Перейти до вмісту

Куди піти вчитися ?

Повідомлень в темі: 592

#521 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 09.05.2010 – 19:34

Перегляд дописуTorry (9.05.2010 20:26) писав:

З технічних університетів-це найкращий в Україні.
Люди знаючі кажуть що не зі всіх спеціальностей. :lol:
  • 0

#522 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Димер

Відправлено 09.05.2010 – 19:48

Перегляд допису:-) (9.05.2010 20:34) писав:

Люди знаючі кажуть що не зі всіх спеціальностей. :lol:

Ні,ну звичайно,там зараз з"явились юридичні та філологічні факультети,які на високий рівень не тягнуть,але в загальному,як на мене і не тільки на мене,а також на деяких знаючих людей-це найкращий. А потім,після нього ХПІ.
  • 0

#523 s_e_r_g

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ (Гуртожиток)

Відправлено 09.05.2010 – 20:08

Цитата

Якщо хочете йти на якусь технічну спеціальність-раджу КПІ
Дякую за пораду
  • 0

#524 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 05.06.2010 – 23:16

Цитата

Якщо хочете йти на якусь технічну спеціальність-раджу КПІ

До того ж майже на всі факультети твоїх балів в минулому році вистачило б для вступу
  • 0

#525 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 28.09.2010 – 07:01

Нехай батьки не тиснуть!
Для вибору професії слід подумати над тим, чим ти хотів би займатись у житті, що у тебе найкраще всього виходить. Людина народжується з якимось талантом, який вказує їй на її призначення в цьому житті. Треба помітити напрям свого таланту і розвивати його.

На мою думку, для здобуття професії формальна освіта не так важлива, як самоосвіта й тяга до самовдосконалення.

Крім основної професії, у людини мають іще бути побічні заробітки, аби підстрахуватися на той випадок, якщо професія виявиться не вельми прибутковою, а родина має на щось жити...

Повідомлення відредагував Вадя Ротор: 28.09.2010 – 07:01

• 0

#526 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 28.09.2010 – 11:02

Перегляд дописуВадя Ротор (28.09.2010 08:01) писав:

На мою думку, для здобуття професії формальна освіта не так важлива, як самоосвіта й тяга до самовдосконалення.

угу, сидіть вдома, самоосвічуйтесь і паралельно розвивайте тягу до самовдосконалення B)
  • 0

#527 9manac

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 03.10.2011 – 17:40

;) Допоможіть! Будь ласка!
Зараз я в 11 класі. Планую вступати до КНЕУ (http://kneu.edu.ua/ua/) або Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі (http://usufit.org.ua...e/homepage.aspx) на БАНКІВСЬКУ СПРАВУ на бюджет.
Хто вже вступив у ці університети на бюджет, будь ласка, напишіть у якому році (2010 або 2011), факультет і скільки усього було у Вас балів!!!

Повідомлення відредагував Dmytro434: 03.10.2011 – 17:53

• 0

#528 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.10.2011 – 22:25

i 

Теми обєднав

• 0

#529 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 04.10.2011 – 00:00

Перегляд дописуDmytro434 (3.10.2011 18:40) писав:

;) Допоможіть! Будь ласка!
Зараз я в 11 класі. Планую вступати до КНЕУ (http://kneu.edu.ua/ua/) або Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі (http://usufit.org.ua...e/homepage.aspx) на БАНКІВСЬКУ СПРАВУ на бюджет.
Хто вже вступив у ці університети на бюджет, будь ласка, напишіть у якому році (2010 або 2011), факультет і скільки усього було у Вас балів!!!

Буть мужиком -- учи математику та фізику і не ВиКорИсТовУЙ кОльОровИЙ ВЕРХНІЙ РЕГІСТР. Більшість з тих, хто поступав на цьому форумі взагалі не мали справи зі ЗНО.

Повідомлення відредагував FT232BM: 04.10.2011 – 00:01

• 0

#530 Козаченько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна, м.Богуслав

Відправлено 18.10.2011 – 19:21

Добрий вечір, теревенчани! В кожного в житті було таке, що життя заставляло робити вибір своєї професії, яка ставала вашим "джерелом життєвої сили".
От і мені прийшо таке щастя) А хочеться займатися перспективною та прибутковою справою, яка була б і до душі, і щоб в злиднях не ходити.
В мене така постала ситуація, я хочу вступати в інститут ім. Шевенка на хімічний фамультет. Батьки не проти, навіть підтримують моє бажання. Але вони не бачать у цьому перспективи кажуть що: "підеш, як твоя тітка в школу працювати" (Вона також закінчила Шевченка і привила мені любов до хімії, хоча внеї з перспективою туго, але хімік вона бомбовий та й веселий. Після 3-го курсу вже мала сім'ю, тому й не склалося.).
Самі батьки рекомендують іти в медицину, та кажуть щоб бути гарним медиком потрібно бути фанатом своєї справи (та вмене душа до цього лежить так десь 50\50%). А нещодавно приходили запрошували до БНАУ та роздавали листівки з факультетеми, і надибали мої там факультет "Лісового і Садо-Паркового господарства". Батько мені і рекомендує це, каже що: "І при грошах будеш, і дзвонити ніхто не буде поночам (Як медикам-трудоголікам - фанатам сваєї справи:yes:".
От я і звертаюсь до вас, чи може серед вас є хіміки? Та чи дійсно є перспектива бути хіміком? Куди ви пішли працювати після закінчення вишу? Та як з платнею чи в злиднях, чи ні?
Дякую за все зарані!
  • 0

#531 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.10.2011 – 20:08

Навіть не думай іти в медицину якщо "душа лежить 50\50". Ітак зараз вистачає тих бездарних ідіотів які вміють лише брати хабарі за довідки та виписки.

i 

Перемістив у розділ освіта

Повідомлення відредагував Nameless One: 18.10.2011 – 20:09

• 0

#532 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.10.2011 – 20:24

i 

Теми об'єднав

• 0

#533 ThatSomeone

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень

Відправлено 18.10.2011 – 20:44

Ось також думаю куди йти. Скажіть що краще журналіст чи перекладач (англійської.) маю на увазі там за прибутковістю, за цікавістю роботи.
  • 0

#534 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 18.10.2011 – 20:49

Перегляд дописуmilyadron (18.10.2011 20:21) писав:

Добрий вечір, теревенчани! В кожного в житті було таке, що життя заставляло робити вибір своєї професії, яка ставала вашим "джерелом життєвої сили".
От і мені прийшо таке щастя) А хочеться займатися перспективною та прибутковою справою, яка була б і до душі, і щоб в злиднях не ходити.
В мене така постала ситуація, я хочу вступати в інститут ім. Шевенка на хімічний фамультет. Батьки не проти, навіть підтримують моє бажання. Але вони не бачать у цьому перспективи кажуть що: "підеш, як твоя тітка в школу працювати" (Вона також закінчила Шевченка і привила мені любов до хімії, хоча внеї з перспективою туго, але хімік вона бомбовий та й веселий. Після 3-го курсу вже мала сім'ю, тому й не склалося.).
Самі батьки рекомендують іти в медицину, та кажуть щоб бути гарним медиком потрібно бути фанатом своєї справи (та вмене душа до цього лежить так десь 50\50%). А нещодавно приходили запрошували до БНАУ та роздавали листівки з факультетеми, і надибали мої там факультет "Лісового і Садо-Паркового господарства". Батько мені і рекомендує це, каже що: "І при грошах будеш, і дзвонити ніхто не буде поночам (Як медикам-трудоголікам - фанатам сваєї справи:yes:".
От я і звертаюсь до вас, чи може серед вас є хіміки? Та чи дійсно є перспектива бути хіміком? Куди ви пішли працювати після закінчення вишу? Та як з платнею чи в злиднях, чи ні?
Дякую за все зарані!
Професію вибирати слід дійсно ту, яка по душі, а не ту, яку нав'язується. В медики не радив би тобі йти, якщо ти цього не хочеш. На лікаря довго вчитися. На даний час перспективно і компромісно було б тобі йти на фармацевта, поки що це прибуткова спеціальність, не знаю, як буде далі, оскільки ринок розвивається, конкуренція збільшується, а отже і прибутковість професії аж ніяк не зростає.
Та добрі фахівці завжди будуть в попиті у будь-якій конкуренції.
Щодо професії хіміка, скажу, що подобається, то йди. Але є і у ній свої мінуси, зокрема те, що робота з хімією не найкраще відображається на здоров'ї.
Але можна не обов'язково з цією професією працювати вчителем, чи викладачем, та це далеко не найгірше. Можна і працювати якимось технологом або десь в лабораторії, варіантів багато є. Навіть якщо будеш працювати не по професії, твоя освіта аж ніяк не завадить.
  • 0

#535 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.10.2011 – 20:53

Перегляд дописуДруже Бобер (18.10.2011 21:49) писав:

На даний час перспективно і компромісно було б тобі йти на фармацевта, поки що це прибуткова спеціальність, не знаю, як буде далі, оскільки ринок розвивається, конкуренція збільшується, а отже і прибутковість професії аж ніяк не зростає.
продавати таблетки в аптеці різним бабулькам? що тут такого перспективного?
  • 0

#536 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 18.10.2011 – 21:08

Перегляд дописуNameless One (18.10.2011 21:53) писав:

продавати таблетки в аптеці різним бабулькам? що тут такого перспективного?
Зарплати у тих же продавців таблеток в аптеці хороші, хороші, не кажучи про завідуючих, поки що ще.
Усе-таки, уже так, як нажилися фармацевти у аптеках, уже ніхто, мабуть, із медиків не нажився. Не дивно, що уже стільки аптек повідкривали. Так, в тому числі і на бабульках бізнес крутять. А найцікавіше є те, що народ уже і не йде лікуватися до лікарів, а питається у аптекарів, як лікуватися, отже лікують не лікарі, а фармацевти часто.
І ще одне, часто спихаються ті самі ліки під іншою назвою як щось дуже помічне, але ціна уже інша.
Мої знайомі фармацевти тільки м'явкають, що грошей не мають, але судячи по їхньому одязі, машинах і посиденьках в недешевих ресторанах я про це іншої думки.
Але цей час пройде.
  • 0

#537 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 18.10.2011 – 21:34

Перегляд дописуAwN (18.10.2011 21:44) писав:

Ось також думаю куди йти. Скажіть що краще журналіст чи перекладач (англійської.) маю на увазі там за прибутковістю, за цікавістю роботи.

"журналіст страшніший за мєнта" (народна мудрість, нічого особистого)
перекладачів англійської як собак нестріляних.

обидва варіанти відстійні за умов посередньої реалізації та відсутності надлюдського таланту.
  • 0

#538 ThatSomeone

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень

Відправлено 18.10.2011 – 21:58

Перегляд дописуNeorlandina (18.10.2011 22:34) писав:

"журналіст страшніший за мєнта" (народна мудрість, нічого особистого)
перекладачів англійської як собак нестріляних.

обидва варіанти відстійні за умов посередньої реалізації та відсутності надлюдського таланту.
А все одно треба вибирати з цих професій, бо ні в біса іншого не петраю. Хотів на горезвісного програміста (або як мама каже компутерщика), але ж математика.
  • 0

#539 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.10.2011 – 22:11

Перегляд дописуAwN (18.10.2011 22:58) писав:

А все одно треба вибирати з цих професій, бо ні в біса іншого не петраю. Хотів на горезвісного програміста (або як мама каже компутерщика), але ж математика.
яка ще математика. сумніваюся що всі теперішні випускники напрямку розробки ПЗ після закінчення універу одразу сідають за логічне програмування чи побудову всіляких там графів, автоматів і іншу дискретну байду.
втім якщо не маєш бажання йти ні на розробника ПЗ ні на комп'ютерного інженера - краще не йди.
ітак розвелося сраних "ведучих програмістів районного філіалу банку" які не відрізняють файл типу *.dll від файлу типу *.msi (реальна історія)

Повідомлення відредагував Nameless One: 18.10.2011 – 22:12

• 0

#540 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 18.10.2011 – 22:44

Перегляд дописуAwN (18.10.2011 21:44) писав:

Олол, "перекладач з англійської". Не знаю як хто, але я все перекладаю собі сам, а на хороших підприємствах дофіга людей, що знають англійську на достатньому рівні для документації та спілкування з клієнтурою. Перекладачам роботи дедалі менше. Англійська цінна тільки тоді, коли вон додаток до професії.
А от китайську чи японську можна було б повивчати. На неї можна і пів життя витратити ^_^.
Журналіст? У нас кожне перше школоло з бложиком "журналіст". Журналізм уже не торт. Що казати, якщо на деяких телевізійних каналах уже транслюють відео з ТиТруби

Перегляд дописуAwN (18.10.2011 22:58) писав:

Вічне ниття про математику! Скільки можна, товариші?! Математика то маст кнов для всіх! Вона сприяє розвиткові розумових здібностей.

Перегляд дописуNameless One (18.10.2011 23:11) писав:

яка ще математика. сумніваюся що всі теперішні випускники напрямку розробки ПЗ після закінчення універу одразу сідають за логічне програмування чи побудову всіляких там графів, автоматів і іншу дискретну байду.
втім якщо не маєш бажання йти ні на розробника ПЗ ні на комп'ютерного інженера - краще не йди.
ітак розвелося сраних "ведучих програмістів районного філіалу банку" які не відрізняють файл типу *.dll від файлу типу *.msi (реальна історія)
Не знаю, такі "програмери і заробляють копійки". Труъ програміст здатен написати программу навіть не на мові асемблера, а в машинних кодах і розуміється в конкретних архітектурних примочках процесора. А кінчений :yes: автомат, то дуже гарний засіб проектування заліза. Нещодавно я його зацінив при розробці досить складного заліза.
P.S. Якщо знання програміста обмежуються знаннями API Windows то це печалько ;(
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних