Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2069

#1901 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1278 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.07.2017 – 00:19

Перегляд допису_Ex (02.07.2017 – 00:05) писав:

...

вам би з кальмаром в єгиптологи податися. :brovy:
Та при чом тут)
Бач, знов теми скотилися до моралей, як при Манфреді було. Навіть Уповноваженого на моралі потягнуло у "Забавці у флуд".
Каламаря непокоїть, чому там - "сестра". І він каже, що це чомусь ще й ганебно для богонадихненної книжки. А я не розумію чому. Намагаюсь розгадати.
Нагадує старе забуте Що?Де?Коли?))

Повідомлення відредагував серпинка: 02.07.2017 – 00:24

• 0

#1902 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 03.07.2017 – 22:00

Перегляд дописуAquarius-ka (28.06.2017 – 16:40) писав:

Таки тримаюсь свого! Як свідок Зеленої Віри ))
Таки певний своєї правоти. Цікаво, ЯКЕ СЕЛО? НЕ ВІРЮ! Загалом важко знайти людину, яка б не пила взагалі. А кількість алкоголіків залежить від регіону. Це факти, а не фантазії.
Є люди які не п’ють взагалі (Я особисто знаю двох), але їх дуже мало. Спиртне це не кінь в вакуумі, воно виконує функцію традиційного засобу комунікації, спілкування. Адже, поки вас не вхопив зелений змій алкоголізму, ви на самоті не п’єте, ви п’єте в компанії, з приводу якогось свята, алкоголь додаток до посиденьок (посидіти, поспівати, обблювати під’їзд... подібні дрібні радощі життя). Звідси, люди які взагалі не п’ють, часто мають проблеми з комунікацією. Вони відчужені в товаристві, яке п’є.
Пам’ятаєте дитячу пісеньку про бутилку?

Цитата

От бутылки хмурый день светлей,
От бутылки в небе радуга проснется,
Поделись бутылкою своей,
И она к тебе не раз еще вернется!
И тогда наверняка вдруг запляшут облака,
И кузнечик запиликает на скрипке!
С голубого ручейка начинается река,
Ну а дружба начинается с бутылки,
Дуже правдива пісенька. От напр. пропаганда наркотиків типу заборонена, але люди мають настійливе бажання поділитись бутилкою, і вас в компанії настійливо припрошуватимуть. Оскільки, спиртне часто розпивають з порушенням закону в громадських місцях, то може дійти навіть до конфлікту, бо споживачі спиртного стають агресивними в приступах алкогольного альтруїзму, намагаються поділитись бутилкою з незнайомцями, і коли відмову отримують "Ну ти мєня уважаєш". Це не сферичне село в вакуумі де всі набожні і не п’ють, це реальність.
Релігія? Багато алкогольних напоїв винайдені в середньовіччі саме монахами.

Цитата

In Scotland, the first evidence of whisky production comes from an entry in the Exchequer Rolls for 1494 where malt is sent "To Friar John Cor, by order of the king, to make aquavitae", enough to make about 500 bottles
Якби можна було так просто позбутись спиртного, як ви кажете "емоційної культури треба вчити", це давно уже б зробили. Проблема, то тільки слова, спробуйте впровадити їх в життя.
Я усвідомлюю, що в деяких релігійних сектах справді досягають непитущості інтенсивною промивкою мізків релігією, але проблем від того не зменшується. Ті ж свідки здається непитущі, але рівень самогубств серед членів їхньої секти суттєво вищий за середній. Не так все просто з комплексними системами, ви не можете передбачити їх реакцію.

Перегляд дописусерпинка (02.07.2017 – 00:19) писав:

Каламаря непокоїть, чому там - "сестра". І він каже, що це чомусь ще й ганебно для богонадихненної книжки. А я не розумію чому. Намагаюсь розгадати.
Люди, які писали біблію, просто користувались тим, що було тоді літературним мейнстримом. Тому там потоп чи легенда про едемський сад з Вавілону, чи повчання Соломона і любовні пісні є Єгипту. Тому що жанр любовних віршів в Єгипті виникнув, і автор пісні пісень працював в цьому жанрі.

Перегляд дописусерпинка (28.06.2017 – 11:48) писав:

Тому так, з нинішнім рухом за здорове життя
Ніколи не чув про такий рух.

Цитата

, курці не вписуються, так би мовити, у норми суспільної моралі.
Не вписуються в ваші уявлення про мораль. Курці, і питущі (яких абсолютна більншість :wink2: ) з вами не згодні, а вони теж члени суспільства. Ви собі самі вигадали якійсь неіснуючі моральні норми, і назвали їх суспільними.
Саме по собі пиття, чи вживання наркотиків не є ні аморальним, ні моральним. Є безліч аморальних непитущих, і цілком моральних наркоманів. Так зрозуміло? Саме по собі ваше непаління чи непиття не робить вас ні на йоту моральнішою.

Перегляд дописусерпинка (28.06.2017 – 18:48) писав:

А вино? Вино навіть до причастя дають. Вином так не нап'єшся, як горілкою. Треба переходити на вино.
Нап’єшся. Пивом в достатній кількості нап’єтесь. Вино, я так розумію, шкідливіше за якісну горілку.

Повідомлення відредагував kalamar: 03.07.2017 – 21:36

• 0

#1903 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 03.07.2017 – 22:37

Перегляд дописусерпинка (01.07.2017 – 09:30) писав:

До речі, по темі, священики на сповідях першим ділом питають підлітків, чи вони курять. Нинішня християнська спільнота явно засуджує куріння.
Природно, як для релігії, яка почалася з шаманізму. Куріння коноплі ще більше засуджуватимуть, адже те деревце херувим охороняє. :wink2: То табу в суч. хр., і скажімо заборона коноплі (з різних наркотиків включаючи алкоголь, конопля мабуть найменше заслуговує на заборону), теж наслідок християнства.
Але Бог до Мойсея звернувся через палаючий кущ.
Зображення

Вдумайтесь і задайте собі питання чому автори Буття вибрали саме такий образ. Ви бачили Quest for Holy Grail? Пам’ятаєте, як там Бог звертається до Артура?

Поставте себе на місце автора сценарію. Автору сценарію було потрібно, щоб Бог звернувся до Артура і поставив йому завдання. Як цю подію зобразити? Бог міг звернутись напр. телепатично, через якогось черевомовця, написати листа.. Автор вибрав традиційний спосіб, Бога який звертається з хмари на небесах. Так уявляє собі звертання бога більшість не надто софістикованих віруючих.
А далі, порівняйте те з палаючим кущем, з якого Бог звертаєтьмя до Мойсея. ЧОМУ ПАЛАЮЧИЙ КУЩ? Очевидно тому, що дим в час написання того то і був традиційний спосіб звертання Бога до віруючих в уяві тогочасних віруючих. Це не означає, що описані реальні події, зрештою, мільйони палять коноплю і не бачать Яхве, але те, що конопля в тогочасних релігійних культах використовувалась як ентеоген спричинило те, що віруючі асоціювали пряме звертання Бога з димом, палаючим кущем, хмарою, палінням коноплі в закритому приміщенні, помазуванням тією олією. Тому автор тексту писав в таких образах (подібно і з сестрою, яка потрапила в пісню пісень як частина жанру, який в Єгипті виник).

Повідомлення відредагував kalamar: 03.07.2017 – 22:40

• 0

#1904 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 02:12

Перегляд дописусерпинка (28.06.2017 – 11:48) писав:

Це сарказм, чи серйозно? :)
Цілком серйозно. Паління спричиняє ряд хвороб, і тому той, хто не палить має шанс померти дещо пізніше за курця. З чого ви взяли, що це сарказм? Звичайно бувають винятки. Я просто трохи перефразував те, що на пачках пишуть. На пачках пишуть "курці помирають рано" логічним еквівалентом чого є "не курці помирають пізніше". :wink2:
Але причепились ви до того тютюну. Ось спроба класифікації наркотиків по комплексному критерію шкідливості (для особи і для суспільства). По тій класифікації по стобальній шкалі шкідливості найшкідливішим наркотиком є легальний алкоголь 72 бали, на другому місці героїн 55 балів, на третьому кокаїн 54 бали. Тбто те, що ви легально можете купити в магазині реально є шкідливішим за героїн і кокаїн.
В них алкоголь виявився вдесятеро шкідливішим за ЛСД. :beer:

Повідомлення відредагував kalamar: 04.07.2017 – 02:22

• 0

#1905 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 04.07.2017 – 05:06

Перегляд дописуkalamar (03.07.2017 – 22:00) писав:

Таки певний своєї правоти. Цікаво, ЯКЕ СЕЛО? НЕ ВІРЮ! Загалом важко знайти людину, яка б не пила взагалі. А кількість алкоголіків залежить від регіону. Це факти, а не фантазії.
Є люди які не п’ють взагалі (Я особисто знаю двох), але їх дуже мало. Спиртне це не кінь в вакуумі, воно виконує функцію традиційного засобу комунікації, спілкування. Адже, поки вас не вхопив зелений змій алкоголізму, ви на самоті не п’єте, ви п’єте в компанії, з приводу якогось свята, алкоголь додаток до посиденьок (посидіти, поспівати, обблювати під’їзд... подібні дрібні радощі життя). Звідси, люди які взагалі не п’ють, часто мають проблеми з комунікацією. Вони відчужені в товаристві, яке п’є.
Село у Жидачівському районі Львівської обл., 60-ті роки. Тепер, кажуть, п'ють, молодь особливо. Мої батьки зовсім не пили і на празниках їх завжди змушували хоч трошки, для гумору, вони бідні як могли викручувались. Я ніколи не любила, але на роботі "для компанії" треба було хоч трошки, мені все недобре було і той шум в голові не подобався. А зовсім не п'ю десь певно з 18рр., сама рішила, хіба от в суботу на весіллі пригубила шампанське, щоб не виділятись і поставила назад, то не считається) ))

То правда, що кажуть: алкоголь - соціальна змазка. Але навіть пиття питтю різниця, за 22 рр. тут я ніколи не бачила, щоб комусь з питущих язик заплітався, п'ють дуже вміру, може тому, що за рульом.

Цитата

Пам'ятаєте дитячу пісеньку про бутилку?
Ха-ха, ловите цьоцю на полову )) То було про улибку!

Цитата

От напр. пропаганда нар. Оскільки, спиртне часто розпивають з порушенням закону в громадських місцях, то може дійти навіть до конфлікту, бо споживачі спиртного стають агресивними в приступах алкогольного альтруїзму, намагаються поділитись бутилкою з незнайомцями, і коли відмову отримують "Ну ти мєня уважаєш". Це не сферичне село в вакуумі де всі набожні і не п’ють, це реальність.
Не геть всі не пили, але більшість пили мало і при великій нагоді, а багато не пили взагалі. Але як у кожному порядному селі мало бути пару злодіїїв, жебраків та пияків, то пару було. Один Никольцьо час-від-часу напивався і сокирою шафу рубав. Але то були вийнятки.

Цитата

можна було так просто позбутись спиртного, як ви кажете "емоційної культури треба вчити", це давно уже б зробили. Проблема, то тільки слова, спробуйте впровадити їх в життя.
Це досить нове, мало хто знає. Дехто інтиютивно до того прийшов, але більшість ні. Та і урядам вигідніше мати спитих громадян, їм багато не треба. Ось деколи слухаю психолога Холоденко, вона відкрито говорить, що у наших звичаях нема культури поваги до дітей і лиш тепер про це починають говорити. То чому цього не було раніше? Я, особисто, вчуся і маю деякі успіхи )) Так само різниться культура постсовкова і західного світу. Люди не кращі, просто змалечку знають, що сваритись встидно, і красти встидно, а от обманути при нагоді - то вже бизнес, можна, але осторожно ))

Цитата

усвідомлюю, що в деяких релігійних сектах справді досягають непитущості інтенсивною промивкою мізків релігією, але проблем від того не зменшується. Ті ж свідки здається непитущі, але рівень самогубств серед членів їхньої секти суттєво вищий за середній. Не так все просто з комплексними системами, ви не можете передбачити їх реакцію.
Наскільки знаю, протестанти малопитущі, їхня гілка південні баптисти непитущі, а от свідки Єгови непогано собі позволяють, але не курять. Там пішло ще від "вірного і мудрого раба" Руттерфода, він був міцний пиячина ще у сухі часи, йому здається з Канади нелегально доставляли. Жив у палацику в Каліфорнії з особистими медсестрами (при живій жінці), дорогими автівками та чекав на Армагеддон. Не всі кури одної натури ))

Цитата

Не вписуються в ваші уявлення про мораль. Курці, і питущі (яких абсолютна більншість :wink2: ) з вами не згодні, а вони теж члени суспільства. Ви собі самі вигадали якійсь неіснуючі моральні норми, і назвали їх суспільними.
Саме по собі пиття, чи вживання наркотиків не є ні аморальним, ні моральним. Є безліч аморальних непитущих, і цілком моральних наркоманів. Так зрозуміло? Саме по собі ваше непаління чи непиття не робить вас ні на йоту моральнішою.
Згодні курці чи не згодні, але все більше аеропортів, госпіталів, готелів є 100-процентно некурящою територією. А за алкоголь - у високотехнологічному суспільстві, де всім треба їздити і на високій швидкості, дуже легко зробити аварію "під мухою".

Повідомлення відредагував Aquarius-ka: 04.07.2017 – 05:09

• 0

#1906 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6471 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.07.2017 – 12:44

Перегляд дописуkalamar (04.07.2017 – 02:12) писав:

Але причепились ви до того тютюну. Ось спроба класифікації наркотиків по комплексному критерію шкідливості (для особи і для суспільства). По тій класифікації по стобальній шкалі шкідливості найшкідливішим наркотиком є легальний алкоголь 72 бали, на другому місці героїн 55 балів, на третьому кокаїн 54 бали. Тбто те, що ви легально можете купити в магазині реально є шкідливішим за героїн і кокаїн.
А опіум? і взагалі в яких видах опіум вживають? тобто якими способами? в кіно бачив що якісь кристали курять

Ну а по темі християнства то кажуть, що раніше свічки з опіатами робили, цікаво докладніше дізнатись.

знову послухав "на відміну від", молодці хлопці, тексти їм вдаються. але не сподобались такі слова "якщо вдихати то дим" ну то є репери. хай собі дихають димом. аби мені не смерділо, а я слухати буду.
  • 0

#1907 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 15:46

Перегляд дописуУповноважений (04.07.2017 – 12:44) писав:

А опіум? і взагалі в яких видах опіум вживають? тобто якими способами? в кіно бачив що якісь кристали курять
Героїн і є опіат, з морфіну отримується. В тій статті розглядалась і індивідуальна шкода, і шкода для оточення. І алкоголь і героїн дають фізіологічну залежність, але, наскільки я розумію, у випадку героїну отримання залежності більш певне, тоді як зеленому змію жертва може деякий час опиратись. Тобто, шкоди для здоров’я від героїну дещо більше. Але алкогольне наркотичне сп’яніння веде до агресивної поведінки. Тому алкоголь виграв з великим відривом. Бо у випадку алкоголя не тільки смерті від передозування треба враховувати чи від руйнування внутрішніх органів, але і п’яне хуліганство і алкоголь в сполученні з сокирою, кухонним ножем...

Повідомлення відредагував kalamar: 04.07.2017 – 15:49

• 0

#1908 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 21:05

Перегляд дописуAquarius-ka (04.07.2017 – 05:06) писав:

Згодні курці чи не згодні, але все більше аеропортів, госпіталів, готелів є 100-процентно некурящою територією. А за алкоголь - у високотехнологічному суспільстві, де всім треба їздити і на високій швидкості, дуже легко зробити аварію "під мухою".
То до чого тут мораль? Відповідь - нідочого. Готелі? Тоді з’являться курящі готелі. Це бізнес. Якщо хтось вирішив некурящий готель зробити, хтось инший зрозуміє свою конкуренетну перевагу, і зробить з місцями для куріння. Вгадайте який курці виберуть.
А алкоголь, то коли алкоголь заборонять? Ви розповідаєте про швидкості і аварії. Це дрібниця. Алкоголь руйнує сімї, спричиняє злочини, виробничі травми, вибиває людей з суспільства, але він є легальним. Ніхто не наважується його заборонити просто тому, що це важкий наркотик який приймає більшість населення.
Зрештою. З одного боку в США справді мало зараз курців, а з иншого боку, США здається впевнено рухаються до легалізації марихуани.

Це досить нове, мало хто знає. Дехто інтиютивно до того прийшов, але більшість ні. Та і урядам вигідніше мати спитих громадян, їм багато не треба.
:wink2:
От вилікуєте з десяток алкоголіків, тоді і доповісте, як воно працює на практиці. Уряди мають виголу з продажі наркотиків, які вони вирішили зробити легальними. Але вигода уряду це і ваша вигода. І алкоголь, і тютюн, і марихуана в майбутньому приносять великі гроші з акцизів, адже продають то наркоманам втридорога. Але уряди не мають вигоди просто зі спитого населення, але вони усвідомлюють, що якщо забрати можливість у населення пити, уряди можуть постраждати від народного гніву. -_-

Село у Жидачівському районі Львівської обл., 60-ті роки. Тепер, кажуть, п'ють, молодь особливо. Мої батьки зовсім не пили і на празниках їх завжди змушували хоч трошки, для гумору, вони бідні як могли викручувались.
Хто змушував? Адже в селі ніхто не пив.

Тепер, кажуть, п'ють, молодь особливо.
Звідки вони того набралися при цілком непитущих батьках цікаво. СССР ну ніяк не можна звинуватити в пропаганді спиртного. Отже ніхто спиртного їм не пропагував, батьки непиьущі цілком, чому діти пити почали?

Повідомлення відредагував kalamar: 04.07.2017 – 21:17

• 0

#1909 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1278 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 22:15

серпиня сказав:

По-вашому індивідуальне благо має стояти вище над суспільним?

Перегляд дописуkalamar (25.06.2017 – 23:22) писав:

:wink2:
Воно завжди стояло вище і тепер стоїть, не розуміють того тільки люди з неокріплою психікою.
А я от щось цього не відчуваю. Не відчуваю, що моє особисте благо стоїть в нинішньому суспільстві {може сховати це встидливе слово під спойлер?))} над суспільним (дідько б його взяв, це слово). Ніби й паранджу не ношу, і не в Афганістані живу, і на форумі пишу, на роботу ходжу добровільно-примусово (хоча кар'єру не хочу робити, може в цьому вся справа?), а не чуйствую я, що моє благо понад іншими. От якби я працювала не 40 годин на тиждень, а 5 (за цю саму зарплату), то тоді може б і почуйствувала. А може в мене психіка ще не окріпла? Або вона кріпла в часи, коли її руйнували, і так і не змогла окріпнути?) Але що там я. Он навіть Янкувович колись, бідний, жалівся, що не бачить за роботою того всього добра, що собі накрав настарав, немав коли і потішитись. :)

А знаєте, проблеми з комунікацією мають і ті, що забагато говорять ;) А забагото говорять часто тоді, коли п'ють) Їм тоді й товариство не потрібно стає, можуть говорити собі щось, не зважаючи на те, що ніхто не бажає їх слухати.

Релігія? Багато алкогольних напоїв винайдені в середньовіччі саме монахами.
Від туги мабуть?)
Хоча це не смішно.

Люди, які писали біблію, просто користувались тим, що було тоді літературним мейнстримом. Тому там потоп чи легенда про едемський сад з Вавілону, чи повчання Соломона і любовні пісні є Єгипту. Тому що жанр любовних віршів в Єгипті виникнув, і автор пісні пісень працював в цьому жанрі.
Тобто для богонадихненної книжки це низько плагіатити чужі жанри? Плагіат - це аморально по-вашому?) Чи може не богонадихненно?))

Ніколи не чув про такий рух.
Відкрийте ukr.net для прикладу, популярна збірка новин і всякого. Там є рубрика "Здоров'я", але нема "Шкідливі звички". Зрозуміло, що я не говорю про існування реального мейнстримного руху. Але є мейнстримна пропаганда здорового способу життя, яка лунає з усіх офіційних джерел (новин, шкіл, трудового кодексу :) і ін.)

Не вписуються в ваші уявлення про мораль. Курці, і питущі (яких абсолютна більншість :wink2: ) з вами не згодні, а вони теж члени суспільства.
Може їх і більше, але вони почуваються в меншості, оскільки засуджуються на офіційному рівні.

Ви собі самі вигадали якійсь неіснуючі моральні норми, і назвали їх суспільними.
А що по-вашому є мораль? Правила поведінки, неписані. Просто до ваших особистих правил не входять правила, які мають інші люди. До речі, некурців іноді дуже дратують курці. Чому? Бо ті не виконують правил, яких вони самі дотримуються. Так само і зі смітінням, чи неприбиранням. Ті, хто виконують правила, дратуються через тих, хто їх не виконує. Це вже я геть в сєбя ушла)

Нап’єшся. Пивом в достатній кількості нап’єтесь.
Ну звичайно, що якщо збільшити кількість, то ефект той самий буде.

Вино, я так розумію, шкідливіше за якісну горілку.
Не знаю, я чогось горілку не люблю)

Перегляд дописуkalamar (04.07.2017 – 02:12) писав:

Причепилась, бо тема наболіла)
Але небезпека тютюну криється в тому, що (ви самі про це колись писали, до речі) курці, як правило, ще й п'ють алкоголь. Чи знаєте ви багато непитущих курців? Одна шкідлива звичка (яка ніби не робить з людини монстра, не викликає блювоти, галюнів, не псує водіям ясність розуму на дорозі) непомітно тягне за собою потяг до інших шкідливих звичок. Хоча так, питущих напевно таки набагато більше, ніж курців, і шкоди вони завдають більше.

Повідомлення відредагував серпинка: 04.07.2017 – 22:04

• 0

#1910 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 22:41

Перегляд дописусерпинка (04.07.2017 – 22:15) писав:

Може їх і більше, але вони почуваються в меншості, оскільки засуджуються на офіційному рівні.
Не засуджуються, алкоголь легальний. Якби засуджувались прийняли би закон про заборону цукру і зібрань втрьох. Очевидно проблема в тому, що ті, хто приймав той закон самі наркомани, самі вживають алкоголь і давно пропили мізки, (чи просто взагалі ніколи мізків не мали) тому приймають дурні закони, які дозволяють такий наркотик як алкоголь, і забороняють якісь нещасні псилоцибинові гриби (можливо найменш небезпечний наркотик :wink2: , власне не наркотик, бо залежності вони не дають).

Але небезпека тютюну криється в тому, що (ви самі про це колись писали, до речі) курці, як правило, ще й п'ють алкоголь. Чи знаєте ви багато непитущих курців? Одна шкідлива звичка (яка ніби не робить з людини монстра, не викликає блювоти, галюнів, не псує водіям ясність розуму на дорозі) непомітно тягне за собою потяг до інших шкідливих звичок. Хоча так, питущих напевно таки набагато більше, ніж курців, і шкоди вони завдають більше.
Дурниці. Паління ніяк не спричиняє алкоголізму. Знаю майже непитущих курців безліч :wink2: , і знаю ряд непалячих майже алкоголіків. От навпаки гадаю так, багато почали палити (і не тільки тютюн) саме напідпитку.
Так що навіть так зване дуже помірне вживання алкоголю може бути стимулом для прийняття инших речовин. При алкогольному сп’янінні людина втрачає контроль, тютюн не приводить до втрати контролю, гадаю тому то односторонній, а не двосторонній рух.

Не знаю, я чогось горілку не люблю)
У вас ще все попереду значить. У випадку якісної горілки ви шкоду отримуєте тільки від етанолу, а в вині є ше сивушні масла. Горілкою простіше напитись тільки в тому сенсі що похмілля легше буде. Власне, навіть як антидепресант спиртне нікудишнє, бо похмілля дає ще більшу депресію.

Повідомлення відредагував kalamar: 04.07.2017 – 23:03

• 0

#1911 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6471 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 06:24

Перегляд дописуkalamar (04.07.2017 – 21:05) писав:

Звідки вони того набралися при цілком непитущих батьках цікаво. СССР ну ніяк не можна звинуватити в пропаганді спиртного. Отже ніхто спиртного їм не пропагував, батьки непиьущі цілком, чому діти пити почали?
як це не можна? ще й як можна! і треба! Дослідники цього явища великий документальний фільм зняли. про культуру пітія брошури і таке інше. а я кілька днів тому десь тут писав про фільм "висота". СРСР - рабовласник капіталіст, і Україна його нащадок. владним особам вигідно заробляти і експлуатувати , і вони це роблять безжально.

Перегляд дописуkalamar (04.07.2017 – 22:41) писав:

Не засуджуються, алкоголь легальний. Якби засуджувались прийняли би закон про заборону цукру і зібрань втрьох. Очевидно проблема в тому, що ті, хто приймав той закон самі наркомани, самі вживають алкоголь і давно пропили мізки, (чи просто взагалі ніколи мізків не мали) тому приймають дурні закони, які дозволяють такий наркотик як алкоголь, і забороняють якісь нещасні псилоцибинові гриби (можливо найменш небезпечний наркотик :wink2: , власне не наркотик, бо залежності вони не дають).
на грибах так не заробиш як на алкоголі. нам відомі неодноразові спроби заборонити алкоголь, і відомо, що держава несла через це великі збитки - на боротьбу з алкоголем треба виділяти багато грошей, а заробітку з цієї боротьби ніякого.

навіть як антидепресант спиртне нікудишнє, бо похмілля дає ще більшу депресію.
алкоголь - депресант. його вживають щоб депресія увійшла у резонанс, і поскиглити понити про своє нещасне життя і про те що всі навколо винні.
  • 0

#1912 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 12:22

Перегляд дописуУповноважений (05.07.2017 – 06:24) писав:

як це не можна? ще й як можна! і треба! Дослідники цього явища великий документальний фільм зняли. про культуру пітія брошури і таке інше. а я кілька днів тому десь тут писав про фільм "висота". СРСР - рабовласник капіталіст, і Україна його нащадок. владним особам вигідно заробляти і експлуатувати , і вони це роблять безжально.
В СССР не вводили сухого закону, але сучасній антиалкогольній пропаганді до радянської далеко. Навіть комуністичні безалкогольні весілля деякий час пропагували. Рабовласницький капіталізм це нонсенс, ви або рабовласник, або капіталіст, тож визначтесь між "CCCР рабовласник" і "СССР капіталіст". <_<

Перегляд дописуУповноважений (05.07.2017 – 06:24) писав:

на грибах так не заробиш як на алкоголі. нам відомі неодноразові спроби заборонити алкоголь, і відомо, що держава несла через це великі збитки - на боротьбу з алкоголем треба виділяти багато грошей, а заробітку з цієї боротьби ніякого.
Заробиш на тютюні. На алкоголі заробляють тільки його виробники, держава завжди програє. Алкоголь є однією з причин ньзької пародуктивності праці, неякісної продукції, виробничого браку. Мільярди заробиш на акцизах, а десятки мільярдів втратиш на неконкурентності економіки. Думаєте просто так капіталісти звільняють робітників, які в пляшку заглядають?

Повідомлення відредагував kalamar: 05.07.2017 – 12:23

• 0

#1913 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6471 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 20:00

Перегляд дописуkalamar (05.07.2017 – 12:22) писав:

Рабовласницький капіталізм це нонсенс, ви або рабовласник, або капіталіст, тож визначтесь між "CCCР рабовласник" і "СССР капіталіст". <_<
чому нонсенс? капіталіст - власник виробничих ресурсів. раби - то виробничий ресурс, такий же як і механізм, станок якийсь. СРСР то капіталіст невдаха, що не може діяти ринковими методами, не витримує конкуренції і робить все через попу - тобто абсолютну монополію і тоталітаризм. І ця абсолютна монополія включає відсутність ринку праці, а точніше рабовласництво. Зараз у нас частково збереглася та ж державна монополія,

Перегляд дописуkalamar (05.07.2017 – 12:22) писав:

В СССР не вводили сухого закону, але сучасній антиалкогольній пропаганді до радянської далеко. Навіть комуністичні безалкогольні весілля деякий час пропагували.
то при Андропову і Горбачову двічі спробували безуспішно боротися з алкоголізмом, який до того добряче розвели попередники. Перед тим боролися з самогоноварінням, як з конкурентами монопольного державного бізнесу
  • 0

#1914 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 20:54

Перегляд дописуУповноважений (05.07.2017 – 20:00) писав:

чому нонсенс? капіталіст - власник виробничих ресурсів. раби - то виробничий ресурс, такий же як і механізм, станок якийсь.
Вчи капітал Маркса, щоб розуміти різницю між рабами і найманими робітниками, і чому рабами неможливо замінити найманих робітників.

Але небезпека тютюну криється в тому, що (ви самі про це колись писали, до речі) курці, як правило, ще й п'ють алкоголь.
Між иншим в штатах недавно вивчали ідею стартового наркотика. До такого абсурду, що стартовий наркотик тютюн ніхто не додумався (крім вас), але давгий час, з 30 років, стартовим наркотиком вважали марихуану. Кілька років тому провели широке дослідження серед підлітків і встановили, що ідея стартового наркотика загалом правильна, але ним є алкоголь, і аж ніяк не марихуана.

Цитата

У учеников старших классов, хотя бы раз в жизни попробовавших алкоголь, «в 13 раз выше вероятность начать курить, в 16 – употреблять марихуану и другие наркотики, и в 13 – кокаин».
Я знаю досить багато людей, які палять тільки коли напідпитку (початкова стадія тютюнової залежності), і я знаю двох людей, які кинули курити, і згодом знову почали курити через кілька років. Обидва доклали свого часу чималих зусиль, щоб кинути, і через роки перерви обоє саме коли трохи напідпитку починали палити по новій, в тверезому вигляді - ні. Зараз вони знову курці, і саме алкоголь, послаблення контролю яке він спричиняє, допоміг їм знову стати курцями.
  • 0

#1915 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6471 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 21:02

Перегляд дописуkalamar (05.07.2017 – 20:54) писав:

Вчи капітал Маркса, щоб розуміти різницю між рабами і найманими робітниками, і чому рабами неможливо замінити найманих робітників.
який зв'язок між "капіталом" Маркса і СРСР ? тільки пропаганда брехня агітація.
  • 0

#1916 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 21:11

Перегляд дописуУповноважений (05.07.2017 – 21:02) писав:

який зв'язок між "капіталом" Маркса і СРСР ? тільки пропаганда брехня агітація.
При рабовласництві примус до праці фізичний, при капіталізмі - економічний. Який сенс ти вкладаєш в поняття рабовласницького капіталізму? Якщо держава фізично змушує громадян працювати під страхом покарань за тунєядство, то це рабовласництво, а якщо економічно, бо гроші громадянам треба, то це капіталізм.

Повідомлення відредагував kalamar: 05.07.2017 – 21:14

• 0

#1917 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6471 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 21:29

Перегляд дописуkalamar (05.07.2017 – 21:11) писав:

При рабовласництві примус до праці фізичний, при капіталізмі - економічний. Який сенс ти вкладаєш в поняття рабовласницького капіталізму? Якщо держава фізично змушує громадян працювати під страхом покарань за тунєядство, то це рабовласництво, а якщо економічно, бо гроші громадянам треба, то це капіталізм.
1) покарання за туніядство було. і навіть зараз здається є в Білорусі. і в РФ є спроби відновити.
2) відсутність ринку праці. а на додачу ще й відсутність ринку рабів, у рабовласників хоч ринок рабів був, а в СРСР все через попу. Відсутність свободи міграції, і всіляких інших свобод.
3) Державний капіталізм, бо держава займається бізнесом, і державне рабовласництво, бо громадяни не мають прав.
Держава не повинна займатися бізнесом. Але це все позатема, тут же про християнство. Хоча ні, змінюю думку. це таки в тему,
Бо ж Християнство, Господь Ісус то є цар, і раби божі моляться про швидше настання його царства. Що цар Ісус має бути рабовласником це ясно, але чи має він бути капіталістом? В той час такого ще не існувало, і така перспектива ще не була сформована.
Тож давайте обговоримо, як в грядущому царстві божому будуть справи з бізнесом?

Повідомлення відредагував Уповноважений: 05.07.2017 – 21:31

• 0

#1918 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1278 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 21:45

Перегляд дописуkalamar (04.07.2017 – 21:05) писав:

От вилікуєте з десяток алкоголіків, тоді і доповісте, як воно працює на практиці.
Акваріуска напевно мала на увазі запобігання алкоголізму, не його лікування, а профілактику :D, не наїжджайте на неї)

У вас ще все попереду значить. У випадку якісної горілки ви шкоду отримуєте тільки від етанолу, а в вині є ше сивушні масла. Горілкою простіше напитись тільки в тому сенсі що похмілля легше буде. Власне, навіть як антидепресант спиртне нікудишнє, бо похмілля дає ще більшу депресію.
Поцікавилась) Перше ліпше посилання (переклад не дуже, щоправда):

Цитата

До недавніх пір горілка вважалася самим нешкідливим алкогольним напоєм, та як завдяки ректифікації вона містить мінімум сивушних масел. Але в теж час залишалося незрозумілим, чому 70% людей, які страждають алкогольною залежністю, саме горілчані алкоголіки. Дослідження професора НДІ наркології Моз РФ Потрібного Володимира Павловича пролили світло на це питання.
Виявляється, деякі сивушні масла захищають організм від згубного впливу алкоголю, змушуючи печінка активізуватися раніше, ніж спирт починає руйнівну дію. Чим чистіше отрута (у нашому випадку етиловий спирт), тим він небезпечніший і викликає швидке звикання. Шкода, що про ці висновки знають небагато.
http://poradumo.com....t-ochishhennya/
Але коли доводиться випивати трохи більше, ніж хочеш (на корпоративі новорічному), то напевно таки краще пити горілку, щоб поменше отрути вливати.
Але вино якось кращий сигнал подає, коли вже досить, а горілка не подає сигналів стопкрану, треба контролювати дозу.

Цитата

Закон про правила дорожнього руху теж багато хто вважає дурним, деякі люди вважають ненормальним, що їм забороняють сідати за руль напідпитку.
Я так розумію, ви не п'єте взагалі)

Цитата

Дурниці. Паління ніяк не спричиняє алкоголізму. Знаю майже непитущих курців безліч :wink2: , і знаю ряд непалячих майже алкоголіків. От навпаки гадаю так, багато почали палити (і не тільки тютюн) саме напідпитку.
Так що навіть так зване дуже помірне вживання алкоголю може бути стимулом для прийняття инших речовин. При алкогольному сп’янінні людина втрачає контроль, тютюн не приводить до втрати контролю, гадаю тому то односторонній, а не двосторонній рух.
То от як курити починають. Треба мати якийсь відповідний стан, щоб вловити смак) Ви теж так почали?))

У нас Нет на роботі із-за цього Петі відключили вже пару днів як. Це напевно відповідь Росії на отой Указ Президента про заборону бухгалтерських програм і іншого. Заразили вірусом Медок, прогу, якою користується кожна бухгалтерія, яка платить зарплату.
  • 0

#1919 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 21:58

Перегляд дописуУповноважений (05.07.2017 – 21:29) писав:

1) покарання за туніядство було. і навіть зараз здається є в Білорусі. і в РФ є спроби відновити.
2) відсутність ринку праці. а на додачу ще й відсутність ринку рабів, у рабовласників хоч ринок рабів був, а в СРСР все через попу. Відсутність свободи міграції, і всіляких інших свобод.
3) Державний капіталізм, бо держава займається бізнесом, і державне рабовласництво, бо громадяни не мають прав.
Держава не повинна займатися бізнесом. Але це все позатема, тут же про християнство. Хоча ні, змінюю думку. це таки в тему,
Бо ж Християнство, Господь Ісус то є цар, і раби божі моляться про швидше настання його царства. Що цар Ісус має бути рабовласником це ясно, але чи має він бути капіталістом? В той час такого ще не існувало, і така перспектива ще не була сформована.
Тож давайте обговоримо, як в грядущому царстві божому будуть справи з бізнесом?
На твою думку в римській імперії був капіталізм? Рабовласники там теж бізнесом займались. Була приватна власність. Був ринок рабів (ринок праці щоправда був малорозвинений)

Перегляд дописусерпинка (05.07.2017 – 21:45) писав:

Поцікавилась) Перше ліпше посилання (переклад не дуже, щоправда):
Можливо про них мало знають тому, що така тим дослідженням ціна.
Я, не досліджував, але можу вам запропонувати простіше пояснення, чому 70 відслтків горілчаних алкоголіків. Тому що горілка, самогонка у нас найпопулярніші. Якщо ви проведете дослідження де небуть в Італії картина буде иншою.
У нас просто мало п’ють вино, і ціна на горілку найнижча (з врахуванням вагового множника).

То от як курити починають. Треба мати якийсь відповідний стан, щоб вловити смак) Ви теж так почали?))
Подібно. Я думаю, що через алкоголь почало палити більшість. Не так вже й швидко залежність розвивається. Коли в мене уже був чотирирічний стаж паління, я спокійно міг не палити місяця два. Зрештою паління значно краще за алкоголь для розслаблення. Я зараз алкоголю не вживаю.

Повідомлення відредагував kalamar: 05.07.2017 – 22:00

• 0

#1920 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6471 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 22:05

Але коли доводиться випивати трохи більше, ніж хочеш
насильно вливають. як мені подобається оце "доводиться"
кажи "я вже якраз така як вам треба"

Перегляд дописуkalamar (05.07.2017 – 21:58) писав:

На твою думку в римській імперії був капіталізм? Рабовласники там теж бізнесом займались. Була приватна власність. Був ринок рабів (ринок праці щоправда був малорозвинений)
можливо так, я там подробиць не знаю.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua