Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2509

#1221 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 14.06.2010 – 23:37

Цитата

мусульманам краще - величезне поле для завоювання душ Аллахом.

Аллах арабською - Бог. Всього-то-навсього. У перших перекладах Корану так і писали. Вже потім подумали, що може некрасіво получицця, якщо народ дізнається, що Іслам та християнство - суть одна і та ж віра, просто акценти розставлені по-різному.
  • 0

#1222 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 15.06.2010 – 05:48

Перегляд дописуTeren (15.06.2010 00:37) писав:

Аллах арабською - Бог. Всього-то-навсього. У перших перекладах Корану так і писали. Вже потім подумали, що може некрасіво получицця, якщо народ дізнається, що Іслам та християнство - суть одна і та ж віра, просто акценти розставлені по-різному.

Народ такі знання називає закидання лайном.

Прикріплений файл  782808_islam_i_hristianstvo.thumbnail.jpg   17.47К   13 Кількість завантажень:
  • 0

#1223 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 15.06.2010 – 07:01

Цитата

Народ такі знання називає закидання лайном.
Що, по новій? ))) У вас там поголовно діарея, чи що? Ця субстанція у кожному пості згадується! (чомусь загадав серію "Сауспарку" про "брудні слова" ))) ) Чи може, то у вас такий вираз віри (типу, як ін ша Аллах :happytwo: ), а може, і об"єкт поклоніння? Тоді ла**овіри - мабуть, найчудніша релігія, про яку я коли небудь чув. Ну треба ж - по "іконі" в кожному унітазі )))

Повідомлення відредагував Teren: 15.06.2010 – 07:03

• 0

#1224 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.06.2010 – 07:41

Флейм видалено.
  • 0

#1225 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 07:58

Перегляд дописуTeren (15.06.2010 08:01) писав:

Що, по новій? ))) У вас там поголовно діарея, чи що? Ця субстанція у кожному пості згадується! (чомусь загадав серію "Сауспарку" про "брудні слова" ))) ) Чи може, то у вас такий вираз віри (типу, як ін ша Аллах :happytwo: ), а може, і об"єкт поклоніння? Тоді ла**овіри - мабуть, найчудніша релігія, про яку я коли небудь чув. Ну треба ж - по "іконі" в кожному унітазі )))

Мені особисто все одно, в що ви вірите. І я в жодному разі не хочу ображати мусульманство, але ла**овір - це саме ви, якщо живете в Україні, молитесь мусульманському богу і зневажаєте віру моїх предків.
  • 0

#1226 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 08:21

Не зрозумів ваших емоційних сентецій на релігійну трійцю.
Ви кого мали на увазі називаючи "вас" та ла**овіри? На світлині там крім представника ісламу ще два кяури, як ви їх називаєте.
Можете спокійніше і докладніше без джихатні всякой?
  • 0

#1227 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.06.2010 – 09:24

Хто бував у Європі, той не міг не помітити певний занепад традиційного християнства. Церкви порожніють. Навіть кількість свідків єгови в багатьох великих країнах Західної Європи зменшується. А Рідну віру я, та і Безбожник, напевно, підтримуємо не тому, що є затятими релігійниками, а тільки тому, що вона була репресована, упосліджена напротязі тисячоліття войовничими християнами-хрестоносцями. Ми задаємо питання: А ЧИМ МИ, РУСИЧІ, ГІРШІ ВІД ЖИДІВ??? ВИХОДЯЧИ З ЦЬОГО, я підтримую мирну агітацію за повернення до "рідних кринь". Чому важливо розвернутися до християнства на 180 градусів? Дивіться -

ті, у кого ожидовлена свідомість, не можуть втямити кілька засадничих речей про християнство:
1) ніякої довершености і святості у Біблії НЕМА - в ній пильний дослідник знайде купу протиріч, брехні, виправдання геноциду!!! Почитайте для початку Лео Таксіля.
2) Якщо людина психологічно мириться, що вона є РАБОМ для ЖИДА Ісуса Христа, то вона спокійно реагує на те, що над нею на землі, де кістки наших предків-русинів, верховодять в злочинний спосіб фельдмани, кернеси, табачнікі...

От б'єшся, як риба об лід, доводиш, що Христос і Павло "розводять" гоїв - і нема розуміння у декого. Слава Богу, що більшість дописувачів у даній темі - ЛЮДИ, ВІРНІ РОДУ. СЛАВА!

Перегляд дописуTeren (14.06.2010 22:15) писав:

До речі, хто вам сказав, що я християнин? Я, взагалі-то, муслім. В тому й дивність ситуації, що в гілці про ХРИСТИЯНСТВО ім"я Бога захищає не християнин. :happytwo: Якщо хтось вважає мене суперником негідним його мужності, можу знайти гідних - із числа мусульман Львова і, особливо, Києва багато спортсменів. В чому проблема?

Терен (він же манфред, він же ластівочка B) ) демонструє дива "гібкості". Однак я йому все одно йому не вірю, - бо де це видано , аби жидок (чи напівжид) став "муслімом"???

І цікаві "психостатеві" комплекси сього дописувача:
у вірші Найка Велеса, який складається з ТРЬОХ рядків:
"я шукала квітку,
шукала фіялку, -
а мені показали БОЛТ із кущів"...
Терен бачить

Цитата

дрочіння в кущах
,
тоді ж як я, напр., інтерпретую, що цей вірш про ХРИСТИЯНСЬКУ НАДІЮ РУСИЧІВ. :)

Повідомлення відредагував Власюк: 15.06.2010 – 09:29

• 0

#1228 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:Енергодар

Відправлено 15.06.2010 – 09:26

Перегляд дописуTeren (14.06.2010 22:15) писав:

По правді, мені дещо прикро, що серед форумних християн немає нікого, хто б зважився заткнути "га*номети" кяфірів. Невже праві соціологи, що називають сучасну Європу "постхристиянською"? :)
Справа в тому, що суперечка перетворилася вже давно на особисті образи та суцільне поливання лайном. Звичайно, займатись боксом по переписці ніхто нікому не заважає, але останнє свідчить відсутність великого розуму у запеклих борців рідної віри :happytwo: Через відсутність філософських думок, логічних роздумів на останніх сторінках більшість покинула цю тему, нехай вони поміж собою сваряться. А вам за активність в темі спасибі, бо в черговий раз доводите, що головна релігія - любов до ближнього.

Повідомлення відредагував vovchik2385: 15.06.2010 – 09:26

• 0

#1229 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.06.2010 – 09:34

Ось вам неперевешений взірець християнського (= мусульманського, як це збочено інтерпретує терен) благочестя!
опонентів називай "ла**овірами", - і Вовчік назве тебе справжнім "віртуальним бійцем" за хритсиянську віру! ікони опонетів терен хоче бачити "в унітазі". Тут клініка - нічого не додаш, не віднімеш.

Повідомлення відредагував Власюк: 15.06.2010 – 09:36

• 0

#1230 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 15.06.2010 – 09:58

Так, товариство, давайте по темі, без торкань особистостей, тобто щодо християнства, що це за релігія, для чого, звідки, чому, чим вона краща чи гірша від інших, з аргументами, контраргументами, доказамаи, запереченнями, але без образ та обговорення дописувачів. Хочете обговорити дописувачів, робіть це де інде, але не тут. Це є колективне усне попередження, все що буде після цього повідомлення, буде каратись за всією строгістю правил даного форуму. Спір породжує істину, а свар покарання. Тому працюймо над істиною і максимально коректно і з максимльною повагою до інших! Переконуйте іншовірців, агітуйте іншовірців, але не ображайте, це окрім образ у відповідь ні до чого не призведе, а мета цієї теми не така!
  • 0

#1231 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 10:29

Перегляд дописуMarshal (15.06.2010 10:58) писав:

Так, товариство, давайте по темі, без торкань особистостей, тобто щодо християнства, що це за релігія, для чого, звідки, чому, чим вона краща чи гірша від інших, з аргументами, контраргументами, доказамаи, запереченнями, але без образ та обговорення дописувачів. Хочете обговорити дописувачів, робіть це де інде, але не тут. Це є колективне усне попередження, все що буде після цього повідомлення, буде каратись за всією строгістю правил даного форуму. Спір породжує істину, а свар покарання. Тому працюймо над істиною і максимально коректно і з максимльною повагою до інших! Переконуйте іншовірців, агітуйте іншовірців, але не ображайте, це окрім образ у відповідь ні до чого не призведе, а мета цієї теми не така!

Ну що ж, давайте по-порядку. Як говорять мудрі люди, якщо хочеш щось дізнатись про явище, пізнай, як воно виникло. Отже, фактом є те, що сучасне християнство немає нічого спільного з вченням Хреста. Виникло воно взагалі в Галілеї, звідки Хрестос був родом. Первинно Хрестос проповідував, що після смерті життя не закінчується, тобто так звану реінкарнацію (або метемпсихоз). В усіх чотирьох Євангеліях були виявлені вставки з Тори, П"ятикнижжя та інших юдейських джерел. В 325 році в Ніккеї його було проголошено богом та відбувсь початок формування системи релігійного контролю під назвою християнство. І все було б нічого, якби це не прийшло на Русь. Фактом є також те, що Русь "хрестили" не з доброї волі населення, а через вбивства та насилля. Володимир, якому дали християнське ім"я Базилій, перед смертю взагалі від нього відмовився. Давньоруські святилища нищились, а на їх місцях (бо це були місця високого енергетичного випромінювання) зводились християнські церкви, замість давньоруських богів в ті ж самі дні почали святкувати охристиянізованих "мучеників". А секрет такого довгого панування на Україні дуже простий - постулат, що вся влада від Бога, а люди - раби божі. Тобто, можновладці себе вважали божими ставлениками, а всіх інших - своїми рабами. Це все одно, що в компанії заявити, що керівник компанії - від Бога.
Ось так, коротко і без персональних образ.
  • 0

#1232 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.06.2010 – 10:52

Перегляд дописуОнук Велеса (15.06.2010 11:29) писав:

І все було б нічого, якби це не прийшло на Русь.
Воно би не прийшло, якби деякі РУСИЧІ, про яких тут деякі інші верещать, не запросили його прийти на Русь, ґґґ.
  • 0

#1233 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 11:09

Перегляд дописуzav (15.06.2010 11:52) писав:

Воно би не прийшло, якби деякі РУСИЧІ, про яких тут деякі інші верещать, не запросили його прийти на Русь, ґґґ.

Перший крок в зраді батьківської віри зробила Ольга, якій пекло душу спалення Іскоростеня. Адже до цього вона вже помстилась древлянам, вбивши тих, хто вбив Ігоря. Але цього їй здалось мало і вона вирішила знищити місто взагалі. Потім був недолугий Ярополк, Володимир та інші. Персоналії минулого не мають особливого значення, питання в тому, чи жила Русь-Україна щасливо під чужою релігією, чи ні. Як на мою власну думку, ці тисяча років були просто жахіттям, адже не минало жодного століття, щоб на Україну хтось не нападав, не спустошував, кудись не приєднував.
  • 0

#1234 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.06.2010 – 11:15

Перегляд дописуОнук Велеса (15.06.2010 12:09) писав:

Перший крок в зраді батьківської віри зробила Ольга, якій пекло душу спалення Іскоростеня. Адже до цього вона вже помстилась древлянам, вбивши тих, хто вбив Ігоря. Але цього їй здалось мало і вона вирішила знищити місто взагалі. Потім був недолугий Ярополк, Володимир та інші. Персоналії минулого не мають особливого значення, питання в тому, чи жила Русь-Україна щасливо під чужою релігією, чи ні. Як на мою власну думку, ці тисяча років були просто жахіттям, адже не минало жодного століття, щоб на Україну хтось не нападав, не спустошував, кудись не приєднував.
я одного не розумію, чомуж тоді тогочасні воїни не противилися чужій вірі? присяга князю? чи їм було пофіг?

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 15.06.2010 – 11:15

• 0

#1235 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 11:19

Перегляд дописуzav (15.06.2010 11:52) писав:

Да, це зрада.
А ще велика жидівська помста.
Христос, якого послали до жидів, був ідеологічною діверсією від білої раси славяноарієв. Цей агент готувався змалку і його с самого початку супроводжували волхви і вели його по лєгєнді мессії.
Потім, коли Христа викрили, та швиденько підвісили на гілляці разом з іншими злочинцями, у жидів через час виникли проблеми, які вои вирішили геніяльно. Не боротися з послідовниками Христа, а очолити їх, і повернути проти слов"ян. За це узявся Павло, ну а далі все відомо. Далі працювали гроші, зрадники, брехня і інші кроваві розправи.
  • 0

#1236 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 15.06.2010 – 11:19

Перегляд дописуОнук Велеса (15.06.2010 12:09) писав:

Як на мою власну думку, ці тисяча років були просто жахіттям, адже не минало жодного століття, щоб на Україну хтось не нападав, не спустошував, кудись не приєднував.
угу - до того не воювали.............. а потім понеслось.............. от що значить не тому богу молились..........

Перегляд дописуOdonacer (15.06.2010 12:19) писав:

у жидів через час виникли проблеми, які вои вирішили геніяльно. Не боротися з послідовниками Христа, а очолити їх, і повернути проти слов"ян. За це узявся Павло, ну а далі все відомо. Далі працювали гроші, зрадники, брехня і інші кроваві розправи.
ну звичайно тут не обійшлося без вселенського жидо-массонського заколоту проти руськага народа....
  • 0

#1237 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 11:24

Перегляд дописуDynkan 113 (15.06.2010 12:15) писав:

я одного не розумію, чомуж тоді тогочасні воїни не противилися чужій вірі? присяга князю? чи їм було пофіг?

Від часів Ольги до Володимира (це приблизно 100 років, якщо мені пам"ять не притерлась) відбувалось таємне охрещування за гроші воєвод та військової дружини. Та й воля князя для тодішніх воїнів була священною. І не скрізь не противились. Згадайте Новгород, та й в Києві були битви, просто на стороні охрещувачів були варяги, які і виконували всю чорнову роботу.

Перегляд дописуbendera.UA (15.06.2010 12:19) писав:

угу - до того не воювали.............. а потім понеслось.............. от що значить не тому богу молились..........

ну звичайно тут не обійшлося без вселенського жидо-массонського заколоту проти руськага народа....

До того воювали, ще й як. А після того, справді понеслось. І, як це смішно для вас не виглядає, справді не тим Богам молились.
  • 0

#1238 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 11:25

Цитата

Хто бував у Європі, той не міг не помітити певний занепад традиційного християнства. Церкви порожніють. Навіть кількість свідків єгови в багатьох великих країнах Західної Європи зменшується.
Таки так. Бував у Чехії і був вражений що в країні, яка свого часу воювала з половиною Європи за таку важливу і необхідну річ у повсякденному житті як право причащатися вином, тепер більшість церков просто закриті і відкриваються хіба коли хтось одружується.
Що не може не радувати.
  • 0

#1239 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 11:36

Перегляд дописуОнук Велеса (15.06.2010 10:29) писав:

Ну що ж, давайте по-порядку. Як говорять мудрі люди, якщо хочеш щось дізнатись про явище, пізнай, як воно виникло. Отже, фактом є те, що сучасне християнство немає нічого спільного з вченням Хреста. Виникло воно взагалі в Галілеї, звідки Хрестос був родом. Первинно Хрестос проповідував, що після смерті життя не закінчується, тобто так звану реінкарнацію (або метемпсихоз). В усіх чотирьох Євангеліях були виявлені вставки з Тори, П"ятикнижжя та інших юдейських джерел. В 325 році в Ніккеї його було проголошено богом та відбувсь початок формування системи релігійного контролю під назвою християнство. І все було б нічого, якби це не прийшло на Русь. Фактом є також те, що Русь "хрестили" не з доброї волі населення, а через вбивства та насилля. Володимир, якому дали християнське ім"я Базилій, перед смертю взагалі від нього відмовився. Давньоруські святилища нищились, а на їх місцях (бо це були місця високого енергетичного випромінювання) зводились християнські церкви, замість давньоруських богів в ті ж самі дні почали святкувати охристиянізованих "мучеників". А секрет такого довгого панування на Україні дуже простий - постулат, що вся влада від Бога, а люди - раби божі. Тобто, можновладці себе вважали божими ставлениками, а всіх інших - своїми рабами. Це все одно, що в компанії заявити, що керівник компанії - від Бога.
Ось так, коротко і без персональних образ.
В тому і проблема, що сучасне (такзване) християнство вже давно не християнство, а сукупність "месного язичництва" і ранього відступницства. Тут деякі РВ жаліються, що християнство завдало якоїсь шкоди їх вірі, скоріш навпаки.
Щодо влади і рабів, то Біблія говорить, що та влада відносна і стосується лише певних питань. 1Петр.2:14 чи то володарям, як від нього посланим для карання злочинців та для похвали доброчинців. 1. Матв.22:21 Ті відказують: Кесарів. Тоді каже Він їм: Тож віддайте кесареве кесареві, а Богові Боже.

Перегляд дописуВласюк (15.06.2010 09:24) писав:

Хто бував у Європі, той не міг не помітити певний занепад традиційного християнства. Церкви порожніють. Навіть кількість свідків єгови в багатьох великих країнах Західної Європи зменшується. А Рідну віру я, та і Безбожник, напевно, підтримуємо не тому, що є затятими релігійниками, а тільки тому, що вона була репресована, упосліджена напротязі тисячоліття войовничими християнами-хрестоносцями. Ми задаємо питання: А ЧИМ МИ, РУСИЧІ, ГІРШІ ВІД ЖИДІВ??? ВИХОДЯЧИ З ЦЬОГО, я підтримую мирну агітацію за повернення до "рідних кринь". Чому важливо розвернутися до християнства на 180 градусів? Дивіться -

ті, у кого ожидовлена свідомість, не можуть втямити кілька засадничих речей про християнство:
1) ніякої довершености і святості у Біблії НЕМА - в ній пильний дослідник знайде купу протиріч, брехні, виправдання геноциду!!! Почитайте для початку Лео Таксіля.
2) Якщо людина психологічно мириться, що вона є РАБОМ для ЖИДА Ісуса Христа, то вона спокійно реагує на те, що над нею на землі, де кістки наших предків-русинів, верховодять в злочинний спосіб фельдмани, кернеси, табачнікі...

От б'єшся, як риба об лід, доводиш, що Христос і Павло "розводять" гоїв - і нема розуміння у декого. Слава Богу, що більшість дописувачів у даній темі - ЛЮДИ, ВІРНІ РОДУ. СЛАВА!
Вам, Безбожнику...

Цитата

Афинянин попрекал его [ Анахарсиса], что он скиф; он ответил: « Мне позор моя
родина, а ты позор своей родине».56

• 0

#1240 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.06.2010 – 11:41

Не розумію яка різниця: вірити в одного бога чи кількох. І чи він антропоморфний чи з головою шакала. віра одна і та сама. в "надприроднє".

мене от ці релігії взагалі ну ніяким боком не обходять. як загальні знання- так, цікаво. але я не страждаю від того, що хтось святкує Різдво Христове, а хтось зачитує Біблію до дірок. особиста справа кожного. правда, от коли з цією релігією до тебе лізуть, чи намагаючись тебе переконати, чи образити- це пратівно.
мій пес Паланік впевнений шо мій тато - Бог, цар і взагалі чудо природи. а чого так? а бо любить він мого тата. так от любов- це особиста справа кожного, кого йому любити, а кого ні. думаю, якшо людина релігійна, то вона любитиме свого бога. хоча мене дещо бентежить, якшо релігія допускає кількох богів(як от те ж язичництво) то шо всіх любити шо лі ?

а щодо "взірець/не взірець". так от ви тут всі такі свині хамливі позбиралися, один одного варті. так шо перед тим, як дійсно причепитися до особистості тої чи іншої людини, раджу спочатку на себе подивитися. а раптом вонючка це саме ти. своїх же власних "пороків" не бачите.

недолюблюю фанатизм. якшо людина вірить для себе,тобто спокійно, то це ж прекрасно! ну для неї принаймні. а мені від того ні холодно, ні жарко. а от серед вас тут більшість саме фанатики. Безбожник тому яскравий приклад. коли людина пройти повз не може, обов"язково треба зачепити за те, що у людини святе. я в вашу полеміку не вчитуюся, але мені подобається як поводить себе пан Манфред. вибачте, не вшарила в шо саме він вірить, але він так спокійно, виважено і взагалі толерантно дискутує, не тільки на тему релігії, а взагалі- приємно аж. нехай я не розділяю його релігійних поглядів, але подобаються отакі виховані люди. вам всім "іновірцям" повчитись би в нього. а то якшо взяти його, як взірця християнина, і вас, "взірців" у шо ви там вірите, то Манфред як людина набагато приємніший. і це головне. а не те, шо я буду останньою падлюкою, нелюдом і теде, зате віритиму у якогось такого ж самого ВИДУМАНОГО бога Рода,чи не віритиму у богів взагалі.

Кста, маю подружку, вона була з єтіх самих рідновірів, так вона це, здається, переросла.

в мене бабуся(мамина мати) вірить в Бога. християнка православна. мені і в голову не прийде переконувати її, шо Бога нема. хай вірить, якшо їй так подобається/легше/треба. все одно там така віра.. від батьків. Тьомік кілька місяців тому йшов по Пітєру, а якась бабулька попросила в нього 10 рублєй. Дав їй 20, а вона йому шось про Бога. Чи то "Хай тобі Бог помагає" чи шось типу цього. Тьома теж "с юмаром",не міг промовчати, сказав бабці, шо Бога нема. а вона йому: "даа? ну нєт так нєт."

Повідомлення відредагував Sensssorika: 15.06.2010 – 11:42

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних