Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2512

#1141 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 12.06.2010 – 21:06

Перегляд дописуОнук Велеса (12.06.2010 21:01) писав:

хто ми є і звідки наш РІД.
З білкової субстанції в Світовому океані, або з мавп. Давайте молитись в зоопарках.
  • 0

#1142 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 12.06.2010 – 21:10

Перегляд дописуTeren (12.06.2010 10:18) писав:

Згідний із критикою християнства у частині його ставлення до стосунків чоловіка та жінки. Але кожна релегія спеціально накладає максимально суворі заборони саме із тим, щоб прищепити комплекс вини із огляду на повну неможливість їх виконання (як прелюбодіяння в умі :)) Ось тут і виявляє себе різниця між вірою та релігією.

ﷲ اكبر
От я не розумію, як можна вірити в бога безвідносно до релігії. Адже релігія є способом вираження твоєї віри. Ти коли жінку любиш, то теж тихо дрочиш під одіялом, а признатися боїшся? Ти очі не замилюй, а прямо скажи: між християнством і рідновірством що вибереш?
Хоча, мені здається, перемогло тебе жидівство. "Пропав козак..." (М. Гоголь, - і наперед тобі кажу, любителю теорії змов: я - не Гоголь! ))))) і не Найк Велес, хоча його знаю особисто, він підтримує рідновірів). :happytwo:

Повідомлення відредагував Родослава09: 12.06.2010 – 21:11

• 0

#1143 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 21:28

Перегляд дописуБезбожник (12.06.2010 14:21) писав:

Зате я маю Віру в повернення Істинних Богів свого РОДу.
Хи, виявляється Ви не є безбожником, у Вас брехливий нік. Ви просто намагаєтесь заволікти в свою віру, обсираючи іншу.
  • 0

#1144 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 12.06.2010 – 21:52

Перегляд дописуРодослава09 (12.06.2010 22:10) писав:

От я не розумію, як можна вірити в бога безвідносно до релігії. Адже релігія є способом вираження твоєї віри. Ти коли жінку любиш, то теж тихо дрочиш під одіялом, а признатися боїшся? Ти очі не замилюй, а прямо скажи: між християнством і рідновірством що вибереш?
Хоча, мені здається, перемогло тебе жидівство. "Пропав козак..." (М. Гоголь, - і наперед тобі кажу, любителю теорії змов: я - не Гоголь! ))))) і не Найк Велес, хоча його знаю особисто, він підтримує рідновірів). :happytwo:
Хіба вас не харить вищий розум, що постійно потребує уваги?
Звідси всі релігії це лизання заду певному божеству, а так приземлено.
  • 0

#1145 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 12.06.2010 – 23:24

Перегляд дописуЗЮП (12.06.2010 15:34) писав:

Ісус навчав, що померлі воскреснуть. Чи був би в цьому сенс, якби людина мала безсмертну душу? (Івана 11:11—25).
тут ви глибоко помиляєтесь. людина має безсмертну душу. тіла усопших возз'єднаються з їхніми душами і переміняться. переміняться й живі, але по іншому.
у віршах від Івана не говориться про "сенс безсмертя душі". ви тут неправі. завше вириваєте цитати з контексту.
ще й Господню молитву неправильно трактуєте. звідси і ваше неправильне розуміння місця Божого царства.
  • 0

#1146 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 13.06.2010 – 07:08

Перегляд допису---- (12.06.2010 22:28) писав:

Хи, виявляється Ви не є безбожником, у Вас брехливий нік. Ви просто намагаєтесь заволікти в свою віру, обсираючи іншу.

ВѢра-це ВѢдать Ра.

Ра це Світло. Можна Бог Світла.

Тому, якщо подивитись, то в тому поширеному значенні в якому використовується поняття бог і віра, як раз і закладена вжє підробка і брехня.

А ви самі, он ющенкой були, а зараз чотири рисочки. Отак і з ВѢрою, було поняття, а зараз тількі віра, як рисочки для дебілов.
  • 0

#1147 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 07:29

Перегляд дописуFT232BM (12.06.2010 22:52) писав:

Хіба вас не харить вищий розум, що постійно потребує уваги?
Звідси всі релігії це лизання заду певному божеству, а так приземлено.
Ну Вас харять різні боги. А мене РОД підтримує. "Ой Роде наш красний!" - хіба не чудова пісня?

Хоча, якщо не відхилятися від теми - християнські боги - єгве, христос - мене дійсно харять.

Перегляд допису---- (12.06.2010 22:28) писав:

а хіба жидівське християнство само не засралось? просто не всі ще це бачать, декому слід відкрити очі... )))

бо то дійсно проблема - "християнські отці" з особистих МЕРКАНТИЛЬНИХ інтересів привчають таку ОТАРУ, до якої різні екс-ющенки належать, що нами, русичами, має керувати жид, що жид буде "царем у царстві небесному" (sic!). Тому не в останню чергу через таку недолугу "внутрішню згоду бути жидівським рабом", яку насаджує християнство, ми, русичі, виявляємося неспроможними на природній опір, коли владу в Україні-Руси беруть до рук збройно Каганович, в ГУЛАГу - Берман, на час голодомору 1932-1933 років 70 відсортків НКВДистів в Україні - жиди. "А братія мовчить собі, витріщивши очі"...

Чотири мінуси, от прямо скажи - ти хоч щось тямиш в християнстві? Відповіси мені, будь-ласка: "Був Іван Хреститель пророком Ілією чи не був?". Бо нескладно брешуть Христос та (або) Іван Хреститель.
Всі Ваші "ідеологи" - ЗЮП, Манфред - тупо з'їхали з теми і "ушилися" з цієї теми. Дай ПРЯМУ відповідь: Христос - твій Бог? Чи не забріхувався Христос у випадку з Іваном Хрестителем?

Бо якщо Ви вірите в брехливого Бога, то з Вам все ясно. :happytwo:

П.С. До речі, Катерина Чумаченко-Ющенко теж була рідновіркою, аж поки її не "купили" жиди.

Повідомлення відредагував Родослава09: 13.06.2010 – 07:36

• 0

#1148 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 07:50

Перегляд дописуЗЮП (12.06.2010 17:02) писав:

В цьому буклеті не конкретизується поімено фалшива релігія. Але ви напевно погодитеся, що в Біблії подаються ознаки правдивої і фальшивої релігії, а також їх доля у Божому намірі. В цій статі є біблійні посилання над якими можна подумати і зробити висновки. Також в Біблії є інші місця які стосуються цієї теми....

Релігія, яка ПЛУТАЄТЬСЯ в СВІДЧЕННЯХ, НЕПРАВДИВО СВІДЧИТЬ і є ФАЛЬШИВОЮ.

Коли Ісус Христос каже, що Іван Хреститель є пророк Ілія (Матвія, розділи 11 та 17),

Цитата

По що ж ви ходили? Може бачити пророка? Так, кажу вам, навіть більш, як пророка.

Цитата

І запитали Його учні, говорячи: Що це книжники кажуть, ніби треба Іллі перш прийти?
А Він відповів і сказав: Ілля, правда, прийде, і все приготує.
Але кажу вам, що Ілля вже прийшов був, та його не пізнали, але з ним зробили, що тільки хотіли...
Так і Син Людський має страждати від них.
Учні тоді зрозуміли, що Він їм говорив про Івана Христителя.

а сам Іван Хреститель таке заперечує (Івана, розділ 1)

Цитата

І він визнав, і не зрікся, а визнав: Я не Христос.
І запитали його: А хто ж? Чи Ілля? І відказує: Ні! Чи пророк? І дав відповідь: Ні!
, то маємо СУПЕРЕЧНІСТЬ у СВІДЧЕННЯХ.

Спростуйте це, якщо зможете, будь-ласка. НЕ УНИКАЙТЕ ПРЯМОЇ ВІДПОВІДІ, ЗЮПе, будь-ласка, якщо Ви хоч крапельку порядний проповідник в Інтернеті.

БО я пізнала, в т.ч. і з євангелій, що будь-яка релігія, котра базується ТІЛЬКИ НА БІБЛІЇ - є ФАЛЬШИВОЮ.

Отже, свідки єгови - фальшива релігія, з чим Вас, ЗЮПе, і поздоровляю. :happytwo:
МОЖЕ ТАКЕ ТВЕРДЖЕННЯ СПРОСТУВАТИ?????

Повідомлення відредагував Родослава09: 13.06.2010 – 08:13

• 0

#1149 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 13.06.2010 – 08:07

тема "суперечка про християнство", а суперечки то і нема...є лише обсирання одних і намагання затащити до своїх сект іншими. От і пояснення чому християни тут не дописують. А християнам агітацій не потрібно :happytwo:. Мама одної дописувачки ходить до церкви, дружина з донькою іншого дописувача - ходять до церкви, але вдома, в реалі такі агітації не проходять, бо ж можна і в чоло дістати :), а тут - пиши, доки руки не зболять B). Пишіть, панове сектанти :)
  • 0

#1150 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 08:31

Перегляд дописуЛастiвочка (13.06.2010 09:07) писав:

тема "суперечка про християнство", а суперечки то і нема...є лише обсирання одних і намагання затащити до своїх сект іншими. От і пояснення чому християни тут не дописують. А християнам агітацій не потрібно :happytwo:. Мама одної дописувачки ходить до церкви, дружина з донькою іншого дописувача - ходять до церкви, але вдома, в реалі такі агітації не проходять, бо ж можна і в чоло дістати :), а тут - пиши, доки руки не зболять B). Пишіть, панове сектанти :)
Але ж Ви дописуєте сюди чомусь. тА ЩЕ Й самі визнаєте, що християни "злиняли". НЕМА З КИМ СПЕРЕЧАТИСЯ, КИШКА У ВАС, ХРИСТИЯН, ЩОДО РОЗУМНОГО ЗМАГУ ТОНКА!

Я підняла питання про суперечливість основних СВІДЧЕНЬ християнства, але ж Ви не потрапите сперечатися - Ваші аргументи 1) "я ходжу до церкви, бо ходжу, і на агітації не піддаюся"... )) 2) "вони не агітують вдома, бо бояться дістати в чоло"... ТА НІХТО ВАС НЕ БОЇТЬСЯ!
Я свого чоловіка загітувала, то він принаймні до християнської церкви не ходить та не несе данину "отцям -мільйонерам". Я йому логічно все довела, ЯК "ДВІЧІ ПО ДВА - ЧОТИРИ", він бачив теж купу доказів, тепер і знайомим каже: "Я не хочу спомагати БАГАТШИХ від себе". Моя ж мама невчена затуркана селянка, це її трагедія, до речі, таких жиди нищили голодомором. Розказуй їй, доводь, а вона "Ну як, всі кажуть, що ісус христос - бог..." А я їй "та х.й він жида горбатого, а не бог..." отаким приблизно був наш останній релігійний диспут, даруйте, слів із пісні не викинеш. В селі, скажу Вам, не так легко вирватися з тих жидохристиянських оков. Селюки - доволі темна інертна маса.

Але ж Ви, Ластівочко, доволі освічена людина. Ану дайте відповідь: хто брехав - Ісус Христос чи Іван Хреститель? І тоді я побачу Ваші логічні аргументи, а не напівпрозорі натяки-заклики "бити незгодних в чоло"... я розумію, такі речі від 325 року практично здійснювалися в Римській державі, у нас на Русі з 988 року - і в середні віки стали атрибутом християнства. Але зараз Вам цей номер НЕ МИНЕТЬСЯ просто так. Мене, першорозрядницю з вільної боротьби, таким як ви дохтуркам зась "в чоло" бити. Інтелектуально Ви, це очевидно, неспроможні щось путнє сказати в даній темі, фізично Ви мені, звиняйте, але поступаєтеся дуже. Такій зманіженій білявці я пику роз'юшила би враз, тільки б вона посміла сіпнутися до мого обличчя. Це вже затямте собі.

Олеська: Порушення правил п.2.2., 2.2.1. та 2.2.2.

Повідомлення відредагував Олеська: 13.06.2010 – 22:45

• 0

#1151 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 13.06.2010 – 09:03

Цитата

але ж Ви не потрапите сперечатися
- ні, не потраплю (хтось має бути розумнішим)

Цитата

Мене, першорозрядницю з вільної боротьби, таким як ви дохтуркам зась "в чоло" бити.
- та я вас прошу :happytwo: не вишукуйте в дописах того, чого там не було. І чого б то я з вами мала ставати до бою?
тепер в тему: в цій темі немає ніякої суперечки, а є зневажливе ставлення до інакомислячих (інакшовірячих) користувачів і свідоме порушення правил, і провокація до флейму. Мені немає потреби доводити щось Вам про правильність вірування , бо кожен з нас лишається при своїй думці.
пи.си - ага, я час від часу навідуюсь в розділ Релігія, щоб бути в курсі усіх подій і тем
  • 0

#1152 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 09:22

Перегляд дописуЛастiвочка (13.06.2010 10:03) писав:

- ні, не потраплю (хтось має бути розумнішим)
- та я вас прошу :happytwo: не вишукуйте в дописах того, чого там не було. І чого б то я з вами мала ставати до бою?
тепер в тему: в цій темі немає ніякої суперечки, а є зневажливе ставлення до інакомислячих (інакшовірячих) користувачів і свідоме порушення правил, і провокація до флейму. Мені немає потреби доводити щось Вам про правильність вірування , бо кожен з нас лишається при своїй думці.
пи.си - ага, я час від часу навідуюсь в розділ Релігія, щоб бути в курсі усіх подій і тем

Якби не було потреби доводити і кожен лишавсь при своїй думці, тоді б не розвелось стільки сектантів-душоловів на нашій землі. Але суть полягає в тому, що люди мають тенденцію до зміни або перегляду свого світогляду в залежності від внутрішніх чи зовнішніх чинників. Людина - не раб божий, а носій Божої іскри та світла, а перетворювати українців на рабів (вже не божих) - є найголовнішою ціллю всіх зайд. Мене нещодавно на форумі назвали ксенофобом. Так, я не люблю нічого чужого, бо жодне чуже не принесло добра Україні. Ми мусимо просити вибачення у рідних Богів, що тисячу років зневажали їх, і повертатись до рідної віри.
  • 0

#1153 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 09:34

Перегляд дописуОнук Велеса (13.06.2010 09:22) писав:

Так, я не люблю нічого чужого, бо жодне чуже не принесло добра Україні.
Китайці тобі принесли комп'ютер, американці - інтернет. І тепер ти можеш вільно обгажувати християнство, щоб зманити людей в свою секту.

Перегляд дописуРодослава09 (13.06.2010 08:31) писав:

Але ж Ви дописуєте сюди чомусь. тА ЩЕ Й самі визнаєте, що християни "злиняли". НЕМА З КИМ СПЕРЕЧАТИСЯ, КИШКА У ВАС, ХРИСТИЯН, ЩОДО РОЗУМНОГО ЗМАГУ ТОНКА!
Ми просто не знаємо, не цікавимось прогалинами у вашій релігії рідновірів. А вони там теж є. Ви шукаєте суперечності в Біблії, намагаючись посіяти сумнів в вірі. Не тому, що вона неправильна, а бо до вас ніхто не хоче йти. Ви як свідки Єгови - набридливі, нав'язливі. Крові не можна вживати - ура!, заснуємо свою релігію, адже християнство неправильне. Ви - звичайні сектанти.
  • 0

#1154 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 09:35

Перегляд допису---- (13.06.2010 10:26) писав:

Китайці тобі принесли комп'ютер, американці - інтернет. І тепер ти можеш вільно обгажувати християнство, щоб зманити людей в свою секту.

Так, обговорюючи віру, ваш аргумент - комп"ютер та інтернет.
  • 0

#1155 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 09:38

Перегляд дописуОнук Велеса (13.06.2010 09:35) писав:

Так, обговорюючи віру, ваш аргумент - комп"ютер та інтернет.
Хи, інструмент, яким Ви користуєтесь для обдурювання християн. Зазначу - чужерідний інструмент. Ви маєте його ненавидіти, інтернет суперечить Вашому сектанському фанатизму.
  • 0

#1156 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 09:42

Перегляд допису---- (13.06.2010 10:38) писав:

Хи, інструмент, яким Ви користуєтесь для обдурювання християн. Зазначу - чужерідний інструмент. Ви маєте його ненавидіти, інтернет суперечить Вашому сектанському фанатизму.

А в що, власне, ви вірите? Які християнські знання маєте? Серйозно, ви усвідомлюєте те, що ваша віра базується на брехні та невігластві?
  • 0

#1157 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 09:50

Перегляд дописуОнук Велеса (13.06.2010 09:42) писав:

А в що, власне, ви вірите?
Я - послідовник культа Вуду.
Зображення
  • 0

#1158 fairy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 10:01

нещодавно ще раз впевнилася, що релігія - це те, що ми носимо в собі, а не щонедільне ходіння до церкви і т.д.
з і сторії християнства відомо, що Ісус Христос не проповідував будувати церкви і все, що з цим пов’язано, Він, навіть, молитву лише одну читав - Отче наш. і все. так чи потрібно поклонятися церкві як інституту релігії?
  • 0

#1159 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 10:06

Перегляд дописуfairy (13.06.2010 10:01) писав:

Він, навіть, молитву лише одну читав - Отче наш. і все. так чи потрібно поклонятися церкві як інституту релігії?
А хто їй поклоняється?

Перегляд дописуРодослава09 (13.06.2010 07:50) писав:

Отже, свідки єгови - фальшива релігія, з чим Вас, ЗЮПе, і поздоровляю. :happytwo:
Ну і чим Ваша секта фанатів справжніша за християнство?
  • 0

#1160 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 10:36

Перегляд допису---- (13.06.2010 11:06) писав:

Ну і чим Ваша секта фанатів справжніша за християнство?

Ми - не секта. У нас - Рідна віра. І ми не віримо в жидівські побрехеньки, тому ми і справжні!

А Ви, пане Чотири мінуси?

Повідомлення відредагував Родослава09: 13.06.2010 – 10:37

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних