Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2512

#1421 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 20.07.2011 – 13:24

Перегляд дописуOdonacer (20.07.2011 12:35) писав:

Це теж брехня. Нічому ви мені не вдячні і нічому не співчуваєте, це випирає з вашого другого речення.

А гра в брехню, це тільки гра в брехню і до духовності вона не має ніякого відношення, як не має відношення христос и віра до цього ролика.
ну чому ж? людина духовна не дозволяє хамити іншому, але чомусь той інший думає, що йому можна все....ні, не можна...будь то сатініст, атеїст чи якась інша франца
vuspetro, не зважайте на закиди, бо для декого це свого роду розвага. Щиро вдячна за посилання і вашу працю, щасти
  • -1

#1422 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 20.07.2011 – 14:16

Перегляд дописуЛастiвочка (20.07.2011 14:24) писав:

ну чому ж? людина духовна не дозволяє хамити іншому, але чомусь той інший думає, що йому можна все....ні, не можна...будь то сатініст, атеїст чи якась інша франца

Ластівочко, людина духовна перш за все щира людина, а не лукава та брехлива.
Також духовность не має ніякого відношення до віри в жидівську версію бога. Якщо ти віриш в чорну кішку чи бабу с пустими ведрами, то тиж не будеш казати, що ти більш духовна, чим той, хто вірить в щось інше, чи взагалі не вірить. -_-
  • 0

#1423 vuspetro

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень

Відправлено 20.07.2011 – 17:29

Дякую Ластівочку за підтримку ,приємно ,що і на таких форумах є люди з великої літери незалежно від їх світогляду .
Впевнений ,що і пан Odonacer приєднається до нас і поведемо "теревені' культурно без образ .Ми все таки європейська нація.
  • 0

#1424 vuspetro

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень

Відправлено 20.07.2011 – 18:01

Перегляд дописуОнук Велеса (20.07.2011 11:37) писав:

Це стає цікавим. А що таке прозріння духовне, можете мені так швиденько розтлумачити? І ще одне. А чи знайшли ви самі це прозріння?
Не пошкодуйте часу і отримайте відповідь
http://tab.net.ua/si...etro/id.159628/
Між іншим цього чоловіка в Московії зарубали сокирою.бо був неугодний .
  • 0

#1425 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 20.07.2011 – 18:22

Перегляд дописуOdonacer (20.07.2011 15:16) писав:

Ластівочко, людина духовна перш за все щира людина, а не лукава та брехлива.
Ми стільки часу вже на цьому форумі обоє, як і в інеті взагалі -_- і дивно, що саме ти хочеш щирості тут, в тенетах...я давно вже нікому не вірю, бо хто зна хто сидить по той бік монітору, але дуже ціную такт і повагу у спілкуванні.
Ми не будемо говорити про духовність в цій темі, я не буду когось переконувати чи критикувати...навіщо? кожен обирає свій життєвий шлях сам...Наприклад ми з Безбожником геть різні у поглядах на релігію, але це не заважає нам товаришувати, так само було і з Огірком (якщо пам"ятаєш) та й багато інших форумлян...І якщо я цікавлюсь чимось новим чи незрозумілим, то це не значить, що я зрікаюсь свого...ні! Так вже ми влаштовані, але робити це можна не ображаючи співрозмовника, правда?
пи.си....і якщо я не дописую в релігії, це не значить, що я не переглядаю дописи :happy1:
  • -1

#1426 vuspetro

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень

Відправлено 20.07.2011 – 19:02

Бог спочатку створив чоловіка ,подивився за ним у раю ,побачив його недоліки ,врахував їх і створив жінку.
Правда це чи жарт ,одному Богу це відомо.
Найкращі і найщиріші вітання нашій славній україночці-форумчанці ЛАСТІВОЧЦІ.

Повідомлення відредагував vuspetro: 20.07.2011 – 19:03

• 0

#1427 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 20.07.2011 – 19:42

Перегляд дописуЛастiвочка (20.07.2011 19:22) писав:

Ми стільки часу вже на цьому форумі обоє, як і в інеті взагалі :happy1: і дивно, що саме ти хочеш щирості тут, в тенетах...я давно вже нікому не вірю, бо хто зна хто сидить по той бік монітору, але дуже ціную такт і повагу у спілкуванні.
Ми не будемо говорити про духовність в цій темі, я не буду когось переконувати чи критикувати...навіщо? кожен обирає свій життєвий шлях сам...Наприклад ми з Безбожником геть різні у поглядах на релігію, але це не заважає нам товаришувати, так само було і з Огірком (якщо пам"ятаєш) та й багато інших форумлян...І якщо я цікавлюсь чимось новим чи незрозумілим, то це не значить, що я зрікаюсь свого...ні! Так вже ми влаштовані, але робити це можна не ображаючи співрозмовника, правда?
пи.си....і якщо я не дописую в релігії, це не значить, що я не переглядаю дописи :happy1:

Коли за за показним тактом і повагою ховають брехню та лицемірство, то не знаю як там у вас, але у нас кажуть, таких ввічливий до нудоти, що одразу хочеться писок набити.
Тому, Ластівочко, не треба мене в чомусь звинувачувати, в мене достаньо і такту і поваги до людей, які цього заслуговують.

Ще про такт, та повагу. Я думаю, що ти теж знаєш та завжди відчуваєш, що є люди з котрими легко спілкуватись і такт та повага виникають невимушено, та природньо, само собою. Ну як хоч у мене з тобою. Тут навіть не треба нічого пояснювати, просто спілкування без всяких там хитрощів та лукавства, тим більше коли нічого ділити.
Але є таки випадки, коли зображувати, імітувати якийсь такт та повагу к якомусь гавнюку це всеодно, що себе не поважати, да і хто ще повчить таких, як не я.

Наприклад, розміщуєш ролік який здався дуже цікавим в темі "Фільми з критикою християнства". Взагалі-то в неї не дуже щось обговорюють, але як би тут і нічого обговорювати. Виклав, тай все, описав, якщо потрібно. І тут з"являється щось таке, яке без усякого пояснення отак пірдик "Дякую за християнський фільм." Без всяких пояснень. Що тут сказати, добрі люди так не роблять. Я не помилився і розмістив його там де вважав потрібним і хтось вилазить і тактично бреше, що я щось не розумію. Ну ладно, тоді поясни хочаб. Але тут склалася така нерівність, що як би я почав в темі "Християнські фільми,духовна музика,релігійні книги" писати, що це не фільми, а позор християнства, що росповсюджує кроваві антілюдськи картини с вбивствами та стражданнями та ще пов"язано с жидівським фолькльором і запропонував би їх снести кудись в інше місце, де їм треба, та щеб подякував би за це, то як би це виглядало? Як мінімум флудом. Більш того, впевнен, що одразу почалося б верещіння, що я знаважаю когось і чиюсь віру.Хоча я не в церкву прийшов, а на форум. Он як взяти президента України, його обрала більшість, а меншись начхав на почуття людей, які його обрали матюкають того Президента і в хвост і в гриву. А це глава нашої країни, який би він не був, якого обрала більшість і ніхто не вважає, що коли критикують президента проявляють зневагу до більшості людей. А тут якісь религійні фанати носяться з своєю хворобливою гідністью і "просвітлінням", які взагалі нікого не поважають тому що вони спасаються, а інші просто звичайні тварюки, що і слова не можуть сказати, бо це їх зневажає і таке інше. Так ще обнагліли так, що гадять і брешуть на все, що відрізняється від них і всі чомусь вважають, що так і потрібно. Подивіться вокруг, та замислитесь, що може пора вже відрізняти ці релігійні спекуляції від нормальних цивілізованих людських відносин.

Так вот, Ластівочко, я не зобов"язан поважати тих, хто заздалегить не поважає мене. Для мене це нормально. І я не зобов"язан брехати і лицемірити, як це роблять всякі релігійні фанатики.
Яка в них ціль? Може щоб хтось на них звернув увагу? Мабуть так, але я це все не для них написав, а для тебе.

Ps
Огірка я не пом"ятаю, а де він? -_-

Повідомлення відредагував Odonacer: 20.07.2011 – 19:45

• 0

#1428 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.07.2011 – 23:22

Перегляд дописуvuspetro (20.07.2011 18:29) писав:

Впевнений ,що і пан Odonacer приєднається до нас і поведемо "теревені' культурно без образ .Ми все таки європейська нація.
Щоб вести розмову без образ, слід спершу самому припинити ображати, еге ж?

Перегляд дописуMaksym (20.07.2011 21:18) писав:

Якщо той відеоролик пропагує християнські цінності, то Сталіна і Гітлера пора канонізувати.
Ти не повіриш...
  • 0

#1429 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 21.07.2011 – 08:54

Перегляд дописуMaksym (21.07.2011 00:56) писав:

І зовсім не показав він пастору його істинного обличчя, він попросту залякав ні в чому не винного перед ним чоловіка.

Не виправдовуючи нікого і не звинувачуючи, в стані стресу людина покладається на свої інстинкти і на свою сутність. Не можна казати що поп викликає якісь симпатії, але це тільки психопатам кортить гинути за якісь ідеї, які б вони не були.
Жидівська версія божої жертви тут була не єдина. Він і дружину не міг захистити, хоча йому така думка в голову могла і не прийти. Он пам"ятається біблійний Лот взагалі підставлял своїх дочок на згвалтування натовпу, замість якихось дуп невідомих ангелов і це в них було нормально, як приклад просвєтльонної духовності. -_-
  • 0

#1430 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 21.07.2011 – 09:36

Цей ролик чистої води блюзнірство. Знущання і нагле попирання всього святого. І віддавати шану такому скоцькому творінню - зневажати як себе, так і кожного віруючого!
Ну щодо зневажати себе - не згоден, а щодо кожного віруючого - вибачай, така тема. Власне батхед у тебе (і інших камрадів) - як лакмусовий папірець, що сигналізує про те, що ролик якраз по темі.

НІКОЛИ істинна віра не насаджувалась палкою і примусом.
Лолщо? Це основний метод розповсюдження релігії. Ти в курсі як хрестили Русь? Чув про хрестові походи? Віра завжди насаджувалась чи палкою, чи умовами у суспільстві, які давали перевагу віруючим, чи тупо провізією, як зараз відбувається у Африці. Ну звісно наступним поколінням просто не давали свободи вибору. Аби ти народився в Дубаї - був би мусульманином, б'юсь об заклад, о так - б'юсь об заклад. Ось коли припиниться промивання мозку молоді, тоді люди збагнуть наскільки нелогічна та смішна релігія, як розводили їх предків.
  • 0

#1431 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 21.07.2011 – 12:49

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.07.2011 10:36) писав:

Лолщо? Це основний метод розповсюдження релігії. Ти в курсі як хрестили Русь? Чув про хрестові походи? Віра завжди насаджувалась чи палкою, чи умовами у суспільстві, які давали перевагу віруючим, чи тупо провізією, як зараз відбувається у Африці. Ну звісно наступним поколінням просто не давали свободи вибору. Аби ти народився в Дубаї - був би мусульманином, б'юсь об заклад, о так - б'юсь об заклад. Ось коли припиниться промивання мозку молоді, тоді люди збагнуть наскільки нелогічна та смішна релігія, як розводили їх предків.

Павло, я не говорю про релігію як інструмент влади, впливу чи реалізацію майнових інтересів. Для того я і наголосив "ІСТИННА віра".
Це коли ти після важкого робочого дня, просто заходиш в церкву помолитися, шукаючи розради, а НЕ недільні сімейні походеньки для показухи. Це сповідь не перед різдвом чи пасхою, а за власним бажанням, коли відчуваєш в тому потребу, хочеш зняти тягар з душі і віднайти свій спокій. Це не молитва перед сном, бо "так мама сказала", а пошук поради, відповіді, дяка за прожитий день і сподівання на завтрашній. Це елементарне бажання помолитися за кохану людину чи близького друга. І мені якось "фіолетово" хто якої віри. Правильно, народись я на сході, був би буддистом чи індуїстом, це нормально.
От таких речей палкою не насадити, револьвером не змусити.

І НІХТО не вправі судити ближнього свого (я не говорю про суд мирський). Усі ми рівні перед Богом, як злочинець так і священник. І усі ми будемо відповідати за свої діяння по закінченню часів. І для того людині дане життя, щоб віднайти свій земний шлях, навчитися розрізняти добро від зла, чорне від білого, грішне від праведного. І дійти своїм розумом усіх цінностей в тому житті. І суть в тому, що ніякий мудак зі стволом не примусить мене під тиском робити якийсь вибір щодо мої релігійних поглядів.

В тому ролику я побачив, що психопат вважає себе вищим ніж падре і його жінка. Що йому тільки одному доступні якісь вищі знання, за допомогою яких він може судити інших, чинити тиск. Що він свого роду обраний і може вирішувати хто "готовий" а хто ні. Що він достойний якогось міфічного "чистого духовного знання", яке недоступне іншим.

Нічого там немає такого, що можна віднести до "християнських цінностей". А те, що кілька разів згадали Хреста, ще не робить цей ролик вартим уваги.
  • 0

#1432 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 21.07.2011 – 13:25

Перегляд дописуMaksym (21.07.2011 13:49) писав:

Це коли ти після важкого робочого дня, просто заходиш в церкву помолитися, шукаючи розради, а НЕ недільні сімейні походеньки для показухи.

Не пробував після важкого робочого дня обмитися прохолодною водою скинувши все зайве с себе, відчуваючи ногами землю і безкрайність всесвіту навкруги?
Ні? Спробуй, ти одразу зрозумієш де треба молитися і що краще наповнювати себе радістю, а не пошуками порад.
  • 0

#1433 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 21.07.2011 – 13:35

Павло, я не говорю про релігію як інструмент влади, впливу чи реалізацію майнових інтересів. Для того я і наголосив "ІСТИННА віра".
У мене для тебе новина: віра - це приналежність до релігії за визначенням.

От таких речей палкою не насадити, револьвером не змусити.
Так - релігію слід насадити палкою суспільству, і за два три покоління виростуть дітки з промитою головою, забитою усілякою дурнею.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 21.07.2011 – 13:39

• 0

#1434 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 21.07.2011 – 13:35

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.07.2011 14:33) писав:

У мене для тебе новина: віра - це приналежність до релігії за визначенням.
А віра в комунізм також приналежність до релігії? -_-
  • 0

#1435 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 21.07.2011 – 13:37

І суть в тому, що ніякий мудак зі стволом не примусить мене під тиском робити якийсь вибір щодо мої релігійних поглядів.
Це ти зараз такий сміливий, у зручному стільці, за клавіатурою. А от прикувати тебе кайданами до батареї, та взяти биту...

Перегляд дописуДруже Бобер (21.07.2011 14:35) писав:

А віра в комунізм також приналежність до релігії? -_-
Ні - то особливий вид ідіотії. Хоча - релігія - теж... Тому не знаю. Варто подумати.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 21.07.2011 – 13:38

• 0

#1436 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 21.07.2011 – 14:44

Я нічого не маю проти віри. Це моє особисте. І далі ту тему педалити не збираюсь.
Наскільки пригадую, розмова почалася з ролика. От я і виклав доступно свою думку з цього приводу, а саме: чому його не слід вважати гідним поцінування.

А щодо "кайданами до батареї" - факт. Збереження життя це безумовний рефлекс. 999 з 1000 будуть захищати своє життя усіма доступними методами. Я про то і кажу, що шестизарядник в потилицю аж ніяк не буде об'єктивною "християнською наукою".
  • 0

#1437 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 21.07.2011 – 15:13

i 

Трошки почистив, як дійдуть руки - переверну всю тему і витру 80% того всього.
Нагадую:
1. кожен має свою думку щодо віри чи невіри
2. кожен має право її висловити
3. ніхто не має права ображати опонента через розбіжність їхніх думок

• 0

#1438 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 21.07.2011 – 15:40

Перегляд дописуMiguel (21.07.2011 16:13) писав:

3. ніхто не має права ображати опонента через розбіжність їхніх думок

Стосовно ображання потрібна певна регламентація і розуміння що вважати образою.
Людину може ображати сам факт розбіжності думок і їх висловлювання.
Чи повинна нерилигійна людина поважати свої переконання менше, чим чиїсь релігійні вірування.
Чи є образою для религійних людей саме існування єретиків, богохульників, боговідступників, язичників, як і навпаки... і чи мають вони шанс взагалі висловлювати свої переконання один одному без того, щоб хтось не образився.

Ще питання, чи є образою християн те, що я маю переконання в том, що в церкві породжують підарастію, коли благословіння хліба та води священником чоловічої статі породжує тіло та кров давно померлої людини теж чоловічої статі, яка не мала біологічного отца взагалі і яке все це згодовують одразу віруючим для розповсюдження цієї ідеі в собі. На цей рахунок інші переконання євхарстії я поважаю, але чи зможуть християне поважати ці мої переконання.
  • 0

#1439 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 21.07.2011 – 15:53

Перегляд дописуOdonacer (21.07.2011 15:40) писав:

Стосовно ображання потрібна певна регламентація і розуміння що вважати образою.
Людину може ображати сам факт розбіжності думок і їх висловлювання.
Чи повинна нерилигійна людина поважати свої переконання менше, чим чиїсь релігійні вірування.
Чи є образою для религійних людей саме існування єретиків, богохульників, боговідступників, язичників, як і навпаки... і чи мають вони шанс взагалі висловлювати свої переконання один одному без того, щоб хтось не образився.

Ще питання, чи є образою християн те, що я маю переконання в том, що в церкві породжують підарастію, коли благословіння хліба та води священником чоловічої статі породжує тіло та кров давно померлої людини теж чоловічої статі, яка не мала біологічного отца взагалі і яке все це згодовують одразу віруючим для розповсюдження цієї ідеі в собі. На цей рахунок інші переконання євхарстії я поважаю, але чи зможуть християне поважати ці мої переконання.
регламентація стосовно ображання:

оце називається веденням діалогу (не образливо)
111 - я віруюча людина, щодня ходжу до церкви, молюся і вірю в спасіння
222 - а я невіруючий і вважаю що бога нема, тому до церкви ходжу лише з екскурсійною метою

а оце вважається образливим "нагружанням" опонента
111 - я віруюча людина, щодня ходжу до церкви, молюся і вірю в спасіння
222 - а я в церкву не ходжу бо там одна лише педерастія і всі хто ходять в церкту - педерасти, а я один нормальний бо не вірю в Бога, а всі хто вірять - [цензура]...

Це ніби і просто, але ж важко буває людям втриматися і не намагатися переконувати інших в тому, чого вони не потребують. Звичайно що можна людину образити самою констатацією факту своєї віри чи невіри, але це не буде образа від опонента (оскільки він не намагався переконати когось в своїх поглядах, а лише констатував їх), це буде вважатися просто неадекватною реакцією на те, що хтось таки може мати власні погляди.
  • 0

#1440 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 21.07.2011 – 15:57

Перегляд дописуMaksym (21.07.2011 15:44) писав:

Я про то і кажу, що шестизарядник в потилицю аж ніяк не буде об'єктивною "християнською наукою".
Ну в цьому я з тобою згодний.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних