Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2062

#1841 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 22.06.2017 – 08:20

Перегляд дописуAquarius-ka (21.06.2017 – 21:30) писав:

Шюр, хрещені, більше 40-ка років тому ))
В рідновірів є обряд розхрещення)

Цитата

Я сама ще раз охрещувалась у свідків Єгови, потім протестантський пастор давив на ще одне переохрещування, але я вже зґидзилась на то.
Да уж, важка, непроста і тривала була ваша дорога бо дога))

Цитата

Ну а у 2010 і взагалі звільнилась від "опіуму".
Дивно. Якраз у більшости - все навпаки. Коли на старість втрачають здоровя і молоде тіло шоб грішити - йдуть до церкви. Тобто, взяли максимум від цього світу, ну а тепер - пора стати святими під кінець життя, щоб насолоджуватися і світом тамтим. Нумо до церкви на старість, курви колишні!)

Цитата

Послідовність у тім, щоб розвиватись і слідувати своїм відчуттям, а не триматись минулого. Я - не моє минуле, я - те, що є сьогодні, - хтось там сказав.
Розвиток розвитком, але вєщать на форумі про брєд християнства, а в реалі хрестити дітей, це пахне гіпокризією. Ну але зробимо натиск на тому, що хтось не є головою сімї, як от Уповноважений, там бради правлєнія в жіночих руках, а думка чоловіка рівняється нулю. Чоловік виконує роль зароблянія бабла і для виконання домашніх робіт. Не дивно, шо він так багато часу на форумі прводи - куди лиш не втікнеш від тігри львовни!)
  • 0

#1842 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6452 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.06.2017 – 08:50

Я звісно лицемірний жирдяй підкаблучник, але не все так погано як ти описуєш.

Так, то є велика моя поразка, що я не зміг захистити право моїх дітей на вибір. Слабак я. Коли довкола всі раби божі скуті ланцюгами, і не потерплять, щоб хтось без ланцюгів лишався - важко боротися, особливо коли і сам в цих ланцюгах.
  • 0

#1843 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 22.06.2017 – 09:32

Перегляд дописуУповноважений (22.06.2017 – 08:50) писав:

кулаком по столу і всьо. головне - не зламати його)

Цитата

Коли довкола всі раби божі скуті ланцюгами, і не потерплять, щоб хтось без ланцюгів лишався - важко боротися, особливо коли і сам в цих ланцюгах.
Помітив таке. Курва завжди підбурюватиме інших стати курвою. Ті шо зраджують у шлюбі казатимуть, - та! всі зраджують!
ті шо дають хабарі весь час говоритимуть - всі дають!
є в людини риса, опустившись на дно, зробивши помилку, намагатися інших схилити до такої ж помилки або поятгти за собою на дно. ну не треплять вони іншості, особливо коли ця іншість на їхньому фоні виглядає світлішою чистішою чи білішою.
а дітей жаль - вони самі мають робити вибір не раніше 18 років, але до того часу вони стануть частиною стада.
треба було думати коли женився - нєфіг брати в жінки людину з іншим світоглядом. страждатимуть діти, бо батьки не говоритимуть в унісон. довіри до батьків не буде - мама говорить молись бозі, батько - бог кака.
  • 0

#1844 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.06.2017 – 11:48

Перегляд дописуkalamar (22.06.2017 – 01:06) писав:

Та ні. Там нема найменших релігійних переживань, просто релігійне отупіння від відсутності якихось релігійних переживань. Люди явно примушують себе вірити, в них не получається, і тому просто дуріють. :wink2:
Пане kalamar, це не смішно.
Божечки, я випадково мінус поставила, зі смартфона промахнутись легко, кнопка "Відповісти" близько до "+/-". Справте хто-небудь, пліз.

Повідомлення відредагував серпинка: 22.06.2017 – 11:49

• 0

#1845 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 22.06.2017 – 23:01

Перегляд дописуУповноважений (22.06.2017 – 08:50) писав:

Так, то є велика моя поразка, що я не зміг захистити право моїх дітей на вибір. Слабак я. Коли довкола всі раби божі скуті ланцюгами, і не потерплять, щоб хтось без ланцюгів лишався - важко боротися, особливо коли і сам в цих ланцюгах.
Я не думаю, що то істотні речі. Якщо родичі негодують, то нащо їх бентежити, томатний сік значить томатний сік. Томатний сік нікого ланцюгами не сковує.
Дивися до чого вони уже дійшли.

Цитата

Помазання не слід розглядати як «чарівну» дію. Олива сама по собі не має жодної сили – лише Бог може помазати людину для певної мети. Якщо ми використовуємо оливу, то це є лише символом того, що робить Бог.
То навіщо взагалі обливатись олією, якщо вона ніц не значить?
Цікаво, чи на їх думку свята вода має особливу дію. Що тоді робити коли вампіра чи чорта зустрінеш :wink2: , свята вода не помагає?
Це руйнування основ мабуть закінчиться повною єрессю, коли визнають, що тіло Христове то просто хліб.

Повідомлення відредагував kalamar: 22.06.2017 – 23:04

• 1

#1846 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 925 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 22.06.2017 – 23:43

"Це руйнування основ мабуть закінчиться повною єрессю, коли визнають, що тіло Христове то просто хліб."
У протестантів так і є, сухарики і виноградний сочок є тільки символами "тіла і крові", і сповідатись не треба, просто пускають по рядах, хоч бери, хоч передавай далі. Воно настільки збаламучене, що ніхто навіть не думає про якийсь смисл, чим більша і дурніша брехня - тим ніби міцніша "віра".
  • 0

#1847 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 23.06.2017 – 09:00

Перегляд дописуkalamar (22.06.2017 – 23:01) писав:

Цікаво, чи на їх думку свята вода має особливу дію.
Теж цикаво, що спивмешканки Уповноваженого роблять з нею.
Мени якось сусдка принесла - пивроку стояла навить бильше, ни плисняви ничого. а ишна в тий самий посудини й мисця не протримаеться.

Перегляд дописуAquarius-ka (22.06.2017 – 23:43) писав:

Воно настільки збаламучене, що ніхто навіть не думає про якийсь смисл, чим більша і дурніша брехня - тим ніби міцніша "віра".
Це ви так думаэте, що вони не думають.
Думають вони. 1 розум1ють, шо то - символ1ка 1 не б1льше.
Яким же тупим треба бути, шоб в1рити або вважати шо 1нш1 пов1рять вашим байкам про т1ло!
Т1ло Христа - вчення, абож простыше кажучи - його слова.
Бо недарма: Спочатку було Слово. 1 Слово було у Бога. 1 Слово Було Бог.
Слово - це 1сус.
Але вчорашн1 активны церковники та парафыяни, фанатичн1 выдвудувач2 церкви, як1 шось не подылили з церковним начальством ы ображены на весь свыт ы Бога в тому числ1 вийшли з церкви, свою образу розливають на весь нет, навыть не намагаючись зрозумыти, наскыльки кумедно вони виглядають з1 своъм упоротим фанатичним нев1рством заперечувальника, розказуючи своъ недолугы байки про христове тыло.
Так, Секта Упоротих Заперечувальник1в!:lol:
Помитив, шо надто активн1 щзавжди люблять кидатися з крайносты в крайнысть: то вони выдвыдують церкву аж гай шумить ы намагаються про це поынформувати де треба ы де не треба (ы православны, ы католики, ы всякы свыдки эгови) то вони через якусь особисту причину кидають церкву ы стають ъъ ярими опонентами.
будь-яка церква - то ф1гня, якщо ви клали болтяку чи гайку на фундаментальны закони прописаны у Заблыъ: про любов передусым.
  • 0

#1848 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 23.06.2017 – 18:10

Перегляд дописуkalamar (22.06.2017 – 23:01) писав:

Цікаво, чи на їх думку свята вода має особливу дію. Що тоді робити коли вампіра чи чорта зустрінеш :wink2: , свята вода не помагає?
Треба ще правильні заклинання молитви знати, щоб подіяло.
  • 0

#1849 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 23.06.2017 – 18:31

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (23.06.2017 – 09:00) писав:

Теж цикаво, що спивмешканки Уповноваженого роблять з нею.
Мени якось сусдка принесла - пивроку стояла навить бильше, ни плисняви ничого. а ишна в тий самий посудини й мисця не протримаеться.
Срібний хрест занурюють. Іони срібла вбивають бактерії.
А взагалі.

Перегляд дописусерпинка (23.06.2017 – 18:10) писав:

Треба ще правильні заклинання молитви знати, щоб подіяло.
Та ні. В кіно досить самої святої води.
  • 0

#1850 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 23.06.2017 – 18:48

Перегляд дописуkalamar (23.06.2017 – 18:31) писав:

Та ні. В кіно досить самої святої води.
Правильно, але святу воду як роблять? Не достатньо в неї срібло занурити, треба ще заклинання молитви промовляти. ;)
Так само помазання - з молитвами відбувається. Сама олива - то лише візуалізація, шоб наглядніше було, а главне - молитвИ. МолитвАми помащують, словом, так сказать. не ділом, а словом))))

Повідомлення відредагував серпинка: 23.06.2017 – 18:52

• 0

#1851 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 23.06.2017 – 19:29

Перегляд дописусерпинка (23.06.2017 – 18:48) писав:

Правильно, але святу воду як роблять? Не достатньо в неї срібло занурити, треба ще заклинання молитви промовляти. ;)
Так само помазання - з молитвами відбувається. Сама олива - то лише візуалізація, шоб наглядніше було, а главне - молитвИ. МолитвАми помащують, словом, так сказать. не ділом, а словом))))
Тоді нащо олія чи вода? Молитви не досить? Я просто намагаюсь зрозуміти того пана, який ляє собі на голову томатний сік. Молитва впливає на воду чи єлей? Змінює їх молекулярну структуру?
Я розумію індіанців, які причащаються пейотом. Вони, причастившись, відчувають присутність вищих сил і з ними спілкуються, і їхні відчуття мають хемічне пояснення, пейот є інтергальна частина тих відчуттів, яка впливає на їх мозок так, що він сприймає вище. Але я не розумію людини, яка для спілкування з вищими силами ляє собі на голову томатний сік. Ну не розумію, і все.
Обряд помазання губиться в глибині віків.
Первісний його символізм можливо (В спойлері), щоб не бентежити неповнолітніх.
Прихований текст

Повідомлення відредагував kalamar: 23.06.2017 – 19:30

• 0

#1852 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 23.06.2017 – 21:05

Перегляд дописуkalamar (23.06.2017 – 19:29) писав:

Тоді нащо олія чи вода? Молитви не досить? Я просто намагаюсь зрозуміти того пана, який ляє собі на голову томатний сік. Молитва впливає на воду чи єлей? Змінює їх молекулярну структуру?
Вода мабуть діє як провідник молитви...?) Вам до Манфреда треба) Манфреде, явись! До речі, питання до вас, як до хвізика :) : при проходженні струму через дріт якось змінюється молекулярна структура дроту?

Я розумію індіанців, які причащаються пейотом. Вони, причастившись, відчувають присутність вищих сил і з ними спілкуються, і їхні відчуття мають хемічне пояснення, пейот є інтергальна частина тих відчуттів, яка впливає на їх мозок так, що він сприймає вище.
Як ви їх можете розуміти? Ви що, пробували пейот? Впевнена, що у вас би не вийшло свіданіє з вищими силами і з пейотом)

Але я не розумію людини, яка для спілкування з вищими силами ляє собі на голову томатний сік. Ну не розумію, і все.
То не треба розуміти, то треба вірити :gryzin:

Обряд помазання губиться в глибині віків.
Первісний його символізм можливо (В спойлері), щоб не бентежити неповнолітніх.
Прихований текст
Я повнолітня, а збентежилась) а все через ваші устрашающі попередження)

Повідомлення відредагував серпинка: 23.06.2017 – 21:08

• 0

#1853 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 23.06.2017 – 21:40

Перегляд дописусерпинка (23.06.2017 – 21:05) писав:

Вода мабуть діє як провідник молитви...?) Вам до Манфреда треба) Манфреде, явись! До речі, питання до вас, як до хвізика :) : при проходженні струму через дріт якось змінюється молекулярна структура дроту?
Електрони провідності рухаються в якомусь напрямку. Хочете сказати, що молитва спричиняє рух електронів? Це як стояча вода, і вода, що тече.

Як ви їх можете розуміти? Ви що, пробували пейот? Впевнена, що у вас би не вийшло свіданіє з вищими силами і з пейотом)
Чому, не вийшло б? Звідки впевненість? Я їх цілком розумію. Звичайно, я мав би инакший настрій, і не протлумачив би відчуття, як вищі сили, але це дріб’язкова різниця, яка залежить тільки від перспективи.

То не треба розуміти, то треба вірити :gryzin:
Знову безглузде словосполучення "треба вірити".
Індіанцям не треба вірити, вони відчувають, і відповідно не мають психологічної травми, як ті корейці, які намагаються зробити неможливе, примусити себе в щось вірити.
І музика в них значно краща ніж в тих корейських християн.

Я повнолітня, а збентежилась) а все через ваші устрашающі попередження)
Так я і припускав, що ви повнолітня. Просто сховав, бо напр. Менфреду навіть слово сперма не подобається.

Повідомлення відредагував kalamar: 23.06.2017 – 21:42

• 0

#1854 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 23.06.2017 – 22:11

Перегляд дописуkalamar (23.06.2017 – 21:40) писав:

Електрони провідності рухаються в якомусь напрямку. Хочете сказати, що молитва спричиняє рух електронів? Це як стояча вода, і вода, що тече.
Хочу сказати, що віруючий Манфред вам би краще пояснив, ніж я, яка лише змушувала колись себе вірити)
Добре. Зміст слів передається як? Це складно, це не вивчено, не досліджено. Як людина розуміє зміст сказаного іншою людиною? Електрони тут якусь роль грають? Нє, не варто було мені зачинати з вами розмову про фізику, я в фізиці ні бум бум. Але може вам з того якась є розвага.

Чому, не вийшло б? Звідки впевненість? Я їх цілком розумію. Звичайно, я мав би инакший настрій, і не протлумачив би відчуття, як вищі сили, але це дріб’язкова різниця, яка залежить тільки від перспективи.
Експеримент поставити зможете?)) Я, звісно, об заклад не б'юся. Але читала про шаманів із Сибіру, що вони завдяки мухоморам і відповідному ритуалу знаходили шлях до вищих сил, спілкувались з ними, у той час, як інші сибіряки, які теж бавились мухоморами (там не було це заборонено непосвяченим), без ритуалу нічого подібного не здибали, лише різні порушення, як от викривлення розмірів предметів, левітація і ін. характерні ознаки кайфу.
Хоча я теж не вірю, не можу повірити :) у те, що хтось мав справу з вищими силами.

Знову безглузде словосполучення "треба вірити".
Священики так кажуть. Казали. Здається. Давно це було.

Індіанцям не треба вірити, вони відчувають, і відповідно не мають психологічної травми, як ті корейці, які намагаються зробити неможливе, примусити себе в щось вірити.
І музика в них значно краща ніж в тих корейських християн.
Я рада за індіанців(

Так я і припускав, що ви повнолітня. Просто сховав, бо напр. Менфреду навіть слово сперма не подобається.
Я знаю, що ви знаєте, що я повнолітня.
Нинішні неповнолітні/малолітні менш травматичні, ніж старі повнолітні. Ви би чули, про що мені племінник іноді розказує, ви б самі мабуть збентежились)

Повідомлення відредагував серпинка: 23.06.2017 – 22:25

• 0

#1855 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень

Відправлено 23.06.2017 – 22:48

Перегляд дописусерпинка (23.06.2017 – 22:11) писав:

Експеримент поставити зможете?))
У нас нема, на жаль, в Україні місії їхньої церкви, де мене могли би легально забезпечити пейотом.

Я, звісно, об заклад не б'юся. Але читала про шаманів із Сибіру, що вони завдяки мухоморам і відповідному ритуалу знаходили шлях до вищих сил, спілкувались з ними, у той час, як інші сибіряки, які теж бавились мухоморами (там не було це заборонено непосвяченим), без ритуалу нічого подібного не здибали, лише різні порушення, як от викривлення розмірів предметів, левітація і ін. характерні ознаки кайфу.
Хоча я теж не вірю, не можу повірити :) у те, що хтось мав справу з вищими силами.
По різному різні люди реагують на наркотики. Треба ще знати, як і що приймати.

Священики так кажуть. Казали. Здається. Давно це було.
Тому я і не вважаю християнство за релігію, а просто за політичну ідеологію. Релігія має давати вам звязок з вищим. У індіанців справді re-ligare, вони без непотребу священних текстів в церемоніях прямо зв’язуються з вищими силами, а у решти християн - ідеологічний сурогат у вигляді Біблії.

Повідомлення відредагував kalamar: 23.06.2017 – 22:49

• 0

#1856 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.06.2017 – 06:31

Перегляд дописуkalamar (23.06.2017 – 22:48) писав:

Тому я і не вважаю християнство за релігію, а просто за політичну ідеологію. Релігія має давати вам звязок з вищим. У індіанців справді re-ligare, вони без непотребу священних текстів в церемоніях прямо зв’язуються з вищими силами, а у решти християн - ідеологічний сурогат у вигляді Біблії.
ну а якби в свічках були справжні опіати, а в проскурі справжня кислота - то тоді релігія справжня? а вино то ще залишилося алкогольним поки-що. чи може то би була релігія, якщо би була справжня кров?
  • 0

#1857 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 24.06.2017 – 20:44

До речі, Манфред завжди уникав говорити про таїнство помазання, причащання. Він лише таємниче казав, що це святе і відмовлявся це обговорювати. В церкві теж не розкидаються поясненнями. Все утаємничено. Так наче всі мовчки дивляться на голого короля і ніхто не вознікає.

У нас нема, на жаль, в Україні місії їхньої церкви, де мене могли би легально забезпечити пейотом.
Якщо гора не йде до Магомета, ... :)

По різному різні люди реагують на наркотики. Треба ще знати, як і що приймати.
Одне для всіх однакове - одного разу спробувавши, усі отримують залежність. Як вигнання з Едему за те саме яблучко)
Тому краще навіть не починати. :angry2:

Я хоч історію не люблю, але знаю, що християнство саме так і розвивалося ж, як придворна релігія, що служила цілям політиків. Костянтин і все таке...

Чесно кажучи, я б боялася іти на прямий зв'язок з вищими силами) Легше, коли хтось інший) Але як того іншого перевірити, що він зв'язався?)

Повідомлення відредагував серпинка: 24.06.2017 – 20:58

• 0

#1858 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1610 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 24.06.2017 – 20:55

Цитата

Одне для всіх однакове - одного разу спробувавши, усі отримують залежність. Як вигнання з Едему за те саме яблучко)
Тому краще навіть не починати. :angry2:
Ну ти помиляєшся в першому реченні. Це залежить від наркотичної речовини. :otruta: :gryzin: Це хібашо героїн так пробирає, і то я сумніваюсь. Морфін і той от наче як десь з 12-го разу забирає в полон. Я колись вивчав такі речі. Теоретично! :D Штудіював Медичну Енциклдопедію і довідники всякі.)
Але щодо другого речення не можна не погодитися. Краще не пробувати. ну хібашо можна було б якісного кокаїну раз попробувати :ggggg:

Повідомлення відредагував _Ex: 24.06.2017 – 20:55

• 0

#1859 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 24.06.2017 – 20:59

А буває ще й неякісний??)))

Повідомлення відредагував серпинка: 24.06.2017 – 20:59

• 0