Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2547

#1361 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 31.07.2010 – 20:47

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 20:49) писав:

Ви не повірите, але мені доводилося не лише книжки про життя після смерти читати, але і спілкуватися з лікаркою-реаніматоркою на цю тему.

Ааааа, ну тоді канєшно. Реаніматору, краще ніж тимчасово померлому, відомі відчуття. Я поЙняв тебе, Манфреде. От тіко неув*язочка виходить : коли у мене, конкретно, зупинилось серце, а Костя повернув до життя, то чомусь він мене, а не я його питав : шо воно там ? По секрету, від інших теревенчан, тобі, скажу: - якшо по телебаченню чи у жовтенькій пресі, то там багато чого "побачиш". А реально, Манфреде, ніфіга там нема. З чим тебе і вітаю.
До речі. Амосов повністю зі мною згоден. Його авторитет, надіюсь, має для тебе значення ? Чи нє ?
  • 0

#1362 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.07.2010 – 21:34

Ґете був правий, коли казав, що коли люди припиняють читати, вони припиняють думати.

Ну, по-перше, БУКВАЛЬНО, це сказав Д. Дідро.
По-друге, Манфреде, В. Гете : "сумнів посуває наш розум на більш глибоке дослідження"
  • 0

#1363 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 31.07.2010 – 23:35

Тобто говорити про його існування можна, а прагнути — ні? А чого б не прагнути, того, існування чого, як ми вже з'ясували, і ви не заперечуєте? Бо коли щось реально існує, то чому його не прагнути?
ти хочеш вічного прокляття і заважати жити своїм потомкам, а я хочу щоб мої потомки розмножувалися і розвивалися, І життя своє посвятили ростучим дітям а не померлим предкам. В цьому різниця. В цьому і суперечка про християнство.

говорити про вічне життя можна як про найстрашніше прокляття, якого треба прагнути уникнути, а не прагнути здобути. бо хоч би які там медові ріки не текли в раю, а без дітей - то пекло. Бо таке воно щастя наркомана - обман.
  • 0

#1364 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень

Відправлено 01.08.2010 – 05:27

Перегляд дописуManfred (1.08.2010 00:40) писав:

Навпаки. Хто більший помічник потомкам: жива душа, чи душа що не існує? Таким чином ви просто чините духовне самовбивство і відмовляєтеся від допомоги своїм потомкам.
обов'язок батьків - допомагати дітям, поки ті ще не здатні бути самостійними. значно важливіший обов'язок - навчити дітей бути самостійними.
а щоб духи предків помагали своїм потомкам? що ти таке говориш, це аж ніяк не Християнство!
  • 0

#1365 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.08.2010 – 08:52

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 23:44) писав:

Я просто продовжую вашу ж логіку: Амосов переживав клінічну смерть?

А то. І не тільки він. Ось його слова (цитую): "нічєрта там нєту !". Тепер уже, як його "собрат" - я з ним погоджуюсь.

Цитата

Саме розум, а віра живе не розумом, а серцем. Відчуваєте різницю?

Та не про розум і серце була подана мною цитата. А про те, що ти приписав німцю Гете - слова француза Дідро. От і вся премудрість.

Повідомлення відредагував Безбожник: 01.08.2010 – 08:54

• 1

#1366 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.08.2010 – 09:06

Перегляд дописуManfred (1.08.2010 09:54) писав:

Виокремлене прикметне :happytwo:
Ох ти ж і штучка, Манфреде ! Тобі про одне, а ти зразу повертати дишло хочеш...не годися ти в упряж до воза...затягнеш кудись...нє, не затягнеш - будеш крутить воза на місці, міняючи щосекунди рішення про курс : чи то по сіно, чи то по дрова...короччє, шоб ніфіга нє дєлать.

Цитата

Ой, яка помилка! Ну і що це змінює?

Ой, та нічого не змінює. Це пустяки, Манфреде. Я ж не сказав, що ти хлопець неграмотний. Навпаки, це без приколу а цілком серйозно, людина ти освічена. От тіко, буває, цитати не по дєлу сиплеш...то Вівекананду не до кінця "розкриваєш", тепер он до Гете...причепився...нє дуже вдало. Воно буває...шось десь там трішки прочитав, сям прочитав...цитат навиписував, дивись, форумчани ше подумають ніби то ти дня і ночі книги читаєш.
Ну і, раз пішла така "свадьба", Манфреде, то скажу, що інша твоя цитата Гете про знання та віру, була сказана великим німцем в тОму сенсі, що він возвеличував знання, як безмежне поле діяльності та відкриттів, а от віру (конкретно христянську) Гете вважав обмеженою. Простіше кажучи - тупорилою. Так шо, Манфреде, якщо Вівекананду, нехай з натяжкою, ше якось можна було приліпити сюди (до христянства) то вже Гете....ні з якого боку. Міняй автора, Манфреде.
  • 0

#1367 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 00:10

Перегляд дописуManfred (1.08.2010 23:15) писав:

Ще б вам сподобалось те на що я вказав, бо воно ж показує чітко, що не буває ніякого посередині,

По-перше, мені, в кінцевому рахунку по барабану, що ти там сказав. По-друге, нічого чіткого не видно.

Цитата

ти або з Богом, або проти Бога, третього не дано.

Ця жидобіблійна "новина" не тобою придумана, Манфреде. На щастя, тіко смердючий чотирилітерний КОЗЕЛ (він же христянський отець) ставить такі умови. Ну ще "син" йому вторить, мов, хто не зі мною...ще дєдушка лєнін : кто нє с нами...ну а вже опісля них, і ти, Манфреде, патякаєш стару, як світ, дурницю. На щастя, не всі Боги такі тупорилі як єгова, отож подібні умови для чужих народів не ставили.

Цитата

Багато хто хотів би залишитися нейтральним, але це неможливо.

Відкрию тобі невеличку таємницю : абсолютна більшість залишались, залишаються і будуть залишатись нейтральними. Тому що це не тільки можливо, але і правильно, бо не вступає в протиріччя НІ З ЧИМ, Манфреде.

Цитата

Де саме я процитував Вівекананду не до кінця?

Я вже казав тобі про це. Повторюватись не збираюсь. Ліньки. Шукай сам.

Цитата

А джерело вислову Ґете таки наведіть, це цікаво.

Ти так багато повчаєш інших "своїми" великорозумними висновками, Манфреде, що, по-моєму, забуваєш про таку річ, як книга. У мене їх - "море", Манфреде, оскільки я завжди читав. "Запоями". Тепер - читаю мало, але пам*ятаю багато. Втім, це не тема розмови. Отож, джерело з інету незнаю. Можу порадити тільки : читай сотворений ним "Західно-Східний диван". Це ціла скарбниця родумів, висновків, виразів, лірики, кохання, і таке інше, у Гете, де можна багато чому навчитись. Там і знайдеш оту його цитату. Дєрзай.
  • 0

#1368 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень

Відправлено 24.08.2010 – 09:40

Зображення
або так
  • 0

#1369 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 24.08.2010 – 10:21

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (24.08.2010 10:40) писав:

Та який то вибор. Вони думають, що керують якимось вибором.
Он дитина виросте і вже буде мати привід вважати, що батькі у неї тупі нікчеми.
  • 0

#1370 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 26.08.2010 – 21:01

Вивчаючи певні матеріали дійшла до таких висновків\думок, які хочу викласти тут і можливо почути аргументи проти від захисників християнства.

1. Християнство (як і будь-яка інша релігія) є обмежуючим фактором в розвитку людини як особистості, розвитку взагалі як такого. Бо в християнстві вчать дотримуватися того, що написано в біблії, вірити в те, що написано в біблії, вірити і не думати, що може бути щось інше. Все і інше - промисли диявола. Чому часи, коли набуло широкого поширення християнство, називають темними? Саме в цей період не було важливих наукових відкриттів, саме християн вважають винними в знищенні александріївської бібліотеки і у вбивстві її наглядачів-філософів, скільки було страчено людей, які дійсно думали... Тільки з 15 століття починається просвітлення в науковій думці.

2. Прихильники дзен буддизму пишуть: ми живемо зараз і тепер, навіщо терпіти тепер і чекати раю, якшо те колись ніколи не настане і насправді ми там ніколи не житимемо.

3. Як пояснити релігійні війни. Навіщо вбивати інших, якщо всі люди є творінням Бога, і вбиваючи когось ми вбиваємо Бога. Тобто йдемо проти нього.

4. Залякування віруючих в біблії. Навіщо залякувати? Як відомо, коли людина боїться нею найлегше керувати, а це вигідно не тільки священникам, а й царям, імператорам чи президетам ( в той чи інших час).
  • 0

#1371 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 26.08.2010 – 21:05

Amili
Це ти почала так мислити як перебралась у Штати? :) Як то людина залежить від обставин і місця. А батьки твої теж так думають?
  • -1

#1372 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.08.2010 – 21:41

Перегляд дописуЛастiвочка (26.08.2010 22:05) писав:

Amili
Це ти почала так мислити як перебралась у Штати? :) Як то людина залежить від обставин і місця. А батьки твої теж так думають?

на диво неадекватний допис.
чесно не очікувала такого.
до чого тут штати? до чого тут батьки? людина росте, змінюється, думає - це цілком закономірно.
  • 0

#1373 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 26.08.2010 – 21:56

Перегляд дописуAmili (26.08.2010 22:01) писав:

Вивчаючи певні матеріали дійшла до таких висновків\думок, які хочу викласти тут і можливо почути аргументи проти від захисників християнства.

Amili
Маю у відповідь запитання до панни Ластівочки: скільки книжок ви прочитали за життя? (підручники не рахуються, можна приблизне число)
А також: які з них вплинули на вас найбільше?
  • 0

#1374 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 26.08.2010 – 21:56

Amili
Це ти почала так мислити як перебралась у Штати? :happy1: Як то людина залежить від обставин і місця. А батьки твої теж так думають?
:)

гг..так, так то у всьому винні "піндоси" B)
між іншим тут навіть більше релігійних людей, ніж на Україні.
Та й при чому тут я, виклала загальновідомі історичні факти чи точку філософську точку зору.
І не переймайся, я багато читала різної літератури й на Україні.

Тому хочу почути думку від справжніх християн стосовно таких фактів.

Повідомлення відредагував Amili: 26.08.2010 – 21:58

• 0

#1375 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 26.08.2010 – 21:57

наскільки мені відомо, Амілі завжди була агностиком і не лізла в цю міжрелігійну гризню. Чому не може вона мати цілком логічних запитань до християн?
  • 0

#1376 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 26.08.2010 – 22:02

Amili
Батьків навіщо приплітати? А якщо чийсь батько алкоголік, то хіба треба таким самим бути?

Справді, видно кращі обставини життя позитивно впливають на стиль і зміст мислення.
БРАВО, АМІЛІ!

Ластівочко, а якщо по суті: висловтеся, будь-ласка, про варварське спалення александріївської бібліотеки та інші моменти допису Амілі. Розводити флейм - вірю, знаю: Ви можете.

На Заході України нехристияни зазнають переслідувань на роботі і в побуті від номінальних християн. Ось Вам і любов до ближнього. Форми переслідувань у них різноманітні. свідчу це від свого імені.

Повідомлення відредагував Родослава09: 26.08.2010 – 22:30

• 0

#1377 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 26.08.2010 – 22:13

Перегляд дописуЛастiвочка (26.08.2010 21:05) писав:

Amili
Мої батьки - католики, я - атеїстка. Ми живемо в одній квартирі, я знаю, що вони католики і вони знають, що я атеїстка. До чого тут батьки та місце проживання?
До речі, їхня перша реакція коли вони дізналися від мене, що я атеїстка була схожа на твою, тобто емоційно та спроба спровокувати/злякати/викликати почуття вини. Але це підтверджує, у скількох пунктах Амілі права (1., 3., 4.).
  • 0

#1378 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.08.2010 – 22:31

Перегляд дописуAmili (26.08.2010 22:01) писав:

1. Християнство (як і будь-яка інша релігія) є обмежуючим фактором в розвитку людини як особистості, розвитку взагалі як такого. Бо в християнстві вчать дотримуватися того, що написано в біблії, вірити в те, що написано в біблії, вірити і не думати, що може бути щось інше. Все і інше - промисли диявола. Чому часи, коли набуло широкого поширення християнство, називають темними? Саме в цей період не було важливих наукових відкриттів, саме християн вважають винними в знищенні александріївської бібліотеки і у вбивстві її наглядачів-філософів, скільки було страчено людей, які дійсно думали... Тільки з 15 століття починається просвітлення в науковій думці.

2. Прихильники дзен буддизму пишуть: ми живемо зараз і тепер, навіщо терпіти тепер і чекати раю, якшо те колись ніколи не настане і насправді ми там ніколи не житимемо.

3. Як пояснити релігійні війни. Навіщо вбивати інших, якщо всі люди є творінням Бога, і вбиваючи когось ми вбиваємо Бога. Тобто йдемо проти нього.

4. Залякування віруючих в біблії. Навіщо залякувати? Як відомо, коли людина боїться нею найлегше керувати, а це вигідно не тільки священникам, а й царям, імператорам чи президетам ( в той чи інших час).
А я відповім, чьо.
Християнство, як і будь-яка інша релігія, є обмежуючим фактором в голові обмеженої людини. Для мудрої людини релігія є фактором стримуючим, патамуша енергія це добре, але гальмам теж має бути місце.
Прихильники сатанізму пишуть те саме, і рідновіри теж... тому я не розуміє високої думи порівняння будь-яких релігій.
Релігійні війні пояснюються так само, як нерелігійні - боротьбою за майно і владу. Будь-яка релігія є лише прикриттям. Зараз он панує релігія "миротворців", і шо - легше від того?
Якщо хтось злякався того, що написано у біблії, то так йому і треба, ібо нічого надстрашного там по суті нема.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (24.08.2010 10:40) писав:

Бугога!
Давайте обговоримо питання, чи обирає життя дитина, чи все ж її батьки, й тоді вже про решту сперечатимемось.
  • 0

#1379 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 26.08.2010 – 23:13

Перегляд дописуzav (26.08.2010 23:31) писав:

Християнство, як і будь-яка інша релігія, є обмежуючим фактором в голові обмеженої людини. Для мудрої людини релігія є фактором стримуючим, патамуша енергія це добре, але гальмам теж має бути місце.
Ви не є мудрою людиною. Якщо ви не можете стриматись через усвідомлення можливих наслідків - то релігія вам допоможе не більше, що для дурня-мідекрадія знак струму на трансформаторній будці.

Прихильники сатанізму пишуть те саме, і рідновіри теж... тому я не розуміє високої думи порівняння будь-яких релігій.
Припиніть читати ЖЖ Конвалії та warrax.net - і буде вам щастя, менше уніфікуватимете.

Релігійні війні пояснюються так само, як нерелігійні - боротьбою за майно і владу. Будь-яка релігія є лише прикриттям. Зараз он панує релігія "миротворців", і шо - легше від того?
Ви явно погано у школі вчили історію. А ще вигадуєте поняття на ходу.
  • 0

#1380 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 27.08.2010 – 05:42

Бугога!
Давайте обговоримо питання, чи обирає життя дитина, чи все ж її батьки, й тоді вже про решту сперечатимемось.

А чо, батьки щось обирають? Скоріш тільки створюють умови зустрічи купи сперматазоідів з яйцеклітиною, а вони там якось самі... Якщо обирають, то обирають створювати умови, чи ні. Так у них для цього може бути купа інших причин, але у всякому разі не стосується особисто народженої дівчини, хлопчика, чи може двійні, тому що вони взагалі не знають і не можуть знати хто і коли в них народиться і взагалі народиться чи ні. Так що вони там можуть обирати. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних