Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2626

#1881 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1950 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.06.2017 – 00:56

Хоча вийшло як ціла пасторська проповідь))

Повідомлення відредагував серпинка: 28.06.2017 – 00:57

• 0

#1882 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 28.06.2017 – 01:24

Перегляд дописусерпинка (28.06.2017 – 00:50) писав:

Шкідливе те, що підриває здоров'я. Вмирають не від життя, а від недуг.
Так, не курці помирають пізніше. :)

Перегляд дописуAquarius-ka (27.06.2017 – 23:10) писав:

А ще щодо наркотиків - так думаю, що людям з цікавим життям нічого не треба додаткового. Від улюбленого заняття, захоплення (природою, музикою, запахами, іншою людиною) виділяються гормони "щастя": окситосин, допамін, може ще щось там.
Життя цікаве не завжди, а в декого взагалі життя не цікаве.

• 0

#1883 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 951 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 28.06.2017 – 02:34

Життя цікаве, навіть дуже, лиш треба вміти бачити, а емоційної культури треба вчити. От від незнання і алкоголіки, і садисти, і люди, яким всього мало (хоч орхідей не буває забагато ))

У відео - хворий хлопець і у цьому випадку йому потрібна допомога / маріхуана. Я голосувала "за" і у ФЛ за другим разом пройшов, зараз ще розробляють закони. Не заборонене - не означає, що здорове. Але має бути вибір і люди мають бути просвічені.

Повідомлення відредагував Aquarius-ka: 28.06.2017 – 02:43

• 0

#1884 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 10:18

Перегляд дописуAquarius-ka (28.06.2017 – 02:34) писав:

Життя цікаве, навіть дуже, лиш треба вміти бачити, а емоційної культури треба вчити. От від незнання і алкоголіки, і садисти, і люди, яким всього мало (хоч орхідей не буває забагато ))
Дурниці. Не від незнання алкоголіки. Причини різні. Але навіть сама проста. Є люди фізіологічно схильні до алкоголізму. Вони народились з потенційною схильністю.
Життя різне, буває иноді цікаве, а загалом не дуже. Для буддистів життя загалом дукка, страждання. І вони вчать колишніх свідків то бачити. :wink2:
Ні, серйозно, ви прямо я свідок, не ображайтесь.

Перегляд дописуAquarius-ka (28.06.2017 – 02:34) писав:

Не заборонене - не означає, що здорове.
Не знаю. :wink2: Ви знаєте, досліджували?

• 0

#1885 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 11:48

Перегляд дописуkalamar (28.06.2017 – 01:24) писав:

Це сарказм, чи серйозно? :)
Я вже бачу, що після 10-ої вечора мені не можна писати, я таке пишу, що потім шкодую, що почала)) Але так можна побачити свої свої думки з боку.

Не просто помирають раніше, вони ще й вважаються хворими. Знайшла міжнародний класифікатор хвороб. F17 почитайте.
Тому так, з нинішнім рухом за здорове життя, курці не вписуються, так би мовити, у норми суспільної моралі. Тьху, я не люблю ці всі офіційні слова, але "із пісні слів не викинеш".
Якщо ви, напр., батько дітей, чи плануєте їх мати, то діти не зрозуміють, чому їхній тато хоче бути хворим і менше жити, померти ще за їх молодості... Капаєц, ну і тему завели. Ви на мої питання вже традиційно не відповідаєте, але ризикну ще задати. Ви маєте дітей?
До речі, діти зараз вчать предмет "Основи здоров'я", там скоріш за все теж згадують про шкідливі звички. Про СНІД там точно є, розказували мені. І от в школі їх вчать одне, а дома вони бачать зовсім інше, що їх батьки курять. Це сумно...

Клин клином.

Повідомлення відредагував серпинка: 28.06.2017 – 11:47

• 1

#1886 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 951 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 16:40

Перегляд дописуkalamar (28.06.2017 – 10:18) писав:

Дурниці. Не від незнання алкоголіки. Причини різні. Але навіть сама проста. Є люди фізіологічно схильні до алкоголізму. Вони народились з потенційною схильністю.
Життя різне, буває иноді цікаве, а загалом не дуже. Для буддистів життя загалом дукка, страждання. І вони вчать колишніх свідків то бачити. :wink2:
Ні, серйозно, ви прямо я свідок, не ображайтесь.
Таки тримаюсь свого! Як свідок Зеленої Віри )) Бачити гарне в малому - то певно мій спосіб виживаня, ще від малої. Хоч моя основна риса - прагматизм, так кажуть ті, кому видніше, цьоця ще не зовсім здитиніла )) Люди з села, яких згадую з повагою, в більшості не пили і не курили, особливо жінки. Були релігійні (бо так було), але без фанатизму, мали якусь свою філософію щодо добра і зла. Працювали багато, навіть старші та інваліди помагали іншим, в чому могли, як от перебирати весною картоплю. Рукоділлям займалися. Життя ні в кого не було легким, дехто повернувся з сибірів, чи були переселені, чи з Німеччини. Були врівноважені та спокійні, веселі навіть, жартували, всякі історії розказували, на весіллях співали, танцювали, охочі на вигадки. Так собі раду давали.

Цитата

Не знаю. :wink2: Ви знаєте, досліджували?
Йєп )) Кожен раз в магазині вибираю з продуктів здоровіші і з кожним роком їх число зменшується. Це одна сторона, для прикладу.
  • 0

#1887 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 16:43

Перегляд дописуkalamar (25.06.2017 – 21:22) писав:

Оскільки ми про релігії балакаємо, то в релігіях геть не так. Напр. середньовічні монахи, які пригнічували свою плоть, щоб підняти дух, чинили аморально?
До теми суперечки про християнство:

Цитата

39. Хто душу свою зберігає, той погубить її, хто ж за Мене погубить душу свою, той знайде її.
(Від Матвія 10:39)
https://www.bibleonl...ible/ukr/40/10/
;)
Так що неправильно ті монахи робили. Зря старались :cry:

Повідомлення відредагував серпинка: 28.06.2017 – 16:45

• 0

#1888 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 18:48

Перегляд дописуkalamar (27.06.2017 – 15:00) писав:

От з цим я згоден. Тут Серпиня щось про суспільство говорила, і про дітей. Алкоголь, який є майже в кожному магазині, спалює алкоголіка так само швидко, як і важкі наркотики. А за соцільними наслідками він гірший. Досить поцікавитись в міліції про кількість важких злочинів вчинених в стані алкогольного сп'яніння. Але мало просто алкоголь забоонити, слід цукор заборонити, часник, знищити плантації цукрового буряка так, як знищили в нас ту нешасну коноплю, заборонити збирання ягід і все таке. :wink2: Бо народ у нас вміє гнати самогонку.
Часник? З часнику теж женуть самогонку??

Перегляд дописуkalamar (27.06.2017 – 15:00) писав:

Різниця в тому, що маріхуана, після промивки мізків і братів Гадюкіник (наркомани на городі) це щось страшне і заморське, а українська з перцем це рідне. Тому одна і та сама людина може з жахом розмірковувати про ямайського любителя трави, який палить 4 косяка в день, а через день валятись без свідомості на дорозі після української з перцем.
А вино? Вино навіть до причастя дають. Вином так не нап'єшся, як горілкою. Треба переходити на вино.
  • 0

#1889 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7281 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 29.06.2017 – 08:31

Маю таку думку:
Раннє християнство - воно ж не супроводжувалося обов'язковим юдаїзмом, біблія не завжди нав'язувалася разом з євангеліє...
раніше проповідували, що мессія спасає всіх, і спочатку всі поклонялися спасителю без відмови від своїх рідних вірувань.

Коли почалося оце нав'язування Авраама, Мойсея і т.д. ? Воно ж для християнства зовсім не обов'язкове! І так по історії то й почалося це ніби аж у вісімнадцятому столітті, не раніше.... а може й в дев'ятнадцятому.
  • 0

#1890 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7281 повідомлень

Відправлено 30.06.2017 – 08:02

Споглядаючи наслідки холокосту, задаєшся питанням - кому вигідно?
і напрошується висновок, що то було ритуальне жертвоприношення. У них там купа сект, різноманітні касти, чорт ногу зломит розібратися.
але видно, що жиди приносять в жертву жидів, і здобувають більше влади. Це діє. І раніше це вже робилося, нав'язування Біблії з Мойсеєм відбулося не разом з християнством, а пізніше, коли християнство вже міцно тримало владу, після чергового гоніння жидів.
  • 0

#1891 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 01.07.2017 – 09:30

Звичайно, що ні.
Маю дві історії з життя, як на замовлення, вони трапились відносно недавно, в моїй родині.
Дві подружні пари, приблизно одного віку (50-60 р.), у яких чоловіки курили і ще й пили, а жінки ні. В кожній парі вже помер один із подружжя. В одній - він, в другій - вона. Там, де помер він, лікарі одностайно сказали, що організм "зношений" від куріння і алкоголю. Там, де вона, - лікарі не змогли встановити діагноз, лікували все підряд, але це не допомагало, і в кінці від того лікування обірвався тромб, ніби.
Так що це ще велике питання насправді, хто довше живе. Але гратися в змагання, хто себе швидше "доведе", чи хто кого переживе якось зовсім невесело..

До речі, по темі, священики на сповідях першим ділом питають підлітків, чи вони курять. Нинішня християнська спільнота явно засуджує куріння.

І недавно з'явилась новина, що межі тривалості життя вчені вже не встановлюють.
http://nv.ua/ukr/tec...ni-1402656.html

Повідомлення відредагував серпинка: 01.07.2017 – 09:46

• 0

#1892 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 01.07.2017 – 23:21

Перегляд дописуkalamar (25.06.2017 – 21:22) писав:

Я просто питаю, що то за наречена-сестра?
Мене тут раптом осінило. Вона може дружина його брата?? :unsure: :)
  • 0

#1893 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2155 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 02.07.2017 – 00:05

kalamar сказав:

Я просто питаю, що то за наречена-сестра?
...

Перегляд дописусерпинка (01.07.2017 – 23:21) писав:

Мене тут раптом осінило. Вона може дружина його брата?? :unsure: :)
вам би з кальмаром в єгиптологи податися. :brovy:
  • 0

#1894 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 02.07.2017 – 00:19

Перегляд допису_Ex (02.07.2017 – 00:05) писав:

...

вам би з кальмаром в єгиптологи податися. :brovy:
Та при чом тут)
Бач, знов теми скотилися до моралей, як при Манфреді було. Навіть Уповноваженого на моралі потягнуло у "Забавці у флуд".
Каламаря непокоїть, чому там - "сестра". І він каже, що це чомусь ще й ганебно для богонадихненної книжки. А я не розумію чому. Намагаюсь розгадати.
Нагадує старе забуте Що?Де?Коли?))

Повідомлення відредагував серпинка: 02.07.2017 – 00:24

• 0

#1895 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 03.07.2017 – 22:00

Перегляд дописуAquarius-ka (28.06.2017 – 16:40) писав:

Таки тримаюсь свого! Як свідок Зеленої Віри ))
Таки певний своєї правоти. Цікаво, ЯКЕ СЕЛО? НЕ ВІРЮ! Загалом важко знайти людину, яка б не пила взагалі. А кількість алкоголіків залежить від регіону. Це факти, а не фантазії.
Є люди які не п’ють взагалі (Я особисто знаю двох), але їх дуже мало. Спиртне це не кінь в вакуумі, воно виконує функцію традиційного засобу комунікації, спілкування. Адже, поки вас не вхопив зелений змій алкоголізму, ви на самоті не п’єте, ви п’єте в компанії, з приводу якогось свята, алкоголь додаток до посиденьок (посидіти, поспівати, обблювати під’їзд... подібні дрібні радощі життя). Звідси, люди які взагалі не п’ють, часто мають проблеми з комунікацією. Вони відчужені в товаристві, яке п’є.
Пам’ятаєте дитячу пісеньку про бутилку?

Цитата

От бутылки хмурый день светлей,
От бутылки в небе радуга проснется,
Поделись бутылкою своей,
И она к тебе не раз еще вернется!
И тогда наверняка вдруг запляшут облака,
И кузнечик запиликает на скрипке!
С голубого ручейка начинается река,
Ну а дружба начинается с бутылки,
Дуже правдива пісенька. От напр. пропаганда наркотиків типу заборонена, але люди мають настійливе бажання поділитись бутилкою, і вас в компанії настійливо припрошуватимуть. Оскільки, спиртне часто розпивають з порушенням закону в громадських місцях, то може дійти навіть до конфлікту, бо споживачі спиртного стають агресивними в приступах алкогольного альтруїзму, намагаються поділитись бутилкою з незнайомцями, і коли відмову отримують "Ну ти мєня уважаєш". Це не сферичне село в вакуумі де всі набожні і не п’ють, це реальність.
Релігія? Багато алкогольних напоїв винайдені в середньовіччі саме монахами.

Цитата

In Scotland, the first evidence of whisky production comes from an entry in the Exchequer Rolls for 1494 where malt is sent "To Friar John Cor, by order of the king, to make aquavitae", enough to make about 500 bottles
Якби можна було так просто позбутись спиртного, як ви кажете "емоційної культури треба вчити", це давно уже б зробили. Проблема, то тільки слова, спробуйте впровадити їх в життя.
Я усвідомлюю, що в деяких релігійних сектах справді досягають непитущості інтенсивною промивкою мізків релігією, але проблем від того не зменшується. Ті ж свідки здається непитущі, але рівень самогубств серед членів їхньої секти суттєво вищий за середній. Не так все просто з комплексними системами, ви не можете передбачити їх реакцію.

Перегляд дописусерпинка (02.07.2017 – 00:19) писав:

Каламаря непокоїть, чому там - "сестра". І він каже, що це чомусь ще й ганебно для богонадихненної книжки. А я не розумію чому. Намагаюсь розгадати.
Люди, які писали біблію, просто користувались тим, що було тоді літературним мейнстримом. Тому там потоп чи легенда про едемський сад з Вавілону, чи повчання Соломона і любовні пісні є Єгипту. Тому що жанр любовних віршів в Єгипті виникнув, і автор пісні пісень працював в цьому жанрі.

Перегляд дописусерпинка (28.06.2017 – 11:48) писав:

Тому так, з нинішнім рухом за здорове життя
Ніколи не чув про такий рух.

Цитата

, курці не вписуються, так би мовити, у норми суспільної моралі.
Не вписуються в ваші уявлення про мораль. Курці, і питущі (яких абсолютна більншість :wink2: ) з вами не згодні, а вони теж члени суспільства. Ви собі самі вигадали якійсь неіснуючі моральні норми, і назвали їх суспільними.
Саме по собі пиття, чи вживання наркотиків не є ні аморальним, ні моральним. Є безліч аморальних непитущих, і цілком моральних наркоманів. Так зрозуміло? Саме по собі ваше непаління чи непиття не робить вас ні на йоту моральнішою.

Перегляд дописусерпинка (28.06.2017 – 18:48) писав:

А вино? Вино навіть до причастя дають. Вином так не нап'єшся, як горілкою. Треба переходити на вино.
Нап’єшся. Пивом в достатній кількості нап’єтесь. Вино, я так розумію, шкідливіше за якісну горілку.

Повідомлення відредагував kalamar: 03.07.2017 – 21:36

• 0

#1896 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 03.07.2017 – 22:37

Перегляд дописусерпинка (01.07.2017 – 09:30) писав:

До речі, по темі, священики на сповідях першим ділом питають підлітків, чи вони курять. Нинішня християнська спільнота явно засуджує куріння.
Природно, як для релігії, яка почалася з шаманізму. Куріння коноплі ще більше засуджуватимуть, адже те деревце херувим охороняє. :wink2: То табу в суч. хр., і скажімо заборона коноплі (з різних наркотиків включаючи алкоголь, конопля мабуть найменше заслуговує на заборону), теж наслідок християнства.
Але Бог до Мойсея звернувся через палаючий кущ.
Зображення

Вдумайтесь і задайте собі питання чому автори Буття вибрали саме такий образ. Ви бачили Quest for Holy Grail? Пам’ятаєте, як там Бог звертається до Артура?

Поставте себе на місце автора сценарію. Автору сценарію було потрібно, щоб Бог звернувся до Артура і поставив йому завдання. Як цю подію зобразити? Бог міг звернутись напр. телепатично, через якогось черевомовця, написати листа.. Автор вибрав традиційний спосіб, Бога який звертається з хмари на небесах. Так уявляє собі звертання бога більшість не надто софістикованих віруючих.
А далі, порівняйте те з палаючим кущем, з якого Бог звертаєтьмя до Мойсея. ЧОМУ ПАЛАЮЧИЙ КУЩ? Очевидно тому, що дим в час написання того то і був традиційний спосіб звертання Бога до віруючих в уяві тогочасних віруючих. Це не означає, що описані реальні події, зрештою, мільйони палять коноплю і не бачать Яхве, але те, що конопля в тогочасних релігійних культах використовувалась як ентеоген спричинило те, що віруючі асоціювали пряме звертання Бога з димом, палаючим кущем, хмарою, палінням коноплі в закритому приміщенні, помазуванням тією олією. Тому автор тексту писав в таких образах (подібно і з сестрою, яка потрапила в пісню пісень як частина жанру, який в Єгипті виник).

Повідомлення відредагував kalamar: 03.07.2017 – 22:40

• 0

#1897 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 02:12

Перегляд дописусерпинка (28.06.2017 – 11:48) писав:

Це сарказм, чи серйозно? :)
Цілком серйозно. Паління спричиняє ряд хвороб, і тому той, хто не палить має шанс померти дещо пізніше за курця. З чого ви взяли, що це сарказм? Звичайно бувають винятки. Я просто трохи перефразував те, що на пачках пишуть. На пачках пишуть "курці помирають рано" логічним еквівалентом чого є "не курці помирають пізніше". :wink2:
Але причепились ви до того тютюну. Ось спроба класифікації наркотиків по комплексному критерію шкідливості (для особи і для суспільства). По тій класифікації по стобальній шкалі шкідливості найшкідливішим наркотиком є легальний алкоголь 72 бали, на другому місці героїн 55 балів, на третьому кокаїн 54 бали. Тбто те, що ви легально можете купити в магазині реально є шкідливішим за героїн і кокаїн.
В них алкоголь виявився вдесятеро шкідливішим за ЛСД. :beer:

Повідомлення відредагував kalamar: 04.07.2017 – 02:22

• 0

#1898 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 951 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 05:06

Перегляд дописуkalamar (03.07.2017 – 22:00) писав:

Таки певний своєї правоти. Цікаво, ЯКЕ СЕЛО? НЕ ВІРЮ! Загалом важко знайти людину, яка б не пила взагалі. А кількість алкоголіків залежить від регіону. Це факти, а не фантазії.
Є люди які не п’ють взагалі (Я особисто знаю двох), але їх дуже мало. Спиртне це не кінь в вакуумі, воно виконує функцію традиційного засобу комунікації, спілкування. Адже, поки вас не вхопив зелений змій алкоголізму, ви на самоті не п’єте, ви п’єте в компанії, з приводу якогось свята, алкоголь додаток до посиденьок (посидіти, поспівати, обблювати під’їзд... подібні дрібні радощі життя). Звідси, люди які взагалі не п’ють, часто мають проблеми з комунікацією. Вони відчужені в товаристві, яке п’є.
Село у Жидачівському районі Львівської обл., 60-ті роки. Тепер, кажуть, п'ють, молодь особливо. Мої батьки зовсім не пили і на празниках їх завжди змушували хоч трошки, для гумору, вони бідні як могли викручувались. Я ніколи не любила, але на роботі "для компанії" треба було хоч трошки, мені все недобре було і той шум в голові не подобався. А зовсім не п'ю десь певно з 18рр., сама рішила, хіба от в суботу на весіллі пригубила шампанське, щоб не виділятись і поставила назад, то не считається) ))

То правда, що кажуть: алкоголь - соціальна змазка. Але навіть пиття питтю різниця, за 22 рр. тут я ніколи не бачила, щоб комусь з питущих язик заплітався, п'ють дуже вміру, може тому, що за рульом.

Цитата

Пам'ятаєте дитячу пісеньку про бутилку?
Ха-ха, ловите цьоцю на полову )) То було про улибку!

Цитата

От напр. пропаганда нар. Оскільки, спиртне часто розпивають з порушенням закону в громадських місцях, то може дійти навіть до конфлікту, бо споживачі спиртного стають агресивними в приступах алкогольного альтруїзму, намагаються поділитись бутилкою з незнайомцями, і коли відмову отримують "Ну ти мєня уважаєш". Це не сферичне село в вакуумі де всі набожні і не п’ють, це реальність.
Не геть всі не пили, але більшість пили мало і при великій нагоді, а багато не пили взагалі. Але як у кожному порядному селі мало бути пару злодіїїв, жебраків та пияків, то пару було. Один Никольцьо час-від-часу напивався і сокирою шафу рубав. Але то були вийнятки.

Цитата

можна було так просто позбутись спиртного, як ви кажете "емоційної культури треба вчити", це давно уже б зробили. Проблема, то тільки слова, спробуйте впровадити їх в життя.
Це досить нове, мало хто знає. Дехто інтиютивно до того прийшов, але більшість ні. Та і урядам вигідніше мати спитих громадян, їм багато не треба. Ось деколи слухаю психолога Холоденко, вона відкрито говорить, що у наших звичаях нема культури поваги до дітей і лиш тепер про це починають говорити. То чому цього не було раніше? Я, особисто, вчуся і маю деякі успіхи )) Так само різниться культура постсовкова і західного світу. Люди не кращі, просто змалечку знають, що сваритись встидно, і красти встидно, а от обманути при нагоді - то вже бизнес, можна, але осторожно ))

Цитата

усвідомлюю, що в деяких релігійних сектах справді досягають непитущості інтенсивною промивкою мізків релігією, але проблем від того не зменшується. Ті ж свідки здається непитущі, але рівень самогубств серед членів їхньої секти суттєво вищий за середній. Не так все просто з комплексними системами, ви не можете передбачити їх реакцію.
Наскільки знаю, протестанти малопитущі, їхня гілка південні баптисти непитущі, а от свідки Єгови непогано собі позволяють, але не курять. Там пішло ще від "вірного і мудрого раба" Руттерфода, він був міцний пиячина ще у сухі часи, йому здається з Канади нелегально доставляли. Жив у палацику в Каліфорнії з особистими медсестрами (при живій жінці), дорогими автівками та чекав на Армагеддон. Не всі кури одної натури ))

Цитата

Не вписуються в ваші уявлення про мораль. Курці, і питущі (яких абсолютна більншість :wink2: ) з вами не згодні, а вони теж члени суспільства. Ви собі самі вигадали якійсь неіснуючі моральні норми, і назвали їх суспільними.
Саме по собі пиття, чи вживання наркотиків не є ні аморальним, ні моральним. Є безліч аморальних непитущих, і цілком моральних наркоманів. Так зрозуміло? Саме по собі ваше непаління чи непиття не робить вас ні на йоту моральнішою.
Згодні курці чи не згодні, але все більше аеропортів, госпіталів, готелів є 100-процентно некурящою територією. А за алкоголь - у високотехнологічному суспільстві, де всім треба їздити і на високій швидкості, дуже легко зробити аварію "під мухою".

Повідомлення відредагував Aquarius-ka: 04.07.2017 – 05:09

• 0

#1899 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7281 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 12:44

Перегляд дописуkalamar (04.07.2017 – 02:12) писав:

Але причепились ви до того тютюну. Ось спроба класифікації наркотиків по комплексному критерію шкідливості (для особи і для суспільства). По тій класифікації по стобальній шкалі шкідливості найшкідливішим наркотиком є легальний алкоголь 72 бали, на другому місці героїн 55 балів, на третьому кокаїн 54 бали. Тбто те, що ви легально можете купити в магазині реально є шкідливішим за героїн і кокаїн.
В них алкоголь виявився вдесятеро шкідливішим за ЛСД. :beer:
А опіум? і взагалі в яких видах опіум вживають? тобто якими способами? в кіно бачив що якісь кристали курять

Ну а по темі християнства то кажуть, що раніше свічки з опіатами робили, цікаво докладніше дізнатись.

знову послухав "на відміну від", молодці хлопці, тексти їм вдаються. але не сподобались такі слова "якщо вдихати то дим" ну то є репери. хай собі дихають димом. аби мені не смерділо, а я слухати буду.
  • 0

#1900 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 5035 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 15:46

Перегляд дописуУповноважений (04.07.2017 – 12:44) писав:

А опіум? і взагалі в яких видах опіум вживають? тобто якими способами? в кіно бачив що якісь кристали курять
Героїн і є опіат, з морфіну отримується. В тій статті розглядалась і індивідуальна шкода, і шкода для оточення. І алкоголь і героїн дають фізіологічну залежність, але, наскільки я розумію, у випадку героїну отримання залежності більш певне, тоді як зеленому змію жертва може деякий час опиратись. Тобто, шкоди для здоров’я від героїну дещо більше. Але алкогольне наркотичне сп’яніння веде до агресивної поведінки. Тому алкоголь виграв з великим відривом. Бо у випадку алкоголя не тільки смерті від передозування треба враховувати чи від руйнування внутрішніх органів, але і п’яне хуліганство і алкоголь в сполученні з сокирою, кухонним ножем...

Повідомлення відредагував kalamar: 04.07.2017 – 15:49

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 9

0 користувачів, 9 гостей, 0 анонімних