Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2551

#1981 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6676 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.07.2017 – 08:43

Що я вам хочу сказати за християнство.
навіть якщо ви атеїст - це працює! Євреї принесли в жертву сина божого - і цим захопили весь світ. А той хто подбав, аби жертва була кошерна - оголошений святим. І запалали костри інквізицій, і були принесені в кошерну без кровопускання жертву відаючі та аналізуючі.
з кожним гонінням на євреїв вони здобувають все більше влади. Вони там поділені на касти, і нам у них складно розібратись хто кого приносить в жертву, але по діям і наслідкам проявляється висновок - ритуальне жертвоприношення, яке справді дає результат! І атеїста дивує, що це діє.
в німців був дефіцит бензину, синтетичний бензин з вугля, але вогнеметами людей палили. В печах палили. Аби жертва була безкровна кошерна. От комуняки кляті були раціональніші - куля в потилицю дешево і не кошерно. Мабуть таки справді були атеїсти.
  • 0

#1982 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 12.07.2017 – 10:41

Перегляд дописусерпинка (12.07.2017 – 08:12) писав:

Які я маю підстави вам вірити? Ви точно мене дурите. :D Адже прекрасно знаєте, що я не взмозі буду оте зробити, щоб знайти той графік. :8:
Ви не вмієте скопіпастити стрічку на цей пошуковик? Очевидно, що графік не підробний навіть з анотації, адже там є числа для трьох найшкідливіших наркотиків, алкоголя, героїну, крека. Вони збігаються з числами на графіку.
Не розумію, що вас бентежить. Ніхто ще не помер від психоделиків, таких як гриби. А з алкоголем пов’язаний букет із бл. 60! хвороб, приблизно кожен п’ятий чоловік, і кожна одинадцята жінка потрапляє в алкогольну залежність. Алкоголь дає насильство в сім’ї і суспільстві. Якщо навіть припустити (чим лякають), що прийнявши LSD ви можете вистрибнути з вікна, то прийнявши алкоголь ви з таким самим успіхом можете втопитись в калюжі (як то зробив китайський поет Лі Бо), впасти з мосту, замерзнути...

Перегляд дописуУповноважений (12.07.2017 – 08:43) писав:

Євреї принесли в жертву сина божого
Не було ніякого людського жертвоприношення. Історичний Ісус - гриб. :otruta: Були гіппі, які почали бентежити римську владу. Така моя думка. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 12.07.2017 – 10:48

• 0

#1983 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 11:16

При збиранні в лісі грибів, ховаючись від закону, бувають смертельні випадки тому, що недосвідчена людина знаходить не ті гриби. Але такі смертельні випадки вина не наркотика, а закону. Власне кожен психонавт грибник так міліції і відповість, що поплутав з їстивними. Бо закон забороняє вам чарівні гриби, щоб ви часом з вікна не вистрибнули, але закон не забороняє вам отруїтись поганками. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 12.07.2017 – 11:20

• 0

#1984 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 14:14

Перегляд дописуkalamar (12.07.2017 – 10:41) писав:

Не було ніякого людського жертвоприношення. Історичний Ісус - гриб. :otruta: Були гіппі, які почали бентежити римську владу. Така моя думка. :wink2:
зате холокост був.
можна не вірити, що ритуал діє, можна вірити, що ритуал не діє.
але коли бачиш наслідки - підозрюєш, що ритуал все ж таки діє.
  • 0

#1985 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 15:28

Тобто, якби я була в меншості на роботі (як Уповноважений у себе), то ви мене б пожаліли і були б на моєму боці. Так? Цікава у вас логіка. Як вона у вас називається? Нежіноча? Ажіноча. :D Ще раз кажу, треба дбати за інтереси усіх, а не більшості, чи меншості.
Ні, ви кажете, що треба тільки за більшість дбати, особливо, якщо в більшості - ви. :wink2:

Цитата

Може ще окремий кабінет для злягання зробити?
Тому вам і сприйняття того графіку не дається. Ви, уявили собі, що ви маєте якусь моральну вищість над тими всіма зневажуваними наркоманами, а тут на тобі, я вам кажу, що ви теж наркоманка. Але не переживайте, такий дисонанс не тільки в вас.
Уявіть собі, як уряд США себе тепер має почувати, коли вони 60 років героїчно боролись з гідрою марихуани, давали переможні реляції, піарились на боротьбі по ТБ, а тут на тобі, все марно було, 60 відсотків населення по опитуванням за легалізацію. Тотальна перемога марихуани. :wink2:
  • 0

#1986 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.07.2017 – 16:09

Перегляд дописуkalamar (12.07.2017 – 15:28) писав:

Ні, ви кажете, що треба тільки за більшість дбати, особливо, якщо в більшості - ви. :wink2:
Я в більшості? Ви глибоко помиляєтесь. Зі 100-а людей курять 3-є, а зауваження їм робили лише я і ще одна людина. Всім решта начхати було. І ми програли. Я не ходжу туди. І ніхто мене не розуміє, що мені щось не подобається. Виходить всі вони на боці курців! Як і ви. Всі їх жаліють, кажуть, що це така хвороба (от сьогодні навіть знов раптом зайшла мова). Але моє прокурене волосся і піджак (восени/взимку) і моє змерзання нікого! не хвилює, крім мене. Ніхто не дбає за мене, і я в меншості. Зате про їхню "хворобу" всі дбають, всі розуміють.

Тому вам і сприйняття того графіку не дається. Ви, уявили собі, що ви маєте якусь моральну вищість над тими всіма зневажуваними наркоманами, а тут на тобі, я вам кажу, що ви теж наркоманка. Але не переживайте, такий дисонанс не тільки в вас.
Уявіть собі, як уряд США себе тепер має почувати, коли вони 60 років героїчно боролись з гідрою марихуани, давали переможні реляції, піарились на боротьбі по ТБ, а тут на тобі, все марно було, 60 відсотків населення по опитуванням за легалізацію. Тотальна перемога марихуани. :wink2:
Не дивилась ще ту статтю через той пошуковик піратський, ще відключать мені нет на роботі через вас, що лажу по всяких невідомих посиланнях. :D

Перегляд дописуkalamar (12.07.2017 – 10:41) писав:

Не було ніякого людського жертвоприношення. :wink2:
Ісус сам себе ж ніби пожертвував. Добровільно. По ідеї, він зробив дуже шляхетно. Віддав життя за те, щоб усім було добре. Усім. І йому теж. Але в результаті чомусь, як каже писання, всім добре не буде)))

Повідомлення відредагував серпинка: 12.07.2017 – 16:10

• 0

#1987 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 17:04

Перегляд дописусерпинка (12.07.2017 – 16:09) писав:

Не дивилась ще ту статтю через той пошуковик піратський, ще відключать мені нет на роботі через вас, що лажу по всяких невідомих посиланнях. :D
sci-hub піратський пошуковик, який дозволяє качати наукові статті в обхід бариг видавців. Автор статті зацікавлений, щоб вона була безкоштовна, але видавництва вимагають за статті непогані гроші, і це при тому, що вони не платять гонорарів ні авторам, ні рецензентам. А "видавання" в епоху інтернету, не коштує майже нічого. sci-hub піратський з погляду закону, але справедливий з погляду вищого. :wink2: Але та конкретна стаття безкоштовна, але у вас реєстрації нема. Тому її простіше через sci-hub.

Повідомлення відредагував kalamar: 12.07.2017 – 17:07

• 0

#1988 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 17:34

Каламаре, ну чому ти про науку нічого не пишеш, мені нудно
  • 0

#1989 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 128 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 20:41

Перегляд дописусерпинка (11.07.2017 – 13:16) писав:

Головне, що мої зірочки помітили. А мати поважного пана модератора напевно ніхто:

Чому йому можна, а мені ні?)
панам положено більше прав, таке право. звичаєве.

Перегляд дописусерпинка (11.07.2017 – 13:31) писав:

До речі, мені в селі поставили пару дуже цікавих питань, наприклад, чи сповідаюсь я.
якась ти дуже популярна у свому силі і не лише. то двоє ледве не побились через тебе, то кравчучки твої беруть і таскають аж під двері
то інтимним життям душі твоєї цікавляться. от я не сповідався ще ні разу, і всім якось пофіг.
згадав ото, а як ти відповідаєш, коли тобі кажуьт - Слава Ісусу Христу або Христос Воскрес

Перегляд дописуУповноважений (11.07.2017 – 15:27) писав:

загалом, Шпіцу можна, і тобі можна
я прочитав у Біблії, шо зря я ото, матюкаюсь. подумав, і погодитвся - і дійсно так є. буду викорчовувати цю звичку. відтепер хто помітить в моїх дописах матюк - тому приз і аплодисменти.

Якщо хтось дає якісь привілеї меншинам, то тільки тому, що всім від цього краще, а не якійсь меншині.
привілеї дають для того, щоб привілейовані проголосували в подальшому давців привілеїв. як виграла більшість, шо крим був привілейований автономією?
  • 0

#1990 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 21:04

Перегляд дописуУповноважений (12.07.2017 – 17:34) писав:

Каламаре, ну чому ти про науку нічого не пишеш, мені нудно
Остав його, старий, він в печалі. Переймається тяжкою долею пригноблених мною трудящих курящих на моїй роботі. :D

Повідомлення відредагував серпинка: 12.07.2017 – 21:04

• 0

#1991 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 21:46

Перегляд дописуkalamar (12.07.2017 – 17:04) писав:

sci-hub піратський пошуковик, який дозволяє качати наукові статті в обхід бариг видавців. Автор статті зацікавлений, щоб вона була безкоштовна, але видавництва вимагають за статті непогані гроші, і це при тому, що вони не платять гонорарів ні авторам, ні рецензентам. А "видавання" в епоху інтернету, не коштує майже нічого. sci-hub піратський з погляду закону, але справедливий з погляду вищого. :wink2: Але та конкретна стаття безкоштовна, але у вас реєстрації нема. Тому її простіше через sci-hub.
Почитала я нарешті ту статтю, якщо так можна сказати. Точніше переглянула, подивилась на ті графіки. Цікаво. Тютюн дає більшу залежність, ніж алкоголь і більшу смертність, якщо вірити графікам. І там не відсотки, а якісь поінти.
Дивно, що ви хочете алкоголь заборонити, а тютюн ні. Ви за себе геть не дбаєте.
Щодо завдання шкоди алкоголіками іншим людям, то є ж люди, яких алкоголь не робить монстрами, навіть якщо багато вип'ють. Але звичайно є такі, що досить краплі. А є такі, що як не нап'ється до "срачки", то не заспокоїться, жити не дасть.

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (12.07.2017 – 20:41) писав:

якась ти дуже популярна у свому силі і не лише. то двоє ледве не побились через тебе
Не через мене. То два діди, мають вже внуків. У них свої рахунки, міжсусідні. До одного я в гості приїхала, але він не мій дід, якщо так аж цікавить)))

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (12.07.2017 – 20:41) писав:

то інтимним життям душі твоєї цікавляться.
людям здається, що зі мною щось не так, тому й цікавляться) моралі читають)

Повідомлення відредагував серпинка: 12.07.2017 – 21:51

• 0

#1992 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 21:50

Перегляд дописусерпинка (12.07.2017 – 21:46) писав:

Щодо завдання шкоди алкоголіками іншим людям, то є ж люди, яких алкоголь не робить монстрами, навіть якщо багато вип'ють.
правильно! свинюка ж не монстр!
  • 0

#1993 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 22:24

Я наркоманка?? І яка у мене залежність?)

Перегляд дописуУповноважений (12.07.2017 – 21:50) писав:

правильно! свинюка ж не монстр!
Не треба пити те, в чому не відчуваєш міри.

Перегляд дописусерпинка (12.07.2017 – 16:09) писав:

Ісус сам себе ж ніби пожертвував. Добровільно. По ідеї, він зробив дуже шляхетно. Віддав життя за те, щоб усім було добре. Усім. І йому теж. Але в результаті чомусь, як каже писання, всім добре не буде)))
А взагалі, він якийсь лузер, якщо він не досягає бажаного. Біблія ніби й з якимось в'ялим хеппі ендом, але й без нього.

Повідомлення відредагував серпинка: 12.07.2017 – 21:59

• 0

#1994 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 22:49

Почитала я нарешті ту статтю, якщо так можна сказати. Точніше переглянула, подивилась на ті графіки. Цікаво. Тютюн дає більшу залежність, ніж алкоголь і більшу смертність, якщо вірити графікам.
Де ви то там знайшли. Тютюн має високу аддиктивність. Але по шкоді ссобі набрав в районі 48, а алкоголь 58. По шкоді иншим тютюн 15, а алкоголь 85. Там є два пункти Drag specific mortrality, Drag related mortality. Ви зверніть увагу, що для тютюна один взагалі відсутній. Ви не втопитесь від тютюна, не потрапите під автомобіль, не закінчите життя самогубством, не влаштуєте автокатастрофу, не замерзнете на морозі. І, якщо вже про алкоголь говорити, то алкоголь може спричинити не тільки смерть того, хто приймає, а й смерть иншого. Сюди входять не тільки автокатастрофи, нещасні випадки спричинені алкоголем, а і вбивства і каліцтва инших спричинені приймачем в стані алкогольного сп’яніння. Тютюн загалом там займає почесне 6 місце за рахунок сильної аддиктивності і сильної шкоди здоров’ю того, хто приймає, але алкоголь його просто рве, як тузик грілку.

І там не відсотки, а якісь поінти.
Вони на сто, нормовані

Дивно, що ви хочете алкоголь заборонити, а тютюн ні. Ви за себе геть не дбаєте.
Я ніде не писав, що я хочу заборонити алкоголь. Я писав, що якщо заборонені такі речі, як марихуана, то алкоголь мав би бути заборонений і поготів, бо він набагато шкідливіший. Я писав, що тоді все треба забороняти (і тютюн в тому числі)

Щодо завдання шкоди алкоголіками іншим людям, то є ж люди, яких алкоголь не робить монстрами, навіть якщо багато вип'ють. Але звичайно є такі, що досить краплі. А є такі, що як не нап'ється до "срачки", то не заспокоїться, жити не дасть.
Я вже відповідав на ці дурощі.
Звідки знати, що оця конкретна людина, ви напр. , буде завжди нормальна під алкоголем? Звідки знати, що ви хароший наркоман?
Адже марихуану одна людина може палити косяк в тиждень, кажуть що то не просто не шкідливо, а навіть корисно для здоров’я, а инший підліток 6 в день. А забороняють марихуану для всіх. Так само, одна людина може вживати гриби акуратно, а инша - ні. Але гриби для всіх забаронені. Тому і алкоголь, шановна, треба для всіх забороняти.

Але звичайно є такі, що досить краплі.
Алкоголікам багато не треба. Це не від людини залежить, а від ступеня алкоголізму. Якщо ви підете шляхом алкоголізму, теж настане такий період, коли вам досить буде краплі. :wink2: Почитайте етапи формування алкогольної залежності про всяк випадок. Більшість людей на межі алкоголізму і майже алкоголіків категорично не визнають, що вони алкоголіки. Зелений змій підкрадається непомітно. :8: Так само, до речі, і з агресивністю, вона з’являється при певних ступенях сп’яніння.

Повідомлення відредагував kalamar: 12.07.2017 – 22:53

• 0

#1995 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 12.07.2017 – 22:57

Якщо комусь треба додати мотиваціЇ проти куріння - то кажуть, що на рак легенів ніякі обезболюючі не беруть, людина захлинається власними легенями, потрохи. До того ж звуження судин неминуче, теж всьо страждає, кишківник особливо.

За права меншин - так, згідна, що вони якраз найбільший показник демократії у суспільстві, але теж до міри. Ось напр. педофілія - теж секс-орієнтація і не реабілітується, але сучасним суспільствам пофіг, не можна знущатись над неповнолітніми і дзінь-точка! А колись про то ніхто й не говорив, у біблійних моралях теж ні слова нема. А наскільки воно потиху процвітало у церквах - то волосся дибом, аж тепер починають говорити. Моралі, га?
  • 0

#1996 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 23:20

Перегляд дописуAquarius-ka (12.07.2017 – 22:57) писав:

Якщо комусь треба додати мотиваціЇ проти куріння - то кажуть, що на рак легенів ніякі обезболюючі не беруть, людина захлинається власними легенями, потрохи. До того ж звуження судин неминуче, теж всьо страждає, кишківник особливо.
Імовірність сильно залежить від того, наскільки багато приймати наркотика. Еквівалентом сильнопалячих є алкоголіки, більшість банально не доживає до раку. :wink2:

P. S. До речі, в інтернеті знайшов.

Цитата

Международное агенство по исследованию рака (International Agency for Research into Cancer (IARC), часть Всемирной Организации Здравоохранения) с 1988 года относит алкоголь к канцерогенам группы 1 – к веществам с самой высокой способностью вызывать рак. Это значит, что способность алкоголя вызывать рак не подвергается сомнению.
Так що не цигарками єдиними. Причому навіть помірне випивання (якщо не рак печінки в наслідок церозу)

Повідомлення відредагував kalamar: 12.07.2017 – 23:41

• 0

#1997 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 23:39

За алкоголь - мені багато не треба, два ковтки шампанського - і мене вже нудить ))
  • 0

#1998 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 13.07.2017 – 00:59

Перегляд дописуAquarius-ka (12.07.2017 – 22:57) писав:

Ось напр. педофілія - теж секс-орієнтація і не реабілітується, але сучасним суспільствам пофіг, не можна знущатись над неповнолітніми і дзінь-точка!
Вибачте, але смішно порівнювати з ситуацією, коли є постраждала сторона. Тому це геть не адекватний приклад. Меншина чиновників хотіла би брати хабарі, а їх пригнічують. :wink2: Не про те йдеться.

Перегляд дописуAquarius-ka (12.07.2017 – 23:39) писав:

За алкоголь - мені багато не треба, два ковтки шампанського - і мене вже нудить ))
Комусь звичайної дози LSD чи екстазі теж досить, але завжди знайдуться такі, хто передозує. Різниці між алкоголем і напр. LSD тут теж нема. Ви і серпиня налягаєте, що мовляв ви помірні, і що з того? Любителі екстазі вам те саме можуть сказати, що ми строго строго рекреаційно приймаємо, без переборів. :wink2: Але завжди знайдеться хтось, хто прийме те все вкупі розбавлене алкоголем, і стрибне з даху. Це розтрубить преса, і розповість, які страшні ті наркотики. І їх для всіх заборонять. Тому я і написав, що оскільки є безліч випадків, коли якийсь пан під мухою бігає з сокирою за сусідом під впливом випитого, і алкоголь мав би бути заборонений для всіх по тій самій логіці.
Я не пропонував його реально заборонити, бо заборонивши щось, контроль втрачається. Заборона збільшує шкоду від наркотика, і приносить гроші наркоторговцям.
Гіпотетично, уявіть заборону алкоголя. Відкриються підпільні цехи з самогоноваріння, де почнуть гнати неякісну самогонку невідомо з чого, пити реально менше не стануть, але шкода від випитого в рази зросте. Від неякісної самогонки, до речі, можна за раз коньки відкинути без всякої залежності. :wink2:
  • 0

#1999 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 13.07.2017 – 01:15

Ну ось Серпинка вже певно змучилась говорити про байдужість курців до більшості, постраждалої сторони, що ще! Також пам'ятаю ще часи, коли були в літаках і ресторанах відділи для курців і не-, вже тепер всьо не-. Шкода проста - пасивне куріння і смерід. Пригадалась кімната у старому готелі, то там всьо настільки просмерджене, і то якимось таким таким старим зіпсутим димом, що аж вернути можна. Я колись трохи покурювала, для випендрювання, може сигарету в день, та і не кожний, ніколи не привикла, на щастя. Тоді то було модно ))

А якось на нашій вулиці я мала підвезти дядька до його жінки в лікарню, ну то він запалив і повним ходом сідає в машину. Кажу: в мене не курять. Він очі вилупив, типу яка хамка! Ні кажу, я не поїду. Погодився (бо мусив) і всю дорогу бурчав, як то зле старому і слабому бути на чиїсь ласці. Певно я йому спочатку здавалась покірним телям )) І, щоб прив'язати якось до теми - він якраз був свіжоохрещеним, перед тим, за намовою моєї подруги, ми святкували його "навернення" і занурення у басейні. То ще в "ті" часи було.
  • 0

#2000 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 13.07.2017 – 02:23

Перегляд дописуAquarius-ka (13.07.2017 – 01:15) писав:

Ну ось Серпинка вже певно змучилась говорити про байдужість курців до більшості, постраждалої сторони, що ще! Також пам'ятаю ще часи, коли були в літаках і ресторанах відділи для курців і не-, вже тепер всьо не-. Шкода проста - пасивне куріння і смерід.
Не так вже тяжко некурці страждають. Серпинка ж теж байдужа до потреб тих курців у неї на роботі, хоч смердять вони тільки в одному місці, яке вона може обійти. Пасивне куріння на вулиці то тільки галас, істерика і дурощі, а не шкода. Понюхавши десь раз за день диму безпосередньо від диму шкоди не отримаєте, отримаєте нервову шкоду від істерики викликаної промитими мізками, не більше. Всі реальні тести про шкідливість пасивного куріння робились в ситуаціях, коли напр. хтось із членів сім’ї палить в кімнаті, і пасивний курець зазнає систематичного впливу диму роками. Але то справа сімейна.

Повідомлення відредагував kalamar: 13.07.2017 – 02:26

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних