Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2512

#1321 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 20.07.2010 – 09:01

Перегляд дописуManfred (20.07.2010 08:51) писав:

Бог дав текст, а люди шукають його тлумачення. Коли тлумачення вам не подобається проаналізуйте його чи спирається воно на щось? У даному випадку, воно чітко вказує на контекст, який ви так вперто не хочете помічати, саме він і обумовлює ту сильну метафору до якої вдається Господь у даному випадку.

Якби ти, Манфреде, склав до купи усі свої коментарі в темі про біблійного боХа, то давно помітив би одну обставину: твій боХ получаєЦЦя найрозумніший, найдивніший, найзнаючий, найвічніший, найпередбачуваний і ти ди і ти пи. І не тільки з твоїх коментів це виходить, а з усього савлохристянського "вчення". Розумієш про що я ? Якимось дивним чином, після сотень епітетів до твого боХа, виявляється....потрібні тлумачі для його висловлювань. Тобто, тлумачі це такі люди, котрі можуть РОЗУМНІШЕ твого боХа почяснити його власні думки. Для чого існує ця "єговина служба прес-секретарів" - у мене питань не виникає. Такі служби завжди були в україниських президентів, наприклад. Вони існують для перебріхування, редагуваання, перевертання і таке інше, тих речей, які виглядають досить хрєновато, в тому числі, у байблі. Оце і все їх завдання, Манфреде. І чим тупіше висловлюєЦЦя твій жидівський боХ, Манфреде, тим активніше ВІДПРАЦЬОВУЮТЬ "прессекретарі" і прочія блажєнниє, тобто СУМАШЕДШІЄ. А щоби розводити лопоухих, тіпа тебе, тлумачі придумали одну таку штучку...називаєцця вона ТАЇНСТВО. А оті твої тлумачі..вони те "таїнство "тлумачать"... кожен раз по іншому...перетлумачують... в залежності від врємьон і народов. Іншими словами - дешева жидівська заморочка, Манфреде.
  • 0

#1322 Gennadiy

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 20.07.2010 – 13:18

Хочу поблагодорить автора темы, неплохая дисскусия вышла )).
Мне понравилось:

"1. Вы знаете о Библии, христианстве и истории церкви гораздо меньше, чем многие атеисты и агностики, но все равно называете себя христианином."

Это имеет место, очень и очень часто, причем человек себя называет христианином или православным просто потому что, все вокруг так делают.
Тема данного форума будет актуальна пока есть христианство, и если хоть 1 из христиан сможет хотя бы сам перед собой честно разобраться почему им тыкают все эту информацию, то это будет успех. Я не христианин, я вольный человек, и поэтому не боюсь сам себе говорить правду. Прочитав Евангелие от Есеев, я понял что евангелие от официально признанных ребят не очень адекватные, слишком уж разнятся )). В последнее время я начал изучать историю славян, и понял что православие есть вера славян, но не то православие о котором говорят по телевизору, а то что произошло от слов ПРАВЬ и СЛАВЬ. Вот тем кто хочет почитать ссылка на материал. http://istina.inf.ua/rassa.html

Олеська: Порушення правил п.2.7.
  • 0

#1323 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 20.07.2010 – 16:53

Перегляд дописуManfred (20.07.2010 10:59) писав:

Стосовно Таїнств, то як на мене, все зрозуміло: глечик не може осягнути гончаря у повному обсязі, певні речі мабуть завше будуть йому незрозумілими, бо не мають відповідників у його повсякденному досвіді.

Навіщо гончару потрібно, щоб глечики його осягали і вважали бохам. Гончар взагалі-то при розумі, чи він такий же прибабаханий як і його глечики, по образу і подобію? :(
  • 0

#1324 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 20.07.2010 – 18:25

Перегляд дописуOdonacer (20.07.2010 17:53) писав:

Навіщо гончару потрібно, щоб глечики його осягали і вважали бохам. Гончар взагалі-то при розумі, чи він такий же прибабаханий як і його глечики, по образу і подобію? :(
зараз він тобі напише, що гончару це не потрібно, це потрібно глечику, а гончар просто любить своє творіння. щось висмоктувати з дурнуватої аналогії (та навіть недурнуваті - штука дуже обмежена) непотрібно, каламар вже вказав на її надуманість.
  • 0

#1325 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 20.07.2010 – 19:34

Перегляд дописуSergiy_K (20.07.2010 19:25) писав:

зараз він тобі напише, що гончару це не потрібно, це потрібно глечику, а гончар просто любить своє творіння. щось висмоктувати з дурнуватої аналогії (та навіть недурнуваті - штука дуже обмежена) непотрібно, каламар вже вказав на її надуманість.

Аналогія така, що глечикам потрібно виконувати свою просту функцію по утриманню того, що в них наллють, а не осягати там щось чи писяти мимо писюара.
  • 0

#1326 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.07.2010 – 10:18

в мене врадження, що просто хтось напісяв в кармічний глечик Манфреда, тмоу в нього такі аналогії
  • 0

#1327 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 21.07.2010 – 12:05

Перегляд дописуKatod (21.07.2010 11:18) писав:

в мене врадження, що просто хтось напісяв в кармічний глечик Манфреда, тмоу в нього такі аналогії

Не хтось, а сам Гончар написяв. Па пріколу. Тому глечик Манфреда не може нічого осягнути, бо вже місця нема і не зіллєш нічого. :(
  • 0

#1328 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 22.07.2010 – 16:19

Перегляд дописуManfred (19.07.2010 10:05) писав:

Як на мене, все прозоро, коли віра міліє, то приходять ті, хто її має, про те й притча про бенкет. Коли розумні та мудрі відвертаються від Господа, він приведе тих, які немудрі і нерозумні, але все ж мають віру у Нього і тим самим, як не парадоксально свідчать, що їх "мала" мудрість більша за "велику".
Ти знаєш, Манфреде, оцю твою дурницю я можу заперечити навіть за допомогою євангеліє. Дивись сюди :
"Бо і до закону гріх був у світі, але гріх не зараховується, коли нема закону". (Рим.5/13).
Цікава цитатка, га? Манфреде ?

Цитата

Павел, хоч і казав, що немає ні еліна, ні юдея, а таки за свій народ переймався і журився, що вони не приймають Господа. Пояснити це просто, це прямий наслідок виконання заповіді про повагу до батьків. Так і я переймаюсь за свій.

Нє, ну ти знову не туди, Манфреде. Про журбу Павла нічого не сказано, це по-перше. По друге: "Бо ніколи не було пророцтва з волі людської, а промовляли його святі люди божі, спонукані духом святим". (Петра 1/21).
Отже, Манфреде, слова про еліна, юдея...це слова спонукані духом. В той же час, "журба Павла за свій народ" - є твоя власна ВИГАДКА, бо по-третє, цього не тільки немає в євангеліє, але воно, євангеліє - це заперечує. Сам Павло каже що його завдання навернути язичників, а не власний народ. Отже, якщо він і "журився" (краще б він здох!) то аж ніяк не за юдеїв.

Цитата

Пояснити це просто, це прямий наслідок виконання заповіді про повагу до батьків. Так і я переймаюсь за свій.

Ну, в євреїв заповіт про повагу до батьків з Аврама починається. Так, так - У ЄВРЕЇВ. Однак повага ДО НАШИХ батьків починалась не з заповіту Єгови з Аврамом. Ну то за кого ж ти, Манфреде, так ото переймаєшся ? За чиїх батьків ?
  • 0

#1329 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 22.07.2010 – 17:23

Перегляд дописуБезбожник (22.07.2010 17:19) писав:

Ну, в євреїв заповіт про повагу до батьків з Аврама починається. Так, так - У ЄВРЕЇВ. Однак повага ДО НАШИХ батьків починалась не з заповіту Єгови з Аврамом. Ну то за кого ж ти, Манфреде, так ото переймаєшся ? За чиїх батьків ?

Ви ж самі, друже Безбожнику, знаєте, за чиїх батьків.

Повідомлення відредагував Онук Велеса: 22.07.2010 – 17:24

• 0

#1330 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.07.2010 – 20:35

гончар любить всі свої глечики, регулярно їх розбиває, частенько всі разом.от подивиться на глечики - не сподобаються - і всіх разом у друзки розіб'є. але він все одно любить усі свої глечики.
І от одного разу гончар вирішив, що деякі глечики можна було б склеїти, налити туди вина, і поставити до сухої міцної шафи навічно. Але гончар вирішив склеювати не ті глечики, яких він любить, бо він любить всі глечики. Він вирішив склеювати лише ті глечики, які люблять його!!! Мільярди глечиків як з конвеєра розбиваються в друзки, а потім якимось незрозумілим чином гончар вибирає які з цих друзок його любили, і склеює їх, наливає в них вина і ставить в шафу. тільки так. В цілі глечики наливати вина? та ні, тільки в розбиті і склеєні!!!
  • 0

#1331 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 09:05

А одного разу Гончар подумав, щось мені нудно сьогодні, колись зробив два огидних глечика, а далі вони навчилися самі себе робити і плюють на мене, да так, що всякий розписаний і палаючий п"єц для них авторітетніше і божествєннєй, а глина взагалі вважається ріднішою. І тому вирішив Гончар помститися цим глечикам, які вже не були його тваріннями, довго тужився, хотів зробити суперглечик, щоб всім показати, який він крутий, але вже нічого зробити не зміг. Стало йому огидно, що хтож тепер повірить, що він Гончар, бо він ніщо, і глечиків вже робити не може, те що глечики самі роблять. І згадав він, що тож він сам їм сказав самостворюваться, щоб самому не працвати, бо байдикувати всеж приємніше, чим ліпити всякі дурні глечики.
І покаявся Гончар в котре раз за свої помилки, за все зроблене і незроблене, але почуття помсти всеодно торкнули його, а вкотрий раз бити ті глечики вже набридло, та і заморочливо це.
І вирішив він зробити суперглечик, щоб всім показати хто тут Гончар.
Але як не намагався, чомусь не міг він вже нічого створити за кращого що вже є без нього. І ще гірше йому стало, навіть знудило, і прийшлось блюванути на сінайську гору.
І тоді зібрався він зі своїм останнім Духом і вмовив одну глечку Марійку, щоб ій хоч вдмухати щось, а там вона все потрібне зробить. Так все й вийшло, але далі була така фігня, що ті глечики нічогісьонькі не зрозуміли хто справжній Гончар і прийшлось привселюдно той суперглечик від Марійки довбанути об їхні дурні макитри і пішли вони усі покидьки нафіг в жопу... нехай що хотять то і роблять...
Але, о диво, Гончар сам афігєл нєпадєцкі, виявилось, що деякі глечики стали вважати себе порочними тобто бракованими, адже вонож так і є, бо казли вони всі. І сказав Гончар, що це дуже добре. Але ще цікавіше, що вони стали вірити, що той роздовбаний суперглечик був склеєний Гончаром, і що начебто він, Гончар буде тепер ті глечики склеювати. Не задарма, а за послуги. От дурні...Вони правда ті послуги йому Гончару пофігу, але чомусь стало приємніше. І сказав Гончар, що і це теж добре.
А сам собі подумав... От дурні... що він же тепер не Гончар і взагалі не склеювач і склеювати всякий бруд не буде, але думка йому далі казалася бездоганною. І сказав ще Гончар, .... Це повний піпєц...Пореготав сам собі і пішов як завжди байдикувати, та і побухать з Дємонами теж треба....

Повідомлення відредагував Odonacer: 23.07.2010 – 09:11

• 0

#1332 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 10:50

Перегляд дописуManfred (23.07.2010 11:37) писав:

А ви розумієте у чому полягає різниця між образом та подобою?

Аналогія така: пустий тріснутий глечик до будь-якого притомного осягнення нездатний у нього що не налий, все на підлогу марно пролиється, але що більше глечик здатний утримати у собі, не розхлюпавши, то більше він стає здатним осягати гончаря та його творіння.

Дурна аналогія, дурний образ і дурна подібність. Чи то ви бога рівняєте до примітивних глечиків з дірками, яких він створив по образу своєму і подібності, чи то ви глечики наділяєте свободою робити в себе дірки.
Хоча я розумію, що у тих у кого замордований жид є символом відродження можуть з"являтися ще й не такі хворобливі образи.
  • 0

#1333 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 11:03

Перегляд дописуManfred (23.07.2010 11:51) писав:

Відомо, що за своїх. Але хто такі євреї, на яких ви так напосілися? Це ж нація, яку Господь випестив для проповіді Слова Господнього усім народам. Так чому ж я мушу заперечувати, а не брати й послуговуватися Господнім задумом?

Манфреде, рабе ви божий, що ви таке пишете? Ну хіба вам важко взяти книги та прочитати, що біблія була створена на основі Тори зі вкрапленнями Єгипетських та інших міфів, і ніяким не богом, а певною кастою жерців під назвою левіти. Саме вони "обрали" юдеїв за "обраний" народ і проповідують вони не слово Боже, а слово юдейське, що базується на матеріальній вигоді. Ви навіть не уявляєте, як спотворена ваша свідомість так званою "вірою", а все через те, що читаєте ви юдейську біблію замість історичних джерел.
  • 0

#1334 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 11:24

Перегляд дописуManfred (23.07.2010 12:18) писав:

Глечик може зберегти свою цілість, а може розторщити себе на друзки — це вибір його власної свобідної волі, яку подарував йому Бог.

У вас є опікун? Чи ви без нагляду? :unsure:
  • 0

#1335 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 11:35

Ви не повірите, але я, по змозі, читаю і те і те. Історична наука — є наукою, тому її висновки відносні, завтра можуть з'явитися нові факти, що зроблять повною туфтою те, що казали вчені дослідники сьогодні, а після завтра — те, що вчора і так до нескінченности. Для мене, ви побудували свої підвалини уявлення про світ на піску, що сиплеться, на жаль, але у кожного свій вибір і я вас не засуджую.

Є й побічні чинники. Справа у тому, що ті речі про які говорять авраамічні релігії можна зустріти і в инших релігіях. Тому виникає питання, навіть, коли припустити, що все написане у певній книзі чиясь вигадка, то чому дуже подібні речі, инколи майже дослівно написано у священних текстах инших народів?

Я можу повірити, що ви читаєте щось інше за біблію, можу навіть припустити, що це щось історичне, але мені важко повірити в те, що ця література буде говорити щось інше за те, що написано в біблії.

Мої уявлення про світ побудовані на світогляді моїх предків, тобто, давніх аріїв-русичів, а не юдеїв. Мої предки мали настільки розвинений світогляд, до якого ми ще навіть не доросли і хто вважає їхні вірування чимось недолугим, сам має або недостатньо знань, або недостатньо мозку для розуміння цих знань, бо на відміну від християнства, їх система вірувань була надзвичайно складною. Скажу лише, що прадавні арії вірили в Одного Бога та Його персоніфікації на землі, яких було 108. Ці персоніфікації в вашому юдо-християнстві називають "Святим Духом", таким собі "подихом" Бога, білим голубом, приховуючи справжню суть Триєдинства.

Про так звані "побічні" чинники. Питання в тому, які священні книги яких народів були першими, тобто, хто в кого "переписав". Прочитайте матеріали про нашу Кам"яну Могилу, де був знайдений та розшифрований епос про Гільгамеша, який від Кам"яної Могили був перенесений до Вавілону, а звідти опинився в біблії. То хто є насправді обраним народом?
  • 0

#1336 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 11:39

Перегляд дописуManfred (23.07.2010 12:32) писав:

Мій опікун — Господь. А ви бомжуєте? :unsure:

Бідненький....без нагляду... :ggggg:
  • 0

#1337 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 12:17

Перегляд дописуManfred (23.07.2010 12:57) писав:

У мене для вас дві новини: одна добра, друга так собі ;-)

Перше: я толерантно ставлюсь майже до всіх релігій, для мене вони лиш різні дзеркала, що відбивають кожна по-своєму — єдиного Бога. І коли ви не атеїст і вірите хоч у якихось богів, як щось вище за людину, то це вже добре. І я щиро радий за Вас. Шкода, що не дуже знайомий зі священними текстами вашої релігії, проте готовий з ними ознайомитися, киньте ланку. Щодо наших предків русичів-аріїв, невпевнений у тих якостях, про які ви пишете, бо читав різне і не завжди це були захоплюючі свідоцтва, на жаль.

Друге: коли вас дратує, що хтось вірить у Бога не так, як ви, або не у того, то рівень вашої релігійности або початковий або дуже низький, на жаль. Бо плоди будь-якої справжньої релігії — відновлення зв'язку з Богом, який є Любов.

Почну, мабуть, з новини для мене "так собі". Уявіть собі, мене не дратує, що хтось вірить у Бога не так, як я, мені шкода тих людей (цілком імовірно, гарних та освічених), які вірять в юдейську брехню, як би вона не називалась: християнство, свідки, п"ятидесятники та всі разом з ними. Причиною цього є те, що молячись та славлячи чужих богів, ви підсилюєте їхній егрегор, і послаблюєте наш власний, що призводить до погіршення життя всіх людей, які проживають на території даного егрегора (якщо ви розумієте, про що мова).

Я не знаю, які плоди "будь-якої справжньої релігії", але точно знаю, що ціллю Відо-Вістичного Православ"я (як раніше називалась віра моїх предків) було дійсне розкриття Бого-людського потенціалу в кожній людині через виконання певних дій, таких як славлення, треби та інші. Я не можу скинути вам лінк, бо цю інформацію не знайдете в неті, а збирається вона по крихтах з тих зцілілих книг та рукописів, які залишились після "охрещування" Русі-України.
  • 0

#1338 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 12:22

Звичайно, як і будь-яка метафора, вона відносна. Глечик може зберегти свою цілість, а може розторщити себе на друзки — це вибір його власної свобідної волі, яку подарував йому Бог.
...
І знову ця брехня. Всім відома та історія з Біблії, де описано, як свободу волі дав людині змій всупереч Богу.

Перегляд дописуManfred (23.07.2010 12:02) писав:

Горщика розбиває не гончар, який, навпаки попередив його, не підкочуватися до краю стола. Але горщик не послухався, підкотився і зробив "бух". А любов горщика до гончаря дає змогу ті друзки зібрати докупи, вже скільки у якого глечика їх лишилося.
я маю на увазі потом, Содом і Гомору, та інші випадки описані в Біблії. і не треба казати що то горщики побилися по своїй волі, бо це вже зовсім не та метафора. в біблії ясно сказано "хто розбив глечики"
  • 0

#1339 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 12:25

Перегляд дописуManfred (23.07.2010 12:02) писав:

... А любов горщика до гончаря дає змогу ті друзки зібрати докупи, вже скільки у якого глечика їх лишилося....
знову про всемогутність гончара. тут ти кажеш що клей для глечика виділяє сам глечик, і хлоч і глечик створений гончаром, але гончар не здатен створити клей для глечика, а лише здатен зліпити глечик, який сам собді зробив клей.
  • 0

#1340 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 12:44

Перегляд дописуManfred (23.07.2010 13:23) писав:

Тут є суттєва відмінність між поняттями. Егрегор віднімає у людей енергію, тоді, як Бог є джерелом енергії.

Пане, егрегор - це і є Бог, тільки виражений в наукових термінах. Егрегор - це енерго-інформаційна сутність, яку і ми наповнюємо і вона наповнює нас. Різниця в тому, що чужий егрегор тільки забирає енергію, в той час як свій допомагає. Це як з мовою. Ви тут на форумі використовуєте українську, бо ми живемо в Україні, і це логічно і правильно. Але є люди, які в Україні розмовляють російською, тим самим непрямо і часто неусвідомлено шкодячи українській мові, так як поширюється чужа мова, купляються та вкладаються гроші в чужі книжки, фільми та іншу продукцію. І я навіть не торкаюсь енергетичної складової цього використання. Те саме і з Рідними Богами, вони просто не можуть фізично нам допомогти, бо люди наповнюють енергією інших богів.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних