Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2551

#1381 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6681 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.08.2010 – 08:39

Перегляд дописуAmili (26.08.2010 22:01) писав:

... Чому часи, коли набуло широкого поширення християнство, називають темними? Саме в цей період не було важливих наукових відкриттів...
вкотре повторюю, що це неправда. Темні віки були 1000 років і в ці часи значно більше наукових відкриттів ніж за попередні 2000 років античності.

Перегляд дописуAmili (26.08.2010 22:01) писав:

3. Як пояснити релігійні війни. Навіщо вбивати інших, якщо всі люди є творінням Бога, і вбиваючи когось ми вбиваємо Бога. Тобто йдемо проти нього.
всі війни - за майно і владу. а релігія - то тільки спосіб організації гарматного мяса.
Навіть відверто ніким не приховано, що хрестові походи - не для того, щоб сарацинів навчити християнства, а для того, щоб забрати скарби з Єрусалимського храму.
  • 0

#1382 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.08.2010 – 08:47

Перегляд дописуOdonacer (27.08.2010 06:42) писав:

А чо, батьки щось обирають? Скоріш тільки створюють умови зустрічи купи сперматазоідів з яйцеклітиною, а вони там якось самі... Якщо обирають, то обирають створювати умови, чи ні. Так у них для цього може бути купа інших причин, але у всякому разі не стосується особисто народженої дівчини, хлопчика, чи може двійні, тому що вони взагалі не знають і не можуть знати хто і коли в них народиться і взагалі народиться чи ні. Так що вони там можуть обирати. :)
Чьо? Аборти заборонили?

Перегляд дописуГетьман (27.08.2010 00:13) писав:

Ви не є мудрою людиною. Якщо ви не можете стриматись через усвідомлення можливих наслідків - то релігія вам допоможе не більше, що для дурня-мідекрадія знак струму на трансформаторній будці.

Припиніть читати ЖЖ Конвалії та warrax.net - і буде вам щастя, менше уніфікуватимете.

Ви явно погано у школі вчили історію. А ще вигадуєте поняття на ходу.
Приємно, що ви так багато уваги приділили особисто мені, а не темі розмови, ги.
  • 0

#1383 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.08.2010 – 12:16

Відповім всім одночасно, хоч моє питання стосувалось лише Амілі і вона зрозуміла про що я. Ми з нею землячки і ставлення до релігії у нас не таке як в Києві чи іншому місці+ якщо врахувати, що невеличке містечко і всі знають про всіх :) Тому і спитала її чи в неї погляди змінились вже там чи були такі і досі. От і все.
  • -1

#1384 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.08.2010 – 18:57

Ще мої дід і баба були агностиками і жили ми в тому ж самому селі де і зараз живу. Ніхто мені в церкву не забороняв ходити, я ходила і мені не припало то до душі. Себто в мене був вибір. Тай як і мій чоловік, він був дуже релігійним, прислужував священнику в церкві довший час, але він розчарувався, надивившися на справжність релігії в храмі.
І так, ото що написали шо в селі всі одне про одного знають, то є ше одним негативним фактором у виборі релігії. Бо якшо ти не такий як всі (тобто не ходиш в церкву, а чомусь саме неходіння в церкву чомусь вважається в громаді чи не найбільшим гріхом) то тебе не сприймає і осуджує суспільство. Тому і ходять всі чемно в церкву, аби люди ніц не казали ))) Але ніхто не знає про шо думає та людина, яка стоїть на недільній службі. Чи щиро молиться Богу, чи обдивляється хто в чому і як прийшов вбраний. :)
Я не є противником християнства, як і не є прихильником будь-якої іншої релігії. Просто вважаю, що ніхто ніколи дійсно не буде знати як воно було насправді. Чи то Бог є християнський, чи то він юдейський, чи мусульманський, чи то він Будда, чи Крішна, а чи Зевс, чи Перун.
І якщо я буду щиро вірити в те, що я є тільки мозком, який в якісь іншопланетній лабораторії стимулюють до галюцинування, то мене теж ніхто не переконає.

Веду все до того, що доведення теорем грунтується на запереченні. Якщо людині не дають можливість заперечити, то як довести теорему? (ст. 1 пункту попереднього допису)
  • 0

#1385 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 01:33

Перегляд дописуzav (26.08.2010 22:31) писав:

Давайте обговоримо питання, чи обирає життя дитина, чи все ж її батьки, й тоді вже про решту сперечатимемось.
З хрещенням все просто можна почекати, нічого не станеться.
Натомість запитати чи хоче дитина жити до її народження неможливо.
Таку просту різницю ви не подужали і сприйняли цей дурнуватий попський софізм як великомудрість.
А виявилося, що то лише дурість.

Перегляд дописуzav (26.08.2010 22:31) писав:

Християнство, як і будь-яка інша релігія, є обмежуючим фактором в голові обмеженої людини.
Обмежена людина потребує обмежуючих факторів у вигляді християнства. :)
Так, ви праві. B)

Повідомлення відредагував посміховисько: 28.08.2010 – 01:33

• 0

#1386 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 28.08.2010 – 05:19

Перегляд дописупосміховисько (28.08.2010 02:33) писав:

Обмежена людина потребує обмежуючих факторів у вигляді християнства. :)
Так, ви праві. B)

Ось проведуть поголовну чіпізацію населення і буде все під контролєм. А цих нікчемних єговських контролерів ф топку.
  • 0

#1387 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 08:50

Перегляд дописупосміховисько (28.08.2010 02:33) писав:

З хрещенням все просто можна почекати, нічого не станеться.
Натомість запитати чи хоче дитина жити до її народження неможливо.
Дитину можна згодом убити - теж невелика біда.
  • 0

#1388 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 28.08.2010 – 11:36

Перегляд дописуzav (28.08.2010 09:50) писав:

Та авжеж і попів теж, щоб не займались хрещенням. :)
  • 0

#1389 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 13:03

Перегляд дописуzav (28.08.2010 08:50) писав:

Сказав на виправдення прибічник християнства... :)
  • 0

#1390 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 22:08

Перегляд дописупосміховисько (28.08.2010 14:03) писав:

Сказав на виправдення прибічник християнства... :wub:
Проте ви не знайшли чим заперечити те, що батьки проти волі прирікають власних дітей на життя. А якщо батьки роблять такий вагомий вибір, то всі решта - дрібниці.
  • 0

#1391 Weltschmerz

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 22:17

ну халєра
вот і к парадоксу існування дібралися
да ми зявляємся без нашої волі так само без нашої волі перестаємо
так шо тепер пасмєшішчя тонким тролем називати через це??
  • 0

#1392 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 00:55

з одного православного форуму

Цитата

Книги о Библии
Автор: р.Божия Елeнa Дата: 17.08.2010 в 14:45

— Бaтюшкa, блaгословитe!
Я вчeрa спрaшивaлa у Вaс, можно ли читaть книгу из рaздeлa "Нaукa и рeлигия" об aрхeологичeском исслeдовaнии книги Библии Бытиe. К сожaлeнию, отвeтa нa свой вопрос нe нaшлa. Я писaлa с сотового тeлeфонa, возможно, вопрос нe дошeл.

—Да, наверное, не дошел, не было. Нет, лучше не нужно ее читать. Помоги Господь!

Цитата

Псевдоправославная литература
Автор: Егор Дата: 31.08.2010 в 21:00 » постоянная ссылка

— Здравствуйте, отец Андрей, извините за так много вопросов.
Был на сайте "Суеверие" Скажите, пожалуйста, как поступить с книгой "Матушки Фотинии", на обложке икона Пресвятой Богородицы. Так же с акафистом "Воскрешающая Русь", и с этой же иконой?
Большое спасибо за Ваши советы!

—Сожгите их. Спаси Господь!

стільки перлів можна вичитати...

хоча здоровий глузд іноді присутній:

Цитата

Потеря обручального кольца
Автор: Людмила Дата: 30.08.2010 в 20:39 » постоянная ссылка

— Здравствуйте!!!!
У моей подруги год назад умер муж. Обручальное кольцо она носила, но вот недавно она его потеряла. И мы не можем понять, что это означает. Может, его нельзя было носить?

—Ничего не означет кроме того, что просто потеряла, спаси Господь!

от подобаються мені такі форуми, кину теревені, подамся до православних)))
  • 0

#1393 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 05:30

Перегляд дописуzav (28.08.2010 22:08) писав:

Проте ви не знайшли чим заперечити те, що батьки проти волі прирікають власних дітей на життя. А якщо батьки роблять такий вагомий вибір, то всі решта - дрібниці.
А якщо вам дадуть відповідь, ви станете противником насильного хрещення, чи побіжите випитувати в попів нове випрадання?

Хоч прогноз цілком передбачуваний :yes: але ось відповідь:
дати дитині вибір нежити до її народження неможливо, так само як його відняти, бо її ще на тому етапі не існує з усіма випливаючими наслідками.
  • 0

#1394 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 08:13

Перегляд дописупосміховисько (1.09.2010 06:30) писав:

Хоч прогноз цілком передбачуваний :yes: але ось відповідь:
дати дитині вибір нежити до її народження неможливо, так само як його відняти, бо її ще на тому етапі не існує з усіма випливаючими наслідками.
Хрещення теж до власне обряду не існує, і що? Та й дитина може на хрещення покласти /як і на життя, між іншим/, то чьо ви до батьків причепилися? Може ви взагалі проти того, аби батьки щось обирали для дитини? Може нехай дитина сама все обирає? Чи коористуватися підгузками, чи пелюшками, чи їсти грудне молоко, чи суміші, чи вчитися, чи ні, зрештою, можливо дитина забажає змінити батьків - ви ж не проти її такого вибору, ге? Бо понавибиралися тут усілякі й виховують, жахи.
А ще ж є стерилізація, ґґґ.
Ви, взагалі, розумієте, що народженням прирікаєте дитину на страждання і смерть? Чи для вас це недосяжне?..
  • 0

#1395 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.09.2010 – 15:39

ми приречені на страждання і смерть...всі...
  • 0

#1396 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 01.09.2010 – 15:45

Перегляд дописуNatalie) (1.09.2010 15:39) писав:

ми приречені на страждання і смерть...всі...
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Зображення

Так, пане Зав, погана звичка в християн (за винятком баптистів) забирати вибір, яким нібито самі пишаються на перших сторінках біблії. Але про наче тема вже була, тільки якийсь модер визнав, що вона неправильна і закрив.
  • 0

#1397 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6681 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 17:04

ех, про що б ото посперечатися? бо нудно.
от Хрещення - спочатку це було навернення в нову віру, і тому треба було забути все, що було до цього. треба було змити минуле святою водою, треба було забути рідних батьків-іновірців і отримати нових, хрещених батьків.
А якщо рідні батьки самі ведуть дитину на хрещення, і самі вибирають для дитини нових - хрещених батьків - то це дещо дивно. Мені здається, що в нас ця традиція переплилася з язичницькою традицією кумівства. тобто мені так здається, що кумовство не має нічого спільного з християнством, це пережиток язичництва, і якщо рідні батьки одновірці, то хрещені - непотрібні.

а про те, що хрещення - це відбирання вибору - то то звісно не так. завжди ж можна ж перехриститися в якусь іншу віру.
  • 0

#1398 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 01.09.2010 – 18:09

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (1.09.2010 18:04) писав:

ех, про що б ото посперечатися? бо нудно.

Ну якщо нудно, Вітольде, то на тобі для роздумів ось таке : мене завжди забавляв один епізод у євангеліє про котрий церква не дуже любить говорити. Якось був на нічній рибалці з священником. Сиділи на сома. Він, загалом, мужик нічогенько собі. От я йому кажу : слухай, а Христос то з Сатаною цілувався.
Він: ????
Я йому кажу : дивись, іде таємна вечеря. Ісус вирішує розіграти фішку про те, що один з апостолів продасть його. І тут починається дуууже цікава штука. Написано :
"Сказавши це, Ісус стривожився духом, засвідчив і сказав : істинно, істинно кажу вам що один з вас видасть мене" (Іоан. 13/21).
Дивимось далі : "Ісус відповів: той, кому я вмочивши подам кусок хліба. І вмочивши кусок, подав Іуді Симонову Іскаріоту". (Іоан. 13/26).
І ось ключовий момент епізоду : "Після цього куска ввійшов у нього Сатана. Тоді Ісус сказав йому :"Що робиш - роби швидше !" (Іоан. 13/27).
Тобто, передавши нещасному Іуді шматок хліба, Христос, одночасно, передає йому одержимість Сатаною. Це - факт у даному епізоді. Ідемо далі. А далі, Сатана керуючи тілом Іуди приводить до Ісуса ворогів і....шо ви думаєте ? ЦІЛУЄ ІСУСА ! "І зараз же підійшов до Ісуса і сказав : Радій Учителю. І поцілував його". (Матв 26/49).
Ось так, мальчікі і дєвочкі, Ісус цілувався з Сатаною. А христяни гонять лабуду, що нібито він, Сатана, тікає світ за очі тільки від одного імені Христа. Туфта. Як бачимо в цьому епізоді, ніхто нікуди не тікає, і оооочень даже наооборот. Ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 01.09.2010 – 18:10

• 1

#1399 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 01.09.2010 – 22:39

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (1.09.2010 17:04) писав:

а про те, що хрещення - це відбирання вибору - то то звісно не так. завжди ж можна ж перехриститися в якусь іншу віру.
Неправда.
Була дізнаватися про апостасію. Роблять стільки проблем, що хочеться когось зматюкати, і то я серйозно. Якщо промовчати бюрократію, тобто їзда з документами з одної церкви в другу, то й так не хочуть видавати потрібних документів. Коли вже видають, то ще 5 заявок треба підписати, а потім брешуть, що треба прийти з хрещеними батьками (мій хрещений батько живе в Іспанії, угу, вже бачу, як приїжджає для мене), хоча якщо їм сказати, що це теж брехня, бо вистачає двох дорослих свідків згідно з правилами, які вони самі влаштували, то дивляться на тебе як на диявола. Поки що я попустила, бо дійшла висновку, що забагато біганини буде, а тепер часу багато не маю. Але матиму, то повернуся. Натомість почитала вже трохи про інші "приколи" - типу подаєш всі документи, нібито свідки були, а кілька тижнів пізніше виявляється, що ти далі віруючий, бо священник документів до установи вище не вислав. І не висилав взагалі, навіть якщо ходили до нього щотижня. Треба було дзвонити до когось, хто міг його посварити.
Отже ні, практика (бо я то думала, що тільки мені роблять проблеми, а з нета дізналася, що ні, вони робитимуть все, щоб тебе затримати у себе, як секта) суперечить твоїм словам.

Отже ні, вважаю, що мені відібрано право вибору. А коли вже прийняла рішення, то робиться все, аби тільки мене зупинити.
  • 0

#1400 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6681 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 23:45

Перегляд дописуNеmesis (1.09.2010 23:39) писав:

Неправда.
Була дізнаватися про апостасію. Роблять стільки проблем, що хочеться когось зматюкати, і то я серйозно. Якщо промовчати бюрократію, тобто їзда з документами з одної церкви в другу, то й так не хочуть видавати потрібних документів. Коли вже видають, то ще 5 заявок треба підписати, а потім брешуть, що треба прийти з хрещеними батьками (мій хрещений батько живе в Іспанії, угу, вже бачу, як приїжджає для мене), хоча якщо їм сказати, що це теж брехня, бо вистачає двох дорослих свідків згідно з правилами, які вони самі влаштували, то дивляться на тебе як на диявола. Поки що я попустила, бо дійшла висновку, що забагато біганини буде, а тепер часу багато не маю. Але матиму, то повернуся. Натомість почитала вже трохи про інші "приколи" - типу подаєш всі документи, нібито свідки були, а кілька тижнів пізніше виявляється, що ти далі віруючий, бо священник документів до установи вище не вислав. І не висилав взагалі, навіть якщо ходили до нього щотижня. Треба було дзвонити до когось, хто міг його посварити.
Отже ні, практика (бо я то думала, що тільки мені роблять проблеми, а з нета дізналася, що ні, вони робитимуть все, щоб тебе затримати у себе, як секта) суперечить твоїм словам.

Отже ні, вважаю, що мені відібрано право вибору. А коли вже прийняла рішення, то робиться все, аби тільки мене зупинити.
вибачай, я бухий цю бюроакратію не сприйняв. все є вважаю що в якусь там іншу бюрократію сприймуть, якщо це їм буде потрібно.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних