Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2547

#1121 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.06.2010 – 10:13

Перегляд дописуTeren (12.06.2010 10:54) писав:

Сучасного християнства в Україні немає, НМСД. Те, що є, то що завгодно, тільки не християнство. Недарма соціологи називають сучану Європу "постхристиянською". І я би не скзав, що православні козаки були рабами, чи християни-упівці... А сучасні церки сприймаються радше як торгові точки, ніж Храми.

думаю, Бог все ж єдиний. Та і не певен, що після майже 1000 років християнства (із 988 по першу половину 20 ст.) і більш як 50 років тотального безбожництва людям буде так легко повірити у мавок і політеїстичний пантеон.

Ви не плутайте Україну з Європою. Та й що таке є сучасна Європа? Напівчорні Англія, Франція, Німеччина, наркоманські Нідерланди. А для козаків та упівців Україна була Богом, вони за неї життя клали, а не за християнство, і вбивали ворогів, до речі, що в християнстві заборонено, а для аріїв-русичів було навпаки, не покарати ворогів - було гріхом та ганьбою. Шкода, що ви мислите нав"язаними категоріями і ототожнюєте прабатьківську віру з мавками. Не потрібно гучних слів на кшталт "пантеону" чи чогось іншого, просто залиште місто і спробуйте вижити без зв"язку з рідною Землею та Природою.
  • 0

#1122 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 12.06.2010 – 10:23

Цитата

А для козаків та упівців Україна була Богом, вони за неї життя клали, а не за християнство, і вбивали ворогів, до речі, що в християнстві заборонено

Стосовно козаків - дуже і дуже посперечався би. Хіба серед основних причин різні жидів не було те, що вони знущаються із віри? Та і християнство має у своєму літописі такі сторінки, як реконкіста та хрестові походи. Але це питання, мабуть, безкіненчне, тож не бачу сенсу розпочинати дискусію, в результаті якої усі і так (дуже імовірно) залишаться при своїх :happy1:

Я ввжаю, що віруючі люди повинні розуміти, що ми усі - на одній стороні барикади, незалежно від конкретного втілення Творця у нашій свідомості. Так чи інакше, ми прагнемо одного - щоб світ був кращим і досконалішим, справдити свій життєвий шлях. А чи називаємо ми Бога Аллахом, Єговою, Перуном... так чи інакше, Творець за межами нашого сприйняття. І ворог наш спільний - кяфіри, безбожники, атеїсти, блюзніри.
  • 0

#1123 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 10:42

Перегляд дописуTeren (12.06.2010 11:23) писав:

Стосовно козаків - дуже і дуже посперечався би. Хіба серед основних причин різні жидів не було те, що вони знущаються із віри? Та і християнство має у своєму літописі такі сторінки, як реконкіста та хрестові походи. Але це питання, мабуть, безкіненчне, тож не бачу сенсу розпочинати дискусію, в результаті якої усі і так (дуже імовірно) залишаться при своїх :happy1:

Я ввжаю, що віруючі люди повинні розуміти, що ми усі - на одній стороні барикади, незалежно від конкретного втілення Творця у нашій свідомості. Так чи інакше, ми прагнемо одного - щоб світ був кращим і досконалішим, справдити свій життєвий шлях. А чи називаємо ми Бога Аллахом, Єговою, Перуном... так чи інакше, Творець за межами нашого сприйняття. І ворог наш спільний - кяфіри, безбожники, атеїсти, блюзніри.

Звичайно, можна сперечатись. Проте ви забуваєте, що рідна українська віра була випалена з душі народу і заміщена жидо-християнською, а всі рідні свята стали мати християнські назви. Разом з тим прийшла звичка вклонятись їм, а не шукати першопричини.
Далі, не потрібно говорити, що все одно, хто кого як називає. Ми не прийшли до Ізраїлю або до Туреччини зі своїми віруваннями, але чомусь всі вважають за обов"язок нав"язувати свої вірування. Запам"ятайте, пане Терен, що чия віра-того й правда (а також і кошти). Українців було насильно охрещено, а не з доброї волі. А тепер давайте поглянемо в ретроспективі, що гарного принесло це охрещування. За часів стародавньої України до Святослава Русь боялись та поважали, армію аріїв ніхто не міг перемогти, всі платили данину. Після охрещення - суцільні вторгнення, занепад та рабство. А найсумніше те, що, живучи, як раби, люди думають, що вони вільні.
  • 0

#1124 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 12.06.2010 – 11:47

Перегляд дописуОнук Велеса (12.06.2010 11:42) писав:

Запам"ятайте, пане Терен, що чия віра-того й правда (а також і кошти). Українців було насильно охрещено, а не з доброї волі. А тепер давайте поглянемо в ретроспективі, що гарного принесло це охрещування.

"Хто ким переможений, той тому і раб" (2 Петра. 2/19). З чим Терена і вітаю.
  • 0

#1125 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 12.06.2010 – 13:23

Перегляд дописуTeren (12.06.2010 10:54) писав:

Сучасного християнства в Україні немає, НМСД. Те, що є, то що завгодно, тільки не християнство. Недарма соціологи називають сучану Європу "постхристиянською". І я би не скзав, що православні козаки були рабами, чи християни-упівці... А сучасні церки сприймаються радше як торгові точки, ніж Храми.

Так і православіє теж не має відношення ні до Христа, ні до церкви христової.

Щойно з цікавості подивився в вікіпедію, як трактується православіє. Очікував хоч щось об"єктивне, а вийщло що тільки поржав.

Дивимось:

Православ'я ( калька з грец. ὀρθοδοξία - буквально (за змістом морфем ) «правильне судження», «правильне вчення» або «правильне славленіе» [1] ) - релігійний термін, який може використовуватися в 4-х близьких, але виразно різних значеннях :....

Значень далі написано чотири, аби яких, тільки не мающих відношення до православної віри наших пращурів.

Гаразд, думаю, щож це за калька так грецька ὀρθοδοξία ? І згадуючи грецькій алфавіт зі школи не віру своїм очам. Калька-то звучить як ортодоксія і зовсім не православіє. Навіть моїх знань вистачає, щоб згадати літери Ро, Тета, Дельта, та Ксі. Далі згадати, сопоставити, що таке орто- з математичного аналога прямой одиничний орт, та доксія з аналога слова Дока, чи навіть нехай буде Доктріна. То перше слово означає правильне, пряме, чи нехай буде істинне, а друге це скоріш думка, як мнєніє, умняк якийсь, ставлення до чогось, та вчення теж підійде.
В підсумку грецька калька має найближчий варіянт по церковному це буде правовєріє і годі. Християне правовірні, а не православні.

Отойбо, як не рядилися ці мракобіси в овечі шкури, да так і не вдалося усе поприкривати, що тільки залишається напряму брехати.
Ні, якщо коли-небуть буде складений рейтинг самих великих афьор і шахрайств людства, то християнсьтво буде позаконкуренцією.
  • 0

#1126 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 13:41

Перегляд дописуOdonacer (12.06.2010 14:23) писав:

Так і православіє теж не має відношення ні до Христа, ні до церкви христової.

Щойно з цікавості подивився в вікіпедію, як трактується православіє. Очікував хоч щось об"єктивне, а вийщло що тільки поржав.

Дивимось:

Православ'я ( калька з грец. ὀρθοδοξία - буквально (за змістом морфем ) «правильне судження», «правильне вчення» або «правильне славленіе» [1] ) - релігійний термін, який може використовуватися в 4-х близьких, але виразно різних значеннях :....

Значень далі написано чотири, аби яких, тільки не мающих відношення до православної віри наших пращурів.

Гаразд, думаю, щож це за калька так грецька ὀρθοδοξία ? І згадуючи грецькій алфавіт зі школи не віру своїм очам. Калька-то звучить як ортодоксія і зовсім не православіє. Навіть моїх знань вистачає, щоб згадати літери Ро, Тета, Дельта, та Ксі. Далі згадати, сопоставити, що таке орто- з математичного аналога прямой одиничний орт, та доксія з аналога слова Дока, чи навіть нехай буде Доктріна. То перше слово означає правильне, пряме, чи нехай буде істинне, а друге це скоріш думка, як мнєніє, умняк якийсь, ставлення до чогось, та вчення теж підійде.
В підсумку грецька калька має найближчий варіянт по церковному це буде правовєріє і годі. Християне правовірні, а не православні.

Отойбо, як не рядилися ці мракобіси в овечі шкури, да так і не вдалося усе поприкривати, що тільки залишається напряму брехати.
Ні, якщо коли-небуть буде складений рейтинг самих великих афьор і шахрайств людства, то християнсьтво буде позаконкуренцією.

Абсолютно вірно. Ось рядки з праці Галини Лозко "Правослов":

"... Славами також називалися збірники цих релігійних пісень. Відоме також славословіє, що означає пісню-молитву, а також похідне дієслово славословити — первісно означало “співати славу Богам”, тобто хвалити Богів молитовною піснею. Давній Місяцеслов називає “славленієм” обряд Коляди, а колядників — славильщиками. Подарунки колядникам називалися славлена дача.
Християнізовані літописці такі молитви почали зневажливо називати “бісовськими піснями”. Хоча й вони не цуралися терміну славленіє і, запозичивши його в язичників, пристосували до своїх християнських урочистостей: ходіння по хатах, окроплення водою тощо. Використовують вони також і назви молитов слава, славник.
Таким чином словосполучення “право славленіє” перейшло в православіє ще в дохристиянські часи і первісно означало саме язичницьку Богослужбу. В українців і досі вживається найкоротша молитва “Слава Богу!” Це вияв подяки Богові за будь-яку справу, що вдалася добре. Це радість, яку відчуває людина, коли життя складається щасливо.
Можна назвати безліч фактів запозичення християнською церквою язичницьких слів, звичаїв, обрядів. Це був один із способів, до яких вдавалися проповідники чужої віри, щоб заманити людей до своєї християнської церкви. Так було з храмом Світовида, на місці якого постала церква Святого Вита. Так було з Богом Велесом, функції якого перейшли до святого Власія. Так сталося і з назвою прадавньої української віри — православ’я.
Відомо, що в інших країнах світу східне християнство називають словом ортодокс, яке в перекладі з грецької означає “той, хто неухильно дотримується певних переконань, напрямків, учень”. Назва православ’я могла зберегтися тільки в народів, які міцно трималися прадідівського Звичаю, що виявився міцнішим, ніж нова христосова віра. Отже, Правослов означає молитовник — книга молитов та урочистих пісень-слав на честь Богів."
  • 0

#1127 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 14:21

Перегляд дописуTeren (12.06.2010 11:23) писав:

Дійсно, сперечатись немає сенсу. Весь сенс знищення козацтва вже давно пояснений.
"Як мене зробили антисемітом ?"
Допоки я писав про знищення козацтва
та селянства, я був просто росіянином.
Як тільки я почав писати про те, ХТО
це робив, я відразу став антисемітом
".

Володимир Солоухін.

Цитата

Я ввжаю, що віруючі люди повинні розуміти, що ми усі - на одній стороні барикади, незалежно від конкретного втілення Творця у нашій свідомості.

Хто, МИ, і на якій стороні барикади ? Як вона називається ? І який такий творець вселився у твою свідомість, цікаво ? Це секрет ?

Цитата

А чи називаємо ми Бога Аллахом, Єговою, Перуном

Ги ги ги. Безграмотна шняга. По-перше Перун ніколи не вважався єдиним богом. По-друге, якщо бог один, то якого диявола Єгова називає себе в біблії богом єдиним і водночас богом ревнителем ? При цьому весь час лякає і вимагає невірити іншим богам ? Чо він так дьоргається ? До кого ревнує, га ? Якщо він один, то чого в нього постійно свербить у сраці від того, що люди хочуть вірити іншим Богам ? Адже, з погляду Єгови їх НЕМАЄ. Де логіка у твоїй цитаті ? Тьху, блін !

Цитата

Творець за межами нашого сприйняття.

Ги ги ги. Ше смішніше. Якщо він за межами твого сприйняття, то якже ти можеш стверджувати, що він взагалі є ?
Та ще й про одну сторону барикад ? Це все рівно, що попи пропагують потойбічний рай, не маючи ані найменшого уявлення, що, і як воно там буде ? Адже жодного свідчення про це, у бейблі немає. Тобто пропагують те, що за межами сприйняття людського. І при цьому, невідаючи нічогісінько (адже теж люди) про "тайний замисел божий", вішають людям лабуду на основі власних ВИГАДОК. Класика брєда. Що у тебе, шо в попів.

Цитата

І ворог наш спільний - кяфіри, безбожники, атеїсти, блюзніри.

Так, я Безбожник, тому що проживаю на Землі Матінці. А на ній, на сьогоднішній день, для мене Бога не існує. На ній існує Єгова, Елохіми, Адонай, Саваот, Алах... короччє, одне і те ж лайно. Як людина, я не можу визнавати лайно богом. Зате я маю Віру в повернення Істинних Богів свого РОДу. І "єдиний" гівняний "бог" з різними погрємухами, мені в цьому не указ.

Повідомлення відредагував Безбожник: 12.06.2010 – 14:23

• 0

#1128 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 14:34

Звістка для цілого світу
Кінець фальшивої релігії вже близько!
▪ Що таке фальшива релігія?
▪ Яким буде її кінець?
▪ Як це вплине на вас?
Що таке фальшива релігія?
Чи не бентежать вас злочини, які кояться в ім’я релігії? Чи не обурює вас те, що люди, котрі заявляють, ніби служать Богові, беруть участь у війнах та є причетними до тероризму й корупції. Чому ж релігія спричиняє стільки лиха?
Проблема криється не в релігії взагалі, а у фальшивій релігії. Ісус Христос — поважана багатьма людьми релігійна постать — показав, що фальшива релігія породжує злі вчинки, подібно як ‘спорохнявіле дерево приносить погані плоди’ (Матвія 7:15 —17). А які саме плоди приносить фальшива релігія?
Фальшива релігія...
ВТЯГУЄТЬСЯ У ВІЙНИ І ВТРУЧАЄТЬСЯ В ПОЛІТИКУ. «В Азії та інших місцях жадібні до влади керівники заради власних інтересів безсоромно використовують релігійні почуття людей»,— говориться в журналі «Ейшауїк». Унаслідок цього, як перестерігає далі журнал, «світ ризикує потонути в безумстві». У Сполучених Штатах Америки один відомий релігійний провідник заявив: «Щоб припинити вбивства, потрібно знищити терористів». Що він пропонує? «Треба покінчити з усіма ними в ім’я Господа». На противагу цьому Біблія говорить: «Якщо хтось твердить: «Я люблю Бога», а брата свого ненавидить, той брехун» (1 Івана 4:20). А Ісус навіть сказав: «Не переставайте любити своїх ворогів» (Матвія 5:44). Чи багато ви знаєте релігій, члени яких не беруть участі у війнах?
ПОШИРЮЄ ЛЖЕВЧЕННЯ. Більшість релігій навчає, що душа або дух є невидимою частиною людини і продовжує існувати після смерті фізичного тіла. За допомогою цього вчення провідники багатьох релігій визискують людей, вимагаючи від них грошей на молитви за душі померлих. Проте Біблія вчить інакше. «Душа, що грішить,— вона помре» (Єзекіїля 18:4). «Знають живі, що помруть, а померлі нічого не знають» (Екклезіяста 9:5). Ісус навчав, що померлі воскреснуть. Чи був би в цьому сенс, якби людина мала безсмертну душу? (Івана 11:11—25). Чи ваша релігія вчить про безсмертя душі?
ДИВИТЬСЯ КРІЗЬ ПАЛЬЦІ НА РОЗПУСТУ. У країнах Заходу деякі церкви висвячують на священиків навіть осіб, які є гомосексуалістами і лесбіянками, та наполягають, щоб уряди визнавали одностатеві шлюби. Навіть церкви, які засуджують розпусту, поблажливо ставляться до духовних служителів, котрі чинили статеву наругу над дітьми. А що говорить про це Біблія? Вона відверто застерігає: «Не обманюйтеся: ні блудники, ні ідолопоклонники, ні перелюбники, ні чоловіки, яких використовують для неприродних статевих зносин, ні чоловіки, які сплять з чоловіками... Божого царства не успадкують» (1 Коринфян 6:9, 10). Чи ви знаєте релігії, які дивляться на розпусту крізь пальці?
Що ж чекає на релігії, які приносять гнилий плід? Ісус попередив: «Усяке дерево, яке не приносить доброго плоду, зрубують і кидають у вогонь» (Матвія 7:19). Немає жодного сумніву, що фальшиву релігію буде викоренено і знищено! Але як і коли це станеться? Знайти відповідь можна в пророчому видінні, записаному в 17-му і 18-му розділах біблійної книги Об’явлення.
Як буде знищено фальшиву релігію?
Уявіть собі картину. На спині страшного звіра сидить повія. Цей звір має сім голів і десять рогів (Об’явлення 17:1—4). Кого зображає повія? Ця жінка має вплив на «земних царів», вона одягається в пурпур, використовує фіміам і володіє незліченним багатством. Крім того, вона своїм спіритизмом ‘вводить в оману всі народи’ (Об’явлення 17:18; 18:12, 13, 23). Біблія показує, що повія — це світова релігійна система. Вона символізує не якусь одну релігію, а всі релігії, що приносять гнилий плід.
Звір, на якому сидить повія, зображає світові політичні сили (Об’явлення 17:10—13). Осідлавши цього політичного звіра, фальшива релігія намагається керувати ним і впливати на його рішення.
Проте невдовзі станеться щось надзвичайне. «Десять рогів, що ти бачив, а також дикий звір зненавидять повію, спустошать її та обнажать, тіло її з’їдять, а саму її повністю спалять» (Об’явлення 17:16). Світові політичні сили несподівано і з лютістю накинуться на фальшиву релігію і повністю її знищать! Що їх спонукає до цього? Біблійна книга Об’явлення відповідає: «Бог дав їм до серця здійснити його задум» (Об’явлення 17:17). Він притягне до відповідальності фальшиву релігію за всі ганебні діла, які вона чинила в його ім’я. Сповнений справедливого гніву, Бог оберне її політичних коханців на знаряддя знищення.
Що вам робити, аби уникнути долі, яка спіткає фальшиву релігію? «Вийди з неї, народе мій»,— закликає Божий посланець (Об’явлення 18:4). Саме тепер настав час полишити фальшиву релігію. Однак це не означає, що вам треба стати атеїстом. Адже на атеїзм також чекає похмуре майбутнє (2 Фессалонікійців 1:6—9). Єдиним сховком є правдива релігія. А як можна розпізнати правдиву релігію?
Як розпізнати правдиву релігію
Які добрі плоди має приносити правдива релігія? (Матвія 7:17).
Правдива релігія...
▪ ПІЗНАЄТЬСЯ ПО ЛЮБОВІ. Правдиві поклонники Бога «не належать світу», їх не роз’єднують національні чи культурні відмінності, між ними панує любов (Івана 13:35; 17:16; Дії 10:34, 35). Вони не вбивають один одного, натомість кожен з них готовий пожертвувати власним життям заради іншого (1 Івана 3:16).
▪ ҐРУНТУЄТЬСЯ НА БОЖОМУ СЛОВІ. Замість того щоб навчати «традиції» і видавати «людські заповіді за Божі вчення», правдива релігія неухильно тримається Божого Слова, Біблії (Матвія 15:6—9). Чому? Тому що «усе Писання натхнене Богом і корисне для навчання, для напучення, для виправлення» (2 Тимофія 3:16).
▪ ЗМІЦНЮЄ СІМ’Ї ТА ОБСТОЮЄ ВИСОКІ МОРАЛЬНІ НОРМИ. Правдива релігія вчить чоловіків «любити своїх дружин так, як власне тіло», заохочує дружин ‘глибоко поважати своїх чоловіків’ і наставляє дітей, щоб вони ‘були слухняні своїм батькам’ (Ефесян 5:28, 33; 6:1). Крім того, правдива релігія наголошує, що особи, наділені духовною владою, повинні мати високоморальну поведінку (1 Тимофія 3:1—10).
Чи якась релігія відповідає цим нормам? У книжці «Політика Голокосту» говориться: «Якби більше людей дотримувались вчень Свідків Єгови і поводились так, як вони, то можна було б уникнути Голокосту, а лихо геноциду вже ніколи не бичувало б людства» («Holocaust Politics», видання 2001 року).
І справді, Свідки Єгови живуть згідно з біблійними нормами моралі, а не лише їх проповідують. Цих людей можна зустріти у 235 країнах і територіях. Тож попросіть Свідків Єгови допомогти вам ознайомитись з вимогами Бога, щоб поклонятись йому так, як він цього хоче. Тепер настав час для рішучих дій. Не зволікайте. Адже знищення фальшивої релігії вже близько! (Софонії 2:2, 3).
  • 0

#1129 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 14:54

Перегляд дописуЗЮП (12.06.2010 15:34) писав:

Звістка для цілого світу
Кінець фальшивої релігії вже близько!
▪ Що таке фальшива релігія?
▪ Яким буде її кінець?
▪ Як це вплине на вас?
Що таке фальшива релігія?
Чи не бентежать вас злочини, які кояться в ім’я релігії? Чи не обурює вас те, що люди, котрі заявляють, ніби служать Богові, беруть участь у війнах та є причетними до тероризму й корупції. Чому ж релігія спричиняє стільки лиха?
Проблема криється не в релігії взагалі, а у фальшивій релігії. Ісус Христос — поважана багатьма людьми релігійна постать — показав, що фальшива релігія породжує злі вчинки, подібно як ‘спорохнявіле дерево приносить погані плоди’ (Матвія 7:15 —17). А які саме плоди приносить фальшива релігія?
Фальшива релігія...
ВТЯГУЄТЬСЯ У ВІЙНИ І ВТРУЧАЄТЬСЯ В ПОЛІТИКУ. «В Азії та інших місцях жадібні до влади керівники заради власних інтересів безсоромно використовують релігійні почуття людей»,— говориться в журналі «Ейшауїк». Унаслідок цього, як перестерігає далі журнал, «світ ризикує потонути в безумстві». У Сполучених Штатах Америки один відомий релігійний провідник заявив: «Щоб припинити вбивства, потрібно знищити терористів». Що він пропонує? «Треба покінчити з усіма ними в ім’я Господа». На противагу цьому Біблія говорить: «Якщо хтось твердить: «Я люблю Бога», а брата свого ненавидить, той брехун» (1 Івана 4:20). А Ісус навіть сказав: «Не переставайте любити своїх ворогів» (Матвія 5:44). Чи багато ви знаєте релігій, члени яких не беруть участі у війнах?
ПОШИРЮЄ ЛЖЕВЧЕННЯ. Більшість релігій навчає, що душа або дух є невидимою частиною людини і продовжує існувати після смерті фізичного тіла. За допомогою цього вчення провідники багатьох релігій визискують людей, вимагаючи від них грошей на молитви за душі померлих. Проте Біблія вчить інакше. «Душа, що грішить,— вона помре» (Єзекіїля 18:4). «Знають живі, що помруть, а померлі нічого не знають» (Екклезіяста 9:5). Ісус навчав, що померлі воскреснуть. Чи був би в цьому сенс, якби людина мала безсмертну душу? (Івана 11:11—25). Чи ваша релігія вчить про безсмертя душі?
ДИВИТЬСЯ КРІЗЬ ПАЛЬЦІ НА РОЗПУСТУ. У країнах Заходу деякі церкви висвячують на священиків навіть осіб, які є гомосексуалістами і лесбіянками, та наполягають, щоб уряди визнавали одностатеві шлюби. Навіть церкви, які засуджують розпусту, поблажливо ставляться до духовних служителів, котрі чинили статеву наругу над дітьми. А що говорить про це Біблія? Вона відверто застерігає: «Не обманюйтеся: ні блудники, ні ідолопоклонники, ні перелюбники, ні чоловіки, яких використовують для неприродних статевих зносин, ні чоловіки, які сплять з чоловіками... Божого царства не успадкують» (1 Коринфян 6:9, 10). Чи ви знаєте релігії, які дивляться на розпусту крізь пальці?
Що ж чекає на релігії, які приносять гнилий плід? Ісус попередив: «Усяке дерево, яке не приносить доброго плоду, зрубують і кидають у вогонь» (Матвія 7:19). Немає жодного сумніву, що фальшиву релігію буде викоренено і знищено! Але як і коли це станеться? Знайти відповідь можна в пророчому видінні, записаному в 17-му і 18-му розділах біблійної книги Об’явлення.
Як буде знищено фальшиву релігію?
Уявіть собі картину. На спині страшного звіра сидить повія. Цей звір має сім голів і десять рогів (Об’явлення 17:1—4). Кого зображає повія? Ця жінка має вплив на «земних царів», вона одягається в пурпур, використовує фіміам і володіє незліченним багатством. Крім того, вона своїм спіритизмом ‘вводить в оману всі народи’ (Об’явлення 17:18; 18:12, 13, 23). Біблія показує, що повія — це світова релігійна система. Вона символізує не якусь одну релігію, а всі релігії, що приносять гнилий плід.
Звір, на якому сидить повія, зображає світові політичні сили (Об’явлення 17:10—13). Осідлавши цього політичного звіра, фальшива релігія намагається керувати ним і впливати на його рішення.
Проте невдовзі станеться щось надзвичайне. «Десять рогів, що ти бачив, а також дикий звір зненавидять повію, спустошать її та обнажать, тіло її з’їдять, а саму її повністю спалять» (Об’явлення 17:16). Світові політичні сили несподівано і з лютістю накинуться на фальшиву релігію і повністю її знищать! Що їх спонукає до цього? Біблійна книга Об’явлення відповідає: «Бог дав їм до серця здійснити його задум» (Об’явлення 17:17). Він притягне до відповідальності фальшиву релігію за всі ганебні діла, які вона чинила в його ім’я. Сповнений справедливого гніву, Бог оберне її політичних коханців на знаряддя знищення.
Що вам робити, аби уникнути долі, яка спіткає фальшиву релігію? «Вийди з неї, народе мій»,— закликає Божий посланець (Об’явлення 18:4). Саме тепер настав час полишити фальшиву релігію. Однак це не означає, що вам треба стати атеїстом. Адже на атеїзм також чекає похмуре майбутнє (2 Фессалонікійців 1:6—9). Єдиним сховком є правдива релігія. А як можна розпізнати правдиву релігію?
Як розпізнати правдиву релігію
Які добрі плоди має приносити правдива релігія? (Матвія 7:17).
Правдива релігія...
▪ ПІЗНАЄТЬСЯ ПО ЛЮБОВІ. Правдиві поклонники Бога «не належать світу», їх не роз’єднують національні чи культурні відмінності, між ними панує любов (Івана 13:35; 17:16; Дії 10:34, 35). Вони не вбивають один одного, натомість кожен з них готовий пожертвувати власним життям заради іншого (1 Івана 3:16).
▪ ҐРУНТУЄТЬСЯ НА БОЖОМУ СЛОВІ. Замість того щоб навчати «традиції» і видавати «людські заповіді за Божі вчення», правдива релігія неухильно тримається Божого Слова, Біблії (Матвія 15:6—9). Чому? Тому що «усе Писання натхнене Богом і корисне для навчання, для напучення, для виправлення» (2 Тимофія 3:16).
▪ ЗМІЦНЮЄ СІМ’Ї ТА ОБСТОЮЄ ВИСОКІ МОРАЛЬНІ НОРМИ. Правдива релігія вчить чоловіків «любити своїх дружин так, як власне тіло», заохочує дружин ‘глибоко поважати своїх чоловіків’ і наставляє дітей, щоб вони ‘були слухняні своїм батькам’ (Ефесян 5:28, 33; 6:1). Крім того, правдива релігія наголошує, що особи, наділені духовною владою, повинні мати високоморальну поведінку (1 Тимофія 3:1—10).
Чи якась релігія відповідає цим нормам? У книжці «Політика Голокосту» говориться: «Якби більше людей дотримувались вчень Свідків Єгови і поводились так, як вони, то можна було б уникнути Голокосту, а лихо геноциду вже ніколи не бичувало б людства» («Holocaust Politics», видання 2001 року).
І справді, Свідки Єгови живуть згідно з біблійними нормами моралі, а не лише їх проповідують. Цих людей можна зустріти у 235 країнах і територіях. Тож попросіть Свідків Єгови допомогти вам ознайомитись з вимогами Бога, щоб поклонятись йому так, як він цього хоче. Тепер настав час для рішучих дій. Не зволікайте. Адже знищення фальшивої релігії вже близько! (Софонії 2:2, 3).

Нє, мені тіко одне інтєрєсно, ЗЮПе. Чо повія сидить на спині ? Шо вона там робе ? Я розумію, що вона може сидіти зверху на мені, наприклад, навіть підстрибуючи при цьому, але який для неї кайф від стрибання на мої спині ? Шо про цю несуразицю кажуть "свідки" ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 12.06.2010 – 14:56

• 0

#1130 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.06.2010 – 15:01

сама правильна Свідків Єгови? :happy1:
пи.си. пропоную тему перейменувати на Свідки Єгови
  • 0

#1131 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 15:11

Релігію свідків треба знищити в першу чергу, або загнати її туди, звідки взялась - в Сполучені Штани Америки. Ще й назва - свідки. Чого? Є ще посольство якесь... Вони що, візи на небо видають?
  • 0

#1132 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 16:02

Перегляд дописуЛастiвочка (12.06.2010 15:01) писав:

сама правильна Свідків Єгови? :happy1:
пи.си. пропоную тему перейменувати на Свідки Єгови
В цьому буклеті не конкретизується поімено фалшива релігія. Але ви напевно погодитеся, що в Біблії подаються ознаки правдивої і фальшивої релігії, а також їх доля у Божому намірі. В цій статі є біблійні посилання над якими можна подумати і зробити висновки. Також в Біблії є інші місця які стосуються цієї теми....
  • 0

#1133 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 16:07

Перегляд дописуЗЮП (12.06.2010 17:02) писав:

В цьому буклеті не конкретизується поімено фалшива релігія. Але ви напевно погодитеся, що в Біблії подаються ознаки правдивої і фальшивої релігії, а також їх доля у Божому намірі. В цій статі є біблійні посилання над якими можна подумати і зробити висновки. Також в Біблії є інші місця які стосуються цієї теми....

Друже, біблія - це збірка жидівських історій, на кшталт Козьми Пруткова. Її ні в якому разі не можна сприймати ні як історичний документ, ні тим паче, як керівництво до дії. Дуже бажано було б, з метою очищення твоєї свідомості, почитати літературу про виникнення так званої біблії та про те, що, власне, там говориться.
  • 0

#1134 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 12.06.2010 – 16:15

Перегляд дописуЗЮП (12.06.2010 17:02) писав:

Які висновки. Відомий спосіб злодіїв.
Вони полюбляють кричати «Тримай злодія!».

Повідомлення відредагував Odonacer: 12.06.2010 – 16:15

• 0

#1135 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.06.2010 – 16:18

З усього сабжу запам"ятав два словосполучення "Свідки Єгови" і "кінець релігії".
Невже їх все таки вирішили ліквідувати?
  • 0

#1136 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 16:28

Перегляд дописуБезбожник (12.06.2010 14:54) писав:

Нє, мені тіко одне інтєрєсно, ЗЮПе. Чо повія сидить на спині ? Шо вона там робе ? Я розумію, що вона може сидіти зверху на мені, наприклад, навіть підстрибуючи при цьому, але який для неї кайф від стрибання на мої спині ? Шо про цю несуразицю кажуть "свідки" ?
Беручи до уваги ваші рога, на вас не хоче підстрибувати ваша дружина. А вот на спині, як на коні, це ще как посмотреть. :happy1: :cool1:

Повідомлення відредагував ЗЮП: 12.06.2010 – 16:31

• 0

#1137 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 12.06.2010 – 17:04

Зображення
Краще б назвали себе свідками із Фрязіно

Цитата

Уявіть собі картину. На спині страшного звіра сидить повія. Цей звір має сім голів і десять рогів (Об’явлення 17:1—4)
Баааа та це геніальна ідея для обгортки альбому якогось метал-гурту.
  • 0

#1138 GreenScape

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Дрогобич/Київ

Відправлено 12.06.2010 – 19:56

Увага! відкрилась нова філія свідків єгови!!! ану всі бігом повикидали розпяття, потоптали ікони, і побігли записуватись у свідків!
  • 0

#1139 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.06.2010 – 20:03

Перегляд дописуОнук Велеса (12.06.2010 17:07) писав:

Друже, біблія - це збірка жидівських історій, на кшталт Козьми Пруткова. Її ні в якому разі не можна сприймати ні як історичний документ, ні тим паче, як керівництво до дії. Дуже бажано було б, з метою очищення твоєї свідомості, почитати літературу про виникнення так званої біблії та про те, що, власне, там говориться.
А давайте спробуємо спілкуватись без образ, ок? Для чого провокувати суперечки з приводу висміювання ваших вірувань, традицій і ти ди?
будь ласка, давайте стриманіше
  • 0

#1140 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 21:01

Перегляд дописуЛастiвочка (12.06.2010 21:03) писав:

А давайте спробуємо спілкуватись без образ, ок? Для чого провокувати суперечки з приводу висміювання ваших вірувань, традицій і ти ди?
будь ласка, давайте стриманіше

Ми достатньо довго були стриманими, і придивіться уважно, до чого ми дійшли. Спробуйте в Африці проповідувати свою релігію, я подивився б, скільки там прожили б. А до нас приїхав негр і вчить націю з 20 тис. літньою історією, кому молитись. Ні, пані, стриманості прийшов край, а настав час тверезо розбиратись, хто ми є і звідки наш РІД.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних