Перейти до вмісту

Аналіз невербальної поведінки

Повідомлень в темі: 83

#61 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 05.10.2008 – 19:27

Я по роду діяльності змушений вивчати людей, перш за все, невербально. То корисно знати такі речі, можна відразу визначити лідера або неблагонадійний елемент.
  • 0

#62 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 09:43

Перегляд дописуMiguel (5.10.2008 19:27) писав:

Я по роду діяльності змушений вивчати людей, перш за все, невербально. То корисно знати такі речі, можна відразу визначити лідера або неблагонадійний елемент.
А якщо люди знаючи про таке спеціально вдають з себе лідера або неблагонадійного елемента... :happy1:
  • 0

#63 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 06.04.2009 – 12:34

Алана Піза багато хто прочитав ще у дитинстві, зараз мало кого на це підловиш. :happy1:

Я часто звертаю увагу на тембру голосу, слова які людина підбирає.

Стосовно жестів скажу, що свої жести треба вивчати і усвідомлювати, щоб не вони тобою керували, а ти ними.
Взагалі - це дуже цікаве питання. Чув, що зараз з’явився якийсь серіял на цю тему типу доктора гауза тільки про жести.

Перегляд дописуMiguel (9.05.2008 18:14) писав:

Якщо хочете зрозуміти потенційні можливості людини, то раджу ознайомитись з такою наукою як фізіогноміка. Дуже корисна річ. Елементам цієї науки навчають спеціалістів в галузі розвідки (вербувальної справи).
А що б ти порадив з фізіогноміки почитати?
  • 0

#64 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 13:58

взагалі жести, це є повна невербаліка, и керувати неврбалікою досить складно, тк це є повністю підсвідомі процеси.
все це вивчає така наука як нлп. знаю, що у багатьох досить скептичне ставлення до неї, але дійсно дає вдіповіді на питання.
почитати можу порадити, (тільки не с привіду фізіогноміки) книги бендлера, а також є книжечка "ССС" скриті сексуальні сигнали
  • 0

#65 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 04.10.2009 – 14:40

Перегляд дописуWeber (6.04.2009 10:43) писав:

А якщо люди знаючи про таке спеціально вдають з себе лідера або неблагонадійного елемента... :)

То треба бути надзвичайно майстерним, щоб вдавати невербаліку. Зазвичай людина навіть знаючи про те, яку інформацію несуть паралінгвістичні компоненти, не зможе симулювати настільки, щоб обдурити інших.
  • 0

#66 Meriam

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 04.11.2009 – 09:59

я думаю, що по невербальних жестах можна зробити багато і помилкових висновків, адже деякі рухи ми робимо по привичці, завжди, а не в кокретній ситуації.

вдома в мене є книга Аллана Піза - мова жестів, але я її з принципу не читаю))))))
  • 0

#67 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.11.2009 – 11:25

Перегляд дописуMeriam (4.11.2009 09:59) писав:

я думаю, що по невербальних жестах можна зробити багато і помилкових висновків, адже деякі рухи ми робимо по привичці, завжди, а не в кокретній ситуації.

Можна) Тому треба майстерно володіти технікою розпізнавання невербальних сигналів, щоб зрозуміти, де просто специфічний жест, притаманний цій людині, а де - підсвідомий вияв певних емоцій тощо.
  • 0

#68 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.11.2009 – 12:38

А навіщо звичайній людині всім цим заморочуватися? Це корисні знання для шпигунів, політиків, бізнесменів-переговорників та психологів-практиків. У міжособистісних стосунках це все зайве.
Спостерігати за жестами іншої людини, щоб щось про неї зрозуміти - це явний прояв паранояльних страхів і тотальної недовіри :rolleyes:
Можна це робити з цікавості, звичайно. Але у кожної людини жести будуть означати свій нюанс поведінки. Для когось поза "закритості" це буде із схрещеними руками на грудях, а для іншої людини поза закритості буде проявлятися у напруженості м*язів у всьому тілі без схрещення рук, наприклад. А у третьої людини це буде лише схрещення пальців чи відведення погляду.
У людських стосунках є така дуже хороша здатність - спілкування. Якщо є проблеми - спитайте про це напряму. Кожна людина здатна інтуїтивно "зчитувати" невербаліку. Тому якщо відповідь для вас є важливою - просто уважно слухайте, що каже співрозмовник. Про решту ви здогадаєтеся за своїми внутрішніми відчуттями :angry1:.
  • 0

#69 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 04.11.2009 – 14:05

Цитата

У міжособистісних стосунках це все зайве
Нічого подібного. Часто може стати у пригоді, навіть якщо ти не бізнесмен-переговорник чи психолог-практик Перевірено на власному досвіді :rolleyes:
  • 0

#70 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.11.2009 – 14:43

Перегляд дописуБлискавиця (4.11.2009 12:38) писав:

Спостерігати за жестами іншої людини, щоб щось про неї зрозуміти - це явний прояв паранояльних страхів і тотальної недовіри :rolleyes:
гг а от я перше, на що звретаю увагу, це на жести,міміку і "походку" людини. просто бо мені так подобається. вивчаю людей)
  • 0

#71 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.11.2009 – 23:09

Перегляд дописуaAa(against all authority) (4.11.2009 14:05) писав:

Нічого подібного. Часто може стати у пригоді, навіть якщо ти не бізнесмен-переговорник чи психолог-практик Перевірено на власному досвіді :rolleyes:
іллюструй свій досвід прикладом ;)

Перегляд дописуSensssorika (4.11.2009 14:43) писав:

гг а от я перше, на що звретаю увагу, це на жести,міміку і "походку" людини. просто бо мені так подобається. вивчаю людей)
не сумніваюся, що тобі це цікаво). Я й написала у своєму дописі - що це може бути цікаво :cry:.
Зазвичай "вивчати людей" є особисті причини ;).
  • 0

#72 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.11.2009 – 15:03

Перегляд дописуБлискавиця (4.11.2009 23:09) писав:

не сумніваюся, що тобі це цікаво). Я й написала у своєму дописі - що це може бути цікаво :rolleyes:.
Зазвичай "вивчати людей" є особисті причини :cry:.
та які там причини.. скажімо так: мене не цікавить колір очей людини,мені цікавий її погляд.))

ну це як читати книжку "Діти Арбату" і думати не про кохання,а про репресії гг)))))

ну там..чи купляти туфлі в залежності від їх зручності,а не модного фасону.. ну я навіть не знаю як пояснити...

цікавить "нє форма,но садєржаніє". отак)))
  • 0

#73 кокоджамбо

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Sh{i}t

Відправлено 24.03.2010 – 02:26

мені деколи допомагають такі поради (пишу по пам"яті):

- Як людина тримає руки коли стоїть, про що це свідчить.
а). Руки за спиною - впевненість в собі
б). Руки зігнуті в ліктях і кулаками притулені до поясниці - рішучість, впевненість, готовність діяти
в). Руки перехрещені на грудях - не бажання розмовляти

Як людина сидить:
а). Вільно, відкінувшись на стінку стільця - самовпевнена людина
б). рівно, струнко - сконцетрована
в). нахилившись вперед - боїться, очікує чогось

Щось от таке... А я ще знаю, що жінки дуже часто використовують всілякі жести і "ПСС" - "приховані Сексуальні Сигнали" (от не пам"ятаю хто написав, але є така книжка)

• 0

#74 ЛЕО

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень
  • Місто:РІВНЕ

Відправлено 28.03.2010 – 10:12

"дуля" вислови свою лють!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#75 Гість_НезнайкА=)_*

• Гості

Відправлено 07.04.2010 – 21:28

Людоньки,скажіть будьте ласкаві,що означає,коли хлопець у ході розмови ні з того,ні з сьго торкається волосся дівчини???? :unsure: Дуже треба!!!!=))))))
  • 0

#76 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 07.04.2010 – 21:45

Перегляд дописуНезнайкА=) (7.04.2010 22:28) писав:

Людоньки,скажіть будьте ласкаві,що означає,коли хлопець у ході розмови ні з того,ні з сьго торкається волосся дівчини???? :unsure: Дуже треба!!!!=))))))

пора голову мить
  • 0

#77 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 07.04.2010 – 21:54

Перегляд дописуНезнайкА=) (7.04.2010 22:28) писав:

це значить шо він читає статті про пікап
  • 0

#78 Гість_Ольга23_*

• Гості

Відправлено 09.04.2010 – 17:30

Я випадково зустріла свого колишнього хлопця і ми розмовляли, коли він раптово мене обійняв за плечі двома руками. Він за мною скучив?
  • 0

#79 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 09.04.2010 – 17:43

Перегляд дописуОльга23 (9.04.2010 17:30) писав:

Я випадково зустріла свого колишнього хлопця і ми розмовляли, коли він раптово мене обійняв за плечі двома руками. Він за мною скучив?
якщо тільки руками - тo ні. ось якби він тебе ще й ногами обійняв, то можна би було припустити, що скучив.
  • 0

#80 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 09.04.2010 – 18:44

а я думаю він хотів сєкасу
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних