Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2062

#1881 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3942 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 27.06.2017 – 15:00

Перегляд дописуУповноважений (27.06.2017 – 12:19) писав:

алкоголь - небезпечний важкий наркотик. мусульманські суспільства без того не розвалюються. алкоголь треба заборонити, алкоголь сприяє тому, щоб люди чинили злочини. але я вживаю і злочинів не чиню.
От з цим я згоден. Тут Серпиня щось про суспільство говорила, і про дітей. Алкоголь, який є майже в кожному магазині, спалює алкоголіка так само швидко, як і важкі наркотики. А за соцільними наслідками він гірший. Досить поцікавитись в міліції про кількість важких злочинів вчинених в стані алкогольного сп'яніння. Але мало просто алкоголь забоонити, слід цукор заборонити, часник, знищити плантації цукрового буряка так, як знищили в нас ту нешасну коноплю, заборонити збирання ягід і все таке. :wink2: Бо народ у нас вміє гнати самогонку.
Різниця в тому, що маріхуана, після промивки мізків і братів Гадюкіник (наркомани на городі) це щось страшне і заморське, а українська з перцем це рідне. Тому одна і та сама людина може з жахом розмірковувати про ямайського любителя трави, який палить 4 косяка в день, а через день валятись без свідомості на дорозі після української з перцем.
До речі, серед багатьох перспективних медичних вживань маріхуани, також розвивають і боротьбу з наркозалежністю. Є можливість лікувати залжність від важких наркотиків переведенням хворого на коноплю. І цілком можливо, що так можна лікувати алкогольну залежність. :itshe:

Власне. В Канаді в наступному році коноплю мабуть легалізують для рекреаційного (не тільки медичного) вживання. Вона недавно легалізована в ряді американських штатів. Легалізована для медичного застосування в ряді європейських країн. Так що дуже імовірно, що за наступні 5-10 років конопля буде легалізована на рівні тютюну.

Повідомлення відредагував kalamar: 27.06.2017 – 15:08

• 0

#1882 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.06.2017 – 19:20

я не проти, щоб конопля була на рівні тютюну, якщо його заборонять палити. вживайте його в несмердючий спосіб.
  • 0

#1883 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 27.06.2017 – 19:41

Перегляд дописусерпинка (27.06.2017 – 09:56) писав:

Церква відділена від держави, держава її не фінансує, принаймні офіційно. А в церкві свої порядки. В чужий монастир зі своїм уставом не ходять.
То чому ж ви в монастир наркоманів ходите? Ви ж самі кажете, що наркомани збивають з пуття ваших дітей (з поправкою, що не наркомани, а торговці наркотиками, (тобто продавці неякісної ні разу не наркотичної коноплі :wink2: ) ) я згоден. Заборонена пропаганда наркотиків. Але ж релігійна пропаганда не заборонена, а на вищих церковних рівнях навіть у православних є отой целібат, чому не вимагаєте заборони?
  • 0

#1884 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 925 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 27.06.2017 – 23:10

Перегляд дописусерпинка (27.06.2017 – 10:52) писав:

А для некурців - це спосіб набрати диму собі на волосся і одяг, півдня нюхати то на собі і дратуватись. Це так корисно.
Йєп, по собі знаю (( У Польщі на швейній фабричці все було би цьом-і-люлю, якби не тяжке , хоч сокиру вішай, куріння. Мої праведні господарі-свідки не дуже вірили, що я не курю, а так смерджу і одного разу після зібрання жінка старійшини запропонувала "підвезти" мою сумочку, щоб мені було не затяжко, і дуже наполягала. Я мусила згодитись, думаю - то була провірка на "вірність Єгові", після того вірили ))

А ще щодо наркотиків - так думаю, що людям з цікавим життям нічого не треба додаткового. Від улюбленого заняття, захоплення (природою, музикою, запахами, іншою людиною) виділяються гормони "щастя": окситосин, допамін, може ще щось там.

А ще - був час просвітництва селян щодо алкоголю, яким почали споювати їх пани (власники гуралень) та жиди-коршмарі, і воно дійсно справцювало. Заборона нічого не дасть, треба свідомо.
  • 1

#1885 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 00:19

Перегляд дописуkalamar (27.06.2017 – 19:41) писав:

То чому ж ви в монастир наркоманів ходите? Ви ж самі кажете, що наркомани збивають з пуття ваших дітей (з поправкою, що не наркомани, а торговці наркотиками, (тобто продавці неякісної ні разу не наркотичної коноплі :wink2: ) ) я згоден. Заборонена пропаганда наркотиків. Але ж релігійна пропаганда не заборонена, а на вищих церковних рівнях навіть у православних є отой целібат, чому не вимагаєте заборони?
Я не проти целібату)
Целібатьтесь собі, хто хоче)
Я лише відповідала на ваше питання, чому у нашій державі є закон, у якому зазначено (непрямо), що пропаганда куріння є аморальною справою. Я припустила, що його видали тому, щоб захистити дітей, майбутніх дітей, не моїх дітей (я їх не маю). І не вважаю, що всі зобов'язані мати дітей. Я сама маю велике питання до себе, чи варто їх мені мати.
Може трохи перебільшила про вплив пропаганди куріння на смертність і народжуваність дітей.

Скажіть, а для вас є щось, що ви вважаєте аморальним? От, напр., народження дітей від рідних брата і сестри? Як ви до цього ставитесь?

Повідомлення відредагував серпинка: 28.06.2017 – 00:22

• 0

#1886 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 00:50

Перегляд дописуkalamar (25.06.2017 – 21:22) писав:

Чому те, що завдає шкоди - аморальне? Життя шкідливе, організм зношується, отже життя аморальне?
Оскільки ми про релігії балакаємо, то в релігіях геть не так. Напр. середньовічні монахи, які пригнічували свою плоть, щоб підняти дух, чинили аморально? Ви вибрали те, що в сучасній культурі багато людей одержимі здоров’ям, тілом (а не духом, як в середньовіччі), і обзиваєте тих, хто не слідує вашій релігії здоров’я за будь-яку ціну - аморальними.
Одним словом, той закон сам аморальний. <_<
Отут ви дуже запалились, як запальничка))
Так, зараз панує тенденція, що здоров'ю варто приділяти найбільше уваги, і якщо щось шкодить здоров'ю, то це щось в основному засуджується, бо зменшує тривалість життя, а надто якщо це стосується дітей. Чесно, я не знаю, як правильно жити. Дбати за здоров'я, пригнічуючи, так би мовити, дух? Чи дбати за дух, пригнічуючи здоров'я?
Я нікого не обзиваю аморальним. Я лише сказала, що за сучасними мірками ви, пане kalamar, вибачте, не моральний чоловік, бо навмисно шкодите своєму здоров'ю, вкорочуючи цим собі вік, не думаючи про те, що когось це засмучує(( Хоча, я розумію, що якби ви не курили, то напевно не були б тим, ким ви є, і напевно мали б меншу цінність, бо не були б тим прикольним розумним чуваком. Адже куріння, читала, збільшує кількість зв'язків у мозку, тобто куріння ще й допінг для вашого розуму.

Життя навряд чи можна назвати шкідливим. Шкідливе те, що підриває здоров'я. Вмирають не від життя, а від недуг.
Життя і смерть - це напевно єдині ідеали, істини на світі, які ми спостерігаємо і не маємо щодо них двозначності. Тобто, якщо народилась дитина, ми констатуємо появу життя однозначно і одностайно, якщо хтось помер - смерть.
Але що краще? Коротке життя, чи довге? Рання смерть, чи пізня? Зараз скрізь вважається, що довге життя і пізня смерть краще. На основі чого? Багато можна писати. Але я не знаю як правильно жити. Але те, як я живу, і що обираю впливає на інших людей. Тому доводиться думати не лише про своє благо, а й про інших. Чи ви вважаєте, що кожен має думати лише про своє?
Це якісь пішли глибокі нікому не зрозумілі філософські дєбрі)) А тема ж про християнство.
  • 0

#1887 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 00:55

Перегляд дописуAquarius-ka (27.06.2017 – 23:10) писав:

А ще щодо наркотиків - так думаю, що людям з цікавим життям нічого не треба додаткового. Від улюбленого заняття, захоплення (природою, музикою, запахами, іншою людиною) виділяються гормони "щастя": окситосин, допамін, може ще щось там.
Серйозно? Звідки ж вони беруться, ті алкоголіки. :wink2: Сиділи би собі і захоплювались життям.
  • 1

#1888 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 00:56

Хоча вийшло як ціла пасторська проповідь))

Повідомлення відредагував серпинка: 28.06.2017 – 00:57

• 0

#1889 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 01:24

Перегляд дописусерпинка (28.06.2017 – 00:50) писав:

Шкідливе те, що підриває здоров'я. Вмирають не від життя, а від недуг.
Так, не курці помирають пізніше. :)

Перегляд дописуAquarius-ka (27.06.2017 – 23:10) писав:

Життя цікаве не завжди, а в декого взагалі життя не цікаве.

• 0

#1890 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 925 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 02:34

Життя цікаве, навіть дуже, лиш треба вміти бачити, а емоційної культури треба вчити. От від незнання і алкоголіки, і садисти, і люди, яким всього мало (хоч орхідей не буває забагато ))

У відео - хворий хлопець і у цьому випадку йому потрібна допомога / маріхуана. Я голосувала "за" і у ФЛ за другим разом пройшов, зараз ще розробляють закони. Не заборонене - не означає, що здорове. Але має бути вибір і люди мають бути просвічені.

Повідомлення відредагував Aquarius-ka: 28.06.2017 – 02:43

• 0

#1891 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 10:18

Перегляд дописуAquarius-ka (28.06.2017 – 02:34) писав:

Життя цікаве, навіть дуже, лиш треба вміти бачити, а емоційної культури треба вчити. От від незнання і алкоголіки, і садисти, і люди, яким всього мало (хоч орхідей не буває забагато ))
Дурниці. Не від незнання алкоголіки. Причини різні. Але навіть сама проста. Є люди фізіологічно схильні до алкоголізму. Вони народились з потенційною схильністю.
Життя різне, буває иноді цікаве, а загалом не дуже. Для буддистів життя загалом дукка, страждання. І вони вчать колишніх свідків то бачити. :wink2:
Ні, серйозно, ви прямо я свідок, не ображайтесь.

Перегляд дописуAquarius-ka (28.06.2017 – 02:34) писав:

Не заборонене - не означає, що здорове.
Не знаю. :wink2: Ви знаєте, досліджували?

• 0

#1892 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 11:48

Перегляд дописуkalamar (28.06.2017 – 01:24) писав:

Це сарказм, чи серйозно? :)
Я вже бачу, що після 10-ої вечора мені не можна писати, я таке пишу, що потім шкодую, що почала)) Але так можна побачити свої свої думки з боку.

Не просто помирають раніше, вони ще й вважаються хворими. Знайшла міжнародний класифікатор хвороб. F17 почитайте.
Тому так, з нинішнім рухом за здорове життя, курці не вписуються, так би мовити, у норми суспільної моралі. Тьху, я не люблю ці всі офіційні слова, але "із пісні слів не викинеш".
Якщо ви, напр., батько дітей, чи плануєте їх мати, то діти не зрозуміють, чому їхній тато хоче бути хворим і менше жити, померти ще за їх молодості... Капаєц, ну і тему завели. Ви на мої питання вже традиційно не відповідаєте, але ризикну ще задати. Ви маєте дітей?
До речі, діти зараз вчать предмет "Основи здоров'я", там скоріш за все теж згадують про шкідливі звички. Про СНІД там точно є, розказували мені. І от в школі їх вчать одне, а дома вони бачать зовсім інше, що їх батьки курять. Це сумно...

Клин клином.

Повідомлення відредагував серпинка: 28.06.2017 – 11:47

• 1

#1893 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 925 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 16:40

Перегляд дописуkalamar (28.06.2017 – 10:18) писав:

Дурниці. Не від незнання алкоголіки. Причини різні. Але навіть сама проста. Є люди фізіологічно схильні до алкоголізму. Вони народились з потенційною схильністю.
Життя різне, буває иноді цікаве, а загалом не дуже. Для буддистів життя загалом дукка, страждання. І вони вчать колишніх свідків то бачити. :wink2:
Ні, серйозно, ви прямо я свідок, не ображайтесь.
Таки тримаюсь свого! Як свідок Зеленої Віри )) Бачити гарне в малому - то певно мій спосіб виживаня, ще від малої. Хоч моя основна риса - прагматизм, так кажуть ті, кому видніше, цьоця ще не зовсім здитиніла )) Люди з села, яких згадую з повагою, в більшості не пили і не курили, особливо жінки. Були релігійні (бо так було), але без фанатизму, мали якусь свою філософію щодо добра і зла. Працювали багато, навіть старші та інваліди помагали іншим, в чому могли, як от перебирати весною картоплю. Рукоділлям займалися. Життя ні в кого не було легким, дехто повернувся з сибірів, чи були переселені, чи з Німеччини. Були врівноважені та спокійні, веселі навіть, жартували, всякі історії розказували, на весіллях співали, танцювали, охочі на вигадки. Так собі раду давали.

Цитата

Не знаю. :wink2: Ви знаєте, досліджували?
Йєп )) Кожен раз в магазині вибираю з продуктів здоровіші і з кожним роком їх число зменшується. Це одна сторона, для прикладу.
  • 0

#1894 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 16:43

Оскільки ми про релігії балакаємо, то в релігіях геть не так. Напр. середньовічні монахи, які пригнічували свою плоть, щоб підняти дух, чинили аморально?
До теми суперечки про християнство:

Цитата

39. Хто душу свою зберігає, той погубить її, хто ж за Мене погубить душу свою, той знайде її.
(Від Матвія 10:39)
https://www.bibleonl...ible/ukr/40/10/
;)
Так що неправильно ті монахи робили. Зря старались :cry:

Повідомлення відредагував серпинка: 28.06.2017 – 16:45

• 0

#1895 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 18:48

Перегляд дописуkalamar (27.06.2017 – 15:00) писав:

От з цим я згоден. Тут Серпиня щось про суспільство говорила, і про дітей. Алкоголь, який є майже в кожному магазині, спалює алкоголіка так само швидко, як і важкі наркотики. А за соцільними наслідками він гірший. Досить поцікавитись в міліції про кількість важких злочинів вчинених в стані алкогольного сп'яніння. Але мало просто алкоголь забоонити, слід цукор заборонити, часник, знищити плантації цукрового буряка так, як знищили в нас ту нешасну коноплю, заборонити збирання ягід і все таке. :wink2: Бо народ у нас вміє гнати самогонку.
Часник? З часнику теж женуть самогонку??

Перегляд дописуkalamar (27.06.2017 – 15:00) писав:

Різниця в тому, що маріхуана, після промивки мізків і братів Гадюкіник (наркомани на городі) це щось страшне і заморське, а українська з перцем це рідне. Тому одна і та сама людина може з жахом розмірковувати про ямайського любителя трави, який палить 4 косяка в день, а через день валятись без свідомості на дорозі після української з перцем.
А вино? Вино навіть до причастя дають. Вином так не нап'єшся, як горілкою. Треба переходити на вино.
  • 0

#1896 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 29.06.2017 – 08:31

Маю таку думку:
Раннє християнство - воно ж не супроводжувалося обов'язковим юдаїзмом, біблія не завжди нав'язувалася разом з євангеліє...
раніше проповідували, що мессія спасає всіх, і спочатку всі поклонялися спасителю без відмови від своїх рідних вірувань.

Коли почалося оце нав'язування Авраама, Мойсея і т.д. ? Воно ж для християнства зовсім не обов'язкове! І так по історії то й почалося це ніби аж у вісімнадцятому столітті, не раніше.... а може й в дев'ятнадцятому.
  • 0

#1897 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 30.06.2017 – 08:02

Споглядаючи наслідки холокосту, задаєшся питанням - кому вигідно?
і напрошується висновок, що то було ритуальне жертвоприношення. У них там купа сект, різноманітні касти, чорт ногу зломит розібратися.
але видно, що жиди приносять в жертву жидів, і здобувають більше влади. Це діє. І раніше це вже робилося, нав'язування Біблії з Мойсеєм відбулося не разом з християнством, а пізніше, коли християнство вже міцно тримало владу, після чергового гоніння жидів.
  • 0

#1898 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 01.07.2017 – 09:30

Звичайно, що ні.
Маю дві історії з життя, як на замовлення, вони трапились відносно недавно, в моїй родині.
Дві подружні пари, приблизно одного віку (50-60 р.), у яких чоловіки курили і ще й пили, а жінки ні. В кожній парі вже помер один із подружжя. В одній - він, в другій - вона. Там, де помер він, лікарі одностайно сказали, що організм "зношений" від куріння і алкоголю. Там, де вона, - лікарі не змогли встановити діагноз, лікували все підряд, але це не допомагало, і в кінці від того лікування обірвався тромб, ніби.
Так що це ще велике питання насправді, хто довше живе. Але гратися в змагання, хто себе швидше "доведе", чи хто кого переживе якось зовсім невесело..

До речі, по темі, священики на сповідях першим ділом питають підлітків, чи вони курять. Нинішня християнська спільнота явно засуджує куріння.

І недавно з'явилась новина, що межі тривалості життя вчені вже не встановлюють.
http://nv.ua/ukr/tec...ni-1402656.html

Повідомлення відредагував серпинка: 01.07.2017 – 09:46

• 0

#1899 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 01.07.2017 – 23:21

Я просто питаю, що то за наречена-сестра?
Мене тут раптом осінило. Вона може дружина його брата?? :unsure: :)
  • 0

#1900 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1610 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 02.07.2017 – 00:05

kalamar сказав:

Я просто питаю, що то за наречена-сестра?
...

Перегляд дописусерпинка (01.07.2017 – 23:21) писав:

Мене тут раптом осінило. Вона може дружина його брата?? :unsure: :)
вам би з кальмаром в єгиптологи податися. :brovy:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua