Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2062

#1921 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1253 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.07.2017 – 22:07

Перегляд дописуУповноважений (05.07.2017 – 22:01) писав:

насильно вливають. як мені подобається оце "доводиться"
кажи "я вже якраз така як вам треба"
Я не буваю така як треба, до втрати контролю і свідомості не доходить.
Взагалі напевно правильно пити алкоголь, як ти казав, - для посилення депресії, як мабуть вживали монахи, на самоті, а не в компанії, де великий ризик прояву агресії.

Повідомлення відредагував серпинка: 05.07.2017 – 22:09

• 0

#1922 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.07.2017 – 22:26

Перегляд дописуkalamar (05.07.2017 – 12:22) писав:

Рабовласницький капіталізм це нонсенс, ви або рабовласник, або капіталіст, тож визначтесь між "CCCР рабовласник" і "СССР капіталіст". <_<
ну гаразд, припустимо СРСР не капіталіст. капітал у власності має, але не капіталіст. раби - це капітал чи ні?

Перегляд дописуkalamar (05.07.2017 – 12:22) писав:

Заробиш на тютюні. На алкоголі заробляють тільки його виробники, держава завжди програє. Алкоголь є однією з причин ньзької пародуктивності праці, неякісної продукції, виробничого браку. Мільярди заробиш на акцизах, а десятки мільярдів втратиш на неконкурентності економіки. Думаєте просто так капіталісти звільняють робітників, які в пляшку заглядають?
ну так скажіть то нашим обраним. Вони то знають, що вони люди там тимчасові, ненадовго, конкурентності економіки вони не дочекаються, треба рвати зараз і більше.
  • 0

#1923 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 05.07.2017 – 22:28

Перегляд дописусерпинка (05.07.2017 – 22:07) писав:

Я не буваю така як треба, до втрати контролю і свідомості не доходить.
Взагалі напевно правильно пити алкоголь, як ти казав, - для посилення депресії, як мабуть вживали монахи, на самоті, а не в компанії, де великий ризик прояву агресії.
Чого б то монахам на самоті алкоголь вживати? Коли вживаєте на самоті це всього навсього перший дзвінок алкоголізму, тому то справедливо засуджують. Коли ви в компанії щось святкуєте, алкоголь не мета, а засіб, коли на самоті жлуктите, напитись уже мета. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 05.07.2017 – 22:30

• 0

#1924 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 01:23

Перегляд дописусерпинка (05.07.2017 – 21:45) писав:

Закон про правила дорожнього руху теж багато хто вважає дурним, деякі люди вважають ненормальним, що їм забороняють сідати за руль напідпитку.
Закон ніяк не є мораллю. Навіть не є справедливістю. Розумієте різницю між законом і справедливістю? Скажімо в римській імперії були свої закони, в середньовіччі - свої. Закони часто відбивають інтереси певних осіб чи класів, чи просто дурість. Нічого незвичайного тут нема. Ви маєте дотримуватись законів щоб не потрапити у в’язницю, але абсурдно вважати закони за еталон моралі чи справедливості.

Перегляд дописусерпинка (05.07.2017 – 21:45) писав:

Акваріуска напевно мала на увазі запобігання алкоголізму, не його лікування, а профілактику :D, не наїжджайте на неї)
Тоді це геть смішно. Не стають звичайно алкоголіками чи наркоманами ні сіло, ні впало. В житті буває різне, бувають трагедії. Вона хоче профілактику від трагедій запропонувати?
  • 0

#1925 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 06:02

Перегляд дописуkalamar (06.07.2017 – 01:23) писав:

Вона хоче профілактику від трагедій запропонувати?
профілактику від депресії можна проводити кокаїном, чи що... я не спец, це тільки припущення. до того ж, зі звиканням, воно потім не допоможе,
  • 0

#1926 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 925 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 06.07.2017 – 06:18

Постараюсь коротко відповісти Каламареві, без цитат, щоб швидше. В селі було багато непитущих, а решта - мало- і при особливій нагоді. Крім того в українців є мила традиція припрошувати, до всього, до їдження і до пиття, а вже хто як сам вважає (щодо силування). Дехто келишок дороги дном перевертав, означало категоричну відмову. Звідки в непитущих батьків взялись питущі діти - думаю, зміна способу життя, нові незвичні обставини, як от армія для хлопців, чи навчання в місті. Ну і як результат: від невміння зарадити собі в новій обстановці шукали якогось забуття в алкоголі.

Щодо ущипливого "як вилікую алкоголіка, тоді можна говорити", - для цього потрібні круті спеціалісти. А я таки дійсно хотіла б стати психологом, якби була молодша... А от щодо запобігання (дякую, Серпинко :) ) - то таки легше гасити малий вогонь, ніж велику пожежу. В житті всі переживають стреси і трагедії, але не всі мають залежності від наркотичних речовин (кава - то не наркотик, а вітамін )) Є багато способів заспокоїтись і переключити увагу з неприємних думок. До речі - я сама досить недавно почала вчитись і працює! А раніше, мабуть була (та і є) природа, ходьба, рукоділля, книги, музика, діти, коти, змії, цікаві люди, та і простецька робота, як прання чи прибирання, саме по собі втомлююче і нецікаве, але результат тішить око та душу. Аах, свіжа постіль та чисті пахучі рушники після душу!

За готелі для курців - ні, не думаю, бо той же бизнес, але як хто почує - то скажіть. Може щось пропустила, то нагадайте ))

Повідомлення відредагував Aquarius-ka: 06.07.2017 – 06:43

• 0

#1927 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 09:45

Перегляд дописуkalamar (05.07.2017 – 22:28) писав:

Чого б то монахам на самоті алкоголь вживати? Коли вживаєте на самоті це всього навсього перший дзвінок алкоголізму, тому то справедливо засуджують. Коли ви в компанії щось святкуєте, алкоголь не мета, а засіб, коли на самоті жлуктите, напитись уже мета. :wink2:
А коли футбол дивляться на самоті з пивом - це як називається? Шось змішане мабуть. Мета - подивитись футбол. Щоб краще проникнутись грою, використовують засіб - пиво. :D ?

Перегляд дописуУповноважений (06.07.2017 – 06:02) писав:

профілактику від депресії можна проводити кокаїном, чи що... я не спец, це тільки припущення. до того ж, зі звиканням, воно потім не допоможе,
Сьогодні Всесвітній день поцілунку. Депресію можна поцілунками профілактувати, припускаю) Принаймні полегшити перебіг депресії.

Повідомлення відредагував серпинка: 06.07.2017 – 10:04

• 0

#1928 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 10:20

Закон ніяк не є мораллю. Навіть не є справедливістю. Розумієте різницю між законом і справедливістю? Скажімо в римській імперії були свої закони, в середньовіччі - свої. Закони часто відбивають інтереси певних осіб чи класів, чи просто дурість. Нічого незвичайного тут нема. Ви маєте дотримуватись законів щоб не потрапити у в’язницю, але абсурдно вважати закони за еталон моралі чи справедливості.
Так. Закони це прописані моралі. Вони з моралі роблять припис для обов'язкового виконання. Аналогічно як релігійні закони, вони роблять з речей, які зазвичай людям приємно виконувати або приємно невиконувати, рутинні обов'язки, які ще й наказуємо порушувати. Але порушень законами не домоглись позбутись.

Чому згідно із законами брат із сестрою не мають права одружуватись? Двоюрідні теж. На троюрідних косо дивляться. Це справедливо? І чи морально закохуватись у своїх родичів?
Напевно через гроші це все. Щоб примножувати багатство, треба було колись одружуватись на людині з іншої родини. Тому так можливо й запровадили. Як там в Стародавньому Єгипті з цим було? Але бідним теж заборонено мабуть було, не лише багатим. Всіх під одну гребінку.

Чому депутати, приймаючи закони, в кулуарах їх називають х..ня (журналістка одна розказувала по тб якось), але в самих законах заборонено вживати матюки? Це справедливо? Матюкатись морально? Ви як вважаєте?

Тоді це геть смішно. Не стають звичайно алкоголіками чи наркоманами ні сіло, ні впало. В житті буває різне, бувають трагедії. Вона хоче профілактику від трагедій запропонувати?
Не знаю. Вона хоче допомогти, і мабуть думає, що знає як.

Повідомлення відредагував серпинка: 06.07.2017 – 10:43

• 0

#1929 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 11:17

Перегляд дописуУповноважений (06.07.2017 – 06:02) писав:

В Lancet Psychiatry для невіиліковної депресії радять галюциногенні гриби. Псилоцибін. :wink2:

Перегляд дописусерпинка (06.07.2017 – 10:20) писав:

Так. Закони це прописані моралі. Вони з моралі роблять припис для обов'язкового виконання.
Почитайте на дозвіллі Руську правду чи закони Хамураппі. :wink2: Бо ви геть темні.

Перегляд дописусерпинка (06.07.2017 – 10:20) писав:

Матюкатись морально? Ви як вважаєте?
Я не проти матюків в законах.

Отже підсумуємо, що я хотів вам сказати. Якшо алкоголь є початковий наркотик (а він ним таки є) все кардинально міняється. Ви, і багато батьків переживаєте за вплив наркоманів на молодь. Але більшість молоді ніколи не бачила так наркоманів, які "натєгне на голову мішок з целофану, сяде і затурчить", тих які на городі, і не може з них приклад брати. Я ніколи не повірю, що молоть бере приклад з бомжів-алкоголіків, яких бачить на вулицях. Ну не вірю! Молодь бере приклад з папи з мамою, які иноді випивають, і тому теж пробує отой перший наркотик. Все починається з підміни понять, коли кажуть, що конопля це неркотик, а алкоголь - продукт харчування. :wink2: Строго кажучи наркотиками є опіати. Але коли ви кажете а) називаєте з пропагандиською метою наркотиками ряд речовин, треба казати і б) і називати наркотиком те, що приймає папа з мамою. Дурнуватий "моральний" закон того не враховує.

Повідомлення відредагував kalamar: 06.07.2017 – 11:19

• 0

#1930 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 11:26

Перегляд дописуkalamar (06.07.2017 – 11:17) писав:

Бо ви геть темні.
Я знаю. І мені соромно. А ви засоромили мене ще більше))
  • 0

#1931 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 11:40

а я хотів би геть про позатему сказати. про ринок праці і державні установи. ну геть з християнства з'їхав.
Коли платиш не свої гроші - ринку праці немає. Для державного місця роботи не діє торг "я готовий виконати цю роботу за менші гроші". Оголошувати тендер на кожне місце роботи - це кошмар. Хтось встановлює ставку, розмір зарплатні. Якщо завеликий - беруть по блату. Якщо замалий - беруть хоч когось згодного халтурити. Держава повинна бути мінімальною, мінархія!
  • 0

#1932 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 12:14

Я не проти матюків в законах.
Але ви не відповіли на питання.
В нинішньому суспільстві матюкатись аморально? Кохати сестру? Курити? Бути темним?
Я он теж аморальна особа, бо ТЕМНА)) Зараз не прівєтствується темність. Ніде. І закони теж це підхоплюють. Законодавчо закріплюють пануючу мораль в суспільстві. За законом всі зобов'язані вчитись. І не важливо, що у когось є причини бути в чомусь темним, чи небажання вчитися. Мораль каже, що треба бути знаючим, розумним. Закон зобов'язує бути знаючим і розумним. А якщо ти дурна як пробка, то це твоя проблема, ти аморальна і закон не звільняє тебе від відповідальності. От що я хотіла Вам сказати.
  • 0

#1933 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 12:32

вибачте, але маячня
  • 0

#1934 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 13:45

Отже підсумуємо, що я хотів вам сказати. Якшо алкоголь є початковий наркотик (а він ним таки є) все кардинально міняється. Ви, і багато батьків переживаєте за вплив наркоманів на молодь. Але більшість молоді ніколи не бачила так наркоманів, які "натєгне на голову мішок з целофану, сяде і затурчить", тих які на городі, і не може з них приклад брати. Я ніколи не повірю, що молоть бере приклад з бомжів-алкоголіків, яких бачить на вулицях. Ну не вірю! Молодь бере приклад з папи з мамою, які иноді випивають, і тому теж пробує отой перший наркотик. Все починається з підміни понять, коли кажуть, що конопля це неркотик, а алкоголь - продукт харчування. :wink2: Строго кажучи наркотиками є опіати. Але коли ви кажете а) називаєте з пропагандиською метою наркотиками ряд речовин, треба казати і б) і називати наркотиком те, що приймає папа з мамою. Дурнуватий "моральний" закон того не враховує.
Це якось дуже поверхнево. Ви ж самі писали, що алкоголізм має глибші причини, фізіологічні. А не якесь звичайне наслідування. Може в генах десь "записано", що предки вживали, і тому тягне нащадків на це? Але я в генетиці не розбираюсь. Я темна)

Якщо ті гриби такі геть нешкідливі, то може й мені попробувати. Ще більш аморальною я від цього не стану по-вашому, а як повезе, то ще й з Ісусом побалакаю. У вас нема заначки?)

Повідомлення відредагував серпинка: 06.07.2017 – 13:50

• 0

#1935 Foma

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 14:26

Перегляд дописуXobb (10.05.2006 – 22:29) писав:

ось запропоную вам сабж, дорогі і шановні християни. З російської важко перекладати, тому цитуватиму. Коли я читав -- я був пацталом. не знаю чому, але для мене християни -- дивні люди. дуже дивні. і смішні.
Отож:

надіюся ковтнули. Тепер хочу почути той присмак, що на язику залишився. Ваші думки.

Я опладую стоячи))) Заскріню))) Релігія це викачка бабла і не більше.
А ще є таке: вони не розуміють ідолопоклонства,але цілують ікони і просять допомоги))
  • 0

#1936 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 14:58

Перегляд дописусерпинка (06.07.2017 – 13:45) писав:

Це якось дуже поверхнево. Ви ж самі писали, що алкоголізм має глибші причини, фізіологічні. А не якесь звичайне наслідування. Може в генах десь "записано", що предки вживали, і тому тягне нащадків на це? Але я в генетиці не розбираюсь. Я темна)
А я там нічого про алкоголізм не писав. Якщо алкоголь стартовий наркотик, то вам не треба спочатку стати алкоголіком, щоб перейти на щось инше. І батькам не обов'язково алкоголіками бути, щоб діти з них приклад брали, і собі пробували. Йдеться про помірне вживання. До речі, щоб піти кудись похуліганити, чи бігати за кимось з ножем, теж не треба бути алкоголіком. Алкоголізм це вже важка стадія хвороби.
Досить помірно випити, дійти до веселого стану, запалити першу в житті сигарету, поблювати від отруєння (блюють не алкоголіки, алкоголіки вже не блюють :wink2: )

Перегляд дописусерпинка (06.07.2017 – 13:45) писав:

Якщо ті гриби такі геть нешкідливі, то може й мені попробувати. Ще більш аморальною я від цього не стану по-вашому, а як повезе, то ще й з Ісусом побалакаю. У вас нема заначки?)
Ви закон порушите. Закон вам забороняє.
Якщо ви читали, в тій статті не радять самому приймати. Там йдеться про хронічну депресію яка нічим не лікується.
Аморальною від того по моєму не станете. :wacko:

Повідомлення відредагував kalamar: 06.07.2017 – 15:00

• 0

#1937 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 16:56

Перегляд дописуkalamar (06.07.2017 – 14:58) писав:

Аморальною від того по моєму не станете. :wacko:
Ви говорите про свою мораль, а я вам про сферичну у вакуумі суспільну. :rolleyes:

Ви закон порушите. Закон вам забороняє.
Закони дурні, аморальні. Що мені закони? Плювала я на них з високої башти.

Якщо ви читали, в тій статті не радять самому приймати. Там йдеться про хронічну депресію яка нічим не лікується.
Та я не в цілях лікування хочу) Просто) Для розлаблення.
  • 0

#1938 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 17:18

Перегляд дописусерпинка (06.07.2017 – 16:56) писав:

Як знаєте. Ви ж доросла людина, самі можете приймати рішення. Якщо вас з грибамі піймають і дадуть два роки, я на вашому боці, вважатиму то несправедливим. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 06.07.2017 – 17:22

• 1

#1939 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 18:08

Перегляд допису%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0 (06.07.2017 – 16:56) писав:

Закони дурні, аморальні. Що мені закони? Плювала я на них з високої башти.

Щоб ви зрозуміли. Тут як, або всіх садим, або нікого. Можна прийняти закон, який введе кримінальну відповідальність за будь який "наркотик". По такому закону ви уже заслужили строк, але зворотньої дії закон не має. Але закон, який посадить вас за знайдені гриби, бо можливо є шанс, що ви від них з'їдете зглузду, і водночас не посадить вас за алкоголь, точно є шанс, що ви можете після прийому завдати серйозної шкоди иншому, не правильний.
  • 0

#1940 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 21:48

Перегляд дописусерпинка (06.07.2017 – 16:56) писав:

Ось враження. Там атеїстка стверджує, що відчула Божу любов (блін, що хімія з людьми робить :otruta: )

Цитата

And then this woman who said she had been an atheist her entire adult life — and still is — had a strange sensation.
"I was bathed in God's love, and that continued for hours," she said. "I really had no other way to describe this incredibly powerful experience."
Але я би не сприймав те, що там пишуть за повністю чисту монету. Зрештою грибники то приймають і так яскраво не описують. Хоча, можливо в тій таблетці була коняча доза. Для того, щоб просто розслабитись то навряд чи підходить. Та й гриби ті спраглі того уже мабуть кругом давно витоптали. :happytwo: Здається тільки тютюн залишає людину при своєму розумі, сумно!
Там також про ризики пишуть.

Цитата

Griffiths is also the senior researcher on another paper published December 1 in the Journal of Psychopharmacology that surveyed people who took hallucinogens outside a clinical setting about their worst experiences. Some people said they had gone through difficult or dangerous experiences, some of which caused them to seek psychological treatment later. (That's a small percentage of psychedelic use cases, and many of those same people still said their experiences were important and meaningful, but it's worth being aware of.)
But in a clinical setting, a high percentage of volunteers reported that the experience was one of the most meaningful they'd had in their life, calling it spiritual — something that inspired reverence and increased their overall life satisfaction.
Most compelling was that this substance appeared capable of reliably and consistently inducing what are known as "mystical experiences."
Тобто не всі отримують позитивний кайф, є імовірність, шо кайф буде негативним. Так само, коли ви на пляшки горілки в магазині дивитесь, певний відсоток тих пляшок приведе до якогось правопорушення. Якби поряд була полиця з грибами, то теж, певний відсоток тих грибів привів би до неприємних відчуттів для певних любителів грибів.

Повідомлення відредагував kalamar: 06.07.2017 – 21:58

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 5

0 користувачів, 5 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua