Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2531

#1201 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 13.06.2010 – 22:56

Перегляд дописуБоривітер (13.06.2010 22:59) писав:

1. щодо притч. наведу останній вірш з уривка Матвія 13:10-15 "...Бо огрубіло серце людей цих, і вухами з натугою чують, і очі свої зімкнули, нехай же не побачать очима, і не почують вухами, і не втямлять серцем, і нехай не звернуться, щоб Я уздоровив їх".
Матвія 20:13-16 "13. А Він у відповідь сказав одному з них: Друже! Я не кривджу тебе; хіба не за динарія ти домовився зі мною? 14. Візьми своє та йди собі; а я хочу дати ось цьому останньому так само, [як тобі] ; 15. Хіба не в моїй волі чинити, як хочу? Чи око твоє заздрісне з тієї причини, що я добрий? 16. Отак будуть останні першими, а перші – останніми; тому що багато покликаних, але мало вибраних."
там інший зміст, який ти, на жаль, не бачиш.

Порожнє тарахтіння. Просто тобі сказати немає що.

Цитата

писання богодуховенне, тому не всім воно відкривається лише при читанні Біблії.

То ото ж. Щоби стати сектантом, люди, окрім біблії мають ще тебе послухати. Тобі вона відкрилась, а Іса лічно вручіл діплом. Ги.

Цитата

навіть апостоли аж в день Зішестя Святого Духа отримали повне розуміння Писання.

Шняга. Беру свої слова назад. Ніякого діплома Іса тобі не давав. Бо святий дух зовсім не для цього був посланий. Читай бейблу.

Цитата

на те вони (слова) й метафоричні, що про них не потрібно окремо писати, їх мають бачити ті, що з вірою і щирим серцем вивчають Писання. "січеш"? метафорично

Якщо ти говориш з богом - ти молишся.
Якщо бог говорить з тобою - ти шизоїд.

Цитата

до чого тут Петро?

А до чого тут динарій ? Та ще й з зображенням кесаря ? Січеш ?

Цитата

є така річ як одкровення. і дано воно святим людям, щоб вони пояснювали це людям.

Цікаво, кому ж іще після євангеліє були дані "дари святого духа" ? Чи не тобі, часом ?

Цитата

На думку св. Івана Дамаскіна
,

Ги. Мені насрать на думку Дамаскіна. Він не входить в число авторів бейбли.

Цитата

[/b] Христос взяв з собою Петра, котрий прилюдно визнав Христове Божество, щоб він почув підтвердження Божества Ісуса Христа від самого Небесного Отця.

Того то він і відказався від Іси тричі ? Після тОго як почув і побачив ? Шось слабонько Іса преобразився, а отець мабуть шепотів, а не громогласно сказав. Інакше Петрові своя жопа не була б дорожчою. А мо вони там на горі хрєново розіграли цю фішку ?

Цитата

Господь взяв на Фавор Якова, бо він мав стати першим єпископом Єрусалиму і першим з Апостолів мав віддати своє життя за Христа.

Шо у вас, блін, за бог ? Чо йому постоянно чиєсь життя треба ? Він шо, довбонутий садист ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.06.2010 – 22:58

• 0

#1202 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 13.06.2010 – 22:58

Перегляд дописуБезбожник (13.06.2010 21:43) писав:

Ну канєшно, "оптимальним вченням". Цікаво, як же можна рівняти розвиток сьогоднішнього христянства, з РІДною вірою, котру закопали в могилу 1000 років тому назад ? Що ж воно, христянство, будучи таким демократичним не стало просто співіснувати, як належить при демократії ?
Зараз співіснує. А раніше, Ви ж самі відповіли в кінці свого допису - це війна, за вплив, за прихожан, за владу над ними. В цьому плані християни виявились сильнішими, щоправда іслам агресивніший і з часом завоює Світ. (Якщо мусульмани не змінять свої догм, чи ті жидівські США не заженуть назад усіх в пустелю своєю військовою силою. )А Ви б'єте тим, що ніби рідновір'я краще, як релігія бо рідне, своє. Не аргумент одначе. Християнство вже щільно вплелось в традиції України, ми - православні, християни. І ця релігія для більшості є рідною, і як Ви правильно відзначили православ'я взяло багато з язичницьких попередніх обрядів, традицій. Тобто вже не можна назвати це віросповідання виключно жидівським, тут присутній яскраво виражений слов'янський колорит. На теперішній момент церква відокремлена від влади, держава не перешкоджає розвитку різних вірувань, інквізиції нема. І не варто історичні помилки спихати власне на християнизм, як рух. Все ж таки церква це не Бог, це люди, які теж можуть трактувати Біблію по-своєму, і навіть вбивати в ім'я Бога. Війна, чого ж дивуватись?

Рідна - краща? А ось не завжди, просто воно рідна і ближча. Часто вона гірша ніж чужа. Прикладів краще чужий ніж свій - море. Тому "рідна" не аргумент.

Повідомлення відредагував ----: 13.06.2010 – 23:10

• 0

#1203 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.06.2010 – 23:06

Теми об"єднано. Оффтоп та флейм видалено.
  • 0

#1204 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 23:26

Перегляд дописуzav (13.06.2010 23:44) писав:

Рідна віра... ги.
А в мене особиста.

О ! ЗАВе, де це ти пропадав ? Невже Віджей тебе нарешті розтоптав у політиці, а заодно розкусив, в кінці кінців, шо ти є прихований регіонал чивокуня ? І ти рішив тут отлічицця. Прийшов і толкнув "істину" : "А в мене особиста".
Тобто, ось у мене особиста коняка, вона - мій бог. Молодця, ЗАВе !

Перегляд допису---- (13.06.2010 23:58) писав:

Зараз співіснує. А раніше, Ви ж самі відповіли в кінці свого допису - це війна, за вплив, за прихожан, за владу над ними. В цьому плані християни виявились сильнішими, щоправда іслам агресивніший і з часом завоює Світ. (Якщо мусульмани не змінять свої догм, чи ті жидівські США не заженуть назад усіх в пустелю своєю військовою силою. )А Ви б'єте тим, що ніби рідновір'я краще, як релігія бо рідне, своє. Не аргумент одначе. Християнство вже щільно вплелось в традиції України, ми - православні, християни. І ця релігія для більшості є рідною, і як Ви правильно відзначили православ'я взяло багато з язичницьких попередніх обрядів, традицій. Тобто вже не можна назвати це віросповідання виключно жидівським, тут присутній яскраво виражений слов'янський колорит. На теперішній момент церква відокремлена від влади, держава не перешкоджає розвитку різних вірувань, інквізиції нема. І не варто історичні помилки спихати власне на християнизм, як рух. Все ж таки церква це не Бог, це люди, які теж можуть трактувати Біблію по-своєму, і навіть вбивати в ім'я Бога. Війна, чого ж дивуватись?

Рідна - краща? А ось не завжди, просто воно рідна і ближча. Часто вона гірша ніж чужа. Прикладів краще чужий ніж свій - море. Тому "рідна" не аргумент.

Війна буде, пане. На жаль. Може, найстрашніша, яку знало людство. Пройти мимо неї не вдасться. І не РІДновіри її розв*яжуть. Інша справа, що РІДновіри переможуть.

Цитата

Цитата(Боривітер @ 13.06.2010 22:59)

Цитата

Нарешті Спаситель зробив свідком Своєї переміни й Апостола Івана, бо він був його улюбленим учнем і наймолодшим з апостолів. Збагнувши Христове Божество на Фаворі, апостол Іван у своєму Євангелії писав: "Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було — Бог" (1, 1).

Ги. А в "откровенні", це й же самісінький Іванко, пустив твого Ісу вооПще краями, а на чільне місце поставив єгову. Недаремно ж, те откровення прийняли в канон всього близько 500 років тому. Пересрала церква. А раптом христяни звернуть увагу, що христа ні що в откровенні вважають.

Цитата

Всі три Апостоли, свідки Христової слави на Фаворі, будуть і після свідками його передсмертних мук.

Ги ги ги. Які ж вони апостоли, коли тіко від одного надруковане євангеліє. Та й то спеціалісти сперечаються щодо авторства євангеліє "лічно Іоаном". А де ж євангеліє від Петра та Якова ? Де їхні откровення ? Якась фігня получаєЦЦя. Павла в євангеліє більш чим треба, а апостолів - гулькін нос.

Цитата

Наскільки глибоко Христова переміна закарбувалася у їхніх серцях. Апостол Петро у своєму другому посланні, віру в Христа скріплює згадкою про його славне преображення, кажучи, що вони були “наочними свідками” його величі.

Бреше твій Петро, аж гай шумить. Якби він був свідком - не відрікся б тричі.

Цитата

Ісус прийняв від Бога Отця честь і славу, коли до Нього пролунав голос з небес:

Я поЙняв. Ти той голос особисто чув. Мабуть і понині в голові звучить.

Цитата

"...Це мій Син любий, якого я вподобав", і цей голос ми чули, коли були з Ісусом на святій горі" (2 Петра 1:16-18). А св. Євангеліст Іван з захопленням напише у своїй Євангелії: "...і ми славу його бачили — славу Єдинородного від Отця, благодаттю та істиною сповненого" (Івана 1:14).
Ше один сектант "з захопленням" з*явився, блін ! Але було весело. :happytwo:

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.06.2010 – 23:28

• 0

#1205 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.06.2010 – 00:15

Перегляд дописуБезбожник (13.06.2010 23:56) писав:

Порожнє тарахтіння. Просто тобі сказати немає що.
я свій аргумент навів.

Цитата

То ото ж. Щоби стати сектантом, люди, окрім біблії мають ще тебе послухати. Тобі вона відкрилась, а Іса лічно вручіл діплом. Ги.
Шняга. Беру свої слова назад. Ніякого діплома Іса тобі не давав. Бо святий дух зовсім не для цього був посланий. Читай бейблу.
маю надію, що більше, ніж тобі.
я знаю обітницю зішестя Святого Духа. не лише для проповідування Євангелія по всій Землі

немає, мабуть, в тебе необхідних якостей для правильного розуміння Писання

Цитата

Цікаво, кому ж іще після євангеліє були дані "дари святого духа" ? Чи не тобі, часом ?
Ги. Мені насрать на думку Дамаскіна. Він не входить в число авторів бейбли.
не кажу за себе, а навів твір святого.
ти схожий на свідків Єгови, що лише Біблію визнають за єдине джерело пізнання

Цитата

Того то він і відказався від Іси тричі ? Після тОго як почув і побачив ? Шось слабонько Іса преобразився, а отець мабуть шепотів, а не громогласно сказав. Інакше Петрові своя жопа не була б дорожчою. А мо вони там на горі хрєново розіграли цю фішку ?
чи тобі судити про те, як Петро вчинив?

Цитата

Шо у вас, блін, за бог ? Чо йому постоянно чиєсь життя треба ? Він шо, довбонутий садист ?
діла Божі на свідчення і спасіння багатьом чиняться.

Цитата

Ги. А в "откровенні", це й же самісінький Іванко, пустив твого Ісу вооПще краями, а на чільне місце поставив єгову. Недаремно ж, те откровення прийняли в канон всього близько 500 років тому. Пересрала церква. А раптом христяни звернуть увагу, що христа ні що в откровенні вважають.
Об"явлення 1:1-2 "1. Одкровення Ісуса Христа, котре дав Йому Бог, аби показати слугам Своїм, що невдовзі статися має. І Він показав, пославши його через Ангела Свого служникові Своєму Іванові, 2. Котрий засвідчував Слово Боже і свідчення Ісуса Христа, і що він бачив."

Цитата

Ги ги ги. Які ж вони апостоли, коли тіко від одного надруковане євангеліє. Та й то спеціалісти сперечаються щодо авторства євангеліє "лічно Іоаном". А де ж євангеліє від Петра та Якова ? Де їхні откровення ? Якась фігня получаєЦЦя. Павла в євангеліє більш чим треба, а апостолів - гулькін нос.
а хто тобі сказав, що всі апостоли мали були написати Євангеліє, подібно до 4ох, що входять до Нового Завіту?

Цитата

не тобі судити про його вчинки.

Цитата

Ше один сектант "з захопленням" з*явився, блін ! Але було весело. :happytwo:
твоя веселість заліпила тобі очі
  • 0

#1206 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.06.2010 – 03:17

Перегляд дописуБоривітер (14.06.2010 01:15) писав:

я свій аргумент навів.

Манія величі, чи шо ? Де ти побачив власний аргумент ? Ось подана тобо цитата :
"1. щодо притч. наведу останній вірш з уривка Матвія 13:10-15 "...Бо огрубіло серце людей цих, і вухами з натугою чують, і очі свої зімкнули, нехай же не побачать очима, і не почують вухами, і не втямлять серцем, і нехай не звернуться, щоб Я уздоровив їх".
Матвія 20:13-16 "13. А Він у відповідь сказав одному з них: Друже! Я не кривджу тебе; хіба не за динарія ти домовився зі мною? 14. Візьми своє та йди собі; а я хочу дати ось цьому останньому так само, [як тобі] ; 15. Хіба не в моїй волі чинити, як хочу? Чи око твоє заздрісне з тієї причини, що я добрий? 16. Отак будуть останні першими, а перші – останніми; тому що багато покликаних, але мало вибраних."
там інший зміст, який ти, на жаль, не бачиш."

То це ти, виявляється, біблію написав, раз називаєш це власним аргументом ? Ги ги ги.

Цитата

маю надію, що більше, ніж тобі.
Мені і даром не треба. Я так.....погулять вийшов.

Цитата

я знаю обітницю зішестя Святого Духа.

Буває. Це не лікуєЦЦя.

Цитата

твоя веселість заліпила тобі очі

Краще вже мені сліпим бути, аніж вклонитися жидівському богу. Я не навчений стояти на колінах, як отой віслюк, перед ворогом. Радше смерть прийняти.

Цитата

не лише для проповідування Євангелія по всій Землі

ПоЙняв. На Марсі теж. Це теж не лікуєЦЦя.

Цитата

немає, мабуть, в тебе необхідних якостей для правильного розуміння Писання

Писання не потребує пояснення, хлопче. Будь яке пояснення, принижує твого бога, шоб ти знав. Якщо твій бог незрозумілий абсолютній більшості на Землі, то значить хрєновий з нього ПЕЙСАТИЙль. І навряд чи ти здатен пояснити мені бейблу краще її автора.

Цитата

не кажу за себе, а навів твір святого.
А святий це як ? Нє соблаговоліт лі Боривітер вшарашить мені сюди цитатку з бейбли, де вказано, що Іса уповноважив когось призначати святих та рівноапостольних ? Ну ж бо ?

Цитата

ти схожий на свідків Єгови, що лише Біблію визнають за єдине джерело пізнання

О! Це вже інтєрєсно, аж жуть ! То яка ж ще є богодуховенна книжечка існує на планеті Земля ?
Чи мо пан має на увазі мирську книжку пізнання агрономії ? Тоді це не тема розділу.

Цитата

чи тобі судити про те, як Петро вчинив?

Полний капєц ! А нахрєна ж про це в бейблі написано ? Шоб восхіщаЦЦя троєкратною зрадою засранця Петра ?

Цитата

діла Божі на свідчення і спасіння багатьом чиняться.

Мене мало цікавлять "райські обителі" жидівського божка.
  • 0

#1207 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 14.06.2010 – 05:39

Перегляд дописуБезбожник (14.06.2010 00:26) писав:

Тю, навіть євангелієф від Христа нема? Може його добре заникали, а може йому бох не надихав.
  • 0

#1208 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.06.2010 – 08:32

О ! ЗАВе, де це ти пропадав ? Невже Віджей тебе нарешті розтоптав у політиці, а заодно розкусив, в кінці кінців, шо ти є прихований регіонал чивокуня ? І ти рішив тут отлічицця. Прийшов і толкнув "істину" : "А в мене особиста".
Тобто, ось у мене особиста коняка, вона - мій бог. Молодця, ЗАВе !
Цілком очікувано, що мою тезу ..й заперечите, ґґґ.
p.s. А про пана VJ ходімо у Політику теревенити - там йа вам докладно розповім, куди прямувати.
  • 0

#1209 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.06.2010 – 08:34

Перегляд дописуЗЮП (13.06.2010 21:30) писав:

НЕ буде Іллею, а буде в силі і дусі Іллі. Тому Іван правду сказав, що він не є самим Іллею.

Цитата

Матвія 17:11 А Він відповів і сказав: Ілля, правда, прийде, і все приготує. 12 Але кажу вам, що Ілля вже прийшов був, та його не пізнали, але з ним зробили, що тільки хотіли... Так і Син Людський має страждати від них. 13 Учні тоді зрозуміли, що Він їм говорив про Івана Христителя.
Ісус говорив про те, що Іван виконував ту саму працю що і Ілля, крім того він сказав, що в майбутньому теж мають бути люди, які виконуватимуть подібну працю (будуть пророком в дусі і силі Іллі). Чи влаштовує вас така відповідь?
Прикро, пані Родослава, що ви мене вітаєте з тим, що я, з вашого погляду, належу до фальшивої релігії. Це показує вашу недоброзичливість до мене. НЕ вникав у деталі вашої релігії, але часто поклонники наслідують характер і сутність своїх богів. Замість обливати брудом інших , показали б ,чим ваша релігія краща, чи лише тим, що вона ваша.

Ха ха ха ! Загнала тебе ЗЮПе Родослава в глухий куток, з тим Ілією. І ти, бідолашний, незнаєш як з нього виБРЕХАТИСЬ. За те, що ти тут оце ляпнув про Крестителя та Ілію, будь який христянин з*їв би тебе з гівном. Воно розумієш, яка штучка получаєЦЦЯ ? Он Малахія каже :

"А для вас, що побожні перед йменням Моїм, зійде Сонце правди і уздоровлення в променях Його, і ви повиходите вистрибом, мов телята гладкі на випасі.
І будете витоптувати лиходіїв, бо вони будуть, наче порох під ступнями ніг ваших того дня, котрого Я вчиню, говорить Господь Саваот.
Пам'ятайте закон Мойсея, служника Мого, котрого Я заповідав йому на Хориві для всього Ізраїля, так само, як ті ж таки правила і приписи.
Ось, Я пошлю до вас пророка Іллю (видно, ЗЮПе ?) перед настанням дня Господнього, великого і страшного.
І він наверне серця батьків до дітей, і серця дітей до батьків їхніх, щоб Я, коли прийду, не уразив землі прокляттям
". (Мал. 4/4-6).
А ти тут, ЗЮПе, послав наКуй і Малахію, і єгову, і всіх христян, скопом. Бо якщо Ілія не є Крестителем, то значить він ще не приходив. А раз він не приходив, то якого хрєна приперся Христос раніше нього, порушивши єговину послідовність подій ? Виходить, що Христос, або ніфіга незнав Закон і пророків, або ж він аферюга-самозванець.
Я вже не кажу за того крикливого дикуна з пустелі, Іоана, котрий в такому випадку, ні разу не "Прєдтеча", бо ним міг бути тіко Ілія, як ми бачимо у Малахії. (Цікаво, хто ж тоді похрестив Ісу в Йордані ?)
Я розумію, ЗЮПе, шо ти "свідок", і ні разу не христянин. Розумію, хоч і сміюсь. Але навряд чи тебе розуміють христяни всього світу. Принаймі христян із теревень, ти чьотко обісрав, як послєдніх лохів. Спеціалістів, котрі одностайно вбачають у Крестителі - Ілію, теж обкакав. А на питання Родослави, котре звучить коротко : хто бреше ? ти взагалі не відповів.

Цитата

Ісус говорив про те, що Іван виконував ту саму працю що і Ілля, крім того він сказав, що в майбутньому теж мають бути люди, які виконуватимуть подібну працю (будуть пророком в дусі і силі Іллі).
Ги ги ги. Щоб отримати право бути пророком, [b]потрібно отримати дари духа святого
. Згідно бейбли. А бейбла вже нікому цього не обіцяла. До самісінького другого пришестя. (хоч їх, згідно єванг. Іоана, вже було ...аж три !) Де це, цікаво, Іса сказав, що в майбутньому мають бути ще пророки ? Де він сказав, що вони будуть в "дусі і силі Ілюхи ? Це часом не ти, ЗЮПе ?

Цитата

Чи влаштовує вас така відповідь?

А де ти там бачиш відповідь ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.06.2010 – 08:39

• 0

#1210 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.06.2010 – 08:36

Зразка брехні рідновірів він фіґ уже досягне...
  • 0

#1211 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.06.2010 – 09:49

Перегляд дописуzav (14.06.2010 09:32) писав:

Цілком очікувано, що мою тезу ..й заперечите, ґґґ.
p.s. А про пана VJ ходімо у Політику теревенити - там йа вам докладно розповім, куди прямувати.

ЗАВе, я не наскіко скучив за тобою, шоб теревенити про політику. Ти вже вибач, але Віджей і без мене успішно розкаже, куди тобі тре прямувати.

Цитата

"Старий Заповіт, Книга Буття, Глава 1:27. І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх."© http://www.bible.com.ua/bible/r/1/1

Оце ЗАВе переніс твою цитату сюди, шоб ти не верещав погрозами. Бачиш яка штука, ЗАВе, ми там про рівність жінки говорили. Окремо від чоловіка. А ти тут гермофродита до прикладу подав. Не котить ЗАВе. Шукай ще .

Цитата

Угу. "Мертвые срама не имут".

Перегляд дописуБоривітер (14.06.2010 01:15) писав:

Об"явлення 1:1-2 "1. Одкровення Ісуса Христа, котре дав Йому Бог, аби показати слугам Своїм, що невдовзі статися має. І Він показав, пославши його через Ангела Свого служникові Своєму Іванові, 2. Котрий засвідчував Слово Боже і свідчення Ісуса Христа, і що він бачив."

Ну ? І що далі ? Тобі ще раз привести мою цитату ? Будь ласка : "Ги. А в "откровенні", це й же самісінький Іванко, пустив твого Ісу вооПще краями, а на чільне місце поставив єгову. Недаремно ж, те откровення прийняли в канон всього близько 500 років тому. Пересрала церква. А раптом христяни звернуть увагу, що христа ні що в откровенні вважають."
І де ж ти побачив на чільному місці ісу, а не єгову ? Тобі не видно, що откровення ісі дав єгова(бог) ? Що означає:- іса ні разу не є бог. Хіба може бог сам собі давати откровення ? Що і довів, вам христянам, Іоан.

Цитата

а хто тобі сказав, що всі апостоли мали були написати Євангеліє, подібно до 4ох, що входять до Нового Завіту?

А хто тобі сказав, що люди котрі х ісою їли, спали, ходили, навчались, прийняли від нього святого духа, отримали тайне знання (тіко вони) знають менше, аніж ті, хто його в очі не бачив ? А може причина цьому досить проста ?

Перегляд дописуzav (14.06.2010 09:36) писав:

А якщо ось так ЗАВе :

" Коли Петро був на подвірї внизу, прийшла одна служниця першосвященика.
І, забачивши Петра, що грівся, і, придивившися до нього, сказала: Ти також був з Ісусом Назарянином.
Але він зрікся, сказавши: Не знаю і не розумію, про що ти мовиш? І вийшов геть на переднє подвір‘я; і заспівав тоді півень.
А служниця побачила його знову і почала говорити всім, що тут стояли: Цей із них.
Він знову зрікся. А невдовзі ті, що тут стояли, знову почали казати Петрові: Справді, ти один із них; бо ти галілеянин, і говірка твоя схожа.
А він почав присягатися й божитися: Не знаю Чоловіка Цього, про Котрого говорите.
Тоді заспівав півень уже вдруге. І пригадав Петро слово, сказане Ісусом: Перш ніж півень заспівав двічі, тричі зречешся Мене. І почав плакати".

Ну то бреше Петро чи ні ? Він дійсно, "не знав цього чоловіка ?", Він дійсно, не розумів про що мовила служниця ? Він дійсно не був з Ісусом Назарянином ? Він дійсно каже правду, га, ЗАВе ? В такому випадку, чому він апостол якщо "того чоловіка" знати не знав і відати не відав ? Він кого захищав? адже Іса вже був заарештований. То заради кОго він брехав, як не заради себе ? І такому апостолу можна вірити тепер ?
Воно бачиш яка фігня получаєЦЦя, ЗАВе. З якого боку не підійди, а Петро таки хронічний брехун. Хоч з мого боку підійди, хоч з боку біблії. Гуляй, ЗАВе.

ПС. Мені цікаво, брехати апостолам дозволяється ? Хто їх цьому навчив ? Якже, в такому випадку, "не свідкуй неправдиво ?". Чи на апостолів це не розповсюджується ? Тоді з кого ж христянам брати приклад ?
І ще. Там написано що Петро навіть божитися став. Цікаво, від імені якого бога божився апостол, кажучи брехню ? І чи взагалі, можуть люди ГАРАНТОВАНО довіряти томУ, хто хоч раз збрехав ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.06.2010 – 09:57

• 0

#1212 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.06.2010 – 14:02

Перегляд дописуБезбожник (14.06.2010 10:49) писав:

ЗАВе, я не наскіко скучив за тобою, шоб теревенити про політику. Ти вже вибач, але Віджей і без мене успішно розкаже, куди тобі тре прямувати.
Ото й не згадуйте ім'я пана VJ даремно.

Оце ЗАВе переніс твою цитату сюди, шоб ти не верещав погрозами. Бачиш яка штука, ЗАВе, ми там про рівність жінки говорили. Окремо від чоловіка. А ти тут гермофродита до прикладу подав. Не котить ЗАВе. Шукай ще .
Злив зараховано, дякую.

А якщо ось так ЗАВе :
Та хочяк!

Перегляд дописуВласюк (14.06.2010 12:36) писав:

За таке ставлення до жінки я, рідновір, сам особисто тобі наб'ю твій немитий жидівський писок.
Ре-го-тав.
Бажаю бачити.
  • 0

#1213 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 14.06.2010 – 14:34

Перегляд дописуTeren (14.06.2010 11:44) писав:

Ок, дружок. Я відкритий для пропозицій. Де і коли? (в приват)
Ов йес! Релігійна ворожнеча. Оголошую тебе хрестоносцем, неси віру в маси.

Перегляд дописуВласюк (14.06.2010 11:36) писав:

За таке ставлення до жінки я, рідновір, сам особисто тобі наб'ю твій немитий жидівський писок. От як жиди взяли міцно в зашморг Україну (ще й тереном назвалося).
А може в нього пейси заросли, чо наїзжаєш?

Та й взагалі не заважай, у нас в Єрусалимі свято обрізання. Вишлю тобі крайню плоть.
  • 0

#1214 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 14.06.2010 – 15:43

Перегляд дописуВласюк (14.06.2010 11:36) писав:

За таке ставлення до жінки я, рідновір, сам особисто тобі наб'ю твій немитий жидівський писок. От як жиди взяли міцно в зашморг Україну (ще й тереном назвалося).

Перегляд дописуTeren (14.06.2010 11:44) писав:

Ок, дружок. Я відкритий для пропозицій. Де і коли? (в приват)
які ж ви схожі.
і взагалі ваші суперечки - це не суперечка, а постійне поливання лайном, в якому всі ви однакові.
  • 0

#1215 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.06.2010 – 16:34

90% розділу - про Християнство, і 90% про Християнство - неспинна лайка в його бік. Нах такий розділ? Що корисного він несе людям? А ніхчого! Патамуша усі, хто верещить на Християнство, лише чорнопіярять власну релігію, намагаючись поширити особисті психостатеві проблеми на все суспільство.
  • 0

#1216 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 14.06.2010 – 18:34

Перегляд дописуNameless One (14.06.2010 15:22) писав:

Teren, ти справді погоджуєшся попідставляти свою щоку? :happytwo:
А може Власюка таким чином охристиянять, це буде перший урок.
  • 0

#1217 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 14.06.2010 – 19:03

ЧоБі хотів би подякувати за її пост: "які ж ви схожі. і взагалі ваші суперечки - це не суперечка, а постійне поливання лайном, в якому всі ви однакові." Він нагадав мені незаслужено забуту приказку: "не сварися із дурнем - тим самим ти нівелюєш існуючу між вами різницю".

Цитата

Teren, ти справді погоджуєшся попідставляти свою щоку?

Цитата

Я відкритий для пропозицій.

• 0

#1218 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 14.06.2010 – 21:15

Я тіки не зрозумів, хто нервувася-то? Один пообіцяв сказати мені у вічі, що він думає про Бога, інший - натовкти писка за те, що я образив його жіноче альтер-еґо (у мене взагалі із Найком-Велесом ака Власюком ака радославою довга передісторія стосунків - починаючи із його віршиків про, перпрошую, д*очіння в кущах B) ). Ну так і вперед - із вірою у мавок, чи у що ви там вірите.

До речі, хто вам сказав, що я християнин? Я, взагалі-то, муслім. В тому й дивність ситуації, що в гілці про ХРИСТИЯНСТВО ім"я Бога захищає не християнин. :happytwo: Якщо хтось вважає мене суперником негідним його мужності, можу знайти гідних - із числа мусульман Львова і, особливо, Києва багато спортсменів. В чому проблема?

А взагалі я дуже миролюбивий, просто коли кидають виклик, тим самим не залишають вибору.

По правді, мені дещо прикро, що серед форумних християн немає нікого, хто б зважився заткнути "га*номети" кяфірів. Невже праві соціологи, що називають сучасну Європу "постхристиянською"? :)

Повідомлення відредагував Teren: 14.06.2010 – 21:18

• 0

#1219 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.06.2010 – 21:55

Перегляд дописуБезбожник (14.06.2010 21:36) писав:

Давайте но тихіше, пацани. Терен, не треба переходити в темі на особистості. Тут СУПЕРЕЧКА про ХРИСТИЯНСТВО. Заодно я це і ЗАВу нагадую на його "нах цей розділ ?" ; суперечка. Немає що відповісти по суті, краще ото промовчати. Не розводьте тут, дійсно, бидлятник. Суперечка іде про христянство та його засновників. Але аж ніяк не про кожного з користувачів особисто.
Якби суперечка йшла лише про засновників Християнства, то не було би порад зокрема Родослави09 змінити особисту віру. Тому явно тут не суперечка, а тихий гомін ображених рідновірів, що помилилися темою, на тлі гучних заяв деяких заполітизованих щодо того, кому в що вірити.

Перегляд дописуБезбожник (14.06.2010 21:47) писав:

Нє, нє, Сенссорико. ЗАВ зрозумів про що іде мова. І не сприймає це як наєзд на особистість. Щодо відсотків незнаю, а плюса я тобі поставив.

ПС. А чо це всі сюди позбігались ?
Я вам відкрию таємницю: панна Sensssorika теж "не сприймає це як наєзд", а лише скромно посміхається.
p.s. Позбігалися на Вас подивитись, шонеясно?!
  • 0

#1220 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 14.06.2010 – 22:01

Перегляд дописуTeren (14.06.2010 21:15) писав:

По правді, мені дещо прикро, що серед форумних християн немає нікого, хто б зважився заткнути "га*номети" кяфірів. Невже праві соціологи, що називають сучасну Європу "постхристиянською"? :happytwo:
Україна наразі не Європа. А щодо останньої маєш рацію - постхристиянська. Вам, мусульманам краще - величезне поле для завоювання душ Аллахом.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

1 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних