою і самоповагою.

Перекладу на сучасну мову і ситуацію.

Сидить єврей в компанії з іншими євреями і їсть мацу на золотій тарелі. До нього приходить бідна жінка - не єврейка: змилуйся, каже, дорогий сусіде - донька сильно хвора, на лікування грошей нема, їсти нема чого, допоможи, тобі ж це копійки.
А єврей мовчить і їсть мацу далі.
Тоді інші євреї штовхнули його і кажуть: та дай ти їй вже щось, бо дістала своїм галасом.
А єврей і відповідає - я тільки євреям допомагаю, геть звідси.
Нещасна мати падає в ноги: допоможи, сусіде, змилуйся над дитиною.
А єврей - не годиться хліб у євреїв забрати і кинути собакам-гоям.
А жінка, ковтаючи рештки гордості заради дитини й каже: але ж собаки підбирають крихти, які впали на землю зі столу господаря, змилуйся над рабами своїми, пане - дай хоч щось.
Тоді єврей і каже - покірність твоя, собако, мені приємна. На десятку, рабине, купи вже собі там щось за те, що мене так потішила.

А іншим давно і крихти перестали кидати, лише забирають, а вони й досі рабськи плазують перед чужинською недорелігією, насадженою вогнем і мечем через ріки крові співвітчизників.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 04.04.2007 – 15:47

• 0

#34 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 04.04.2007 – 16:37

дурня.
  • 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.04.2007 – 17:07

Перегляд дописуLMax (4.04.2007 17:37) писав:

дурня.

Дуже аргументовано :cool2:
  • 0

#36 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 05.04.2007 – 14:11

ну просто то цілу книжку треба написати, але Ви, -=VJ=-, її певно не будете читати, бо вона вже не раз написана...

Повідомлення відредагував LMax: 05.04.2007 – 14:12

• 0

#37 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.04.2007 – 10:45

Перегляд дописуLMax (5.04.2007 15:11) писав:

ну просто то цілу книжку треба написати, але Ви, -=VJ=-, її певно не будете читати, бо вона вже не раз написана...

Зрозуміло. З'їзд з теми зараховано :unsure:

за з`їзд з теми буде попередження..;) Kassandra
  • 0

#38 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 06.04.2007 – 14:37

Перепрошую, це моє право, якщо я не маю часу на це.
  • 0

#39 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 06.04.2007 – 14:57

Чисто моя суб'єктива думка... У нашого народу було не менше трагічних сторінок, ніж у жидів. Вмирало за благо ближнього\дальнього не менше чоловік, ніж у жидів. Книг\думок\переказів було створено не менше, ніж у жидів. Чому б нам не записати усе це в велику "Книгу українського народу", на противагу жидівській? Вся проблема лише у саморекламі... Яка різниця, в спасіння від кого вірити: від Ісуса - сина жидівського народу, який помер на хресті, навіть нехай за нас, чи від Байди Вишневецького, який помер висячи на гачку, вже точно за нас. Поклонятися жиду-Давиду, який пас овець і псалми складав, чи нашому генію Тарасу Шевченку, який малював та писав вірші та помер тою ж мученицькою смертю? Радіти жидівці Естер, котрій вдалося зупинити вирізання жидів, чи нашій дівчині з Рогатина Насті Лісовській-Роксолані, яка зупинила розростання імперії, яка могла поглинути всю Європу разом з Україною. Боготворити Мойсея, який вивів жидів з рабства чи Богдана Хмельницького, який зробив для України не менше...
Наша історія ніскільки не бідніша. І прикладів самопожертви та спасіння у нас ніяк не менше. Чому ж тоді ми читаємо жидівську історію, вражаємося їхнім подвигам, а своєї не знаємо??? Чекаю ваших відповідей.

Повідомлення відредагував Гетьман: 06.04.2007 – 14:59

• 0

#40 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 07.04.2007 – 13:34

Язичники! Не відрізайте від Божого Цілого частину з людською назвою Україна. За це він гніватиметься. :unsure:

Гетьмане, передай це своїм одновірцям.

П.С. Ісус не юдей, а галілеянин.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних