Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2062

#1961 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1253 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.07.2017 – 10:22

Перегляд дописуkalamar (09.07.2017 – 23:18) писав:

Суспільство (абстракція) нічого не може вважати, бо не має мізків. Чи вас воно призначило своїм речником? :wink2: Люди в капіталістичному суспільстві працюють для свого блага, за зарплату (в укр. поліцейських вона наче дуже непогана, достатня за роботу по вилученні десятка кущів страшної коноплі в того дядька). Мотивації можуть бути иншими, слава напр., але мотивації особисті, просто вони не конфліктують з так званими суспільними. Ви підміняєте поняття оперуючи пустими поняттями, наївними лозунгами. Теж далеко не кожен зможе водити комбайн, чи писати який комп’ютерний софт, чи навчати в школі. Так що не розповідайте про важливі суспільні професії. :wink2:
Я всього лише наївна жінка, що в мене хочете)
От сьогодні у мене в тролейбусі взяли потримати сумку на коліна, колега. В принципі він це зробив і для свого іміджу, і для мене і для людей в тролейбусі, щоб я не заважала іншим. Хоча що він там собі думав, я не знаю, але реально він зробив значно більше, ніж він собі подумав. А я, як кожна наївна жінка, звичайно спийняла цей жест на свій рахунок, адже він не пропонував свою допомогу іншим жінкам у тролейбусі, а лише мені. Я собі теж можу думати про себе що завгодно, що я така класна, що мені таку увагу приділили. Але я не думаю, що той колега мене вважає аж такою супер-пупер, це просто гарний, увага, :) моральний вчинок, коли всім добре.
Приїжджі реформатори наших поліцейських погано поінформували на що вони підписались. Суспільство ставить перед поліцейськими певні задачі. Новини подивіться, скрізь апелюють до суспільної моралі, скрізь давлять на ваші почуття, щоб сформувати мораль. У цивілізованому світі йде мова про побудову громадянського суспільства і правової держави. І дядько з конплями це не є маленька дрібниця. От колись по діскавері здається показували передачу про охоронців правопорядку, про те, як вони затримують людей напр. на незаконній риболовлі (у США), чи їзді на машині без документів, чи ночівлі на вулиці. Типу документальні зйомки. Наскільки поліцейські витрачають своїх сил, наскільки вони контролюють свої емоції при спілкуванні з людьми (а на спілкування йде найбільше часу, ніж на оформлення протоколу), як їх там деколи обіймають порушники, це так мило)) Коротше, у цивілізованому світі поліцейський герой, а у нецивілізованому мусор.

Але це абсурдно, СССР користувався каналом, Росія зараз користується. Вони для всього суспільства зробили благо.
А вони питали у всього суспільства?

Я не знаю що ви там вважаєте, я користуюсь логікою (не жіночою). Для суспільства вигідно щоб був побудований канал. Оскільки суспільні інтереси вищі за інтереси окремих людей, отже можна взяти группу окремих людей і пожертвувати її інтересами заради загального блага, примусити будувати канал.
Племені (суспільству) треба пережити голод, отже мажна пожертвувати тими, що не ловлять видр, пустивши їх на м’ясо.
Це те, що ви пропагуєте, вищість інтересів суспільства над інтересами і правами особи. В політичній площині останнім часом ваші ідеї найкраще втілювали в життя Гітлер, Сталін, Мао. Це ліва і краня права ідеології.
Смерть іншої людини може бути виправдана лише тим, що усьому суспільству, в тому числі і тій людині, буде від цього краще. Тому, я наприклад, скоріш за все була б за автаназію. Хоча я не впевнена, я все-таки теж трохи егоїстка, і навряд чи б наважилась відпустити дорогу мені людину.
Але якщо масово гинуть люди, які цього не бажають, і не мають з того ніякої вигоди інші члени суспільства, то це ніякі не суспільні інтереси. Не підмінюйте понять! :)

Абстракція про щось дбає?
Ну да. Ви ж теж абстракція, якщо згадати про колісницю... Вас не існує. Так? :wink2:

Мораль базуэться не на почуттях, а на розумі, на зважуванні різних за і проти.
Точніше на зважуванні харашо і плохо, а це робиться на основі почуттів, тут розум не задіюється, це вам не математика, вашу мать (це не вам особисто), де треба розум перш за все підключати)))

Ви ставите свої інтереси вище за інтереси тих жінок, які палять, і забороняюте їм палити у вас під носом. Правильно я вас зрозумів? Самокритичність це добре, добре що ви зрозуміли, що ставите свої інтереси вище за їх.
Правильним я вважаю ситуацію, коли ніхто не ставить свої інтереси вище за інших. Правильно - це коли всі стараються, щоб усім було харашо. Але досягти цього іноді дууже складно, навіть неможливо, бо всім, як гласить народна мудрість, не вгодиш.
От ще приклад. Вчора я була в селі, і до мене на дворі підсів сусід, при розмові він закурив, але в мене не виникло бажання, як каже одна моя колега, затовкти йому ту сигарету поглибше в писок. Ми були на подвір'ї, де багато дерев... Взагалі, людям зазвичай подобається запах диму. Мені теж. Мій племінник колись мені казав, що це його чи не найулюбленіший запах, але коли він заходить у мій під'їзд, де частенько курить мій сусід (це вже в місті, як розумієте, і інший сусід), то його (мого племінника) чомусь одразу тягне блювати. Як так? Парадокс. Запах диму любить, але прокурене приміщення викликає відразу. Тому, щоб усім було харашо, треба робити в кожній квартирі поряд з туалетом ще кабінку для куріння. Але коли кожен думає лише про себе, то конфліктів не минути. Я взагалі виросла в дуже конфліктному середовищі, де мені щодня доводилося робити складний вибір, що кому казати, щоб зменшити якось негатив. От до речі, про курця-сусіда в селі, коли ми отак сиділи за розмовою, а він курив (до речі, куріння справді мабуть таки допомагає людині в тому, щоб залишати розум ясним, а точніше, щоб ...інші органи не брали верх в організмі, особливо в чоловіків, бо коли людиною керує ...щось інше, не мозок, то це справделиво у суспільстві засуджується, хоча коли всім добре від того, коли всі трахаються (як каже Шпіц), то в принципі це не мало б засуджуватись, але коли всі потім від цього страждають від вошок і всяких хвороб, то справедливо засуджується), мимо нас проходив ще один.. тип, і він почав дратувати мого співрозмовника-курця, той почав робити натяки, що зараз пошле, а коли діло вже почало доходити (але ще не дійшло) до матів, я зрозуміла, що для моїх почуттів на сьогодні забагато випробувань і попросила при мені не виражатись. Так, я подумала в першу чергу за себе любіму, і знехтувала бажанням іншої людини "висказатись", при цьому на мене косо подивились))
До речі, моя колега, ота, що заткала б сигарету в глотку своєму чоловіку, ходить в туалет, де курять, але чомусь її не дратують ті жінки, а лише її власний чоловік. Не розумію, чесно. Але я й не повинна, у неї свої почуття про добре/погано, у мене свої.

Я сподіваюсь, мені вдалось донести до вас те, що я хотіла сказати)
Відповідала задом на перед. Бардак. Вибачте.

Перегляд дописуУповноважений (10.07.2017 – 05:26) писав:

тотальний мінус по кожному пункту
Я напевно, бл*, х*во пояснюю.

Повідомлення відредагував серпинка: 10.07.2017 – 10:52

• 0

#1962 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 10.07.2017 – 11:22

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (07.07.2017 – 19:44) писав:

закон не захищає суспільство, ні тим більше окрему особу, щоб це зрозуміти,досить поглянути на Скандинавію - взірець розвитку законодавства. закон не діє там на благо суспільства, а радше навпаки, захищеними законом є тріперні негри, які трахаючть та гвалтують щведок. йде свідоме передавання венеричної хвороби, будь-який закон побудований на здоровому глузді, має карати за такі дії, але він мовчить. більше того, мовчить суспільна мораль, яка теж має засуджувати подібну поведінку людини. звідси, я висновую, що мораль часто є аморальною, і маю сміливість ствердити, що шведська мораль аморальна. аморально замовчувати дії інших людей, які завдають шкоду іншим людям, причому свідомо. на прикладі Швеції, бачимо відсутність моралі здорового глузду у законі, зрештою інакше бути і не могло, бо то є явища різного походження і цілей.
Якщо у Швеції усі задоволені і готові терпіти такі дрібниці, як венеричні хвороби, заради того, щоб отримати задоволення, яке для усіх, повторюю, ДЛЯ УСІХ (у тому числі і шведок), є благом (бо коли шведки задоволення не отримують, то їх дійсно просто гвалтують), то суспільна мораль у їхній державі для їхнього суспільства неаморальна. Там все всіх влаштовує. Але це не влаштовує тебе. То тобі треба закликати до створення законів на теренах ЄС, які б врегульоували це питання. Давай, спочатку приєднай Україну до ЄС, а тоді, пропихай в Європейський парламент свої закони.
  • 0

#1963 Quicksilver

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 10.07.2017 – 13:51

Цитата

Я напевно, бл*, х*во пояснюю.

Пора змінювати нік на Бидлиня, а не вішати ярлики незнайомим людям.
  • 0

#1964 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 10.07.2017 – 14:11

Перегляд дописуQuicksilver (10.07.2017 – 13:51) писав:

Сам провокатор, а на провокації ведешся.
  • 0

#1965 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 10.07.2017 – 14:35

Перегляд дописусерпинка (10.07.2017 – 10:22) писав:

Ну да. Ви ж теж абстракція, якщо згадати про колісницю... Вас не існує. Так? :wink2:
Колісниця не є абстракцією. А от благо суспільства незрозуміла абстракція. Якийсь сенс цій абстракції можна надати тільки не про все суспільство говорячи, а про більшість, про благо більшості. Тоді, тому що ви кажете можна надати реального сенсу, більшість може не зважати на потреби, права, думки меншин. Тобто є диктатура більшості. Такі суспільства справді існували ще з епохи канібалізму.

Перегляд дописусерпинка (10.07.2017 – 11:22) писав:

Якщо у Швеції усі задоволені і готові терпіти такі дрібниці, як венеричні хвороби, заради того, щоб отримати задоволення, яке для усіх, повторюю, ДЛЯ УСІХ (у тому числі і шведок), є благом (бо коли шведки задоволення не отримують, то їх дійсно просто гвалтують), то суспільна мораль у їхній державі для їхнього суспільства неаморальна. Там все всіх влаштовує. Але це не влаштовує тебе. То тобі треба закликати до створення законів на теренах ЄС, які б врегульоували це питання. Давай, спочатку приєднай Україну до ЄС, а тоді, пропихай в Європейський парламент свої закони.
Просто буржуазна Європа не вірить в диктатуру більшості, і намагається забезпечити права окремих груп чи індивидів настільки, наскільки це можливо. Такі речі тепер включають те, від гого так негодує "суспільна мораль" того емігранту у кращий світ.

Повідомлення відредагував kalamar: 10.07.2017 – 14:30

• 0

#1966 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 10.07.2017 – 15:05

Перегляд дописусерпинка (09.07.2017 – 21:56) писав:

P. S. Kalamar, на мій погляд, людина може вважатися моральною, якщо вона не стоїть на боці когось із членів суспільства, а завжди на боці ефемерного, сферичного у вакуумі суспільства. Але я таких людей не знаю. Тому всі ми аморальні виродки) Отакі я маю думки (колись на дозвіллі таке надумала). Сподіваюсь, я не з'їхала з глузду, що мені таке лізе в голову? Ви як вважаєте? :wink2:
Я не великий любитель Біблії, м'яко кажучи, радше навпаки, але навіть в тій аморальній екстремістській книжці йдеться про ближніх, а не про абстрактне суспільство.
Так що з'їхали.

Перегляд дописусерпинка (09.07.2017 – 21:56) писав:

Тепер можна мені грибочків? Гірше мені вже не буде. :)
В Голандії в кофешопах тим наче торгують. Обережно тільки, грибочки чи коноплю там дозволено приймати тільки цивілізовано, в кофешопах. Недавно здається у них в кафе палити тютюн заборонили (зате дозволили вирощувати коноплю офіційно, не офіційно і раніше можна було, поліція просто закривала очі), а тютюном марихуану розбавляли, щоб краще горіла. Тому тепер вам доведеться приймати марихуану без тютюну. :wink2: Зате там марихуана гребуча, не те сміття, яким у нас наркобариги торгують.
Хоча, я не знаю, там зараз на вимогои єврогромадськості здається заборонили продавати туристам. :wink2:
От чому у нас не зробити таку вільну туристичну зону у Львові? :8:Була би вигода для суспільства.

Ось вивчайте можливості. :otruta:
Зображення
Зображення

Повідомлення відредагував kalamar: 10.07.2017 – 15:31

• 0

#1967 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 10.07.2017 – 21:13

Перегляд дописуkalamar (10.07.2017 – 15:05) писав:

Я не великий любитель Біблії, м'яко кажучи, радше навпаки, але навіть в тій аморальній екстремістській книжці йдеться про ближніх, а не про абстрактне суспільство.
Так що з'їхали.
Я не те взагалі-то мала на увазі під своїм з'їжджанням, але хай. В Біблії йдеться про те, що Ісус прийшов спасти людський рід. У Вікіпедії навіть написали про людське суспільство:

Цитата

Христия́нство (від грец. Χριστός — «помазанник», «Месія») — один з напрямків єдинобожжя. Поряд з ісламом та буддизмом і юдаізмом входить до числа 4-х світових релігій. Характерною особливістю християнства, яка відрізняє його від інших напрямків єдинобожжя, є віра в Ісуса Христа як втілення і прояв Бога заради спасіння всього людства і людського суспільства і настанови в істині. На відміну від християнства, іслам та юдаїзм не визнають Ісуса Христа як одну з іпостасей Всевишнього. Одна з авраамічних релігій (семітичного походження, також юдаїзм, іслам). Священним письмом християнства є Новий Заповіт.
https://uk.wikipedia...ki/Християнство
Що цікаво, під людським суспільством там розуміється глобальне суспільство. Тому ближнім, за таким визначенням, буде кожен житель планети.

Перегляд дописуkalamar (10.07.2017 – 15:05) писав:

В Голандії в кофешопах тим наче торгують. Обережно тільки, грибочки чи коноплю там дозволено приймати тільки цивілізовано, в кофешопах. Недавно здається у них в кафе палити тютюн заборонили (зате дозволили вирощувати коноплю офіційно, не офіційно і раніше можна було, поліція просто закривала очі), а тютюном марихуану розбавляли, щоб краще горіла. Тому тепер вам доведеться приймати марихуану без тютюну. :wink2: Зате там марихуана гребуча, не те сміття, яким у нас наркобариги торгують.
Хоча, я не знаю, там зараз на вимогои єврогромадськості здається заборонили продавати туристам. :wink2:
От чому у нас не зробити таку вільну туристичну зону у Львові? :8:Була би вигода для суспільства.

Ось вивчайте можливості. :otruta:
Любий каприз за мої гроші.
Але я питала, чи ви часом не маєте мені позичити)) Я в Голандію, на жаль, не збираюсь.

Перегляд дописуkalamar (10.07.2017 – 14:35) писав:

Колісниця не є абстракцією. А от благо суспільства незрозуміла абстракція. Якийсь сенс цій абстракції можна надати тільки не про все суспільство говорячи, а про більшість, про благо більшості. Тоді, тому що ви кажете можна надати реального сенсу, більшість може не зважати на потреби, права, думки меншин. Тобто є диктатура більшості. Такі суспільства справді існували ще з епохи канібалізму.
А хотілося б, щоб добре було усім, а не абстрактній більшості. В Біблії, як я розумію, пише, що добре буде меншості.

Мотивації можуть бути иншими, слава напр., але мотивації особисті, просто вони не конфліктують з так званими суспільними.
Та що ви кажете. А чому ж в антикорупційному законі передбачено можливість виникнення такого конфлікту?

Цитата

реальний конфлікт інтересів - суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень;
http://zakon2.rada.g...ws/show/1700-18

Повідомлення відредагував серпинка: 10.07.2017 – 21:14

• 0

#1968 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 10.07.2017 – 21:36

Перегляд дописусерпинка (10.07.2017 – 21:13) писав:

Я не те взагалі-то мала на увазі під своїм з'їжджанням, але хай. В Біблії йдеться про те, що Ісус прийшов спасти людський рід. У Вікіпедії навіть написали про людське суспільство:
Вікіпедія авторитет по біблії? Такого слова, суспільство, в Біблії нема. А в масштабах людства християнство то тільки одна із релігій. Так що, якщо так, то фейл непомірний. Більшість людства навіть не чула про Ісуса до новітнього часу.

Але я питала, чи ви часом не маєте мені позичити)) Я в Голандію, на жаль, не збираюсь.
:wink2:
Я навіть легальної горілки не п’ю і вам не раджу. Звідки в мене гриби. Хоча горілка наркотик значно гірший за ті гриби. Горілку люди п’ють, і ше просять, а тих грибів ви багато не з’їсте, а якщо спробуєте до них звикнути, вони просто перестануть діяти, ви змушені будете зробити перерву шоб ще раз поподорожувати. В тому рейтингу, де горілка найгірший наркотик, ті гриби на останньому місці.
Ви обережні з иншими бутьте, на инших форумах, не провокуйте нікого на порушення закону.
Зображення

Та що ви кажете. А чому ж в антикорупційному законі передбачено можливість виникнення такого конфлікту?
Тому що ви неуважні. Я не говорив, що можливо задовольнити всі інтереси осіб чи меншин, я говорив, що їх потрібно задовольняти наскільки це можливо. Звичайно меншини мають менше прав, це природно. Курці не мають права палити де завгодно, але це не привід оголошувати їм війну, як у вас на роботі, де їм не дозволено палити ніде. Ви ніколи не зможете задовольнити права національних меншин на використання і навчання своєю мовою, на тому ж рівні, як і основною в державі мовою (ви не зможете перевести всі університети, школи, телебачення, радіо, інтернет, на мову національної меншини), але це не означає, що ви маєте закрити все, що не на держ. мові.

Повідомлення відредагував kalamar: 10.07.2017 – 21:43

• 0

#1969 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 10.07.2017 – 22:20

Перегляд дописуkalamar (10.07.2017 – 21:36) писав:

Вікіпедія авторитет по біблії? Такого слова, суспільство, в Біблії нема.
Нууу, слова "гриби" там теж нема, але Аллегро вважає, що вони там самі собою розуміються. Аллегро, по-вашечки, авторитет із Біблії?

А в масштабах людства християнство то тільки одна із релігій. Так що, якщо так, то фейл непомірний. Більшість людства навіть не чула про Ісуса до новітнього часу.
В Біблії десь там, до речі, писало, що не встигнуть апостоли обійти всі міста із своєю звісткою, як Він, Ісус, прийде знов. Так що все іде по плану ніби, до другого пришестя не всі мають знати про Ісуса.

Зображення

Що це за графік такий? Це у відсотках, чи що? Звідки мені знати, що це не таке саме, як співвідношення кількості піратів до глобального потепління? ;)

Я навіть легальної горілки не п’ю і вам не раджу.
Та то не всі буйні від горілки.

Звідки в мене гриби.
Ви в житті стільки всього пробували, я подумала, що може і гриби теж)

Тому що ви неуважні. Я не говорив, що можливо задовольнити всі інтереси осіб чи меншин, я говорив, що їх потрібно задовольняти наскільки це можливо. Звичайно меншини мають менше прав, це природно. Курці не мають права палити де завгодно, але це не привід оголошувати їм війну, як у вас на роботі, де їм не дозволено палити ніде. Ви ніколи не зможете задовольнити права національних меншин на використання і навчання своєю мовою, на тому ж рівні, як і основною в державі мовою (ви не зможете перевести всі університети, школи, телебачення, радіо, інтернет, на мову національної меншини), але це не означає, що ви маєте закрити все, що не на держ. мові.
Це ще питання хто кому оголосив війну. Я через них ходжу в інший туалет, бо всю зиму ходити в туалет, де крім того постійно відкрите вікно, так можна собі цистит заробити. Але кого це цікавить. Права меншин треба задовільняти. Може ще окремий кабінет для злягання зробити? У нас всякі меншини на роботі є, подейкують.

Повідомлення відредагував серпинка: 10.07.2017 – 21:58

• 0

#1970 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 10.07.2017 – 22:42

Перегляд дописусерпинка (10.07.2017 – 11:22) писав:

Не всі задоволені, а точніше більшість незадоволена. Але атмосфера політкоректності і толерантності до меншин, навіть якщо представники цієї меншини тебе гвалтують зобов*язує. До мовчання. Мало хто хоче бути звинуваченим в расисзмі, ісламофобії та недоброзичливому ставленні до нещасних, вмираючих від голоду, холоду, релігійного та політичного переслідування молодих чоловіків з мусульманського світу. Та й не реєструюють заяви про згвалтування поліцаї. Ну бо як нещасний біженець може таке зробити? Не брешіть, курва! А якщо серйозно, то вказівка була, як і у Німеччині - не реєструвати такі випадки. І взагалі, прощати майже всі злочини, вчинені мусульманами у північно-західній європі. Ситуація змінюється, але повільно, якщо взагалі змінюється. Про містечка в Англії, в яких мусульманські банди викрадали білих християнських дівчат 13-16 роки і змушували їх до проституції, тобто секс-рабства, у Англії, впродовж багатьох років. Місцева поліція ЗНАЛА, але ніц не робила, щоб не розбурювати суспільства. Як у Швеції, тихенько замітати сміття під коврик - ось до чого зводяться теперка функції поліцейських у Старій Європі.
І до чого тут "тебе не влаштовує"? Мені байдуже. Я лиш наводжу тобі актуальні приклади, в яких вказане тобою "суспільне благо" досягається аморальною мораллю, якщо взагалі "суспільне благо" має місце в даних випадках. Більшість, яка не захищає свої цінності та права, а потурає уставу, а той злочинам меншості, згодом само стає меншістю. Фсьо просто, як двері.
  • 0

#1971 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 10.07.2017 – 22:46

Перегляд дописусерпинка (10.07.2017 – 22:20) писав:

Нууу, слова "гриби" там теж нема, але Аллегро вважає, що вони там самі собою розуміються. Аллегро, по-вашечки, авторитет із Біблії?
Аллегро був вчений-лінгвіст, він читав то оригінальними мовами, і він таки вважав, що під різними словами там таки гриби розуміються. Звідки ви знаєте, що там нема слова гриби?
Аллегро, якого від Британії відправили перекладати звитки мертвого моря, точно розбирався в Біблії краще за укр. віку. Звичайно для церков Аллегро не авторитет, але я атеїст, і тому не маю потреби визнавати церковні тлумачення за авторитетні. Але для церкви вікіпедія теж не авторитет. То для кого вікіпедія авторитет?

Що це за графік такий? Це у відсотках, чи що? Звідки мені знати, що це не таке саме, як співвідношення кількості піратів до глобального потепління? ;)
Я вище ланку навав на статтю в медичному журналі. Це сукупна думка 20 фахівців з наркотиків.

Цитата

Members of the Independent Scientific Committee on Drugs, including two invited specialists, met in a 1-day interactive workshop to score 20 drugs on 16 criteria: nine related to the harms that a drug produces in the individual and seven to the harms to others. Drugs were scored out of 100 points, and the criteria were weighted to indicate their relative importance.
Тобто, якщо брати індивідуальну шкоду людині, яка приймає, алкоголь відстає від героїна, крека, метиламфетаміна, але не набагато. А по соціальній шкоді для оточення, алкоголь просто зашкалює.

Та то не всі буйні від горілки.
Долеко не всі зїжджають з глузду від грибів (треба хоча б когось одного знайти хто з глузду з’їхав), і шо? Чому гриби заборонені, а алкоголь - ні?

Повідомлення відредагував kalamar: 10.07.2017 – 22:47

• 0

#1972 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 10.07.2017 – 22:54

Перегляд дописуQuicksilver (10.07.2017 – 13:51) писав:

Треба зрозуміти, що вона на емоціях і матюкається дуже рідко. Культура поведінки у неї майже зразкова для більшости українок.
  • 0

#1973 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 11.07.2017 – 09:37

До речі, я так розумію, що шкода від деяких нелегальних наркотиків на тих графіках перебільшена. Вона включає шкоду від криміналізації, від того, що навколо формуються кримінальні угруповування по торгівлі (зі зброєю, підкупом політиків і поліцейських, нелегальним трафіком). Але, це нонсенс, кримінальні угруповування формують уряди, а не наркотик. Візьмімо коноплю, яку в світі зараз палить десь 400 мпн. людей. Її заборона піднімає ціни і робить нелегальний ринок надприбутковим, недприбутковіть веде до того, що навколо цього ельдорадо формуються кримінальні структури, ці структури входять в контакт з борцями з наркотиками, і діляться прибутками. :wink2:
  • 0

#1974 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 11.07.2017 – 13:16

Перегляд дописуkalamar (10.07.2017 – 22:46) писав:

Я вище ланку навав на статтю в медичному журналі. Це сукупна думка 20 фахівців з наркотиків.
У тій статті я не знайшла графіка. Стаття англійська, графік російський. Кого ви хочете обдурити?)

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (10.07.2017 – 22:54) писав:

Треба зрозуміти, що вона на емоціях і матюкається дуже рідко. Культура поведінки у неї майже зразкова для більшости українок.
Головне, що мої зірочки помітили. А мати поважного пана модератора напевно ніхто:

Перегляд дописуУповноважений (10.07.2017 – 05:26) писав:

Я так шокований розмірами всесвіту, що спати не зміг. На яких наркотиках ті вчені? Не дивно, що зараз модно про плоску Землю говорити.
сука пройдисвіти дерибанять спадщину Нобеля, державні ґранти і фінансування, мабуть собі на наркоту. Науки вже немає. Наука скурвилась, забрехалась в край.

Чому йому можна, а мені ні?)

Перегляд дописуkalamar (11.07.2017 – 09:37) писав:

До речі, я так розумію, що шкода від деяких нелегальних наркотиків на тих графіках перебільшена. Вона включає шкоду від криміналізації, від того, що навколо формуються кримінальні угруповування по торгівлі (зі зброєю, підкупом політиків і поліцейських, нелегальним трафіком). Але, це нонсенс, кримінальні угруповування формують уряди, а не наркотик. Візьмімо коноплю, яку в світі зараз палить десь 400 мпн. людей. Її заборона піднімає ціни і робить нелегальний ринок надприбутковим, недприбутковіть веде до того, що навколо цього ельдорадо формуються кримінальні структури, ці структури входять в контакт з борцями з наркотиками, і діляться прибутками. :wink2:
Або товаром.

Повідомлення відредагував серпинка: 11.07.2017 – 13:19

• 0

#1975 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 11.07.2017 – 13:30

Перегляд дописусерпинка (11.07.2017 – 13:16) писав:

У тій статті я не знайшла графіка. Стаття англійська, графік російський. Кого ви хочете обдурити?)
Графік англійський, просто російський сайт його передрукував. Ланка на анотацію статті. Щоб статтю прочитати скористайтесь doi, яка є на сторінці анотації і скористайтесь піратським sci-hub, щоб отримати повний текст статті. Той графік на сторінці 1561.
І не звинувачуйте необдумано когось в тому, що він вас хоче обдурити. Звичайно ж обдурити вас не важко, але тут я вас не дурю. :wink2:
  • 0

#1976 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 11.07.2017 – 13:31

Перегляд дописуkalamar (10.07.2017 – 22:46) писав:

Аллегро був вчений-лінгвіст, він читав то оригінальними мовами, і він таки вважав, що під різними словами там таки гриби розуміються. Звідки ви знаєте, що там нема слова гриби?
Аллегро, якого від Британії відправили перекладати звитки мертвого моря, точно розбирався в Біблії краще за укр. віку. Звичайно для церков Аллегро не авторитет, але я атеїст, і тому не маю потреби визнавати церковні тлумачення за авторитетні. Але для церкви вікіпедія теж не авторитет. То для кого вікіпедія авторитет?
До речі, мені в селі поставили пару дуже цікавих питань, наприклад, чи сповідаюсь я. Я сказала, що навіть не ходжу в церкву. Тоді спитали чи я атеїстка. Я сказала, що ні. То я мабуть тоді називаюсь неатеїстка? Аатеїстка?)

Повідомлення відредагував серпинка: 11.07.2017 – 13:33

• 0

#1977 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 11.07.2017 – 13:32

Або товаром.
Ні, прибутками.
  • 0

#1978 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 11.07.2017 – 14:20

Головне, що мої зірочки помітили. А мати поважного пана модератора напевно ніхто:
Модератор дарма то пише. Говорячи про наркотики ми не відійшли від теми християнства. Адже містичний досвід.
Отут обіцяють дати містичний досвід за 6 годин. :wink2:

Тільки обережно з тим відео, там забагато мелодраматичних ефектів (тупуватих постановочних сцен в яких люди в льолях єднаються з вищим :wink2:), то неправильно, то може послати неправильний месидж в неокріплі мізки, послаблені роками промивки державою. Режисеру незалік.

Повідомлення відредагував kalamar: 11.07.2017 – 14:22

• 0

#1979 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.07.2017 – 15:27

сука - самка собаки, слово літературно відкрите, в Енеїді Котляревського його не забороняли, і в школі Енеїду так і читали.
а загалом, Шпіцу можна, і тобі можна

Повідомлення відредагував Уповноважений: 11.07.2017 – 15:28

• 0

#1980 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 12.07.2017 – 08:12

Перегляд дописуУповноважений (11.07.2017 – 15:27) писав:

сука - самка собаки, слово літературно відкрите, в Енеїді Котляревського його не забороняли, і в школі Енеїду так і читали.
а загалом, Шпіцу можна, і тобі можна
Але Quicksilver не сподобалось, що я матюкнулась( Як я це переживу? :(

Тобто, якби я була в меншості на роботі (як Уповноважений у себе), то ви мене б пожаліли і були б на моєму боці. Так? Цікава у вас логіка. Як вона у вас називається? Нежіноча? Ажіноча. :D Ще раз кажу, треба дбати за інтереси усіх, а не більшості, чи меншості. От в селі зустріла давню подружку дєтства. Зараз вона в США з сім'єю. І я її питала, як у неї з мовою, чи нема проблем. Сказала, що взагалі жодних проблем: на роботі - українська, банк український, лікар - росіянка, хоча звісно мову вона підучує. Думаєте, там за меншини хтось дуже дбає? Ні. Там все-одно всім яка мова в тебе рідна. Там просто поголовно всі приїжджі, тому всі зацікавлені, щоб ніхто нікому не дорікав за його мову і щоб у всіх була можливість спілкуватися максимум, де це можливо, своєю мовою, для дітей є школи на вихідних, де вчать мову, історію, українознвство. Тому я не вірю у душещіпатєльну легенду про задоволення бажань меншин. Якщо хтось дає якісь привілеї меншинам, то тільки тому, що всім від цього краще, а не якійсь меншині.

Перегляд дописуkalamar (11.07.2017 – 13:30) писав:

Графік англійський, просто російський сайт його передрукував. Ланка на анотацію статті. Щоб статтю прочитати скористайтесь doi, яка є на сторінці анотації і скористайтесь піратським sci-hub, щоб отримати повний текст статті. Той графік на сторінці 1561.
І не звинувачуйте необдумано когось в тому, що він вас хоче обдурити. Звичайно ж обдурити вас не важко, але тут я вас не дурю. :wink2:
.
Які я маю підстави вам вірити? Ви точно мене дурите. :D Адже прекрасно знаєте, що я не взмозі буду оте зробити, щоб знайти той графік. :8:

Повідомлення відредагував серпинка: 12.07.2017 – 08:20

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua