Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2512

#1281 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 17.06.2010 – 21:26

Перегляд дописуБоривітер (17.06.2010 21:24) писав:

На початку свого прилюдного виступу Ісус у Назареті сам назвав свою діяльність благовіствуванням, благою вісткою, доброю новиною.
«17. Йому подали книгу пророка Ісаї; і Він розгорнув книжку; знайшов місце, де було написано:
18. Дух Господній на Мені; бо Він помазав Мене благовістити вбогим і послав Мене уздоровлювати пригнічених серцем, проповідувати полоненим звільнення, сліпим – прозріння, відпускати на волю змучених.
19. Проповідувати літо Господнє, сприятливе.
20. І, згорнувши книгу і віддавши служникові, сів; і очі всіх, що були в синагозі, були спрямовані на Нього.
21. І Він почав говорити їм: Нині справдилося Писання оце, котре ви чули.» (Лк. 4:17-21).

тому, згодом, у Матв. 26:13 не бачу перешкод, щоб Ісус не міг ще раз назвати свою науку Євангелієм.

І все ж таки можемо, брати християни. Безбожник! Здавайтесь!
  • 0

#1282 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.06.2010 – 21:28

Перегляд дописуБоривітер (17.06.2010 22:24) писав:

На початку свого прилюдного виступу Ісус у Назареті сам назвав свою діяльність благовіствуванням, благою вісткою, доброю новиною.
«17. Йому подали книгу пророка Ісаї; і Він розгорнув книжку; знайшов місце, де було написано:
18. Дух Господній на Мені; бо Він помазав Мене благовістити вбогим і послав Мене уздоровлювати пригнічених серцем, проповідувати полоненим звільнення, сліпим – прозріння, відпускати на волю змучених.
20. І, згорнувши книгу і віддавши служникові, сів; і очі всіх, що були в синагозі, були спрямовані на Нього.
21. І Він почав говорити їм: Нині справдилося Писання оце, котре ви чули.» (Лк. 4:17-21).

тому, згодом, у Матв. 26:13 не бачу перешкод, щоб Ісус не міг ще раз назвати свою науку Євангелієм.
короче Христос сам тоже фарисей ще той. юристи бл*. не дарма в англійській мові слова "юрист" і "брехун" - співзвучні.
  • 0

#1283 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 18.06.2010 – 01:21

Перегляд дописуБоривітер (17.06.2010 22:24) писав:

Ахрєнеть. Я давно казав - христяни вивчають біблію, як папуаси кібернетику.
Боривітер, якщо ти вже берешся позмагатись зі мною у байблі, то віднесись до цього серйозно. В моїй особі, тобі, ну ніяк не вдасться знайти лоха, щодо писання. Розумієш ? Нє ? Тоді поясню простіше. Я байблу прочитав більше, ніж ти з*їв борщу, в перерахунку на кількість ложок. Чи ти сам найшов оцю шнягу-цитату в євангеліє, чи мо хто допоміг, не знаю. Але в любому випадку, Боривітере, продвігай лапшу кому іншому. Якщо ти вже взявся щось процитувати мені з байбли, то завжди звіряй тексти, аби не обсирати принаймі, Матвія. Ти ж христянин, як я поЙняв. Прально ? Те що він, (Матвій), ніфіга не здатен процитувати Ісайю, мені відомо і без тебе. Те що він (вони - матвії), компілюючи тексти, навіть не удосужились звірити їх із старим заповітом - їх справа. Але те що ти, як попугайчик какаду, скоренько рішив мені тих матвіїв процитувати, говорить тіко про те, що повторюєш те самісіньке сміховиння залазячи добровільно в гівно. Бо ти хрєн знайдеш в старому заповіті подану мені цитату в такому варіанті. А тепер дивись сюди :
Варіант 1
"Дух Господа Бога на мені, бо Господь помазав Мене благовістити сумирним, послав Мене перев'язати зламаних серцем, полоненим
звіщати свободу, а в'язням відчинити в'язницю, щоб проголосити рік уподобання Господу, та день помсти для нашого Бога, щоб потішити всіх, хто в жалобі, сповістити зажурених на Сіоні"

[/i]
Варіант 2
Дух Господа Бога на Мені, бо Господь помазав Мене благовістити вбогим, послав Мене уздоровлювати скорботних серцем, проповідувати бранцям визволення і в'язням – відчинити тюрми.
Проповідувати літо Господнє сприятливе і день помсти Бога нашого, втішати усіх зажурених,

(Тут зроблю поміточку. ЛІТО - тлумачиться спеціалістами, як РІК.)

Варіант 3
Дух Господа Бога на мені, бо Господь помазав Мене благовістити сумирним, послав Мене перев'язати зламаних серцем, полоненим звіщати свободу, а в'язням відчинити в'язницю,
щоб проголосити рік уподобання Господу, та день помсти для нашого Бога, щоб потішити всіх, хто в жалобі,
щоб радість вчинити сіонським жалобникам,

Досить ? Чи ще подати ? Може російською хочеш ? В любому варіанті є слова про помсту.

А тепер подивись на оту фігню, котру ти написав і спробуй, разом з Матвієм знайти це в главі 61 від Ісайя. Після чОго сідай разом з Матвієм і вчіть старий заповіт. Так що твоє дешеве намагання приписати ці слова Єгошуа, є богохульство, Боривітер. Хіба ти можеш допустити що той, кого ти так пафосно визнаєш у трійці як Бога, може не знати точних текстів книги, котру сам же і навіяв "Матвію" ? Чи то може той Матвій"випадково" не помітив слова про помсту (для пріукрашенія туфти), і що дуже важливо, не помітив слова "Господь Бог" ?
Шукай ше шось для доказу. Бажанно слова самого Єгошуа, (якщо вириєш десь рукопис) а не від двадцять п*ятої особи. Бо воно, з тими матвіями, ба яка фігня получаєцця. Отак і робиться компіляція для лопоухіх боривітерів, щоб показати Єгошуа не мстивим. Ги ги ги ги.

Загалом же, не про це була мова. А про те, яке відношення до євангеліє має Єшуа бен Йосип ? Які у тебе (у христян) є реальні аргументи ? І ще. Я там у тебе євангеліє від Петра просив почитать. Адже в новому заповіті є посилання на нього. Шось тебе швидко здунуло з цього пукту байбли.
І останнє. Я не хочу тут дискутувати з тобою з приводу чОго Ісайя пише 61 -шу главу. І головне ДЛЯ КОГО. І що буде з іноземцями, котрі стануть працювати на жидів згідно з ПОВНОГО тексту цієї глави. І вона, ця глава, (нехай навіть і спотворена у Матвія) ну аж ніяк не ліпиться як одне із свідчень в євангеліє на користь божественості Іси.
Я подам тільки коротенько те, що пише Ісайа В ПОВНОМУ ТЕКСТІ своєї жалоби єгові :

"Тоді сини чужинців будуть споруджувати мури твої, і царі їхні – служитимуть тобі; бо у гніві Моєму Я карав тебе, але в добрій волі Моїй буду милостивим до тебе.
І будуть завше відчинені брами твої, не будуть зачинятися ні вдень, ні вночі, щоб до тебе принесена була маєтність народів і були приведені їхні царі.
Бо народ і царства, котрі не захочуть служити тобі, загинуть, і такі народи винищаться дощенту
".

То це ХТО каже, Боривітере в ПОВНОМУ ЗМІСТІ ВІД ІСАЙЯ ? [b]Христос
??? Ги ги ги ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.06.2010 – 01:46

• 0

#1284 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.06.2010 – 02:03

Ти мене так розсмішив Боривітер, що замість Луки, я написав Матвій. Читай - Лука. Хоча це нічого не міняє. Копмпіляція, зміна текстів - по любому.
  • 0

#1285 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.06.2010 – 02:37

Перегляд допису---- (17.06.2010 22:26) писав:

І все ж таки можемо, брати християни.
Ніхрєна не можуть, пане, як бачите вище. Я, наприклад, так і не в*їхав, для чого христяни постійно показують Христа в неприглядному вигляді ? Для чого показують його безграмотним, не знаючим писання ? Для чого подають його жорстоким, як ото у випадку з Ісайя, водночас кажучи що він усіх любив ? Як же можна поєднати слова Боривітера про те, що йому ніби то подали книгу пророка Ісайя і він почав цитувати ? А самому, Боривітере, ліньки туди заглянути і порівняти ? Лука краще знає ? От воно і виходить, що Христос ні точного тексту не знав, ні добреньким не був. І виходить воно не у мене, а у тебе. Я ж тобі вкотре кажу : яке відношення до євангеліє має Єшуа бен Йосип ?, а ти думаєш шо богохульствую. От ти і доумнічався. Зробив разом з Лукою з того Єшуа дурня, та ще й мстивого. Ти взагалі то хоч подумав : а нафіга йому взагалі те писання подавали в руки, вустами Луки ? Адже він його знав на зубок, тим більше, шо в іншому місці, (РАНІШЕ), євангеліє розказує, як ще будучи тінейджером, Христос дивував книжників, ну ооочєнь високімі знаннями писання.... непосрєдстННо з голови. О, який парєнь, той Єшуа ! А ти, Боривітер, разом з Лукою, з нього дурня робите, тицяючи Ісусу в руки книгу з кривими цитатами. Дівєрсанти, хрєнові. Ги ги ги ги.

Цитата

Безбожник! Здавайтесь!

Ща ! Гітлєр - капут, пане. Ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.06.2010 – 02:55

• 0

#1286 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 18.06.2010 – 08:01

Перегляд дописуБезбожник (18.06.2010 03:37) писав:

Я, наприклад, так і не в*їхав, для чого христяни постійно показують Христа в неприглядному вигляді ? Для чого показують його безграмотним, не знаючим писання ? Для чого подають його жорстоким, як ото у випадку з Ісайя, водночас кажучи що він усіх любив ?

Вони його розпинають. А потім ще й з"ідають. У них культ такий і це називається віра в спасіння.
З цього і складається таємниця великої помсти йєгови. <_<
  • 0

#1287 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.06.2010 – 09:48

Перегляд допису---- (17.06.2010 19:35) писав:

Ті антихристи і вивчають Біблію, щоб на форумах маячню якусь нести, ніби прадиву.
овва, хто не лиже зад християнським "отцям", котрих сам Христос заборонив називати "отцями" - той антихрист (бачимо, що "отці" самі не виконують заповіді христа - отож, християнські отці - антихристи! тобто ми весела компашка ))))). Тому не лякайте так діток, будь ласка, майте совість. <_<

Повідомлення відредагував Власюк: 18.06.2010 – 09:58

• 0

#1288 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 18.06.2010 – 23:41

Перегляд дописуБезбожник (18.06.2010 02:21) писав:

Боривітер, якщо ти вже берешся позмагатись зі мною у байблі, то віднесись до цього серйозно. В моїй особі, тобі, ну ніяк не вдасться знайти лоха, щодо писання. Розумієш ? Нє ? Тоді поясню простіше. Я байблу прочитав більше, ніж ти з*їв борщу, в перерахунку на кількість ложок. Чи ти сам найшов оцю шнягу-цитату в євангеліє, чи мо хто допоміг, не знаю. Але в любому випадку, Боривітере, продвігай лапшу кому іншому. Якщо ти вже взявся щось процитувати мені з байбли, то завжди звіряй тексти, аби не обсирати принаймі, Матвія. Ти ж христянин, як я поЙняв. Прально ? Те що він, (Матвій), ніфіга не здатен процитувати Ісайю, мені відомо і без тебе. Те що він (вони - матвії), компілюючи тексти, навіть не удосужились звірити їх із старим заповітом - їх справа. Але те що ти, як попугайчик какаду, скоренько рішив мені тих матвіїв процитувати, говорить тіко про те, що повторюєш те самісіньке сміховиння залазячи добровільно в гівно. Бо ти хрєн знайдеш в старому заповіті подану мені цитату в такому варіанті. А тепер дивись сюди :
Варіант 1
"Дух Господа Бога на мені, бо Господь помазав Мене благовістити сумирним, послав Мене перев'язати зламаних серцем, полоненим
звіщати свободу, а в'язням відчинити в'язницю, щоб проголосити рік уподобання Господу, та день помсти для нашого Бога, щоб потішити всіх, хто в жалобі, сповістити зажурених на Сіоні"

[/i]
Варіант 2
Дух Господа Бога на Мені, бо Господь помазав Мене благовістити вбогим, послав Мене уздоровлювати скорботних серцем, проповідувати бранцям визволення і в'язням – відчинити тюрми.
Проповідувати літо Господнє сприятливе і день помсти Бога нашого, втішати усіх зажурених,

Варіант 3
Дух Господа Бога на мені, бо Господь помазав Мене благовістити сумирним, послав Мене перев'язати зламаних серцем, полоненим звіщати свободу, а в'язням відчинити в'язницю,
щоб проголосити рік уподобання Господу, та день помсти для нашого Бога, щоб потішити всіх, хто в жалобі,

Досить ? Чи ще подати ? Може російською хочеш ? В любому варіанті є слова про помсту.
змагайся зі свідками Єгови у знанні цитат. я наводжу тобі, наскільки я осягнув своєю вірою, розуміння Святого Письма.

Ісус прочитав частину вірша від Ісаї, щоб підкреслити (наголосити) на своїй діяльності у звіщенні "доброї новини". не було потребу всю цитату (вірш) прочитувати.
в тім і справа - ти все розумієш буквально і формально. та хоч квадрильйон разів можеш перечитати - якщо ти не віриш в Ісуса Христа як Спасителя та Істинного Бога, то ти ніколи й не зрозумієш Біблії. вона для тебе так і залишиться набором незрозумілих неточностей, викривлень, перефразувань, перекручувань, компіляції, він там не звірив з тим-то, не перевірив, не уточнив і т.д. (ти певно працюєш в банку і перевіряєш рахунки, бо твоя педантичність "зашкалює". ти яскравий приклад раціоналіста, який і крихти для віри не залишив.)
кажеш, наїжджаю на твоє сприйняття християнства? сприймай собі як хочеш, але ти своє сприйняття плутаєш із розумінням, якого в тебе немає. тобі не приходила в голову думка (скажімо, гіпотетично), що для того, щоб зрозуміти Біблію, треба мати віру в Господа Бога? якщо ти не віриш, не приймаєш - то і розуміння ти не здобудеш.
"39. Досліджуйте Писання, бо ви сподіваєтеся через них мати життя вічне; а вони свідчать про Мене. 40. Але ви [b]не бажаєте
прийти до Мене, щоб мати життя." Ів.5:39-40.
  • 0

#1289 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.06.2010 – 01:36

Перегляд дописуБоривітер (19.06.2010 00:41) писав:

змагайся зі свідками Єгови у знанні цитат. я наводжу тобі, наскільки я осягнув своєю вірою, розуміння Святого Письма.

Поняв. Не дурак. Ти віриш в осягнуте. Бо священник тебе навчив, що писання є святе. Тобто, твій бог - священник. Або Лука, або Матвій. В додачу - Марк, Іоан, Павло, Петро і прочія братія.
Але, бач яка фігня получаєцця, Боривітер. Ніхто з них не є Христос. А христяни (адже ви так себе називаєте...чи я шось недоганяю ?) ніби то вірять ІСУСУ ХРИСТУ. Однак для підтвердження своєї віри, приводять "пісьмена" будь кого, але не Ісуса. Ти, собсстно, хто ? Павлініст, Тимошіст, Даніліст ? На якій ти фундації ? В кого ти віриш, Боривітер ?

Цитата

Ісус прочитав частину вірша від Ісаї,

Нє, ну це амбєц. Я тобі ще раз, як манюні дитині, пояснюю : якби ти вірив в Ісу як в Бога, то знав би, що йому НЕ ТРЕБА ЧИТАТИ ВІРША ВІД ІСАЙЇ. Бог не може бути таким бовдуром, яким його уявляєш ти разом з Лукою, щоб читати те, що він сам і давав людям. Та ще й з перекрученим текстом.

Цитата

але ти своє сприйняття плутаєш із розумінням, якого в тебе немає. тобі не приходила в голову думка (скажімо, гіпотетично),

А гіпотетично, це як ? Христос є Бог, бо про це сказав Матвій з Лукою ? Або Павло ? Так чи шо ? А хто вони такі, Боривітере ? І хто з нас, в такому випадку, сприймає БОГА гіпотетично, як не ти ?

Цитата

що для того, щоб зрозуміти Біблію, треба мати віру в Господа Бога? якщо ти не віриш, не приймаєш - то і розуміння ти не здобудеш.
Гм...клініка...а як результат, знову "скачок" до христянського прийому: сам дурак. А що, Боривітере, може ти ще скажеш, що біблія не єврейська книжка ? Може старий заповіт не з тори написано ? І що євреї читають не тору а старий заповіт ? Що скажеш, Боривітер ? Ти хоч зрозумів суть мого питання ? Ги ги ги.

Цитата

"39. Досліджуйте Писання, бо ви сподіваєтеся через них мати життя вічне; а вони свідчать про Мене. 40. Але ви не бажаєте прийти до Мене, щоб мати життя." Ів.5:39-40.

Тпрууу ! Стоять Сіра !... Ну давай.... ДОСЛІДИМО, Боривітере. Кажучи цю ахінею для рАзвода капловухих лохів, автор, вкладаючи її ніби то у вуста Ісуса, зовсім не подумав про те, про що не подумав і ти, Боривітере. Тобто, ви ОБОЄ НІФІГА НЕ ДОСЛІДЖУЄТЕ. Адже ці слова, стосувались свідчень у старому заповіті. Так і написано у Іоана : "Досліджуйте Писання, бо ви сподіваєтеся через них мати життя вічне".
А тепер, хлопче, знайди мені в тому Писанні (старому заповіті), хоч слово про те, що бог обіцяє комусь з людей, ВІЧНЕ ЖИТТЯ. Хоч слово, що євреї, (яким ця фраза ніби то була сказана Ісою), десь у Писанні "сподівались мати життя вічне".
Давай, Боривітере. Досліджуй. Я тобі вчора писав щоб ти вивчав байблу разом з Лукою. Дуетом. Тепер у вас трійця - Іоан долучився до вивчення. Ги ги ги ги. Ото як найдете про "вічне життя" в старому заповіті - з мене бочка самогонки, (60 кольос), і розкішний закусон з домашнім салом, площею 1 гектар.

ПС. Ось тобі, в "догонку для псіхічєской разкумаркі" : "І сказав Господь Бог: Ось став чоловік, немов один із Нас, щоб знати добро й зло. А тепер коли б не простяг він своєї руки, і не взяв з дерева життя, і щоб він не з'їв, і не жив повік віку." Ги.
  • 0

#1290 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 19.06.2010 – 22:39

Перегляд дописуБезбожник (18.06.2010 02:21) писав:

Ахрєнеть. Я давно казав - христяни вивчають біблію, як папуаси кібернетику.
Варіант 1

[/i]
Варіант 2

Варіант 3

А тепер подивись на оту фігню, котру ти написав і спробуй, разом з Матвієм знайти це в главі 61 від Ісайя. Після чОго сідай разом з Матвієм і вчіть старий заповіт. Так що твоє дешеве намагання приписати ці слова Єгошуа, є богохульство, Боривітер. Хіба ти можеш допустити що той, кого ти так пафосно визнаєш у трійці як Бога, може не знати точних текстів книги, котру сам же і навіяв "Матвію" ? Чи то може той Матвій"випадково" не помітив слова про помсту (для пріукрашенія туфти), і що дуже важливо, не помітив слова "Господь Бог" ?
Шукай ше шось для доказу. Бажанно слова самого Єгошуа, (якщо вириєш десь рукопис) а не від двадцять п*ятої особи. Бо воно, з тими матвіями, ба яка фігня получаєцця. Отак і робиться компіляція для лопоухіх боривітерів, щоб показати Єгошуа не мстивим. Ги ги ги ги.
Боревітер послав за біблійними цитатами до Свідків Єгови, то я вирішив підкинути кілька думок для і без того червоної голови. Візьміть до уваги те, що Ісая писав єврейською, а Лука цитував грецькою, пізніше перекладачі перекладали з еврейської і грецької окремо, отже по тій причині тих два місця не можуть бути абсолютно однаковими, а не через незнання Старого Заповіту Лукою чи Ісусом. Щодо того, що Ісус не вжив слів які є в Ісаї "день помсти Бога нашого" то дивіться далі

Цитата

Луки 4:21 І почав Він до них говорити: Сьогодні збулося Писання, яке ви почули!
. Ісус процитував тільки той уривок, який збувся на ньому, а вислів "день помсти Бога нашого" збувся пізніше - в 70р.н.е. коли римляни знищили Єрусалим.
Ви можете зачитати Біблію до дірок, але не зрозумієте її добре по причині, наведеній в темі "Біблія".

Цитата

Боривітер. змагайся зі свідками Єгови у знанні цитат. я наводжу тобі, наскільки я осягнув своєю вірою, розуміння Святого Письма.

Віра без знання Святого Письма (цитат) є легковірством, Біблія до цього не заохочує.

Цитата

Євреїв 11:1 А віра то підстава сподіваного, [b]доказ небаченого.
Подібно віра в "трійцю"- це легковірство, яке немає основи в Біблії.
  • 0

#1291 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.06.2010 – 08:35

Перегляд дописуЗЮП (19.06.2010 23:39) писав:

Ісая писав єврейською, а Лука цитував грецькою[/b], пізніше перекладачі перекладали з еврейської і грецької окремо, отже по тій причині тих два місця не можуть бути абсолютно однаковими, а не через незнання Старого Заповіту Лукою чи Ісусом. Щодо того, що Ісус не вжив слів які є в Ісаї "день помсти Бога нашого" то дивіться далі . Ісус процитував тільки той уривок, який збувся на ньому, а вислів "день помсти Бога нашого" збувся пізніше - в 70р.н.е. коли римляни знищили Єрусалим.
Ви можете зачитати Біблію до дірок, але не зрозумієте її добре по причині, наведеній в темі "Біблія".

Нє, пацани, я від вас хрєнєю. Ще один доброволєц доказує, що євангелісти знали старий заповіт. Доводиться констатувати, ЗЮПе, що ти теж ні бум бум.
[Чому ні бум бум ? Та тому що ти лізеш у те ж самісіньке гівно, що і Боривітер, котрий вірить знанням апостолів про писання, без перевірки. Ну а поскільки ти лізеш у те гівно добровільно, то я тебе тицяю в нього носом, показуючи, що ні ти, також, ні автори євангеліє ніфіга не знаєте текстів старого заповіту. Дивись сюди, умніку :

"Тоді справдилося сказане через пророка Єремію, котрий сказав : і вони взяли тридцять срібників , ціну Оціненного, котрого оцінили сини Ізраїля" (Матв. 27/9).

Це що, теж неправильно переклали ? Після цієї цитати, ЗЮПе, вашого полкУ - дундуків, незнаючих Писання, додалось. Вас стало п*ятеро. Три дундуки-євангелісти, Лука, Іоан, Матвій, та ще два, котрі вірять цим трьом на слово : Боривітер, і ти. Для Боривітера, разом з Лукою та Іоаном, я вказав уже місця про незнання старого заповіту. А тепер вказую тобі і бАльшому "знавцю", Матвію. Ото іди, ЗЮПе, і шукай разом з ним, де ж у Єремії є хоч натяк на сказане ? По дорозі до Єремії, можеш завернути з Матвієм на пару хвилин у гості до Захарії, в главу 11. Ги ги ги ги ги.

Цитата

Віра без знання Святого Письма (цитат) є легковірством, Біблія до цього не заохочує.

Єто точно, пацани. Вчіть байблу повністю.

Цитата

Подібно віра в "трійцю"- це легковірство, яке немає основи в Біблії

Це не до мене. Про трійцю, котру тобі, як "свідку, заборонив сприймати духовний отець Чарльз Русел, то вже з Боривітером обсуждай. А мені воно по барабану. Ти, головне, чухрай з Матвієм до Єремії і рийтесь там. Удачі, пацани ! Ги ги ги ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 20.06.2010 – 08:59

• 0

#1292 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 20.06.2010 – 13:43

Перегляд дописуБезбожник (20.06.2010 09:35) писав:

Нє, пацани, я від вас хрєнєю. Ще один доброволєц доказує, що євангелісти знали старий заповіт. Доводиться констатувати, ЗЮПе, що ти теж ні бум бум.
[Чому ні бум бум ? Та тому що ти лізеш у те ж самісіньке гівно, що і Боривітер, котрий вірить знанням апостолів про писання, без перевірки. Ну а поскільки ти лізеш у те гівно добровільно, то я тебе тицяю в нього носом, показуючи, що ні ти, також, ні автори євангеліє ніфіга не знаєте текстів старого заповіту. Дивись сюди, умніку :

"Тоді справдилося сказане через пророка Єремію, котрий сказав : і вони взяли тридцять срібників , ціну Оціненного, котрого оцінили сини Ізраїля" (Матв. 27/9).

Це що, теж неправильно переклали ? Після цієї цитати, ЗЮПе, вашого полкУ - дундуків, незнаючих Писання, додалось. Вас стало п*ятеро. Три дундуки-євангелісти, Лука, Іоан, Матвій, та ще два, котрі вірять цим трьом на слово : Боривітер, і ти. Для Боривітера, разом з Лукою та Іоаном, я вказав уже місця про незнання старого заповіту. А тепер вказую тобі і бАльшому "знавцю", Матвію. Ото іди, ЗЮПе, і шукай разом з ним, де ж у Єремії є хоч натяк на сказане ? По дорозі до Єремії, можеш завернути з Матвієм на пару хвилин у гості до Захарії, в главу 11. Ги ги ги ги ги.
Чому Матвій цитує слова Захарія, але приписує їх Єремії (Матв. 27:9; Зах. 11:12). Здається, колись книгу Єремії (а не Ісаї, як це є в теперішніх Бібліях) вважали першою з «пізніх» Пророків; тому цілком імовірно, що Матвій, називаючи Захарія «Єремією», дотримувався звичаю євреїв називати цілу частину Писань так, як її першу книгу. Навіть Ісус словом «Псалми» називав усі книги, відомі як «Писання»

Цитата

(Луки 24:44). І промовив до них: Це слова, що казав Я до вас, коли був іще з вами: Потрібно, щоб виконалось усе, що про Мене в Законі Мойсеєвім, та в Пророків, і в Псалмах написане.

Євреї у часи Ісуса часто розділяли те що ми знаєм як "Старий Заповіт" на: закон (пятикнижя Мойсея) або "тора", писання або "Х’кесубім", пророки або "небиїм". :rolleyes:
  • 0

#1293 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.06.2010 – 14:33

Перегляд дописуЗЮП (20.06.2010 14:43) писав:

Чому Матвій цитує слова Захарія, але приписує їх Єремії (Матв. 27:9; Зах. 11:12). Здається, колись книгу Єремії (а не Ісаї, як це є в теперішніх Бібліях) вважали першою з «пізніх» Пророків; тому цілком імовірно, що Матвій, називаючи Захарія «Єремією», дотримувався звичаю євреїв називати цілу частину Писань так, як її першу книгу. Навіть Ісус словом «Псалми» називав усі книги, відомі як «Писання»
Євреї у часи Ісуса часто розділяли те що ми знаєм як "Старий Заповіт" на: закон (пятикнижя Мойсея) або "тора", писання або "Х’кесубім", пророки або "небиїм". :rolleyes:

Нє, ви подвіЦЦя на нього. Слухай ЗЮПе, мене зараз прорвало покалякать з Морісою в темі про дошлюбний секс, тому не маю часу розказать тобі про те, яку дурню ти написав. А так, мімоходом, поки що одне питаннячко : про те шо Матвій переплутав Захрію з Єремією в якому рукописному тугаменті написано ? Де його шукать в байблі ?
І найсмішніше. А чо ти вирішив шо він переплутав Єремію сАме з Захарією ? Бо я вказав зайти до Захарії ? Але ж це не тіко в Захрії, до твого відому, написано. Чи Матвій їх усіх по черзі плутав ? Ги ги ги ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 20.06.2010 – 14:37

• 0

#1294 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 21.06.2010 – 12:33

Тему почистив лише від відвертого оффтопу та флейму. Пишіть, будь ласка, акуратніше та уважніше.
  • 0

#1295 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 28.06.2010 – 18:57

Хочу нагадати екс-Ющенку, що саме християни глотилися в печерах, аж поки римський імператор не вивів цю секту з катакомб (адміністративний ресурс, коли хто не в курсі). А от рідновіри поклонялися рідним богам у священних гаях, при джерелах (криничках) та ріках.

Повідомлення відредагував Родослава09: 28.06.2010 – 18:57

• 0

#1296 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.06.2010 – 19:04

Перегляд дописуРодослава09 (28.06.2010 18:57) писав:

Хочу нагадати екс-Ющенку, що саме християни глотилися в печерах, аж поки римський імператор не вивів цю секту з катакомб (адміністративний ресурс, коли хто не в курсі).
Ну і? А то рідновірів зараз жаба задавила за таку разючу історичну несправедливість.
  • 0

#1297 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.06.2010 – 19:23

Перегляд дописуРодослава09 (28.06.2010 19:57) писав:

Хочу нагадати екс-Ющенку, що саме християни глотилися в печерах, аж поки римський імператор не вивів цю секту з катакомб (адміністративний ресурс, коли хто не в курсі). А от рідновіри поклонялися рідним богам у священних гаях, при джерелах (криничках) та ріках.
і до чого тут Римський імператор, якщо такі ж самі християнські печери є і в Києві?
  • 0

#1298 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 28.06.2010 – 19:48

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.06.2010 20:23) писав:

і до чого тут Римський імператор, якщо такі ж самі християнські печери є і в Києві?
та ж бо екс-Ющенко натякав, що рідновіри тільки в печерах молилися.

Цитата

Погани! Ви хамите цивілізованим християнам. Ваш час пройшов, лишився в печерах, ваш культ примітивний.
довелось спростовувати.

Повідомлення відредагував Родослава09: 28.06.2010 – 19:49

• 0

#1299 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.06.2010 – 22:04

Перегляд дописуРодослава09 (28.06.2010 19:48) писав:

та ж бо екс-Ющенко натякав, що рідновіри тільки в печерах молилися.
Політеїзм власне в печерах і зароджувався. Ви на смітнику історії.
  • 0

#1300 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 28.06.2010 – 22:26

Перегляд допису---- (28.06.2010 23:04) писав:

Ви на смітнику історії.
не смішно.
А якже тоді рідновірські священні гаї та красні гірки?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних