Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2522

#1181 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 13.06.2010 – 12:48

Перегляд дописуОнук Велеса (13.06.2010 12:40) писав:

Я не помилився, ви вважаєте Вуду священною гілкою християнства? Хоча, зрештою, чому від вас дивуватись?
Ну-ну, покритикуйте ще обряди Вуду. Чи Ви готові тільки на обсирання класичного християнства?

Перегляд дописуОнук Велеса (13.06.2010 12:40) писав:

"на цій темі", "на цьому матчі", "на цьому святі" - все це вирази цілком обґрунтованої мовної валентності. А ось "преклоняюсь" - ви мене не те, щоб розчарували, але все ж пишучи про чиїсь, на вашу думку, помилки, могли б добирати слова і коректніше.
Не ставте двійки з української, мені грошей на пиво не дадуть.
  • 0

#1182 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 12:56

Перегляд допису---- (13.06.2010 13:48) писав:

Ну-ну, покритикуйте ще обряди Вуду. Чи Ви готові тільки на обсирання класичного християнства?

Не ставте двійки з української, мені грошей на пиво не дадуть.

"Хи, виявляється Ви не є безбожником, у Вас брехливий нік. Ви просто намагаєтесь заволікти в свою віру, обсираючи іншу.

Китайці тобі принесли комп'ютер, американці - інтернет. І тепер ти можеш вільно обгажувати християнство, щоб зманити людей в свою секту.

Це є різновид католицизму, щось Ви тільки звичайних християн вмієте обсирати.

Все ж таки краще ляльки культу Вуду, священної гілки християнства, ніж якісь язичники, що шукають сракунчиків.

Ну-ну, покритикуйте ще обряди Вуду. Чи Ви готові тільки на обсирання класичного християнства?"

Це - підбірка ваших цитат за приблизно одну сторінку допису. Мені шкода свого часу, витраченого на вас.

Повідомлення відредагував Онук Велеса: 13.06.2010 – 12:57

• 0

#1183 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 13.06.2010 – 16:48

Пропоную християнам (і взагалі всім, хто вірує в Бога) не звертати уваги на цей бидлятник. Не варто відволікатися на типову кяфірську заздрість: їм не зрозуміти, як це - коли є із чим жити, як це - коли є заради чого померти, як це - коли світ посміхається тобі усіма барвами життя. Цей світ і так надто скалічений злом. Чи варто витрачатися на словесне йому опонування? Що ж це за опонент, що наважується бруднити свої роти зневаженням Бога тільки у віртуальних просторах? ))) А сказати це нам у вічі вони ніколи не наважаться - кишка тонка! )))

أشهد أن لا إله إلاَّ الله و أشهد أن محمد رسول الله

Між іншим, прошу панство звернути увагу на той факт, що персонаж "Радослава" - не та, за кого себе видає. Насправді, це чоловік (якщо цю нещасну істоту взвгалі можна так назвати) )))
  • 0

#1184 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 13.06.2010 – 18:19

Перегляд дописуБоривітер (13.06.2010 12:27) писав:

Ісус Христос навчав притчами

КОГО, навчав ? А КОГО - ні ? "Без притчі не навчав їх, а учням Своїм наодинці з ними пояснював усе". (Марк4/34) Ги ги ги. Виявляється, що Іса взагалі не говорив з народом нормальною мовою, а тіко притчами. Тобто, христяни, це таке обСТщєство, котре вірить байкам.
Розберемо хоч одну притчу. Наприклад притчу про царство небесне. Виявляється, воно подібне винограднику, в яккому господар буде наймати одного працівника в шість, іншого в дев*ять, а ще одного в 11 годин. І всім буде платити однаковісінько. Бо хазяїну так хочеться. От і вся "філософія" "божественої" притчі. З глибоким-приглибоким "змістом". Христянам досить. Вони тут обов*язково узріють небесне царство.

Цитата

і багато казав метафорично.

Фігня. Про те що він казав метафорично, немає жодного посилання у біблії. Власні фантазії обговорюються в іншій темі. "Все писання богодуховенне...а до цього нічого додати, і нічого відняти". (від Івана). Ги.

Цитата

відомо, що пророк Ілля жив багато років перед Іваном.

Відомо КОМУ ? Тобі відомо ? ХТО це підтвердив ? Притчу (тьху ти !)....аргумент - в студію.

Цитата

Ісус порівнює Івана Хрестителя з пророком Іллею, який був великим пророком і був разом з Мойсеєм під час Господнього Преображення на горі Фавор.

Ги ги ги. А хто це бачив ? Петро ? Так він же засинав, коли Христос його брав з собою. До того ж, тричі відрікся від Христа.
Хрєн би він відрікся, аби бачив бєсєду на Фаворі. Мо скажеш, що відрікся тому що ще не розумів усього ? Ніфіга не покотить. Бо напередодні, Іса, доповідаючи свому отцю, особисто поручився за усіх учнів своїх. Він там пожалівся татові, що світ не пізнав його і відвернувся. А от вони, учні його, пізнали його, зрозуміли, і навіть....уяви собі, знаходились всередині як сина, так і отця. Іса навіть підкреслив, що не за світ просить, а за них. Цікаво да ? Христос стоїть раком поміж римських рекетирів, котрі його підарасять, а всередині Іси знаходиться Петро, котрий відрікається. Я б тоже відрікся. Своя жопа дорожча.
Вчи бейблу, христянине. Особливо, послідовність подій.

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.06.2010 – 18:23

• 0

#1185 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 18:54

Перегляд допису---- (12.06.2010 22:28) писав:

Хи, виявляється Ви не є безбожником, у Вас брехливий нік. Ви просто намагаєтесь заволікти в свою віру, обсираючи іншу.

Ги. Пане, з вашою то логікою, і....? Хіба від того, що я називаю єгову гавнюком, я вже покликав когось у неіснуючу секту ?
Про пиво "Балтика" у Вас краще виходить, пане.

Цитата

Китайці тобі принесли комп'ютер, американці - інтернет

Ага. Бо китайці - христяни. Мерікоси - теж.

Перегляд дописуTeren (13.06.2010 17:48) писав:

Пропоную християнам (і взагалі всім, хто вірує в Бога) не звертати уваги на цей бидлятник. Не варто відволікатися на типову кяфірську заздрість: їм не зрозуміти, як це - коли є із чим жити,
Цікаво, з ЧИМ ?

Цитата

як це - коли є заради чого померти,

А ось це особливо цікаво. То заради ЧОГО ?

Цитата

як це - коли світ посміхається тобі усіма барвами життя.

Шось я не в*їду пане : "хто не зненавидить світ, той не ввійде в царство небесне".

Цитата

Цей світ і так надто скалічений злом.

Угу :"але з мечом прийшов"

Цитата

Чи варто витрачатися на словесне йому опонування?
Що ж це за опонент, що наважується бруднити свої роти зневаженням Бога тільки у віртуальних просторах? )))

Це натяк на інквізицію ? А за десятки міліонів знищених ви вже відмолились ? Он вам навіть світ "заулибався", як ти кажеш. Да ?

А сказати це нам у вічі вони ніколи не наважаться - кишка тонка! )))

Нєфіг дєлать.

Цитата

Між іншим, прошу панство звернути увагу на той факт, що персонаж "Радослава" - не та, за кого себе видає. Насправді, це чоловік (якщо цю нещасну істоту взвгалі можна так назвати) )))

Хи хи хи. Христянизм в душі пана працює : "а жінка нехай мовчить !" (від Павла)

Цитата

(якщо цю нещасну істоту взвгалі можна так назвати) )))

А чо так ? "Любіть ворогів ваших", не хоЦЦя ? Нє ? А "молитись за них" ? Тоже, нє ? А обзивати істотою ? Це бейбла такому навчила? І усьо ? Мудрість каже : "які учні - такий і вчитель".

"Прийдіть до Мене, всі стомлені й обтяжені, і Я заспокою вас!
Візьміть ярмо Моє на себе і навчіться від Мене, бо Я покірний і сумирний серцем; і знайдете спокій душам вашим
". (Лука 11/28,29).

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.06.2010 – 18:58

• 0

#1186 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 19:22

Перегляд дописуБезбожник (13.06.2010 18:54) писав:

Ги. Пане, з вашою то логікою, і....? Хіба від того, що я називаю єгову гавнюком, я вже покликав когось у неіснуючу секту ?
Про пиво "Балтика" у Вас краще виходить, пане.
Ви постійно придираєтесь до християнства, натякаєте, що рідновір'я краще. Я раніше Вас вважав матеріалістом чи заядлим атеїстом, була б зрозуміла постійна критика в адресу Біблії, як людини, що стоїть на позиціях матеріалізму. А виявляється, знову ж повторююсь, ви не є Безбожником, Ви маєте богів: Перуна, Дажбога, Сварога та інших поганських ідолів. Висновок напрошується сам собою - Ви тут намагаєтесь обгадити християнство, щоб людина зневірилась і заволікти до ваших богів. Всього-навсього.

І наступні доведення ущербності Біблії переслідують тільки цю мету - збільшити громаду рідновірів за рахунок християн. Так само поступають Свідки Єгови, вони теж знайшли якісь суперечності в Біблії і заснували свою секту. ВІони настільки дістали своєю нав'язливою рекламою, що люди просто від них втікають і матюкають.

Перегляд дописуБезбожник (13.06.2010 18:54) писав:

Ага. Бо китайці - христяни. Мерікоси - теж.
Ну так - вони чужинці. Чого ж Ви не викинете свій чужинський комп? Візьміть собі дерев'яну рахівничку, РІДну, українську.
  • 0

#1187 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 19:24

Перегляд дописуОнук Велеса (12.06.2010 16:07) писав:

Друже, біблія - це збірка жидівських історій, на кшталт Козьми Пруткова. Її ні в якому разі не можна сприймати ні як історичний документ, ні тим паче, як керівництво до дії. Дуже бажано було б, з метою очищення твоєї свідомості, почитати літературу про виникнення так званої біблії та про те, що, власне, там говориться.
Можу навеви не один приклад точності Біблії в тому числі історичної.

Цитата

У книзі «Юніон Байбл компеньйон» С. Остін Алібон писав: «Сер Ісаак Ньютон... був також знаменитим критиком давніх писань, він дуже ретельно вивчав Святе Письмо. Якого висновку дійшов? «У Новому Завіті,— сказав він,— я знайшов набагато переконливіші ознаки автентичності, ніж у будь-якій світській історичній праці». Доктор Джонсон говорить, що в нас є більше доказів того, що Ісус Христос помер на Голгофі, як говориться в Євангеліях, ніж того, що Юлій Цезар помер у Капітолію. І цих доказів у нас справді набагато більше».
Це джерело додає: «Запитайте того, хто піддає сумніву правдивість викладеної в Євангелії історії, на якій підставі він вірить у те, що Цезар помер у Капітолію або що імператор Карл Великий 800 року був коронований папою Левом III на імператора Західної Римської імперії? ...Або ж звідкіля ви знаєте, що колись [в Англії] жив такий чоловік, як Карл I, потім був обезголовлений і замість нього прийшов до влади Олівер Кромвель? ...Серу Ісааку Ньютону приписують відкриття закону тяжіння... Ми просто віримо у все це стосовно них, а також тому, що маємо докази їхньої історичності. ...І якщо за наявності таких доказів хтось усе-таки відмовляється вірити у ці історичні факти, то ми залишимо їх у спокої як безглуздо впертих або безнадійно нетямущих».
Це ж джерело робить висновок: «Отже, що сказати про тих, котрі, незважаючи на значну кількість здобутих тепер доказів автентичності Святого Письма, заявляють, що їх це не переконує? ...Звичайно, у нас є підстава виснувати, що помиляється тут швидше серце, ніж голова, що вони не хочуть вірити у те, що впокорює їхню гординю і змусить їх вести зовсім інше життя».
Щодо керівництва для життя, то можу сказати з власного досвіду, що біблійні поради зробили моє життя ща сливішим в сімейному та інших аспектах. Знаю людей, яким біблійні поради врятували сімї, звільнили від шкідливих звичок, а декому врятували життя.

Цитата

Ми достатньо довго були стриманими, і придивіться уважно, до чого ми дійшли. Спробуйте в Африці проповідувати свою релігію, я подивився б, скільки там прожили б. А до нас приїхав негр і вчить націю з 20 тис. літньою історією, кому молитись. Ні, пані, стриманості прийшов край, а настав час тверезо розбиратись, хто ми є і звідки наш РІД.
І звідки у вас така неточна інформація? Свідки Єгови проповідують християнство майже в усіх країнах Африки.
  • 0

#1188 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 20:30

Перегляд дописуРодослава09 (13.06.2010 07:50) писав:

Релігія, яка ПЛУТАЄТЬСЯ в СВІДЧЕННЯХ, НЕПРАВДИВО СВІДЧИТЬ і є ФАЛЬШИВОЮ.

Коли Ісус Христос каже, що Іван Хреститель є пророк Ілія (Матвія, розділи 11 та 17),

а сам Іван Хреститель таке заперечує (Івана, розділ 1)

, то маємо СУПЕРЕЧНІСТЬ у СВІДЧЕННЯХ.

Спростуйте це, якщо зможете, будь-ласка. НЕ УНИКАЙТЕ ПРЯМОЇ ВІДПОВІДІ, ЗЮПе, будь-ласка, якщо Ви хоч крапельку порядний проповідник в Інтернеті.

БО я пізнала, в т.ч. і з євангелій, що будь-яка релігія, котра базується ТІЛЬКИ НА БІБЛІЇ - є ФАЛЬШИВОЮ.

Отже, свідки єгови - фальшива релігія, з чим Вас, ЗЮПе, і поздоровляю. :happytwo:
МОЖЕ ТАКЕ ТВЕРДЖЕННЯ СПРОСТУВАТИ?????

Цитата

Луки 1:17 І він сам перед Ним буде йти в духу й силі Іллі, щоб серця батьків привернути до дітей, і неслухняних до мудрости праведних, щоб готових людей спорядити для Господа.
НЕ буде Іллею, а буде в силі і дусі Іллі. Тому Іван правду сказав, що він не є самим Іллею.

Цитата

Матвія 17:10 І запитали Його учні, говорячи: Що це книжники кажуть, ніби треба Іллі перш прийти?

Цитата

Малахії 4:5 Ось Я пошлю вам пророка Іллю, перше ніж день Господній настане, великий й страшний!
Матвія 17:11 А Він відповів і сказав: Ілля, правда, прийде, і все приготує. 12 Але кажу вам, що Ілля вже прийшов був, та його не пізнали, але з ним зробили, що тільки хотіли... Так і Син Людський має страждати від них. 13 Учні тоді зрозуміли, що Він їм говорив про Івана Христителя.
Ісус говорив про те, що Іван виконував ту саму працю що і Ілля, крім того він сказав, що в майбутньому теж мають бути люди, які виконуватимуть подібну працю (будуть пророком в дусі і силі Іллі). Чи влаштовує вас така відповідь?
Прикро, пані Родослава, що ви мене вітаєте з тим, що я, з вашого погляду, належу до фальшивої релігії. Це показує вашу недоброзичливість до мене. НЕ вникав у деталі вашої релігії, але часто поклонники наслідують характер і сутність своїх богів. Замість обливати брудом інших , показали б ,чим ваша релігія краща, чи лише тим, що вона ваша.

Перегляд дописуБоривітер (12.06.2010 23:24) писав:

тут ви глибоко помиляєтесь. людина має безсмертну душу. тіла усопших возз'єднаються з їхніми душами і переміняться. переміняться й живі, але по іншому.
у віршах від Івана не говориться про "сенс безсмертя душі". ви тут неправі. завше вириваєте цитати з контексту.
ще й Господню молитву неправильно трактуєте. звідси і ваше неправильне розуміння місця Божого царства.
Підтвердіть своє розуміння біблійними словами.
  • 0

#1189 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 20:20

Перегляд допису---- (13.06.2010 20:22) писав:

Ви постійно придираєтесь до християнства, натякаєте, що рідновір'я краще.
Ой пане ! Я інколи не був в числі тих, що ховаються за спиною у колективній бійці, в юності. Тобто, я не полюбляю натяки в деяких ситуаціях. Про свою симпатію до РІДновір*я, я казав відкрито.

Цитата

Я раніше Вас вважав матеріалістом чи заядлим атеїстом,

Я не розумію атеїзм. Це - чесно. Вважаю його аверсом (чи реверсом) того ж самісінького жидівського вчення. Наприклад,- марксизмлєнінізм.

Цитата

була б зрозуміла постійна критика в адресу Біблії, як людини, що стоїть на позиціях матеріалізму
.

А якщо на позиції здорового глузду ? Хіба для цього треба обов*язково бути матеріалістом ?

Цитата

А виявляється, знову ж повторююсь, ви не є Безбожником,

Хіба нік : "Ющенко", це був діючий президент ? Ви ж не тінейджер, пане, щоб придавати такий уже зміст ніку.

Цитата

Ви маєте богів: Перуна, Дажбога, Сварога та інших поганських ідолів.

Я маю Віру. І не більше тОго.

Цитата

Висновок напрошується сам собою - Ви тут намагаєтесь обгадити християнство,

Але ж христянство першим обгадило нашу Віру без запрошення до "дискусії" 1000 років тому. Їм можна, да ?

Цитата

щоб людина зневірилась і заволікти до ваших богів. Всього-навсього.

Люди завжди будуть вірити. Або невірити. Що є одне і те ж.

Цитата

І наступні доведення ущербності Біблії переслідують тільки цю мету - збільшити громаду рідновірів за рахунок християн.

А за рахунок кОго була створена ця громада, як не за рахунок НЕхристян ? Або "поганів", як каже Манфред. Їм можна, да ? Хіба була хрещена вся Русь ? Хіба не тільки князь, дружина, та найближче оточення ? Хіба в кожному містечку і селі охрестили людей ? Пан не гірше мене знає, що охрестили територію, накривши її жидівським покровом полуди.

Цитата

Так само поступають Свідки Єгови,

Срать я на них хотів. Вони з Америки, а я тут вдома, від діда прадіда. І РІДна віра не мною вигадана, а отими дідами Пращурами Нашими. Свідки ж тут - "з боку пріпьока". Таке порівняння (свідків з РІДновірами) вважаю некоректним.

Цитата

вони теж знайшли якісь суперечності в Біблії і заснували свою секту
.

На біблію - теж сАме туалетне дійство, що і на "свідків".
  • 0

#1190 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 13.06.2010 – 20:22

Перегляд допису---- (13.06.2010 20:22) писав:

Ну так - вони чужинці. Чого ж Ви не викинете свій чужинський комп? Візьміть собі дерев'яну рахівничку, РІДну, українську.

А чужовірська християнська секта для тебе це на рівні компа, чи жидівської рахівнички? :happytwo:
  • 0

#1191 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 20:23

Цитата

(---- @ 13.06.2010 20:22)
ВІони настільки дістали своєю нав'язливою рекламою, що люди просто від них втікають і матюкають.

Правильно і роблять, що матюкають і тікають.

Цитата

Ой, пане. Ви ж чудово знаєте, що абак не нами вигаданий. Щодо "чужинських" народів - це до біблії. І це, ви теж чудово знаєте.
  • 0

#1192 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 20:52

Перегляд дописуOdonacer (13.06.2010 20:22) писав:

А чужовірська християнська секта для тебе це на рівні компа, чи жидівської рахівнички? :happytwo:
Ні, прирівнюю корень в словах "чужий", "чужовір". Ага, однакове значення. Вчи тлумачні словники.

Перегляд дописуБезбожник (13.06.2010 20:20) писав:

Хіба нік : "Ющенко", це був діючий президент ?
Ні, була повага до цієї людини.

А якщо на позиції здорового глузду ? Хіба для цього треба обов*язково бути матеріалістом ?
Здоровий глузд підказує, що християнство є оптимальним вченням для мирного співіснування людей в соціумі. Не дарма громадянське суспільство набуло розвитку власне в Європі. Християнство - найбільш демократична релігія, слугує, принаймі, збірником елементарних правил поводження людей одне з одним. У цьому успіх християнизму, навіть, якщо з часом основні заповіді з Біблії були взяті для побудови демократичних принципів і люди стали матеріалістами чи невіруючими. Своєї мети воно досягло на величезній території.

Але ж христянство першим обгадило нашу Віру без запрошення до "дискусії" 1000 років тому. Їм можна, да ?
Це вже чимось нагадує помсту. Не вірю в віру, яка заохочує до мстливості.

Повідомлення відредагував ----: 13.06.2010 – 20:51

• 0

#1193 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 20:58

Перегляд дописуЗЮП (13.06.2010 20:24) писав:

Можу навеви не один приклад точності Біблії в тому числі історичної.
А історичність де ? Я її там не побачив і близько. Ти сюди орігінал бейбли подай, ото буде історичність. Або поясни, мені недолугому, хто історично є татом Христа ? А то он, євангелісти, ніяк не можуть розібратись. Спочатку, як відомо, ангел сказав Марусі конкретно що вона народить хлопчика від святого духа. Прально, ЗЮПе ? Ти знаєш, якби мені, чоловікові, ангел сказав що я народжу пацана, я б повірив, хоч і неуявляю, як би то в мужика виглядало ? І хрєн би я забув від кого той пацан. Це ж не від сусіди.
А шож я бачу ? Маруся каже маленькому Ісусику про....Йосипа:
"Ось батько твій (видно, ЗЮПе ?) і я, з великою скорботою шукали тебе..." (Лука24/50).
Поясни мені, ЗЮПе, спираючись на історичність біблії, хто є татком Христа ?

Цитата

Щодо керівництва для життя, то можу сказати з власного досвіду, що біблійні поради зробили моє життя ща сливішим в сімейному та інших аспектах.

Ди, яке брехло. Ти ж тіко но, недавно жалівся, що дитина страждає альбінізмом і просив поради. Шож ти у єгови не питав поради, а звернувся до теревенчан ?

Цитата

Знаю людей, яким біблійні поради врятували сімї, звільнили від шкідливих звичок, а декому врятували життя.
Я дуже добре знаю одну людину, як самого себе, котра колись теж, врятувала чуже життя. Без порад з біблії.
Знаю ще і інших, котрі це робили. Одні з них, (вічна їм пам*ять) при цьому загинули, інші (здоров*я їм і щастя) живі. Однак "свідків" там не було.

Цитата

Свідки Єгови проповідують християнство майже в усіх країнах Африки.

Флаг вам в рукі. Ото там і оставайтесь. Мені тіко одне інтєрєсно, ЗЮПе, ви їм якого Христа проповідуєте ? Чорненького ? Навряд чи негри повірять в біленького.

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.06.2010 – 21:02

• 0

#1194 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 21:42

Цитата

Висновок напрошується сам собою - Ви тут намагаєтесь обгадити християнство, щоб людина зневірилась і заволікти до ваших богів. Всього-навсього.
От тільки методу вибрано невдалу. Нікого, окрім себе самого, кяфіри не обгажують. Спосіб висловлювання думок характеризує спосіб мислення і спосіб проживання (у даному випадку - спалювання) власного життя. Чорнороті оскверняють лише себе. Чи убуде від Бога його величі від того, що якийсь із його рабів щось пащекує? Ін шаа Аллах, аж ніяк!
  • 0

#1195 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 21:43

Перегляд допису---- (13.06.2010 21:52) писав:

Здоровий глузд підказує, що християнство є оптимальним вченням для мирного співіснування людей в соціумі. Не дарма громадянське суспільство набуло розвитку власне в Європі. Християнство - найбільш демократична релігія, слугує, принаймі, збірником елементарних правил поводження людей одне з одним. У цьому успіх християнизму, навіть, якщо з часом основні заповіді з Біблії були взяті для побудови демократичних принципів і люди стали матеріалістами чи невіруючими. Своєї мети воно досягло на величезній території.

Ну канєшно, "оптимальним вченням". Цікаво, як же можна рівняти розвиток сьогоднішнього христянства, з РІДною вірою, котру закопали в могилу 1000 років тому назад ? Що ж воно, христянство, будучи таким демократичним не стало просто співіснувати, як належить при демократії ? Пан забув про інквізицію ? Чи мо про знищення тисяч пам*ятників культури ? Чи пан гірше мене знає історію Александрійської бібліотеки, наприклад ? Хіба в Петербурзі була створена статуя Венери ? Чому вона опинилась ? Що вона там робить ? Як же можна стверджувати про те, що христянство є найбільш демократична релігія ? Хіба, може, пан має на увазі якусь гілку ? Православ*я, як найбільш помірковане, наприклад. Але ж до чого тут христянство ? Православ*я, -церковна віра. І стало воно таким, у нас, чи на теренах Росії, не тому, що христянство демократичне, а тому що РІДна віра вистояла і не вмерла. Якщо хочеш, то православ*я на наших теренах існує тіко завдяки язичництву. Це, по-перше. А по-друге, фішка в тОму, і це найбільш небезпечне, що за видимою "добродєтєлью" православ*я ховається та ж самісінька суть, що і в решті гілок христянства. Воно, христянство, ніколи не виходило на "бійку" відкрито "в чістом полє". Воно, по жидівські, використовувало довірчивість людей, і заповзало, як ота зміюка. І, як каже пан, "досягало своєї мети". Це - різновид війни, пане.

Цитата

Це вже чимось нагадує помсту. Не вірю в віру, яка заохочує до мстливості.

Какой прівєт, такой отвєт. Пан не гірше мене знає заповіді біблії щодо помсти.
Щодо вірити чи ні своїй Вірі, то є власна справа кожного. Не нашому поколінню доведеться вирішувати це питання. Однак навряд чи пан, будь така ситуація сьогодні, став би на протилежний бік. Пан - не ЗЮП, наскіко я розумію. Водночас, я розумію про що ти кажеш. Можливо навіть більше, ніж переважна частина теревенчан, оскільки вже клав своє життя на ваги долі.
Миру хочеться усім. Всі хочуть жити. Але з христянством світ не виживе. Виживе тіко певна частина "сільнейшіх". Хто вони, пану прекрасно відомо. Христянство завжди ненавиділо сильних і завжди їх нищило. Най пан згадає історію про рефаїмів у біблії. Христянству не потрібна демократія. Йому потрібні раби і рабовласницький устрій. Яка це демократія ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.06.2010 – 21:54

• 0

#1196 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 21:43

Цитата

А сказати це нам у вічі вони ніколи не наважаться - кишка тонка! )))

Нєфіг дєлать.

Оу, це вже стає цікаво. Ану-ану...
  • 0

#1197 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 13.06.2010 – 21:59

Перегляд дописуБезбожник (13.06.2010 19:19) писав:

КОГО, навчав ? А КОГО - ні ? "Без притчі не навчав їх, а учням Своїм наодинці з ними пояснював усе". (Марк4/34) Ги ги ги. Виявляється, що Іса взагалі не говорив з народом нормальною мовою, а тіко притчами. Тобто, христяни, це таке обСТщєство, котре вірить байкам.
Розберемо хоч одну притчу. Наприклад притчу про царство небесне.

Фігня. Про те що він казав метафорично, немає жодного посилання у біблії. Власні фантазії обговорюються в іншій темі. "Все писання богодуховенне...а до цього нічого додати, і нічого відняти". (від Івана). Ги.

Відомо КОМУ ? Тобі відомо ? ХТО це підтвердив ? Притчу (тьху ти !)....аргумент - в студію.

Ги ги ги. А хто це бачив ? Петро ?
1. щодо притч. наведу останній вірш з уривка Матвія 13:10-15 "...Бо огрубіло серце людей цих, і вухами з натугою чують, і очі свої зімкнули, нехай же не побачать очима, і не почують вухами, і не втямлять серцем, і нехай не звернуться, щоб Я уздоровив їх".
Матвія 20:13-16 "13. А Він у відповідь сказав одному з них: Друже! Я не кривджу тебе; хіба не за динарія ти домовився зі мною? 14. Візьми своє та йди собі; а я хочу дати ось цьому останньому так само, [як тобі] ; 15. Хіба не в моїй волі чинити, як хочу? Чи око твоє заздрісне з тієї причини, що я добрий? 16. Отак будуть останні першими, а перші – останніми; тому що багато покликаних, але мало вибраних."
там інший зміст, який ти, на жаль, не бачиш.
2. писання богодуховенне, тому не всім воно відкривається лише при читанні Біблії. навіть апостоли аж в день Зішестя Святого Духа отримали повне розуміння Писання. на те вони (слова) й метафоричні, що про них не потрібно окремо писати, їх мають бачити ті, що з вірою і щирим серцем вивчають Писання. "січеш"? метафорично
3. це відомо з Писання. 3-я і 4-та Книга Царств
4. до чого тут Петро? є така річ як одкровення. і дано воно святим людям, щоб вони пояснювали це людям.
"На думку св. Івана Дамаскіна, Христос взяв з собою Петра, котрий прилюдно визнав Христове Божество, щоб він почув підтвердження Божества Ісуса Христа від самого Небесного Отця. Господь взяв на Фавор Якова, бо він мав стати першим єпископом Єрусалиму і першим з Апостолів мав віддати своє життя за Христа. Нарешті Спаситель зробив свідком Своєї переміни й Апостола Івана, бо він був його улюбленим учнем і наймолодшим з апостолів. Збагнувши Христове Божество на Фаворі, апостол Іван у своєму Євангелії писав: "Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було — Бог" (1, 1).
Всі три Апостоли, свідки Христової слави на Фаворі, будуть і після свідками його передсмертних мук. Наскільки глибоко Христова переміна закарбувалася у їхніх серцях. Апостол Петро у своєму другому посланні, віру в Христа скріплює згадкою про його славне преображення, кажучи, що вони були “наочними свідками” його величі. Ісус прийняв від Бога Отця честь і славу, коли до Нього пролунав голос з небес: "...Це мій Син любий, якого я вподобав", і цей голос ми чули, коли були з Ісусом на святій горі" (2 Петра 1:16-18). А св. Євангеліст Іван з захопленням напише у своїй Євангелії: "...і ми славу його бачили — славу Єдинородного від Отця, благодаттю та істиною сповненого" (Івана 1:14).
  • 0

#1198 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 22:04

Перегляд дописуБезбожник (13.06.2010 20:58) писав:

А історичність де ? Я її там не побачив і близько. Ти сюди орігінал бейбли подай, ото буде історичність. Або поясни, мені недолугому, хто історично є татом Христа ? А то он, євангелісти, ніяк не можуть розібратись. Спочатку, як відомо, ангел сказав Марусі конкретно що вона народить хлопчика від святого духа. Прально, ЗЮПе ? Ти знаєш, якби мені, чоловікові, ангел сказав що я народжу пацана, я б повірив, хоч і неуявляю, як би то в мужика виглядало ? І хрєн би я забув від кого той пацан. Це ж не від сусіди.
А шож я бачу ? Маруся каже маленькому Ісусику про....Йосипа:
"Ось батько твій (видно, ЗЮПе ?) і я, з великою скорботою шукали тебе..." (Лука24/50).
Поясни мені, ЗЮПе, спираючись на історичність біблії, хто є татком Христа ?

Ди, яке брехло. Ти ж тіко но, недавно жалівся, що дитина страждає альбінізмом і просив поради. Шож ти у єгови не питав поради, а звернувся до теревенчан ?

Я дуже добре знаю одну людину, як самого себе, котра колись теж, врятувала чуже життя. Без порад з біблії.
Знаю ще і інших, котрі це робили. Одні з них, (вічна їм пам*ять) при цьому загинули, інші (здоров*я їм і щастя) живі. Однак "свідків" там не було.

Флаг вам в рукі. Ото там і оставайтесь. Мені тіко одне інтєрєсно, ЗЮПе, ви їм якого Христа проповідуєте ? Чорненького ? Навряд чи негри повірять в біленького.

Цитата

1Коринтян 2:12 А ми прийняли духа не світу, але Духа, що з Бога, щоб знати про речі, від Бога даровані нам, 13 що й говоримо не вивченими словами людської мудрости, але вивченими від Духа Святого, порівнюючи духовне до духовного. 14 А людина тілесна не приймає речей, що від Божого Духа, бо їй це глупота, і вона зрозуміти їх не може, бо вони розуміються тільки духовно.

• 0

#1199 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 13.06.2010 – 22:34

Перегляд дописуЗЮП (13.06.2010 21:30) писав:

Підтвердіть своє розуміння біблійними словами.
сумніваюсь, що вас це переконає. "арсенал" готових цитат, які ви (у збірному значенні слова) вириваєте з Біблії і "вміло" ними маніпулює, вражає
  • 0

#1200 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.06.2010 – 22:44

Перегляд дописуРодослава09 (13.06.2010 11:36) писав:

Ми - не секта. У нас - Рідна віра. І ми не віримо в жидівські побрехеньки, тому ми і справжні!

А Ви, пане Чотири мінуси?
Рідна віра... ги.
А в мене особиста.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних