Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2517

#121 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.05.2007 – 13:45

Перегляд дописуГетьман (15.05.2007 00:36) писав:

Гм, це собаки... Тут можна щось говорити про інбридинг для вибраковки дефектних.

Отже щодо

Перегляд дописуГетьман (15.05.2007 00:36) писав:

Навіть кінологи строго слідкують на цим, і щенята народжені від "кровозмішування" навіть через декілька поколінь важаються дефектними.

я був таки правий?
  • 0

#122 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 18.05.2007 – 04:24

Перегляд дописуSpoko (11.05.2007 20:24) писав:

Я просто в шоці, невже в нашій країні на стільки невіруючий люд??
Це не в країні, це в інтернеті.
Там десь в глухих селах ще свято вірять, так що заспокойтесь.
  • 0

#123 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.05.2007 – 13:01

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (18.05.2007 05:24) писав:

Це не в країні, це в інтернеті.
Там десь в глухих селах ще свято вірять, так що заспокойтесь.
З власного досвіду кажу, що це не так в інтернеті, як на цьому форумі і подібних...
Інші ж віруючі інтернет використувують для досліження об'ємів невірства чим заодно підсилють свою віру.
  • 0

#124 Юрко Добродій

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 18.05.2007 – 16:50

а вірно хлопці, а діло каже...:))))
  • 0

#125 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 18.05.2007 – 17:17

Перегляд дописуLMax (18.05.2007 14:01) писав:

З власного досвіду кажу, що це не так в інтернеті, як на цьому форумі і подібних...
Інші ж віруючі інтернет використувують для досліження об'ємів невірства чим заодно підсилють свою віру.
Брати вибірку з релігійних форумів на яких ви спілкуєтесь - неправильно. Бо там ВЖЕ формується спільнота на основі певних ознак.
Цей форум якраз показник, оскільки тут збираються люди незалежно від релігійних вподобань.
  • 0

#126 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 18.05.2007 – 23:35

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (18.05.2007 18:17) писав:

Брати вибірку з релігійних форумів на яких ви спілкуєтесь - неправильно. Бо там ВЖЕ формується спільнота на основі певних ознак.
не беру вибірку з тих релігійних форумів, на яких спілкуюсь, бо він лише один такий.
А спілкуюсь ще в багатьох форумах не релігійних і просто перечитую багато форумів без участі в них.

Цитата

Цей форум якраз показник, оскільки тут збираються люди незалежно від релігійних вподобань.
Якщо цей показник, то невже у суспільстві такі кепські справи?
  • 0

#127 zevezeisfine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 19.05.2007 – 05:48

А що не так з цим форумом?
Може я чогось не помітив?':)'
  • 0

#128 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 19.05.2007 – 18:01

Перегляд дописуLMax (19.05.2007 00:35) писав:

...... то невже у суспільстві такі кепські справи?
ти навіть не уявляєш наскільки :).... просто народ почав думати а не тупо слідувати тим чи іншим "правилам"... і чим далі тим таких людей буде більше.. побачиш
  • 0

#129 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 19.05.2007 – 18:23

Перегляд допису-=VJ=- (15.05.2007 14:45) писав:

я був таки правий?
Я не кінолог, але маю сусідку-кінолога. Таки праві, але покажіть мені зараз бездефектну людину? Всіх же ж не перестріляєш. Можна судити лише про рівень дефектності. І тут вказані кінологічні прийоми не допоможуть. Чому - читайте статтю, що я кинув. І треба придумувати щось інше. Українське національне суспільство - поки найкращий вихід.
  • 0

#130 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.05.2007 – 19:02

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (18.05.2007 05:24) писав:

в глухих селах ще свято вірять

Чудова фраза. Такі взаємозв"язки. :)

Перегляд дописуГетьман (19.05.2007 19:23) писав:

Таки праві, але покажіть мені зараз бездефектну людину?

Дивлячись що вважати дефектами. От герпесом вражено 90% людства - це дефект, чи ні? :)
Зрозуміло, що якась частка генів психічних та фізіологічних спадкових хвороб несуть майже усі, крім тих "чистих" культур, що живуть в замкненому середовищі. Але вірогідність їх співпадіння не перевищує одного-двох, чи навіть долей відсотка - я не бачу сенсу в тому, щоб через це забороняти двом людям любити одне одного.
Взагалі, людство тягне з собою ще з темних, переважно розквіту християнства, часів стільки безглуздих табу, що позбудься воно них, то жило б вже набагато краще. А зараз воно саме загнало себе у цілком логічний глухий кут, звідки або зможе вибратися, повернувшись назад, або там під стіною і помре.

Перегляд дописуГетьман (19.05.2007 19:23) писав:

І треба придумувати щось інше. Українське національне суспільство - поки найкращий вихід.

Не зрозумів - про що придумувати і що таке українське національне суспільство?
  • 0

#131 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 17:03

Перегляд дописуArchon-ua (19.05.2007 19:01) писав:

ти навіть не уявляєш наскільки :ura:.... просто народ почав думати а не тупо слідувати тим чи іншим "правилам"... і чим далі тим таких людей буде більше.. побачиш
цей коментар слід розцінювати як оправдання "кепських" справ у суспільстві чи якось інакше?
  • 0

#132 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 21.05.2007 – 17:15

не "кепських"... просто люди "просинаються" і починають усвідомлювати ким вони є насправді :ura:
  • 0

#133 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 14.06.2007 – 01:44

Що я можу сказати?
"Що читаєте, принце? - Слова, слова, слова..."...Я не маю здоров"я перечитувати стільки без змісту використаної інформації...
Шановні невіруючі, якби Ви були віруючими - Ви б зрозуміли сентенцію одного з найвидатніших християнських мислителів Тертуліана:"Credo, quia absurdum" - "Вірю, тому що абсурдно". Віра не піддається логічним поясненням. Не слід прирівнювати її до знання. А в наш час, бачу, почалась нова емпірична епоха. Бо я давно вже не бачила, щоб люди так прагматично на все дивились. Крім поверхні в понять є ще сутність...
  • 0

#134 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 23:50

ха... інтернет сила... стопудово... ой вирвалось... Гетьман про потоп смішно, сорі ти міфологію скількох народів читав? Християнство в Київській Русі було впроваджено заради політичної користі, а до того їх теж було багато... або то таки істричний міф:yes: Ой тєжко... просто тєжко, які дурниці люди тепер читають... язичництво відживає себе тоді коли люди вчаться більш абстрактно мислити, коли можуть нарешті зрозуміти що одна сила створила Всесвіт а не одну нашу Планету...але то таке.. Християнство це не віра жидів, і не треба з Біблії виривати фрази, так з будь чого можна фігню зробити... Християнство просто як задумка класне, чому людям так тяжко просто співіснувати в мирі та злагоді... Ні крові, крові... Чи винне саме Християнство у тому що з нього роблять люди...я ненаю про що спір, просто декому добра бракує, щоб доцінити всю велич ідеї Любові...мені прикро... можете мінуси в рейтинг додавати, за те що я християнство люблю...
  • 0

#135 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 09:25

Перегляд дописуВертипузо (15.06.2007 00:50) писав:

язичництво відживає себе тоді коли люди вчаться більш абстрактно мислити, коли можуть нарешті зрозуміти що одна сила створила Всесвіт а не одну нашу Планету

Схоже про язичництво Ви нічого не знаєте. 1.

Християнство це не віра жидів

Я не думаю, що таке хтось говорив. Християнство - це перекручена юдейська віра, оце правда.

Чи винне саме Християнство у тому що з нього роблять люди

Он з Януковича та Верховної Ради люди зробили об"єкт для насмішок. Чи винні в тому Янукович та ВР?

можете мінуси в рейтинг додавати, за те що я християнство люблю...

Поки що цим тут займаються лише християни.
  • 0

#136 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 15.06.2007 – 09:48

Чи винне саме Християнство у тому що з нього роблять люди...я ненаю про що спір, просто декому добра бракує, щоб доцінити всю велич ідеї Любові...мені прикро... можете мінуси в рейтинг додавати, за те що я християнство люблю...
Молодчинка! Не звертай уваги на довні і нудні дописи "місцевого проповідника", ну розвага в людини така, то ж кожному своє...Кожен знаходить свою віру і в свій час, комусь взагалі не потрібна віра...а викладати в інеті високі матерії - то як воювати з вітряками
  • 0

#137 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 10:17

Перегляд допису-=VJ=- (15.06.2007 10:25) писав:

Схоже про язичництво Ви нічого не знаєте. 1.
Я не думаю, що таке хтось говорив. Християнство - це перекручена юдейська віра, оце правда.
Он з Януковича та Верховної Ради люди зробили об"єкт для насмішок. Чи винні в тому Янукович та ВР?
Поки що цим тут займаються лише християни.
1. Про язичництво я знаю досить таки багато, я його докладно вивчала... А те що зараз називають язичництвом, прото ще одна неорелігія... Але то Ваша справа у що вірити...
2. Християнство не перекручувало релігії іудеїв, просто взяло за базу їхній монотеїзм, і якщо людина уважно Прочитає Старий Завіт і Новий Завіт. то помітить різницю, вперед ....
3. Порівнювати Януковича і Християнство "дотепно"... Я мала наувазі що як і комунізм, або ж філософію Нітше, або ж розчеплення атома... ЛЮДИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ НЕПРАВИЛЬНО...
4. І взагалі далось тобі засуджувати хритиянство, що дуже воно тебе дістало... ? А згадай як чинили люди за язичництва, наприклад кельти, хоча, що до них термін язичництво не зовсім коректний...
Є така фраза якщо хочеш образити людину поговори з нею про релігію... А я бачу що тобі просто хочеться когось понервувати...

Перегляд дописуЛастівочка (15.06.2007 10:48) писав:

Молодчинка! Не звертай уваги на довні і нудні дописи "місцевого проповідника", ну розвага в людини така, то ж кожному своє...Кожен знаходить свою віру і в свій час, комусь взагалі не потрібна віра...а викладати в інеті високі матерії - то як воювати з вітряками
Дякую, хоч хтось тут розуміє що пора вже відійти від воєн за віросповіданням.

Повідомлення відредагував Вертипузо: 15.06.2007 – 10:16

• 0

#138 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 11:54

Перегляд дописуВертипузо (15.06.2007 11:17) писав:

1. Про язичництво я знаю досить таки багато, я його докладно вивчала... А те що зараз називають язичництвом, прото ще одна неорелігія... Але то Ваша справа у що вірити...

Якщо Ви вивчали, то мали б не лише знати про уявлення про світ, а й не плутати язичництво з купою сучасних неорелігій.

2. Християнство не перекручувало релігії іудеїв, просто взяло за базу їхній монотеїзм, і якщо людина уважно Прочитає Старий Завіт і Новий Завіт. то помітить різницю, вперед ....

Ви відкидаєте Старий заповіт, як нехристиянський?
Ви не вважаєте, що єврейська Тора - то є перших п"ять книг християнської Біблії?
Може Ви навіть скажете, що Ісус не був євреєм?

3. Порівнювати Януковича і Християнство "дотепно"... Я мала наувазі що як і комунізм, або ж філософію Нітше, або ж розчеплення атома... ЛЮДИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ НЕПРАВИЛЬНО...

Правда? Ви є знавцем комунізма чи філософії Ніцше? Чи може у Вас вдома електрика не використовується?

4. І взагалі далось тобі засуджувати хритиянство, що дуже воно тебе дістало...

Дуже. Лізе в усі сфери мого життя і життя моєї країни.
  • 0

#139 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 12:22

Перегляд допису-=VJ=- (15.06.2007 12:54) писав:

Якщо Ви вивчали, то мали б не лише знати про уявлення про світ, а й не плутати язичництво з купою сучасних неорелігій.
Ви відкидаєте Старий заповіт, як нехристиянський?
Ви не вважаєте, що єврейська Тора - то є перших п"ять книг християнської Біблії?
Може Ви навіть скажете, що Ісус не був євреєм?
Правда? Ви є знавцем комунізма чи філософії Ніцше? Чи може у Вас вдома електрика не використовується?
Дуже. Лізе в усі сфери мого життя і життя моєї країни.
Ну от поперекручувати все що я ненапишу ти вмієш....Так Ісус Христос був Євреєм... так Тора склала перші П"ять книг Біблії... Але ж суть то не в тому, ти можеш розрізнити задумку від використання чи ні? Я Язичництво якраз не плутаю з сучаними неорелігіями...ЧИТАЙ УВАЖНО... Я написала, що сучаний варіант Язичництва нічого спільно з його первісним розумінням немає...ось...тому сучане Язичництво і стає неорелігією... Дались тобі ті Євреї ти взагалі, помоєму, не читав нікого з християнських мислителів... Ти антисиміт, просто цікаво? Я не буду з тобою сваритись, вір у що хочеш, але якщо вже починаєш дискусію то по-перше варто бути толерантним, а по-друге допускати можливість того що хтось теж може щось знати... хоча б трішечки :yes: ... Те Християнство що панує в Україні має багато негативного погоджуюсь, але знову ж таки розрізняти потрібно задумку і її виконання...ЧИТАЙ УВАЖНО...а ще одне я не відкидаю Старий завіт як не християнськи просто Новий завіт накладаючись на Старий завіт ДЕЩО змінює його значення... Та читайтеж троха все цілісно...

Повідомлення відредагував Вертипузо: 15.06.2007 – 12:24

• 0

#140 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 18:40

Перегляд дописуВертипузо (15.06.2007 13:22) писав:

Але ж суть то не в тому, ти можеш розрізнити задумку від використання чи ні?

Аякже. От приміром лопата - нею копають. Тобто були випадки, коли нею вбивали, але порівняно з випадками, коли нею копали перші випадки дуже нечисленні. Тому - гарна задумка.
Розщеплення атому - отримують енергію. Тобто було кілька випадків, коли атомною зброєю вбивали, але мало, порівняно з тою кількістю лісу та нафти, які були зекономлені на реакторах. Тому - гарна задумка.
Християнство - його нав"язують. Тобто були випадки, коли в нього щиро вірили і жили чесно, але порівняно з випадками, коли його адепти вбивали, винищували культуру, нав"язували освіту та обряди, примусово хрестили цілі народи, ті, перші випадки, просто мізерні. Висновок - задумка погана, м"яко кажучи. З комунізмом, до речі, те саме.

Я написала, що сучаний варіант Язичництва нічого спільно з його первісним розумінням немає...ось...

Чекаю список відмінностей :yes:

Ти антисиміт, просто цікаво?

Ні, проти євреїв, як народу, в цілому, я нічого не маю. На відміну від деяких його представників.

по-перше варто бути толерантним

Християнство далеко не толерантне, чому я маю бути таким?

а ще одне я не відкидаю Старий завіт як не християнськи просто Новий завіт накладаючись на Старий завіт ДЕЩО змінює його значення... Та читайтеж троха все цілісно...

О, ДЕЩО змінює

Палаю бажанням дізнатись про значення слів "Тільки з міст тих народів, які Господь, Бог твій, дає тобі на володіння, не позоставиш при житті жодної душі, бо конче вчиниш їх закляттям: Хіттеянина, і Амореянина, і Ханаанеянина, і Періззеянина, і Хіввеянина, і Євусеянина, як наказав був тобі Господь, Бог твій" через призму Нового заповіту.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних