Перейти до вмісту

Куди піти вчитися ?

Повідомлень в темі: 592

#541 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.10.2011 – 23:13

Перегляд дописуFT232BM (18.10.2011 23:44) писав:

Не знаю, такі "програмери і заробляють копійки". Труъ програміст здатен написати программу навіть не на мові асемблера, а в машинних кодах і розуміється в конкретних архітектурних примочках процесора. А кінчений :yes: автомат, то дуже гарний засіб проектування заліза. Нещодавно я його зацінив при розробці досить складного заліза.
P.S. Якщо знання програміста обмежуються знаннями API Windows то це печалько ;(

попит породжує пропозицію. не все в цьому житті впирається в проектування заліза)
набагато більша і прибутковіша предметна область - вузькоспеціалізоване ПЗ заточене під окремі задачі. Приміром програмне середовище для торгової мережі.

впринципі я не програміст, тому не можу говорити точно. але враховуючи що зараз найчастіше зустрічаються пропозиції типу "потрібен програміст .NET чи java чи C#" - висновок напрошується сам.
  • 0

#542 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 18.10.2011 – 23:38

Перегляд дописуNameless One (19.10.2011 00:13) писав:

попит породжує пропозицію. не все в цьому житті впирається в проектування заліза)
набагато більша і прибутковіша предметна область - вузькоспеціалізоване ПЗ заточене під окремі задачі. Приміром програмне середовище для торгової мережі.
Так, вузькоспецалізоване ПЗ зараз потрібне. Доречі, як і вузькоспеціалізоване залізо. Знову ж таки не все упирається в x86 і Intel, пророка її.

Перегляд дописуNameless One (19.10.2011 00:13) писав:

впринципі я не програміст, тому не можу говорити точно. але враховуючи що зараз найчастіше зустрічаються пропозиції типу "потрібен програміст .NET чи java чи C#" - висновок напрошується сам.
Можеш ще ПоХаПе додати. Саме по собі знання мови нічого не варте. Треба мати знання у певній сфері. Мова -- інструмент.
  • 0

#543 ThatSomeone

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень

Відправлено 19.10.2011 – 02:22

Олол, "перекладач з англійської". Не знаю як хто, але я все перекладаю собі сам, а на хороших підприємствах дофіга людей, що знають англійську на достатньому рівні для документації та спілкування з клієнтурою. Перекладачам роботи дедалі менше. Англійська цінна тільки тоді, коли вон додаток до професії.
А от китайську чи японську можна було б повивчати. На неї можна і пів життя витратити ^_^.
Журналіст? У нас кожне перше школоло з бложиком "журналіст". Журналізм уже не торт. Що казати, якщо на деяких телевізійних каналах уже транслюють відео з ТиТруби

Вічне ниття про математику! Скільки можна, товариші?! Математика то маст кнов для всіх! Вона сприяє розвиткові розумових здібностей.

Ну я ж не бложик буду відкривати, а хотів би в конторі якоїсь газетки сидіти якісь дурниці писати.
Ну а що можна зробити якщо я не петраю ту математику та й не хочу петрати. При 6 уроках англійської то це думаю звичне діло. Та й взагалі я чистий гуманітарій. Ще історію люблю. Може б хто що порадив обрати.
  • 0

#544 Козаченько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна, м.Богуслав

Відправлено 19.10.2011 – 08:10

Перегляд дописуДруже Бобер (18.10.2011 21:49) писав:

Професію вибирати слід дійсно ту, яка по душі, а не ту, яку нав'язується. В медики не радив би тобі йти, якщо ти цього не хочеш. На лікаря довго вчитися. На даний час перспективно і компромісно було б тобі йти на фармацевта, поки що це прибуткова спеціальність, не знаю, як буде далі, оскільки ринок розвивається, конкуренція збільшується, а отже і прибутковість професії аж ніяк не зростає.
Та добрі фахівці завжди будуть в попиті у будь-якій конкуренції.
Щодо професії хіміка, скажу, що подобається, то йди. Але є і у ній свої мінуси, зокрема те, що робота з хімією не найкраще відображається на здоров'ї.
Але можна не обов'язково з цією професією працювати вчителем, чи викладачем, та це далеко не найгірше. Можна і працювати якимось технологом або десь в лабораторії, варіантів багато є. Навіть якщо будеш працювати не по професії, твоя освіта аж ніяк не завадить.
Аж душу зігріли ваші слова. У вчителі нехочиться, бо це не моє.
За здоров'я знаю, єдиний мінус...
Технологом хотів би, але батьки кажуть що не перспективно, тай роботи не найдеш.
Може порадите куди ще крім фармацевта (розгляну ще цей варіфант)?
Може на якусь лабораторію чи завод? :yes:
  • 0

#545 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.10.2011 – 08:20

Перегляд дописуNameless One (18.10.2011 23:11) писав:

ітак розвелося сраних "ведучих програмістів районного філіалу банку" які не відрізняють файл типу *.dll від файлу типу *.msi (реальна історія)
Може вони на ніксах все життя сиділи. =)

А от китайську чи японську можна було б повивчати. На неї можна і пів життя витратити ^_^.
Не те щоб пів життя, однак куди швидше вивчити пару європейських мов, ніж рекомендований максимум ієрогліфів.

Труъ програміст здатен написати программу навіть не на мові асемблера, а в машинних кодах і розуміється в конкретних архітектурних примочках процесора.
Тру програміст взагалі має спаяти її з тригерів. =)

От кого зараз не вистачає - професійних будівельників. :lol: Всі закордоном працюють, у нас - лише самоучки.

Перегляд дописуmilyadron (19.10.2011 09:10) писав:

Може на якусь лабораторію чи завод? :yes:
Погана думка. Максимум що ти отримаєш через років вісім роботи - 5 тисяч гривень і грамоту з подякою.
  • 0

#546 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 19.10.2011 – 14:30

Перегляд дописуAwN (19.10.2011 03:22) писав:

Ну я ж не бложик буду відкривати, а хотів би в конторі якоїсь газетки сидіти якісь дурниці писати.
Яке відношення -- такий матеріал.

Перегляд дописуAwN (19.10.2011 03:22) писав:

Ну а що можна зробити якщо я не петраю ту математику та й не хочу петрати. При 6 уроках англійської то це думаю звичне діло. Та й взагалі я чистий гуманітарій. Ще історію люблю. Може б хто що порадив обрати.
Хахах, у мене була школа з поглибленним вивченням англійської мови з першого класу. + Німецьку 5 років у школі вчив. Зараз вивчаю як хоббі японську на курсах, в грудні на базовий рівень здаю. І знаєш що? Я -- інженер) Історія того, що математика -- не моє дуже стара. Люди просто ліниві бувають.

Повідомлення відредагував FT232BM: 19.10.2011 – 14:31

• 0

#547 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 19.10.2011 – 15:20

Перегляд дописуFT232BM (19.10.2011 15:30) писав:

Хахах, у мене була школа з поглибленним вивченням англійської мови з першого класу. + Німецьку 5 років у школі вчив. Зараз вивчаю як хоббі японську на курсах, в грудні на базовий рівень здаю. І знаєш що? Я -- інженер) Історія того, що математика -- не моє дуже стара. Люди просто ліниві бувають.

плюс мільйон.
нині взялася за математику, якої в школі теж особливо не знала. бо вона мені цікава і потрібна.
хоча я теж гуманітарій.
  • 0

#548 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.10.2011 – 19:01

i 

проводив інвентаризацію розділу, теми об’єднано)

• 0

#549 grazii_011

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 07:39

Привіт! Підскажіть будь-ласка в яких українських вузах є спеціальність "Экспертиза и управление недвижимостью"?
  • 0

#550 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 09:12

Перегляд дописуgrazii_011 (14.05.2012 – 07:39) писав:

Привіт! Підскажіть будь-ласка в яких українських вузах є спеціальність "Экспертиза и управление недвижимостью"?
зайди на Вступ.інфо
  • 0

#551 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 09:18

Перегляд дописуgrazii_011 (14.05.2012 – 07:39) писав:

Чортеня порадила добре. До речі, хороша спеціальність, буде актуальна.
  • 1

#552 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 14.05.2012 – 15:15

Рекомендую для тих хто бажає навчатися за такими напрямки як економіка, менеджмент, маркетинг а також юриспруденція і правознавство УАБС НБУ http://uabs.edu.ua/

Факультети

Факультет банківських технологій
Обліково-фінанcовий факультeт
Юpидичний факультeт

Взагалі гарний ВНЗ, відносно дешевий, також дуже гарні умови навчання та проживання.

Зображення
вигляд в середині(стандартна лекційна аудиторія)
Зображення

є бібліотека
Зображення
вигляд в середині
Зображення

є легко атлетичний манеж
Зображення
є басейн
Зображення

їдальня, в якій наприклад я можу смачно наїстися на 10 грн.
Зображення

і ще багато чого чудового, щого не можу згадати, бо вже притерлося

але якщо вам не до душі такі напрямки навчання або якщо ви ще не знаєте що хочете від життя - не купляйтесь на красу, обирайте те, що подобається!!!

* :facepalm:пішла вчити правопис
  • 1

#553 Nafanya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 08.10.2012 – 16:56

Зараз багато дітей їде вчитись в польщу
  • 0

#554 Катрін

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 17.10.2012 – 08:58

Не до Інституту журналістики. Там нема чого робити..
  • 0

#555 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 17.10.2012 – 09:07

Звідки такі категоричність? :)
  • 0

#556 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень

Відправлено 17.10.2012 – 14:45

Перегляд дописуКатрін (17.10.2012 – 08:58) писав:

Не до Інституту журналістики. Там нема чого робити..
ось-ось. там немає

а на факультеті журналістики ЛНУ є)
  • 0

#557 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 17.10.2012 – 23:19

Перегляд дописуraIrakku (14.05.2012 – 15:15) писав:

Рекомендую для тих хто бажає навчатися за такими напрямки як економіка, менеджмент, маркетинг а також юриспруденція і правознавство УАБС НБУ http://uabs.edu.ua/

* :facepalm:пішла вчити правопис

Ну все прекрасно, тільки не вказали кількість бюджетних місць... А їх там, мабуть, дуже і дуже мало.
  • 0

#558 НПУ

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 24.10.2012 – 17:19

Конкурс творчих робіт «Інформація як секрет успіху»

Кафедра інновацій та інформаційної діяльності в освіті Інституту післядипломної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова в рамках семінару «Сучасна післядипломна освіта в Україні: традиції та інновації» проводить конкурс для старшокласників «Інформація як секрет успіху».
В умовах інформатизації суспільства значно зросла потреба в інформаційному забезпеченні різних сфер суспільного життя, посилилися інтеграційні зв’язки в багатьох сферах інформаційної діяльності (центрів інформації та документації, видавництв, архівів тощо) з такими соціальними інституціями, як управління, наука, виробництво, освіта, культура, бізнес тощо. Тому професійна діяльність у галузі інформації та документознавства набуває особливої соціальної ваги.
Розуміючи потреби сучасного суспільства, кафедра інновацій та інформаційної діяльності в освіті в цьому році відкрила нову спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність».
Запрошуємо учнів-старшокласників, які цікавляться інформаційним менеджментом, взяти участь у нашому конкурсі. Сподіваємось, що ця творча праця буде початком Вашого шляху до професійної діяльності.
Конкурс проводиться за номінаціями: мистецтво, наука, публіцистика.
Орієнтовна тематика конкурсу:

· Інформація як шлях до суспільства знань;

· «Інформація як кисень сучасності» (Р.Рейган);

· Інформація як генетичний код розвитку суспільства;

· Документ як мова інформації;

· Інформаційні війни;

· «Інформація це валюта демократії» (Т.Джеферсон);

· ІТ наступного покоління, які вони?

Список тем не закритий!
Чекаємо на ваші доробки. Це може бути наукова, публіцистична стаття, твір-роздум, есе, поезія тощо.
Вимоги до конкурсантів:
1. Рукопис має бути чітко надрукований через 1,5 інтервали на комп’ютері. Набір тексту тільки у програмі Microsoft Word, шрифт — Times New Roman. Матеріали надсилайте на нашу електронну адресу novaosvita@ukr.net.
2. На окремому аркуші зазначити відомості про автора: ПІП, назва школи, клас, контактний телефон.
3. Обсяг рукопису від 1 до 5 сторінок друкованого тексту.
4. Усі цитати й посилання на статті та книжки мають бути ретельно вивірені за першоджерелами. У посиланнях обов’язково потрібно зазначати, звідки взято цитату, автора та назву книжки або статті, видання, в якому ця стаття опублікована, місто, видавництво, рік видання і номер сторінки. Якщо у статті використано матеріали з Інтернету, у ній обов’язково мають бути посилання на відповідні сайти.
5. Малюнки додаються до рукопису на окремих аркушах з дотриманням загальноприйнятих стандартних позначень.
6. Фотографії (автора, групи авторів тощо) можна надсилати в електроному форматі TIF або JPEG окремим файлом.
7. Матеріали, надіслані на конкурс, не повертаємо та не рецензуємо.
Заявки на участь у конкурсі приймаються до 15 листопада 2012 р.
Переможці у трьох номінаціях будуть відзначені дипломами та грошовими нагородами.
Найкращі роботи будуть опубліковані. Електронне видання буде доступне …Публікація збірки запланована на лютий 2013 р.

01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кафедра інновацій та інформаційної діяльності в освіті Інституту післядипломної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова,

телефон для довідок (044) 288-34-67.

• -1

#559 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 24.10.2012 – 17:46

Спочатку журнал "Дніпро", тепер університети спамити почали. Ми походу еліта, Мати заборонено!
Зображення
  • 0

#560 Виталия

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 20:17

в Гадячі є гарний Аграрний ліцей) запрошуємо на навчання)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних