Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2551

#1261 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 15.06.2010 – 21:13

Перегляд дописуВласюк (15.06.2010 15:58) писав:

Гадаю, не пізно й зараз взятися виправляти ситуацію, нє?
Ги, продовжуйте. Зав майже вам повірив. Шкода, таким християнином був.
  • 0

#1262 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.06.2010 – 21:34

Перегляд дописуБезбожник (15.06.2010 18:57) писав:

Туфта. Якби не існуюча тисячолітня система влади (розумієш про що ?) яка чітко розуміє : що крисне "Риму", то і любому, навіть захудалому режиму буде на користь, Слов*янський Нарід вже давно зрозумів би що все це таке, і залюбки порвав би все продажне попівство на тисячі маленьких шматочків, щоб уже ніколи у віках не зрослось.
Так і хто тим недолугим слов'янам винен із такою їхньою владою? Ага, точно жиди!
  • 0

#1263 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 22:34

Перегляд дописуБезбожник (15.06.2010 20:34) писав:

ЗЮПе, не пали підошви. Якщо вже вибираєш цитати з бібли, то будь уважнішим щодо логіки тОго, що ти хочеш зліпити. Бо : "Щодо влади і рабів, то Біблія говорить, що та влада відносна", вумно размишляєш ти, а нижче вшарашив ось це:
"Тоді каже Він їм: Тож [i]віддайте кесареве кесареві, а Богові Боже.". Але ж ти забув додати, кому він це каже, і хто той кесарь ? А каже він це євреям, а кесарь - римлянин. Тобто, рабовласник. Ги.
До того ж, ніфіга новенького Єшуа не сказав. Цей принцип "розподілу" багатств, а правильніше - пограбунку, був давно відомий і не є відкриттям. Взагалі то, я хотів би побачити деяких форумчан, котрі рвуть на собі рубашки і кричать про незалежність та нац. свідомість, якби вони перебуваючи під гнітом тієї ж Росії, як це було, почули від Христа оті слова про кесаря. Тобто, царя Римсько...(тьхути !), Російської Імперії.
Я вже мовчу, що Христос ніколи не закликав до національного визволення. Принаймі сказочніки-автори євангеліє, йому таку властивість не приписали. А нафіга? Яка різниця священнику чия буде влада в Україні, наприклад ? Хоч російська, хоч ні - по любому жидівська. Для христянської церкви всяка влада - своя. І священник завжди буде з кусенем хліба з маслом. Нафіга йому боротись ? Ну хіба що до влади прийде найскаженніша гілка христянства - комуністи, то попи шось там муркатимуть, бо ці не те шо нарід без штанів залишать, але і в попів заберуть шматок хліба з маслом. Христяно радикальні комуністи жадні. Їм всяка шалупонь, котра в рясах плутається під ногами, і нафіг не треба. Тобто, ті христянські священники не за "істинну віру" стануть вякать, а за відібраний кусок дармового хліба вирощеного, по любому - рабами.
Будьте уважні! Ісус не казав відавати кесарю, цебто владі, те що належить Богові (поклоніння, дотриманням Божих законів, які деколи суперечать законам кесаря...)
  • 0

#1264 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 15.06.2010 – 23:19

Перегляд дописуБоривітер (15.06.2010 21:58) писав:

таїнство Пресвятої Трійці - Бог єдиний по суті, але троїчний в особах (іпостасях): Отець, Син і Святий Дух - Трійця єдиносущна і нероздільна.
коли хоч на краплину зрозумієш це, то може й зрозумієш "непорозуміння" в Об'явленні від Івана.

Вах...це не лікуєцця. Ніхрєна Йа не поЙняв. Ви власне, пане, о КОМ ЧЬОМ глаголітє ? Не обтяжить вас показати на реальному прикладі ваше крючкотворство про трійцю ? Ісус же про це ніколи нічого не говорив ! Він взагалі, не наговорив у євангеліє бодай на одну сторінку ! Так звідки ж вся ця шняга взалась через 3,5 століття ?
А вже те, яке до цього відношення має христянство, взагалі незрозуміло. Мо ти розкажеш людям КОМУ через 350 років після Єшуа було дано право стати пророком біблії і внести туди догмат про трійцю, котрого там вааще то і немає. Ви ж пишете...те що в бошки вбито, якесь там "святе" письмо, а далі ваші думки нікуди не йдуть. А воно таке ж "святе", як і написи на стінах в совєтських туалєтах. У вас все сприйняття влаштоване через такий собі фільтр, "святе письмо", що породжує повну вісутність критичного сприйняття і самостійного мишлення. Ви ж уже частина "церкви", структурована одиниця тогО, про що самі поняття не маєте, але це вас дууууже влаштовує. Такий собі психологічний комформізм. А вААще прикольно та трійця. Син невідомо ЧОГО, притому це НЕВІДОМО ЩО, як каже церква....не тут. Ги. А дітей народжує. Таке собі "нєчто". Я тобі, Боривітер, та і іншим дітям єеврейського божка хочу нагадати одну штучку. Ніхто, ти поЙняв Боривітер, ніхто, з цитованих тут вами "святих апостолів" та іже с німі, НІХТО НЕ Є ЄШУА БЕН ЙОСИПОМ. І ним, ніколи (туфта приведена тобою вище про трійцю) не говорилась. Бо на нормальні мові та шняга звучить так : є ЩОСЬ, що ніяк не визначається але воно є, і існує незалежно ні від чого, бо воно є. Чисто христянське вчення. Ні про що, але бабло давай сюди....і раби - точно. Тіко при чОму тут Єшуа ?....уму нерястяжімо. Ги.

Перегляд дописуЗЮП (15.06.2010 23:34) писав:

Будьте уважні! Ісус не казав відавати кесарю, цебто владі, те що належить Богові (поклоніння, дотриманням Божих законів, які деколи суперечать законам кесаря...)

ЗЮПе, ти під нєдогон косиш ? Я тобі чітко вказав про грабьож среді бєлого дня з боку як кесаря, так і грабітєлєй священників, котрі обдирали людей "для бога"....єстессно у власну кишеню. І жодним словом не сказав, що ніби то Єшуа радив не віддавати щось богу. Я тобі поясню, що коли пишу в темі, що Єшуа щось там сказав у євангеліє, то все це умовно, бо насправді, в євангеліє не покладено жодне його слово. Цього і не могло бути, по визначенню.

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.06.2010 – 23:42

• 0

#1265 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 01:15

Перегляд дописуzav (15.06.2010 22:34) писав:

Так і хто тим недолугим слов'янам винен із такою їхньою владою? Ага, точно жиди!

Вперта неоригінальність, ЗАВе. Тупиш одне і те ж перставляючи слова, з наміром ропалити чергову "священну війну". Ніфіга не вийде. Щоб з кимось дискутувати, покажи спочатку своє вміння це робити. Ну хоч би знайти відповідь на простесеньке питання яке я задавав, бреше Петро чи ні ? А щоб тобі було легше влізти в багнюку, то ось така ще закарлючка про Петра. Їх у мене багато, оскільки до нього та Савла, моя особиста "любов" аж надто доскіплива :
Ось що толкає Петро :
"Та Бог воскресив Його, пута смерти усунувши, вона бо тримати Його не могла.
Бо каже про Нього Давид: Мав я Господа завсіди перед очима своїми, бо Він по правиці моїй, щоб я не захитався.
Тому серце моє звеселилось, і зрадів мій язик, і тіло моє відпочине в надії.
Бо не позоставиш Ти в аду моєї душі, і не даси Ти Своєму Святому побачити тління!
Ти дороги життя об'явив мені, Ти мене переповниш утіхою перед обличчям Своїм!
" (Діяння 2/24-28)

Після цього, цей брехун "ні к сєлу ні к городу" приведеного шматочка із псалма 15, для більшого одурманення капловухих, з "дєерзновєнієм" пішов на цинічну брехню підтасовуючи писання :

"Мужі-браття! Нехай буде вільно мені сміло сказати вам про патріярха Давида, що помер і похований, і знаходиться гріб його в нас аж до цього дня.
А бувши ж пророком, та відаючи, що Бог клятвою клявся йому посадити на престолі його від плоду його стегон,
у передбаченні він говорив про Христове воскресення, що не буде зоставлений в аду, ані тіло Його не зазнає зотління.
Бог Ісуса Цього воскресив, чого свідки всі ми!
А отож, як правицею Божою був Він вознесений, і обітницю Духа Святого прийняв від Отця, то й злив Він оте, що ви бачите й чуєте.
Не зійшов бо на небо Давид, але сам він говорить: Промовив Господь Господеві моєму: Сядь праворуч Мене,
доки не покладу Я Твоїх ворогів підніжком ногам Твоїм!
Ото ж, нехай ввесь Ізраїлів дім твердо знає, що і Господом, і Христом учинив Бог Його, Того Ісуса, що Його розп'яли ви!"

Ну як, ЗАВе ? Де ж відкопав Петро оцю клятвенну обіцянку від бога ? Га ?
Можеш призвати на допомогу "свідка" ЗЮПа і православного Вовчика. Тіко будьте уважними, коли зайдете в Псалми та Книгу Царів, перш ніж залізете у лайно. Я простих питань, щодо біблії, не задаю. От тоді і подискутуємо, як про згаданих тобою жидів, так і про "правдолюбця" Петра. А поки що, не бачу сенсу дискутувати. Не заслуговуєш.
Ну то....шо там з Петром ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.06.2010 – 01:23

• 0

#1266 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 11:26

Перегляд дописуzav (16.06.2010 08:46) писав:

Я так зрозумів, ви себе до "священних воїнів" долучили, ага.

Як завжди, ти зрозумів усе з точністю до навпаки, оскільки як Воїн, взагалі не викликаєш у мене цікавості. Ні в прямому, ні в переносному змісті. Ти для цього не годишся.
  • 0

#1267 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 16.06.2010 – 18:47

Перегляд дописуБезбожник (16.06.2010 00:19) писав:

Ісус же про це ніколи нічого не говорив !
"Отож, ідіть, навчайте всі народи, хрестячи їх в ім‘я Отця, і Сина, і Святого Духа" (Мат. 28:19)

Цитата

уму нерястяжімо. Ги.
не переобтяжуй себе. своїм секуляризованим поглядом на християнство ти, мабуть, не зможеш осягнути всього того, у що вірить християнин.
передбачаю ти скажеш "а мені й не треба". тоді, чого ти аж задихаєшся від злості, але вдаєш, наче тобі незрозуміло?
тобі ж це абсолютно не потрібно. ти навіть плюєш на всіх християн, пишучи Бог чи Святий Дух з маленької літери.
тож, позбав себе головного болю і відклади у бік цю "жахливу єврейську бейблу".
  • 0

#1268 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 21:36

Перегляд дописуБоривітер (16.06.2010 19:47) писав:

"Отож, ідіть, навчайте всі народи, хрестячи їх в ім‘я Отця, і Сина, і Святого Духа" (Мат. 28:19)
"На дорогу до язичників не ходіть і не входьте в міста самарянські. А йдіть краще до загублених овечок Їзраїлю".
(Мат. 10/5,6)
. Ги ги ги ги ги.

Цитата

не переобтяжуй себе. своїм секуляризованим поглядом на християнство ти, мабуть, не зможеш осягнути всього того, у що вірить християнин.
передбачаю ти скажеш "а мені й не треба". тоді, чого ти аж задихаєшся від злості, але вдаєш, наче тобі незрозуміло?
тобі ж це абсолютно не потрібно. ти навіть плюєш на всіх християн, пишучи Бог чи Святий Дух з маленької літери.
тож, позбав себе головного болю і відклади у бік цю "жахливу єврейську бейблу".

Боривітер, мені залишається констатувати, що окрім наєзду на мою особу, мого сприйняття христянства, тобі більше нІчого сказати ФАКТИЧНО. Ти здатен сформулювати свою думку згідно теми так, щоб вона була зрозуміла і прийнята до розгяду ? Нє ? ПАтАму как, перш ніж що небудь доводити або заперечувати - необхідна сама причина, або об*єкт доказу/спростування. Вся оця шняга, котру ти мені подав, як і своє "передбачення" про мою майбутню відповідь, смердить нє падєццкі. Тому що ти, намагаючись продвінуть лапшу (банальна гра слів) - по факту, гоніш відверту туфту не маючи на руках ні причини, ні реального об*єкту для доказу, ні разу. І сіє також - ФАКТ. На форумі, Боривітер, вівці, котрим потрібен пастирь для формування думки - не приживаюцця. Я тобі вже сказав вище, що ніхто з приведених в "доказ" "авторів" байбли НЕ Є ЄШУА БЕН ЙОСИПОМ. Так шо засунь свого Матвія собі в штани. Он у нього два протилежних поняття про одне і те ж. А знаєш чого так буває ? Нє ? Це буває тоді, коли робиться компіляція текстів. Тобто, "добавка-прибавка-убавка". А поскільки слагателі байбли до купи, були людьми різними, жили у різний час і нє отлічались умом і сообразітельностью, як отой говорун, то і понашкрябували в "святому євангеліє" туфтові протиріччя. А якщо це не так, то попрошу подати мені оригінал НЗ. Котрого, по ФАКТУ, не існує в природі, єсстєстно. А шо там хто наліпив-дописав-добрехав-переписав з переказів - я знаю не гірше тебе. Ось тобі для роздумів неоЖИДаний прикол : "апостол Петро писав про божих пророків". Це чудо (Павло) десь бачило євангеліє від Петра ! Єй, Боривітер, що там пише Петро у своєму євангеліє ? Даси почитать ? Де джерело ? Чи мо це написав якийсь Мозя Кацман ? Років так, через 500-700. Га ? Як нащьот байбли від Петра ?
Ти взагалі в своєму житті, хоч один рукопис бачив ? Ну от так, щоб старіший років ста-двухсот, реально ? Де ? Коли ? А то шо байблу писали "люди", так мені це і без твоїх мега зв*язків з Мойсеєм та імператором Констянтином, відомо. Угу. Писали. Аж триста з гаком варіантів нашкарябали і на собор "явили". Вибрали шість, найменш шизоїдних і зліпили одну, але так криво зліпили, що постійно євангеліє та "откровення" виправляють, додають, віднімають, шоб такі як ти капловухі сприймали за "слово христове". Без роздумів. Просто так - від кайфу "божествєнной благодаті". Старий заповіт чіпати побоялись, бо пейсаті яйця відрізали б, і арабам в рабство продали б. А новий заповіт - переписуй скоко душа жєлаєт, жидам він пофіг. Хтось там шось сказав-переказав, хтось шось написав, а Боривітер у вуха все сприймає зі святістю. Людині хоч жідкоє гівно у вуха заливай, повірить що святе, аби було написано : "від Матвія". Продвінутий ти, однако. От тільки У ЩО?, оскільки ти так і не в*їжжаєш : при чОму тут Єшуа бен Йосип ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.06.2010 – 22:03

• 0

#1269 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 21:40

Перегляд дописуБезбожник (16.06.2010 21:36) писав:

"На дорогу до язичників не ходіть і не входьте в міста самарянські. А йдіть краще до загублених овечок Їзнаїлю".
(Мат. 10/5,6)
. Ги ги ги ги ги.
Ти взагалі в своєму житті, хоч один рукопис бачив ? Ну от так, щоб старіший років ста-двухсот, реально ? Де ? Коли ? А то шо байблу писали "люди", так мені це і без твоїх мега зв*язків з Мойсеєм та імператором Констянтином відомо. Писали. Аж триста з гаком варіантів нашкарябали і на собор "явили". Вибрали шість, найменш шизоїдних і зліпили одну, але так криво зліпили, що постійно євангеліє та "откровення" виправляють, додають, віднімають, шоб такі як ти капловухі сприймали за "слово христове". Без роздумів. Просто так - від кайфу "божествєнной благодаті". Старий заповіт чіпати побоялись, бо пейсаті яйця відрізали б, і арабам в рабство продали б. А новий заповіт - переписуй скоко душа жєлаєт, жидам він пофіг. Хтось там шось сказав-переказав, хтось шось написав, а Боривітер у вуха все сприймає зі святістю. Йому хоч гавно у вуха заливай, повірить, аби було написано : "від Матвія". Продвінутий ти, однако. От тільки У ЩО?, оскільки ти так і не в*їжжаєш : при чОму тут Єшуа бен Йосип ?
Ви насправді з католицької інквизиції, вичисляєте неблаговірних, хто ведеться. Файно Біблію знаєте.

Повідомлення відредагував ----: 16.06.2010 – 21:40

• 0

#1270 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 22:38

Перегляд дописуБезбожник (16.06.2010 22:36) писав:

"На дорогу до язичників не ходіть і не входьте в міста самарянські. А йдіть краще до загублених овечок Їзраїлю".
(Мат. 10/5,6)
. Ги ги ги ги ги.
різні події у часі відбуваються у різний час. у 5му розділі апостолів послано на проповідь насамперед до євреїв. 28ий - поширення Євангелія по всіх країнах.
  • 0

#1271 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 23:48

Перегляд дописуБезбожник (16.06.2010 12:26) писав:

Як завжди, ти зрозумів усе з точністю до навпаки, оскільки як Воїн, взагалі не викликаєш у мене цікавості.
Ну, то ясно, що переляк ваш великий проти мене.
Хоча направду не воїн я ніразу.
  • 0

#1272 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 07:05

Перегляд дописуБоривітер (16.06.2010 23:38) писав:

різні події у часі відбуваються у різний час. у 5му розділі апостолів послано на проповідь насамперед до євреїв. 28ий - поширення Євангелія по всіх країнах.

А в 357-му розділі, для розповсюдження на Плутоні. Ось так :
"істинно кажу вам ; де б не проповідувалось Євангеліє це по всьому світу, сказано буде на згадку про неї і про те, що вона зробила". Автор цього "божественного шедевру" той же - копмілятор (Матв 26/13). Ей, Боривітер, про яке Євангеліє для розвосюдження каже Єгошуа вустами "мудрого" Матвія ? Адже Євангеліє ще не було написане. Ги ги ги.

Перегляд дописуzav (17.06.2010 00:48) писав:

Ну, то ясно, що переляк ваш великий проти мене.

Я там вище вже сказав для Боривітер, про відсутність ФАКТИЧНОГО предмету для розмови.
Іншими словами, ЗАВе,- не вмієш ср..ть, не муч жопу.

Цитата

Хоча направду не воїн я ніразу.

Це помітно. По маніжній гламурності.

Повідомлення відредагував Безбожник: 17.06.2010 – 07:11

• 0

#1273 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.06.2010 – 07:27

Оффтоп та флейм видалено.
  • 0

#1274 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.06.2010 – 15:26

2 zav Ви оцінюте тут переважно інші дописи, а Вашого обгрунтування власної позиції стосовно даної теми я не бачив.
Уже на першій сторінці цієї теми було застереження № 1:

Цитата

1. Вы знаете о Библии, христианстве и истории церкви гораздо меньше, чем многие атеисты и агностики, но все равно называете себя христианином.
<_<

Повідомлення відредагував Marshal: 21.06.2010 – 12:25

• 0

#1275 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 17:11

Перегляд дописуВласюк (17.06.2010 16:26) писав:

Ви оцінюте тут переважно інші дописи, а Вашого обгрунтування власної позиції стосовно даної теми я не бачив.
І не побачите. Ібо моя особиста позиція не має жодного стосунку до цієї теми.
  • 0

#1276 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 18:17

Перегляд дописуzav (17.06.2010 18:11) писав:

І не побачите. Ібо моя особиста позиція не має жодного стосунку до цієї теми.

Оце вже цікаво. Тобто, ви хочете цим нас повідомити, що пишете під чиюсь диктовку, не маєте власної думки чи протилежну позицію?
  • 0

#1277 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 18:35

Цитата

1. Вы знаете о Библии, христианстве и истории церкви гораздо меньше, чем многие атеисты и агностики, но все равно называете себя христианином.

Ті антихристи і вивчають Біблію, щоб на форумах маячню якусь нести, ніби прадиву.
  • 0

#1278 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 21:13

Перегляд допису---- (17.06.2010 19:35) писав:

Ті антихристи і вивчають Біблію, щоб на форумах маячню якусь нести, ніби прадиву.
Мені теж здається, що це якась підступна змова жидів проти залишків язичників.

Marshal: Видалено офтоп.
  • 0

#1279 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 21:19

Перегляд дописуzav (17.06.2010 21:13) писав:

Мені теж здається, що це якась підступна змова жидів проти залишків язичників.
І джинси жид видумав, яйця язичникам натирають. Тож носитимемо шаровари, шановні християни, збережемо генофонд на зло поганам.
  • 0

#1280 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 21:24

Перегляд дописуБезбожник (17.06.2010 08:05) писав:

"істинно кажу вам ; де б не проповідувалось Євангеліє це по всьому світу, сказано буде на згадку про неї і про те, що вона зробила". Автор цього "божественного шедевру" той же - копмілятор (Матв 26/13). Ей, Боривітер, про яке Євангеліє для розвосюдження каже Єгошуа вустами "мудрого" Матвія ? Адже Євангеліє ще не було написане. Ги ги ги.

На початку свого прилюдного виступу Ісус у Назареті сам назвав свою діяльність благовіствуванням, благою вісткою, доброю новиною.
«17. Йому подали книгу пророка Ісаї; і Він розгорнув книжку; знайшов місце, де було написано:
18. Дух Господній на Мені; бо Він помазав Мене благовістити вбогим і послав Мене уздоровлювати пригнічених серцем, проповідувати полоненим звільнення, сліпим – прозріння, відпускати на волю змучених.
19. Проповідувати літо Господнє, сприятливе.
20. І, згорнувши книгу і віддавши служникові, сів; і очі всіх, що були в синагозі, були спрямовані на Нього.
21. І Він почав говорити їм: Нині справдилося Писання оце, котре ви чули.» (Лк. 4:17-21).

тому, згодом, у Матв. 26:13 не бачу перешкод, щоб Ісус не міг ще раз назвати свою науку Євангелієм.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних