Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2512

#1341 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 23.07.2010 – 13:48

Перегляд дописуManfred (23.07.2010 14:31) писав:

Я розумію поняття егрегора дещо инакше. Існують притчі та метафори, які розповідають про Бога. Проте, коли людина не розуміє, що суть не у самій метафорі, а у тому змісті, що стоїть за нею і починає вклонятися самій метафорі, то виникає егрегор, він може й віддавати якусь частину енергії, але переважно забирає, тоді як Бог є джерелом і причиною існування самої енергії.

Це максимально неправильне розуміння. Перш за все, давайте визначимо, про що ви говорите, вживаючи слово "Бог": Єдиного Безпочаткового Бога, Його втілення на землі, чи щось взагалі інше, бо це принципово важливі речі.
Далі. Коли люди починають замінювати формою суть, з"являється добре знайоме вам фарисейство, якщо існує достатня кількість людей та єдиний вектор спрямування - може з"явитись егрегор, бо люди наповнюють його своїми енергіями. Це буде штучно створений егрегор, і для підтримання власної життєдіяльності він матиме харчуватись енергіями інших людей, яких затягують в свої тенета всілякі пастирі. Саме це з вами і відбулось. Але існують природні, Божественні егрегори, які є суть еманаціями Єдиного Безпочаткового Бога на землі, і, більше того, на певній території, які є нашими Рідними Богами, що захищали та берегли нас до "охристиянювання", тобто фактичної зради Рідних Богів чужому розіп"ятому чоловікові.
  • 0

#1342 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 14:34

Перегляд дописуManfred (23.07.2010 15:20) писав:

Вживаючи Бог, я розумію Єдиного Бога, Якого втіленням на землі був Христос.
Коли ці природні географічні боги були еманаціями Єдиного Бога, то їх не можна ставити вище за самого Бога.

Єдиний Бог і Христос - це двоє. Ви використали слово "Бог" в однині. Кого з них конкретно ви маєте на увазі?

Звичайно, не можна, ніхто й не ставить. Суть питання в тому, що для будь-якої географічної території існують певні Божественні Еманації, безпосередньо енергетично пов"язані з людьми тієї території. Нас примусили відректись від своїх Богів, і перетворили на рабів (як духовних, так і фізичних).
  • 0

#1343 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6640 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.07.2010 – 15:39

Ех.. то все фігня. Не фігня, те, що Манфред чітко розділяє касти: гої, жиди, бог. ну можливо ще каста ангелів, ми їх тьут не згадували. Але все ж Манфред стверджує, що ці касти є непорушними, і що гою не треба й рипатись. Ну а гої з тим не згідні, і рипаються.
  • 0

#1344 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 16:04

Перегляд дописуManfred (23.07.2010 16:56) писав:

Припустимо, що це так, тоді як пояснити, що "наші боги" допустили до цього, коли вони є дійсно еманаціями Бога і їм ніхто не зраджував?

Ось і ще одна типова помилка припущення. Боги не "допускають", а тільки реагують відповідним чином на ті події, які творить людина. Якщо люди перестали їм творити мольби та слави, відповідно сила Богів зменшується і зменшується захист людей. Спробуйте відріктись від рідної матері і відчуєте "покращення життя вже сьогодні".
  • 0

#1345 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 17:50

Перегляд дописуManfred (23.07.2010 17:16) писав:

Гаразд, який шлях ваша релігія пропонує? Ясно, що людина, згідно вашого вчення, мусить самовдосконалюватися. Що її чекає після смерти? Чи існує реінкарнація?

Оце насправді чудові питання. Так, самовдосконалення - це основа Відо-Вістичного Православ"я. Людське життя поділялось на 4 періоди по 24 роки кожен. Кожен період мав певного Бога-Покровителя і протягом цих періодів люди мали вчитись тому, що заплановано на цей період. Наприклад, чоловік до 24 років мав навчитись читати, писати, грати на музичних інструментах, обробляти землю, вести господарство, ази військового мистецтва та медицини. Після 24 років він мав право заводити сім"ю. І так далі по всіх періодах.
Предки вірили, що смерті не існує, є лише зміни фізичної форми. Душа є безсмертною, а завдяки певним психо-фізичним технікам вони пам"ятали свої минулі перевтілення. Це було первинною основою християнства до спотворення його савелом.
  • 0

#1346 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 20:41

Перегляд дописуManfred (23.07.2010 16:56) писав:

Наче про гоїв ніякої розмови і не було. А рипатись не тут треба, а у мовній царині, от де дійсно неоране поле. Бо мова — ідентифікатор нації.
а у мене не було розмови про нації, я кажу про касти.

Перегляд дописуManfred (23.07.2010 17:16) писав:

Гаразд, який шлях ваша релігія пропонує? Ясно, що людина, згідно вашого вчення, мусить самовдосконалюватися. Що її чекає після смерти? Чи існує реінкарнація?
після смерті людини - життя і процвітання правнуків. всі оці аврамічні, еллінські, середноморські релігії - підарасня! Ті, де основна ідея - життя після смерті. Ті релігії - безмежно егоїстичні. Славиться піклування про себе любого навіть після смерті, і ніякого піклування про потомків. Ці ідеї з самого початку були створені підарасами з психічними відхиленнями, і дітей ростили не заради дітей, а заради того, щоб діти піклувалися про мертвих предків. Надзвичайно гидотне збочинство, з моєї точки зору.
Тобто взагалі, думка про своє продовження життя після смерті - це вже психоз. Якщо людина не задоволена своїм земним життям, то і після смерті не знайде покою, а потім привиди в замках і т.д.... всяка нечисть, що не дає жити потомкам. ідея всіяти всю землю своїми кістьми, щоб потомкам не було де дім збудувати - з самого початку ідея спрямована на вимирання раси.
Ідея життя після смерті - з самого початку це ідея повного вимирання, бо ось це загробне життя підарасів забирає можливості життя в живих.
  • 0

#1347 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.07.2010 – 08:47

Ось реальні методи християн проти "схизматів":

Цитата

В 1772-1774 р.р. не були задоволені імператрицею Марією-Терезою і вимоги католиків щоб "на вічні часи заборонити споруду церков схизматизму, а відступників від католицької віри карати стратою і конфіскацією майна".
http://ukrstor.com/d.../dikij2-11.html

Повідомлення відредагував Власюк: 26.07.2010 – 08:48

• 0

#1348 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.07.2010 – 15:15

Перегляд дописуManfred (29.07.2010 15:43) писав:

Ви плутаєте релігію з тогочасною політикою.
Ні, - це релігія так впливала ЧЕРЕЗ ПОЛІТИКУ на життя нашого народу!
Нас нищили поляки, жиди, москалі, використовуючи релігію.
  • 0

#1349 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень

Відправлено 29.07.2010 – 16:14

Цікаво, що ви визнаєте існування життя після смерти, але вважаєте неприпустимим, щоб релігія про нього говорила, таким чином ваша релігія мусить брехати своїм адептам?
Я вважаю неприпустимим прагнути до життя після смерті. вважаю неприпустимо вважати найбільшою цінністю вічне життя себе любимого. це найвища форма жадібності, егоїзму.
  • 0

#1350 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 29.07.2010 – 16:37

Ви плутаєте релігію з тогочасною політикою.
не вплутуйте сферичну релігію в атмосферу, це некрасіво!
  • 0

#1351 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 29.07.2010 – 19:57

Перегляд дописуManfred (29.07.2010 19:40) писав:

Нову секту "сферичної релігії" збираєтесь відкрити?
ну да. напишеш мені сферичну біблію? тіки шоп недорого
  • 0

#1352 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 14:22

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 10:09) писав:

А нашо?
ну щоб обтічна була, толерантна, і без пропаганди насильства, щоб навіть діти-індиго хавали
  • 0

#1353 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 16:57

Річ не йде про ціннісні категорії: ...
знову твоя жидівська манера відводити розмову в сторону. Ти тут вирішив і постановив, що річ не йде про ціннісні критерії. Це типу аргумент - відмовитися від критеріїв, де в тебе немає аргументів.

...річ про те, як воно є насправді....
як воно насправді? ти тут розпинався аж лопав втирав, що віра не може бути доведеною, бо то вже буде не віра. То як же воно може бути насправді, якщо не доведено?

.... І коли насправді воно є, то про нього необхідно говорити, бо це правда, протилежне ж буде зловмисним приховуванням або перекручуванням правди.
взагалі не розумію про що ти. Я що, десь казав про те, що щось необхідно зловмисно приховувати?
Якщо є непояснені свідотства надприроднього, наприклад існування душі людини після її смерті, то де я сказав, що це треба приховувати? Якраз приховуванням частенько займались деякі діячі християнства.
Я ж кажу, що не треба до цього прагнути! Ось у наших предків то було прокляття таке - вічного життя. А християнство вчить прагнути цього прокляття. І це жахливо.

вічне життя - це пекло, хоч би воно було і в раю.... А якщо людина прагне вічності - то з нею явно не все гаразд. і це біда.
  • 0

#1354 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 30.07.2010 – 18:39

Отже справа не у самій релігії, а у зловмисному її використанні :happytwo:
Річ не йде про ціннісні категорії: припустимо-неприпустимо, річ про те, як воно є насправді. І коли насправді воно є, то про нього необхідно говорити, бо це правда, протилежне ж буде зловмисним приховуванням або перекручуванням правди.

Тпруу! Стоять Сіра!... Так ти ж недавно тут шкабарчав, шо твій бог дає право вибору. І якого ж хрєна, Манфреде, про твою "є насправді" мають знати усі шляхом нав*язування чи розповсюдження ? Шо це за право вибору, коли "необхідно говорити" ? Хто вас просить ? Ніхто. Ну ?...це таке право вибору ? Тріпло ти, Манфреде.
І до речі. Он так Вітольд тобі питаннячко задав : як же воно насправді ? Шо калякнеш, Манфреде ? Адже про якість і стиль життя по той бік, у байблі ні гу гу. Таїнство. Ну дик...як же воно там ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.07.2010 – 18:43

• 0

#1355 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 18:45

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 19:42) писав:

Вже є і найкраща з можливих. Не видумуйте.

Оте слово тра замінить : найубієнніша, Манфреде.
  • 0

#1356 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 18:54

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 19:49) писав:

Не може бути доведеною науковими засобами, але на власному досвіді кожен може переконатися у реальному існуванні того світу. Було би бажання :happytwo:

Ну ви ж писали про привидів, отже визнаєте, що у якихось формах потойбічне життя таки існує. Але далі пишете, що припускати його не можна, то, судіть самі, які ж іще висновки можуть бути після таких двох навзаєм виключних тверджень?
покажи мені мою цитату?
я вкотре повторюю, що прагнути до цього - погано. з моєї точки зору. така моя позиція, що вічне життя - це погано.
  • 0

#1357 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 19:00

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 19:49) писав:

але на власному досвіді кожен може переконатися у реальному існуванні того світу. Було би бажання :happytwo:

На якому ж, Манфреде, досвіді ти особисто в цьому пересвідчився, раз таке стверджуєш ? Є у мене одна причинка по якій мені, аж дууууже цікаво, почути про твій досвід з побаченого по той бік життя.

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 19:57) писав:

Вам цитаткою під ніс тикнути, чи самі знайдете, га?

Спочатку сходи до священника, Манфреде, дізнайся, що життя в раю чи пеклі (оте сАме - вічне) є невідомим таїнством, а потім вже, здивуй мене цитатою про опис того життя.
  • 0

#1358 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 19:03

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 19:57) писав:

Тобто, коли завіса смерти відкриється обидва і віруючий і невіруючий побачать справжню реальність.

А детальніше ? З власного досвіду. Ну дик ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.07.2010 – 19:04

• 0

#1359 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 21:39

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 20:07) писав:

Коли хочете про це поговорити взагалі, то до ваших послуг багатотисячолітній досвід індійських йогів досягнення самадхі, читайте і думайте.

Зрозуміло. На твій дєтскій лєпєт, Манфреде, я скажу те, що вже казав одному форумчанину : ти спочатку умри, а вже потім (якщо очуняєш) гони шнягу про йогів. Мені не треба читати про смерть. Я сам собі автор.

Цитата

Тобто, суб'єктивна думка панотця для Вас важить більше за Слово Боже?

Тобто, означає зовсім інше. Ти ніфіга не знаєш про опис життя ані в раю ані в пеклі. Зате патякаєш про вічне життя з власного, дитячого уявлення. А не знаєш томУ, що прочитати реальні документи про таке НІДЕ, Манфреде. Їх не існує і ніколи не існувало, до твого відома. Між іншим, Манфреде, (щоб ти знав) людей, які пережили "клінічку", досить часто, деякі тобі подібні тріпачі-вумніки, організовуючи певні дискусії про "бачене там", якимось чином вираховують (???) і запрошують потріпатись у певних програмах. При цьому, Манфреде, (щоб ти теж знав) ОБОВ*ЯЗКОВО вказують : що ж слід говорити. Повір мені, я ЗНАЮ про що говорю. Знаю не описів казочок про смерть йогів, а з реального досвіду. І людей, котрі побували "там"- знаю особисто. Це, якраз те, про що ти поняття не маєш. Зате базікаєш...аж тошнить від твоєї туфти.
Що стосується ваги "слова божого", з одного боку, і пан отця з іншого, то це не до мене. І те, і інше, я сприймаю як шматок жидівського лайна, Манфреде.
  • 0

#1360 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень

Відправлено 31.07.2010 – 01:02

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 20:01) писав:

Та доведеться всі ваші останні дописи тоді цитувати, ось ваше про неприпустимість.

Про привидів теж знайти?
неприпустимим прагнути і не приприпустимим повідомляти - з яких пір це синоніми?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних