Перейти до вмісту

Куди піти вчитися ?

Повідомлень в темі: 592

#481 Żywiec

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 25.07.2009 – 22:15

Дякую.

Завжди вчителі лякають. Казали якщо не сдасте (навіть якщо ногу зламаєте) то будете в наступному році.
  • 0

#482 TpakTopucT

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень
  • Місто:Banderstadt

Відправлено 25.07.2009 – 22:25

Перегляд дописуHalka (25.07.2009 22:53) писав:

Особисто я працюю в приймальній комісії. Так от, хочу сказати що ЗНО то ше не все, от на днях до нас прийшла дівчинка, в якої хворе серце, відповідно ЗНО вона не здавала, а буде здавати екзамен, а його можна і підкупити. А якщо прийдуть ще декілька таких дівчаток? - не факт що ви поступите навіть якщо у вас високі бали ;)
Ну в принципі, я проходжу практику в університеті Франка... в приймальній комісії, вводжу дані в базу даних...
Так ось, якщо абітурієнт чорнобилець, інвалід чи сирота, то він поступає поза конкурсом, фактично незважаючи на бали... А знаючи нашу медицину, то зробити чорнобильське посвідчення не так вже й важко... Хоча це чисто моє суб'єктивне враження про медицину... :D
Для прикладу можна подивитися на сайті vstup.info рейтинг на юрфак у універі Франка.. Так ось, ті хто мають 400 балів посідають ~100 місця(150 держзамовлення), хіба це нормально???
Так що, як корупція була так і залишилася... Змінилася тільки система... ІМХО
  • 0

#483 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 26.07.2009 – 11:38

не знаю як де, а у нас коррупція при вступі на 5-й процвітала...
  • 0

#484 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.07.2009 – 18:15

Перегляд дописуHalka (25.07.2009 23:00) писав:

В довідці написано, що в неї може бути інфаркт через хвилювання.
Яка дурня. В мене інфаркт може бути якшо я на третій поверх підійматимусь. І нічо- я ті бісові екзамени здавала. А ще від оргазму може бути інфаркт. так що тепер- такі дітки все життя цнотливими будуть? ржаач..
  • 0

#485 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.07.2009 – 18:44

Перегляд дописуSensssorika (26.07.2009 19:15) писав:

Яка дурня. В мене інфаркт може бути якшо я на третій поверх підійматимусь. І нічо- я ті бісові екзамени здавала. А ще від оргазму може бути інфаркт. так що тепер- такі дітки все життя цнотливими будуть? ржаач..
От і маєш - не піднімайся на третій поверх, екзамени не здавай, сексом не займайся - будеш жити довго і щасливо. :ggggg: Інфаркт в кожного може бути, а от в тієї дівчинки більший ризик його виникнення - краще запобігти, ніж потім шкодувати.
  • 0

#486 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.07.2009 – 18:56

Перегляд дописуHalka (26.07.2009 19:44) писав:

От і маєш - не піднімайся на третій поверх, екзамени не здавай, сексом не займайся - будеш жити довго і щасливо. :ggggg: Інфаркт в кожного може бути, а от в тієї дівчинки більший ризик його виникнення - краще запобігти, ніж потім шкодувати.
Я мала на увазі,що в мене теж хворе серце. І підозрюю,що я частіше до лікарні потрапляю,ніж вона. але я ті екзамени ЗДАВАЛА. Треба вчитися контролювати сволї емоції. Хвилюватися ВСІМ не можна. а тк виходить,шо хтось блатний,але дурний. Якби вона була достатньо розумною для здачі того екзамену- вона б НЕ ХВИЛЮВАЛАСЯ.
  • 0

#487 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 26.07.2009 – 19:45

Перегляд дописуSensssorika (26.07.2009 19:56) писав:

Я мала на увазі,що в мене теж хворе серце. І підозрюю,що я частіше до лікарні потрапляю,ніж вона. але я ті екзамени ЗДАВАЛА. Треба вчитися контролювати сволї емоції. Хвилюватися ВСІМ не можна. а тк виходить,шо хтось блатний,але дурний. Якби вона була достатньо розумною для здачі того екзамену- вона б НЕ ХВИЛЮВАЛАСЯ.
Можливо та довідка і куплена, а дівчинка тупенька - не знаю. Та дівичнка також екзамени буде здавати, але якщо мама їй скаже шо за все вже заплачено, то вона не так хвилюватиметься.
  • 0

#488 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 30.07.2009 – 16:34

Привітайте мене, я, слава Богу, вже студентка: мене зарахували на бюджет в університет ім. Шевченка. Буду вивчати арабську мову+ французьку як другу іноземну. Урррряяяя! І досі не віриться...А деякі говорили, мовляв, немає шансів туди самому вступити без блату, так що не розруховуй. І все-таки вийшло)). :wub:

А щодо отих всупів поза конкурсом, то тут у мене просто немає слів...Я подавала документи у декілька вузів, зокрема у КПІ на факультет лінгвістики (трохи не те, що я хотіла, але подала, щоб підстрахуватися). І що ви думаєте? У політехнічному усі бюджетні місця (здається, всього 22 місця) зайняли пільговики, і у них у всіх загальна сума балів нижча, ніж у мене ( мене в КПІ на бюджет не взяли). Мені-то, в принципі, вже все одно, але..абідна, панімаєш, за інших абітурієнтів. Просто прикро, що дітям, які дійсно хочуть вчитися, які склали ЗНО і мають чудові результати, пропонують контракт. Вони фактично залишилися "за бортом". Якось саме собою напрошується питання : для чого тоді напрягати жили в школі, якщо всі заслуги ніхто не оцінить і платити за навчання все одно доведеться, бо пільговики (деякі ще й з "липовими" довідками) "з'їдають" усі місця? Я не сперечаюся, що деякі пільговики, так би мовити, справжні, але якщо вони пройшли на бюджет, то звичайні абітурієнти з високими балами тим паче повинні бути зараховані...А у нас все навпаки...Прикро...
  • 0

#489 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 415 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 30.07.2009 – 23:37

хух! нарешті то всьо скінчилось... щоправда в ЛНУ поки що не оголосили списки "рекомендованих до зарахування", та рейтинги вже вивісили і я ніби проходжу на державне на прикладну математику=)

я подавав документи взагалі ще 2го липня, тоді черги були мізерні... я прийшов тудо в 7:30 і в 11 вже був вільний) правда мене друг раніше трохи в чергу записав)

про пільговиків: для чого інвалідам право на позакнонкурсний вступ?! ЩО мішає їм нормально вчитись? те, що вони пропускають частину навчання в школі через лікування?! ну нехай... але ж вони і в виші пропускатимуть!!! і тоді з них будуть все одно ніякі спеціалісти..!!! навіть та сама дівчинка з хворим серцем: якшо інвалідність не липова, то вона може померти під час тестів в універі... чи навіть під час першої ж сесії... дурня повна одним словом.... якщо, звичайно, інвалідність не липова... чорнобильці то взагалі шось ніпанятноє... діти народились за 6 років після того рокового дня, і білша частина дітей-абітурієнтів напевно страждає не менше, ніж вони... Діти сироти - окрема розмова... тут я згоден... нехай будуть... але НЕХАЙ ДЕРЖАВА ОПЛАЧУЄ ЇХНІЙ КОНТРАКТ, А НЕ КРАДЕ МІСЦЯ У ЗДІБНИХ ЛЮДЕЙ!!!!

І ще одне: всі попередні роки Львівський ФізМат мав домовленості з ЛНУ про всут по рекомендаціях... я б напевно її одержав... і мені, як випускникові ЛФМЛ, було дуже прикро взнати, що цьогоріч рекомендацій нема, а всі решта пільги залишились майже незмінними((
  • 0

#490 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень
  • Місто:Хмельницького

Відправлено 31.07.2009 – 09:41

ВакуОлька: +10 до попереджень(за пунктом правил 2.2.2.).
  • 0

#491 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.07.2009 – 09:52

Перегляд дописуHalka (25.07.2009 23:00) писав:

В довідці написано, що в неї може бути інфаркт через хвилювання. На рахунок зламаної ноги, руки, або іншої хвороби, знаю що скликається комісія, збираються абітурієнти, що не здавали ЗНО, і здають його пізніше.

Ну це торба! А потім яким спеціалістом буде ця дівчинка??? А на вступних іспитах її інфаркт не трафить? А на тестах у вузі? Ну і влада, ну й мафія!! Пожаліли б дітей! ! А потім такі спеціалісти-каліки нас лікуватимуть, судитимуть, вчитимуть... Куди котиться ця корумпована система? :wub:

"НЕХАЙ ДЕРЖАВА ОПЛАЧУЄ ЇХНІЙ КОНТРАКТ, А НЕ КРАДЕ МІСЦЯ У ЗДІБНИХ ЛЮДЕЙ!!!!"

Мегареспект!
  • 0

#492 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень
  • Місто:Хмельницького

Відправлено 31.07.2009 – 10:03

Перегляд допису-=Українець=- (31.07.2009 10:41) писав:

ВакуОлька: +10 до попереджень(за пунктом правил 2.2.2.).
а шо такоє???
Харківський університет ядерної кібернетики!

Не смішно. Такого ВНЗ нема, а жартів таких не розумію. Усне попередження.. Останнє. Китайське.
До речі:Всі навчальні заклади України
ВакуОлька

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 31.07.2009 – 10:48
ВакуОлька з причини 2.2.2

• 0

#493 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 31.07.2009 – 10:15

Згоден з Макареною, то не справедливо. Матимемо повний універ калік та ще й дурних. Особисто я за те, щоб підтримувати хворих людей, але вже після того як вони пройшли конкурс.
  • 0

#494 satpl

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 01.08.2009 – 12:19

Перегляд дописуHalka (25.07.2009 22:53) писав:

Особисто я працюю в приймальній комісії. Так от, хочу сказати що ЗНО то ше не все, от на днях до нас прийшла дівчинка, в якої хворе серце, відповідно ЗНО вона не здавала, а буде здавати екзамен, а його можна і підкупити. А якщо прийдуть ще декілька таких дівчаток? - не факт що ви поступите навіть якщо у вас високі бали :wub:
Незнаю де ви там працюєте но це повна маячня ! Без атестату ЗНО ви не поступите ні в один вищий навчадьний заклад! якщо в цеї дівчинки хворе серце то вона мала здавати тести і набирати 124.5 бала тоді проходе по пільгах до ВУЗу -) по ваших словах виходе що від ЗНО серце може зупинитись,а від Екзамену ні ?
  • 0

#495 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 02.08.2009 – 19:27

Перегляд дописуsatpl (1.08.2009 13:19) писав:

Незнаю де ви там працюєте но це повна маячня ! Без атестату ЗНО ви не поступите ні в один вищий навчадьний заклад! якщо в цеї дівчинки хворе серце то вона мала здавати тести і набирати 124.5 бала тоді проходе по пільгах до ВУЗу -) по ваших словах виходе що від ЗНО серце може зупинитись,а від Екзамену ні ?
В дитини є медична довідка де написано, що ЗНО ій здавати не можна - може довідка і куплена, не знаю, але я просто розказую що є, а не кажу що так правильно. Я теж вважаю що це нечесно, але закон є закон - начальство сказало прийняти документи, я й прийняла. А якщо екзамен в дитини куплений, то хвилюватися вона вже не буде.
  • 0

#496 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • 415 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 04.08.2009 – 09:23

УРА!! Я ВЖЕ СТУДЕНТ!!! :gryzin: :) :)

Перегляд дописуsatpl (1.08.2009 13:19) писав:

Незнаю де ви там працюєте но це повна маячня ! Без атестату ЗНО ви не поступите ні в один вищий навчадьний заклад!

мій знайомий поступав в політех на машинобудівельний без ЗНО... правда я й сам не поняв якшодочого....
  • 0

#497 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 04.08.2009 – 09:28

Перегляд дописуANдрій (4.08.2009 10:23) писав:

УРА!! Я ВЖЕ СТУДЕНТ!!! :gryzin: :) :gryzin:

мій знайомий поступав в політех на машинобудівельний без ЗНО... правда я й сам не поняв якшодочого....
я теж поступав без ЗНО))) 6 років тому :)
  • 0

#498 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.08.2009 – 09:31

а я ні :) правда запропонували на платний, а грошей нема...щось будемо думати далі
  • 0

#499 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.08.2009 – 16:10

таки так!!!платний, але дозволили оплату щомісячно, тому спробуємо шарпнути і цю планку
  • 0

#500 G27

Писар

• Користувачі
  • 470 повідомлень

Відправлено 09.08.2009 – 23:42

Поступив у львівський палітєх на державне, на Телекомунікації
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1