Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2509

#1301 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.06.2010 – 22:29

Перегляд дописуРодослава09 (28.06.2010 22:26) писав:

не смішно.
А якже тоді рідновірські священні гаї та красні гірки?
Так, історична реконструкція для туристів. Ви віночки різні продавайте, статуетки, календарики.
  • 0

#1302 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.06.2010 – 09:05

Перегляд допису---- (28.06.2010 23:29) писав:

Так, історична реконструкція для туристів. Ви віночки різні продавайте, статуетки, календарики.
Це тільки християни можуть скотитися до такого примітивізму, - для рідновірів важлива духовність, насамперед вшанування духу предків. :ggggg:
  • 0

#1303 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 29.06.2010 – 15:00

Перегляд дописуВласюк (29.06.2010 09:05) писав:

Це тільки християни можуть скотитися до такого примітивізму, - для рідновірів важлива духовність, насамперед вшанування духу предків. :ggggg:
Точно. А духами заповнюйте бутилочки, як в культі Вуду. Може заробите, підкупите нехороших християн баблом.
  • 0

#1304 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 30.06.2010 – 03:26

Перегляд дописуБоривітер (14.06.2010 01:15) писав:

маю надію, що більше, ніж тобі.
я знаю обітницю зішестя Святого Духа. не лише для проповідування Євангелія по всій Землі
діла Божі на свідчення і спасіння багатьом чиняться.

Якось один чоловік знайшов яйце орла і підклав його курці. Виросло орленятко разом з курчатами і стало схоже на них: кудкудакало як вони, рилося в землі в пошуках черв*яків, махало крилами, і навіть намагалось полетіти.
Пройшли роки. Орел виріс. Якось він побачив у небі гордого птаха. З незвичайною граціозністю птах долав сильні пориви вітру, лиш легенько змахуючи великими крилами.
Зачарований орел запитав : Хто це ?
Це орел, цар усіх птахів, відповіла йому одна з курок. - Він належить небу. А ми, курі, належим землі.
Так і жив орел як курка, і помер, як курка, тому що вірив у своє куряче походження.
  • 0

#1305 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 30.06.2010 – 05:24

Перегляд дописуБезбожник (30.06.2010 04:26) писав:

Так і жив орел як курка, і помер, як курка, тому що вірив у своє куряче походження.

Так і живуть ТВАРі, вірячи, що їх соТВАРив Йєгова.
  • 0

#1306 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 01.07.2010 – 16:20

Перегляд дописуManfred (1.07.2010 16:21) писав:

У Европі нині тільки лінивий не облиє помиями у будь-якому ЗМІ християнство, наперед знаючи, що ніц за те йому не буде, тоді, як за одне криве слово у бік гомосексуалістів будь-яке ЗМІ зачинять.

ТО давно пора християнсьтво в правах зрівняти з гомомексуалістамі. Вони дійсно один одного варті.
  • 0

#1307 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.07.2010 – 17:38

Тобто Манфред знову закликає на черговий хрестовий похід. Закликає озброюватися хрестами і воювати проти сарацинів.
гарний аргумент на користь християнства - бо йому загрожує іслам. і мабуть тому ми мусимо християнство підтримати.
І ні в якому разі не варто, навіть заборонено під страхом смерті, цікавитися ісламом, а то ще раптом люди дізнаються, що іслам таки дещо краще для людини, ніж християнство.
  • 0

#1308 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 02.07.2010 – 11:13

Перегляд дописуManfred (2.07.2010 12:09) писав:

Як не рівняйте, а життя показує реальний розклад сил одних і других у сучасній Европі.

Який розклад? що християнство гірше за гомосексуалізм? На мій погляд однаково, що то психічна хвороба, що то.
  • 0

#1309 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 02.07.2010 – 14:02

Перегляд дописуManfred (2.07.2010 12:48) писав:

А хто сказав, що ісламом заборонено цікавитися? Якби не навпаки: "І чужому навчайтесь і свого не цурайтесь".
Шевченко казав "свого не цурайтесь", але він не сказав "чужого не цурайтесь". Це я про християнство. от тільки свого українці вже цуралися ще до Шевченка.

Цитата

... Молодий лев подякував старому і сказав: "Ти був дуже добрий до мене. Якщо б не ти, я все життя продовжував би харчуватися травою разом з вівцями. Завдяки тобі я заново народився".

Десь глибоко всередині ми чітко чуємо послання: наше життя не є таким повноцінним, як було задумано природою. Ми продовжуємо нескінченно потурати своїм бажанням, жити мріями, ми хочемо, щоб нас любили і розуміли, але нам ніяк не вдається досягти бажаного. Ми дивуємося, що життя вівці таке порожнє, таке нудне і безрадісне. ...
Оце вже геть зовсім дивно. Що це ти, Манфреде, взявся критикувати християнство, агітувати овець божих ставати левами, покинути пастиря свого небесного, та обернутись проти нього, і полювати на іншихї овець божих?
  • 0

#1310 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.07.2010 – 10:59

Цитата

Цитата(Джошу. Ревіння лева)
твій ошик ставить ступені порівняння до життя лева і вівці, вони ж обоє живуть інстинктами + навчанням, якщо тут і є якась мораль, то те що навчання не повинно придушувати інстинкти, назад на пальму любі друзі!

Цитата

два человека проповедуют одну и ту же истину, но первый человек говорит про второго: " Его слова немогут быть истинны, потому что я не утвердил их моим именем. Поэтому не слушайте его". А второй человек говорит про первого: "Не слушайте его! Хоть он и проповедует, в общем-то, то же самое, но все же это не истина, потому что он проповедует не от моего имени".
взаємовиключаючі параграфи дітектед :rolleyes:

Відтедаговано: Маршал
  • 0

#1311 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 08.07.2010 – 11:41

Sergiy_K та Manfred давайте акуратніше спілкуйтесь і по темі! Офтоп та флейм видалив. Якщо в когось є якійсь зауваження чи побажання щодо цього, пишіть, залюбки відповім, щоб досягти компромісу.
  • 0

#1312 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.07.2010 – 12:28

лишилось тільки з"ясувати, що його бозя вважає комплементарністю людей

Відредагував: Маршал
  • 0

#1313 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 15.07.2010 – 10:03

... то що ти пропонуєш? "спали книгу, спаси дитину?" - можливо в цьому є сенс.
  • 0

#1314 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.07.2010 – 21:11

Перегляд дописуManfred (15.07.2010 10:43) писав:

Навздогін думки по підтемі про Европу яка була зачеплена у цьому дописі.

Суспільство, яке втратило свою трансцендентну ідею — приречене, незалежно від решти чинників, які є лише похідними. Людина у такому суспільстві без неї (трансцендентної ідеї) стає приблизно такою:

Зображення

і тоді "святе місце", яке, як відомо "пусто не буває" займають инші:

Зображення

вони не мають такого співвідношення книжок і дітей:

Зображення

навпаки, вони мають стільки дітей і всього одну Книгу. Але головне, що вони мають ідею, яка виходить за межі повсякдення і вона для них жива і робить живими їх. Якось так ;-)

Пхе...Манфреде, а шо тебе не влаштовує ?
"немає ні еліна, ні іудея, ні раба...." чо ти розпереживався ? Тим більше, що з тими хлопцями на пікапі, у вас один і той же бог.
"От одной крови Он произвел весь род человеческий для обитания по всему лицу земли, назначив предопределенные времена и пределы их обитанию". ( Діян. 17/26)
Отож люби їх і молись за них, Манфреде, як вчить тебе байбла.
  • 0

#1315 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.07.2010 – 21:22

Перегляд дописуManfred (18.07.2010 19:33) писав:

Бог то один, але розуміємо ми Його, у даному випадку, надто по-різному, це і не влаштовує.

А при чому тут це ??? Хіба я тебе питав, як ви розумієте свого єдиного боХа ?
Я тебе питаю про ЗОВСІМ інше, Манфреде, любити ворогів ще не відмінили ? Молитись за них, не відмінили ? Що не існує ні еліна, ні грека...короччє, єдіноє общество ходячих під біблійним богом ще не відмінили ? А терпіти у немочах, як повчає Савлуха, не відмінили ? Що тебе не влаштовує ? Яка тобі різниця, хто там у вас і як вірить ? Адже на перше місце, Манфреде, у євангеліє поставлена любов. Чи вже ні ? Он навіть Савлуха, кажучи про віру, надію і любов, пише, що любов - перш за все. Так от шось я не созерцаю тієї любові у тебе, до отих хлопців на пікапі. Чи ти тіко аби покалякать тут...поумнічать...потолкать цитати Датта... а як до діла....

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.07.2010 – 21:26

• 0

#1316 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.07.2010 – 23:15

Перегляд дописуManfred (18.07.2010 23:01) писав:

Справа зовсім не у тих хлопцях, а у тому, що коли варвари під стінами Риму і стіни від їх ударів хитаються, то це означає, перш за все, що у самому Римі щось негаразд. І негаразд цей має релігійний вимір, бо святе місце пусто не буває. Знову ж таки див. евангельську притчу про бенкет. Як на мене, це суворе попередження всім нам, бо з цими хлопцями непереливки буде дискутувати про релігійні питання навіть вам, за усієї вашої близькости до народу :(

Манфреде, не напускай туману. Нафіг мені твоя філософія ? Мене цікавить інше : ти УСІХ ворогів любиш ? За усіх їх молишся, як тому вчить євангеліє ? Чи вибірково ? Яка тобі різниця під чиїми стінами стоять ті чи інші хлопці ? Яка тобі різниця що там з Римом відбуваєЦЦя ? У тебе є віра, надія і любов. Любов, ще раз повторюю - наіглавнєйшая. Чо тобі ше треба ? Ну хіба шо про другу щоку тобі нагадати ? Чи не треба ? А про немочі Савлухині ? А про безумство, до якого тебе як христянина, він закликає ? Хіба Христос на хресті, не любив ворогів своїх ? Хіба не він кричав : "отче прости їх !". От і кажи по суті, а то ти наче мій сусіда Митяй - випить хоче, зайде і питає чи в городі бур*яну багато.
Євангельська притча про банкет, Манфреде, троха про друге.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.07.2010 – 23:17

• 0

#1317 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 07:57

Перегляд дописуManfred (18.07.2010 23:01) писав:

Справа зовсім не у тих хлопцях, а у тому, що коли варвари під стінами Риму і стіни від їх ударів хитаються, то це означає, перш за все, що у самому Римі щось негаразд. І негаразд цей має релігійний вимір, бо святе місце пусто не буває.

Варто додати що ти знаходишся дуууже близько знаходишся біля істини. Тут, щодо Риму та непрохайних "гостей", мені, Манфреде, згадався великий Зороастр:

У рік Різдва лучилась дивина
Рекла сивіла, п*яна без вина
О горе ! Це кінець вже близько !
Усе на світі впало дуже низько !
Борделем стало все круг Колізею,
І цезар вже свиня, і Бог із Іудеї
.

Думаю що краще про савлохристянську гидоту, та твого білійного боХа біля стін Великого Риму, на його вулицях та площах, - годі й говорити.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.07.2010 – 08:20

• 0

#1318 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 10:09

Перегляд дописуManfred (19.07.2010 10:05) писав:

Як на мене, все прозоро, коли віра міліє, то приходять ті, хто її має, про те й притча про бенкет. Коли розумні та мудрі відвертаються від Господа, він приведе тих, які немудрі і нерозумні, але все ж мають віру у Нього і тим самим, як не парадоксально свідчать, що їх "мала" мудрість більша за "велику". Павел, хоч і казав, що немає ні еліна, ні юдея, а таки за свій народ переймався і журився, що вони не приймають Господа. Пояснити це просто, це прямий наслідок виконання заповіді про повагу до батьків. Так і я переймаюсь за свій.
еммм... заповыдь про повагу до батьків? Ісус заповідав - "покинь батьків своїх, родину свою, дім свій...." - десь так.
а якщо є загроза християнству від мусульманства, то по заповідям, християнин повинен померти в муках, і стати святим мучеником. в християнстві то - мученикам слава. от тільки хто ж їх прославлятиме то, якщо всі вірні християни - мученики загинувші.
Так в християнстві повелося, що святих мучеників прославляють грішники. що не стали мучениками. не стали мучениками зі страху, бо не мали віри. такі то діла.
  • 0

#1319 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 15:48

Перегляд дописуManfred (19.07.2010 11:27) писав:

Ісус трохи не так казав:

Тобто, ніде не сказано, що заповідь шани до батьків не є актуальною, а визначається пріоритет: любов і шана до Бога має бути більшою, навіть, за таку високу річ, як любов і шана до батьків.

Нє, нє, Манфреде. ти знову БРЕШЕШ. В євангеліє мова іде не про більшу чи меншу любов до батьків, вже не кажучи про шану, там іде мова про ненависть до батьків.
"Якщо хтось приходить до Мене, і не зненавидить батька свого, і матері своєї, і дружини, і дітей, і братів та сестер, а, до того ж, навіть життя свого, той не може бути Моїм учнем. (Лука 14/26)
Тіко не розмазуй мені що я як завше не так все зрозумів. Мова, у цій цитаті, іде сАме про ненависть до рідних батьків, та інших близьких людей. І ніяк інакше.
  • 0

#1320 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.07.2010 – 00:14

Перегляд дописуManfred (19.07.2010 23:02) писав:

На жаль, нічим новим ви не вмієте дивувати, все ті ж самі радянсько-пропагандистські прийомчики виривання цитати з контексту і надання тим самим їй зовсім иншого змісту. Читайте тлумачення та контекст:

Прикріплений файл vidLuky14_26.png

Як бачите, ті хто ставлять когось вище за Господа, хоч батьків, хоч поле, хоч волів, хоч шлюб — мають викривленні цінності, тому замість них будуть покликані незаможні і "немудрі", ті на кого з погордою позирали ці вітальні багатії, але обрані не вони, а ті, які спромоглися зробили правильний вибір і обрали головне, а не другорядне. Див. притчу про Марію та Марфу.

Манфреде, це не до мене. Я розумію, що байбла вже написана. Я розумію, що не "додати не відняти". Розумію і всю "благую" роль усіляких "тлумачів". Я розумію не гірше тебе давній вислів про "казніть" - "поміловать"котрий так залежав від правильно посталеної коми. От тіко хочу нагадати тобі ще один : "Что написано пером - не вырубить топором". Засунь своїх тлумачів знаєш куди ?...теж мені..."откривателі істини" хрЄнові..пояснювальщики брехливі. Ваш бог шо? такий бовдур котрий без тлумачів ніфіга не здатен висловлюватись зрозуміло ? Навряд чи це так, просто з*явились бажаючі причесати певні речі у євангеліє. Як ото прес-серетарі у політиків. Дітям цю туфту гони, Манфреде.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних